Live3s Logo

LiveScore 01 Feb 2020

01/02 20:30
FT 
 Leicester City
Chelsea 
01/02 23:00
FT 
1 Bournemouth
Aston Villa 
01/02 23:00
FT 
 Crystal Palace
Sheffield United 
01/02 23:00
FT 
 Liverpool
Southampton 
01/02 23:00
FT 
 Newcastle United
Norwich 
01/02 23:00
FT 
 Watford
Everton 1
01/02 23:00
FT 
 West Ham
Brighton 
02/02 01:30
FT 
 Manchester United
Wolves 
01/02 20:00
FT 
 Granada
Espanyol 
01/02 23:00
FT 
 Real Madrid
Atletico Madrid 
02/02 01:30
FT 
 Mallorca
Valladolid 
02/02 04:00
FT 
 Valencia
Celta Vigo 
01/02 22:00
FT 
 Bologna
Brescia 
02/02 01:00
FT 
 Cagliari
Parma 
02/02 03:45
FT 
 Sassuolo
AS Roma 1
01/02 22:30
FT 
 Hoffenheim
Bayer Leverkusen 1
01/02 22:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Eintr. Frankfurt 
01/02 22:30
FT 
 Mainz 05
Bayern Munich 
01/02 22:30
FT 
 Borussia Dortmund
Union Berlin 
01/02 22:30
FT 
 Augsburg
Werder Bremen 
02/02 01:30
FT 
 RB Leipzig
Monchengladbach 1
02/02 00:30
FT 
 Paris Saint Germain
Montpellier 2
02/02 03:00
FT 
 Amiens
Toulouse 
02/02 03:00
FT 
 Angers SCO
Stade Reims 
02/02 03:00
FT 
 Dijon
Stade Brestois 
02/02 03:00
FT 
 Nimes
AS Monaco 2
02/02 03:00
FT 
 Strasbourg
Lille 
01/02 20:30
FT 
 Hull City
Brentford 
01/02 23:00
FT 
 Fulham
Huddersfield Town 
01/02 23:00
FT 
 Middlesbrough
Blackburn Rovers 
01/02 23:00
FT 
 Birmingham
Nottingham Forest 
01/02 23:00
FT 
 Charlton Athletic
Barnsley 
01/02 23:00
FT 
 Sheffield Wednesday
Millwall 
01/02 23:00
FT 
 Preston North End
Swansea City 
01/02 23:00
FT 
 Leeds United
Wigan Athletic 
01/02 23:00
FT 
 West Bromwich
Luton Town 
01/02 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Bristol City 
02/02 01:30
FT 
 ADO Den Haag
Vitesse Arnhem 
02/02 02:45
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Emmen 
02/02 02:45
FT 
 Twente Enschede
Sparta Rotterdam 1
02/02 03:45
FT 
 Zwolle
Groningen 
02/02 01:00
FT 
 Genk
Sporting Charleroi 
02/02 03:00
FT 
 AS Eupen
Cercle Brugge 
02/02 03:00
FT 
 Oostende
Sint Truidense VV 1
02/02 03:30
FT 
 KV Mechelen
Gent 
01/02 23:30
FT 
 Portimonense
Desportivo de Tondela 
02/02 02:00
FT 
 Vitoria Setubal
Porto 
01/02 23:00
FT 
 Hibernian
St. Mirren 
01/02 23:00
FT 
 Kilmarnock
Ross County 
01/02 23:00
FT 
 Livingston
Motherwell 
01/02 23:00
FT 
 Glasgow Rangers
Aberdeen 
01/02 23:00
FT 
 St. Johnstone
Hearts 
01/02 14:00
FT 
 Newcastle Jets
Western United 
01/02 16:30
FT 
 Adelaide United
Melbourne City 1
01/02 18:45
FT 
 Perth Glory
Melbourne Victory 
01/02 21:00
FT 
 Tp Mazembe Englebert
Zesco United Ndola 
01/02 21:00
FT 
 Usm Alger
Petro Atletico De Luanda 
01/02 21:00
FT 
 Mamelodi Sundowns
Wydad Casablanca 
02/02 03:00
FT 
 Es Du Sahel
Platinum 
01/02 22:00
FT 
 As Ain Mlila
Mc Alger 
01/02 23:00
FT 
 Cs Constantine
Js Saoura 
02/02 00:45
FT 
 Aso Chlef
Mc Magra 
02/02 01:45
FT 
 Usm Bel Abbes
Mc Oran 
01/02 18:00
FT 
 Paradou Ac U21
Us Biskra U21 
02/02 04:00
FT 
 Club Atletico Colegiales
Almirante Brown 
02/02 04:00
FT 
 Tristan Suarez
UAI Urquiza 
02/02 04:00
FT 
 Deportivo Armenio
Talleres Rem De Escalada 
02/02 04:35
FT 
 Independiente
Rosario Central 
02/02 06:40
FT 
 Estudiantes
Union Santa Fe 1
02/02 06:40
FT 
 Atletico Tucuman
Defensa Y Justicia 
02/02 08:45
FT 
 Argentinos Juniors
Racing Club 
01/02 16:45
FT 
 Newcastle Jets Womens
Adelaide United Womens 
01/02 19:00
FT 
 Zira
Sabah 
01/02 21:30
FT 
1 Neftci Baku
Standard Sumqayit 
02/02 09:00
FT 
 Empire Club
Notre Dame 
02/02 00:00
FT 
 Lokeren
St Gilloise 
02/02 03:30
FT 
 Oud Heverlee
Roeselare 
02/02 08:00
FT 
 San Jose
Royal Pari 
02/02 08:00
 
 Bolivar
Nacional Potosi 
02/02 03:30
FT 
 Barbalha
Caucaia Ce 
02/02 03:00
FT 
 Sport Recife
Vitoria Salvador BA 
02/02 03:00
FT 
 River Pi
CSA Alagoas AL 
02/02 05:00
FT 
1 Fortaleza
Ceara 
02/02 05:00
FT 
 Botafogo PB
Confianca Se 
02/02 07:00
FT 
 Frei Paulistano
Nautico (PE) 
02/02 06:00
FT 
 Ypiranga Rs
Internacional RS 
02/02 03:00
FT 
 Jaragua Ec
Atletico Clube Goianiense 
02/02 03:00
FT 
 America Mineiro
Uberlandia Mg 
02/02 04:00
FT 
 Oeste FC
Ferroviaria Sp 
02/02 02:00
FT 
1 Sao Bernardo
Atibaia 1
02/02 03:00
FT 
 Red Bull Brasil
Audax Sao Paulo 
02/02 06:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Sao Bento 1
02/02 03:00
FT 
 Afogados Da Ingazeira
Reet 1
01/02 23:00
FT 
 Universidad de Concepcion
Santiago Wanderers 
02/02 04:30
FT 
1 Palestino
Huachipato 
02/02 04:30
FT 
 Universidad de Chile
Curico Unido 
02/02 05:05
FT 
 Atletico Bucaramanga
Deportes Tolima 
02/02 07:10
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Dep.Independiente Medellin 
02/02 09:15
FT 
 Atletico Nacional
CD Jaguares 
02/02 03:00
FT 
 Tigres Zipaquira
Fortaleza 
02/02 04:30
FT 
 St. Kitts And Nevis womens
Mexico Womens 
02/02 07:00
FT 
 Jamaica womens
Canada womens 
01/02 22:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
NK Rijeka 
02/02 00:30
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Dinamo Zagreb 
01/02 23:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Doxa Katokopias 
01/02 23:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Pafos 
02/02 01:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Omonia Nicosia 
01/02 21:00
FT 
 Aris Limassol
Othellos Athienou 
02/02 05:00
AET 
 Delfin
Liga Dep. Universitaria Quito 
90min [1-1], Penalty [4-5],
02/02 09:15
FT 
 Isidro Metapan
Sonsonate 
01/02 23:00
FT 
 AFC Fylde
Boreham Wood  
01/02 23:00
FT 
 Aldershot Town
Harrogate Town 
01/02 23:00
FT 
 Barnet
Hartlepool United FC 1
01/02 23:00
FT 
 Barrow
Torquay United 
01/02 23:00
FT 
 Eastleigh
Woking 
01/02 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Sutton United 
01/02 23:00
FT 
 Halifax Town
Bromley 1
01/02 23:00
FT 
 Solihull Moors
Maidenhead United 
01/02 23:00
FT 
1 Stockport County
Dover Athletic 
01/02 23:00
FT 
 Wrexham
Dagenham and Redbridge 
01/02 23:00
FT 
 Yeovil Town
Chorley 1
02/02 01:20
FT 
 Notts County
Chesterfield 
01/02 23:00
FT 
 AFC Telford United
Altrincham 
01/02 23:00
FT 
 Alfreton Town
Hereford 
01/02 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Boston United 
01/02 23:00
FT 
 Brackley Town
Farsley Celtic 
01/02 23:00
FT 
 Darlington
Guiseley 
01/02 23:00
FT 
 Gateshead
Leamington 
01/02 23:00
FT 
 Gloucester City
Spennymoor Town 
01/02 23:00
FT 
 Kettering Town
Curzon Ashton 
01/02 23:00
FT 
 Kings Lynn
Kidderminster 
01/02 23:00
FT 
 Southport FC
Bradford Park Avenue 1
01/02 23:00
FT 
 York City
Chester FC 1
01/02 23:00
FT 
 Braintree Town
Weymouth 
01/02 23:00
FT 
 Chippenham Town
Dartford 
01/02 23:00
FT 
 Concord Rangers
Havant and Waterlooville 
01/02 23:00
FT 
 Dorking
Bath City 
01/02 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Chelmsford City 
01/02 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Hemel Hempstead Town 
01/02 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
Hungerford Town 
01/02 23:00
FT 
 Slough Town
Oxford City 
01/02 23:00
FT 
 St Albans City
Welling United 
01/02 23:00
FT 
 Bristol Rovers
Coventry 
01/02 23:00
FT 
 Portsmouth
Sunderland 
01/02 23:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Wycombe Wanderers 
01/02 23:00
FT 
 Oxford United
Blackpool 
01/02 23:00
FT 
 Rochdale
Shrewsbury Town 
01/02 23:00
FT 
1 Accrington Stanley
AFC Wimbledon 
01/02 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Tranmere Rovers 
01/02 23:00
FT 
 Southend United
Lincoln City 
01/02 23:00
FT 
 Ipswich
Peterborough United 
01/02 23:00
FT 
 Rotherham United
Burton Albion 
01/02 23:00
FT 
 Fleetwood Town
Doncaster Rovers 
01/02 23:00
FT 
 Walsall
Crewe Alexandra 
01/02 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Leyton Orient 
01/02 23:00
FT 
 Crawley Town
Scunthorpe United 
01/02 23:00
FT 
 Port Vale
Salford City 
01/02 23:00
FT 
 Macclesfield Town
Northampton Town 
01/02 23:00
FT 
 Grimsby Town
Forest Green Rovers 
01/02 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Morecambe 
01/02 23:00
FT 
1 Plymouth Argyle
Newport County 
01/02 23:00
FT 
 Mansfield Town
Carlisle 
01/02 23:30
FT 
 Oldham Athletic
Bradford AFC 
01/02 21:00
FT 
 Liverpool U23
Arsenal U23 
01/02 21:00
AET 
 Slavia Praha
Aarhus AGF 
90min [3-3], Penalty [2-4],
01/02 23:30
FT 
 Serbia Futsal
Ukraine Futsal 
02/02 00:00
FT 
 Slovakia Futsal
Azerbaijan Futsal 
02/02 03:30
FT 
 Spain Futsal
France Futsal 
01/02 21:30
FT 
 Scotland Futsal
Armenia Futsal 
01/02 22:00
FT 
 Gibraltar Futsal
Cyprus Futsal 
01/02 23:00
FT 
 San Marino Futsal
Andorra Futsal 
01/02 23:00
FT 
 Greece Futsal
Sweden Futsal 
02/02 00:30
FT 
 Belgium Futsal
Montenegro Futsal 
02/02 02:00
FT 
 Bosnia And Herzegovina Futsal
Switzerland Futsal 
02/02 02:00
FT 
 Georgia Futsal
Kosovo Futsal 
02/02 02:00
FT 
 Latvia Futsal
Denmark Futsal 
02/02 02:00
FT 
 Lithuania Futsal
Hungary Futsal 
02/02 02:00
FT 
 Malta Futsal
Poland Futsal 
02/02 02:00
FT 
 Moldova Futsal
England Futsal 
02/02 02:00
FT 
 Bulgaria Futsal
Albania Futsal 
01/02 19:00
FT 
 Inter Turku
Honka 
01/02 19:30
FT 
1 HIFK
HJK Helsinki 
01/02 20:00
FT 
 SJK Seinajoki
Haka 
01/02 20:00
FT 
 AC Oulu
Ac Kajaani 
01/02 20:30
 
 Ilves Tampere
RoPS Rovaniemi 
01/02 21:00
FT 
 Kpv
VPS Vaasa 
01/02 21:30
FT 
 KTP Kotka
Ekenas IF Fotboll 
01/02 22:15
FT 
 Gnistan
Mp Mikkeli 
02/02 03:00
FT 
 Pau
Avenir Sportif Beziers 1
01/02 22:30
FT 
 Sochaux
Lorient 
01/02 21:00
FT 
 Bayern Munich (am)
Hansa Rostock 
01/02 21:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Carl Zeiss Jena 1
01/02 21:00
FT 
 Ingolstadt 04
Kaiserslautern 
01/02 21:00
FT 
 Sv Meppen
Chemnitzer 
01/02 21:00
FT 
 Preuben Munster
MSV Duisburg 
01/02 21:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Kfc Uerdingen 05 
01/02 20:00
FT 
 Hannover 96
SV Wehen Wiesbaden 
01/02 20:00
FT 
1 Karlsruher
Holstein Kiel 
01/02 20:00
FT 
 St. Pauli
VfB Stuttgart 
01/02 18:00
FT 
 Hamburger U19
Energie Cottbus U19 
01/02 18:00
FT 
 Holstein Kiel U19
Hannover 96 U19 
01/02 19:00
FT 
 Rb Leipzig U19
Chemnitzer U19 
01/02 20:00
FT 
 Dynamo Dresden U19
Magdeburg U19 
01/02 18:00
FT 
 Bayern Munich U19
Kaiserslautern U19 
01/02 19:00
FT 
 Vfb Stuttgart U19
Kickers Offenbach U19 1
01/02 20:00
FT 
 Greuther Furth U19
Augsburg U19 
01/02 20:00
FT 
 Sc Freiburg U19
Karlsruher Sc U19 
01/02 18:00
FT 
 Msv Duisburg U19
Bayer Leverkusen U19 1
01/02 20:00
FT 
 Bochum U19
Aachen U19 
01/02 20:30
FT 
 Monchengladbach U19
Preuben Munster U19 
01/02 20:30
FT 
 VSG Altglienicke
FSV Optik Rathenow 
01/02 20:30
FT 
 Lokomotive Leipzig
Viktoria Berlin 1889 
01/02 21:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
Dortmund(am) 
01/02 21:00
Postp. 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Tus Haltern 
01/02 21:00
FT 
 RW Essen
Sv Rodinghausen 
01/02 21:00
FT 
 Wuppertaler Sv
VFB Homberg 
01/02 23:15
FT 
 OFI Crete
Larisa 
01/02 23:15
FT 
 Volos Nfc
Lamia 
02/02 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Xanthi 
01/02 16:45
FT 
 Ofi Crete U19
Ael Larisa U19 
01/02 18:00
FT 
 Aris Thessaloniki U19
Panionios U19 
01/02 18:00
FT 
 Atromitos U19
Aek Athens U19 1
01/02 18:00
FT 
 Olympiakos Piraeus U19
Xanthi U19 1
01/02 18:30
FT 
 Volos Nps U19
Pas Lamia U19 
01/02 19:00
FT 
 Panahaiki 2005 U19
Chania U19 
01/02 19:00
FT 
 Platanias U19
Ergotelis U19 
01/02 21:00
FT 
 Asteras Tripolis U19
Panaitolikos U19 
02/02 10:00
FT 
 Xelaju MC
Deportivo Sanarate 
02/02 09:00
FT 
 Lobos Upnfm
CD Vida 
02/02 00:00
FT 
 Budapest Honved
Mezokovesd-Zsory 
02/02 00:00
FT 
 Varda Se
Ferencvarosi TC 
02/02 00:00
FT 
 Paksi SE
Zalaegerszegi TE 
02/02 00:00
FT 
 Puskas Akademia
Debreceni VSC 1
02/02 00:00
FT 
 Diosgyor
Kaposvari Rakoczi 
02/02 02:30
FT 
 Ujpesti TE
Mol Fehervar 
01/02 18:45
FT 
 Hafnarfjordur FH
Grindavik 1
01/02 19:30
FT 
 Stjarnan
IBV Vestmannaeyjar 1
01/02 16:30
 
 Aizawl
Real Kashmir 
01/02 19:30
 
1 East Bengal
AIFF XI 
01/02 22:00
FT 
 Kerala Blasters
Chennai Titans 
01/02 19:30
FT 
 Sanat-Naft
Persepolis 
01/02 19:45
FT 
 Padideh Mashhad
Mashin Sazi 
01/02 21:30
FT 
 Esteghlal Tehran
Naft Masjed Soleyman 
01/02 14:30
FT 
 Paykan U23
Oghab Tehran U23 
01/02 16:05
FT 
 Peyrovan Hejazi U23
Cypress Teresopolis U23 1
01/02 16:30
FT 
 Olympic Andisheh U23
Abi Pooshan U23 
01/02 18:30
FT 
 Moghavemat Tehran U23
Niroye Zamini U23 
01/02 18:30
FT 
1 Sorkhpooshan Pakdasht U23
Saipa U23 
01/02 20:30
FT 
 Achva Kfar Manda
Hapoel Bueine 
01/02 21:00
FT 
 Ashdod MS
Maccabi Netanya 
01/02 23:30
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Kfar Saba 
02/02 00:30
FT 
 Hapoel Hadera
Sektzia Nes Tziona 
02/02 01:50
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Haifa 
02/02 02:00
FT 
 Sc Maccabi Ashdod
Hapoel Kfar Shalem 
01/02 16:30
FT 
 Maccabi Netanya U19
Maccabi Tel Aviv U19 
01/02 17:00
FT 
2 Hapoel Hadera U19
Ironi Ramat Hasharon U19 
01/02 17:00
FT 
 Beitar Nes Tubruk U19
Beitar Jerusalem Oren U19 
01/02 17:00
FT 
 Hapoel Ashkelon U19
Hapoel Qiryat Ono U19 
01/02 17:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19
Gadna Tel Aviv U19 1
01/02 17:00
FT 
1 Maccabi Herzliya U19
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 
01/02 17:10
FT 
 Hapoel Tel Aviv U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 
01/02 17:15
FT 
 Sectzya Nes Ziona U19
Beitar Shimshon Tel Aviv U19 
01/02 18:00
FT 
 Hapoel Raanana Roei U19
Maccabi Haifa Shmuel U19 
01/02 18:00
FT 
 Hapoel Nof Hagalil U19
Maccabi Petach Tikva U19 1
01/02 18:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva U19
Bnei Sakhnin U19 1
01/02 18:40
FT 
 Hapoel Ramat Gan U19
Hapoel Kiryat Shmona U19 
01/02 18:00
FT 
 AS Roma U19
Torino U19 
01/02 18:00
FT 
 Livorno U19
Frosinone Youth 1
01/02 18:00
FT 
 Lecce U20
Juve Stabia U20 
01/02 18:30
FT 
 Trapani Youth
Benevento Youth 
01/02 20:00
FT 
 Fiorentina U20
Inter Milan U20 
01/02 20:00
FT 
1 Napoli U19
Bologna U20 
01/02 21:30
FT 
 Pescara Youth
Lazio U20 
02/02 00:00
FT 
 Juventus U19
Atalanta U19 
01/02 19:00
FT 
 Tavagnacco Womens
Fiorentina Womens 
02/02 03:45
FT 
 Ac Monza
Lecco 
01/02 22:00
FT 
1 Spezia
Pordenone Calcio Ssd 
01/02 22:00
FT 
 Livorno
Ascoli 
01/02 22:00
FT 
 Frosinone
Virtus Entella 
01/02 22:00
FT 
 Trapani
Cittadella 
02/02 01:00
FT 
 Empoli
Crotone 
01/02 18:00
FT 
 Wu Shuru
Nairobi Stima 
02/02 00:05
FT 
 Al-Arabi Club
Al Shabab Kuw 1
02/02 02:00
FT 
 Unam Pumas Womens
Club America Womens 
02/02 07:00
FT 
 Monterrey
Queretaro 
02/02 07:00
FT 
 Necaxa
Puebla 
02/02 07:00
FT 
 Morelia
Leon 1
02/02 09:00
FT 
 Pachuca
Tigres UANL 
02/02 11:00
FT 
1 Club America
Juarez 
02/02 11:00
FT 
 Santos Laguna
Pumas UNAM 
02/02 02:00
FT 
 Tlaxcala
Sporting Canamy 
02/02 09:00
FT 
 Tepatitlan De Morelos
Atletico Reynosa 1
02/02 09:00
FT 
 Zacatepec
Celaya 
02/02 11:00
FT 
 Correcaminos Uat
Cafetaleros De Tapachula 
01/02 22:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
Maghrib Association Tetouan 
01/02 17:00
FT 
 Ispe
Chin United 
01/02 14:15
FT 
 Three Star
Saraswoti Youth Club 
01/02 17:15
FT 
 Armed Police Force
Machhindra 
02/02 08:00
FT 
 Tasman United
Hawkes Bay United 
02/02 09:00
FT 
 Auckland City
Hamilton Wanderers 
02/02 11:00
FT 
1 Canterbury United
Waitakere United 
02/02 09:00
FT 
 Walter Ferretti
Juventus Managua 1
02/02 09:00
FT 
 Real Esteli
Deportivo Ocotal 
02/02 09:00
FT 
 Diriangen
Las Sabanas 
01/02 23:00
FT 
 Carrick Rangers
Crusaders FC 
01/02 23:00
FT 
 Warrenpoint Town
Ballymena United 
01/02 21:35
FT 
 Dhufar
Bahla 
02/02 05:00
FT 
 12 De Octubre
Guarani CA 
02/02 04:00
FT 
1 Utc Cajamarca
Sporting Cristal 3
02/02 06:30
FT 
 Sport Huancayo
Atletico Grau 
02/02 09:00
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Deportivo Municipal 
01/02 19:00
FT 
 SC Farense
GD Estoril-Praia 
01/02 23:00
FT 
 CD Mafra
Chaves 
02/02 01:15
FT 
 Penafiel
Casa Pia Ac 
01/02 19:00
FT 
 Feirense U23
Leixoes U23 1
01/02 19:00
FT 
 Cova Piedade U23
Maritimo U23 
01/02 19:00
FT 
 Gd Estoril Praia U23
Famalicao U23 
01/02 21:35
FT 
 Al-Sadd
Al-Sailiya 
01/02 23:45
FT 
 Al Rayyan
Al Duhail Sc 
01/02 19:00
FT 
1 Clinceni
Cs Voluntari 
01/02 21:00
FT 
 Hermannstadt
Sepsi Osk Sfantul Gheorghe 
02/02 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Astra Ploiesti 
01/02 20:25
FT 
 Al Safa Ksa
Al Qaisoma 
01/02 20:40
FT 
 Al Sadd Sa
Al Washm 
01/02 20:25
FT 
 Al Adalh
Al Ahli Jeddah(KSA) 1
01/02 23:15
FT 
 Al Shabab Ksa
Al-Fath 
02/02 01:15
FT 
 Al Feiha
Al Faisaly Harmah 
01/02 23:00
FT 
 Dundee United
Arbroath 
01/02 23:00
FT 
 Inverness C.T.
Alloa Athletic 
01/02 23:00
FT 
1 Greenock Morton
Dundee 
01/02 23:00
FT 
 Queen of the South
Dunfermline 
01/02 23:00
FT 
 Airdrie United
Raith Rovers 
01/02 23:00
FT 
 East Fife
Dumbarton 
01/02 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Clyde 
01/02 23:00
FT 
 Montrose
Peterhead 
01/02 23:00
FT 
 Stranraer
Falkirk 
01/02 21:30
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Supersport United 
02/02 00:00
FT 
 Chippa United FC
Orlando Pirates 
02/02 02:15
FT 
 Highlands Park
Baroka 
02/02 01:00
 
 Uruguay Futsal
Bolivia Futsal 
02/02 03:00
 
 Argentina Futsal
Venezuela Futsal 
02/02 05:00
 
 Peru Futsal
Ecuador Futsal 
02/02 07:00
 
 Brazil Futsal
Colombia Futsal 
01/02 19:00
FT 
 Barcelona U19
Gimnastic Tarragona U19 
01/02 20:00
FT 
1 Laguna U19
Rc Victoria U19 
01/02 20:00
FT 
1 Cd Marino U19
Juventud Laguna U19 
01/02 20:40
FT 
 Cd Maspalomas U19
Union Viera U19 
01/02 18:00
FT 
 Real Sociedad Womens
Rcd Espanyol Womens 
01/02 19:00
FT 
 Barcelona Womens
Sevilla Fc Womens 
01/02 20:00
FT 
 Levante Ud Womens
Granadilla Tenerife Womens 
01/02 23:00
FT 
1 Extremadura
CD Lugo 
02/02 01:15
FT 
 Deportivo La Coruna
Las Palmas 
02/02 01:15
FT 
 SD Ponferradina
SD Huesca 
02/02 04:00
FT 
 Elche
Malaga 
01/02 23:00
FT 
1 Real Sociedad B
CD Izarra 1
02/02 00:00
FT 
 Salmantino
Athletic Bilbao 2 
01/02 20:30
FT 
1 Unión Viera
Cd Atletico Paso 
02/02 00:30
FT 
 Santa Catalina Atletico
Constancia 
02/02 00:30
FT 
1 Cd Vera
UD Ibarra 
02/02 00:30
FT 
 Sd Balmaseda
SD Deusto 
02/02 01:00
FT 
 Real Betis B
Xerez CD 1
02/02 01:30
FT 
 U.M. Escobedo
Barreda Balompie 
02/02 01:30
FT 
 Crevillente
CD Olimpic Xativa 
02/02 01:30
FT 
 Zamora Barinas
Cydl Jupiter Leones 
01/02 19:00
FT 
 Antalyaspor
Konyaspor 
01/02 22:00
FT 
 Rizespor
Besiktas 
02/02 01:00
FT 
 Trabzonspor
Fenerbahce 1
01/02 19:00
FT 
 Keciorengucu
Adana Demirspor 
01/02 21:30
FT 
 Boluspor
Erzurum BB 
02/02 00:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Karagumruk 1
01/02 18:30
FT 
 Tire 1922 Spor
Erzincanspor 
01/02 18:30
FT 
 Silivrispor
Aksarayspor 
01/02 18:30
FT 
 Turgutluspor
Korfez Bld 
01/02 18:30
FT 
 Muglaspor
Somaspor 
01/02 18:30
FT 
 Halide Edip Adivarspor
Pazarspor 
01/02 18:30
FT 
 Modafenspor
Osmaniyespor 
01/02 18:30
FT 
 Ankara Demirspor
Usakspor 
01/02 18:30
FT 
 Eyupspor
Karabukspor 
01/02 19:30
 
 Galatasaray U19
Kayserispor U19 
01/02 19:30
FT 
 Buyuksehir Bldspor U19
Altinordu U19 
01/02 19:30
FT 
 Istanbulspor U19
Umraniyespor U19 
01/02 19:30
FT 
 Menemenspor U19
Erokspor U19 
01/02 19:30
FT 
 Trabzonspor U19
Fenerbahce U19 
01/02 19:30
FT 
 Caykur Rizespor U19
Eskisehirspor U19 
01/02 21:15
FT 
 Banni Yas
Al-Dhafra 
01/02 21:15
FT 
 Al Nasr Dubai
Ajman 
02/02 00:00
FT 
1 Al Ain
Al-Wasl 
02/02 03:30
FT 
 Yaracuyanos
Atletico Venezuela 
02/02 04:00
FT 
 LALA
Monagas 
02/02 07:00
FT 
 Deportivo Tachira
Academia Puerto Cabello 
02/02 01:15
FT 
 Connahs Quay Nomads
Stm Sports 
01/02 12:00
FT 
 Coomera
Brisbane City SC 
01/02 12:30
FT 
 Cumberland United
Sturt Lions 
01/02 12:30
FT 
 Modbury Jets
Playford City Patriots 1
01/02 12:45
FT 
 West Torrens Birkalla
Northern Demons 
01/02 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Kashima Antlers 
01/02 14:00
FT 
 Rochedale Rovers
Moreton Bay United 
01/02 14:00
FT 
 Manly United U20
Sydney Olympic U20 
01/02 14:00
FT 
 Ipswich
Bayside United 
01/02 14:05
FT 
 Chedda Nagar
Juhu Sparks 
01/02 14:30
FT 
 Adelaide Olympic
Adelaide Comets 
01/02 15:00
FT 
 Peninsula Power
Redlands United FC 
01/02 15:00
FT 
 St George City Fa
Marconi Stallions 
01/02 15:45
FT 
 Hills Brumbies
Sydney United 
01/02 16:00
FT 
 Dinamo Moscow
Mladost Lucani 
01/02 16:05
FT 
 Acacia Ridge
Toowong 
01/02 16:10
FT 
 Manly United
Sydney Olympic 
01/02 16:20
FT 
 Albany Creek
Brisbane Athletic 
01/02 16:30
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Blacktown City Demons 
01/02 16:30
FT 
 White City Woodville
North Eastern Metrostars 
01/02 17:00
FT 
 Lisen
Blansko 
01/02 17:00
FT 
 Asu Politehnica Timisoara
Ghiroda Si Giarmata Vii 
01/02 17:00
FT 
 SV Allerheiligen
Esv Hitthaller St Michael 
01/02 17:00
FT 
 Para Hills Knights
Adelaide Victory 
01/02 17:00
FT 
 Samut Prakan City
Renofa Yamaguchi 
01/02 17:05
FT 
 Lao Toyota
Khonkaen FC 
01/02 17:30
FT 
 Logan Lightning
Gold Coast Knights 
01/02 17:30
FT 
 Sport Podbrezova
1. Tatran Presov 
01/02 17:30
FT 
 Torpedo Minsk
Gorodeya 
01/02 18:00
FT 
 Podbeskidzie
GKS Tychy 
01/02 18:00
FT 
 Belchatow
Gornik Leczna 
01/02 18:00
FT 
 Hvidovre IF
HIK 1
01/02 18:00
FT 
 Stal Mielec
Resovia Rzeszow 
01/02 18:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Pardubice 
01/02 18:00
FT 
 Cukaricki
Ufa 
01/02 18:00
FT 
 Astoria Walldorf
Kaiserslautern Am 
01/02 18:00
FT 
 Samgurali Tskh
Kolkheti Poti 
01/02 18:00
FT 
 Szentlorinc Se
Nagykanizsai Te 1866 
01/02 18:00
FT 
 Chrobry Glogow
GKS Katowice 
01/02 18:00
FT 
 Skeid Oslo
Kjelsas IL 
01/02 18:00
FT 
 Usti nad Labem
Karlovy Vary Dvory 
01/02 18:00
FT 
 Viktoria Zizkov
Sk Slovan Varnsdorf 
01/02 18:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Blau Weiss Linz 
01/02 18:00
FT 
 Sparta Praha B
Chomutov 
01/02 18:00
FT 
 Alashkert
Torpedo Armavir 
01/02 18:00
FT 
 Elana Torun
Unia Janikowo 
01/02 18:00
FT 
 Slavoj Vysehrad
Fk Mas Taborsko 
01/02 19:00
FT 
 AB Kobenhavn
Hillerod Fodbold 
01/02 19:00
FT 
 KFUM Oslo
Fredrikstad 1
01/02 19:00
FT 
 Bronshoj
Vanlose If 
01/02 19:00
FT 
 Lindome GIF
GAIS 
01/02 19:00
AET 
 Lokomotiv Moscow
Partizan Belgrade 
90min [1-1], Penalty [2-4],
01/02 19:00
FT 
 SV Grodig
Kufstein 
01/02 19:00
FT 
 Lokomotiv Kazanka Moscow
Tekstilshchik Ivanovo 
01/02 19:00
FT 
 Ruch Chorzow
Garbarnia Krakow 
01/02 19:00
FT 
1 Wigry Suwalki
FK Zalgiris Vilnius 
01/02 19:00
FT 
 Vitkovice
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
01/02 19:00
FT 
 Viltis Vilnius
Bfc Daugavpils 
01/02 19:00
FT 
 USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
Ac Linden Leibnitz 
01/02 19:00
FT 
 Sc Gleisdorf
Sv Lebring 
01/02 19:00
FT 
 Novi Pazar
FK Metalac Gornji Milanovac 
01/02 19:00
FT 
 Slavia Kromeriz
Mfk Skalica 
01/02 19:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Nakhon Ratchasima 
01/02 19:30
FT 
 Zlate Moravce
Stk 1914 Samorin 
01/02 19:45
FT 
 Asker
Frigg 
01/02 20:00
FT 
 Gefle IF
IK Sirius 
01/02 20:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
IFK Goteborg 
01/02 20:00
FT 
 Wexford Youths
Bohemians 
01/02 20:00
FT 
 Middelfart
Etsv Weiche Flensburg 
01/02 20:00
FT 
 Rapid Wien
Levski Sofia 
01/02 20:00
FT 
 Cracovia Krakow
MFK Ruzomberok 
01/02 20:00
FT 
 Lovcen Cetinje
Iskra Danilovgrad 
01/02 20:00
FT 
 Nafta
Varteks Varazdin 
01/02 20:10
FT 
 Pogon Szczecin
Warta Poznan 
01/02 20:45
FT 
 Flora Tallinn
Hammarby 
01/02 21:00
FT 
 Rosenborg
Stjordals Blink 
01/02 21:00
FT 
 Vasteras
Dalkurd Ff 
01/02 21:00
FT 
 Viking
LASK Linz 
01/02 21:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Dukla Praha 
01/02 21:00
FT 
 Gks Jastrzebie
Opava 
01/02 21:00
FT 
 Holstein Kiel 2
Skive IK 
01/02 21:00
Postp. 
 Sandnes Ulf
Vard Haugesund 
01/02 21:00
FT 
 Athlone
Sligo Rovers 
01/02 21:00
FT 
1 Varbergs BoIS FC
Halmstads 
01/02 21:15
FT 
 Ask Ebreichsdorf
FAC Team Fur Wien 
01/02 21:30
FT 
 Nordsjaelland
Trenkwalder Admira 
01/02 22:00
 
 Juniors OO
St.Polten 
01/02 22:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Crvena Zvezda 
01/02 22:00
FT 
 Waterford United
Bray Wanderers 
01/02 22:30
FT 
 Lillestrom
Tromso IL 
01/02 23:00
FT 
 Spartak Moscow
FK Rostov 
01/02 23:00
FT 
 Oulun Ls
Rops 2 
02/02 00:00
FT 
 CSKA Moscow
WSG Wattens 
02/02 00:15
FT 
 Baumit Jablonec
CSKA Sofia 
02/02 00:45
FT 
 Jazz
Pif Parainen 
02/02 02:00
FT 
 Galway United
Shamrock Rovers 
02/02 02:30
FT 
 Longford Town
Finn Harps 
02/02 04:55
FT 
 USA
Costa Rica 
02/02 06:00
FT 
 Atlanta United
Elfsborg 1