Live3s Logo

LiveScore 31 Jan 2020

01/02 03:30
FT 
 Hertha Berlin
Schalke 04 
01/02 03:45
FT 
 Stade Rennais
Nantes 
01/02 03:45
FT 
 Cardiff City
Reading 
01/02 03:45
FT 
 Derby County
Stoke City 
01/02 03:00
FT 
 AZ Alkmaar
RKC Waalwijk 
01/02 03:30
FT 
 Kortrijk
Standard Liege 
01/02 03:00
FT 
 Benfica
Belenenses 
01/02 05:15
FT 
 Rio Ave
Famalicao 
31/01 16:30
FT 
 Sydney
Brisbane Roar 1
01/02 00:00
FT 
 Botswana Womens U20
Namibia Womens U20 
31/01 16:15
FT 
 Rc Relizane U19
Wa Tlemcen U19 
31/01 16:20
FT 
 Usm Blida U19
Rc Kouba U19 
01/02 04:00
FT 
1 Ituzaingo
San Martin Burzaco 
01/02 04:00
FT 
 Sportivo Italiano
Deportivo Laferrere 
01/02 04:00
FT 
 Leandro N Alem
Berazategui 
01/02 04:00
FT 
 El Porvenir
Ferrocarril Midland 1
01/02 08:10
FT 
 CA Huracan
Gimnasia LP 
01/02 04:45
FT 
 Gsan Martin Formosa
Defensores Belgrano Villa Ramallo 
01/02 08:00
FT 
 Boca Unidos
Chaco For Ever 
01/02 09:00
FT 
 Ca Penarol Salta
Juventud Antoniana 
31/01 13:30
FT 
 Sydney FC U21
Melbourne Victory Fc Am 
31/01 18:30
 
1 Bayswater City
Floreat Athena 
31/01 20:30
FT 
 Sorrento
Balcatta 
01/02 03:30
FT 
 KFCO wilrijk
Westerlo 
01/02 08:00
 
 Union La Calera
Union Espanola 
01/02 09:05
FT 
1 Llaneros de Guanare
Union Magdalena 
01/02 07:00
FT 
 Haiti (w)
Costa Rica (w) 
01/02 09:40
FT 
 USA womens
Panama (w) 
01/02 03:00
FT 
 Cd Barrio Mexico
Puntarenas 
01/02 05:00
FT 
 Ad Santa Rosa
Ad Cartagena 
01/02 05:00
FT 
 Santa Ana
Curridabat 
01/02 01:00
FT 
 Zapresic
Istra 1961 
01/02 03:00
FT 
 Chelsea U23
Leicester City U23 
01/02 03:00
FT 
 Manchester City U23
Everton U23 
01/02 03:00
FT 
 Norwich City U23
Manchester United U23 
31/01 21:30
FT 
 Birmingham U23
Nottingham Forest U23 
31/01 23:45
FT 
 Levadia Tallinn
Paide Linnameeskond 
01/02 01:35
FT 
 Helios Kharkiv
Laanemaa Haapsalu 
01/02 00:00
FT 
 Brondby
IFK Norrkoping 
01/02 04:00
FT 
 Kobenhavn
Astana 
01/02 01:30
FT 
 Belarus Futsal
Italy Futsal 
01/02 04:30
FT 
 Portugal Futsal
Finland Futsal 
01/02 00:30
FT 
 England Futsal
Israel Futsal 
01/02 01:00
FT 
 Denmark Futsal
Estonia Futsal 
01/02 02:00
FT 
 Norway Futsal
Wales Futsal 
01/02 00:30
FT 
 KuPS
Lahti 
01/02 01:30
FT 
 Sjk Akatemia
Jaro 
01/02 01:00
FT 
1 Dunkerque
Red Star 93 
01/02 03:00
FT 
 Avranches
Le Puy Foot 43 Auvergne 
01/02 03:00
FT 
1 Bastia CA
Ajaccio GFCO 
01/02 03:00
FT 
 Bourg Peronnas
Toulon 
01/02 03:00
FT 
 Creteil
Cholet So 
01/02 03:00
FT 
 Chamois Niortais
Paris Fc 
01/02 03:00
FT 
 Le Mans
Nancy 
01/02 03:00
FT 
 ES Troyes AC
Grenoble 
01/02 03:00
FT 
 Chambly
Caen 
01/02 03:00
FT 
 Rodez AF
Valenciennes 
01/02 03:00
FT 
 Guingamp
Auxerre 
01/02 03:00
FT 
 Ajaccio
Chateauroux 
01/02 03:00
FT 
 Clermont Foot
Orleans US 45 2
01/02 03:00
FT 
 Le Havre
Lens 
01/02 00:30
FT 
 Gamtel
Bk Milan 
01/02 02:00
FT 
 Hallescher
Viktoria Koln 
01/02 01:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Arminia Bielefeld 
01/02 01:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Greuther Furth 
01/02 02:00
FT 
 Germania Halberstadt
Berliner Ak 07 
01/02 02:00
FT 
1 Schalke 04 II
Bonner sc 1
01/02 02:00
FT 
 Sc Verl
SV Lippstadt 1
31/01 23:00
FT 
 Karela United
Wa All Stars 
31/01 23:30
FT 
 Inter Allies
King Faisal 
31/01 21:00
FT 
 Kerkyra
Ergotelis 
31/01 22:00
FT 
 Panahaiki-2005
Apollon Larissas 1
01/02 02:00
FT 
 Haukar
UMF Selfoss 
31/01 21:30
 
 Chennai City
Mohun Bagan 
31/01 22:00
FT 
 Mumbai City
Northeast United 1
31/01 19:15
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Gol Gohar 
31/01 19:30
FT 
 Peykan
Shahin Bushehr 
31/01 19:45
FT 
 Teraktor-Sazi
Zob Ahan 
31/01 20:00
FT 
 Nassaji Mazandaran
Saipa 
31/01 21:30
FT 
 Sepahan
Foolad Khozestan 
01/02 03:45
FT 
 Carrigaline United
Rockmount 
01/02 04:00
FT 
 Cherry Orchard
Crumlin United 1
01/02 04:00
FT 
 Swords Celtic
Firhouse Clover 
01/02 04:00
FT 
1 Greystones
Glebe North 
01/02 04:15
FT 
 Collinstown
Dunboyne Afc 
31/01 16:30
FT 
 Hapoel Qalansawe
Hapoel Kiryat Ono 1
31/01 17:30
FT 
 Hapoel Ironi Gedera
Bnei Eilat 
31/01 18:00
FT 
 Beitar Ramat Gan
Ironi Beit Dagan 
31/01 18:00
FT 
 Beitar Yavne
Beitar Ironi Maale Adumim 
31/01 18:00
FT 
1 Maccabi Ironi Netivot
Ms Hapoel Yeroham 
31/01 19:00
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Shimshon Tel Aviv 
31/01 19:00
FT 
 Otzma Holon
Hapoel Kfar Qasm Shuaa 
31/01 19:30
FT 
 Hapoel Beit Shean
Hapoel Ihud Bnei Gat 
31/01 19:30
FT 
1 Beitar Petah Tikva
Beitar Kfar Saba Shlomi 
31/01 20:00
FT 
 Maccabi Ahi Iksal
Maccabi Bnei Raina 
31/01 21:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Ashkelon 
31/01 21:00
FT 
 Hapoel Afula
Hapoel Katamon Jerusalem 
31/01 21:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Kfar Kasem 
31/01 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Natzrat Illit 
31/01 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Rishon Letzion 1
31/01 17:30
FT 
 Hapoel Asi Gilboa
Hapoel Bnei Zalfa 
31/01 18:00
FT 
 Hapoel Bikat Hayarden
Hapoel Azor 
31/01 18:30
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Maccabi Shaarayim 1
31/01 18:45
FT 
1 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Hapoel Holon Yaniv 
31/01 19:15
FT 
1 Moadon Sport Tira
Rubi Shapira 
31/01 19:15
FT 
1 Maccabi Herzliya
Ironi Or Yehuda 
31/01 19:15
FT 
 Maccabi Kabilio Jaffa
As Ashdod 1
31/01 19:30
FT 
 Hapoel Bnei Arrara Ara
Hapoel Iksal 
31/01 19:30
FT 
 Hapoel Kaukab
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
31/01 19:30
FT 
 Maccabi Yavne
AS Nordia Jerusalem 
01/02 04:00
FT 
1 Cremonese
Pisa 
31/01 23:30
FT 
 Asi Abengourou
Sporting Gagnoa 
01/02 02:00
FT 
 Af Amadou Diallo Djekanou
Asec Mimosas 
31/01 22:55
FT 
 Kazma
Al Salmiyah 
01/02 00:00
FT 
1 As Olympique De Missira
Yeelen 
01/02 02:00
FT 
 Csk
Usfas Bamako 
01/02 02:00
FT 
1 Qrendi
Vittoriosa Stars 
01/02 02:00
FT 
 St Andrews
Fgura United 
01/02 05:45
FT 
 Cruz Azul Womens
Saint Louis Athletica Womens 
01/02 06:00
FT 
 Queretaro Womens
Monterrey Womens 
01/02 09:00
FT 
 Atletico San Luis
Chivas Guadalajara 
01/02 11:00
FT 
 Atlas
Club Tijuana 1
01/02 10:00
FT 
 Calor De San Pedro
Cd Nuevo Chimalhuacan 
01/02 00:00
FT 
 San Luis U20
Chivas Guadalajara U20 
01/02 09:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Venados 
01/02 09:00
FT 
 Atlante
Csyd Dorados De Sinaloa 
01/02 02:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Rcoz Oued Zem 
01/02 03:00
FT 
 Almere City FC
Telstar 
01/02 03:00
FT 
 Den Bosch
Az Alkmaar 2 1
01/02 03:00
FT 
 Eindhoven
De Graafschap 
01/02 03:00
FT 
 SBV Excelsior
NAC Breda 
01/02 03:00
FT 
 Volendam
Helmond Sport 
01/02 03:00
FT 
1 MVV Maastricht
Jong PSV Eindhoven 
01/02 03:00
FT 
 NEC Nijmegen
Cambuur Leeuwarden 
01/02 03:00
FT 
 Oss
Roda JC Kerkrade 
31/01 21:10
FT 
 Alrstak
AL-Nahda 
31/01 21:35
FT 
 Al Nasr(OMA)
Oman Club 
31/01 23:50
FT 
 Muscat
Al Oruba Sur 
01/02 05:00
FT 
 Sportivo Luqueno
Guay Leena 1
01/02 07:00
FT 
 Melgar
Universitario de Deportes 
01/02 09:30
FT 
1 Alianza Lima
Alianza Universidad 
31/01 19:00
FT 
 Sporting Braga U23
Vitoria Guimaraes U23 
01/02 00:00
FT 
1 Benfica U23
Portimonense U23 
31/01 21:35
FT 
 Al-Wakra
Al Shahaniya 
31/01 23:45
FT 
1 Al-Gharafa
Qatar SC 
01/02 02:00
FT 
 Universitatea Craiova
Gaz Metan Medias 
31/01 20:25
FT 
 Jubail
Wajj 1
31/01 20:30
FT 
 Al Rawdhah
Hajer 
31/01 20:40
FT 
 Al Riyadh
Al Orubah 
31/01 20:50
FT 
 Al Drae
Al Sharq 
31/01 20:55
FT 
 Arar
Al Draih 
31/01 21:00
FT 
 Al Akhdoud
Afief 
31/01 21:15
FT 
 Al Entesar
Al Sahel 
31/01 21:00
FT 
 Abha
Al Hilal 
31/01 23:25
FT 
 Al Hazm
Al Taawon 
01/02 01:15
FT 
 Al-Raed
Al Ittihad Ksa 
01/02 03:05
FT 
 Partick Thistle
Ayr Utd 
01/02 03:45
FT 
1 Clachnacuddin
Forres Mechanics 
31/01 21:30
FT 
1 Cape Umoya United
Jomo Cosmos 
01/02 02:00
FT 
1 Maritzburg United
Kaizer Chiefs FC 
01/02 09:30
FT 
 Brazil U23
Paraguay U23 
01/02 04:00
FT 
 Tenerife
Sporting de Gijon 
01/02 05:00
FT 
 Panaderia Pulido
Ud Tamaraceite 
01/02 05:00
FT 
 Cd Buzanada
Cd Santa Ursula 
01/02 03:00
FT 
1 Grasshoppers
Vaduz 
31/01 16:00
FT 
 Nong Bua U19
Chonburi U19 
31/01 18:00
FT 
1 Chainat U19
Satun United U19 
01/02 07:00
FT 
 La Horquetta Rangers
Cunupia 
01/02 07:00
FT 
 W Connection FC
Club Sando 
01/02 01:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Genclerbirligi 
01/02 00:00
FT 
 Adanaspor
Osmanlispor 
31/01 21:10
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Al Oruba Uae 
31/01 21:10
FT 
 Dubba Al-Husun
Al Thaid 
31/01 21:10
FT 
 Masfut
Al Hamriyah 
31/01 21:15
FT 
 Ajman Scc U19
Al Bataeh U19 
31/01 21:15
FT 
 Al Ain Scc U19
Al Nasr Sc U19 
31/01 21:15
FT 
 Al Arabi Umm Al Quwain U19
Shabab Al Ahli Dubai U19 
31/01 21:15
FT 
 Al Dhaid U19
Al Ittihad Kalba U19 
31/01 21:15
 
 Al Wasl U19
Sharjah Scc U19 
31/01 21:00
FT 
 Ura Kampala
Kampala City Council 
31/01 21:30
FT 
 Ma Lu
Tooro United 
31/01 23:00
FT 
 Metropolitanos
Aragua 
01/02 07:00
FT 
 Deportivo Lara
Zulia 
01/02 03:30
FT 
 Taffs Well
Afan Lido 
31/01 15:50
 
 Mumbai Port Trust
Air India U19 
31/01 16:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Neman Grodno 
31/01 16:15
FT 
 Poland U17
Belarus U16 
31/01 16:35
FT 
 Putra Sinar Giri
Madura United 
31/01 17:00
FT 
 UTA Arad
Crisul Chisineu Cris 
31/01 17:00
FT 
 Lechia Gdansk
Skf Sered 
31/01 17:00
FT 
 Spartak Nalchik
Mashuk-KMV 
31/01 17:20
FT 
 Chachoengsao
Customs Department FC 
31/01 17:30
FT 
 Glenorchy Knights
Hobart Olympia Warriors 
31/01 18:00
FT 
 Afc Progresul Spartac Bucuresti
Voin Tate Numa Glenn 
31/01 18:00
FT 
 Gryf Wejherowo
Widzew lodz 
31/01 18:00
FT 
 Metaloglobus
Mostistea Ulmu 
31/01 18:00
 
 Morocco Womens
Tunisia womens 
31/01 18:00
FT 
 Dilijan
Noia 
31/01 18:30
FT 
 Vitebsk
Vigvam Smolevichy 
31/01 19:00
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytow 
31/01 19:00
FT 
 Petrolul Ploiesti
Brasov 
31/01 19:00
FT 
 Dnepr Mogilev
BATE Borisov 
31/01 19:55
FT 
 Chonburi Shark
Rayong 
31/01 20:00
FT 
 Valerenga Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
31/01 20:00
FT 
 GIF Sundsvall
AIK Solna 
31/01 20:00
FT 
 Brann
Horsens 
31/01 20:00
FT 
 Sonderjyske
Bohemians 1905 
31/01 20:00
FT 
 LKS Lodz
Proleter Novi Sad 
31/01 20:00
FT 
 Avangard
FK Taganrog 
31/01 20:00
FT 
 Botev Vratsa
SK Vorwarts Steyr 
31/01 20:00
FT 
1 Pehchevo
Belasica Strumica 
31/01 20:00
FT 
 Neftohimik
Dobrudzha 
31/01 20:00
FT 
 Backa Backa Palanka
Brodarac 
31/01 20:15
FT 
 Hirnik Kryvyi Rih
Enerhiya Nova Kakhovka 
31/01 20:20
FT 
 Bregalnica Stip
Pelister Bitola 
31/01 20:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Arka Gdynia 
31/01 21:00
FT 
 Botev Plovdiv
Tsarsko Selo 
31/01 21:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Nurnberg Am 
31/01 21:00
FT 
 Rotor Volgograd
Radnik Surdulica 
31/01 21:00
FT 
 Tom Tomsk
FK Napredak Krusevac 
31/01 21:30
FT 
 Ask Bravo Publikum
FK Javor Ivanjica 
31/01 21:45
FT 
 NK Rudar Velenje
Gorica 1
31/01 22:00
FT 
 Odd Grenland
Notodden FK 
31/01 22:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Borac Banja Luka 
31/01 22:00
FT 
 Nordsjaelland
Liefering 
31/01 22:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Ansan Greeners 
31/01 22:30
FT 
 Sturm Graz
Domzale 
31/01 23:00
FT 
 Unicov
Prostejov 
31/01 23:00
FT 
 CSKA Sofia
Viktoria Plzen 
31/01 23:00
FT 
 Sparta Praha
Bodo Glimt 
31/01 23:15
FT 
 Tus Bad Gleichenberg
Sv Wildon 
31/01 23:30
FT 
 Brommapojkarna
Ostersunds 
01/02 00:00
FT 
 Norrby IF
Jonkopings Sodra IF 
01/02 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Mjondalen 
01/02 00:00
FT 
 Aalesund
Brattvag 
01/02 00:00
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Wolfsburg womens 
01/02 00:30
FT 
 Grorud IL
Stabaek 
01/02 01:00
FT 
 Strommen
Baerum SK 
01/02 01:00
FT 
 SC Weiz
Lafnitz 
01/02 01:00
FT 
 Stabaek Womens
Roa Womens 
01/02 01:00
FT 
 First Vienna
Rapid Vienna Youth 
01/02 01:00
FT 
 Sv Gaflenz
Union St.florian 
01/02 01:15
FT 
 Rottenmann
Atsv Stadl Paura 
01/02 01:20
FT 
 Usv Gnas
SC Kalsdorf 
01/02 01:20
FT 
 Sv Pachern
Weinland Gamlitz 
01/02 01:30
FT 
 Vaxjo Ff Womens
Linkopings Fc Womens 
01/02 01:30
FT 
 Hard
Sc Bregenz 
01/02 01:30
FT 
 Stadlau
Kremser 
01/02 02:00
FT 
 Sc Neusiedl 1919
Sv Schwechat 
01/02 02:00
FT 
 IFK Hassleholm
Hassleholms If 
01/02 02:00
FT 
 Saarbrucken
Sv Rochling Volkling 
01/02 02:00
FT 
 SV Burgaltendorf 1913
Sc Velbert 
01/02 02:00
FT 
 Simmeringer Sc
Bad Voslau 
01/02 02:15
FT 
 Koln Womens
Monchengladbach Womens 
01/02 03:00
FT 
 Asane Fotball
Sotra 
01/02 03:15
FT 
 Tus Heiligenkreuz
Ufc Markt Allhau 
01/02 03:30
FT 
 Shelbourne
Cabinteely 
01/02 03:45
FT 
 Mochtas
Bohemians 
01/02 08:00
FT 
 Instituto
Mitre Sde 
01/02 08:15
FT 
 CA Penarol
Belgrano 
01/02 11:35
FT 
 The Cove
Adelaide Cobras 
01/02 12:00
FT 
 Coomera
Brisbane City SC