Live3s Logo

LiveScore 30 Jan 2020

31/01 02:00
FT 
 Barcelona
Leganes 
31/01 04:00
FT 
 CD Mirandes
Sevilla 
31/01 03:55
FT 
 Nice
Lyon 
31/01 08:10
FT 
1 Velez Sarsfield
Aldosivi 
31/01 08:30
 
 Club Guabira
Oriente Petrolero 
31/01 08:30
 
 Aurora
Jorge Wilstermann 
31/01 08:00
FT 
 Marcilio Dias Sc
Concordia Ac 1
31/01 08:30
 
 Gremio
Sao Jose Poa Rs 
31/01 06:15
FT 
 Gremio Novorizontino
Bragantino SP 
31/01 06:15
FT 
 Santos
Inter De Limeira 
31/01 08:30
FT 
 Ponte Preta
Corinthians 
31/01 05:00
FT 
 Alianza Petrolera
Deportivo Pereira 
31/01 10:00
FT 
 Guadalupe
Herediano 
30/01 23:00
FT 
 El Ismaily
El Entag Al Harby 
31/01 01:30
FT 
 Ittihad Alexandria
Smouha SC 
31/01 03:00
FT 
 Colchester United U23
Reading U23 
30/01 23:00
FT 
2 JK Tallinna Kalev
Kuressaare 
30/01 20:00
FT 
 Sidama Bunna
Welwalo Adigrat 
31/01 00:00
FT 
 Azerbaijan Futsal
Russia Futsal 
31/01 01:30
FT 
 Italy Futsal
Finland Futsal 
31/01 03:00
FT 
 Croatia Futsal
Slovakia Futsal 
31/01 04:30
FT 
 Portugal Futsal
Belarus Futsal 
31/01 03:30
FT 
 Hamburger
Nurnberg 
31/01 03:30
FT 
 Europa Point
Glacis United 
31/01 01:30
FT 
 AEK Athens
Asteras Tripolis 
31/01 05:15
FT 
 Marathon
Real De Minas 1
31/01 10:10
FT 
 Honduras Progreso
Real Espana 
31/01 02:00
FT 
2 Breidablik
IA Akranes 
31/01 05:00
FT 
 Valur
Fjolnir 
30/01 22:00
FT 
 Bengaluru
Fateh Hyderabad 
31/01 03:45
FT 
1 Glebe North
Malahide United 1
31/01 04:00
FT 
 St Francis
Templeogue United 
31/01 01:30
FT 
 Sc Beer Sheva
Ironi Modiin 
31/01 01:15
FT 
 As Tel Aviv University Womens
Ironi Ramat Hasharon Womens 
31/01 01:30
FT 
 Maccabi Holon Womens
Hapoel Raanana Womens 
31/01 02:00
FT 
 Maccabi Kiryat Gat Womens
Bnot Netanya Womens 
31/01 02:30
FT 
 Maccabi Kishronot Hadera Womens
Maccabi Emekheifer Womens 
31/01 04:00
FT 
 Dunbeholden
Portmore United 
31/01 04:00
FT 
 Molynes United
Vere United 
31/01 04:00
FT 
 Siti Worley Garden J
Mount Pleasant 
31/01 04:00
FT 
 Uwi
Arnett Gardens 
31/01 06:00
FT 
 Humble Lions
Cavalier 
30/01 22:00
FT 
 Ramtha SC
Al Salt 
31/01 00:30
FT 
1 Sahab Sc
Al Wihdat Amman 
30/01 21:35
FT 
 Al Ttadamon
Al Kuwait SC 
31/01 00:00
FT 
 Al-Qadsia
Al Sahel 
31/01 10:30
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Cimarrones De Sonora 
30/01 17:15
FT 
 New Road Team
Brigade Boys 
31/01 11:00
FT 
 Veitongo
Tupapa Maraerenga 
31/01 11:00
FT 
 Veitongo
Tupapa Maraerenga 
31/01 04:00
FT 
 Academica Coimbra
Academico Viseu 
30/01 21:35
FT 
 Al-Ahli Doha
Al Khor SC 
30/01 23:45
FT 
 Al-Arabi SC
Umm Salal 
30/01 21:00
FT 
 Dhamk
Al-Nasr Riyadh 
30/01 23:00
FT 
 Al-Ettifaq
Al Wehda Mecca 
31/01 07:00
FT 
 Argentina U23
Venezuela U23 
31/01 09:30
FT 
 Colombia U23
Chile U23 
30/01 20:00
FT 
 Germany Futsal
Kosovo Futsal 
30/01 22:00
FT 
 Turkey Futsal
Hungary Futsal 
30/01 23:00
FT 
 Cyprus Futsal
Switzerland Futsal 
30/01 23:30
FT 
 Andorra Futsal
Albania Futsal 
31/01 00:00
FT 
 Sweden Futsal
Poland Futsal 
31/01 00:30
FT 
 Armenia Futsal
Montenegro Futsal 
31/01 00:30
FT 
 Israel Futsal
Moldova Futsal 
31/01 01:00
FT 
 Estonia Futsal
Latvia Futsal 
31/01 02:00
FT 
 Bulgaria Futsal
San Marino Futsal 
31/01 02:00
FT 
 Bosnia And Herzegovina Futsal
Gibraltar Futsal 
31/01 02:00
FT 
 Wales Futsal
Fyr Macedonia Futsal 
31/01 03:00
FT 
 Malta Futsal
Greece Futsal 
31/01 03:30
FT 
 Belgium Futsal
Scotland Futsal 
30/01 21:00
FT 
1 Azam
Mtibwa Sugar 
30/01 21:15
FT 
 Hatta Dubai Reserve
Al Ahli Dubai Reserve 
30/01 21:15
FT 
 Al Sharjah R
Khor Fakkan Reserve 
30/01 21:15
FT 
 Al Fujairah Reserves
Al Wahda Abu Dhabi Reserve 
31/01 05:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Mineros de Guayana 
30/01 14:15
FT 
 Friends
Chyasal Youth Club 
30/01 15:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Synot Slovacko 
30/01 16:00
FT 
 Reims Ste Anne
Aragats 
30/01 18:00
FT 
 Gloria Buzau
Unirea 2004 Slobozia 1
30/01 18:00
FT 
 Ceahlaul Piatra Neamt
SC Bacau 
30/01 18:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Kauno Zalgiris 
30/01 18:00
AET 
 Chiangrai United
Port 
90min [2-2], Penalty [11-12],
30/01 18:00
FT 
 Viktoria Plzen
Shonan Bellmare 
30/01 18:00
FT 
 UD Marbella
Sparta Praha 
30/01 18:30
FT 
 Kamaz
Volga Ulyanovsk 1
30/01 18:30
FT 
 Neman Grodno
Slutsksakhar Slutsk 
30/01 19:00
 
 Austria Wien
Zemplin Michalovce 
30/01 19:00
FT 
 Ohrid 2004
Macva Sabac 1
30/01 19:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Aragvi Dusheti 
30/01 19:00
FT 
 LKS Nieciecza
Wisloka Debica 
30/01 20:00
FT 
 Mfk Karvina
FK Shkendija 79 
30/01 20:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Valerenga 
30/01 20:00
FT 
 Piast Gliwice
NK Publikum Celje 
30/01 20:00
FT 
 Karadjordje Topola
Tuzlaspor Kulubu 
30/01 20:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Beroe 
30/01 20:30
FT 
 Austria Wien Youth
Hebar Pazardzhik 
30/01 20:30
FT 
 Mornar
FK Buducnost Podgorica 
30/01 21:00
FT 
 Midtjylland
Fredericia 
30/01 21:00
FT 
 Rheindorf Altach
MFK Ruzomberok 
30/01 21:00
FT 
 Renova Cepciste
Macva Sabac 1
30/01 21:00
FT 
 Ks Bylis
KF Laci 
30/01 21:00
FT 
 Cherno More Varna
Okzhetpes 
30/01 21:00
FT 
 Wisla Krakow
Dinamo Tbilisi 
30/01 21:00
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Ansan Greeners 
30/01 21:00
 
 Italy Womens U19
Sweden Womens U19 
30/01 21:00
FT 
1 Vorskla Poltava
Drita 1
30/01 21:00
FT 
 Tambov Youth
Metallurg Lipetsk 
30/01 21:10
AET 
 SCG Muangthong United
PT Prachuap 
90min [0-0], Penalty [4-3],
30/01 21:30
FT 
 Zagreb Hask
Krsko Posavlje 
30/01 21:40
FT 
 NK Junak
Croatia Zmijavci 
30/01 22:00
FT 
1 Dnipro 1
Austria Wien 
30/01 22:00
FT 
1 Wolfsberger AC
Jagiellonia Bialystok 
31/01 01:30
FT 
 Sc Freiburg Am
Bahlinger SC 
31/01 01:30
FT 
 Stuttgarter Kickers
Tsg Balingen 
31/01 02:00
FT 
 Dsc Wanne Eickel
Asc 09 Dortmund 
31/01 02:00
FT 
 Luner Sv
Hombrucher Sv U17 
31/01 02:30
FT 
 Vfb Ginsheim
Spvgg Neu Isenburg 
31/01 02:30
FT 
 Sv Hemelingen
Tb Uphusen 
31/01 02:30
FT 
 SC Victoria Hamburg
Turkiye Wilhelmsburg 
31/01 03:00
FT 
 Birkirkara FC
Banik Ostrava 
31/01 03:45
FT 
 Dundalk
Drogheda United 
31/01 04:00
FT 
 Nashville
Elfsborg 
31/01 09:55
FT 
 Emelec
Pottu Via Ho