Live3s Logo

LiveScore 29 Jan 2020

30/01 03:45
FT 
 West Ham
Liverpool 
30/01 03:45
FT 
 Manchester City
Manchester United 1
30/01 02:00
FT 
 Rayo Vallecano
Villarreal 
30/01 02:00
AET 
 Cultural Leonesa
Valencia 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[2-4]
30/01 04:00
FT 
 Zaragoza
Real Madrid 
30/01 04:00
FT 
 Real Sociedad
Osasuna 
30/01 04:00
AET 
 UD Badajoz
Granada 
90min [2-2], 120min [2-3],
30/01 03:45
FT 
 Inter Milan
Fiorentina 
30/01 01:30
FT 
 Epinal
Lille 
30/01 01:30
FT 
 Pau
Paris Saint Germain 
30/01 04:05
FT 
 Marseille
Strasbourg 1
30/01 03:30
FT 
 Sporting Charleroi
Club Brugge 
30/01 04:15
FT 
 Moreirense
Sporting Braga 1
30/01 03:45
FT 
 Glasgow Rangers
Ross County 
30/01 03:45
FT 
 St. Johnstone
Celtic 
30/01 06:15
FT 
 Guarani CA
San Jose 
30/01 08:30
FT 
 Barcelona Sporting Club
Ca Progreso 
29/01 16:30
FT 
2 PSM Makassar
Lalenok United 
29/01 16:30
FT 
 Paro
Defenders Sc 
29/01 17:00
FT 
 Yangon United
Indera 
29/01 18:00
FT 
 Master 7
Svay Rieng 
30/01 09:00
AET 
 Morelia
Cafetaleros De Tapachula 
90min [3-0], Aggregate [4-4], Penalty [3-2],
30/01 09:00
FT 
 Pumas UNAM
Santos Laguna 1
30/01 11:10
FT 
 Monterrey
Celaya 
30/01 11:10
FT 
 Juarez
Queretaro 1
29/01 21:00
FT 
 Beselidhja Lezhe
Partizani Tirana 
29/01 21:00
FT 
 Kastrioti Kruje
KF Tirana 
29/01 21:00
FT 
 Lushnja Ks
KS Perparimi Kukesi 
29/01 21:00
FT 
 Besa Kavaje
Skenderbeu Korca 
29/01 21:00
FT 
 Apolonia Fier
Luftetari Gjirokaster 
29/01 21:00
FT 
 Erzeni
Teuta Durres 
29/01 19:15
FT 
 Cs Constantine U21
Js Saoura U21 
29/01 23:00
AET 
 East Riffa
Al-Riffa 
90min [1-1], Aggregate [3-3], Penalty [4-5],
30/01 06:30
FT 
 Chapecoense
Juventus Sc 
30/01 08:30
 
 Guarany Ce
Uniclinic Atletico Cearense Ce 
30/01 06:30
FT 
1 CRB (AL)
Santa Cruz 
30/01 07:00
FT 
 Ypiranga Rs
EC Pelotas RS 
30/01 07:30
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Esportivo Rs 
30/01 08:30
 
 Sao Luiz(RS)
Internacional RS 
30/01 06:30
FT 
1 Goianesia GO
Jaragua Ec 
30/01 06:00
FT 
 Tombense
Boa Esporte Clube 
30/01 07:00
FT 
 Tupynambas
America Mineiro 
30/01 03:30
FT 
 EC Santo Andre
Agua Santa 
30/01 06:15
FT 
1 Ituano Sp
Botafogo Sp 
30/01 06:15
FT 
 Palmeiras
Oeste FC 
30/01 08:30
FT 
 Ferroviaria Sp
Sao Paulo 
30/01 02:00
FT 
 Monte Azul Sp
Juventus Sp 
30/01 02:00
FT 
 Atibaia
Ca Votuporanguense Sp 
30/01 02:00
FT 
 Rio Claro
Red Bull Brasil 
30/01 06:00
FT 
 Audax Sao Paulo
Aa Portuguesa Santista 
30/01 06:15
FT 
 Sao Bento
Sertaozinho 
30/01 07:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Xv De Piracicaba 
30/01 08:30
FT 
 Nautico (PE)
Decisao 
29/01 19:55
FT 
 Panthere Sportive Du Nde
Apejes Academy 
29/01 20:00
FT 
 Avion Academy
Canon Yaounde 
30/01 07:10
FT 
 Boyaca Chico
Patriotas 
30/01 09:15
FT 
 La Equidad
Atletico Nacional 
30/01 06:30
FT 
 Canada womens
St. Kitts And Nevis womens 
30/01 09:00
FT 
 Mexico Womens
Jamaica womens 
30/01 05:00
FT 
 La U universitarios
Limon 
30/01 10:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Perez Zeledon 
30/01 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Santos De Guapiles 
29/01 20:30
FT 
 Digenis Morphou
Ethnikos Achnas 
29/01 22:30
FT 
 Nea Salamis
AEP Paphos 
29/01 22:30
FT 
 APOEL Nicosia
Apollon Limassol FC 
30/01 01:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Olympiakos Nicosia 1
29/01 23:00
FT 
 EL Masry
El Gounah 
30/01 01:30
FT 
3 Masr
Pyramids 
30/01 03:45
FT 
1 Tranmere Rovers
Sunderland 
30/01 03:45
FT 
 Gillingham
Shrewsbury Town 
30/01 03:30
FT 
 Arsenal Womens
Manchester City Womens 
30/01 03:30
FT 
 Manchester United Womens
Chelsea Fc Womens 
29/01 22:00
FT 
 Bristol Rovers Reserve
Bournemouth Reserve 
30/01 03:45
FT 
 Kingstonian
East Thurrock United 
30/01 03:00
FT 
 Doncaster Rovers U23
Aston Villa U23 
29/01 21:00
FT 
 Crystal Palace U23
Cardiff City U23 
29/01 20:00
FT 
 Awassa Kenema
Wolaita Dicha 
29/01 20:00
FT 
1 Mekelle Kenema
Shire Endaselassie 1
29/01 21:00
FT 
 Ethiopia Bunna
Saint George 
30/01 03:00
FT 
 Wolves U23
Liverpool U23 
30/01 03:00
FT 
 Entente Sannois
Angers 2 
30/01 01:30
FT 
 VfB Stuttgart
Heidenheim 
30/01 03:30
FT 
 Holstein Kiel
Darmstadt 
30/01 03:30
FT 
 Dynamo Dresden
Karlsruher 
30/01 03:30
FT 
1 VfL Osnabruck
SV Sandhausen 
30/01 03:30
FT 
 Manchester 62
College 1975 2
30/01 05:30
FT 
1 Deportivo Sanarate
Santa Lucia Cotzumalguapa 
30/01 05:30
FT 
1 Siquinala
Xelaju MC 
30/01 09:00
 
 Coban Imperial
CD Puerto de Iztapa 
30/01 09:00
FT 
2 Deportivo Mixco
CSD Municipal 1
30/01 10:00
 
 Club Comunicaciones
Guastatoya 
30/01 10:00
FT 
1 CD Malacateco
Antigua Gfc 
30/01 09:00
FT 
 Real Sociedad Tocoa
Lobos Upnfm 
30/01 09:00
FT 
 CD Olimpia
Platense 1
30/01 09:15
FT 
 CD Vida
CD Motagua 
29/01 16:30
 
 Minerva Academy
Neroca 
29/01 22:00
FT 
 Delhi Dynamos
Goa 
30/01 01:00
FT 
 Hapoel Raanana
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
30/01 02:15
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Maccabi Tel Aviv 
29/01 19:00
FT 
 Ac Milan Womens
Bari Womens 
29/01 18:30
FT 
 Verona U19
Frosinone Youth 
29/01 19:00
 
 Atalanta U19
AS Roma U19 
29/01 21:30
FT 
 Fiorentina U20
AC Milan U19 
29/01 22:00
 
 Usd Virtus Verona
Gubbio 
29/01 22:00
FT 
 Ternana
Catania 
30/01 03:00
FT 
 Feralpisalo
Juventus U23 
29/01 22:00
FT 
1 Sanremese
Us Folgore Caratese 
29/01 22:00
FT 
 Maan
Al Hussein Irbid 
30/01 00:30
FT 
 Shabab AlOrdon
Al-Jazeera (Jordan) 
29/01 17:15
FT 
 Manang Marshyangdi Club
Sankata 
29/01 21:00
FT 
 Ahli Al Khalil
Markz Balata 
29/01 21:00
FT 
 Jabal Al Mukaber
Shabab Al Am Ari 
29/01 21:00
FT 
 Al Birah
Shbab Alkhaleel 
29/01 22:45
FT 
 Al Markhiya
Al-Khuraitiat 
29/01 22:50
FT 
 Al-Shamal
Al Nasa Qat 
29/01 23:00
FT 
 Al Bidda Sc
Al Mesaimeer Club 
30/01 01:00
FT 
 Russell City
Al Muaidar Club 
29/01 20:20
FT 
 Al Jeel
Al Kawkab 
29/01 20:20
FT 
1 Al Qadasiya
Al Bukayriyah 
29/01 20:30
FT 
 Al Baten
Al Mojzel 
29/01 20:50
FT 
 Al Tai
Al Nahdha 
29/01 23:45
FT 
 Al Ansar
Al taqdom 
29/01 21:30
FT 
 Steenberg United
Uthongathi 
30/01 00:00
FT 
 Simba Sports Club
Namungo 
30/01 08:10
FT 
 W Connection FC
Trinidad Tobago Police 
29/01 21:00
 
 Chebba
Esperance Sportive de Tunis 
29/01 21:15
FT 
 Shabab Al Ahli Dubai
Hatta 
29/01 21:15
FT 
 Al Wehda UAE
Ahli Al-Fujirah 1
30/01 00:00
FT 
 Khor Fakkan
Al-Sharjah 
29/01 21:15
FT 
1 Al Nasr Reserve
Al Wasl R 
29/01 21:15
FT 
 Al Jazira Reserve
Al Dhafra R 
29/01 21:15
FT 
 Baniyas Reserve
Ajman Reserve 1
29/01 21:00
FT 
 Sc Villa
Cs Paulesti 
29/01 21:30
FT 
 Bul
Wakiso Giants 
29/01 21:30
FT 
 Bright Stars
Ma Lu 
29/01 15:50
FT 
 Shakhtar Donetsk
Proleter Novi Sad 
29/01 16:00
FT 
 Adelaide Panthers
Western Strikers SC 
29/01 16:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Slutsksakhar Slutsk 
29/01 16:15
FT 
 Sydney Olympic
Hakoah Sydney 
29/01 16:30
FT 
 Bombay Gymkhana
Central Railway 1
29/01 16:45
FT 
 Adelaide Victory
Adelaide Comets 
29/01 17:00
FT 
 Georgia U16
Poland U17 
29/01 17:30
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
FK Kaluga 
29/01 17:45
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Para Hills Knights 
29/01 18:00
FT 
 OFK Becej 1918
Buducnost Dobanovci 
29/01 18:00
 
 Georgia Womens U19
Azerbaijan Womens U19 
29/01 18:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
F91 Dudelange 
29/01 18:00
FT 
 Merani Martvili
Kolkheti Khobi 
29/01 18:10
FT 
 Fk Banik Sokolov
Fk Loko Vltavin 
29/01 18:30
FT 
 Vitebsk
Isloch Minsk 
29/01 19:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Sport Podbrezova 
29/01 19:00
FT 
 FK Senica
Dukla Banska Bystrica 
29/01 19:00
FT 
 Hirnik Kryvyi Rih
Pfc Oleksandria U21 
29/01 19:00
FT 
 Sandecja
Puszcza Niepolomice 
29/01 19:00
FT 
 Cs Sanatatea Servicii Publice Cluj
Zalau 
29/01 19:00
FT 
 Pfc Nesebar
Sozopol 
29/01 19:15
FT 
 Stal Rzeszow
Motor Lublin 
29/01 19:30
FT 
 Riga
MSK Zilina 
29/01 19:50
FT 
 Arges Pitesti
Unirea Bascov 
29/01 20:00
 
 Randers
Vejle 
29/01 20:00
FT 
 Odense BK
Rapid Wien 
29/01 20:00
FT 
 Cwks Resovia Rzeszow
Gornik Leczna 
29/01 20:00
FT 
 Dunav Ruse
Litex Lovech 
29/01 20:00
FT 
 Karpaty Lviv
Slovan Sahy 
29/01 20:00
FT 
 Stk 1914 Samorin
SC Znojmo 
29/01 20:00
FT 
 Botev Galabovo
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
29/01 20:00
FT 
 Belasitsa Petrich
Kariana Erden 
29/01 20:00
FT 
 Vihren Sandanski
Strumska Slava 
29/01 20:00
FT 
 Zeta
Ofk Titograd 
29/01 20:00
FT 
 Belasica Strumica
Plackovica 
29/01 20:20
FT 
 GKS Tychy
Belchatow 
29/01 20:30
FT 
 Hibernians FC
Mlada Boleslav 
29/01 21:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Dukla Praha 
29/01 21:00
FT 
 Trencin
Teplice 
29/01 21:00
FT 
 Slavia Sofia
Skf Sered 
29/01 21:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Sileks 
29/01 21:00
FT 
 Wacker Innsbruck
Wolfsberger AC 
29/01 21:00
FT 
 Opava
Zlate Moravce 
29/01 21:10
FT 
 U.s.monastir
E M Mahdia 
29/01 21:15
FT 
 SV Ried
Nitra 
29/01 21:30
FT 
 Solin
NK Split 
29/01 21:30
FT 
 Hrvace
HNK Sibenik 
29/01 21:50
FT 
 NK Rudar Velenje
Indjija 
29/01 22:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Kairat Almaty 
29/01 22:00
FT 
 Radnik Sesvete
Dugo Selo 
29/01 22:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
CSKA Sofia 
29/01 22:00
FT 
 Cracovia Krakow
PFC Sochi 
29/01 22:00
FT 
 Israel U17
Belarus U16 
29/01 22:00
FT 
 Johor
MSK Zilina 
29/01 22:30
FT 
 Levski Sofia
Pyunik 
29/01 22:30
FT 
 Radnik Surdulica
Spartak Tambov 
29/01 22:30
FT 
 Piast Gliwice
Shakhter Soligorsk 
29/01 22:30
FT 
 Crvena Zvezda
Vardar Skopje 
29/01 22:30
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Lou Gansike Sol 
29/01 22:30
FT 
 Dinamo Brest
Slovan Sahy 
29/01 22:30
FT 
 Rapid Wien
Vojvodina 
29/01 22:30
FT 
 Vrbovec
Bjelovar 
29/01 23:00
FT 
 GKS Katowice
Gawin Sleza Wroclaw 
29/01 23:00
FT 
 Baumit Jablonec
Shonan Bellmare 
29/01 23:00
FT 
 Olimpia Grudziadz
Radunia Stezyca 
29/01 23:30
FT 
 Granicar Zupanja
Cibalia 
30/01 00:00
FT 
 Brabrand IF
Skive IK 
30/01 00:00
FT 
 Naestved
Nykobing Falster 
30/01 00:00
FT 
 Vendsyssel
Thisted 
30/01 00:00
FT 
 Wisla Pulawy
Chelmianka Chelm 
30/01 00:00
FT 
 Rapperswil Jona
Schaffhausen 
30/01 00:05
FT 
 Atlanta United
Philadelphia Union 
30/01 00:30
FT 
 Dubrava Zagreb
Zagorec 
30/01 00:30
FT 
 Sokol Brozany
Litomerice 
30/01 01:00
FT 
 Sparta Praha B
Prepere 
30/01 01:00
FT 
 Benesov
Vysocina Jihlava 
30/01 01:15
FT 
 GKS Katowice
Stal Brzeg 
30/01 01:30
FT 
 SG Austria Klagenfurt
ATSV Wolfsberg 
30/01 01:30
FT 
 1980 Wien
Union Sc Perchtoldsdorf 
30/01 02:00
FT 
 Havelse
Hsc Hannover 
30/01 02:00
FT 
 Kapfenberg Superfund
SV Allerheiligen 
30/01 02:00
FT 
 Vfb Hohenems
Brauerei Egg 
30/01 02:00
FT 
 Sc Ostbahn Xi
Sv Gerasdorf Stammer 
30/01 02:00
FT 
 Vorwarts Brigittenau
Sv Wiener Neudorf 
30/01 02:15
FT 
 Sv Leobendorf
ASK Mannersdorf 
30/01 02:15
FT 
 Asd San Luigi Calcio
Tabor Sezana 
30/01 02:30
FT 
 Viktoria Aschaffenburg
Bayern Alzenau 
30/01 02:30
FT 
 Hamburger Sv Ii
Teutonia 05 
30/01 02:30
FT 
 Rot Weiss Koblenz
Hassia Bingen 
30/01 02:30
FT 
 Siegburger Sv 04
Bergisch Gladbach 09 
30/01 03:30
FT 
 Athlone
St. Patrick's 
30/01 06:00
FT 
 Phoenix Rising
Cincinnati 
30/01 07:00
FT 
 Murici
Coruripe Al 
30/01 08:00
FT 
 Dallas
Ntx Rayados 
30/01 08:10
FT 
 Luverdense
Cuiaba (MT) 
29/01 21:00
FT 
 Kabwe Warriors
Zesco United Ndola