Live3s Logo

LiveScore 26 Jan 2020

26/01 19:00
FT 
 Atletico Madrid
Leganes 1
26/01 21:00
FT 
 Celta Vigo
Eibar 
26/01 23:00
FT 
 Getafe
Real Betis 
27/01 01:30
FT 
 Real Sociedad
Mallorca 
27/01 04:00
FT 
 Valladolid
Real Madrid 
26/01 19:30
FT 
1 Inter Milan
Cagliari 
26/01 22:00
FT 
 Parma
Udinese 
26/01 22:00
FT 
 Sampdoria
Sassuolo 1
26/01 22:00
FT 
 Hellas Verona
Lecce 1
27/01 01:00
FT 
 AS Roma
Lazio 
27/01 03:45
FT 
 Napoli
Juventus 
26/01 22:30
FT 
 Werder Bremen
Hoffenheim 
27/01 01:00
FT 
 Bayer Leverkusen
Fortuna Dusseldorf 
26/01 22:00
FT 
 Lyon
Toulouse 
27/01 00:00
FT 
1 Nantes
Bordeaux 
27/01 04:00
FT 
 Lille
Paris Saint Germain 
26/01 21:00
FT 
 Manchester City
Fulham 1
26/01 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Manchester United 
27/01 01:00
FT 
 Shrewsbury Town
Liverpool 
26/01 19:15
FT 
 Vitesse Arnhem
Emmen 
26/01 21:30
FT 
 Groningen
Ajax Amsterdam 
26/01 21:30
FT 
 Willem II
Zwolle 1
26/01 23:45
FT 
1 PSV Eindhoven
Twente Enschede 
26/01 21:30
FT 
 Cercle Brugge
Anderlecht 
27/01 01:00
FT 
 Kortrijk
Club Brugge 
27/01 03:00
FT 
 Royal Antwerp
Zulte-Waregem 
26/01 23:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Vitoria Setubal 
26/01 23:00
FT 
 Famalicao
Santa Clara 
26/01 23:00
FT 
 Belenenses
Portimonense 
27/01 01:30
FT 
 Pacos Ferreira
Benfica 
27/01 04:00
FT 
 Aves
Boavista 
26/01 20:30
FT 
 St. Mirren
Aberdeen 
26/01 23:00
FT 
 Hearts
Glasgow Rangers 
26/01 15:00
FT 
 Western United
Adelaide United 
26/01 20:30
AET 
 South Korea U23
Saudi Arabia U23 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-0]
27/01 03:00
FT 
 Al Ahly
Es Du Sahel 
26/01 23:00
FT 
 KF Tirana
Luftetari Gjirokaster 
26/01 23:00
FT 
 Teuta Durres
Ks Bylis 
27/01 02:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Partizani Tirana 
27/01 07:00
FT 
 Greenbay Hoppers
Liberta 
27/01 04:00
FT 
 Defensores Unidos
Deportivo Armenio 1
27/01 04:05
FT 
 CA Fenix Pilar
Almirante Brown 
27/01 04:00
FT 
 Ferrocarril Midland
Leandro N Alem 
27/01 04:00
FT 
 Real Pilar
Excursionistas 
27/01 04:35
FT 
 CA Banfield
Patronato Parana 
27/01 04:35
FT 
 Defensa Y Justicia
Talleres Cordoba 
27/01 06:40
FT 
 Racing Club
Atletico Tucuman 
27/01 08:45
FT 
1 Boca Juniors
Independiente 1
27/01 04:00
FT 
 Deportivo Camioneros
Deportivo Madryn 
27/01 04:30
FT 
 Club Circulo Deportivo
Olimpo 
27/01 05:00
FT 
 Crucero del Norte
Defensores Pronunciamiento 
27/01 06:00
FT 
 Union Sunchales
Ca Guemes 
27/01 08:30
FT 
 Ca Juventud Unida San Luis
Huracan Las Heras 
26/01 13:00
FT 
 Melbourne Victory Womens
Canberra United Womens 
26/01 23:00
FT 
 Al-Hadd
Al-shabbab 
26/01 23:00
FT 
 St Gilloise
KVSK Lommel 
26/01 22:00
FT 
 Lalouviere
Urs Lixhe Lanaye 
27/01 03:00
FT 
 Bahia
Vitoria Da Conquista Ba 
27/01 03:00
FT 
 Atletico Tubarao
Figueirense (SC) 
27/01 03:00
FT 
 Juventus Sc
Criciuma 
27/01 05:00
FT 
 Ceara
Frei Paulistano 
27/01 03:00
FT 
 Esportivo Rs
Aimore Rs 1
27/01 06:00
FT 
 Novo Hamburgo RS
Ypiranga Rs 
27/01 06:00
FT 
1 Sao Luiz(RS)
Juventude Rs 
27/01 03:00
FT 
 Anapolina Go
Crac Go 
27/01 03:00
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Goiania 1
27/01 03:00
FT 
 Goianesia GO
Anapolis 
27/01 03:00
FT 
 Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt
Ca Patrocinense 
27/01 03:00
FT 
 Perilima Pb
Campinense Pb 
27/01 03:00
FT 
1 Centro Sportivo Paraibano
Atletico Cajazeirense Pb 
27/01 03:00
FT 
 Botafogo Sp
Ponte Preta 
27/01 06:00
FT 
 Mirassol
Corinthians 
27/01 06:00
FT 
 EC Santo Andre
Ferroviaria Sp 
26/01 21:00
FT 
 Aa Portuguesa Santista
Atibaia 
26/01 21:00
 
 Juventus Sp
Sertaozinho 
26/01 22:00
FT 
 Sao Bento
Portuguesa de Desportos 
27/01 03:00
FT 
 Decisao
Afogados Da Ingazeira 
27/01 03:00
FT 
 Petrolina Pe
Nautico (PE) 
26/01 23:00
FT 
1 Santiago Wanderers
Univ. Catolica 
27/01 05:00
FT 
 Huachipato
Universidad de Chile 
27/01 04:15
FT 
 Patriotas
Cucuta 
27/01 06:20
FT 
 Atletico Nacional
Deportivo Pereira 
27/01 08:30
 
 Millonarios
Deportivo Pasto 
27/01 05:00
FT 
 Limon
Guadalupe 
27/01 07:10
FT 
 Santos De Guapiles
La U universitarios 
26/01 22:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Ethnikos Achnas 
26/01 23:00
FT 
 Omonia Nicosia
Anorthosis Famagusta FC 
27/01 00:00
FT 
 Nea Salamis
E.N.Paralimni 
26/01 20:30
FT 
 Digenis Morphou
Akritas Chloraka 
26/01 20:30
FT 
 Anagenisis Dherina
Othellos Athienou 
26/01 20:30
FT 
 Asil Lysi
Alki Oroklini 
26/01 20:30
 
 Telefonat Beni Suef
Suhag 
26/01 20:30
FT 
 El Alameen
Tahta Sc 
26/01 20:30
FT 
 Fayoum
Telephonaat Bani Suweif 
26/01 23:00
FT 
 Arab Contractors
Tanta 
27/01 05:15
FT 
 CD FAS
Once Municipal 1
27/01 05:15
FT 
 Independiente San Vicente
Cd El Vencedor 
26/01 17:20
FT 
1 Tabasalu Charma
Keila Jk 
26/01 21:00
 
 Flora Tallinn
Levadia Tallinn 
26/01 20:00
FT 
 Fasil Kenema
Sidama Bunna 
26/01 20:10
FT 
 Welwalo Adigrat
Ethiopia Bunna 
26/01 20:15
FT 
 Saint George
Bahir Dar Kenema 1
26/01 21:00
FT 
 Honka
HIFK 1
27/01 01:00
FT 
 Musa
KTP Kotka 
26/01 18:00
FT 
 Angers Sco U19
Bordeaux U19 
26/01 21:30
FT 
 Toulon U19
Colomiers U19 
26/01 21:30
FT 
 Asptt Dijon U19
Sochaux U19 
26/01 21:30
FT 
 Epinal U19
Metz U19 
26/01 20:00
FT 
 Munchen 1860
Eintr. Braunschweig 
26/01 21:00
FT 
 Kfc Uerdingen 05
Bayern Munich (am) 
26/01 20:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Berliner Fc Dynamo 
26/01 22:00
FT 
 Bonner sc
Fortuna Dusseldorf Ii 1
26/01 23:00
FT 
 Accra Hearts Of Oak
Asante Kotoko 
26/01 21:00
FT 
 Almyros
Ao Sellanon 
26/01 21:00
FT 
 Ao Giouchtas
Rethymniakos 
26/01 21:00
FT 
 AO Episkopis Rethymno
Irodotos 
26/01 21:00
FT 
 Meteora
Digenis Neochoriou 
26/01 21:00
FT 
 Panionios
Atromitos Athens 
26/01 21:00
FT 
 Xanthi
OFI Crete 
26/01 23:15
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Aris Salonica 
27/01 01:30
FT 
1 AEK Athens
Olympiakos Piraeus 
26/01 21:00
FT 
 Apollon Larissas
Doxa Dramas 
26/01 23:00
FT 
 Ergotelis
Pas Giannina 
26/01 17:00
FT 
 Xanthi U19
Ofi Crete U19 
26/01 18:00
FT 
 Ael Larisa U19
Panathinaikos U19 
27/01 02:00
FT 
1 Santa Lucia Cotzumalguapa
Siquinala 1
27/01 03:00
FT 
1 CD Puerto de Iztapa
CD Malacateco 1
27/01 04:30
FT 
 Guastatoya
Coban Imperial 
27/01 05:00
FT 
 Real De Minas
Honduras Progreso 1
27/01 06:00
FT 
 Platense
Real Sociedad Tocoa 
26/01 20:00
FT 
 UMF Selfoss
Vikingur Olafsvik 
27/01 01:15
FT 
 Throttur
Fylkir 
26/01 21:30
 
 Gokulam Kerala
Churchill Brothers 1
26/01 18:30
FT 
 Malavan
Fajr Sepasi 
26/01 18:30
FT 
 Niroye Zamini
Mes Rafsanjan 
26/01 18:30
FT 
 Shahrdary Arak
Khooshe Talaee Sana Saveh 
26/01 18:30
FT 
 Qashqai Shiraz
Oxin Alborz 
26/01 18:30
FT 
 Persepolis Pakdasht
Mes Krman 1
26/01 18:30
FT 
 Khouneh Be Khouneh
Navad Urmia 
26/01 18:30
FT 
 Esteghlal Khozestan
Sepidroud Rasht 
26/01 18:30
FT 
 Arman Gohar Sirjan
Damash Gilan FC 1
26/01 19:45
FT 
 Persepolis
Teraktor-Sazi 
26/01 20:00
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Sanat-Naft 
26/01 18:45
FT 
 University College Cork
Midleton 
26/01 19:00
FT 
 Lucan United
Home Farm 
27/01 01:00
FT 
 Maccabi Netanya
Hapoel Hadera 
27/01 02:15
FT 
 Beitar Jerusalem
Sektzia Nes Tziona 
26/01 19:30
 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Moadon Sport Tira 
26/01 17:00
FT 
 Genoa U20
Cagliari U19 
26/01 19:00
FT 
 Torino U19
Napoli U19 
26/01 19:30
FT 
 Gs Roma Womens
Fiorentina Womens 
26/01 22:00
 
 Alessandria
Olbia 
26/01 22:00
FT 
 Arezzo
Us Pergolettese 
26/01 22:00
 
 Novara
Pontedera 
26/01 22:00
FT 
 Pro Vercelli
Ac Monza 
26/01 22:00
FT 
 Robur Siena Ssd
Lecco 1
27/01 00:30
FT 
 Como
Renate Ac 
27/01 00:30
FT 
 Giana
Pomigliano 
27/01 00:30
FT 
 Us Pianese
Albinoleffe 
26/01 22:00
FT 
 Azy Based Nano Bo
Sambenedettese 
26/01 22:00
FT 
 Fermana
Piacenza 
26/01 22:00
FT 
 Triestina
Cesena 
26/01 22:00
 
 Vis Pesaro
Ravenna 
27/01 00:30
FT 
 Modena
Imolese 
26/01 22:00
FT 
 Ac Monopoli
Ternana 
26/01 22:00
FT 
 Reggina
Bari 
26/01 22:00
 
 Virtus Francavilla
Paganese 
26/01 22:00
 
 Viterbese
Catania 
27/01 00:30
FT 
 Avellino
Az Picerno Asd 
27/01 00:30
FT 
 Cavese
Teramo 
26/01 22:00
FT 
 Venezia
Trapani 
26/01 22:00
FT 
 Crotone
Spezia 
27/01 04:00
FT 
 Ascoli
Frosinone 
26/01 21:20
FT 
1 Asd Bra
As Casale Calcio 
26/01 21:20
FT 
 Lucchese
Ghivizzano 
26/01 21:25
FT 
1 Ponsacco
Grosseto 
26/01 21:30
FT 
 Asd Sasso Marconi
Forli 
26/01 21:30
FT 
 Mantova
Vigor Carpaneto 
26/01 21:30
FT 
 Tamai
Us Adriese 
26/01 21:30
FT 
 Tritium
Pro Sesto 
26/01 21:30
FT 
 Us Fiorenzuola
Ciliverghe Mazzano 
26/01 22:00
FT 
1 Audace Cerignola
Fb Brindisi 1912 
26/01 22:00
FT 
1 Usd Latte Dolce
Arzachena 
26/01 23:30
FT 
 Societe Omnisports De Larmee
Wac Dadjame 
27/01 02:00
FT 
1 Racing Club Abidjan
Asec Mimosas 
27/01 09:00
FT 
2 Arnett Gardens
Siti Worley Garden J 1
26/01 16:00
FT 
1 Talanta
Bidco United 
26/01 18:10
FT 
 Administration Police
Wu Shuru 
26/01 19:00
FT 
 Tusker
Ulinzi Stars Nakuru 
26/01 19:15
FT 
 Vihiga United
Nairobi Star City 
26/01 20:00
FT 
 Fortune Sacco
Kenya Police 
26/01 20:00
FT 
 Nairobi Stima
Aps Bomet 
26/01 21:00
FT 
 Swieqi United
Hamrun Spartans 
27/01 00:30
FT 
 Trarza Ac
Jahe 
27/01 02:00
FT 
 Puebla Womens
Tigres Womens 
27/01 02:00
FT 
 Pumas UNAM
Monterrey 
27/01 07:00
FT 
 Necaxa
Atletico San Luis 
27/01 09:00
FT 
 Juarez
Morelia 1
26/01 23:00
FT 
1 Pumas U20
Monterrey U20 
26/01 22:00
FT 
 Renaissance Zmamra
Forces Armee Royales 
27/01 02:00
FT 
 Union Touarga Sport Rabat
Difaa Hassani Jdidi 
26/01 17:00
FT 
 Laconi Lian
Ispe 
26/01 17:00
FT 
 Ayeyawady United
Zwekapin United 
26/01 21:30
FT 
 Go Ahead Eagles
NAC Breda 
27/01 08:00
FT 
 Walter Ferretti
Jalapa 
26/01 19:15
FT 
1 Chaves
CD Nacional 1
26/01 19:15
FT 
 CD Cova Piedade
CD Mafra 
26/01 23:00
FT 
1 Leixoes
Academica Coimbra 
26/01 23:00
FT 
 Academico Viseu
Penafiel 1
26/01 23:00
FT 
 Casa Pia Ac
SC Farense 
26/01 23:00
FT 
 UD Oliveirense
Varzim 2
26/01 23:00
FT 
 Porto B
Sporting Covilha 
27/01 01:15
FT 
 Vilafranquense
Feirense 
26/01 19:00
FT 
 Uniao Leiria
Gd Fontinhas 
26/01 19:00
FT 
 Loures
Real Sport Clube Queluz 
26/01 23:00
FT 
 Lusitania Lourosa
Felgueiras 1
26/01 20:00
FT 
 Etoile De Lest
Vision Jn 
26/01 20:00
FT 
 Nyagatare
Rugende 
27/01 05:00
FT 
 Conaree United
Mantab United 
27/01 07:00
FT 
 Rams Village Superstars
Fast Cash Saddlers Utd 1
27/01 00:30
FT 
 Casamance
Generation Foot 
27/01 00:30
FT 
 Mbour
Toure Kunda Footpro 
27/01 01:00
FT 
 Us Goree
Ngb Asc Niarry Tally 
27/01 02:00
FT 
 Cneps Excellence
Pikine 
27/01 00:00
FT 
 Amitie
Ej Fatick 
26/01 21:30
FT 
 Ts Galaxy
Mbombela United 
26/01 21:30
FT 
 Baroka
Maritzburg United 
26/01 18:00
FT 
1 Celta Vigo U19
Racing Santander U19 
26/01 18:30
FT 
 Marina Sport U19
Deportivo La Coruna U19 
26/01 19:00
FT 
 Conxo Santiago U19
Real Oviedo U19 
26/01 19:00
FT 
 Sevilla U19
Cadiz U19 
26/01 19:15
FT 
 Calasanz U19
Ural U19 
26/01 20:00
FT 
 Las Palmas U19
Ad Huracan U19 
26/01 19:00
FT 
 Catgas Energia Futsal
Levante Futsal 
26/01 20:00
FT 
 Cordoba Futsal
Vaidepenas Futsal 
26/01 18:00
FT 
 Rcd Espanyol Womens
Madrid Cff Womens 
26/01 18:00
FT 
 Athletic Club Bibao Womens
Valencia Womens 
26/01 18:00
FT 
 Sevilla Fc Womens
Sporting De Huelva Womens 
26/01 23:30
FT 
 Cd Tacon Womens
Cdef Logrono Womens 
27/01 01:30
FT 
 Granadilla Tenerife Womens
Deportivo La Coruna Womens 
26/01 19:00
FT 
 Malaga
CD Mirandes 
26/01 23:00
FT 
 Albacete
Deportivo La Coruna 
26/01 23:00
FT 
1 Almeria
Elche 
27/01 01:15
FT 
 Alcorcon
SD Ponferradina 
27/01 01:15
FT 
 Rayo Vallecano
Extremadura 
27/01 03:30
FT 
 Girona
Real Oviedo 
26/01 18:30
FT 
 UD Melilla
Inter De Madrid 1
26/01 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Cf Rayo Majadahonda 
26/01 19:00
FT 
 Real Madrid Castilla
Scr Pena Deportiva 1
26/01 19:00
FT 
 Ud Ibiza
San Sebastian Reyes 
27/01 00:00
FT 
1 Racing de Ferrol
Coruxo 
26/01 19:00
FT 
 Burgos CF
Haro Deportivo 
27/01 00:00
FT 
 Athletic Bilbao 2
Cultural Leonesa 
27/01 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
Real Sociedad B 
27/01 00:00
FT 
 CD Izarra
Barakaldo CF 
27/01 00:00
FT 
 Real Union de Irun
Salmantino 
27/01 00:00
FT 
 UD Logrones
Calahorra 
26/01 19:00
FT 
 CD Castellon
CF La Nucia 
26/01 19:00
FT 
 Cd Ebro
CF Badalona 1
26/01 19:00
FT 
 Valencia Cf Mestalla
Sabadell 
26/01 23:00
FT 
 Andorra
Gimnastic Tarragona 
26/01 18:15
FT 
 Santutxu
SD Beasain 
26/01 18:30
FT 
 San Juan De Mozarrifar
Utebo 
26/01 18:30
FT 
 Portugalete
CD Basconia 
26/01 18:30
FT 
 Parla Escuela
Rcd Carabanchel 
26/01 18:30
FT 
 Flat Earth
Pozuelo Alarcon 
26/01 18:30
FT 
 Cd El Alamo
Cf Trival Valderas 
26/01 18:30
FT 
 Sad Villaverde San Andres
Mostoles 
26/01 19:00
FT 
 Cd Gerena
Ciudad Lucena 
26/01 19:00
FT 
 Cd San Roque De Lepe
Conil 1
26/01 19:00
FT 
 Ud Poblense
Ud Alcudia 
26/01 19:00
FT 
1 Atletico Saguntino
Alcoyano 
26/01 19:00
FT 
1 Ud Paterna
UD Alzira 
26/01 19:00
FT 
 Villarreal C
Crevillente 
26/01 19:00
FT 
 Alhaurin De La Torre
Cd Linares Deportivo 
27/01 00:00
FT 
 Cd Choco
Rapido de Bouzas 
27/01 00:00
FT 
 Ud Paiosaco
Cd Estradense 
27/01 00:00
FT 
 Arroyo Club Polideportivo
Moralo Cp 
27/01 01:00
FT 
 Ibiza Islas Pitiusas
Sd Portmany 
27/01 01:00
FT 
 CD El Palo
Maracena 2
26/01 18:00
FT 
 Cff Maritim Womens
Mislata Cf Women 
26/01 19:00
FT 
 Plaza Argel Womens
Elche Womens 
26/01 19:00
FT 
 Ud Tacuense Womens
Cff Caceres Womens 
26/01 19:00
FT 
 CD Parquesol Womens
Prainsa Zaragoza Womens 
26/01 19:00
FT 
 Linense
Merida Ad 
27/01 00:00
FT 
 UD Marbella
UCAM Murcia 
27/01 00:00
FT 
 Murcia
Cordoba 
27/01 00:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Don Benito 
27/01 00:30
FT 
 Yeclano Deportivo
Algeciras 
27/01 01:00
FT 
 Recreativo Huelva
CP Villarrobledo 
27/01 01:30
FT 
 Sevilla Atletico
Futbol Club Cartagena 
26/01 22:00
FT 
 Vaduz
Wil 1900 
26/01 23:00
FT 
 Chiasso
Grasshoppers 
26/01 18:30
FT 
 Denizlispor
Antalyaspor 
26/01 21:00
FT 
 Goztepe
Besiktas 
27/01 00:00
FT 
 Konyaspor
Galatasaray 
26/01 19:00
FT 
 Erzurum BB
Balikesirspor 
26/01 19:00
FT 
 Hatayspor
Menemen Belediye Spor 
26/01 21:30
FT 
 Eskisehirspor
Adanaspor 
27/01 00:00
FT 
 Adana Demirspor
Boluspor 
26/01 18:30
FT 
 Catalca Spor
Yeni Orduspor 
26/01 18:30
FT 
 Kizilcabolukspor
Tokatspor 
26/01 18:00
FT 
 Fatsa Belediyespor
Ofspor 
26/01 18:30
FT 
 Korfez Bld
Cizrespor 
26/01 18:30
 
 Erokspor
Turgutluspor 
26/01 18:30
FT 
1 Tekirova Belediyespor
Dai Lin Jissbon 
26/01 18:00
FT 
 Pazarspor
Modafenspor 1
26/01 18:30
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Yimpas Yozgatspor 
26/01 18:30
FT 
1 Somaspor
Golcukspor 
26/01 18:30
FT 
1 Nazillispor
Kelkit Belediye Hurriyet 
26/01 18:00
FT 
 Gumushanespor
Corum Belediyespor 
26/01 18:00
FT 
 Duzyurtspor
Manisa Bb Spor 
26/01 18:30
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Pendikspor 
26/01 18:30
 
 Hacettepe Spor
Amedspor 
26/01 18:30
FT 
 Samsunspor
Bugsasspor 
26/01 18:30
FT 
 Sariyer
Tarsus Idman Yurdu 
26/01 18:30
FT 
 Bandirmaspor
Kastamonuspor 1
26/01 18:30
FT 
1 Bodrumspor
Etimesgut Belediye Spor 
26/01 18:30
FT 
 Ergene Velimese
Ankara Demirspor 
26/01 18:30
FT 
 Karabukspor
Belediye Vanspor 
26/01 18:30
FT 
 Usakspor
Sakaryaspor 
26/01 19:30
FT 
 Konyaspor U19
Galatasaray U19 2
26/01 12:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
Modbury Jets 
26/01 16:00
FT 
1 Legia Warszawa
Kairat Almaty 1
26/01 16:45
FT 
 Misc Mifa
Bhayangkara Surabaya United 
26/01 17:00
FT 
 Rodina Moskva
Kvant Obninsk 
26/01 18:00
FT 
 Istra 1961
NK Lokomotiva Zagreb 
26/01 18:30
FT 
 Wolfsburg
Oberneuland 
26/01 20:00
FT 
 Baumit Jablonec
Krasnodar 
26/01 20:00
FT 
 Port
Cerezo Osaka U23 
26/01 20:00
FT 
 Teleoptik
Borac Banja Luka 
26/01 20:00
FT 
 Bekescsaba
Szolnoki MAV 
26/01 20:20
FT 
 Zrinjski Mostar
FK Sutjeska Niksic 
26/01 21:00
FT 
 IFK Goteborg
Aalborg BK 1
26/01 21:00
FT 
1 Batatais
Desportivo Brasil Sp 
26/01 21:00
FT 
 Zapresic
Hnk Gorica 
26/01 22:00
FT 
 Ural Sr
Tsarsko Selo 
26/01 22:00
FT 
 Wexford Youths
St. Patrick's 
26/01 22:00
FT 
 Eskilsminne Dif Womens
Dosjobro If Womens 
26/01 23:00
FT 
 CSKA Sofia
Shonan Bellmare 
26/01 23:00
FT 
 UC Dublin UCD
Finn Harps 
27/01 00:15
FT 
 Aifk Turku
Paiha 
27/01 01:00
FT 
 Waterford United
Shamrock Rovers 
27/01 03:00
FT 
 CRB (AL)
Murici 
27/01 04:00
FT 
 River Pi
Piaui Pi