Live3s Logo

LiveScore 25 Jan 2020

25/01 20:00
 
 Espanyol
Athletic Bilbao 
25/01 23:00
 
 Valencia
Barcelona 
26/01 01:30
 
 Alaves
Villarreal 
26/01 04:00
 
 Sevilla
Granada 
25/01 22:00
 
 Spal
Bologna 
26/01 01:00
 
 Fiorentina
Genoa 
26/01 03:45
 
 Torino
Atalanta 
25/01 22:30
 
 Wolfsburg
Hertha Berlin 
25/01 22:30
 
 Monchengladbach
Mainz 05 
25/01 22:30
 
 Eintr. Frankfurt
RB Leipzig 
25/01 22:30
 
 Freiburg
Paderborn 07 
25/01 22:30
 
 Union Berlin
Augsburg 
26/01 01:30
 
 Bayern Munich
Schalke 04 
26/01 00:30
 
 Marseille
Angers SCO 
26/01 03:00
 
 Stade Brestois
Amiens 
26/01 03:00
 
 AS Monaco
Strasbourg 
26/01 03:00
 
 Montpellier
Dijon 
26/01 03:00
 
 Stade Reims
Metz 
26/01 03:00
 
 Saint Etienne
Nimes 
25/01 20:45
 
 Brentford
Leicester City 
25/01 23:00
 
 West Ham
West Bromwich 
25/01 23:00
 
 Burnley
Norwich 
25/01 23:00
 
 Portsmouth
Barnsley 
25/01 23:00
 
 Southampton
Tottenham Hotspur 
25/01 23:00
 
 Newcastle United
Oxford United 
25/01 23:00
 
 Coventry
Birmingham 
25/01 23:00
 
 Reading
Cardiff City 
25/01 23:00
 
 Millwall
Sheffield United 
26/01 01:30
 
 Hull City
Chelsea 
25/01 23:00
 
 Stoke City
Swansea City 
26/01 01:30
 
 SC Heerenveen
AZ Alkmaar 
26/01 02:45
 
 RKC Waalwijk
VVV Venlo 
26/01 02:45
 
 Heracles Almelo
Feyenoord Rotterdam 
26/01 03:45
 
 Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard 
26/01 01:00
 
 Sporting Charleroi
KV Mechelen 
26/01 03:00
 
 Mouscron Peruwelz
Sint Truidense VV 
26/01 03:00
 
 Red Star Waasland-Beveren
AS Eupen 
26/01 03:30
 
 Gent
Genk 
25/01 23:00
 
 Celtic
Ross County 
25/01 23:00
 
 Hamilton
Livingston 
25/01 23:00
 
 Motherwell
Hibernian 
25/01 23:00
 
 St. Johnstone
Kilmarnock 
25/01 14:00
 
 Central Coast Mariners
Brisbane Roar 
25/01 16:30
 
 Melbourne City
Perth Glory 
25/01 20:00
 
 Padideh Mashhad
Al-Riffa 
25/01 20:30
 
 Australia U23
Uzbekistan U23 
25/01 21:00
 
 Platinum
Al Hilal Omdurman 
25/01 21:00
 
 Petro Atletico De Luanda
Mamelodi Sundowns 
26/01 00:00
 
 Zesco United Ndola
Primeiro De Agosto 
26/01 00:00
 
 As Vita Club
Js Kabylie 
26/01 03:00
 
 Esperance Sportive de Tunis
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
25/01 21:00
 
 Skenderbeu Korca
Flamurtari 
26/01 00:00
 
 Vllaznia Shkoder
KF Laci 
25/01 22:00
 
 A Bou Saada
Om Arzew 
25/01 22:00
 
 Jsm Skikda
Rc Arba 
25/01 22:00
 
 Usm El Harrach
Om Medea 
25/01 22:00
 
 Usm Annaba
Drb Tadjenant 
25/01 22:00
 
 Mc Saida
Rc Relizane 
25/01 22:00
 
 Asm Oran
Mc El Eulma 
26/01 00:00
 
 Mo Bejaia
As Khroub 
25/01 22:00
 
 Ferroviario Do Huambo
Primeiro De Agosto 
25/01 22:00
 
 Sagrada Esperanca
Petro Atletico De Luanda 
26/01 04:00
 
 Ca San Miguel
Club Atletico Colegiales 
26/01 04:00
 
 Comunicaciones BsAs
Justo Jose De Urquiza 
26/01 04:00
 
 Villa San Carlos
Los Andes 
26/01 04:00
 
 Acassuso
Flandria 
26/01 04:00
 
 UAI Urquiza
Sacachispas 
26/01 04:05
 
 Argentino de Quilmes
San Telmo 
26/01 04:00
 
 Central Cordoba De Rosario
Sportivo Italiano 
26/01 04:00
 
 Deportivo Laferrere
Canuelas 
26/01 04:00
 
 Deportivo Merlo
Deportivo Espanol 
26/01 04:00
 
 San Martin Burzaco
Victoriano Arenas 
26/01 04:35
 
 Arsenal de Sarandi
Newells Old Boys 
26/01 06:40
 
 San Lorenzo
Estudiantes 
26/01 06:40
 
 Central Cordoba Sde
Colon 
26/01 08:45
 
 Godoy Cruz
River Plate 
25/01 15:00
 
 Sydney FC U21
Canberra United U21 
25/01 15:00
 
 Western Sydney Wanderers Am
Newcastle Jets Fc Youth 
26/01 10:30
 
 Perth Glory Am
Melbourne Heart Youth 
25/01 17:00
 
 Perth SC
ECU Joondalup 
25/01 17:00
 
 Bayswater City
Cockburn City 
25/01 19:00
 
 Floreat Athena
Rocking Ham City 
25/01 19:00
 
 Inglewood United
Willip 
25/01 16:30
 
 Adelaide United Womens
Ws Wanderers Womens 
25/01 21:45
 
 Busaiteen
Manama Club 
26/01 00:15
 
 Al-Muharraq
Qalali 
26/01 00:00
 
 Excelsior Virton
KFCO wilrijk 
26/01 03:30
 
 Westerlo
Roeselare 
26/01 02:30
 
 Dessel Sport
Sint Eloois Winkel 
26/01 02:30
 
 Thes Sport
Olympic Charleroi 
26/01 03:00
 
 KSK Heist
Patro Eisden 
26/01 03:00
 
 Tubize
Rupel Boom 
26/01 03:00
 
 Always Ready
Aurora 
26/01 07:30
 
 San Jose
Bolivar 
26/01 03:00
 
 Jacobina Ec
Juazeirense Ba 
26/01 02:00
 
 America RJ
Americano Rj 
26/01 02:00
 
 Nova Iguacu
Friburguense Rj 
26/01 03:00
 
 Cabofriense Rj
Madureira 
26/01 05:00
 
 Flamengo
Volta Redonda 
26/01 06:00
 
 Boavista
Vasco da Gama 
26/01 04:00
 
 Concordia Ac
Chapecoense 
26/01 06:00
 
 Avai
Marcilio Dias Sc 
26/01 03:00
 
 Uniclinic Atletico Cearense Ce
Caucaia Ce 
26/01 03:00
 
 Floresta CE
Guarany Ce 
26/01 03:00
 
 Santa Cruz
Bahia 
26/01 03:00
 
 Vitoria Salvador BA
Fortaleza 
26/01 05:00
 
 CSA Alagoas AL
Sport Recife 
26/01 05:00
 
 America Natal Rn
Botafogo PB 
26/01 07:00
 
 Confianca Se
ABC 
26/01 03:00
 
 Vila Nova (GO)
Jaragua Ec 
26/01 03:00
 
 Villa Nova-MG
America Mineiro 
26/01 06:00
 
 Caldense(MG)
Uberlandia Mg 
26/01 06:30
 
 Tombense
Cruzeiro 
26/01 02:00
 
 Agua Santa
Gremio Novorizontino 
26/01 04:00
 
 Oeste FC
Ituano Sp 
26/01 02:00
 
 Sao Caetano (SP)
Monte Azul Sp 
26/01 02:00
 
 Taubate
Ca Votuporanguense Sp 
26/01 03:00
 
 Red Bull Brasil
Sao Bernardo 
26/01 06:00
 
 Xv De Piracicaba
Audax Sao Paulo 
26/01 03:00
 
 Salgueiros AC
Central Sc Pe 
26/01 05:00
 
 Csd Antofagasta
Coquimbo Unido 
26/01 03:00
 
 Envigado
Boyaca Chico 
26/01 05:05
 
 Atletico Bucaramanga
Deportivo Cali 
26/01 07:10
 
 Atletico Junior Barranquilla
La Equidad 
26/01 09:15
 
 America de Cali
Alianza Petrolera 
25/01 23:00
 
 E.N.Paralimni
AEK Larnaca 
25/01 23:00
 
 Anorthosis Famagusta FC
Doxa Katokopias 
26/01 01:00
 
 Olympiakos Nicosia
Omonia Nicosia 
25/01 23:00
 
 Boreham Wood
Barrow 
25/01 23:00
 
 Bromley
Barnet 
25/01 23:00
 
 Chesterfield
AFC Fylde 
25/01 23:00
 
 Chorley
Halifax Town 
25/01 23:00
 
 Dagenham and Redbridge
Notts County 
25/01 23:00
 
 Dover Athletic
Aldershot Town 
25/01 23:00
 
 Harrogate Town
Wrexham 
25/01 23:00
 
 Hartlepool United FC
Stockport County 
25/01 23:00
 
 Maidenhead United
Eastleigh 
25/01 23:00
 
 Sutton United
Solihull Moors 
25/01 23:00
 
 Torquay United
Ebbsfleet United 
25/01 23:00
 
 Woking
Yeovil Town 
25/01 23:00
 
 Alfreton Town
Gateshead 
25/01 23:00
 
 Altrincham
Bradford Park Avenue 
25/01 23:00
 
 Blyth Spartans
Kings Lynn 
25/01 23:00
 
 Boston United
Kidderminster 
25/01 23:00
 
 Brackley Town
Guiseley 
25/01 23:00
 
 Chester FC
Darlington 
25/01 23:00
 
 Farsley Celtic
AFC Telford United 
25/01 23:00
 
 Gloucester City
Southport FC 
25/01 23:00
 
 Hereford
Curzon Ashton 
25/01 23:00
 
 Spennymoor Town
Leamington 
25/01 23:00
 
 York City
Kettering Town 
25/01 23:00
 
 Billericay Town
Tonbridge Angels 
25/01 23:00
 
 Braintree Town
Slough Town 
25/01 23:00
 
 Chippenham Town
Havant and Waterlooville 
25/01 23:00
 
 Dartford
Dulwich Hamlet 
25/01 23:00
 
 Eastbourne Borough
Concord Rangers 
25/01 23:00
 
 Hampton & Richmond
St Albans City 
25/01 23:00
 
 Hemel Hempstead Town
Welling United 
25/01 23:00
 
 Hungerford Town
Chelmsford City 
25/01 23:00
 
 Maidstone United
Oxford City 
25/01 23:00
 
 Wealdstone
Bath City 
25/01 23:00
 
 Weymouth
Dorking 
25/01 23:00
 
 Shrewsbury Town
Bolton Wanderers 
25/01 23:00
 
 Rochdale
Gillingham 
25/01 23:00
 
 Peterborough United
Rotherham United 
25/01 23:00
 
 Blackpool
Tranmere Rovers 
25/01 23:00
 
 Ipswich
Lincoln City 
25/01 23:00
 
 Burton Albion
Accrington Stanley 
25/01 23:00
 
 Bristol Rovers
Fleetwood Town 
25/01 23:00
 
 Southend United
Bury 
25/01 23:00
 
 Mansfield Town
Bradford AFC 
25/01 23:00
 
 Scunthorpe United
Crewe Alexandra 
25/01 23:00
 
 Crawley Town
Grimsby Town 
25/01 23:00
 
 Carlisle
Walsall 
25/01 23:00
 
 Salford City
Oldham Athletic 
25/01 23:00
 
 Leyton Orient
Newport County 
25/01 23:00
 
 Swindon
Port Vale 
25/01 23:00
 
 Stevenage Borough
Plymouth Argyle 
25/01 23:00
 
 Morecambe
Cambridge United 
25/01 23:00
 
 Macclesfield Town
Forest Green Rovers 
25/01 23:00
 
 Exeter City
Colchester United 
25/01 23:00
 
 Bamber Bridge
Radcliffe Borough 
25/01 23:00
 
 Ashton United
Lancaster City 
25/01 23:00
 
 Atherton Collieries
Gainsborough Trinity 
25/01 23:00
 
 Basford Utd
Morpeth Town 
25/01 23:00
 
 Buxton FC
Fc United Of Manchester 
25/01 23:00
 
 Hyde United
Grantham Town 
25/01 23:00
 
 South Shields
Witton Albion 
25/01 23:00
 
 Stafford Rangers
Scarborough 
25/01 23:00
 
 Warrington Town AFC
Whitby Town 
25/01 23:00
 
 Mickleover Sports
Matlock Town 
25/01 23:00
 
 Bowers Pitsea
AFC Hornchurch 
25/01 23:00
 
 Enfield Town
Cray Wanderers 
25/01 23:00
 
 Folkestone
Corinthian Casuals 
25/01 23:00
 
 Horsham
Bishop's Stortford 
25/01 23:00
 
 Kingstonian
Carshalton Athletic 
25/01 23:00
 
 Leatherhead
Merstham 
25/01 23:00
 
 Lewes
East Thurrock United 
25/01 23:00
 
 Margate
Haringey Borough 
25/01 23:00
 
 Potters Bar Town
Bognor Regis Town 
25/01 23:00
 
 Wingate Finchley
Brightlingsea Regent 
25/01 23:00
 
 Worthing
Cheshunt 
25/01 23:00
 
 Chesham United
Taunton Town 
25/01 23:00
 
 Dorchester Town
Salisbury City 
25/01 23:00
 
 Farnborough Town
Beaconsfield Sycob 
25/01 23:00
 
 Gosport Borough
Merthyr Town 
25/01 23:00
 
 Harrow Borough
Hartley Wintney 
25/01 23:00
 
 Metropolitan Police
Blackfield Langley 
25/01 23:00
 
 Swindon Supermarine
Truro City 
25/01 23:00
 
 Tiverton Town
Walton Casuals 
25/01 23:00
 
 Weston Super Mare
Hayes&Yeading 
25/01 23:00
 
 Wimborne Town
Hendon 
25/01 23:00
 
 Yate Town
Poole Town 
25/01 21:00
 
 Blackburn Rovers U23
Crystal Palace U23 
25/01 23:00
 
 Kings Langley
Stratford Town 
25/01 23:00
 
 Barwell
Lowestoft Town 
25/01 23:00
 
 Bromsgrove Sporting
Coalville 
25/01 23:00
 
 Hednesford Town
Stourbridge 
25/01 23:00
 
 Hitchin Town
Alvechurch 
25/01 23:00
 
 Leiston
Rushall Olympic 
25/01 23:00
 
 Nuneaton Town
Rushden&Diamonds 
25/01 23:00
 
 Peterborough Sports
Tamworth 
25/01 23:00
 
 Redditch United
Needham Market 
25/01 23:00
 
 Royston Town
Banbury United 
25/01 23:00
 
 St Ives Town
Biggleswade Town 
25/01 17:20
 
 Jk Welco Elekter
Vandra Jk Vaprus 
25/01 19:10
 
 Viljandi Jk Tulevik
Kuressaare 
25/01 21:00
 
 Paide Linnameeskond
Nomme JK Kalju 
25/01 22:50
 
 Tartu JK Tammeka
Trans Narva 
25/01 19:00
 
 Honka
HIFK 
25/01 19:30
 
 HJK Helsinki
TPS Turku 
25/01 20:00
 
 Lahti
Ilves Tampere 
25/01 20:00
 
 RoPS Rovaniemi
SJK Seinajoki 
25/01 20:00
 
 Ekenas IF Fotboll
Gnistan 
25/01 20:30
 
 Haka
KuPS 
25/01 21:00
 
 Mp Mikkeli
Mypa 
25/01 21:00
 
 Kpv
AC Oulu 
25/01 21:15
 
 Inter Turku
IFK Mariehamn 
25/01 21:15
 
 Jaro
Ac Kajaani 
26/01 00:00
 
 VPS Vaasa
Sjk Akatemia 
25/01 22:30
 
 Paris Womens
Asj Soyaux Womens 
25/01 22:30
 
 Bordeaux Womens
Dijon Womens 
25/01 22:30
 
 PSG Womens
Metz Womens 
25/01 22:30
 
 Montpellier Hsc Womens
Fleury 91 Womens 
25/01 22:30
 
 Guingamp Womens
Marseille Womens 
25/01 22:00
 
 Lens
Clermont Foot 
25/01 21:00
 
 Chemnitzer
Viktoria Koln 
25/01 21:00
 
 MSV Duisburg
Ingolstadt 04 
25/01 21:00
 
 Carl Zeiss Jena
Preuben Munster 
25/01 21:00
 
 1. Magdeburg
Fsv Zwickau 
25/01 21:00
 
 Sv Meppen
SV Waldhof Mannheim 
25/01 21:00
 
 Wurzburger Kickers
SpVgg Unterhaching 
25/01 23:00
 
 Berekum Chelsea
Aduana Stars 
25/01 23:00
 
 King Faisal
Elmina Sharks 
25/01 23:00
 
 Great Olympics
Inter Allies 
25/01 23:00
 
 Medeama Sc
Ashanti Gold 
25/01 23:00
 
 Techiman City
Karela United 
25/01 23:00
 
 Ebusua Dwarfs
Dreams Gha 
26/01 01:30
 
 Larisa
Panathinaikos 
25/01 17:00
 
 Panionios U19
Atromitos U19 
25/01 17:00
 
 Panaitolikos U19
Aris Thessaloniki U19 
25/01 17:30
 
 Aek Athens U19
Olympiakos Piraeus U19 
25/01 18:00
 
 Pas Lamia U19
Asteras Tripolis U19 
25/01 20:00
 
 Paok Saloniki U19
Volos Nps U19 
26/01 10:00
 
 Xelaju MC
Deportivo Mixco 
26/01 05:00
 
 CD Motagua
Marathon 
26/01 05:00
 
 Real De Minas
Honduras Progreso 
26/01 09:00
 
 Real Espana
CD Vida 
26/01 09:00
 
 Lobos Upnfm
CD Olimpia 
25/01 21:55
 
 Ferencvarosi TC
Paksi SE 
26/01 00:00
 
 Kaposvar
Puskas Akademia 
26/01 00:00
 
 Mezokovesd-Zsory
Varda Se 
26/01 00:00
 
 Mol Fehervar
Budapest Honved 
26/01 00:00
 
 Zalaegerszegi TE
Diosgyor 
26/01 02:00
 
 Debreceni VSC
Ujpesti TE 
25/01 18:45
 
 Hafnarfjordur FH
Breidablik 
25/01 19:30
 
 IA Akranes
Grotta Seltjarnarnes 
25/01 20:00
 
 HK Kopavog
IBV Vestmannaeyjar 
25/01 23:15
 
 Ir Reykjavik
KR Reykjavik 
25/01 16:30
 
 Trau
Aizawl 
25/01 21:30
 
 Chennai City
East Bengal 
25/01 22:00
 
 Goa
Kerala Blasters 
25/01 19:30
 
 Mashin Sazi
Sepahan 
25/01 20:00
 
 Peykan
Nassaji Mazandaran 
25/01 20:00
 
 Gol Gohar
Saipa 
25/01 20:15
 
 Zob Ahan
Pars Jonoubi Jam 
25/01 21:00
 
 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Tel Aviv 
25/01 23:00
 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Haifa 
25/01 23:30
 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Beer Sheva 
26/01 00:30
 
 Hapoel Haifa
Hapoel Raanana 
26/01 01:50
 
 Maccabi Tel Aviv
Ashdod MS 
25/01 18:00
 
 Inter Milan U20
Pescara Youth 
25/01 20:00
 
 Empoli U20
Juventus U19 
25/01 21:30
 
 Atalanta U19
Sampdoria U19 
25/01 21:30
 
 Bologna U20
Fiorentina U20 
25/01 21:30
 
 Parma U20
Brescia Youth 
25/01 21:30
 
 Udinese Youth
Cremonese Youth 
25/01 21:30
 
 Venezia Youth
AC Milan U19 
25/01 21:30
 
 Cittadella Youth
Spal Youth 
25/01 21:30
 
 Verona U20
Virtus Entella Youth 
25/01 21:30
 
 Juve Stabia U20
Ascoli Youth 
25/01 21:30
 
 Benevento Youth
Cosenza Calcio Youth 
25/01 21:30
 
 Salernitana Youth
Frosinone Youth 
25/01 21:30
 
 Pisa Youth
Lecce U20 
25/01 21:30
 
 Crotone Youth
Livorno U19 
25/01 21:30
 
 Trapani Youth
Perugia Youth 
25/01 19:00
 
 Orobica Womens
Ac Milan Womens 
25/01 21:30
 
 Juventus Womens
Sassuolo Womens 
25/01 21:30
 
 Bari Womens
Tavagnacco Womens 
25/01 22:00
 
 Pordenone Calcio Ssd
Pescara 
25/01 22:00
 
 Virtus Entella
Cremonese 
25/01 22:00
 
 Cittadella
Benevento 
25/01 22:00
 
 Pisa
Juve Stabia 
26/01 01:00
 
 Salernitana
Cosenza Calcio 1914 
25/01 13:30
 
 Nagoya Oceans Futsal
Vasagey Oita Futsal 
25/01 19:00
 
 Wazito
Posta Rangers 
25/01 20:00
 
 Ulinzi Stars Nakuru
Weston Shitima 
25/01 20:00
 
 Chemelil Sugar
Sofapaka 
25/01 20:00
 
 Kariobangi Sharks
Kakamega 
25/01 20:00
 
 Nzoia United
Kericho 
25/01 20:00
 
 Kisumu All Stars
Afc Leopards Sc 
25/01 20:00
 
 Gor Mahia
Bandari 
25/01 21:30
 
 Al Yarmouk
Kazma 
26/01 00:00
 
 Al Kuwait SC
Al-Nasar 
25/01 21:00
 
 Balzan
Santa Lucia 
25/01 21:00
 
 Pieta Hotspurs
Xewkija Tigers 
25/01 23:00
 
 Floriana
Senglea Athletic 
25/01 23:15
 
 Pembroke Athleta
Hibernians FC 
26/01 07:00
 
 Cruz Azul
Santos Laguna 
26/01 09:00
 
 Tigres UANL
Atlas 
26/01 11:00
 
 Leon
Pachuca 
26/01 11:05
 
 Chivas Guadalajara
Toluca 
26/01 07:00
 
 Celaya
Atlante 
26/01 09:00
 
 Cafetaleros De Tapachula
Mineros De Zacatecas 
26/01 11:00
 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Correcaminos Uat 
25/01 22:00
 
 Tas De Casablanca
Kawkab de Marrakech 
25/01 22:00
 
 SCCM Chabab Mohamedia
Wydad Temara 
25/01 22:00
 
 Union Sportive Sidi Kacem
Chabab Rif Hoceima 
25/01 22:00
 
 Olympique Dcheira
Wydad Fes 
25/01 22:00
 
 Wydad Temara
Kawkab de Marrakech 
25/01 22:00
 
 Chabab Rif Hoceima
SCCM Chabab Mohamedia 
25/01 22:00
 
 Club Salmi
Union Sportive Sidi Kacem 
25/01 22:00
 
 Wydad Fes
Maghreb Fez 
25/01 22:00
 
 KAC de Kenitra
Olympique Dcheira 
25/01 22:00
 
 Racing Casablanca
Chabab Atlas Khenifra 
25/01 22:00
 
 Itihad Z. Khemisset
ASS Association Sportive de Sale 
25/01 22:00
 
 Chabab Ben Guerir
Tas De Casablanca 
25/01 22:00
 
 Maghreb Fez
Club Salmi 
25/01 22:00
 
 Chabab Atlas Khenifra
KAC de Kenitra 
25/01 22:00
 
 ASS Association Sportive de Sale
Racing Casablanca 
25/01 22:00
 
 Chabab Ben Guerir
Itihad Z. Khemisset 
25/01 23:00
 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Raja de Beni Mellal 
25/01 23:00
 
 Renaissance Zmamra
Forces Armee Royales 
25/01 23:00
 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
OCK Olympique de Khouribga 
25/01 23:00
 
 Maghrib Association Tetouan
Renaissance Sportive de Berkane 
25/01 23:00
 
 Olympique de Safi
MCO Mouloudia Oujda 
25/01 23:00
 
 HUSA Hassania Agadir
IRT Itihad de Tanger 
25/01 23:00
 
 Rcoz Oued Zem
Wydad Casablanca 
25/01 23:00
 
 Union Touarga Sport Rabat
Difaa Hassani Jdidi 
25/01 17:00
 
 Mahar United
Shan United 
25/01 22:00
 
 ASWH
Noordwijk 
25/01 22:00
 
 Kozakken Boys
Volendam Am 
25/01 22:30
 
 Koninklijke Hfc
de Treffers 
25/01 22:30
 
 Quick boys
Jong Sparta Rotterdam 
26/01 09:00
 
 Hawkes Bay United
Wellington Phoenix Reserve 
26/01 11:00
 
 Eastern Suburbs Afc
Hamilton Wanderers 
26/01 11:00
 
 Team Wellington
Auckland City 
26/01 04:00
 
 Juventus Managua
Managua 
26/01 09:00
 
 Real Madriz
Real Esteli 
25/01 22:00
 
 Police Service Of Northern Ireland
Dundela 
25/01 23:00
 
 Ballinamallard United
Ards 
25/01 23:00
 
 Ballyclare Comrades
Queens University 
25/01 23:00
 
 Dergview
Portadown FC 
25/01 23:00
 
 Carrick Rangers
Warrenpoint Town 
25/01 23:00
 
 Coleraine
Cliftonville 
25/01 23:00
 
 Crusaders FC
Ballymena United 
25/01 23:00
 
 Dungannon Swifts
Institute 
25/01 23:00
 
 Linfield FC
Glenavon Lurgan 
26/01 01:30
 
 Larne
Glentoran 
25/01 21:10
 
 Bahla
Sohar Club 
25/01 23:30
 
 Al-Suwaiq Club
Alrstak 
25/01 23:30
 
 Mrbat
Dhufar 
26/01 05:00
 
 Guay Leena
Ca River Plate Asuncion 
25/01 19:00
 
 Aves U23
Coimbra Ec U23 
25/01 19:00
 
 Portimonense U23
Feirense U23 
25/01 19:00
 
 Sporting Lisbon U23
Cova Piedade U23 
25/01 19:00
 
 Rio Ave U23
Vitoria Guimaraes U23 
25/01 23:00
 
 Sporting Braga U23
Vitoria Setubal U23 
26/01 03:45
 
 Sporting Braga
Porto 
25/01 21:30
 
 Umm Salal
Al Khor SC 
25/01 23:40
 
 Al-Sadd
Al Shahaniya 
25/01 20:20
 
 Hajer
Al Entesar 
25/01 20:40
 
 Al Washm
Al Rawdhah 
25/01 20:45
 
 Al Arabi Ksa
Al Drae 
25/01 20:55
 
 Al Orubah
Al Safa Ksa 
25/01 20:55
 
 Abha
Al Faisaly Harmah 
25/01 23:10
 
 Al Shabab Ksa
Al Hilal 
26/01 01:10
 
 Al Ittihad Ksa
Al Adalh 
25/01 20:25
 
 Al Fath Youths
Al Ahli Jeddah Youth 
25/01 20:45
 
 Al Taawon Youths
Al Qadasiya Youths 
25/01 20:55
 
 Al Tai Youth
Al Wehda Youth 
25/01 21:05
 
 Ohud Medina Youths
Al Shabab Youth 
25/01 21:10
 
 Al Ittihad Youths
Al Faisaly Harmah Youth 
25/01 23:00
 
 Arbroath
Partick Thistle 
25/01 23:00
 
 Ayr Utd
Inverness C.T. 
25/01 23:00
 
 Dundee United
Greenock Morton 
25/01 23:00
 
 Queen of the South
Alloa Athletic 
25/01 23:00
 
 Airdrie United
Stranraer 
25/01 23:00
 
 Clyde
East Fife 
25/01 23:00
 
 Falkirk
Forfar Athletic 
25/01 23:00
 
 Peterhead
Dumbarton 
25/01 23:00
 
 Raith Rovers
Montrose 
25/01 23:00
 
 Cove Rangers
Annan Athletic 
25/01 23:00
 
 Queens Park
Albion Rovers 
25/01 23:00
 
 Stenhousemuir
Edinburgh City 
25/01 23:00
 
 Brora Rangers
Deveronvale 
25/01 23:00
 
 Forres Mechanics
Formartine United 
25/01 23:00
 
 Fort William
Buckie Thistle 
25/01 23:00
 
 Fraserburgh
Nairn County 
25/01 23:00
 
 Inverurie Loco Works
Rothes 
25/01 23:00
 
 Keith
Huntly 
25/01 23:00
 
 Lossiemouth
Wick Academy 
25/01 23:00
 
 Turriff United
Clachnacuddin 
25/01 21:30
 
 Moroka Swallows
Free State Stars 
25/01 21:30
 
 Ts Sporting
Pretoria Univ 
25/01 21:30
 
 Uthongathi
Real Kings 
25/01 21:30
 
 Lamontville Golden Arrows
Kaizer Chiefs FC 
25/01 21:30
 
 Stellenbosch
Polokwane City 
25/01 22:00
 
 Bidvest Wits
Highlands Park 
26/01 00:00
 
 Orlando Pirates
AmaZulu 
26/01 07:00
 
 Bolivia U23
Uruguay U23 
26/01 09:30
 
 Paraguay U23
Peru U23 
25/01 20:00
 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Xota Navarra Futsal 
26/01 00:15
 
 Palma Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
26/01 01:30
 
 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Inter Movistar Futsal 
26/01 01:30
 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Fcbarcelona Futsal 
26/01 01:30
 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Peniscola Futsal 
26/01 03:00
 
 Paruro Five Foot
Sala 10 Zaragoza Futsal 
25/01 18:00
 
 Rayo Vallecano Womens
Levante Ud Womens 
25/01 19:00
 
 Atletico De Madrid Womens
Barcelona Womens 
26/01 01:30
 
 Real Betis Womens
Real Sociedad Womens 
25/01 23:00
 
 SD Huesca
CD Lugo 
25/01 23:00
 
 Sporting de Gijon
Fuenlabrada 
26/01 01:15
 
 Las Palmas
Tenerife 
26/01 04:00
 
 Zaragoza
Numancia 
26/01 00:00
 
 Stade Ouchy
Aarau 
26/01 00:30
 
 Kriens
Winterthur 
26/01 02:00
 
 Neuchatel Xamax
Servette 
26/01 02:00
 
 Zurich
Luzern 
25/01 19:00
 
 Kayserispor
Ankaragucu 
25/01 22:00
 
 Kasimpasa
Alanyaspor 
26/01 01:00
 
 Fenerbahce
Istanbul Basaksehir 
25/01 19:00
 
 Giresunspor
Umraniyespor 
25/01 21:30
 
 Osmanlispor
Keciorengucu 
26/01 00:00
 
 Altay Spor Kulubu
Istanbulspor 
25/01 18:00
 
 Wing Larsburg
Sultanbeyli 
25/01 18:30
 
 Sile Yildizspor
Tire 1922 Spor 
25/01 18:30
 
 Vestel Manisaspor
Serik Belediyespor 
25/01 18:30
 
 Bayrampasa
Muglaspor 
25/01 18:30
 
 Yeni Altindag Bs
Batman Petrolspor 
25/01 21:05
 
 Al Arabi Uae
Masafi 
25/01 21:10
 
 Al Hamriyah
Al Bataeh 
25/01 21:10
 
 Al Thaid
Al Taawon 
25/01 22:30
 
 Swansea University
Prestatyn Town FC 
25/01 22:30
 
 The New Saints
Aberystwyth Town 
25/01 22:30
 
 Newi Cefn Druids
Pontardawe Town 
25/01 22:30
 
 Connahs Quay Nomads
Afan Lido 
25/01 14:00
 
 Logan Lightning
Redlands United FC 
25/01 16:00
 
 Peninsula Power
Gold Coast Knights 
25/01 16:30
 
 SK Sigma Olomouc
Qarabag 
25/01 17:00
 
 Queensland Lions SC
Gold Coast United 
25/01 17:30
 
 Austria Lustenau
Langenegg 
25/01 18:00
 
 Podbeskidzie
GKS Katowice 
25/01 18:00
 
 Poprad
FK Pohronie 
25/01 18:00
 
 Brno
Banik Ostrava 
25/01 18:00
 
 Sparta Praha
Usti nad Labem 
25/01 18:00
 
 Sc Freiburg Am
Fv Ravensburg 
25/01 18:00
 
 Slovan Liberec
Pardubice 
25/01 18:00
 
 FK Senica
KFC Komarno 
25/01 18:00
 
 Unicov
Synot Slovacko 
25/01 18:45
 
 Frederikssund Ik
BK Frem 
25/01 19:00
 
 Sc Verl
SV Straelen 
25/01 19:00
 
 SKU Amstetten
SC Znojmo 
25/01 19:00
 
 Bronshoj
HIK 
25/01 19:00
 
 Kobenhavn
Halmstads 
25/01 19:00
 
 LASK Linz
CSKA Moscow 
25/01 19:00
 
 Naestved
Vanlose If 
25/01 19:00
 
 Rakow Czestochowa
Cukaricki 
25/01 19:00
 
 Stal Mielec
Sandecja 
25/01 19:00
 
 Werder Bremen Am
Tb Uphusen 
25/01 19:00
 
 Chrudim
Slovan Velvary 
25/01 19:00
 
 Belshina Babruisk
Sputnik 
25/01 19:30
 
 Zlate Moravce
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
25/01 20:00
 
 Astoria Walldorf
Freiberg 
25/01 20:00
 
 Brondby
Hvidovre IF 
25/01 20:00
 
 Belchatow
Warta Poznan 
25/01 20:00
 
 Germania Halberstadt
Zfc Meuselwitz 
25/01 20:00
 
 Hannover 96 Am
Vfv Borussia 06 Hildesheim 
25/01 20:00
 
 Elite 3000 Helsingor
Fa 2000 
25/01 20:00
 
 Hacken
Norrby IF 
25/01 20:00
 
 Lichtenberg 47
International Leipzig 
25/01 20:00
 
 Fk Loko Vltavin
Marila Pribram 
25/01 20:00
 
 Hillerod Fodbold
Skovshoved 
25/01 20:00
 
 Dinamo Zagreb
Koper 
25/01 20:00
 
 Krylya Sovetov Samara
Bohemians 1905 
25/01 20:30
 
 Mlada Boleslav
DAC Dunajska Streda 
25/01 20:30
 
 Slavia Praha
Budejovice 
25/01 21:00
 
 AIK Solna
Vasteras 
25/01 21:00
 
 Tsg Balingen
Fv Illertissen 
25/01 21:00
 
 Sg Barockstadt
Bayern Alzenau 
25/01 21:00
 
 Tsv Bordesholm
Holstein Kiel 2 
25/01 21:00
 
 Neman Grodno
Gorodeya 
25/01 21:00
 
 08 Homburg
Eintracht Trier 
25/01 21:00
 
 Giessen
Hanau 93 
25/01 21:00
 
 Kristianstads Dff Womens
Rosengard Womens 
25/01 21:00
 
 NK Rudar Velenje
Nk Smartno 
25/01 21:00
 
 Mainz Am
Rot-weiss Erfurt 
25/01 21:00
 
 Eintracht Norderstedt
Niendorfer Tsv 
25/01 21:00
 
 Juniors OO
Pinzgau Saalfelden 
25/01 21:00
 
 Inter Turkspor Kiel
Etsv Weiche Flensburg 
25/01 21:00
 
 IK Sirius
Gamla Upsala 
25/01 21:00
 
 Rapid Wien
Sc Neusiedl 1919 
25/01 21:00
 
 Ask Voitsberg
Grazer AK 
25/01 21:00
 
 Helsingborg IF
Lyngby 
25/01 21:00
 
 Viktoria Zizkov
Dukla Praha 
25/01 21:00
 
 FSV Union Furstenwalde
Tennis Borussia Berlin 
25/01 21:00
 
 Zivanice
Fk Graffin Vlasim 
25/01 21:30
 
 Sv Elversberg
Fola Esch 
25/01 21:30
 
 Slaven Belupo Koprivnica
NK Aluminij 
25/01 22:00
 
 Herfolge Boldklub Koge
Fremad Amager 
25/01 22:00
 
 Sc Sand (w)
Grasshopper Womens 
25/01 22:00
 
 Lech Poznan
Shakhtar Donetsk 
25/01 22:00
 
 Deutschlandsberger Sc
Kapfenberg Superfund 
25/01 22:00
 
 Galway United
Shelbourne 
25/01 22:00
 
 Korona Kielce
Arsenal Tula 
25/01 22:00
 
 Nordsjaelland
Nykobing Falster 
25/01 22:00
 
 Red Bull Salzburg
Zenit St Petersburg 
25/01 22:00
 
 Hertha Zehlendorf
Energie Cottbus 
25/01 22:00
 
 Sarpsborg 08 FF
IFK Norrkoping 
25/01 22:00
 
 Skive IK
Ringkobing 
25/01 22:00
 
 Rapid Vienna Youth
FAC Team Fur Wien 
25/01 22:00
 
 GIF Sundsvall
Ostersunds 
25/01 22:00
 
 NK Rijeka
NK Olimpija Ljubljana 
25/01 22:00
 
 Saarbrucken
Rheindorf Altach 
25/01 23:00
 
 Ebbsfleet United
Inverness C.T. 
25/01 23:00
 
 Mjondalen
Valerenga 
26/01 00:00
 
 Gutersloh Womens
Sg Essen Schonebeck (w) 
26/01 00:00
 
 Cukaricki
Trencin 
26/01 00:00
 
 GAIS
Varbergs BoIS FC 
26/01 00:00
 
 Viktoria Berlin 1889
Wacker Innsbruck 
26/01 01:30
 
 Waterford United
Shamrock Rovers 
26/01 11:30
 
 Los Angeles
CA Penarol