Live3s Logo

LiveScore 23 Jan 2020

24/01 04:00
FT 
 Wolves
Liverpool 
24/01 03:45
AET 
 Tranmere Rovers
Watford 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
24/01 02:00
FT 
 Cd Ebro
Leganes 
24/01 02:00
AET 
 CD Mirandes
Celta Vigo 1
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
24/01 04:00
FT 
 UD Badajoz
Eibar 
24/01 04:00
AET 
 Rayo Vallecano
Real Betis 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[4-2]
24/01 04:00
AET 
 Cultural Leonesa
Atletico Madrid 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
24/01 01:30
AET 
 IJsselmeervogels
Go Ahead Eagles 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[6-7]
24/01 03:45
FT 
 NAC Breda
PSV Eindhoven 1
24/01 00:00
FT 
 Paradou Ac
Cs Constantine 
24/01 08:30
 
 Club Cipolletti
Ferrol Carril Oeste 
23/01 16:30
FT 
 Newcastle Jets Womens
Perth Glory Womens 
23/01 23:00
FT 
 Sitra
Bahrain Sc 
23/01 23:00
FT 
 Isa Town
Al Ittifaq 
24/01 03:45
FT 
 Royal Antwerp
Kortrijk 
24/01 08:00
 
 Nacional Potosi
Jorge Wilstermann 
24/01 08:00
FT 
 Figueirense (SC)
Juventus Sc 
24/01 06:30
FT 
 Nautico (PE)
River Pi 
24/01 03:00
FT 
 Aimore Rs
Brasil De Pelotas Rs 
24/01 07:00
FT 
 Sao Jose Poa Rs
Esportivo Rs 1
24/01 08:30
 
1 Juventude Rs
Internacional RS 
24/01 03:30
FT 
 Ferroviaria Sp
Mirassol 
24/01 06:00
FT 
 Ponte Preta
EC Santo Andre 
24/01 06:15
FT 
 Santos
Bragantino SP 
24/01 08:30
FT 
 Corinthians
Botafogo Sp 1
24/01 05:15
FT 
 Aguila
Independiente San Vicente 
24/01 03:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Dunkerque 
24/01 03:30
FT 
 College 1975
Europa Point 
23/01 23:15
FT 
1 Asteras Tripolis
Panionios 
24/01 01:00
FT 
 Lamia
PAOK Saloniki 
24/01 01:30
FT 
 Aris Salonica
Xanthi 
24/01 02:35
FT 
1 Umf Njardvik
Umf Afturelding 
23/01 16:30
 
 Neroca
Mohun Bagan 
23/01 22:00
FT 
 Chennai Titans
Jamshedpur 
24/01 03:45
FT 
 Glebe North
Templeogue United 
24/01 04:00
FT 
 Dublin University
Tek United 
24/01 04:00
FT 
 St Francis
Mid Sutton Sportslink 
24/01 02:00
FT 
 Maccabi Kiryat Gat Womens
As Tel Aviv University Womens 
24/01 02:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon Womens
Maccabi Holon Womens 
24/01 02:00
FT 
 Hapoel Raanana Womens
Maccabi Kishronot Hadera Womens 
24/01 02:30
FT 
 Bnot Netanya Womens
Maccabi Emekheifer Womens 
24/01 03:45
FT 
1 Piacenza
Azy Based Nano Bo 
23/01 21:30
FT 
 Al Sahel
Al Ttadamon 1
24/01 00:00
FT 
 Al Salmiyah
Al Shabab Kuw 
24/01 10:30
FT 
1 Leones Univ Guadalajara
Alebrijes De Oaxaca 1
24/01 02:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Olympique de Safi 
23/01 14:15
FT 
 Himalayan Sherpa Club
Three Star 
23/01 17:15
FT 
1 Jawalakhel Youth Club
Armed Police Force 
23/01 21:30
FT 
 Al-Sailiya
Al-Ahli Doha 
23/01 23:40
FT 
 Al-Gharafa
Al Rayyan 
23/01 22:55
FT 
 Al-Fath
Dhamk 1
24/01 01:10
FT 
 Al-Raed
Al Ahli Jeddah(KSA) 
23/01 19:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Sivasspor 
23/01 22:00
AET 
1 Denizlispor
Trabzonspor 1
90 minutes[2-0], Double bouts[2-2], 120 minutes[2-0], Penalty Kicks[2-4]
24/01 01:30
FT 
 Galatasaray
Rizespor 
23/01 22:30
FT 
 Al-Wasl
Ittihad Kalba 1
23/01 22:30
FT 
 Khor Fakkan
Al Ain 
24/01 01:00
FT 
1 Ajman
Al-Jazira UAE 
24/01 01:00
FT 
1 Al Nasr Dubai
Banni Yas 1
23/01 15:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Kaisar Kyzylorda 
23/01 16:00
 
 Chertanovo Moscow
Cs Voluntari 
23/01 17:00
FT 
 Tajikistan U17
Georgia U17 
23/01 17:00
FT 
 Felda United FC
Pakistan 
23/01 17:30
FT 
 Adelaide City
Cumberland United 
23/01 17:45
FT 
 Modbury Jets
Adelaide Comets 
23/01 18:00
FT 
 Viktoria Plzen
Viktoria Zizkov 
23/01 18:00
FT 
 Linense
Krasnodar II 
23/01 18:00
FT 
 Slavoj Vysehrad
Zarkovo 1
23/01 18:15
FT 
 Karnataka
Kenkre 
23/01 19:00
FT 
 Bangladesh
Burundi 
23/01 19:00
FT 
 Port
Nakhon Ratchasima 
23/01 19:10
FT 
 Iceland U17
Israel U17 
23/01 19:10
FT 
 Mizoram
Assam 
23/01 19:15
FT 
 Geylang United FC
Young Lions 
23/01 20:00
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Blau Weiss Linz 
23/01 20:00
FT 
 Borec Veles
Bregalnica Stip 
23/01 20:30
FT 
 Politehnica Iasi
Mladost Lucani 
23/01 21:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Sport Podbrezova 
23/01 21:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Universitatea Craiova 
23/01 21:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
Dinamo Zagreb 2 
23/01 21:00
FT 
 Cherno More Varna
Ska Khabarovsk 
23/01 21:00
FT 
 Chindia Targoviste
Rotor Volgograd 
23/01 21:00
FT 
 Viktoria Plzen
Fk Banik Sokolov 
23/01 21:00
FT 
 Lviv
Mynai 
23/01 21:00
FT 
 Renova Cepciste
Labunishta 
23/01 21:00
FT 
 Bangkok Glass
PT Prachuap 
23/01 21:00
FT 
 Negeri Sembilan
Melaka FC 
23/01 21:20
FT 
 Uzbekistan U17
Finland U17 
23/01 21:30
FT 
 Istra 1961
Hnk Gorica 
23/01 22:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Vardar Skopje 
23/01 22:00
FT 
 Arsenal Tula
Sepsi 
23/01 22:00
 
 Astra Ploiesti
Kolos Kovalyovka 
23/01 22:00
FT 
 A.s. Marsa
E.gawafel.s.gafsa 
23/01 22:30
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Shakhtyor Karagandy 
23/01 23:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Shonan Bellmare 
23/01 23:00
FT 
 ZNK Osijek
Lokomotiv Moscow 
23/01 23:30
FT 
 Belarus U17
Belgium U17 
24/01 01:00
FT 
 Zivanice
Trutnov 
24/01 01:30
FT 
 VfB Lubeck
Hamburger 
24/01 02:00
FT 
 Wacker Burghausen
SV Ried 
24/01 02:00
FT 
 Wsc Hertha Wels
Donau Linz 
24/01 02:15
FT 
 Hoganas Bk
Hogaborgs Bk 
24/01 02:30
FT 
 Sterkrade
Djk Arminia Klosterhardt 
24/01 02:45
FT 
 Monheim
Blau Weib Friesdorf 
24/01 03:00
FT 
 Resende-RJ
Bangu 
24/01 04:30
FT 
 Cienciano
Melgar 
24/01 07:30
FT 
 Em Deportivo Binacional
Atletico Grau 
24/01 10:00
 
 Vegalta Sendai
V-Varen Nagasaki 
24/01 10:00
FT 
 Carlos Manucci
Sporting Cristal 
24/01 10:30
FT 
 Sport Boys
CA Penarol