Live3s Logo

LiveScore 22 Jan 2020

23/01 03:30
FT 
 Leicester City
West Ham 
23/01 03:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Norwich 
23/01 04:15
FT 
 Manchester United
Burnley 
23/01 03:45
FT 
 Nottingham Forest
Reading 
23/01 03:45
FT 
 Charlton Athletic
Fulham 
23/01 02:00
FT 
 Ud Ibiza
Barcelona 
23/01 02:00
AET 
 Elche
Athletic Bilbao 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5],
23/01 04:00
FT 
 Tenerife
Valladolid 
23/01 04:00
FT 
 UD Logrones
Valencia 
23/01 04:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
Real Madrid 
23/01 04:00
FT 
 Girona
Villarreal 
23/01 04:00
FT 
 Real Sociedad
Espanyol 
23/01 03:45
FT 
 Juventus
AS Roma 
23/01 04:00
FT 
1 Stade Reims
PSG 
23/01 01:30
FT 
 Heracles Almelo
Vitesse Arnhem 
23/01 03:45
FT 
 Ajax Amsterdam
Spakenburg 
23/01 03:45
AET 
 SC Heerenveen
Willem 2 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-3],
23/01 03:45
FT 
 Aberdeen
Motherwell 
23/01 03:45
FT 
 Hibernian
Hamilton 
23/01 03:45
FT 
 Kilmarnock
Celtic 
23/01 03:45
FT 
 Livingston
St. Johnstone 
23/01 03:45
FT 
 Glasgow Rangers
St. Mirren 
23/01 03:45
FT 
 Ross County
Hearts 
23/01 06:15
FT 
 San Jose
Guarani CA 
23/01 08:30
FT 
 Ca Progreso
Barcelona Sporting Club 
22/01 17:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Al Zawraa 
22/01 15:30
FT 
1 Lalenok United
PSM Makassar 
22/01 19:00
FT 
 Svay Rieng
Master 7 
22/01 20:00
 
 Lalenok United
PSM Makassar 
22/01 20:15
FT 
 Indera
Yangon United 
22/01 21:30
FT 
 Defenders Sc
Paro United 
22/01 18:15
FT 
 Saudi Arabia U23
Uzbekistan U23 
22/01 21:15
FT 
 Australia U23
South Korea U23 
23/01 09:00
FT 
 Celaya
Monterrey 
23/01 09:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Morelia 
23/01 11:00
FT 
 Atlas
Toluca 
23/01 11:00
FT 
 Santos Laguna
Pumas UNAM 1
22/01 21:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
KS Perparimi Kukesi 
23/01 00:00
FT 
 KF Tirana
Ks Bylis 1
23/01 08:00
 
 Villa Mitre
Sansinena 
23/01 08:40
 
 Deportivo Maipu
Huracan Las Heras 
22/01 23:00
FT 
1 Al Budaiya
Al Ittihad Bhr 2
22/01 23:00
FT 
 Al Tadhmon
Qalali 
23/01 03:45
FT 
 Club Brugge
Zulte-Waregem 
23/01 08:40
 
1 Royal Pari
Oriente Petrolero 
23/01 07:30
FT 
 Alagoinhas Atletico Ba
Fluminense De Feira Ba 
23/01 08:00
 
 Marcilio Dias Sc
Brusque 
23/01 08:30
 
 Chapecoense
Avai 
23/01 02:30
FT 
1 Horizonte CE
Floresta CE 
23/01 08:30
FT 
 Guarany Ce
Caucaia Ce 
23/01 07:00
FT 
 Ypiranga Rs
Sao Luiz(RS) 
23/01 07:00
FT 
 EC Pelotas RS
Novo Hamburgo RS 
23/01 07:30
FT 
1 Goiania
Ipora 
23/01 07:30
FT 
 Gremio Anapolis
Vila Nova (GO) 
23/01 08:00
 
 Ca Patrocinense
Villa Nova-MG 
23/01 08:30
 
 Cruzeiro
Boa Esporte Clube 
23/01 04:00
FT 
 Gremio Novorizontino
Oeste FC 
23/01 06:15
FT 
 Inter De Limeira
Guarani 
23/01 06:15
FT 
 Ituano Sp
Palmeiras 
23/01 08:30
FT 
 Sao Paulo
Agua Santa 
23/01 02:00
FT 
 Monte Azul Sp
Rio Claro 
23/01 02:00
FT 
 Ca Votuporanguense Sp
Juventus Sp 
23/01 02:00
FT 
 Atibaia
Red Bull Brasil 
23/01 06:00
FT 
 Sertaozinho
Aa Portuguesa Santista 
23/01 06:30
FT 
 Penapolense
Sao Caetano (SP) 
23/01 07:00
FT 
 Sao Bernardo
Sao Bento 
23/01 04:30
FT 
 Gremio Youth
Osto Youth Team 
23/01 08:30
 
 Sport Recife
Vitoria Pe 
23/01 05:30
FT 
 Universidad de Chile
Colo Colo 
23/01 05:00
FT 
1 Santa Ana
Sporting San Jose 
23/01 09:00
FT 
1 CS Uruguay De Coronado
Puerto Golfito 
23/01 10:00
FT 
 Municipal Liberia
AD Carmelita 
23/01 05:00
FT 
1 Universidad de Costa Rica
Alajuelense 
23/01 05:00
FT 
 Limon
Herediano 
23/01 08:00
 
 Guadalupe
Ad San Carlos 
23/01 10:00
FT 
1 Cartagines Deportiva SA
Ad Grecia 1
23/01 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Perez Zeledon 
22/01 22:00
FT 
 Omonia Nicosia
Ermis Aradippou 
22/01 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
E.N.Paralimni 
23/01 00:00
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
AEK Larnaca 
23/01 01:00
FT 
 Apollon Limassol FC
APOEL Nicosia 
22/01 17:30
FT 
 Dukla Praha
Marila Pribram 
22/01 17:30
FT 
 DAC Dunajska Streda
Nitra 
22/01 18:00
FT 
 Brno
Mfk Skalica 
23/01 05:00
FT 
 Once Municipal
Municipal Limeno 
23/01 05:30
FT 
 Cd El Vencedor
Cd Chalatenango 
22/01 21:00
FT 
 Charlton Athletic U23
Crystal Palace U23 
22/01 21:00
FT 
 Larisa
Panaitolikos Agrinio 1
22/01 23:15
FT 
 Volos Nfc
AEK Athens 
22/01 23:15
FT 
 OFI Crete
Olympiakos Piraeus 
23/01 01:30
FT 
 Panathinaikos
Atromitos Athens 1
22/01 20:30
FT 
 Kwun Tong Fa
Wan Chai Sf 
22/01 20:30
FT 
 Chelsea Soccer School Hk
Sao Jose Ap 
22/01 18:30
 
 Tsw Pegasus Reserve
R F Reserve 
22/01 18:30
FT 
 Biu Chun Rangers Reserve
Eastern (r) 
22/01 18:30
FT 
 Southern District Reserve
Yuen Long Reserve 
22/01 20:00
 
 Duna Tisza
Kecskemeti TE 
23/01 01:30
FT 
 Keflavik
Haukar 
22/01 22:00
FT 
 Bengaluru
Delhi Dynamos 
22/01 21:30
FT 
1 Sampdoria U19
Inter Milan U20 
22/01 22:00
 
1 Juventus U23
Novara 
22/01 22:00
 
 Pomigliano
Alessandria 
22/01 22:00
FT 
 Us Pianese
Pro Vercelli 
22/01 22:00
FT 
 Renate Ac
Giana 
22/01 23:00
FT 
1 Albinoleffe
Pistoiese 
23/01 01:00
FT 
 Olbia
Robur Siena Ssd 
23/01 01:30
FT 
 Us Pergolettese
Como 
23/01 01:30
FT 
 Lecco
Arezzo 
23/01 03:45
FT 
 Ac Monza
Pro Patria 
23/01 01:30
FT 
 Cesena
Carpi 
23/01 03:45
FT 
 Feralpisalo
Reggio Audace 
23/01 03:45
FT 
 Padova
Usd Virtus Verona 
22/01 21:30
FT 
 Az Picerno Asd
Cavese 
22/01 22:00
FT 
 Catania
Avellino 1
23/01 01:00
FT 
 Teramo
Catanzaro 
23/01 03:45
FT 
 Bari
Asd Sicula Leonzio 
23/01 03:45
FT 
 Ternana
Rieti 
22/01 22:45
FT 
 Al Fahaheel
Al Salibikhaet 
22/01 22:45
FT 
1 Al Gela
Khaitan 
23/01 02:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
MCO Mouloudia Oujda 
22/01 17:00
 
1 Ayeyawady Utd U19
Chinland U19 1
22/01 17:15
FT 
 Nepal Police Club
Machhindra 
22/01 19:45
FT 
 Gd Estoril Praia U23
Sporting Lisbon U23 
23/01 03:45
FT 
 Vitoria Guimaraes
Porto 
22/01 23:00
FT 
 Russell City
Al-Shamal 
22/01 23:00
FT 
 Al Muaidar Club
Al Nasa Qat 
22/01 23:00
FT 
 Al-Khuraitiat
Al Mesaimeer Club 
22/01 20:30
FT 
 Al Kawkab
Al Tai 
22/01 20:40
FT 
 Al Bukayriyah
Al Jeel 
22/01 20:55
FT 
 Al Ameade
Al Khaleej Club 
22/01 22:55
FT 
1 Al Nahdha
Al Baten 
22/01 23:40
FT 
 Al Ansar
Uhud 
22/01 21:30
FT 
 Real Kings
Ajax Cape Town 
23/01 00:45
FT 
1 Puente Genil
AD Ceuta 
23/01 03:30
FT 
 L Entregu
Caudal 
22/01 21:00
FT 
 Mwadui
Azam 
22/01 21:00
FT 
 Singida United
Young Africans 
22/01 19:00
FT 
 Kasimpasa
Alanyaspor 
22/01 22:00
FT 
 Goztepe
Antalyaspor 1
23/01 01:30
FT 
 Besiktas
Erzurum BB 
22/01 15:15
FT 
 Bentleigh Greens U20
Bulleen Lions U20 
22/01 15:30
FT 
 Lou Gansike Sol
Neftchi Kochkor Ata 
22/01 16:00
FT 
 Para Hills Knights
Adelaide Panthers 
22/01 16:00
FT 
 Zorka-BDU Minsk
Isloch Minsk 
22/01 16:00
FT 
 Partizan Belgrade
Viitorul Constanta 
22/01 16:30
FT 
 Manipur
Arunachal 
22/01 16:30
FT 
 Legia Warszawa
Nyiregyhaza 
22/01 17:00
FT 
 Customs Department FC
Bangkok Fc 
22/01 17:00
FT 
 Universitaea Cluj
Ariesu Turda 1
22/01 17:00
FT 
 Chertanovo Moscow
FK Aktobe Lento 
22/01 17:00
FT 
 Bentleigh Greens
Fc Bulleen Lions 
22/01 17:45
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Western Strikers SC 
22/01 18:00
FT 
 Gks Jastrzebie
Zaglebie Sosnowiec 
22/01 18:00
FT 
 Banik Ostrava
MFK Ruzomberok 
22/01 18:00
FT 
 Gornik Leczna
Motor Lublin 
22/01 18:00
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Fotbal Trinec 
22/01 18:00
FT 
 Sparta Praha
Vysocina Jihlava 
22/01 18:00
FT 
 FK Rad Beograd
Sindjelic Belgrad 
22/01 18:00
FT 
 Slovan Liberec
Chrudim 
22/01 18:00
FT 
 Bochum
Uerdingen 
22/01 18:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Gjilani 
22/01 18:00
FT 
 Montenegro (w)
Bosnia (w) 
22/01 18:00
FT 
 Rayong
Sisaket 
22/01 18:35
FT 
 Salisbury United
Adelaide University Sc 
22/01 19:00
FT 
 Palestine
Seychelles 
22/01 19:00
FT 
 Slavia Mozyr
Sputnik 
22/01 19:00
FT 
 Chiangrai United
Chainat 
22/01 20:00
FT 
 Randers
Vendsyssel 
22/01 20:00
FT 
 FK Senica
Mfk Dubnica Nad Vahom 
22/01 20:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Spartak Varna 
22/01 20:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Zvijezda Gradacac 
22/01 20:00
FT 
 Vojvodina
Spartak Subotica 
22/01 20:00
FT 
 Dunav Ruse
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
22/01 20:00
FT 
 LKS Lodz
Lou Gansike Sol 
22/01 20:30
FT 
1 Tsarsko Selo
Botev Galabovo 1
22/01 20:30
FT 
 Slavia Praha
Usti nad Labem 
22/01 20:30
FT 
 FK Buducnost Podgorica
Kom Podgorica 
22/01 20:30
FT 
 Decic Tuzi
Ofk Titograd 
22/01 20:50
FT 
 FK Sutjeska Niksic
Bokelj Kotor 
22/01 21:00
FT 
 Heidenheimer
Austria Lustenau 
22/01 21:00
FT 
1 Gyirmot Se
Skf Sered 
22/01 21:00
FT 
 SV Ried
WSG Wattens 
22/01 21:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Fk Mas Taborsko 
22/01 21:00
FT 
 PFC Sochi
St.Polten 
22/01 21:00
FT 
 Austria Wien
Artmedia Petrzalka 
22/01 21:00
FT 
 Zlate Moravce
Dukla Banska Bystrica 
22/01 21:00
FT 
 Poprad
1. Tatran Presov 1
22/01 21:00
FT 
 Muang Thong United
Nong Bua Lamphu 
22/01 21:00
FT 
 Slovan Bratislava
Wisla Plock 
22/01 21:00
FT 
 Partizan Belgrade
Cracovia Krakow 
22/01 21:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
Neretvanac Opuzen 
22/01 21:30
FT 
 Trencin
Gornik Zabrze 
22/01 21:30
FT 
 Zapresic
NK Lokomotiva Zagreb 
22/01 21:45
FT 
 NK Rijeka
NK Triglav Kranj 
22/01 21:45
FT 
 Domzale
Budafoki Mte 
22/01 22:00
FT 
 Odense BK
Helsingborg IF 
22/01 22:00
FT 
 Piast Gliwice
Ludogorets Razgrad 
22/01 22:00
FT 
 Arsenal Tula
FK Inter Baku 
22/01 22:00
FT 
 Dubrava Zagreb
Dugo Selo 
22/01 22:00
FT 
 Legia Warszawa
FK Vozdovac Beograd 
22/01 22:30
FT 
 Lech Poznan
Astra Ploiesti 
22/01 22:30
FT 
 Steaua Bucuresti
Jeonbuk Hyundai Motors 
22/01 23:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Te Cu Kukuh Atta Seip 
22/01 23:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Krasnodar 
22/01 23:00
FT 
 Dundalk
CFR Cluj 
22/01 23:00
FT 
 Slask Wroclaw
Teplice 
23/01 00:00
FT 
 NK Mura 05
Nd Beltinci 
23/01 00:00
FT 
 Slavia Kromeriz
Vyskov 
23/01 00:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Steinbach 
23/01 00:30
FT 
 Radnik Sesvete
Zagorec 
23/01 01:00
FT 
 Kolin
Sokol Zapy 
23/01 01:30
FT 
 Holstein Kiel
Flora Tallinn 
23/01 01:30
FT 
 Roskilde
B93 Copenhagen 
23/01 01:30
FT 
 FAC Team Fur Wien
Team Wiener Linien 
23/01 02:00
FT 
 Kapfenberg Superfund
Andelsbuch 
23/01 02:00
FT 
 Lichtenberg 47
Mahdov 
23/01 02:00
FT 
 Neuchatel Xamax
La Chaux De Fonds 
23/01 02:15
FT 
 Tsv Meerbusch
Monchengladbach 1894 U17 
23/01 02:30
FT 
 SF Baumberg
Sg Unterrath 
23/01 02:30
FT 
 Ratingen Sv
Sc Dusseldorf West 
23/01 02:30
FT 
 Sv Donau
Ksv Siemens 
23/01 02:30
FT 
 Sv Wacker Obercastrop
Sv Sodingen 
23/01 02:30
FT 
 Helfort 15
Draw 
23/01 02:30
FT 
 Sportverein Sonsbeck
Kleve 
23/01 03:45
FT 
 Derry City
Finn Harps 
23/01 06:30
FT 
 Jaragua Ec
Anapolina Go 
23/01 07:00
FT 
 Princesa AM
Penarol Am 
23/01 07:00
FT 
 Ceo Al
CSA Alagoas AL 
23/01 07:30
FT 
 Crac Go
Goianesia GO 1
23/01 08:00
FT 
1 Fast Clube/am
Tucanes Amazonas 
23/01 09:05
 
1 San Martin San Juan
Desamparados 1
23/01 09:30
FT 
 Alianza Lima
Millonarios 
22/01 21:00
FT 
 Buildcon
Zesco United Ndola 
22/01 21:00
FT 
 Zanaco
Nakambala Leopards