Live3s Logo

LiveScore 19 Jan 2020

19/01 22:00
FT 
 Burnley
Leicester City 
20/01 00:30
FT 
 Liverpool
Manchester United 
19/01 19:00
FT 
 Mallorca
Valencia 1
19/01 21:00
FT 
 Real Betis
Real Sociedad 
19/01 23:00
FT 
 Villarreal
Espanyol 1
20/01 01:30
FT 
 Athletic Bilbao
Celta Vigo 
20/01 04:00
FT 
 Barcelona
Granada 1
19/01 19:30
FT 
 AC Milan
Udinese 
19/01 22:00
FT 
 Lecce
Inter Milan 
19/01 22:00
FT 
1 Bologna
Hellas Verona 
19/01 22:00
FT 
1 Brescia
Cagliari 
20/01 01:00
FT 
 Genoa
AS Roma 
20/01 03:45
FT 
 Juventus
Parma 
19/01 22:30
FT 
 Hertha Berlin
Bayern Munich 
20/01 01:00
FT 
 Paderborn 07
Bayer Leverkusen 
19/01 20:00
FT 
 Nottingham Forest
Luton Town 
20/01 00:15
FT 
 GS Consolat Marseille
Stade Rennais 
20/01 00:15
FT 
 Montpellier
Caen 1
20/01 00:15
FT 
 Dijon
Nimes 
20/01 00:15
FT 
 Rouen
Angers SCO 
20/01 03:55
FT 
 Lorient
Paris Saint Germain 
19/01 19:15
FT 
 VVV Venlo
PSV Eindhoven 
19/01 21:30
FT 
 Ajax Amsterdam
Sparta Rotterdam 
19/01 21:30
FT 
 Emmen
Heracles Almelo 
19/01 23:45
FT 
 ADO Den Haag
RKC Waalwijk 1
19/01 21:30
FT 
 Cercle Brugge
Royal Antwerp 1
20/01 01:00
FT 
 Anderlecht
Club Brugge 
20/01 03:00
FT 
 Zulte-Waregem
Genk 
19/01 23:00
FT 
 Pacos Ferreira
Gil Vicente 
20/01 01:30
FT 
 Famalicao
Maritimo 
20/01 04:00
FT 
 Rio Ave
Boavista 
19/01 13:00
FT 
 Western United
Central Coast Mariners 
19/01 15:30
FT 
 Western Sydney
Perth Glory 
19/01 18:15
FT 
 South Korea U23
Jordan U23 
19/01 21:15
FT 
 UAE U23
Uzbekistan U23 
19/01 21:30
FT 
 Mc Magra
Paradou Ac 
19/01 18:00
FT 
 Ue Engordany
Encamp 
19/01 21:00
FT 
 Atletic Escaldes
La Massana 
20/01 00:00
AET 
 Ordino
Penya Encarnada 
90min [1-1], 120min [1-2],
20/01 03:30
FT 
 Ce Carroi
Lusitanos la Posa 
20/01 04:10
AET 
 Deportivo Camioneros
Club Circulo Deportivo 1
90min [2-1], Aggregate [3-3], Penalty [3-0],
20/01 04:30
FT 
 Gsan Martin Formosa
Boca Unidos 
20/01 05:00
FT 
 Deportivo Madryn
Sol De Mayo 
20/01 06:00
FT 
 Sportivo Belgrano
Union Sunchales 
20/01 07:00
FT 
 Defensores Belgrano Villa Ramallo
CA Douglas Haig 
20/01 09:00
FT 
 Boca Juniors
Atletico Paranaense 
20/01 06:10
FT 
1 Independiente
River Plate 
19/01 13:00
FT 
 Ws Wanderers Womens
Perth Glory Womens 
19/01 23:00
FT 
 Oud Heverlee
Westerlo 
19/01 22:00
FT 
1 Urs Lixhe Lanaye
Dessel Sport 
20/01 03:00
FT 
 Caucaia Ce
Barbalha 
20/01 03:00
FT 
 Vitoria Pe
Decisao 
20/01 04:00
FT 
 Ad Guanacasteca
Cd Barrio Mexico 
20/01 05:00
FT 
 Ad Cofutpa
Municipal Liberia 
20/01 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Deportivo Saprissa 
20/01 04:00
FT 
 Ad Grecia
La U universitarios 
20/01 08:00
FT 
1 Ad San Carlos
Perez Zeledon 1
19/01 17:30
 
 Nitra
Brno 
19/01 20:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Mfk Skalica 
19/01 20:30
FT 
 National Bank
El Alameen 
19/01 20:30
FT 
 Telephonaat Bani Suweif
Dayrot 
20/01 01:30
FT 
 Arab Contractors
Al Ahly 1
19/01 20:00
FT 
1 Manchester United Womens
Tottenham Hotspur Womens 
19/01 20:00
FT 
 Birmingham Womens
Manchester City Womens 
19/01 22:00
FT 
 Arsenal Womens
Chelsea Fc Womens 
19/01 22:00
 
 Everton Cd Womens
Reading Womens 
19/01 23:00
FT 
 Bristol Academy Womens
Liverpool Womens 
19/01 23:00
 
 West Ham United Womens
Brighton Ha Womens 
19/01 20:00
FT 
 Durham Wildcats Womens
London City Lionesses Womens 
19/01 22:00
FT 
 Charlton Athletic Womens
Blackburn Rovers Womens 
19/01 22:00
FT 
 Coventry Womens
Sheffield United Womens 
19/01 22:00
FT 
 Crystal Palace Womens
Leicester City Womens 
19/01 22:00
FT 
 Lewes Womens
London Bees Womens 
19/01 22:00
FT 
 Sunderland Womens
Fylde Lfc Womens 
19/01 22:00
FT 
 Derby County Womens
Hull City Womens 
19/01 19:10
FT 
 Tallinna Jk Legion
Tartu JK Tammeka 
19/01 21:30
FT 
 Le Havre U19
Drancy U19 
19/01 22:00
FT 
 Bordeaux Womens
Lyonnais Womens 
19/01 21:30
FT 
 Lyon U19
Dijon U19 
19/01 23:00
FT 
 Aduana Stars
Wa All Stars 
19/01 23:00
FT 
 Elmina Sharks
Great Olympics 
19/01 23:00
FT 
 Karela United
King Faisal 
19/01 23:00
FT 
 Liberty Professionals
Accra Hearts Of Oak 
19/01 23:00
FT 
 Dreams Gha
Medeama Sc 
19/01 21:00
FT 
1 Ae Kifisias
Ilisiakos 
19/01 21:00
FT 
 Akratitos Neon Liosion
Ae Moschatou 
19/01 21:00
FT 
 Almopos Arideas
Thiella Sarakinon 1
19/01 21:00
FT 
 Almyros
Pierikos 
19/01 21:00
FT 
 Ermis Koridalou
Kallithea 
19/01 21:00
FT 
 Ethnikos Pireaus
Agios Ierotheos 
19/01 21:00
FT 
 Fostiras
Apo Keratsini 
19/01 21:00
FT 
 Nea Kallikrateia
Megas Alexandros Trikalon 
19/01 21:00
FT 
 Panthrakikos
Ao Palliniakos 2
19/01 21:00
FT 
 Ypato
Marko 
19/01 21:00
FT 
 AO Episkopis Rethymno
Aeek Synka 
19/01 21:00
FT 
 Poros
Rethymniakos 1
19/01 21:00
FT 
1 Xanthi
Panathinaikos 
19/01 23:15
FT 
 Atromitos Athens
Volos Nfc 
19/01 23:15
FT 
 AEK Athens
Larisa 
20/01 00:00
FT 
 PAOK Saloniki
Asteras Tripolis 1
20/01 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Aris Salonica 
19/01 18:45
FT 
 Apollon Larissas
Giorgos Karaiskakis 
19/01 20:00
FT 
 Panahaiki-2005
Kerkyra 
19/01 21:00
FT 
 Apollon Smirnis
Kissamikos 
19/01 17:30
FT 
 Xanthi U19
Panathinaikos U19 
19/01 18:30
FT 
 Atromitos U19
Volos Nps U19 
20/01 01:00
FT 
 Nueva Concepcion
CD Marquense 1
20/01 05:00
FT 
 Deportivo San Pedro
Csd Solola 1
20/01 05:00
FT 
 CD Suchitepequez
Deportivo Xinabajul 
20/01 06:00
FT 
 Deportivo Petapa
Csyd Carcha 
20/01 01:30
FT 
1 Antigua Gfc
CD Puerto de Iztapa 
20/01 02:00
FT 
 CD Malacateco
Guastatoya 
20/01 05:00
FT 
 Real De Minas
Platense 
20/01 06:00
FT 
 CD Motagua
Real Sociedad Tocoa 
19/01 13:30
FT 
 Wong Tai Sin District Rsc
Tai Chung 
19/01 13:30
FT 
1 Wing Yee Ft
Shatin Sports 
19/01 13:30
FT 
 Dreams Sports Club
Sham Shui Po 
19/01 13:30
FT 
 Tung Sing
Fu Moon 
19/01 13:30
FT 
 Kwun Tong Fa
Sao Jose Ap 
19/01 15:30
FT 
 Citizen
Eastern District Sa 
19/01 15:30
FT 
 Kai Jing
Dreams Metro Gallery 
19/01 15:30
FT 
 Central Western District Rsa
South China 
19/01 14:30
FT 
1 Happy Valley
Yuen Long 
19/01 20:00
FT 
 Vikingur Olafsvik
Umf Njardvik 
19/01 21:00
FT 
 Vestri
Throttur Vogur 
20/01 01:15
FT 
 Fylkir
Fjolnir 
20/01 03:15
FT 
1 KR Reykjavik
Throttur 
19/01 19:30
 
 Mohun Bagan
East Bengal 
19/01 21:45
FT 
 Churchill Brothers
Trau 
19/01 18:15
FT 
 Vasco SC
Corps Of Signals 
19/01 22:00
FT 
 Jamshedpur
Kerala Blasters 1
19/01 18:30
FT 
 Mes Rafsanjan
Qashqai Shiraz 
19/01 18:30
FT 
 Damash Gilan FC
Malavan 
19/01 18:30
FT 
 Khooshe Talaee Sana Saveh
Shahrdari Tabriz 1
19/01 18:30
FT 
1 Mes Krman
Arman Gohar Sirjan 
19/01 18:30
FT 
 Fajr Sepasi
Esteghlal Khozestan 
19/01 19:00
FT 
 Newtown Rangers Afc
Leixlip United 
19/01 19:15
FT 
 Skerries Town
St Patricks Cy 
19/01 20:00
FT 
 Ballymun United
Cherry Orchard 
20/01 02:15
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Raanana 1
20/01 01:20
FT 
 As Tel Aviv University Womens
Bnot Netanya Womens 
20/01 02:30
FT 
 Maccabi Kishronot Hadera Womens
Ironi Ramat Hasharon Womens 
19/01 17:00
FT 
 Pescara Youth
Napoli U19 
19/01 21:30
FT 
 Atalanta U19
Torino U19 
20/01 00:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Bologna U20 
19/01 19:30
FT 
 Empoli Womens
Juventus Womens 
19/01 22:00
 
 Juventus U23
Arezzo 
19/01 22:00
FT 
 Ac Monza
Como 
19/01 22:00
 
 Olbia
Pontedera 
19/01 22:00
FT 
 Us Pergolettese
Pro Patria 
20/01 00:30
FT 
1 Lecco
Novara 
19/01 22:00
FT 
 Gubbio
Azy Based Nano Bo 
19/01 22:00
FT 
 Padova
Modena 
19/01 22:00
 
 Alto Adige/sudtirol
Rimini 
20/01 00:30
FT 
 Vicenza
Carpi 2
19/01 22:00
 
 Us Casertana 1908
Virtus Francavilla 1
19/01 22:00
FT 
 Ternana
Rende 
19/01 22:00
 
1 Vibonese
Cavese 
19/01 22:00
FT 
 Bari
Rieti 
19/01 22:00
 
 Catania
Potenza 
20/01 00:30
FT 
 Teramo
Avellino 
19/01 22:00
FT 
 Pescara
Salernitana 
19/01 22:00
FT 
 Spezia
Cittadella 
20/01 04:00
FT 
 Benevento
Pisa 1
19/01 21:30
FT 
 Ghivizzano
Asd Bra 
19/01 21:30
FT 
 Ligorna
Fezzanese 1
19/01 21:30
FT 
 Ciliverghe Mazzano
Scd Progresso Calcio 
19/01 21:30
FT 
 As Casale Calcio
Vado 
19/01 21:30
FT 
 Chieri
Borgosesia 
19/01 21:30
FT 
 Forli
Asd Fanfulla 
19/01 21:30
FT 
 Montevarchi
Bastia 1924 
19/01 21:30
FT 
 Real Forte Querceta
Lucchese 
19/01 21:30
FT 
 Gsd Ambrosiana
Cjarlins Muzane 
19/01 21:30
FT 
 Us Adriese
Union Feltre Asd 
19/01 21:30
FT 
 Asd Muravera
Pro Calcio Tor Sapienza 
19/01 21:30
FT 
 Trastevere Calcio
Budoni 
19/01 21:30
FT 
 Foligno Calcio
Ponsacco 
19/01 21:30
FT 
 Grosseto
Tuttocuoio 
19/01 21:30
FT 
 Palermo
Roccella 1
19/01 21:30
FT 
1 Pomezia
Albalonga 
19/01 21:30
FT 
 Giulianova
Societa Sportiva Matelica Calcio 1
19/01 21:30
FT 
 Vis Artena
Aprilia 
19/01 21:30
FT 
 Pro Sesto
Virtus Bolzano 
19/01 21:30
FT 
 US Inveruno
Ac Legnano 
19/01 21:30
FT 
1 Sammaurese
Us Fiorenzuola 1
19/01 21:30
FT 
1 Sangiustese
Asd Pineto Calcio 
19/01 22:00
FT 
 Nardo
Taranto Sport 
19/01 22:00
FT 
 Us Bitonto
Citta Di Fasano 
20/01 04:00
FT 
 Molynes United
Portmore United 
20/01 06:00
FT 
 Humble Lions
Arnett Gardens 
19/01 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Waseda University Afc Womens 
19/01 18:10
FT 
 Wu Shuru
Aps Bomet 
19/01 20:00
FT 
 Bidco United
Migori Youth 
19/01 20:25
FT 
 Talanta
Vihiga United 
19/01 21:25
FT 
1 Al Shabab Kuw
Al Yarmouk 
19/01 23:55
FT 
 Al-Nasar
Al Sahel 
19/01 22:30
FT 
 Pieta Hotspurs
Swieqi United 
19/01 21:00
FT 
 Sirens
Mosta 1
19/01 23:00
FT 
 Gzira United
Santa Lucia 1
20/01 02:00
FT 
 Toluca
Necaxa 
20/01 06:00
FT 
 Queretaro
Club Tijuana 
20/01 08:45
FT 
 Santos Laguna
Leon 
19/01 23:00
FT 
 Queretaro U20
Club Tijuana U20 
19/01 23:00
FT 
 Toluca U20
Necaxa U20 
20/01 01:00
FT 
 Santos Laguna U20
Leon U20 1
20/01 00:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
Renaissance Zmamra 
20/01 02:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
19/01 17:00
FT 
 Ayeyawady United
Ispe 
19/01 13:45
FT 
 New Road Team
Armed Police Force 
19/01 21:30
FT 
 Den Bosch
Go Ahead Eagles 
19/01 23:00
FT 
 Enugu Rangers International
Abia Warriors 
19/01 23:00
FT 
 Ifeanyi Ubah
Enyimba International 
19/01 23:00
FT 
 Heartland
Katsina United 
19/01 23:00
FT 
 Kwara United
Sunshine Stars 
19/01 23:00
FT 
 Plateau United
Adamawa United 
19/01 23:00
FT 
 Lobi Stars
Akwa Starlets 
20/01 05:00
FT 
 12 De Octubre
Libertad Asuncion 
19/01 19:15
FT 
 SC Farense
Sporting Covilha 
19/01 23:00
FT 
 Academico Viseu
Chaves 
19/01 23:00
FT 
 Casa Pia Ac
Varzim 
19/01 23:15
FT 
 CD Cova Piedade
CD Nacional 
20/01 01:15
FT 
 Vilafranquense
Penafiel 
19/01 23:00
FT 
 Pedras Rubras
Lusitania Lourosa 
19/01 23:00
FT 
 Assoc.Desportiva Oliveirense
Montalegre 
19/01 23:00
FT 
 Alverca
Lusitano VRSA 1
19/01 23:00
FT 
 Anadia
Sp. Ideal 
19/01 23:00
FT 
 Arouca
Clube Desportivo Trofense 
19/01 23:00
FT 
1 Cd Cerveira
Marr Tino 
19/01 23:00
FT 
 Esp. Lagos
Fabril Barreiro 
19/01 23:00
FT 
 Armacenenses
Olhanense SC 
19/01 23:00
FT 
 Gondomar
Sp Espinho 
19/01 23:00
FT 
 Louletano
Amora 
19/01 23:00
FT 
1 Real Sport Clube Queluz
Pinhalnovense 
19/01 23:00
FT 
 Vila Real
St Maur Lusitanos 
19/01 23:00
FT 
 SCU Torreense
Sertanense 
19/01 23:00
FT 
 Vizela
Maritimo 2 1
20/01 00:00
FT 
 Gd Fontinhas
Scpraiense 
19/01 21:00
 
 Novali Futsal
Berkut Futsal 1
19/01 19:25
FT 
 Vision Jn
Ur 
19/01 20:00
FT 
 Amagaju
Rutsiro 
19/01 21:00
FT 
 Gasogi Utd
Muhanga 
19/01 21:00
FT 
 Musanze
Mukura 
19/01 21:00
FT 
 Sunrise
Kiyovu 
19/01 21:00
FT 
 Gicumbi
Police Kibungo 
19/01 23:00
FT 
 Dundee United
Hibernian 
20/01 00:30
FT 
 Ngb Asc Niarry Tally
Casamance 
20/01 00:30
FT 
 Toure Kunda Footpro
Us Goree 
20/01 01:00
FT 
 Pikine
As Douanes Dakar 
20/01 00:00
FT 
 Africa Promo Foot
Jamono Fatick 
20/01 02:00
FT 
 Us Ouakam Dakar
Sonacos 
19/01 21:30
FT 
 Royal Eagles
Cape Umoya United 
19/01 21:30
FT 
 Tshakhuma Tm
Mbombela United 
19/01 21:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Chippa United FC 
19/01 21:30
FT 
 Polokwane City
Lamontville Golden Arrows 
19/01 21:30
FT 
 Supersport United
Mamelodi Sundowns 
20/01 07:00
FT 
 Uruguay U23
Paraguay U23 
20/01 09:30
FT 
 Brazil U23
Peru U23 
19/01 19:00
FT 
 Burgos U19
Ud Santa Marta U19 
19/01 19:00
FT 
 Elche U19
Valencia U19 1
19/01 19:00
FT 
 Malaga U19
Sevilla U19 
19/01 19:00
FT 
 Ural U19
Atletico Perines U19 
19/01 19:00
FT 
 Villarreal U19
Hercules U19 
19/01 19:15
FT 
 Ed Val Minor Nigran U19
Marina Sport U19 
19/01 23:00
FT 
 Aravaca U19
Real Madrid U19 
19/01 23:00
FT 
 Getafe U19
Extremadura U19 
19/01 23:00
FT 
1 San Felix U19
Calavera U19 
19/01 19:00
FT 
 Levante Futsal
Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal 
19/01 18:00
FT 
 Cdef Logrono Womens
Granadilla Tenerife Womens 
19/01 19:00
FT 
 Madrid Cff Womens
Athletic Club Bibao Womens 
19/01 19:00
FT 
 Sporting De Huelva Womens
Cd Tacon Womens 
19/01 20:00
FT 
 Sevilla Fc Womens
Atletico De Madrid Womens 
20/01 01:30
FT 
 Deportivo La Coruna Womens
Real Betis Womens 
19/01 19:00
FT 
 Elche
Alcorcon 1
19/01 23:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Cadiz 
20/01 01:15
FT 
 Real Oviedo
SD Huesca 
20/01 01:15
FT 
 Racing de Santander
Las Palmas 
20/01 03:30
FT 
 Extremadura
Almeria 
20/01 03:30
FT 
 Tenerife
Girona 
19/01 19:00
 
 Inter De Madrid
Coruxo 
19/01 19:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Ud Ibiza 
19/01 20:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Atletico Baleares 
20/01 00:00
FT 
 Marino luanco
Real Madrid Castilla 
19/01 19:00
FT 
 CD Tudelano
Arenas Club De Getxo 
20/01 00:00
FT 
2 Barakaldo CF
Cd Guijuelo 1
20/01 00:00
FT 
1 Calahorra
Athletic Bilbao 2 
20/01 00:00
FT 
 Haro Deportivo
UD Logrones 
20/01 00:00
FT 
 Salmantino
SD Amorebieta 
20/01 00:30
FT 
 Cultural Leonesa
Real Union de Irun 
19/01 19:00
FT 
 UE Olot
Ue Cornella 
19/01 19:00
FT 
 AE Prat
Orihuela CF 
19/01 23:30
FT 
 SD Ejea
UE Llagostera 
20/01 00:00
FT 
1 CF Badalona
Andorra 1
20/01 01:00
FT 
 Valencia Cf Mestalla
CD Castellon 
19/01 18:00
FT 
1 Sevilla C
Cd Gerena 
19/01 18:15
FT 
1 Santurtzi Cd
Sd San Ignacio 1
19/01 18:30
FT 
 Sd Portmany
Ce Felanitx 1
19/01 18:30
FT 
 Sfc Minerva
Muleno 
19/01 18:30
FT 
 Cd Tarancon
CD Azuqueca 
19/01 18:30
FT 
 CD Basconia
SD Deusto 
19/01 18:30
FT 
 Sestao
Cd Ariznabarra 
19/01 18:30
FT 
 Intercity
Atzeneta Ue 
19/01 18:30
FT 
 Recambios Colon Cd
Alcoyano 
19/01 18:30
FT 
 Cf Trival Valderas
Cd Artistico Navalcarnero 1
19/01 18:30
FT 
 Cd Linares Deportivo
Melilla Cd 
19/01 18:45
FT 
 Ad Siete Villas
U.M. Escobedo 
19/01 19:00
FT 
 Atletico Tacoronte
Ud San Fernando 
19/01 19:00
FT 
 Cacereno
Arroyo Club Polideportivo 
19/01 19:00
FT 
 Olivenza
Villanovense 
19/01 19:00
FT 
 Cd Villegas
Ccd Alberite 
19/01 19:00
FT 
 Cd Cuarte Industrial
San Juan De Mozarrifar 
19/01 19:00
FT 
1 Real Aviles
Condal 
19/01 19:00
FT 
 Ce Europa
Vilafranca 
19/01 19:00
FT 
1 Sant Andreu
EC Granollers 
19/01 19:00
FT 
 Cd La Virgen Del Camino
Almazan 1
19/01 19:15
FT 
 Silva SD
Ud Somozas 1
19/01 19:30
FT 
 Alhaurin De La Torre
Atletico Mancha Real 
19/01 19:30
FT 
 Polvorin
Arosa Sc 
19/01 23:00
FT 
 Club Siero
Ei San Martin 
19/01 23:30
FT 
 Cd As Pontes
Racing Villalbes 
19/01 23:30
FT 
 Ciudad Murcia
Deportiva Minera 
19/01 23:30
FT 
 Real Jaen CF
Motril 
20/01 00:00
FT 
 Bergantinos
Ourense 
20/01 00:00
FT 
 CD Barco
Cd Arenteiro 
20/01 00:00
FT 
 Xerez CD
Cd Rota 
20/01 00:00
FT 
 Mallorca 2
Constancia 
20/01 00:00
FT 
1 Platges De Calvia
Cd Ferriolense 
20/01 00:00
FT 
 Teruel
Illueca 
20/01 00:00
FT 
 Cs Puertollano
Manchego Ciudad 
20/01 00:00
FT 
 Toledo
Cd Madridejos 
20/01 00:00
FT 
 Cf Vimenor
Gimnastica Torrelavega 
20/01 00:00
FT 
 SD Gernika
Tolosa 
20/01 00:00
FT 
 L'Hospitalet
Ue Vilassar De Mar 2
20/01 00:00
FT 
 CD Olimpic Xativa
Villarreal C 
20/01 00:00
FT 
 Silla
Ud Paterna 
20/01 00:00
FT 
 UD Alzira
Vilamarxant 1
20/01 00:00
FT 
1 Real Avila CF
Cydl Jupiter Leones 
20/01 00:00
FT 
 Ejido
Velez 
20/01 01:30
FT 
 Eldense
Novelda 
19/01 18:00
FT 
 Fundacion Albacete Womens
Cd Femarguin Womens 
19/01 18:30
FT 
 Ad Alhondiga Womens
Cde Olimpico De Madrid Womens 
19/01 18:30
FT 
 Salamanca Womens
Dns De Belen Womens 
19/01 19:00
FT 
2 Talavera De La Reina
Recreativo Huelva 
19/01 19:00
FT 
 UCAM Murcia
Linense 
19/01 19:00
FT 
 CP Villarrobledo
UD Marbella 
20/01 00:00
FT 
 Algeciras
Murcia 
20/01 00:00
FT 
 Cordoba
Villarrubia 
20/01 00:00
FT 
 Merida Ad
Atletico Sanluqueno 
20/01 01:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Don Benito 1
20/01 02:30
FT 
 Sevilla Atletico
UD Badajoz 
19/01 21:00
FT 
 Alliance
Simba Sports Club 
19/01 20:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Club Africain 1
19/01 18:30
FT 
1 Antalyaspor
Goztepe 
19/01 21:00
FT 
 Galatasaray
Denizlispor 
19/01 21:00
FT 
 Trabzonspor
Kasimpasa 1
20/01 00:00
FT 
 Besiktas
Sivasspor 1
19/01 19:00
FT 
 Istanbulspor
Erzurum BB 
19/01 19:00
FT 
 Keciorengucu
Eskisehirspor 
19/01 21:30
FT 
 Boluspor
Osmanlispor 
20/01 00:00
FT 
 Bursaspor
Karagumruk 
19/01 18:00
FT 
 Artvin Hopaspor
Kizilcabolukspor 
19/01 18:00
FT 
 Yeni Orduspor
Vestel Manisaspor 
19/01 18:30
FT 
 Tire 1922 Spor
Erzin Belediyespor 
19/01 18:30
FT 
 Serik Belediyespor
Aksarayspor 
19/01 18:30
 
 Silivrispor
Sile Yildizspor 
19/01 18:30
FT 
 Tokatspor
Wing Larsburg 
19/01 18:30
FT 
 Payas BS 1975
Agri 1970 Spor 
19/01 18:30
FT 
 Dai Lin Jissbon
Fatsa Belediyespor 
19/01 18:30
FT 
 Turgutluspor
Tekirova Belediyespor 
19/01 18:00
FT 
 Batman Petrolspor
Nazillispor 
19/01 18:30
FT 
 Muglaspor
Yeni Altindag Bs 
19/01 18:30
FT 
 Nevsehirspor Genclik
Pazarspor 
19/01 18:30
FT 
 Modafenspor
Diyarbakirspor 
19/01 18:30
FT 
 Halide Edip Adivarspor
Darica Genclerbirligi 1
19/01 18:30
FT 
 Golcukspor
Bayrampasa 
19/01 18:30
 
 Bursa Niluferspor AS
Osmaniyespor 
19/01 18:00
FT 
 Gumushanespor
Anadolu Selcukluspor 
19/01 18:30
FT 
 Bugsasspor
Sariyer 
19/01 18:30
FT 
 Manisa Bb Spor
Hacettepe Spor 
19/01 18:30
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Surfaspor 
19/01 18:00
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Bodrumspor 
19/01 18:30
FT 
 Ankara Demirspor
Kahramanmaras 1
19/01 18:30
FT 
 Kastamonuspor
Kirsehir Koyhizmetleri 
19/01 18:30
FT 
 Sakaryaspor
Elazigspor 1
19/01 18:30
FT 
1 Usakspor
Ergene Velimese 
19/01 21:00
FT 
 Wakiso Giants
Onduparaka 
19/01 17:00
 
 Persib Bandung
Hà Nội FC 
19/01 18:00
FT 
 Jyvaskyla JK
Mp Mikkeli 
19/01 18:00
FT 
 Arminia Bielefeld U19
Holstein Kiel U19 
19/01 18:00
FT 
 Vyskov
Blansko 
19/01 19:00
FT 
1 Bangladesh
Sri Lanka 
19/01 19:00
FT 
1 Kauno Zalgiris
Suduva 
19/01 20:00
FT 
 Te Cu Kukuh Atta Seip
Bayern Munich (am) 
19/01 21:00
FT 
 Bergisch Gladbach 09
Viktoria Koln 
19/01 21:00
FT 
 Union Berlin
St. Gallen 
19/01 21:30
FT 
 Varteks Varazdin
Zrinjski Mostar 
19/01 22:00
FT 
 Basel
Hamburger 
19/01 22:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Legia Warszawa 
19/01 22:25
FT 
 PFC Oleksandria
Slavia Sofia 
20/01 03:00
AET 
1 ASA AL
Ceo Al 1
90min [1-1], Penalty [4-3],
20/01 05:00
FT 
 Sporting Cristal
Independiente Jose Teran 
20/01 07:15
FT 
 Curico Unido
Cerro Montevideo 
20/01 08:00
FT 
 Iceland
El Salvador