Live3s Logo

LiveScore 18 Jan 2020

18/01 20:30
FT 
 Watford
Tottenham Hotspur 
18/01 23:00
FT 
 Arsenal
Sheffield United 
18/01 23:00
FT 
 Brighton
Aston Villa 
18/01 23:00
FT 
 Manchester City
Crystal Palace 
18/01 23:00
FT 
1 Norwich
Bournemouth 1
18/01 23:00
FT 
 Southampton
Wolves 
18/01 23:00
FT 
 West Ham
Everton 
19/01 01:30
FT 
 Newcastle United
Chelsea 
18/01 20:00
FT 
 Levante
Alaves 
18/01 23:00
FT 
 Real Madrid
Sevilla 
19/01 01:30
FT 
 Osasuna
Valladolid 
19/01 04:00
FT 
 Eibar
Atletico Madrid 
18/01 22:00
FT 
 Lazio
Sampdoria 1
19/01 01:00
FT 
 Sassuolo
Torino 
19/01 03:45
FT 
 Napoli
Fiorentina 
18/01 22:30
FT 
 Augsburg
Borussia Dortmund 
18/01 22:30
FT 
 Hoffenheim
Eintr. Frankfurt 
18/01 22:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Werder Bremen 1
18/01 22:30
FT 
 Koln
Wolfsburg 
18/01 22:30
FT 
 Mainz 05
Freiburg 
19/01 01:30
FT 
 RB Leipzig
Union Berlin 
18/01 20:30
FT 
 Queens Park Rangers
Leeds United 1
18/01 23:00
FT 
 Preston North End
Charlton Athletic 
18/01 23:00
FT 
1 Sheffield Wednesday
Blackburn Rovers 
18/01 23:00
FT 
 Bristol City
Barnsley 
18/01 23:00
FT 
 Huddersfield Town
Brentford 
18/01 23:00
FT 
 Birmingham
Cardiff City 
18/01 23:00
FT 
 Millwall
Reading 
18/01 23:00
FT 
 Swansea City
Wigan Athletic 
18/01 23:00
FT 
 Derby County
Hull City 
18/01 20:00
AET 
 Epinal
St Pierroise 1
90min [0-0], 120min [1-0],
18/01 20:00
FT 
 Prix Les Mezieres
Limonest 
18/01 20:00
FT 
 Nice
Red Star 93 
18/01 22:00
FT 
 Gonfreville
Lille 
18/01 22:00
FT 
 ASM Belfortaine
Nancy 1
19/01 01:00
FT 
 Paris Fc
Saint Etienne 
19/01 01:00
FT 
 Angouleme
Strasbourg 
19/01 03:55
FT 
 Nantes
Lyon 
19/01 01:30
FT 
 Fortuna Sittard
Vitesse Arnhem 
19/01 02:45
FT 
 Twente Enschede
Groningen 
19/01 02:45
FT 
 Feyenoord Rotterdam
SC Heerenveen 
19/01 03:45
FT 
 AZ Alkmaar
Willem 2 
19/01 01:00
FT 
 AS Eupen
Sporting Charleroi 
19/01 03:00
FT 
 Oostende
Red Star Waasland-Beveren 
19/01 03:00
FT 
 Sint Truidense VV
Kortrijk 
19/01 03:30
FT 
 Gent
Mouscron Peruwelz 
18/01 23:30
FT 
 Aves
Portimonense 
18/01 23:30
FT 
 Vitoria Guimaraes
Santa Clara 
19/01 02:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Moreirense 
19/01 04:30
FT 
 Belenenses
Vitoria Setubal 
18/01 14:00
FT 
 Brisbane Roar
Wellington Phoenix 
18/01 16:30
FT 
 Melbourne City
Newcastle Jets 
18/01 18:15
FT 
 Thailand U23
Saudi Arabia U23 
18/01 21:15
AET 
 Australia U23
Syria U23 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-0]
19/01 07:00
FT 
 Estudiantes De San Luis
Sportivo Las Parejas 1
18/01 14:00
FT 
 Melbourne City Womens
Newcastle Jets Womens 
18/01 16:30
FT 
 Adelaide United Womens
Melbourne Victory Womens 
19/01 00:00
FT 
 Roeselare
Excelsior Virton 
19/01 03:30
FT 
 KFCO wilrijk
St Gilloise 
19/01 03:00
FT 
 Olympic Charleroi
Tubize 
19/01 03:00
FT 
 Patro Eisden
Thes Sport 
19/01 03:00
FT 
 Jeunesse Molenbeek
Sint Eloois Winkel 
19/01 02:00
FT 
 Americano Rj
Nova Iguacu 
19/01 04:00
AET 
 Vasco Da Gama Youth
Gremio Fbpa U20 
90min [1-1], Penalty [3-4],
19/01 08:30
FT 
 Osto Youth Team
Sao Paulo Youth 
19/01 06:00
FT 
 Santa Cruz
Petrolina Pe 
19/01 05:00
AET 
 Univ. Catolica
Colo Colo 
90min [1-1], Penalty [2-4],
19/01 10:00
Postp. 
 Guadalupe
Santos De Guapiles 
18/01 17:30
FT 
 Bohemians 1905
Marila Pribram 
18/01 17:30
FT 
 Mlada Boleslav
Sk Slovan Varnsdorf 
18/01 17:30
FT 
 Prostejov
Mfk Karvina 
18/01 20:00
FT 
 Dukla Praha
Baumit Jablonec 
18/01 20:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Brno 
18/01 20:00
FT 
 Banik Ostrava
FK Pohronie 
18/01 20:30
FT 
 Enppi
Masr 
18/01 23:00
FT 
 El Entag Al Harby
Haras El Hedoud 
19/01 01:30
FT 
 Smouha SC
El Ismaily 
18/01 23:00
FT 
 AFC Fylde
Torquay United 
18/01 23:00
FT 
1 Aldershot Town
Chorley 
18/01 23:00
FT 
 Eastleigh
Chesterfield 
18/01 23:00
FT 
 Halifax Town
Maidenhead United 
18/01 23:00
FT 
 Notts County
Dover Athletic 
18/01 23:00
FT 
1 Solihull Moors
Boreham Wood  
18/01 23:00
FT 
 Stockport County
Sutton United 
18/01 23:00
FT 
 Wrexham
Woking 1
18/01 23:00
FT 
1 Yeovil Town
Hartlepool United FC 
18/01 23:15
FT 
1 Ebbsfleet United
Harrogate Town 
19/01 01:20
FT 
 Barrow
Bromley 
18/01 23:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Brackley Town 
18/01 23:00
FT 
 Curzon Ashton
Farsley Celtic 
18/01 23:00
FT 
 Darlington
Alfreton Town 
18/01 23:00
FT 
 Gateshead
Altrincham 
18/01 23:00
FT 
 Guiseley
Gloucester City 
18/01 23:00
FT 
 Kidderminster
Spennymoor Town 
18/01 23:00
FT 
 Kings Lynn
York City 
18/01 23:00
FT 
 Leamington
Chester FC 
18/01 23:00
FT 
 Southport FC
Boston United 
18/01 23:00
FT 
 Bath City
Hemel Hempstead Town 
18/01 23:00
FT 
 Chelmsford City
Eastbourne Borough 
18/01 23:00
FT 
 Concord Rangers
Weymouth 
18/01 23:00
FT 
 Dorking
Billericay Town 
18/01 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Chippenham Town 
18/01 23:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Wealdstone 
18/01 23:00
FT 
 Oxford City
Braintree Town 
18/01 23:00
FT 
 Slough Town
Dartford 1
18/01 23:00
FT 
 St Albans City
Maidstone United 
18/01 23:00
FT 
 Welling United
Hungerford Town 
18/01 23:00
FT 
 Doncaster Rovers
Coventry 
18/01 23:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Sunderland 
18/01 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Ipswich 
18/01 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Portsmouth 
18/01 23:00
FT 
 Lincoln City
Blackpool 
18/01 23:00
FT 
 Rotherham United
Bristol Rovers 
18/01 23:00
FT 
 Fleetwood Town
Shrewsbury Town 
18/01 23:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Rochdale 
18/01 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Peterborough United 
18/01 23:00
FT 
 Gillingham
Oxford United 
18/01 23:00
FT 
 Accrington Stanley
Southend United 
18/01 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Mansfield Town 
18/01 23:00
FT 
 Port Vale
Leyton Orient 
18/01 23:00
FT 
 Bradford AFC
Scunthorpe United 
18/01 23:00
FT 
 Oldham Athletic
Carlisle 
18/01 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Salford City 2
18/01 23:00
FT 
 Grimsby Town
Exeter City 
18/01 23:00
FT 
 Walsall
Crawley Town 
18/01 23:00
FT 
 Colchester United
Macclesfield Town 
18/01 21:00
FT 
 Swansea City U23
Charlton Athletic U23 
19/01 00:20
FT 
1 Trans Narva
JK Tallinna Kalev 
18/01 20:00
FT 
 Awassa Kenema
Welkite Ketema 
18/01 20:00
FT 
 Mekelle Kenema
Sebeta City 
19/01 01:00
FT 
1 Drancy
Bobigny Ac 
18/01 19:00
FT 
 Bordeaux U19
Rennes U19 
19/01 01:30
FT 
 Guingamp
Lens 
19/01 01:30
FT 
 Panionios
OFI Crete 
19/01 02:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Lamia 
18/01 16:30
FT 
 Panionios U19
Ofi Crete U19 
18/01 17:30
FT 
 Paok Saloniki U20
Asteras Tripolis U19 
18/01 18:00
FT 
 Chania U19
Levadiakos U19 
18/01 19:00
FT 
 Olympiakos Piraeus U19
Aris Thessaloniki U19 
18/01 19:00
FT 
 Ergotelis U19
Apollon Smirnis U19 
18/01 19:30
FT 
 Panahaiki 2005 U19
Platanias U19 
18/01 20:00
FT 
 Panaitolikos U19
Pas Lamia U19 
18/01 20:00
FT 
 Ae Karaiskakis U19
Pas Giannina U19 
18/01 20:00
FT 
 Apollon Pontou Kalamaria U19
Apollon Larissa U19 
18/01 21:00
FT 
 Aek Athens U19
Ael Larisa U19 
19/01 09:00
FT 
 Coban Imperial
CSD Municipal 
19/01 09:00
FT 
 Deportivo Mixco
Santa Lucia Cotzumalguapa 
19/01 09:00
FT 
2 Real Espana
CD Olimpia 2
19/01 09:00
FT 
1 Lobos Upnfm
Honduras Progreso 
19/01 09:15
FT 
 CD Vida
Marathon 
18/01 14:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Hong Kong Rangers FC 
18/01 14:30
 
 Wofoo Tai Po
Southern District 
18/01 17:30
FT 
 Eastern A.A Football Team
Leeman 
18/01 19:15
FT 
 IA Akranes
Grindavik 
18/01 20:00
 
 Breidablik
IBV Vestmannaeyjar 
19/01 01:15
FT 
2 Fram Reykjavik
Leiknir F 1
18/01 22:00
FT 
 Atletico De Kolkata
Goa 
18/01 18:30
FT 
 Sepidroud Rasht
Niroye Zamini 1
18/01 14:40
FT 
 Caspian Kosar U23
Abi Pooshan U23 
18/01 14:40
FT 
 Paykan U23
Saipa U23 
18/01 20:00
FT 
 Achva Kfar Manda
Hapoel Tuba Zangariyye 
18/01 21:00
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
18/01 23:30
FT 
 Maccabi Haifa
Sektzia Nes Tziona 1
19/01 01:50
FT 
 Hapoel Hadera
Maccabi Tel Aviv 
18/01 20:30
FT 
 Hapoel Bnei Arrara Ara
Hapoel Bnei Zalfa 
19/01 01:30
FT 
 Sc Maccabi Ashdod
Hapoel Azor 
18/01 16:00
FT 
 Ironi Modiin U19
Ashdod Ms U19 
18/01 16:30
FT 
 Hapoel Ashkelon U19
Sectzya Nes Ziona U19 
18/01 16:30
FT 
 Maccabi Petach Tikva U19
Hapoel Raanana Roei U19 
18/01 17:00
FT 
 Beitar Jerusalem Oren U19
Hapoel Tel Aviv U19 
18/01 17:00
FT 
1 Bnei Sakhnin U19
Beitar Nes Tubruk U19 
18/01 17:00
FT 
 Hapoel Kiryat Shmona U19
Hapoel Beer Sheva U19 
18/01 17:00
FT 
 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
Hapoel Hadera U19 
18/01 17:00
FT 
 Maccabi Netanya U19
Maccabi Haifa U19 
18/01 17:30
FT 
 Hapoel Nof Hagalil U19
Ironi Ramat Hasharon U19 
18/01 18:00
 
 Maccabi Yaffo Kabilio U19
Beitar Shimshon Tel Aviv U19 
18/01 18:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv U19
Hapoel Ramat Gan U19 
18/01 18:45
FT 
1 Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19
Hapoel Qiryat Ono U19 1
18/01 17:15
FT 
 Cosenza Calcio Youth
Pisa Youth 
18/01 17:30
FT 
 Livorno U19
Salernitana Youth 
18/01 18:00
FT 
 Sampdoria U19
AS Roma U19 
18/01 18:00
FT 
 Lecce U20
Ascoli Youth 
18/01 20:00
FT 
 Cagliari U19
Inter Milan U20 
18/01 21:00
FT 
 Frosinone Youth
Trapani Youth 
18/01 19:00
FT 
 Agsm Verona Womens
Inter Milan Womens 
18/01 22:00
FT 
 Albinoleffe
Pro Vercelli 
18/01 22:00
 
 Pomigliano
Pistoiese 
18/01 22:00
FT 
 Us Pianese
Giana 
18/01 22:00
FT 
 Renate Ac
Alessandria 
18/01 22:00
FT 
 Cesena
Usd Virtus Verona 
18/01 22:00
FT 
 Imolese
Reggio Audace 1
18/01 22:00
 
1 Sambenedettese
Vis Pesaro 
18/01 21:30
FT 
 Az Picerno Asd
Viterbese 
18/01 22:00
FT 
1 Cremonese
Venezia 
18/01 22:00
FT 
 Juve Stabia
Empoli 
18/01 22:00
FT 
1 Trapani
Ascoli 1
18/01 22:00
FT 
 Livorno
Virtus Entella 1
19/01 01:00
FT 
 Chievo
Perugia 
19/01 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Waseda University Afc Womens 
18/01 18:15
FT 
 Kenya Police
Nairobi Stima 
18/01 20:00
FT 
 Modern Coast
Kibera Black Stars 
18/01 20:00
FT 
 St Josephs Youth
Administration Police 
18/01 21:25
FT 
 Al-Arabi Club
Al Salmiyah 
18/01 23:55
FT 
 Al Ttadamon
Al-Qadsia 
18/01 21:00
FT 
 Gudja United
Hamrun Spartans 1
18/01 21:00
FT 
 Tarxien Rainbows
Hibernians FC 
19/01 02:00
FT 
 Unam Pumas Womens
Monterrey Womens 
19/01 07:00
FT 
 Monterrey
Morelia 
19/01 11:00
FT 
 Club America
Tigres UANL 
19/01 02:00
FT 
 Tlaxcala
Yalmakan 1
19/01 07:00
FT 
 Correcaminos 2
Atletico Saltillo 
18/01 22:00
FT 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Union Touarga Sport Rabat 
19/01 02:00
FT 
1 MCO Mouloudia Oujda
Maghrib Association Tetouan 
18/01 17:00
 
 Southern Myanmar
Laconi Lian 
18/01 17:00
 
 Yadanabon
Mahar United 
18/01 14:15
FT 
 Jawalakhel Youth Club
Nepal Police Club 
18/01 17:15
FT 
 Manang Marshyangdi Club
Three Star 
19/01 09:00
FT 
 Auckland City
Hawkes Bay United 
19/01 09:00
FT 
 Canterbury United
Eastern Suburbs Afc 
19/01 09:00
FT 
 Hamilton Wanderers
Team Wellington 
19/01 09:00
FT 
 Wellington Phoenix Reserve
Waitakere United 
18/01 23:00
FT 
 Carrick Rangers
Cliftonville 
18/01 23:00
FT 
 Crusaders FC
Larne 
18/01 23:00
FT 
 Institute
Glentoran 
19/01 05:00
FT 
 Nacional Asuncion
Guay Leena 
18/01 18:00
FT 
 Club Guarani Reserve
Sportivo San Lorenzo Reserve 
18/01 19:00
FT 
 GD Estoril-Praia
Academica Coimbra 
18/01 23:00
FT 
 UD Oliveirense
Feirense 
19/01 01:15
FT 
 Leixoes
CD Mafra 
19/01 04:15
FT 
 Beira Mar
Uniao Leiria 
18/01 19:00
FT 
 Aves U23
Gd Estoril Praia U23 
18/01 19:00
FT 
 Famalicao U23
Belenenses U23 
18/01 19:00
FT 
 Portimonense U23
Rio Ave U23 
18/01 19:45
FT 
1 Sporting Lisbon U23
Benfica U23 
18/01 19:00
FT 
 Porto U19
Aves U19 1
18/01 19:00
FT 
 Boavista U17
Vitoria Sc Guimaraes U17 
18/01 21:00
FT 
 Novali Futsal
Berkut Futsal 
18/01 20:00
FT 
 Kirehe
Sorwathe 
18/01 20:15
FT 
 Gasabo United
Rwamagana City 1
18/01 21:00
FT 
 Garhwal Heroes
Marines 
18/01 20:30
FT 
 Al Draih
Al Safa Ksa 
18/01 20:55
AET 
 Abha
Al-Fath 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3],
18/01 23:40
FT 
 Al Wehda Mecca
Al Ahli Jeddah(KSA) 
18/01 23:00
FT 
 Aberdeen
Dumbarton 
18/01 23:00
FT 
 Alloa Athletic
Inverness C.T. 
18/01 23:00
FT 
 Arbroath
Falkirk 
18/01 23:00
FT 
 Ayr Utd
Ross County 
18/01 23:00
FT 
 Bonnyrigg Rose
Clyde 
18/01 23:00
FT 
 East Kilbride
Bsc Glasgow 
18/01 23:00
FT 
 Hamilton
Edinburgh City 
18/01 23:00
FT 
 Hearts
Airdrie United 
18/01 23:00
FT 
 Kilmarnock
Queens Park 
18/01 23:00
FT 
 Livingston
Raith Rovers 
18/01 23:00
FT 
 St. Johnstone
Greenock Morton 
19/01 01:30
FT 
 Partick Thistle
Celtic 
19/01 03:20
FT 
 Dundee
Motherwell 
18/01 21:30
FT 
 Black Leopards
Kaizer Chiefs FC 
19/01 00:00
FT 
 Orlando Pirates
Highlands Park 
19/01 02:15
FT 
1 Kaizer Chiefs FC
Bidvest Wits 
18/01 19:30
FT 
 Valladolid U19
Rayo Majadahonda U19 1
18/01 19:45
FT 
 Danok Bat U19
Cd Pamplona U19 
18/01 20:00
FT 
 Juventud Laguna U19
Sd San Jose U19 
18/01 20:00
FT 
 Acodetti U19
Cd Juventud Maritima U19 
18/01 20:00
FT 
 Cd Ofra U19
Rc Victoria U19 1
19/01 01:00
FT 
 Espanyol U19
Mallorca U19 1
19/01 01:00
FT 
 Ud San Fernando U19
Union Viera U19 
19/01 01:00
FT 
 Damm U19
Ud Cornella U19 
19/01 01:00
FT 
1 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
19/01 01:00
FT 
 Peniscola Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 
19/01 01:30
FT 
 Inter Movistar Futsal
Cordoba Futsal 
19/01 04:00
FT 
 Fcbarcelona Futsal
Paruro Five Foot 
18/01 20:00
FT 
1 Valencia Womens
Rcd Espanyol Womens 
18/01 23:00
FT 
 Barcelona Womens
Rayo Vallecano Womens 
19/01 01:30
FT 
 Levante Ud Womens
Real Sociedad Womens 
18/01 23:00
FT 
 Numancia
Sporting de Gijon 
19/01 01:15
FT 
 CD Lugo
Albacete 
19/01 01:15
FT 
 SD Ponferradina
Rayo Vallecano 
18/01 23:00
FT 
 Leioa
CD Izarra 
19/01 01:00
FT 
1 Real Sociedad B
Unionistas De Salamanca 
18/01 20:30
FT 
 Unión Viera
Cd Santa Ursula 
19/01 00:30
FT 
 Cd Vera
Ud Tamaraceite 
19/01 01:00
FT 
1 Las Palmas C
Cd Buzanada 2
19/01 01:00
FT 
 Sd Laredo
Sd Textil Escudo 
19/01 01:00
FT 
 Igualada
Santfeliuenc 1
19/01 01:30
FT 
 Cd Ardoi Draw
Lourdes 
19/01 01:30
FT 
 Urduliz Ft
Suodu Pei 1
19/01 02:00
FT 
 Atletico Union Guimar
UD Ibarra 1
18/01 19:00
FT 
 Alanyaspor
Kayserispor 1
18/01 22:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Yeni Malatyaspor 
19/01 01:00
FT 
 Gazisehir Gaziantep
Fenerbahce 1
18/01 19:00
FT 
 Umraniyespor
Altay Spor Kulubu 
18/01 21:30
FT 
 Adanaspor
Akhisar Bld.Geng 1
19/01 00:00
FT 
 Altinordu
Hatayspor 
18/01 18:30
FT 
 Sultanbeyli
Catalca Spor 
18/01 18:30
FT 
 Tepecik Bld
Erbaaspor S 
18/01 18:30
FT 
 Fethiyespor
Korfez Bld 
18/01 18:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Duzyurtspor 
18/01 18:30
FT 
 Kirklarelispor
Sancaktepe Belediye Spor 
18/01 18:30
FT 
 Pendikspor
Samsunspor 
18/01 18:00
FT 
 Bayburt Ozel Idare
Tuzlaspor Kulubu 
18/01 18:30
FT 
1 Etimesgut Belediye Spor
Karabukspor 
18/01 18:30
FT 
1 Eyupspor
Bandirmaspor 
18/01 19:30
FT 
 Alanyaspor U19
Kayserispor U19 
18/01 19:30
FT 
 Genclerbirligi U19
Eskisehirspor U19 
18/01 19:30
FT 
 Istanbulspor U19
Buyuksehir Erzurumspor U19 1
18/01 19:30
FT 
 Trabzonspor U19
Kasimpasa U19 
18/01 19:30
FT 
 Umraniyespor U19
Altay Spor Kulubu U19 
18/01 20:00
 
 Buyuksehir Bldspor U19
Yeni Malatyaspor U19 
18/01 20:25
FT 
 Galatasaray U19
Osmanlispor U19 
18/01 20:10
FT 
 Busoga United
Mbarara City 
18/01 21:00
FT 
 Cs Paulesti
Proline 
19/01 01:15
FT 
 Aberystwyth Town
Penybont 
19/01 01:15
FT 
 Uwic Inter Cardiff
Caernarfon 1
19/01 01:15
FT 
 Bala Town
Newi Cefn Druids 
19/01 01:15
FT 
 The New Saints
Connahs Quay Nomads 
19/01 01:15
FT 
 Newtown
Airbus 
19/01 01:15
FT 
 Barry Town Afc
Carmarthen 
18/01 12:30
FT 
 Modbury Jets
West Torrens Birkalla 
18/01 12:30
FT 
 Playford City Patriots
Salisbury United 
18/01 12:30
FT 
 Sturt Lions
Croydon Kings 
18/01 15:00
Postp. 
 Peninsula Power
Redlands United FC 
18/01 15:00
FT 
 Hải Phòng
Hoàng Anh Gia Lai 
18/01 15:00
FT 
 Quảng Nam
Ha Tinh 
18/01 15:30
FT 
 Brisbane Strikers
Hume City 
18/01 16:30
FT 
 Adelaide Panthers
Cumberland United 
18/01 17:00
FT 
 Slavia Kromeriz
Valasske Mezirici 
18/01 17:00
FT 
 Odense BK
Middelfart 
18/01 17:00
FT 
 Vasas
Soroksar 
18/01 17:00
FT 
 Para Hills Knights
West Adelaide 
18/01 17:00
FT 
 Nam Dinh
Sài Gòn FC 
18/01 17:00
FT 
 Viettel
Than Quảng Ninh 
18/01 17:00
FT 
 Pyunik
Shirak 
18/01 17:30
FT 
 Gornik Zabrze
Diosgyor 
18/01 18:00
FT 
 Piast Gliwice
Gks Jastrzebie 
18/01 18:00
FT 
 Sparta Praha
Budejovice 
18/01 18:00
FT 
 Viktoria Plzen
Usti nad Labem 
18/01 18:00
FT 
 Trencin
Opava 
18/01 18:00
FT 
 Teplice
Chrudim 
18/01 18:00
FT 
 Concordia Chiajna
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
18/01 18:00
FT 
 Samtredia
Aragvi Dusheti 
18/01 19:00
FT 
 Bronshoj
Skovshoved 
18/01 19:00
FT 
 Burundi
Seychelles 
18/01 19:00
FT 
 HJK Helsinki
Rigas Futbola Skola 
18/01 19:00
FT 
 Wisla Krakow
Stal Mielec 
18/01 19:00
FT 
 Lafnitz
SC Mannsdorf 
18/01 19:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Radunia Stezyca 
18/01 19:00
FT 
 Zlin
Skf Sered 
18/01 19:00
FT 
 Ks Legionovia Legionowo
Bron Radom 
18/01 19:00
FT 
 Olimpia Elblag
Olimpia Grudziadz 
18/01 19:00
FT 
 Sportverein Sonsbeck
Tsv Meerbusch 
18/01 19:00
FT 
 Olimpia Zambrow
Wigry Suwalki 
18/01 19:00
FT 
 Pogon Siedlce
Wisla Pulawy 
18/01 19:10
FT 
 Spartak Trnava
SK Sigma Olomouc 
18/01 19:40
FT 
 Wacker Innsbruck
Sv Telfs 
18/01 20:00
FT 
 Radomiak Radom
Zaglebie Sosnowiec 
18/01 20:00
FT 
 Young Boys
Schaffhausen 
18/01 20:00
FT 
 Sonderjyske
Kolding IF 
18/01 20:00
FT 
1 Wexford Youths
Waterford United 
18/01 20:20
FT 
 Selangor PB
Persib Bandung 
18/01 20:30
FT 
 Eilenburg
VFB Auerbach 
18/01 20:30
FT 
 East Fife
Civil Service Strollers 
18/01 20:30
FT 
 Energie Cottbus
Chemnitzer 
18/01 20:30
FT 
 Ilves Tampere
Paide Linnameeskond 
18/01 20:30
FT 
 Inter Turku
Flora Tallinn 
18/01 20:30
FT 
 Politehnica Iasi
Standard Sumqayit 
18/01 20:30
FT 
 Vitosha Bistritsa
Strumska Slava 
18/01 20:30
FT 
 Korona Kielce
Sepsi 
18/01 21:00
FT 
 AIK Solna
Karlstad BK 
18/01 21:00
 
 Trenkwalder Admira
SG Austria Klagenfurt 
18/01 21:00
FT 
 RW Oberhausen
Steinbach 
18/01 21:00
FT 
 Austria Wien
FAC Team Fur Wien 
18/01 21:00
FT 
 Bonner sc
Kaan Marienborn 
18/01 21:00
FT 
 Blau Weiss Linz
Wsc Hertha Wels 
18/01 21:00
FT 
 Grasshoppers
Rapperswil Jona 
18/01 21:00
FT 
 Dornbirn
WSG Wattens 
18/01 21:00
FT 
 TSV Hartberg
Sc Gleisdorf 
18/01 21:00
FT 
 VFB Homberg
SV Straelen 
18/01 21:00
FT 
 Fortuna Koln
Monheim 1
18/01 21:00
FT 
 Fv Illertissen
VfR Aalen 
18/01 21:00
FT 
 SV Ried
Salzburger Ak 1914 
18/01 21:00
FT 
 Lugano
Kriens 
18/01 21:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Mainz Am 
18/01 21:00
FT 
 SC Wiener Neustadt
Rapid Wien 
18/01 21:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
Viktoria Koln 
18/01 21:00
FT 
 Rheindorf Altach
Zurich 
18/01 21:00
FT 
 Wacker Innsbruck
Worgl 
18/01 21:00
FT 
 Ufa
Ujpesti TE 
18/01 21:00
FT 
 Spartak Tambov
Salyut-Energia Belgorod 
18/01 21:00
FT 
 Galway United
Sligo Rovers 
18/01 21:00
FT 
 Gyirmot Se
SK Vorwarts Steyr 
18/01 21:00
FT 
 NK Aluminij
Rogaska 
18/01 21:00
FT 
 Vasas
Stk 1914 Samorin 
18/01 21:00
FT 
 SF Baumberg
Wulfrath 
18/01 21:00
FT 
 Sturm Graz Amateur
Usv Mettersdorf 
18/01 21:15
FT 
 Jaro
SJK Seinajoki 
18/01 21:30
FT 
 Mol Fehervar
VfB Stuttgart 
18/01 21:30
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Zalaegerszegi TE 
18/01 22:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Karlsruher 
18/01 22:00
FT 
 Kapfenberg Superfund
Wolfsberger AC 
18/01 22:00
FT 
 Servette
Stade Ouchy 
18/01 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Synot Slovacko 1
18/01 22:00
FT 
 Sturm Graz
VfL Osnabruck 
18/01 22:00
FT 
 Heidenheimer
Beijing Guoan 
18/01 22:00
FT 
 Wisla Plock
Ludogorets Razgrad 
18/01 22:20
FT 
 Red Bull Salzburg
Al-Arabi SC 
18/01 23:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Bochum 
18/01 23:00
FT 
 Dynamo Dresden
Jeonbuk Hyundai Motors 
18/01 23:00
FT 
 Portugal Womens U19
Switzerland Womens U19 
19/01 00:00
FT 
 MSV Duisburg
Sv Rodinghausen 
19/01 01:35
FT 
 Hsc Hannover
Wuppertaler Sv 
19/01 02:30
FT 
 Gnistan
Njs Nurmijarvi 
19/01 03:00
FT 
 New York City
Palmeiras 
19/01 04:40
FT 
 Melgar
Cienciano 
19/01 05:00
FT 
 Andes Talleres
Liverpool P 
19/01 06:40
FT 
 Atletico Nacional
Corinthians 
19/01 07:00
FT 
1 Ecuador U23
Chile U23 
19/01 07:00
FT 
 Wanderers FC
Club Atletico Progreso 
19/01 07:20
FT 
 Everton CD
Union La Calera 
19/01 08:10
 
 Coomera
Moreton Bay United 
19/01 09:30
FT 
 Colombia U23
Argentina U23 1
19/01 09:35
FT 
1 Universitario de Deportes
Cerro Largo 
19/01 10:10
 
 Rochedale Rovers
Brisbane City SC