Live3s Logo

LiveScore 17 Jan 2020

18/01 04:00
FT 
 Leganes
Getafe 
18/01 03:30
FT 
 Schalke 04
Monchengladbach 
18/01 03:45
FT 
 Fulham
Middlesbrough 
18/01 04:05
FT 
1 Granville Rage
Marseille 
18/01 03:00
FT 
 Zwolle
Utrecht 
18/01 03:30
FT 
 KV Mechelen
Standard Liege 
18/01 03:00
FT 
 Porto
Sporting Braga 
18/01 05:15
FT 
 Sporting Lisbon
Benfica 
17/01 16:30
FT 
 Adelaide United
Melbourne Victory 
18/01 03:30
FT 
 KVSK Lommel
Lokeren 
18/01 06:15
FT 
 Botafogo Sp Youth
Internacional Rs Youth 
18/01 08:30
FT 
 Corinthians Paulista U20
Atletico Paranaense Youth 
17/01 21:00
FT 
1 Newcastle U23
Hull City U23 
17/01 22:00
FT 
 Birmingham U23
Leeds United U23 
18/01 03:00
FT 
 Everton U23
Fulham U23 
18/01 03:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Afc Bournemouth U23 
18/01 03:00
FT 
 Wigan Athletic U23
Liverpool U23 
17/01 22:00
FT 
 Barnsley U23
Burnley U23 1
17/01 23:45
FT 
 Nomme JK Kalju
Levadia Tallinn 
17/01 20:00
FT 
 Shire Endaselassie
Fasil Kenema 
18/01 03:00
FT 
 Arsenal U23
Leicester City U23 1
18/01 03:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Avenir Sportif Beziers 
18/01 00:30
FT 
 Banjul Hawks
Bk Milan 
18/01 03:30
FT 
 College Europa
Lions Gibraltar 1
17/01 23:30
FT 
 Platanias FC
Ergotelis 
18/01 09:00
FT 
 Siquinala
Deportivo Sanarate 
18/01 03:00
FT 
 HK Kopavog
Hafnarfjordur FH 
18/01 03:00
FT 
 Vestri
Haukar 
17/01 18:15
FT 
 Guardian Angel
Sporting Clube de Goa 
17/01 22:00
FT 
 Mumbai City
Bengaluru 
17/01 18:30
FT 
1 Shahin Bushehr
Padideh Mashhad 
17/01 18:00
FT 
2 Khouneh Be Khouneh U23
Neshat Sari U23 1
17/01 18:25
FT 
 Sepahan Isfahan U23
Rafsanjan U23 
18/01 03:30
FT 
 Midleton
St Marys 
18/01 03:45
FT 
 Edenderry Town
Portmarnock 
18/01 04:15
FT 
1 Collinstown
Mochtas 
17/01 17:15
FT 
 Hapoel Ironi Gedera
Sc Beer Sheva 
17/01 17:30
FT 
 Hapoel Ortodoxim Jaffa
Shimshon Bnei Tayibe 
17/01 17:30
FT 
 Hapoel Qalansawe
Ironi Beit Dagan 
17/01 18:00
FT 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Ms Hapoel Yeroham 
17/01 18:00
FT 
 Beitar Ramat Gan
Beitar Kfar Saba Shlomi 
17/01 18:00
FT 
 Hapoel Mahane Yehuda
Beitar Petah Tikva 
17/01 18:00
FT 
1 Maccabi Ironi Netivot
Sc Shicun Hamizrah 
17/01 18:30
FT 
1 Beitar Yavne
Maccabi Ironi Sderot 
17/01 19:00
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Hapoel Kfar Qasm Shuaa 
17/01 19:00
FT 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Shimshon Tel Aviv 
17/01 19:00
FT 
 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
Ironi Modiin 
17/01 19:00
FT 
 Otzma Holon
Hapoel Kfar Bara 
17/01 19:30
FT 
 Hapoel Beit Shean
Hapoel Bnei Pardes 
17/01 21:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Ironi Ramat Hasharon 
17/01 21:00
FT 
1 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Umm Al Fahm 
17/01 21:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Katamon Jerusalem 
17/01 21:00
FT 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Maccabi Petah Tikva FC 
17/01 21:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Natzrat Illit 1
17/01 18:00
FT 
 Hapoel Asi Gilboa
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
17/01 18:00
FT 
 Hapoel Bikat Hayarden
AS Nordia Jerusalem 
17/01 18:30
FT 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Migdal Haemek 
17/01 18:45
FT 
 Maccabi Herzliya
Hapoel Kfar Shalem 
17/01 19:00
FT 
1 Ironi Or Yehuda
Maccabi Shaarayim 1
17/01 19:00
FT 
 Maccabi Yavne
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
17/01 19:00
FT 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Maccabi Kiryat Gat 
17/01 19:15
FT 
 Moadon Sport Tira
Hapoel Herzliya 
17/01 19:20
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Holon Yaniv 
17/01 19:30
FT 
1 Ironi Tiberias
Rubi Shapira 
17/01 19:30
FT 
 Maccabi Tamra
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
17/01 20:00
FT 
 Hapoel Kaukab
Hapoel Kafr Kanna 
18/01 04:00
FT 
 Frosinone
Pordenone Calcio Ssd 
17/01 13:00
FT 
 Osaka University Hss Womens
Waseda University Afc Womens 
18/01 02:00
FT 
 St Andrews
St Georges 
18/01 02:00
FT 
 Naxxar Lions
Zejtun Corinthians 
18/01 05:45
FT 
1 Cruz Azul Womens
Atlas Womens 1
18/01 06:00
FT 
 Queretaro Womens
Juarez Womens 
18/01 09:00
FT 
 Atletico San Luis
Cruz Azul 
18/01 11:00
FT 
 Atlas
Puebla 1
18/01 09:00
FT 
 Estudiantes Tecos
Ua Zacatecas 
18/01 10:00
FT 
 Alacranes de Durango
Mineros De Fresnillo 
18/01 11:00
 
 Coras De Nayarit
Murcielagos 
90min [0-0], Penalty [0-0],
17/01 23:00
FT 
 Atlas U20
Puebla U20 
18/01 00:00
FT 
 San Luis U20
Cdsyc Cruz Azul U20 
18/01 02:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
Rcoz Oued Zem 
17/01 17:00
 
 Chin United
Magway 
17/01 17:15
 
 Himalayan Sherpa Club
Machhindra 
18/01 03:00
FT 
 Almere City FC
De Graafschap 
18/01 03:00
FT 
 NAC Breda
Az Alkmaar 2 
18/01 03:00
AET 
 Eindhoven
Helmond Sport 
90min [2-0], 120min [2-0],
18/01 03:00
FT 
 SBV Excelsior
Telstar 
18/01 03:00
FT 
 Volendam
Jong PSV Eindhoven 1
18/01 03:00
FT 
 Oss
Cambuur Leeuwarden 1
18/01 03:00
FT 
 MVV Maastricht
NEC Nijmegen 
18/01 11:30
FT 
 Tasman United
Southern United 
18/01 03:45
FT 
 Ards
Police Service Of Northern Ireland 
18/01 07:15
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Sol De America 
17/01 22:30
FT 
 Al Duhail Sc
Al-Sadd 
17/01 20:00
 
 Norilsky Nickel Futsal
Mfk Cprf Futsal 
17/01 21:00
FT 
 Bugesera
As Kigali 
17/01 20:15
FT 
 Jubail
Al Sahel 
17/01 20:30
FT 
 Al Riyadh
Hercue 
17/01 20:35
FT 
 Al Washm
Hajer 
17/01 20:35
FT 
 Al Sadd Sa
Wajj 
17/01 20:35
FT 
 Al Anwar Sa
Al Drae 
17/01 20:45
FT 
 Arar
Al Sharq 
17/01 20:50
FT 
 Al Orubah
Al Qaisoma 
17/01 21:05
FT 
1 Al Entesar
Al Akhdoud 
17/01 22:55
FT 
 Al Adalh
Al-Nasr Riyadh 
18/01 03:45
FT 
 Glasgow Rangers
Stranraer 
18/01 03:45
FT 
 Clachnacuddin
Fort William 
18/01 02:00
FT 
 Maritzburg United
AmaZulu 
18/01 02:00
FT 
 Stellenbosch
Baroka 
18/01 03:30
FT 
 Xota Navarra Futsal
Catgas Energia Futsal 
18/01 03:30
FT 
 Sala 10 Zaragoza Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
18/01 04:00
FT 
 Fuenlabrada
Malaga 
17/01 21:05
FT 
 Kmc
Mtibwa Sugar 
17/01 14:05
FT 
 Phetchaburi Rajabhat University
Chulalongkorn University 
18/01 06:00
FT 
 Caledonia AIA
Point Fortin 1
18/01 06:00
FT 
 La Horquetta Rangers
Club Sando 
18/01 01:00
FT 
 Ankaragucu
Konyaspor 
18/01 00:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Giresunspor 
18/01 00:00
FT 
 Al Nasr Dubai
Shabab Al Ahli Dubai 
17/01 21:00
FT 
 Al Bataeh
Emirate 
17/01 21:00
FT 
 Dubba Al-Husun
Dabba Al-Fujairah 
17/01 21:00
FT 
 Al Taawon
Al Oruba Uae 
17/01 18:00
FT 
 Uganda Police
Kyetume 
17/01 21:00
FT 
 Vipers
Sc Villa 
17/01 21:45
FT 
 Kampala City Council
Tooro United 
18/01 03:30
FT 
 Briton Ferry Athletic
Afan Lido 1
18/01 03:30
FT 
 Pontypridd
Taffs Well 
18/01 03:30
FT 
 Llanelli
Stm Sports 2
17/01 15:55
FT 
 Dandenong Thunder
Heidelberg United 
17/01 16:00
FT 
 Campbelltown City SC
North Eastern Metrostars 
17/01 17:00
FT 
 Olimpic Donetsk
Viitorul Constanta 
17/01 17:15
 
 Krabi Fc
Surat Thani 
17/01 17:30
FT 
 Arda
Botev Galabovo 
17/01 17:30
FT 
 Broadbeach United
Hume City 
17/01 18:00
FT 
 Istra 1961
Slavoj Vysehrad 1
17/01 19:00
FT 
 Aarhus AGF
Viborg 
17/01 19:00
FT 
 Palestine
Sri Lanka 
17/01 19:00
FT 
 Botev Vratsa
Kariana Erden 
17/01 19:00
FT 
 Emelec
Es Setif 
17/01 19:00
FT 
 Vaduz
Greuther Furth 
17/01 20:00
FT 
 TPS Turku
Salon Palloilijat Salpa 
17/01 20:00
FT 
 Podbeskidzie
Cracovia Krakow 
17/01 20:00
FT 
 Randers
Fredericia 
17/01 20:00
FT 
 Hansa Rostock
Lyngby 
17/01 20:00
FT 
 St.Polten
SV Horn 
17/01 20:00
FT 
 Mattersburg
Kaposvar 
17/01 20:00
FT 
 Kaiserslautern
MTK Hungaria FC 
17/01 20:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
FSV Optik Rathenow 
17/01 20:30
FT 
 Tp Hồ Chí Minh FC
Ulsan Hyundai Horang-i 
17/01 20:30
FT 
 Lahti
Honka 
17/01 21:00
FT 
 Ingolstadt 04
SSV Jahn Regensburg 
17/01 21:00
FT 
 Midtjylland
Esbjerg FB 
17/01 21:00
FT 
 Wil 1900
Austria Lustenau 
17/01 21:00
FT 
 Aarau
Universitatea Craiova 
17/01 21:00
FT 
 Negeri Sembilan
PDRM 
17/01 21:00
FT 
 FK Inter Baku
Fsv Zwickau 
17/01 21:00
FT 
 Mineros de Guayana
LALA 
17/01 21:10
FT 
 Academia Puerto Cabello
Yaracuyanos 
17/01 21:30
FT 
 Hnk Gorica
Zarkovo 
17/01 21:45
FT 
 NK Rijeka
Budafoki Mte 
17/01 22:00
FT 
 Akhmat Grozny
Paksi SE 
17/01 22:00
FT 
 Malta (w)
Turkey (w) 
17/01 22:00
FT 
 Mjondalen
Raufoss 
17/01 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb
NK Lokomotiva Zagreb 
17/01 22:00
FT 
 SV Sandhausen
SpVgg Unterhaching 
17/01 22:00
FT 
 Holstein Kiel
CFR Cluj 
17/01 22:00
FT 
 Mattersburg
Austria Wien Youth 
17/01 22:00
FT 
 Hallescher
Greuther Furth 
17/01 22:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Spartaks Jurmala 
17/01 22:30
FT 
 Hajduk Split
Budapest Honved 
17/01 22:30
FT 
 Luzern
Gaz Metan Medias 
17/01 23:00
FT 
 Aragua
Gran Valencia 1
17/01 23:00
FT 
 ZNK Osijek
Nurnberg 
17/01 23:00
FT 
 Lausanne Sports
Darmstadt 
17/01 23:15
FT 
 Hermannstadt
Puskas Akademia 
18/01 00:30
FT 
 SKU Amstetten
Kremser 
18/01 01:00
FT 
 Odra Opole
Ruch Zdzieszowice 
18/01 01:15
FT 
 Deutschlandsberger Sc
Grazer AK 
18/01 01:30
FT 
1 Tus Haltern
BSV Rehden 
18/01 01:30
FT 
 Liefering
Pinzgau Saalfelden 
18/01 01:30
FT 
 Rapid Vienna Youth
Zwettl Sc 
18/01 02:00
FT 
 Elfsborg
Hacken 
18/01 02:00
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Havelse 
18/01 02:00
FT 
 Trujillanos FC
Cd Hermanos Colmenares 
18/01 02:00
FT 
 Ask Elektra
Simmeringer Sc 
18/01 03:30
FT 
 Drogheda United
Derry City 
18/01 03:45
FT 
 Dundalk
UC Dublin UCD 
18/01 03:45
FT 
 Shelbourne
Athlone 
18/01 04:30
FT 
 Zamora Barinas
Llaneros de Guanare