Live3s Logo

LiveScore 15 Jan 2020

16/01 02:00
FT 
 Nimes
Stade Rennais 
16/01 02:00
FT 
 Amiens
Stade Reims 
16/01 04:00
FT 
 AS Monaco
PSG 
16/01 03:45
FT 
 Manchester United
Wolves 
16/01 03:45
FT 
 Carlisle
Cardiff City 
15/01 22:00
FT 
1 Fiorentina
Atalanta 
16/01 01:00
FT 
 AC Milan
Spal 
16/01 03:45
FT 
 Juventus
Udinese 
15/01 18:15
FT 
 Uzbekistan U23
South Korea U23 
15/01 18:15
FT 
 China U23
Iran U23 
15/01 21:15
FT 
 Qatar U23
Japan U23 1
15/01 21:15
FT 
 Saudi Arabia U23
Syria U23 1
16/01 04:00
FT 
 Sol De Mayo
Deportivo Madryn 
16/01 04:30
FT 
 Club Circulo Deportivo
Deportivo Camioneros 1
16/01 09:00
AET 
 Racing Club
Atletico Paranaense 
90min [2-2], Penalty [5-4],
16/01 01:15
FT 
 Al Ittihad Ksa
Olympique de Safi 
16/01 03:00
FT 
 St Truidense Vv U21
Genk U21 
16/01 02:30
FT 
 Horizonte CE
Caucaia Ce 
16/01 03:00
FT 
1 Barbalha
Guarany Ce 
16/01 08:30
 
 Ferroviario CE
Floresta CE 
16/01 02:00
FT 
 Atletico Paranaense Youth
Taboao Da Serra Youth 
16/01 08:45
FT 
 Mirassol Youth
Corinthians Paulista U20 
15/01 22:00
FT 
 Les Astres De Douala
Yafoot 
16/01 05:00
FT 
2 Universidad de Costa Rica
Cartagines Deportiva SA 
16/01 05:00
FT 
 Limon
Ad San Carlos 
16/01 08:00
FT 
 Santos De Guapiles
Ad Grecia 
16/01 08:30
FT 
 Herediano
Jicaral 
16/01 10:30
FT 
 Perez Zeledon
Alajuelense 
16/01 01:00
FT 
1 Ethnikos Achnas
APOEL Nicosia 
15/01 20:30
FT 
 Agia Napa
Karmiotissa Pano Polemidion 
15/01 22:00
FT 
 AEP Paphos
Nea Salamis 
15/01 22:00
FT 
 AEL Limassol
Alki Oroklini 
15/01 23:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Anorthosis Famagusta FC 
16/01 01:00
FT 
 Ermis Aradippou
Omonia Nicosia 
15/01 20:00
FT 
 Baumit Jablonec
Bohemians Praha 
15/01 20:00
FT 
 Nitra
Mfk Skalica 
15/01 20:00
FT 
 Mlada Boleslav
Hradec Kralove 
15/01 23:00
FT 
 El Gounah
El Zamalek 
16/01 01:30
FT 
 Al Ahly
Tanta 
16/01 03:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
Aston Villa Womens 
16/01 03:30
FT 
 Manchester United Womens
Brighton Ha Womens 
16/01 03:30
FT 
 Sheffield United Womens
Manchester City Womens 
16/01 03:30
FT 
 Arsenal Womens
Reading Womens 
15/01 21:00
FT 
 Wigan Athletic Reserve
Blackpool R 
16/01 03:45
FT 
 Cray Wanderers
AFC Hornchurch 
15/01 23:00
FT 
 King Faisal
Bechem United 
15/01 23:00
FT 
 Inter Allies
Elmina Sharks 
15/01 23:00
FT 
 Medeama Sc
Asante Kotoko 
15/01 23:00
FT 
 Techiman City
Aduana Stars 
15/01 23:00
FT 
 Wafa
Accra Hearts Of Oak 
15/01 23:00
FT 
 Ebusua Dwarfs
Liberty Professionals 
15/01 23:00
FT 
 Berekum Chelsea
Dreams Gha 
16/01 03:00
FT 
 Wa All Stars
Ashanti Gold 
16/01 03:30
FT 
 Manchester 62
Glacis United 
15/01 21:00
FT 
 PAOK Saloniki
OFI Crete 
15/01 21:00
FT 
 Lamia
Trikala 
15/01 23:15
AET 
 Panionios
Panaitolikos Agrinio 
90min [0-0], Aggregate [0-0], 120min [1-1],
15/01 23:15
FT 
1 Panathinaikos
Pas Giannina 
16/01 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Kalamata Ao 
15/01 20:30
FT 
 Tsw Pegasus Reserve
Biu Chun Rangers Reserve 
16/01 01:30
FT 
 Keflavik
Throttur Vogur 
16/01 03:00
FT 
 Throttur
Ir Reykjavik 1
16/01 05:00
FT 
 Fjolnir
KR Reykjavik 
15/01 19:30
 
 East Bengal
Gokulam Kerala 
15/01 18:15
FT 
 Churchill Brothers Sc
Vasco SC 
15/01 22:00
FT 
1 Fateh Hyderabad
Delhi Dynamos 
16/01 04:00
FT 
 Cherry Orchard
Bluebell United 
16/01 01:15
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Afula 
16/01 01:15
FT 
 Hapoel Haifa
Kfar Kasem 
16/01 01:15
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Raanana 
16/01 02:15
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Tel Aviv 
15/01 21:30
FT 
 Ac Mestre
Apdc Chions 
15/01 21:30
FT 
 Ac Vigasio
Gsd Ambrosiana 
15/01 21:30
FT 
 Arconatese
US Seregno 
15/01 21:30
FT 
 Cjarlins Muzane
Clodiense 
15/01 21:30
FT 
 Delta Porto Tolle
Acd Campodarsego 
15/01 21:30
FT 
1 Ac Este
Us Adriese 
15/01 21:30
FT 
 Ac Legnano
Caravaggio 
15/01 21:30
FT 
 Montebelluna
Legnago Salus 
15/01 21:30
FT 
 Tamai
Belluno 
15/01 21:30
FT 
 Tritium
Scanzorosciate 
15/01 21:30
FT 
 Union Feltre Asd
Asd Cartigliano 
15/01 21:30
FT 
 Us Folgore Caratese
Bustese Milano City 
15/01 21:00
FT 
 Chemelil Sugar
Gor Mahia 
16/01 00:00
FT 
 Djoliba
As Bakaridjan 
15/01 22:00
FT 
 Renaissance Zmamra
Renaissance Sportive de Berkane 
16/01 02:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
15/01 17:00
 
 Rakhine United U19
Chinland U19 
15/01 17:00
FT 
 Southern Myanmar U19
Yangon United U19 
15/01 23:00
FT 
 Warri Wolves
Enugu Rangers International 
15/01 23:00
FT 
 Abia Warriors
Ifeanyi Ubah 
15/01 23:00
FT 
 Enyimba International
Heartland 
15/01 23:00
FT 
 Katsina United
Kano Pillars 
15/01 23:00
FT 
 Akwa United
Kwara United 1
15/01 23:00
FT 
 Sunshine Stars
Plateau United 
15/01 23:00
FT 
 Adamawa United
Wikki Tourist 
15/01 23:00
FT 
 Mfm
Jigawa Golden Stars 
15/01 23:00
FT 
 Rivers United
Lobi Stars 
16/01 03:30
FT 
 Porto Sad U17
Vitoria Sc Guimaraes U17 
16/01 04:00
FT 
 Pacos Ferreira
Famalicao 
15/01 23:00
FT 
 Al Bidda Sc
Russell City 
15/01 23:00
FT 
1 Al Nasa Qat
Al Markhiya 
15/01 23:00
FT 
 Al Mesaimeer Club
Al Muaidar Club 
15/01 23:00
FT 
 Al-Shamal
Al-Khuraitiat 
15/01 20:15
FT 
 Al Jeel
Al taqdom 
15/01 20:20
FT 
 Al Baten
Al Kawkab 
15/01 20:40
FT 
 Al Tai
Al Bukayriyah 
15/01 22:50
FT 
 Al Qadasiya
Al Ansar 
15/01 23:35
FT 
 Hottain
Al Nahdha 
15/01 21:30
 
 Mbombela United
Ts Galaxy 
15/01 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Ts Sporting 1
16/01 01:30
FT 
 Orlando Pirates
Mamelodi Sundowns 
16/01 01:30
FT 
 Bidvest Wits
Bloemfontein Celtic 
16/01 02:00
FT 
 Alcorcon
Numancia 
16/01 02:00
FT 
 SD Huesca
Tenerife 
16/01 03:00
FT 
 Rayo Vallecano
CD Lugo 
16/01 04:00
FT 
 Cadiz
CD Mirandes 
16/01 03:00
FT 
 Ud Ibiza
Las Palmas Atletico 
16/01 01:00
FT 
 Athletic Bilbao 2
Haro Deportivo 
16/01 02:00
FT 
 SD Amorebieta
Cultural Leonesa 
16/01 03:30
FT 
 Unionistas De Salamanca
Barakaldo CF 1
15/01 23:00
FT 
 Cd Ebro
UE Olot 1
16/01 03:00
FT 
 UE Llagostera
Gimnastic Tarragona 
16/01 03:00
FT 
 Orihuela CF
SD Ejea 
16/01 04:00
FT 
 Ue Cornella
CF La Nucia 
16/01 02:00
FT 
 Portugalete
Real Sociedad C 
16/01 02:05
FT 
 Ud Tamaraceite
Atletico Tacoronte 
16/01 02:30
FT 
 Sd San Ignacio
Sestao 
16/01 03:00
FT 
 CD Manacor
Cd Binissalem 
16/01 03:00
FT 
 U.M. Escobedo
Cd Guarnizo 
16/01 04:00
FT 
 Motril
Maracena 
16/01 02:30
FT 
 UD Marbella
Talavera De La Reina 
16/01 03:00
FT 
 Recreativo Huelva
Cd San Fernando Isleno 
16/01 03:30
FT 
 Don Benito
Merida Ad 
16/01 03:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
UCAM Murcia 
16/01 03:30
FT 
 Yeclano Deportivo
Sevilla Atletico 
16/01 03:45
FT 
 UD Badajoz
Futbol Club Cartagena 
15/01 21:00
FT 
1 Young Africans
Kagera Sugar 
16/01 00:00
FT 
 Azam
Lipuli 
15/01 16:15
FT 
 Rangsit University Jw
Bangkok Thonburi University 
15/01 16:30
FT 
 Chulalongkorn University
Chiang Rai Rajabhat University 
15/01 23:00
FT 
 Ac Semassi
As Togo Port 
15/01 21:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Es Du Sahel 
15/01 21:00
FT 
1 Alanyaspor
Kasimpasa 
15/01 23:30
FT 
 Erzurum BB
Besiktas 
16/01 01:30
FT 
 Rizespor
Galatasaray 
15/01 21:00
FT 
 Al Dhaid U19
Sharjah Scc U19 
15/01 21:00
FT 
 Al Ittihad Kalba U19
Al Bataeh U19 
15/01 21:00
FT 
 Dubba Al Husun U19
Al Ain Scc U19 
15/01 21:00
FT 
 Al Arabi Umm Al Quwain U19
Emirates Club Rak U19 
15/01 21:05
 
 Al Wasl U19
Al Jazira Club U19 
15/01 21:00
FT 
 Mbarara City
Wakiso Giants 
15/01 21:30
FT 
 Bul
Ura Kampala 
15/01 21:30
FT 
 Uganda Police
Cs Paulesti 
15/01 21:50
FT 
 Kyetume
Tooro United 
15/01 16:00
FT 
 Yangiyer
Andijon 
15/01 18:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Olimpia Elblag 
15/01 18:00
FT 
 Strumska Slava
Etar Veliko Tarnovo 
15/01 18:10
FT 
 Trencin
Mfk Karvina 
15/01 18:15
FT 
 SK Sigma Olomouc
Vysocina Jihlava 
15/01 18:20
FT 
 Nong Bua Lamphu
Khonkaen FC 
15/01 18:30
FT 
 Buriram United
Nakhon Ratchasima 
15/01 19:00
FT 
 Bangladesh
Palestine 
15/01 19:00
FT 
 Cherno More Varna
Chernomorets Balchik 
15/01 19:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Partizan Bardejov 
15/01 19:00
FT 
 Spain U19
Italy U19 
15/01 19:05
FT 
 Dortmund(am)
Vitoria Setubal U23 
15/01 19:15
FT 
 Spartak Varna
Sozopol 
15/01 20:00
FT 
 Sonderjyske
Horsens 
15/01 20:00
FT 
 Debreceni VSC
Bekescsaba 
15/01 20:00
FT 
 Vasas
Mezokovesd-Zsory 
15/01 20:00
FT 
 Aarau
VfL Osnabruck 
15/01 20:00
FT 
 Dunav Ruse
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
15/01 20:00
FT 
 Korona Kielce
KF Tirana 
15/01 20:20
FT 
 Trencin
Frydek-mistek 
15/01 20:30
FT 
 Maritsa 1921
Botev Plovdiv 
15/01 21:00
FT 
 Bayern Munich (am)
Ssv Ulm 1846 
15/01 21:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Saarbrucken 
15/01 21:00
FT 
 Gremio Novorizontino
Noroeste 
15/01 21:00
FT 
 LKS Lodz
Neftci Baku 
15/01 21:00
FT 
 Cs Voluntari
Okzhetpes 
15/01 21:00
FT 
 Kf Ferizaj
Renova Cepciste 
15/01 21:05
FT 
 Politehnica Iasi
KS Perparimi Kukesi 
15/01 22:00
FT 
 NK Rijeka
Synot Slovacko 
15/01 22:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Arminia Bielefeld 
15/01 22:00
FT 
 Kazincbarcika
Mynai 
15/01 22:00
FT 
 Budapest Honved
Partizani Tirana 
15/01 22:00
FT 
 Gorica
Budafoki Mte 
15/01 22:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Prostejov 
15/01 22:00
FT 
 Hnk Gorica
Budafoki Mte 
15/01 22:15
FT 
 NK Mura 05
Zalaegerszegi TE 
15/01 22:30
FT 
 Dinamo Bucuresti
Dynamo Dresden 
15/01 22:30
FT 
 Sabah
Clinceni 
15/01 23:00
FT 
 Mol Fehervar
Bochum 
15/01 23:00
FT 
 Domzale
NK Triglav Kranj 
15/01 23:00
FT 
 Wurzburger Kickers
RW Essen 
15/01 23:00
FT 
 Kriens
Neuchatel Xamax 
15/01 23:00
FT 
 NK Rudar Velenje
Rogaska 
15/01 23:15
FT 
 Llaneros de Guanare
Gran Valencia 
15/01 23:15
FT 
 Stal Rzeszow
Lks Wolczanka Wolka Pelkinska 
16/01 00:00
FT 
 Gks Jastrzebie
Mks Kluczbork 
16/01 00:00
FT 
 Opava
Hlucin 
16/01 01:00
FT 
 BSV Rehden
Sportfreunde Lotte 
16/01 01:00
FT 
 TSV Hartberg
SC Weiz 
16/01 01:00
FT 
 Eintracht Northeim
Rot-weiss Erfurt 
16/01 01:30
FT 
 VFB Auerbach
Vfc Plauen 
16/01 01:45
FT 
 Rb Leipzig U19
Magdeburg U19 
16/01 02:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Spvg Schonnebeck 
16/01 02:00
FT 
 Lichtenberg 47
Strausberg 
16/01 02:00
FT 
 VfB Hilden
Wuppertaler Sv 
16/01 02:00
FT 
1 Aragua
Trujillanos FC 
16/01 02:00
FT 
 Alverca U19
Belenenses U19 
16/01 02:15
FT 
 Tsv Meerbusch
Sc Dusseldorf West 
16/01 02:30
FT 
 Goiania
Ca Taguatinga Df 
16/01 02:30
FT 
 Borussia Lindenthal Hohenlind
Fortuna Koln 
16/01 02:30
FT 
 Ratingen Sv
Sc Kapellen 
16/01 02:30
FT 
 VFB Homberg
Bocholt 
16/01 02:30
FT 
 Schaffhausen
Black Stars Basel 
16/01 02:40
FT 
 Fsv Vohwinkel Wuppertal
Sg Unterrath 
16/01 03:00
FT 
 LALA
Fundacion Aifi 
16/01 03:45
AET 
 Penistone Church
Worksop Town 
90min [2-2], Penalty [4-3],
16/01 04:00
FT 
 Juventude Rs
Gremio 
16/01 04:30
FT 
 Zamora Barinas
Cd Hermanos Colmenares 
16/01 06:00
FT 
 Crac Go
Uberlandia Mg 
16/01 07:00
FT 
 Corinthians
New York City 
16/01 08:00
FT 
 Millonarios
Santa Fe 
16/01 08:00
FT 
 Canada
Iceland 
16/01 09:45
AET 
 Palmeiras
CD El Nacional 
90min [0-0], Penalty [10-9],
15/01 21:00
FT 
 Nkwazi
Zesco United Ndola 
15/01 21:00
FT 
 Zanaco
Nkana