Live3s Logo

LiveScore 14 Jan 2020

15/01 03:45
FT 
 Blackpool
Reading 
15/01 03:45
FT 
 Coventry
Bristol Rovers 
15/01 03:45
FT 
 Newcastle United
Rochdale 
15/01 03:45
FT 
 Shrewsbury Town
Bristol City 
15/01 04:05
FT 
 Tottenham Hotspur
Middlesbrough 
14/01 22:00
FT 
 Napoli
Perugia 
15/01 01:00
FT 
 Lazio
Cremonese 
15/01 03:45
FT 
 Inter Milan
Cagliari 
14/01 19:30
FT 
 Ceres
Shan United 
14/01 19:30
AET 
 Tampines Rovers FC
Bali United 
90 minutes[3-3], 120 minutes[3-5]
14/01 20:30
FT 
 Chennai City
Al-Riffa 
15/01 00:00
AET 
 Al-Faisaly
Al Kuwait SC 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-2]
14/01 21:15
FT 
 Thailand U23
Iraq U23 
14/01 21:15
FT 
 Australia U23
Bahrain U23 
15/01 01:45
FT 
 Atletico Mineiro Youth Mg
Sao Bernardo Youth 
15/01 01:45
FT 
 Gremio Youth
Chapecoense Youth 
15/01 04:00
FT 
 Goias Youth
Palmeiras Youth 
15/01 06:15
AET 
 Cruzeiro Youth
Osto Youth Team 
90min [0-0], Penalty [1-3],
15/01 06:15
FT 
1 Vasco Da Gama Youth
Itapirense Sp U23 
15/01 08:30
FT 
 Sao Paulo Youth
Santa Cruz Pe U20 1
14/01 20:30
FT 
 Eding Sport Womens
Asff Diamare Womens 
14/01 21:00
FT 
 Caiman Douala Womens
Canon De Yaounde Womens 
14/01 22:30
FT 
 As Awa Ff Womens
Louves Minproff Womens 
14/01 17:30
FT 
 Mfk Karvina
Banik Ostrava 
15/01 03:45
FT 
 Maidstone United
Hemel Hempstead Town 
15/01 03:45
FT 
 Lincoln City
Bolton Wanderers 
15/01 03:45
FT 
 Oxford United
Ipswich 
15/01 03:45
FT 
 Burton Albion
Milton Keynes Dons 
15/01 03:45
FT 
 Stevenage Borough
Oldham Athletic 
15/01 03:45
FT 
 Leamington
Kingstonian 
15/01 03:45
FT 
 Stockport County
Dorking 
14/01 21:00
FT 
 Peterborough United Reserve
Scunthorpe (r) 
14/01 21:00
FT 
 Shrewsbury Town Reserve
Doncaster Reserve 
14/01 22:00
FT 
 Plymouth R
Portsmouth R 
15/01 03:30
FT 
 Boca Juniors Gibraltar
Europa Point 
14/01 23:15
FT 
1 Atromitos Athens
Volos Nfc 2
15/01 01:30
FT 
 Aris Thessaloniki
Xanthi 
14/01 16:30
 
 Minerva Academy
Mohun Bagan 
14/01 16:30
 
 Neroca
Real Kashmir 
14/01 18:15
FT 
 Salgaocar Sports Club
Dempo SC 
14/01 18:15
FT 
 Naft Ahvaz U23
Nassaji Mazandaran U23 
14/01 20:30
FT 
 Hapoel Kfar Bara
Hapoel Qalansawe 
15/01 01:15
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Maccabi Petah Tikva FC 
15/01 01:20
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Maccabi Haifa 
14/01 20:45
FT 
 Gadna Tel Aviv U19
Ashdod Ms U19 
14/01 20:45
FT 
 Hapoel Qiryat Ono U19
Maccabi Yaffo Kabilio U19 
14/01 20:45
FT 
1 Ironi Modiin U19
Kfar Qasim U19 1
14/01 20:45
FT 
 Maccabi Tzur Shalomu19
Maccabi Achi Nazareth U19 1
14/01 20:45
FT 
 Beitar Shimshon Tel Aviv U19
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 
15/01 03:30
FT 
 Lido Di Ostiav Meta Futsal
Pescara Futsal 
15/01 04:00
FT 
 Carme Dawson
Petrarca Padova C5 Futsal 
14/01 21:20
FT 
1 Al Ttadamon
Al-Arabi Club 
14/01 21:20
FT 
 Al Salmiyah
Al Yarmouk 
15/01 00:00
FT 
1 Al-Nasar
Al-Qadsia 
15/01 00:00
FT 
 Stade Malien De Bamako
Onze Createurs 
15/01 02:00
FT 
 Lafia Club De Bamako
As Nianan 
14/01 17:15
FT 
 Sankata
Nepal Army 1
14/01 19:00
FT 
 Belenenses U23
Maritimo U23 
14/01 19:00
FT 
1 Vitoria Setubal U23
Cova Piedade U23 
14/01 19:30
FT 
 Gd Estoril Praia U23
Sporting Braga U23 
14/01 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Coimbra Ec U23 
14/01 23:00
FT 
 Rio Ave U23
Famalicao U23 
14/01 23:00
FT 
 Leixoes U23
Portimonense U23 
15/01 02:00
FT 
 Porto
Varzim 
15/01 05:15
FT 
 Benfica
Rio Ave 
14/01 20:10
FT 
1 Al Khaleej Club
Al Mojzel 
14/01 20:25
FT 
 Al Shoalah
Al Ameade 
14/01 20:45
FT 
 Najran
Al Jabalain 
14/01 23:35
FT 
 Uhud
Al Thuqbah 
14/01 23:40
FT 
 Al Rbeea
Al Nojoom 
14/01 21:30
FT 
 Dundee United R
Queen Of South R 
15/01 02:00
FT 
 Albacete
Fuenlabrada 
15/01 02:00
FT 
 Sporting de Gijon
Elche 
15/01 03:00
FT 
 Malaga
SD Ponferradina 
15/01 04:30
FT 
 Las Palmas
Zaragoza 
14/01 14:00
FT 
 Chulalongkorn University
Rattana Bundit University 
14/01 14:00
FT 
 Ubon Ratchathani Rajabhat University
Chiang Rai Rajabhat University 
14/01 16:00
FT 
 Dhurakij Pundit University
Bangkok Thonburi University 
14/01 16:00
FT 
 Rangsit University Jw
Thaksin University 
14/01 16:30
FT 
1 Mahidol University
North Bangko College 
15/01 06:00
FT 
 National Defense Forces
San Juan Jabloteh 
15/01 06:00
FT 
 Club Sando
Point Fortin 
15/01 08:00
FT 
 Central
Caledonia AIA 
15/01 08:00
FT 
1 Trinidad Tobago Police
La Horquetta Rangers 1
14/01 21:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Kirklarelispor 
14/01 23:30
FT 
 Sivasspor
Yeni Malatyaspor 
15/01 01:30
FT 
 Kayserispor
Fenerbahce 
14/01 21:00
FT 
 Sc Villa
Busoga United 
14/01 21:30
FT 
 Onduparaka
Ma Lu 
14/01 21:30
FT 
 Bright Stars
Kampala City Council 
14/01 21:30
FT 
 Proline
Vipers 
14/01 15:00
FT 
 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Sài Gòn FC 
14/01 15:00
FT 
 Nam Định FC
Hải Phòng FC 1
14/01 16:00
FT 
 Hallescher
Zurich 
14/01 16:00
 
 Cần Thơ
An Giang 
14/01 16:30
FT 
 Ba Ria Vung Tau
Binh Phuoc 1
14/01 16:30
FT 
 Tay Ninh
Pho Hien 
14/01 17:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Than Quảng Ninh 
14/01 17:00
FT 
 Viettel FC
Quảng Nam FC 
14/01 18:00
FT 
 Companeros
Rsf 
14/01 18:00
FT 
 Tp Hồ Chí Minh FC
Chunnam Dragons 
14/01 18:30
FT 
 Kokand 1912
Sogdiana Jizak 
14/01 19:00
FT 
 Phnom penh
Kedah 
14/01 19:00
FT 
 Lausanne Sports
Gaz Metan Medias 
14/01 19:20
FT 
 Gol Gohar
Naft Masjed Soleyman 
14/01 20:00
FT 
 Grasshoppers
Hajduk Split 
14/01 20:00
FT 
 Vaduz
Sv Meppen 
14/01 20:00
FT 
 Struga Trim Lum
Vllaznia Shkoder 
14/01 20:00
FT 
 Skf Sered
Dorogi 
14/01 20:00
FT 
 Kaposvar
Standard Sumqayit 
14/01 20:00
FT 
 Botosani
Paksi SE 
14/01 20:30
FT 
 Nec Nijmegen Am
Go Ahead Eagles Reserve 
14/01 20:45
FT 
 Kuala Lumpur
Terengganu 
14/01 21:00
FT 
 Sv Elversberg
Sv Rodinghausen 
14/01 21:00
FT 
 SV Ried
St.Polten 
14/01 21:00
FT 
 Young Boys
Viitorul Constanta 
14/01 21:00
FT 
 Heracles Almelo
Quick 20 
14/01 21:00
FT 
 Szegedi Ak
Fsv Zwickau 
14/01 21:45
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Atletik Kuklen 
14/01 22:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Erzgebirge Aue 
14/01 22:00
FT 
 Lugano
Heidenheim 
14/01 22:00
FT 
 MSK Zilina
Sport Podbrezova 
14/01 22:00
FT 
 ZNK Osijek
Puskas Akademia 
14/01 23:00
FT 
 Lausanne Sports
Karlsruher 
14/01 23:00
FT 
 Winterthur
Hermannstadt 
14/01 23:35
FT 
 Cd Hermanos Colmenares
Llaneros de Guanare 
15/01 01:00
FT 
 Ardagger
SKU Amstetten 
15/01 01:00
FT 
 Sv Leobendorf
SV Horn 
15/01 01:00
FT 
 Kolding IF
Esbjerg FB 
15/01 01:30
FT 
 Blau Weiss Linz
Donau Linz 
15/01 01:30
FT 
 Hsc Hannover
Arminia Hannover 
15/01 01:30
FT 
 Malta (w)
Switzerland (w) 
15/01 01:30
FT 
 Sv Wienerberger
Rapid Vienna Youth 
15/01 02:00
FT 
 Sg Union Sandersdorf
Bsg Chemie Leipzig 
15/01 02:00
FT 
1 Agua Santa Sp Youth
Avai Youth 1
15/01 02:00
FT 
 Groningen
HHC Hardenberg 
15/01 02:00
FT 
 Trujillanos FC
Gran Valencia 
15/01 02:00
FT 
 Tus Schwachhausen
VfB Oldenburg 
15/01 02:30
FT 
 TSV Alemannia Aachen
Ssvg Velbert 
15/01 02:30
FT 
 de Treffers
Den Bosch Reserve 
15/01 03:00
FT 
 Brazil U23
Portuguesa RJ 
15/01 03:45
FT 
 Morecambe
Port Vale 
15/01 03:45
FT 
 Sandbach Utd
Warrington Town AFC 
15/01 03:45
FT 
 Stafford Rangers
Boldmere St Michaels 
15/01 04:10
FT 
1 Monagas
LALA 1
15/01 04:30
FT 
 Zamora Barinas
Aragua 
15/01 05:00
FT 
 Mineros de Guayana
Angostura