Live3s Logo

LiveScore 12 Jan 2020

13/01 02:00
AET 
1 Real Madrid
Atletico Madrid 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-1],
12/01 22:00
FT 
 Bournemouth
Watford 
13/01 00:30
FT 
 Aston Villa
Manchester City 
12/01 19:30
FT 
 Udinese
Sassuolo 
12/01 22:00
FT 
 Torino
Bologna 
12/01 22:00
FT 
 Fiorentina
Spal 
12/01 22:00
FT 
 Sampdoria
Brescia 
13/01 01:15
FT 
 Hellas Verona
Genoa 
13/01 03:45
FT 
 AS Roma
Juventus 
12/01 22:00
FT 
 Saint Etienne
Nantes 
13/01 00:00
FT 
1 Dijon
Lille 1
13/01 04:00
FT 
 PSG
AS Monaco 
12/01 20:00
FT 
 Cardiff City
Swansea City 
12/01 19:00
FT 
 U.M. Escobedo
Sevilla 
12/01 19:00
FT 
 Cacereno
Eibar 
12/01 19:00
FT 
1 San Sebastian Reyes
Espanyol 
12/01 19:00
AET 
 Unionistas De Salamanca
Deportivo La Coruna 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[8-7]
12/01 23:00
AET 
 Real Jaen CF
Levante 1
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-5]
12/01 23:00
FT 
 AD Ceuta
Real Sociedad 
12/01 23:00
FT 
 Merida Ad
Celta Vigo 
13/01 00:00
FT 
 Barakaldo CF
Rayo Vallecano 
12/01 23:00
FT 
 Gil Vicente
Belenenses 
13/01 01:30
FT 
 Maritimo
Vitoria Guimaraes 
13/01 04:00
FT 
 Sporting Braga
Desportivo de Tondela 
12/01 15:00
FT 
 Central Coast Mariners
Melbourne Victory 
12/01 18:15
FT 
 Saudi Arabia U23
Qatar U23 
12/01 18:15
FT 
 Iran U23
South Korea U23 
12/01 21:15
FT 
 Syria U23
Japan U23 
12/01 21:15
FT 
 China U23
Uzbekistan U23 
12/01 21:00
FT 
 Zanaco
Esae 
12/01 21:00
FT 
 Daring Club Motema Pembe
Renaissance Sportive de Berkane 
12/01 21:00
FT 
 Enyimba International
Paradou Ac 
13/01 00:00
FT 
 Al Nasr Benghazi
Bidvest Wits 
13/01 00:00
FT 
 Pyramids
EL Masry 
13/01 00:00
FT 
 Enugu Rangers International
Nouadhibou 
13/01 03:00
FT 
 Djoliba
Horoya Ac 
13/01 03:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
San Pédro 
13/01 09:00
FT 
 CA Huracan
Universitario de Deportes 
12/01 13:00
 
 Melbourne Victory Fc Am
Melbourne Heart Youth 
12/01 13:00
FT 
 Ws Wanderers Womens
Brisbane Roar Womens 
12/01 23:00
FT 
 Excelsior Virton
Lokeren 
12/01 22:00
FT 
 Royal Fc Liege
Patro Eisden 
12/01 22:00
FT 
 Sint Eloois Winkel
Lierse Kempenzonen 
13/01 03:00
FT 
 Caucaia Ce
Ferroviario CE 
12/01 22:00
FT 
 Chapecoense Youth
Real Brasil Df Youth 
12/01 22:00
FT 
 Gremio Youth
Uniao Abc Youth 
12/01 22:00
FT 
 Ceara Youth
Coritiba Youth Pr 
13/01 00:45
FT 
 Atletico Mineiro Youth Mg
Abc Rn Youth 
13/01 02:00
FT 
 Agua Santa Sp Youth
Uniclinic Atletico Cearense Ce Youth 1
13/01 02:00
FT 
 Avai Youth
Trem Youth 
13/01 02:00
FT 
 Sao Bernardo/spu20
River Pi Youth 1
13/01 02:00
FT 
 Sao Bento Sp Youth
Sao Caetano Youth 
13/01 02:00
AET 
 Santa Cruz Pe U20
Operario Ferroviario Pr Youth 
90min [1-1], Penalty [3-2],
13/01 03:00
AET 
 Criciuma Youth
Itapirense Sp U23 
90min [1-1], Penalty [3-4],
13/01 03:00
FT 
 Sertaozinho Sp Youth
Palmeiras Youth 
13/01 06:00
AET 
1 Ferroviaria Sp Youth
Goias Youth 1
90min [0-0], Penalty [4-5],
13/01 06:00
FT 
 Desportiva Paraense Youth
Osto Youth Team 
13/01 08:00
FT 
 Sao Paulo Youth
Flamengo Sp Youth 
12/01 20:00
FT 
 Colombe Du Dja Et Lobo
Canon Yaounde 
12/01 20:00
FT 
 Panthere Sportive Du Nde
As Fortuna Mfou 
12/01 20:00
FT 
 Union Douala
Feutcheu 
12/01 22:00
FT 
 Avion Academy
Eding Sport 
12/01 22:00
FT 
 Coton Sport
Apejes Academy 
12/01 22:00
FT 
 Dragon Club Yaounde
Bamboutos De 
12/01 22:00
FT 
1 Fovu De Baham
Young Sports 
12/01 22:00
FT 
 Stade Renard De Melong
Pwd De Bamenda 
12/01 22:00
FT 
 Ums De Loum
Tonnerre Yaounde 
13/01 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Santos De Guapiles 
13/01 05:00
FT 
 Jicaral
Perez Zeledon 
13/01 07:00
FT 
 Alajuelense
Limon 
12/01 23:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
APOEL Nicosia 
13/01 00:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Apollon Limassol FC 
12/01 20:30
FT 
 Aris Limassol
Karmiotissa Pano Polemidion 1
12/01 17:00
FT 
 Champions Ypsona Womens
En Thoi Lakatamias Womens 
12/01 20:00
FT 
 Mlada Boleslav
Sparta Praha 
12/01 20:30
FT 
 Haras El Hedoud
Smouha SC 
12/01 23:00
FT 
 Misr Elmaqasah
Enppi 
13/01 01:30
FT 
 El Ismaily
Talaea Ei Gaish 
12/01 20:00
Postp. 
 Liverpool Womens
Manchester United Womens 
12/01 20:30
 
 Brighton Ha Womens
Arsenal Womens 
12/01 22:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
Bristol Academy Womens 
12/01 22:00
FT 
 Reading Womens
Birmingham Womens 
12/01 22:00
FT 
 Tottenham Hotspur Womens
West Ham United Womens 
12/01 20:00
FT 
 Durham Wildcats Womens
Leicester City Womens 
12/01 22:00
FT 
 Coventry Womens
Crystal Palace Womens 
12/01 22:00
FT 
 London City Lionesses Womens
London Bees Womens 
12/01 22:00
FT 
 Sheffield United Womens
Aston Villa Womens 
12/01 22:00
FT 
 Derby County Womens
Burnley Womens 
12/01 22:00
FT 
 Loughborough Foxes Womens
Hull City Womens 
12/01 22:00
FT 
 Nottingham Forest Womens
Middlesbrough Womens 
12/01 23:00
FT 
1 Gillingham Womens
Cardiff City Womens 
12/01 20:00
FT 
 Fasil Kenema
Ethiopia Bunna 
12/01 20:00
FT 
 Saint George
Dire Dawa 
12/01 18:00
FT 
 Monaco U19
Colomiers U19 
12/01 21:30
AET 
 Bordeaux U19
Chateauroux U19 
90min [1-1], Penalty [3-4],
12/01 21:30
FT 
 Lens U19
PSG U19 
12/01 21:30
AET 
 Nantes U19
Angers Sco U19 
90min [1-1], Penalty [4-3],
12/01 21:30
FT 
1 Rodez Aveyron U19
Toulouse U19 
12/01 21:30
FT 
 Es Troyes Ac U19
Sochaux U19 
12/01 21:30
FT 
 Ajaccio U19
Montpellier U19 
12/01 22:55
FT 
 Elmina Sharks
Wafa 
12/01 23:00
FT 
1 Asante Kotoko
Berekum Chelsea 
12/01 23:00
FT 
 Bechem United
Great Olympics 
12/01 23:00
FT 
 Accra Hearts Of Oak
Ebusua Dwarfs 
12/01 18:30
FT 
 Ethnikos Pireaus
As Ano Mera 
12/01 20:55
FT 
 Poros
Panakrotiriakos 
12/01 21:00
FT 
 Athletic Union Ermionida
Panargiakos 
12/01 21:00
FT 
 Ae Moschatou
Ae Kifisias 
12/01 21:00
 
 Agioi Anargyro
Kallithea 
12/01 21:00
 
 Agrotikos Asteras
Megas Alexandros Trikalon 
12/01 21:00
FT 
1 Ao Palliniakos
Aiolikos 
12/01 21:00
FT 
 Apo Keratsini
Ermis Koridalou 
12/01 21:00
FT 
 Niki Agkathias
Anagennisi Giannitsa 
12/01 21:00
FT 
 Pandramaikos
Panserraikos 
12/01 21:00
FT 
 Thermaikos Thermis
Posidonas Neas Michanionas 
12/01 21:00
FT 
 Aititos Spaton
Thyella Rafinas 
12/01 21:00
FT 
 Ilisiakos
Panthiraikos Santorini 
12/01 21:00
FT 
 Asteras Tripolis
OFI Crete 
12/01 23:15
FT 
1 Lamia
Olympiakos Piraeus 
13/01 01:30
FT 
 PAOK Saloniki
AEK Athens 2
13/01 01:30
FT 
 Panathinaikos
Panionios 
12/01 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Doxa Dramas 
12/01 21:15
FT 
 Pas Giannina
Panahaiki-2005 
12/01 17:30
FT 
 Apollon Larissa U19
Kerkyra U19 
12/01 19:00
FT 
 Panathinaikos U19
Panionios U19 
12/01 19:00
FT 
 Asteras Tripolis U19
Ofi Crete U19 
12/01 20:00
FT 
 Pas Lamia U19
Olympiakos Piraeus U19 
13/01 04:00
FT 
 Real Sociedad Tocoa
Real Espana 
13/01 06:00
FT 
 Platense
CD Motagua 
13/01 07:00
FT 
 CD Olimpia
Real De Minas 
12/01 13:30
FT 
 Kai Jing
Wing Yee Ft 
12/01 13:30
FT 
 Eastern District Sa
Central Western District Rsa 
12/01 13:30
FT 
 Citizen
Tai Chung 
12/01 15:30
FT 
1 South China
North District 
12/01 15:30
FT 
 Dreams Metro Gallery
Wong Tai Sin District Rsc 
12/01 15:30
FT 
 Sham Shui Po
Shatin Sports 
12/01 15:40
FT 
 Kwong Wah Aa
Tung Sing 
12/01 14:30
FT 
 Eastern A.A Football Team
Hong Kong Rangers FC 
13/01 00:00
FT 
 Vikingur Olafsvik
Umf Afturelding 
13/01 03:15
FT 
 Trottur Reykjavik Womens
Fjolnir Womens 
12/01 19:30
FT 
 AIFF XI
Trau 
12/01 22:00
FT 
 Atletico De Kolkata
Kerala Blasters 
12/01 18:45
FT 
 Everton Afc
Mayfield United 
12/01 19:00
FT 
 Bangor Celtic
Wayside Celtic 
12/01 19:00
FT 
 Dublin University
Glebe North 
13/01 01:30
FT 
 Hapoel Mahane Yehuda
Shimshon Tel Aviv 1
13/01 01:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Kfar Saba 
13/01 02:15
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv 
12/01 17:00
FT 
1 AS Roma U19
Pescara Youth 
12/01 19:00
FT 
 Inter Milan U20
Empoli U20 
12/01 21:00
FT 
 Bologna U20
Lazio U20 
12/01 19:30
FT 
 Tavagnacco Womens
Juventus Womens 
12/01 21:30
FT 
 Ac Milan Womens
Empoli Womens 
12/01 22:00
 
 Alessandria
Carrarese 
12/01 22:00
FT 
1 Giana
Olbia 
13/01 00:30
FT 
 Arezzo
Us Pianese 
13/01 00:30
FT 
 Como
Pomigliano 1
13/01 00:30
FT 
 Novara
Ac Monza 
13/01 00:30
FT 
 Pistoiese
Us Pergolettese 
13/01 00:30
FT 
1 Pontedera
Renate Ac 
13/01 00:30
FT 
1 Pro Vercelli
Lecco 1
12/01 22:00
FT 
 Alma Juventus Fano
Padova 1
12/01 22:00
FT 
1 Modena
Piacenza 
12/01 22:00
FT 
 Reggio Audace
Ravenna 
12/01 22:00
 
 Rimini
Feralpisalo 
12/01 22:00
 
 Usd Virtus Verona
Gubbio 
13/01 00:30
FT 
 Azy Based Nano Bo
Imolese 
13/01 00:30
FT 
 Carpi
Alto Adige/sudtirol 
13/01 00:30
FT 
 Vis Pesaro
Cesena 
12/01 22:00
FT 
 Avellino
Vibonese 
12/01 22:00
 
 Catanzaro
Bisceglie 1913 
12/01 22:00
FT 
 Potenza
Ternana 1
12/01 22:00
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Teramo 
12/01 22:00
 
 Virtus Francavilla
Catania 
12/01 22:00
FT 
 Viterbese
Bari 
12/01 21:30
FT 
 Asd Bra
Real Forte Querceta 
12/01 21:30
FT 
2 Asd Fanfulla
Ac Calvina Sport 
12/01 21:30
FT 
 Bustese Milano City
Tritium 
12/01 21:30
FT 
 Vado
Ghivizzano 
12/01 21:30
FT 
 Forli
Lentigione 
12/01 21:30
FT 
 Tsv Klausdorf
As Casale Calcio 
12/01 21:30
FT 
 Mantova
Sammaurese 
12/01 21:30
FT 
 Ponsacco
Pomezia 
12/01 21:30
FT 
 Sangiovannese
Gavorrano 
12/01 21:30
FT 
 Scanzorosciate
Virtus Bolzano 
12/01 21:30
FT 
 Scd Progresso Calcio
Asd Savignanese 
12/01 21:30
FT 
 Us Fiorenzuola
Alfonsine 1921 
12/01 21:30
FT 
 As Ostia Mare
Asd Muravera 
12/01 21:30
FT 
 Asd Lanusei
Portici 1906 
12/01 21:30
FT 
 Asd Pineto Calcio
Chieti 
12/01 21:30
FT 
 Gladiator
Usd Bitonto 
12/01 21:30
FT 
 Nocerina
Fb Brindisi 1912 
12/01 21:30
FT 
 Ponte San Pietro
Arconatese 
12/01 21:30
FT 
 Pro Calcio Tor Sapienza
Ap Turris 1
12/01 21:30
FT 
 Tuttocuoio
Aglianese 
12/01 21:30
FT 
 Usd Latte Dolce
Latina Calcio 1
12/01 21:30
FT 
 Castrovillari
Savoia 1908 
12/01 21:35
FT 
1 Citta Di Fasano
Nardo 
13/01 04:00
FT 
 Uwi
Dunbeholden 
13/01 04:00
FT 
 Vere United
Waterhouse Fc 
13/01 04:00
FT 
 Portmore United
Arnett Gardens 
13/01 06:00
FT 
 Cavalier
Molynes United 
12/01 14:00
FT 
 Voscuore Sendai Futsal
Espo Lada Hokkaido Futsal 
13/01 11:15
FT 
 Nagano Futsal
Fuchu Athletic Futsal 
12/01 17:00
FT 
 Vihiga Bullets
Talanta 
12/01 17:55
FT 
 Sofapaka
Nzoia United 1
12/01 19:00
FT 
 Bandari
Tusker 
12/01 20:00
FT 
 Kisumu All Stars
Posta Rangers 
12/01 20:00
FT 
 Kakamega
Gor Mahia 
12/01 20:00
FT 
 Mathare United
Kariobangi Sharks 
12/01 20:00
FT 
 Ulinzi Stars Nakuru
Weston Shitima 
12/01 20:00
FT 
 Afc Leopards Sc
Wazito 
12/01 20:00
FT 
 Administration Police
Modern Coast 1
12/01 20:00
FT 
 Aps Bomet
Kenya Police 
12/01 18:00
FT 
1 Fgura United
Naxxar Lions 
12/01 20:15
FT 
 Lija Athletic
Qormi 
12/01 22:30
FT 
 Mqabba
Qrendi 1
12/01 21:00
FT 
 Hibernians FC
Gudja United 
12/01 23:00
FT 
 Floriana
Birkirkara FC 
13/01 02:00
FT 
 Puebla Womens
Queretaro Womens 
13/01 02:00
FT 
 Pumas UNAM
Pachuca 
12/01 23:00
FT 
 Pumas U20
Pachuca U20 
12/01 22:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
Union Touarga Sport Rabat 
13/01 00:00
FT 
 Forces Armee Royales
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
12/01 17:00
 
 Southern Myanmar
Mahar United 
12/01 17:00
 
 Yangon United
Chin United 
12/01 14:15
FT 
 Friends
Three Star 
12/01 19:15
FT 
 Roda JC Kerkrade
MVV Maastricht 
12/01 21:30
FT 
 Go Ahead Eagles
Almere City FC 
12/01 23:45
FT 
 NEC Nijmegen
Den Bosch 
12/01 22:55
FT 
 Ifeanyi Ubah
Warri Wolves 
12/01 22:55
FT 
 Heartland
Abia Warriors 
12/01 23:00
FT 
 Kwara United
Katsina United 
12/01 23:00
FT 
 Plateau United
Akwa United 
12/01 23:00
FT 
 Wikki Tourist
Sunshine Stars 
12/01 23:00
FT 
 Jigawa Golden Stars
Adamawa United 
12/01 23:00
FT 
 Lobi Stars
Mfm 
12/01 23:00
FT 
 Akwa Starlets
Rivers United 
12/01 19:15
FT 
 Penafiel
SC Farense 
12/01 23:00
FT 
 CD Nacional
UD Oliveirense 1
12/01 23:00
FT 
 CD Mafra
Vilafranquense 
13/01 01:15
FT 
 Academica Coimbra
CD Cova Piedade 
12/01 21:10
FT 
 Anadia
Scpraiense 
12/01 23:00
FT 
 Marinhense
Caldas 
12/01 23:00
FT 
 Fafe
Montalegre 
12/01 23:00
FT 
 Assoc.Desportiva Oliveirense
Merelinense 
12/01 23:00
 
 Arc Oleiros
Uniao Leiria 1
12/01 23:00
FT 
1 Beira Mar
Benf.C.Branco 
12/01 23:00
FT 
 Esp. Lagos
Amora 
12/01 23:00
FT 
 Pedras Rubras
Valadares Gaia 
12/01 23:00
FT 
 Leca
Vila Real 
12/01 23:00
FT 
1 Louletano
Loures 
12/01 23:00
FT 
 Lusitania Lourosa
Amarante 
12/01 23:00
FT 
 Olimpico Montijo
Alverca 
12/01 23:00
FT 
 Real Sport Clube Queluz
Sacavenense 
12/01 23:00
FT 
 Arouca
Sc Coimbroes 
12/01 23:00
FT 
 Sintrense
Olhanense SC 1
13/01 00:00
FT 
 CF Uniao Madeira
Cd Cerveira 1
13/01 00:00
FT 
 Sp. Ideal
GD Vitoria Sernache 
12/01 19:00
FT 
 Rio Ave U19
Porto U19 
12/01 19:00
FT 
 Alpha
Rugende 1
12/01 20:00
FT 
 Rutsiro
Gorilla 
12/01 21:00
FT 
 Apr
Bugesera 
12/01 21:00
FT 
 Mukura
Sunrise 1
12/01 21:25
FT 
1 Etincelles
Garhwal Heroes 
13/01 00:30
FT 
 Casamance
Toure Kunda Footpro 
13/01 01:00
FT 
 Pikine
Generation Foot 
13/01 00:30
FT 
 Asc Port Autonome
Jamono Fatick 
12/01 21:30
FT 
 AmaZulu
Supersport United 
12/01 21:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Black Leopards 
12/01 21:30
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Kaizer Chiefs FC 
12/01 17:00
FT 
 Calasanz U19
Racing Santander U19 
12/01 19:00
FT 
 Ad Nervion U19
Malaga U19 
12/01 19:00
FT 
 Racing Ferrol U19
Bansander U19 
12/01 19:30
FT 
 Calavera U19
Vazquez Cultural U19 
12/01 20:00
FT 
 Atletico Madrileno U19
Real Murcia U19 
12/01 22:00
FT 
 Ud Cornella U19
Real Zaragoza U19 
12/01 22:30
FT 
 Lleida Esportiu U19
Cd San Francisco U19 
12/01 23:30
FT 
 Rayo Majadahonda U19
Aravaca U19 
13/01 00:15
FT 
 Antiguoko Ke U19
Eibar U19 
12/01 18:30
FT 
 Rayo Vallecano Womens
Cdef Logrono Womens 1
12/01 19:00
FT 
 Athletic Club Bibao Womens
Levante Ud Womens 
12/01 20:30
FT 
 Real Sociedad Womens
Valencia Womens 
12/01 22:30
FT 
 Real Betis Womens
Madrid Cff Womens 
12/01 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Union Langreo 
12/01 19:00
FT 
 Real Madrid Castilla
Las Rozas 
13/01 00:00
FT 
 Burgos CF
Real Sociedad B 
13/01 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
Leioa 
12/01 19:00
FT 
1 CD Castellon
Sabadell 
12/01 19:00
FT 
 Hercules
AE Prat 
13/01 01:00
FT 
 Lleida
Valencia Cf Mestalla 
12/01 18:30
FT 
 Casalarreina
Cd Berceo 
12/01 18:30
FT 
 Santutxu
Pasaia Ke 
12/01 18:30
FT 
 Parla Escuela
Dav Santa Ana 
12/01 18:30
FT 
 Cd San Fernando De Henares
Cf Trival Valderas 
12/01 18:30
FT 
 Torrejon
Mostoles 
12/01 18:30
FT 
 San Juan De Mozarrifar
Barbastro 
12/01 19:00
FT 
 Cd Cuarte Industrial
Sd Tarazona 
12/01 19:00
FT 
 UB Conquense
Toledo 2
12/01 19:00
FT 
 Condal
L Entregu 
12/01 19:00
FT 
 Cd Covadonga
Real Aviles 
12/01 19:00
FT 
 Cd San Roque De Lepe
Real Betis B 
12/01 19:00
FT 
 Cd Utrera
Ub Lebrijana 
12/01 19:00
FT 
 Mallorca 2
Cd Ferriolense 1
12/01 19:00
FT 
1 Sd Portmany
Ud Poblense 
12/01 19:00
FT 
 Lorca Deportiva
Sfc Minerva 
12/01 19:00
FT 
1 Cd Varea
Cd Anguiano 
12/01 19:00
FT 
 L'Hospitalet
EC Granollers 
12/01 19:00
FT 
 Cp San Cristobal
Figueres 1
12/01 19:00
FT 
1 Ue Castelldefels
Vilafranca 
12/01 19:00
FT 
 Sant Andreu
Terrassa 
12/01 19:00
FT 
 Alcoyano
Uf Beniganim 
12/01 19:00
FT 
1 Ud Paterna
Eldense 
12/01 19:00
FT 
 Villarreal C
Recambios Colon Cd 
12/01 19:00
FT 
1 Cd El Alamo
Sad Villaverde San Andres 1
12/01 19:00
FT 
1 Pozuelo Alarcon
Ad Union Adarve 
12/01 19:00
FT 
 Velez
Poli deportivo Almeria 
12/01 19:15
FT 
 Eg El Palmar
Lorca Deportiva FC 
12/01 19:15
FT 
 Cd Plus Ultra
Huercal 
12/01 19:30
FT 
 Cydl Jupiter Leones
Atletico Astorga 
12/01 20:00
FT 
 Ud San Fernando
Atletico Union Guimar 
12/01 20:00
FT 
 Villa Santa Brigida
Cd Vera 2
12/01 22:30
FT 
 Real Zaragoza 2
Teruel 
12/01 23:00
FT 
 Cd Valdefierro
CA Monzon 
12/01 23:00
FT 
 Calamocha
CD Robres 
12/01 23:00
FT 
 Villanueva
CD Belchite 97 
12/01 23:00
FT 
1 CD Tuilla
Club Siero 
12/01 23:00
FT 
 Cd Cayon
Uc Cartes 
12/01 23:00
FT 
1 Mar Menor
Mazarron 2
12/01 23:00
FT 
 Calahorra 2
Naxara 
12/01 23:30
FT 
 Cd Madridejos
La Solana 
12/01 23:30
FT 
 Cd Torrijos
Cs Puertollano 
12/01 23:30
FT 
2 Cd As Pontes
Silva SD 
12/01 23:30
FT 
 Cd Gerena
Conil 
12/01 23:30
FT 
1 Soller
Cd Binissalem 
12/01 23:30
FT 
 CD Corellano
Ucd Burlades 
12/01 23:30
FT 
1 Cf Peralada
Cerdanyola del Valles 1
12/01 23:30
FT 
 Cd Artistico Navalcarnero
RSD Alcala Henares 1
12/01 23:30
FT 
 Atletico Bembibre
Ud Santa Marta 
12/01 23:30
FT 
 Tuoer De Cilliers
Cd La Granja 
13/01 00:00
FT 
 Almagro
Cd Tarancon 
13/01 00:00
FT 
 CD Guadalajara
Cd Illescas 
13/01 00:00
FT 
 La Roda CF
Ud Socuellamos 
13/01 00:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
Cd Bezana 
13/01 00:00
FT 
 Compostela
Cd Arenteiro 
13/01 00:00
FT 
 Rapido de Bouzas
Arosa Sc 1
13/01 00:00
FT 
 Arroyo Club Polideportivo
Cd Miajadas 
13/01 00:00
FT 
 Cd Vitoria Spa
SD Gernika 
13/01 00:00
FT 
 Novelda
Jove Espanol 
13/01 00:00
FT 
 CD El Palo
Torredonjimeno 
13/01 00:30
FT 
 Caudal
Ud Llanera 
13/01 00:30
FT 
 Suodu Pei
CD Basconia 
13/01 01:00
FT 
 Vilamarxant
Silla 
12/01 19:00
FT 
 CD Parquesol Womens
Sporting Gijon Womens 
12/01 19:15
FT 
 Espanyol B Womens
Ce Europa Womens 
12/01 19:00
FT 
 Linense
CP Villarrobledo 
12/01 21:00
FT 
 Tanzania Prisons
Namungo 
12/01 23:00
FT 
 As Otr
Gomido 
12/01 23:00
FT 
 Asko Kara
Sara Sport 
12/01 18:00
 
 Wing Larsburg
Artvin Hopaspor 
12/01 18:30
FT 
 Vestel Manisaspor
Sultanbeyli 
12/01 18:30
FT 
1 Kizilcabolukspor
Duzcespor 
12/01 18:00
FT 
 Fatsa Belediyespor
Turgutluspor 
12/01 18:30
FT 
 Korfez Bld
Payas BS 1975 
12/01 18:30
FT 
1 Tekirova Belediyespor
Cizrespor 
12/01 18:30
FT 
 Erbaaspor S
Ofspor 
12/01 18:30
FT 
 Karsiyaka
Tepecik Bld 
12/01 18:00
FT 
 Pazarspor
Bursa Niluferspor AS 
12/01 18:30
FT 
 Yeni Altindag Bs
Golcukspor 
12/01 18:30
FT 
 Nazillispor
Muglaspor 
12/01 18:30
FT 
 Darica Genclerbirligi
Modafenspor 
12/01 18:30
FT 
 Osmaniyespor
Yimpas Yozgatspor 1
12/01 17:40
FT 
 Fatih Vatan Spor Womens
Hakkarigucu Womens 
12/01 17:45
FT 
 Kirecburnu Womens
Atasehir Belediyesi Womens 1
12/01 18:30
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Corum Belediyespor 
12/01 18:00
FT 
 Elazigspor
Bayburt Ozel Idare 
12/01 18:00
FT 
 Kahramanmaras
Usakspor 
12/01 18:25
FT 
 Karabukspor
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
12/01 18:30
FT 
 Bodrumspor
Ankara Demirspor 
12/01 18:30
FT 
 Ergene Velimese
Sakaryaspor 1
12/01 16:00
FT 
 Peninsula Power
Logan Lightning 1
12/01 16:00
FT 
 Aarau
Chemnitzer 
12/01 17:00
 
 Viettel
Hoàng Anh Gia Lai 
12/01 17:00
FT 
 Gold Coast Knights
Redlands United FC 
12/01 20:00
FT 
 Gaziantepspor
Budapest Honved 
12/01 22:00
FT 
 Holstein Kiel
Ingolstadt 04 
12/01 22:45
FT 
 Sweden
Kosovo 
13/01 03:00
FT 
 Nautico (PE)
Treze Campina Grande PB 
13/01 03:00
FT 
 Esportivo Rs
Ypiranga Rs 
13/01 04:30
FT 
 Caldas
Deportivo Pereira 
13/01 08:00
FT 
 Millonarios
America de Cali