Live3s Logo

LiveScore 11 Jan 2020

11/01 20:30
FT 
 Crystal Palace
Arsenal 1
11/01 23:00
FT 
 Chelsea
Burnley 
11/01 23:00
FT 
 Everton
Brighton 
11/01 23:00
FT 
 Leicester City
Southampton 
11/01 23:00
FT 
 Manchester United
Norwich 
11/01 23:00
FT 
 Wolves
Newcastle United 
12/01 01:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Liverpool 
11/01 22:00
FT 
 Cagliari
AC Milan 
12/01 01:00
FT 
 Lazio
Napoli 
12/01 03:45
FT 
 Inter Milan
Atalanta 
12/01 00:30
FT 
 Bordeaux
Lyon 
12/01 03:00
FT 
 Amiens
Montpellier 
12/01 03:00
FT 
 Angers SCO
Nice 
12/01 03:00
FT 
 Metz
Strasbourg 
12/01 03:00
FT 
 Nimes
Stade Reims 1
12/01 03:00
FT 
 Toulouse
Stade Brestois 
11/01 20:30
FT 
 Brentford
Queens Park Rangers 
11/01 23:00
FT 
 Middlesbrough
Derby County 
11/01 23:00
FT 
 Leeds United
Sheffield Wednesday 
11/01 23:00
FT 
 Barnsley
Huddersfield Town 
11/01 23:00
FT 
 Hull City
Fulham 
11/01 23:00
FT 
 Luton Town
Birmingham 1
11/01 23:00
FT 
 Blackburn Rovers
Preston North End 
11/01 23:00
FT 
 Reading
Nottingham Forest 
11/01 23:00
FT 
 Stoke City
Millwall 1
11/01 23:00
FT 
 Wigan Athletic
Bristol City 
11/01 23:00
FT 
 Charlton Athletic
West Bromwich 
11/01 19:00
FT 
 Zamora Barinas
Mallorca 
11/01 19:00
FT 
 Haro Deportivo
Osasuna 
11/01 19:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Zaragoza 
11/01 19:00
AET 
 UCAM Murcia
CD Mirandes 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-3]
11/01 19:00
FT 
 Zamora CF
Mallorca 
11/01 23:00
FT 
 Portugalete
Real Betis 
11/01 23:00
FT 
 Murcia
Leganes 
11/01 23:00
AET 
 Cd Ebro
SD Ponferradina 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-0]
12/01 00:00
AET 
 Cf Rayo Majadahonda
Tenerife 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[2-4]
12/01 00:00
AET 
 Ibiza Eivissa
Albacete 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[5-3]
12/01 00:30
FT 
 Yeclano Deportivo
Elche 
12/01 01:00
FT 
 UD Badajoz
Las Palmas 1
12/01 01:00
FT 
 Cd Badajoz
Las Palmas 
12/01 02:00
FT 
 Sestao
Athletic Bilbao 
12/01 02:00
FT 
 CF Badalona
Getafe 1
12/01 02:00
FT 
 Cultural Leonesa
SD Huesca 
12/01 02:00
AET 
 Recreativo Huelva
Fuenlabrada 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[5-4]
12/01 02:00
AET 
1 Futbol Club Cartagena
Girona 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-4]
12/01 02:00
FT 
 Sestao River
Athletic Bilbao 
12/01 03:00
AET 
 UD Logrones
Cadiz 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-2]
12/01 04:00
FT 
 Ud Tamaraceite
Granada 
12/01 04:00
AET 
 UD Marbella
Valladolid 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[1-4]
12/01 04:00
AET 
 Orihuela CF
Villarreal 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-2]
11/01 23:30
FT 
 Portimonense
Pacos Ferreira 
12/01 02:00
FT 
1 Boavista
Famalicao 1
12/01 04:30
FT 
 Vitoria Setubal
Sporting Lisbon 
11/01 14:00
FT 
 Brisbane Roar
Melbourne City 
11/01 16:30
FT 
 Perth Glory
Adelaide United 
11/01 18:15
FT 
 Bahrain U23
Iraq U23 
11/01 21:15
FT 
 Thailand U23
Australia U23 
11/01 21:00
FT 
 Tp Mazembe Englebert
Primeiro De Agosto 
11/01 21:00
FT 
 Platinum
Al Ahly 
11/01 21:00
FT 
 Mamelodi Sundowns
Usm Alger 
12/01 00:00
FT 
 Petro Atletico De Luanda
Wydad Casablanca 
12/01 00:00
FT 
 As Vita Club
Esperance Sportive de Tunis 
12/01 03:00
FT 
1 Al Hilal Omdurman
Es Du Sahel 1
11/01 18:05
FT 
 Mc Alger U21
Es Setif U21 
11/01 21:35
FT 
 Nc Magra U21
Paradou Ac U21 
11/01 22:00
FT 
 Usm Alger U21
Js Kabylie U21 
12/01 07:45
AET 
 Nacional Montevideo
River Plate 
90min [4-4], 120min [4-4], Penalty [4-3],
12/01 09:40
FT 
 San Lorenzo
Talleres Cordoba 
11/01 13:00
 
 Newcastle Jets Fc Youth
Central Coast Mariners Fc Am 
11/01 14:00
 
 Canberra United U21
Western Sydney Wanderers Am 
12/01 08:00
 
 Adelaide United U21
Brisbane Roar Am 
11/01 23:00
FT 
 East Riffa
Busaiteen 
12/01 00:00
FT 
 Westerlo
KVSK Lommel 
12/01 03:30
FT 
 St Gilloise
Oud Heverlee 
12/01 03:00
FT 
 Thes Sport
Urs Lixhe Lanaye 
12/01 03:00
FT 
 Lalouviere
Dender 
12/01 03:00
FT 
 Olympic Charleroi
Rupel Boom 1
12/01 03:00
FT 
 Tubize
Dessel Sport 
12/01 02:00
FT 
 Nova Iguacu
America RJ 
12/01 02:00
FT 
 Macae
Portuguesa RJ 
12/01 02:00
FT 
 Friburguense Rj
Americano Rj 
11/01 22:00
FT 
 Botafogo Sp Youth
Botafogo Rj Youth 1
11/01 22:00
AET 
 Vitoria Salvador Youth
Parana Clube Youth 
90min [0-0], Penalty [4-5],
11/01 22:00
FT 
1 Desportivo Brasil U19
Capivariano Sp Youth 
12/01 00:45
FT 
 Internacional Rs Youth
Volta Redonda Youth 
12/01 02:00
AET 
 Juventude Rs Youth
Francana Youth 
90min [2-2], Penalty [4-2],
12/01 02:00
AET 
 Tupi Mg U20
Gama Df Youth 
90min [1-1], Penalty [6-5],
12/01 02:00
FT 
 Tanabi Sp Youth
Joinville Sc Youth 
12/01 02:00
AET 
 Taboao Da Serra Youth
Ituano Youth 
90min [3-3], Penalty [2-1],
12/01 03:00
FT 
 Gremio Novorizontin Youth
Atletico Go Youth 
12/01 03:00
AET 
 Atletico Paranaense Youth
Bahia Youth 
90min [1-1], Penalty [4-2],
12/01 03:00
FT 
 Votuporanguense Youth
Mirassol Youth 
12/01 03:00
FT 
 Red Bull Brasil Youth
Serra Es Youth 
12/01 03:00
AET 
 Santos Youth
Ponte Preta Youth 
90min [1-1], Penalty [2-3],
12/01 05:30
AET 
 Fluminense Rj Youth
Crb Youth 
90min [1-1], Penalty [5-6],
12/01 06:00
FT 
 Londrina Ec Youth
Timon Ecma Youth 
12/01 08:00
FT 
 Corinthians Paulista U20
Cuiaba Mt Youth 
11/01 20:00
FT 
 Dynamo De Douala
Unisport Bafang 
11/01 22:00
FT 
 As Fap
Yafoot 
11/01 22:00
FT 
 Foncha Street Bamenda
Stade De Bertoua 
11/01 22:05
FT 
 Nternational Sporting De Douala
Renaissance Ngoumou 
12/01 06:00
FT 
 Guadalupe
La U universitarios 1
12/01 09:30
FT 
 Ad San Carlos
Deportivo Saprissa 
12/01 10:00
FT 
 Herediano
Ad Grecia 
11/01 23:00
FT 
1 AEL Limassol
Nea Salamis 
12/01 01:00
FT 
 Ethnikos Achnas
AEK Larnaca 
11/01 20:30
FT 
 Akritas Chloraka
AE Zakakiou 
11/01 20:30
FT 
 Ermis Aradippou
Anagenisis Dherina 
11/01 20:30
FT 
 Onisilos Sotiras
Digenis Morphou 1
11/01 20:30
FT 
 Alki Oroklini
Omonia Aradippou 
11/01 20:30
FT 
 Omonia Psevda
Agia Napa 
11/01 17:30
FT 
 Bohemians Praha
Dukla Praha 
11/01 17:35
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Hradec Kralove 
11/01 20:00
FT 
 Marila Pribram
Baumit Jablonec 
11/01 23:00
FT 
 Masr
Arab Contractors 
11/01 23:00
FT 
 Dover Athletic
Hartlepool United FC 
11/01 23:00
FT 
 Altrincham
Guiseley 
11/01 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Curzon Ashton 
11/01 23:00
FT 
 Hereford
Bradford Park Avenue 
11/01 23:00
FT 
 Spennymoor Town
Kettering Town 
11/01 23:00
FT 
 York City
AFC Telford United 
11/01 23:00
FT 
1 Wealdstone
Welling United 
11/01 23:00
FT 
 Billericay Town
Slough Town 
11/01 23:00
FT 
 Braintree Town
Tonbridge Angels 
11/01 23:00
FT 
 Dartford
Oxford City 
11/01 23:00
FT 
1 Eastbourne Borough
St Albans City 
11/01 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Havant and Waterlooville 
11/01 23:00
FT 
 Weymouth
Dulwich Hamlet 
11/01 23:00
FT 
 Coventry
Milton Keynes Dons 
11/01 23:00
FT 
 Rochdale
Bolton Wanderers 
11/01 23:00
FT 
1 Peterborough United
Gillingham 
11/01 23:00
FT 
 Sunderland
Wycombe Wanderers 
11/01 23:00
FT 
 Oxford United
Rotherham United 
11/01 23:00
FT 
 Portsmouth
AFC Wimbledon 1
11/01 23:00
FT 
 Southend United
Tranmere Rovers 
11/01 23:00
FT 
 Shrewsbury Town
Lincoln City 
11/01 23:00
FT 
 Ipswich
Accrington Stanley 
11/01 23:00
FT 
 Burton Albion
Fleetwood Town 
11/01 23:00
FT 
 Bristol Rovers
Doncaster Rovers 
11/01 23:00
FT 
 Crawley Town
Bradford AFC 
11/01 23:00
FT 
 Leyton Orient
Grimsby Town 
11/01 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Walsall 
11/01 23:00
FT 
1 Scunthorpe United
Newport County 
11/01 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Port Vale 
11/01 23:00
FT 
1 Carlisle
Plymouth Argyle 
11/01 23:00
FT 
 Salford City
Northampton Town 
11/01 23:00
FT 
 Morecambe
Colchester United 1
11/01 23:00
FT 
 Dorking
Stockport County 
11/01 23:00
FT 
 Kingstonian
Leamington 
11/01 23:00
FT 
 AFC Fylde
Southport FC 
11/01 23:00
FT 
 Royston Town
Chester FC 
11/01 23:00
FT 
 Yeovil Town
Hampton & Richmond 
11/01 23:00
FT 
1 Ebbsfleet United
Kings Lynn 
11/01 23:00
FT 
 Halesowen Town
Maidenhead United 
11/01 23:00
FT 
 Notts County
Dagenham and Redbridge 
11/01 23:00
FT 
 Torquay United
Halifax Town 
11/01 23:00
FT 
 Eastleigh
Matlock Town 
11/01 23:00
FT 
 Concord Rangers
Bath City 
11/01 23:00
FT 
 Farsley Celtic
Barnet 
11/01 23:00
FT 
1 AFC Hornchurch
Aveley 
11/01 23:00
FT 
 Barrow
Fc United Of Manchester 1
11/01 23:00
FT 
 Chelmsford City
Salisbury City 
11/01 23:00
FT 
 Darlington
Harrogate Town 
12/01 01:30
FT 
 Manchester City Womens
Everton Cd Womens 
11/01 23:00
FT 
 Atherton Collieries
Stalybridge Celtic 
11/01 23:00
FT 
 Basford Utd
Bamber Bridge 
11/01 23:00
FT 
 Buxton FC
Morpeth Town 
11/01 23:00
FT 
 Gainsborough Trinity
Witton Albion 
11/01 23:00
FT 
 Grantham Town
Lancaster City 
11/01 23:00
FT 
 Hyde United
Whitby Town 
11/01 23:00
FT 
1 Scarborough
Nantwich Town 1
11/01 23:00
FT 
 Warrington Town AFC
Radcliffe Borough 
11/01 23:00
FT 
 South Shields
Mickleover Sports 
11/01 23:00
FT 
 Folkestone
Haringey Borough 1
11/01 23:00
FT 
 Bowers Pitsea
Cray Wanderers 
11/01 23:00
FT 
 Enfield Town
Brightlingsea Regent 
11/01 23:00
FT 
 Horsham
Corinthian Casuals 1
11/01 23:00
FT 
 Leatherhead
Bognor Regis Town 
11/01 23:00
FT 
 Lewes
Carshalton Athletic 
11/01 23:00
FT 
 Margate
East Thurrock United 
11/01 23:00
FT 
 Potters Bar Town
Bishop's Stortford 
11/01 23:00
FT 
 Wingate Finchley
Cheshunt 
11/01 23:00
FT 
 Worthing
Merstham 
11/01 23:00
FT 
 Kings Langley
Peterborough Sports 
11/01 23:00
FT 
 Barwell
Alvechurch 1
11/01 23:00
FT 
 Bromsgrove Sporting
Tamworth 
11/01 23:00
FT 
 Hednesford Town
Coalville 
11/01 23:00
FT 
 Hitchin Town
Needham Market 
11/01 23:00
FT 
 Leiston
Rushden&Diamonds 
11/01 23:00
FT 
 Nuneaton Town
Banbury United 
11/01 23:00
FT 
 Redditch United
Rushall Olympic 
11/01 23:00
FT 
 St Ives Town
Lowestoft Town 
11/01 23:00
FT 
 Stratford Town
Stourbridge 
11/01 23:00
FT 
 Chesham United
Beaconsfield Sycob 
11/01 23:00
FT 
 Dorchester Town
Truro City 
11/01 23:00
FT 
 Farnborough Town
Walton Casuals 
11/01 23:00
FT 
 Harrow Borough
Hayes&Yeading 
11/01 23:00
FT 
 Metropolitan Police
Hendon 
11/01 23:00
FT 
 Swindon Supermarine
Hartley Wintney 
11/01 23:00
FT 
 Tiverton Town
Poole Town 
11/01 23:00
FT 
 Wimborne Town
Blackfield Langley 
11/01 23:00
FT 
 Yate Town
Taunton Town 
11/01 19:55
FT 
 Chelsea U23
Manchester City U23 
11/01 19:10
 
 JK Tallinna Kalev
Maardu Fc Starbunker 
11/01 21:00
FT 
1 Trans Narva
Nomme JK Kalju 
11/01 22:50
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Parnu Linnameeskond 
11/01 20:05
FT 
 Sebeta City
Jimma Aba Jifar 
12/01 01:00
FT 
 Bastia
Mulhouse 
12/01 00:00
FT 
 Entente Sannois
Chartres 
12/01 01:00
FT 
 Granville
Vitre 
12/01 01:30
FT 
 Gobelins
Rouen 
12/01 01:30
FT 
 Vannes OC
Saint Malo 
12/01 01:00
FT 
 Annecy
Hyeres 
12/01 01:00
FT 
 Frejus Saint-Raphael
Marignane Gignac 
12/01 01:00
FT 
 Chasselay M.D. Azergues
Martigues 
12/01 01:00
FT 
1 Bourges
Trelissac 
12/01 01:00
FT 
 Colomiers
Sete FC 
12/01 01:00
FT 
 Romorantin
Andrezieux 
12/01 01:00
FT 
1 Chamalieres
Stade Bordelais 
11/01 23:00
FT 
 Liberty Professionals
Medeama Sc 
11/01 23:15
FT 
1 Volos Nfc
Xanthi 
12/01 01:30
FT 
 Larisa
Aris Salonica 
12/01 02:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Atromitos Athens 
11/01 21:00
FT 
 Kerkyra
Apollon Larissas 
11/01 17:05
FT 
 Doxa Dramas U19
Ae Karaiskakis U19 
11/01 18:00
FT 
 Paok Saloniki U19
Aek Athens U19 
11/01 19:00
FT 
 Ael Larisa U19
Aris Thessaloniki U19 
11/01 19:05
FT 
 Levadiakos U19
Ergotelis U19 
11/01 19:30
FT 
 Panaitolikos U19
Atromitos U19 
11/01 20:00
FT 
 Volos Nps U19
Xanthi U19 1
11/01 20:00
FT 
 Apollon Smirnis U19
Panahaiki 2005 U19 
11/01 20:15
FT 
1 Pas Giannina U19
Apollon Pontou Kalamaria U19 
12/01 09:00
FT 
 Marathon
Lobos Upnfm 1
11/01 20:30
FT 
1 Hong Kong
Dreams Sports Club 
11/01 14:30
 
1 Southern District
Wofoo Tai Po 
11/01 19:15
 
1 HK Kopavog
Breidablik 1
11/01 19:30
FT 
 IA Akranes
Stjarnan 
11/01 19:45
FT 
 Hafnarfjordur FH
IBV Vestmannaeyjar 
11/01 23:00
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Grindavik 
12/01 00:00
FT 
 Umf Njardvik
UMF Selfoss 
12/01 01:00
FT 
 Vestri
Keflavik 
11/01 23:15
FT 
 Valur
Fram Reykjavik 
11/01 22:00
FT 
 Delhi Dynamos
Mumbai City 
11/01 14:30
FT 
1 Baderan Tehran U23
Moghavemat Tehran U23 
11/01 16:00
FT 
 Peyrovan Hejazi U23
Naft Iranian U23 1
11/01 16:30
FT 
 Saipa U23
Olympic Andisheh U23 
11/01 18:35
FT 
 Abi Pooshan U23
Esteghlal Tehran U23 
11/01 18:35
FT 
 Cypress Teresopolis U23
Niroye Zamini U23 
11/01 22:00
FT 
 Ballymun United
Bluebell United 
11/01 22:00
FT 
1 Colepark United
Ucd Afc 
11/01 22:30
FT 
1 Cherry Orchard
Maynooth University Town 
11/01 18:00
FT 
1 Hapoel Bnei Pardes
Maccabi Nujeidat Ahmed 
11/01 20:30
FT 
 Tzeirey Tamra
Maccabi Bnei Nahf 
11/01 20:30
FT 
1 Hapoel Ihud Bnei Gat
Ihud Bnei Jat 1
12/01 02:00
FT 
 Sc Beer Sheva
Dimona 
11/01 21:00
FT 
 Hapoel Haifa
Ashdod MS 
11/01 23:30
FT 
 Hapoel Raanana
Hapoel Beer Sheva 
12/01 00:30
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Hadera 
12/01 01:50
FT 
 Maccabi Netanya
Maccabi Haifa 
11/01 16:55
FT 
1 Maccabi Haifa U19
Maccabi Petach Tikva U19 
11/01 17:00
FT 
 Beitar Nes Tubruk U19
Hapoel Kiryat Shmona U19 
11/01 17:00
FT 
1 Bnei Sakhnin U19
Hapoel Tel Aviv U19 
11/01 17:00
FT 
 Hapoel Hadera U19
Beitar Jerusalem Oren U19 
11/01 18:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva U19
Maccabi Tel Aviv U19 
11/01 18:00
FT 
 Hapoel Nof Hagalil U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 
11/01 18:00
FT 
 Hapoel Raanana Roei U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 
11/01 18:30
FT 
 Hapoel Ramat Gan U19
Maccabi Netanya U19 1
11/01 18:00
FT 
1 Chievo Youth
Cagliari U19 
11/01 18:00
FT 
 Fiorentina U20
Sampdoria U19 
11/01 20:00
FT 
 Napoli U19
Juventus U19 
11/01 21:30
FT 
 Torino U19
Sassuolo Calcio Youth 
11/01 19:00
FT 
 Bari Womens
Gs Roma Womens 
11/01 21:30
FT 
 Orobica Womens
Fiorentina Womens 
11/01 21:30
FT 
 Sassuolo Womens
Agsm Verona Womens 
11/01 22:00
FT 
 Pro Patria
Albinoleffe 
11/01 21:30
FT 
 Rieti
Az Picerno Asd 
11/01 22:00
 
 Cavese
Reggina 
11/01 21:30
FT 
1 Pro Sesto
Us Dro 
11/01 21:30
FT 
 Apdc Chions
Ac Vigasio 
11/01 22:00
FT 
1 Cjarlins Muzane
Asd San Luigi Calcio 1
11/01 18:20
FT 
 Mount Kenya United
Bidco United 
11/01 20:00
FT 
 Shabana
Nairobi Star City 
11/01 20:05
FT 
1 St Josephs Youth
Wu Shuru 
11/01 20:10
FT 
 Fortune Sacco
Coast Stima 
11/01 20:20
FT 
 Kibera Black Stars
Muranga Seal 
11/01 21:00
FT 
 Vittoriosa Stars
St Andrews 
11/01 23:15
FT 
 Zejtun Corinthians
Swieqi United 
11/01 21:00
FT 
 Senglea Athletic
Sirens 
11/01 21:00
FT 
1 Santa Lucia
Valletta FC 1
11/01 23:00
FT 
 Sliema Wanderers FC
Balzan 
11/01 23:15
FT 
 Mosta
Tarxien Rainbows 
12/01 01:00
FT 
 Atlas Womens
Monarcas Morelia Womens 
12/01 07:00
FT 
1 Cruz Azul
Atlas 
12/01 09:00
FT 
 Leon
Queretaro 
12/01 09:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Juarez 
12/01 11:00
FT 
 Tigres UANL
Atletico San Luis 
12/01 05:30
FT 
 Ua Zacatecas
Correcaminos 2 
12/01 09:00
FT 
 Mineros De Fresnillo
Coras De Nayarit 
11/01 23:00
FT 
1 Chivas Guadalajara U20
Juarez U20 
11/01 23:00
FT 
 Cdsyc Cruz Azul U20
Atlas U20 
12/01 01:00
FT 
 Leon U20
Queretaro U20 
12/01 01:15
FT 
 Tigres Uanl U20
San Luis U20 
11/01 22:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
IRT Itihad de Tanger 
12/01 00:00
FT 
 Raja de Beni Mellal
OCK Olympique de Khouribga 
11/01 17:00
 
 Ayeyawady United
Magway 
11/01 14:15
FT 
 Jawalakhel Youth Club
Machhindra 
11/01 21:30
FT 
 Scheveningen
Noordwijk 
11/01 22:00
FT 
 ASWH
TEC 
11/01 22:00
FT 
1 Volendam Am
VV Katwijk 
11/01 22:00
FT 
 Quick boys
Gelders Veenendaalse VV 
12/01 09:00
FT 
 Canterbury United
Hamilton Wanderers 
12/01 09:00
FT 
 Tasman United
Eastern Suburbs Afc 
12/01 09:00
FT 
 Team Wellington
Hawkes Bay United 
11/01 22:00
FT 
 Harland Wolff Welders
Portadown FC 
11/01 22:00
FT 
 Queens University
Knockbreda Parish 1
11/01 23:00
FT 
 Glentoran
Warrenpoint Town 1
11/01 19:00
FT 
 Feirense
Porto B 
11/01 23:00
FT 
 SL Benfica 2
Casa Pia Ac 1
11/01 23:00
FT 
 Sporting Covilha
GD Estoril-Praia 
12/01 01:15
FT 
 Chaves
Leixoes 
11/01 23:00
FT 
 Gondomar
Canelas 2010 
11/01 19:00
FT 
 Sporting Braga U23
Benfica U23 
11/01 19:00
FT 
 Famalicao U23
Leixoes U23 
11/01 19:00
FT 
 Coimbra Ec U23
Cova Piedade U23 
11/01 19:00
FT 
 Maritimo U23
Rio Ave U23 
11/01 19:00
FT 
 Portimonense U23
Vitoria Guimaraes U23 
11/01 19:00
FT 
 Vitoria Setubal U23
Gd Estoril Praia U23 
11/01 16:00
FT 
 Mfk Tyumen Futsal
Novali Futsal 
11/01 17:00
 
 Berkut Futsal
Mfk Cprf Futsal 
11/01 20:00
 
 Ukhta Tyumen Futsal
Ttg Ugra Yugorsk Futsal 
11/01 20:00
FT 
 Interforce
Amagaju 
11/01 20:00
FT 
1 Rwamagana City
Vision Jn 
11/01 20:05
FT 
 Miroplast
Etoile De Lest 
11/01 20:05
FT 
1 Pepiniere
Kirehe 
11/01 21:00
FT 
 Marines
Gasogi Utd 
11/01 21:00
FT 
 As Kigali
Rayon Sports 
11/01 21:00
FT 
 Muhanga
Gicumbi 
11/01 20:15
FT 
1 Hajer
Al Jndal 
11/01 20:35
FT 
 Al Arabi Ksa
Arar 
11/01 20:50
FT 
 Dhamk
Al-Ettifaq 
11/01 23:05
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al-Raed 
12/01 01:05
FT 
 Al Hilal
Al Wehda Mecca 
11/01 23:00
FT 
 Greenock Morton
Dunfermline 
11/01 23:00
FT 
 Partick Thistle
Dundee United 
11/01 23:00
FT 
 East Fife
Airdrie United 
11/01 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Raith Rovers 
11/01 23:00
FT 
1 Peterhead
Falkirk 
11/01 23:00
FT 
 Cumbernauld Colts
Dalbeattie Star 1
12/01 00:30
FT 
 Us Goree
Asc Jaraaf 
12/01 01:00
FT 
 As Douanes Dakar
Teunhueth 
11/01 21:30
FT 
 Free State Stars
Uthongathi 
11/01 21:30
FT 
 Steenberg United
Ajax Cape Town 
11/01 21:30
FT 
 Tshakhuma Tm
Royal Eagles 
11/01 21:30
FT 
 Baroka
Polokwane City 
11/01 21:30
FT 
 Highlands Park
Stellenbosch 
12/01 02:15
FT 
 Chippa United FC
Maritzburg United 
11/01 19:00
FT 
 Sevilla U19
Recreativo Huelva U19 
11/01 20:00
FT 
 Laguna U19
Ad Huracan U19 1
11/01 20:00
FT 
 Tenerife U19
Juventud Laguna U19 
11/01 20:30
FT 
 Union Viera U19
Cd Marino U19 
11/01 20:30
FT 
 Rc Victoria U19
Sd San Jose U19 1
11/01 22:45
FT 
 Leganes U19
Atletico Madrid U19 
11/01 23:00
FT 
 Conxo Santiago U19
Ural U19 
11/01 23:00
FT 
 Real Betis U19
Pena Barcelonista U19 1
11/01 23:15
FT 
 Unio Fb Jabac Terrassa U19
Damm U19 
12/01 00:15
FT 
 Ce Europa U19
Espanyol U19 
11/01 19:00
FT 
1 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Catgas Energia Futsal 
12/01 00:15
FT 
 Palma Futsal
Inter Movistar Futsal 
12/01 01:30
FT 
 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Xota Navarra Futsal 
12/01 01:30
FT 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
12/01 01:30
FT 
1 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Vaidepenas Futsal 
12/01 02:00
FT 
 Cordoba Futsal
Levante Futsal 
12/01 02:30
FT 
1 Paruro Five Foot
Peniscola Futsal 1
12/01 03:45
FT 
1 Sala 10 Zaragoza Futsal
Fcbarcelona Futsal 
11/01 20:00
FT 
 Rcd Espanyol Womens
Deportivo La Coruna Womens 
11/01 23:00
FT 
 Atletico De Madrid Womens
Sporting De Huelva Womens 
11/01 23:30
FT 
 Cd Tacon Womens
Barcelona Womens 
12/01 01:15
FT 
 Granadilla Tenerife Womens
Sevilla Fc Womens 
11/01 23:00
FT 
 Real Union de Irun
Calahorra 
12/01 01:00
FT 
 Arenas Club De Getxo
Salmantino 
12/01 01:00
FT 
 Igualada
Ue Sants 
12/01 01:30
FT 
1 Yague
Vianes 
12/01 01:00
FT 
 Villarrubia
Algeciras 
11/01 21:00
FT 
 Coastal Union
Biashara United 
11/01 21:00
FT 
 Mbeya City
Ndanda 1
11/01 21:00
FT 
 Polisi Tanzania
Kagera Sugar 
11/01 21:00
FT 
 Singida United
Ruvu Shooting 
11/01 18:00
FT 
 Erzincanspor
Serik Belediyespor 
11/01 18:25
FT 
 Catalca Spor
Tokatspor 
11/01 18:30
 
 Sile Yildizspor
Karaman Belediyesi Spor 
11/01 18:30
FT 
 Erokspor
Fethiyespor 1
11/01 18:10
FT 
 Besiktas Womens
Kocaeli Bayan Womens 
11/01 18:00
FT 
 Duzyurtspor
Tarsus Idman Yurdu 
11/01 18:25
FT 
1 Zonguldak
Manisa Bb Spor 
11/01 18:30
FT 
 Hacettepe Spor
Afjet Afyonspor 
11/01 18:30
FT 
 Inegolspor
Kirklarelispor 
11/01 18:30
FT 
 Sariyer
Pendikspor 1
11/01 18:30
FT 
 Bandirmaspor
Belediye Vanspor 
11/01 18:30
FT 
 Kirsehir Koyhizmetleri
Eyupspor 
11/01 18:30
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Kastamonuspor 1
11/01 20:00
FT 
 Wakiso Giants
Uganda Police 
11/01 22:30
FT 
 Connahs Quay Nomads
Barry Town Afc 
11/01 22:30
FT 
1 Newi Cefn Druids
Penybont 
11/01 22:30
FT 
 Carmarthen
Airbus 
11/01 22:30
FT 
 Uwic Inter Cardiff
Bala Town 
11/01 12:30
FT 
 Campbelltown City SC
West Adelaide 
11/01 12:30
FT 
 Cumberland United
Adelaide Comets 
11/01 12:30
FT 
 Playford City Patriots
Adelaide Olympic 
11/01 14:00
FT 
1 Dandenong Thunder U20
Melbourne Knights U20 
11/01 14:00
FT 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Kingston City U20 
11/01 15:00
FT 
 Port Melbourne Sharks
Kingston City 
11/01 15:00
FT 
 Sturt Lions
Adelaide Raiders SC 
11/01 15:45
FT 
 Dandenong Thunder
Melbourne Knights 
11/01 17:00
FT 
 Lisen
Vyskov 
11/01 17:15
FT 
 Pardubice
Zivanice 
11/01 17:15
FT 
1 Manang Marshyangdi Club
Himalayan Sherpa Club 
11/01 17:30
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Pisek 
11/01 18:00
FT 
 Budejovice
Viktoria Zizkov 
11/01 18:00
FT 
 Teplice
Usti nad Labem 
11/01 18:00
FT 
 Soroksar
Szolnoki MAV 
11/01 18:00
FT 
 Anderlecht
Lugano 
11/01 18:00
FT 
 Gyirmot Se
ETO Gyori FC 
11/01 18:00
FT 
 Hvidovre IF
Vanlose If 
11/01 18:25
FT 
 Sellebrity
Millat 
11/01 19:00
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Borussia Dortmund 
11/01 19:00
FT 
 Glasgow Rangers
Lokomotiv Tashkent 
11/01 19:00
FT 
1 Wolfsberger AC
SG Austria Klagenfurt 
11/01 19:00
FT 
 Spartak Trnava
Zlin 
11/01 19:05
FT 
 Hatayspor
Istanbulspor 
11/01 19:10
FT 
 Sc Gleisdorf
SV Horn 
11/01 19:30
FT 
 Lahti
Mp Mikkeli 
11/01 19:30
FT 
 AS Eupen
PSV Eindhoven 
11/01 20:00
Postp. 
 Wacker Innsbruck
Munchen 1860 
11/01 20:00
FT 
 FSV Optik Rathenow
Viktoria Berlin 1889 
11/01 20:00
FT 
 Grasshoppers
Hansa Rostock 
11/01 20:05
FT 
 Hannover 96
Paderborn 07 
11/01 20:05
FT 
 Gornik Zabrze
Banik Ostrava 
11/01 20:05
FT 
 Shelbourne
Wexford Youths 
11/01 20:30
FT 
 Zapresic
NK Rudar Velenje 
11/01 21:00
FT 
 VSG Altglienicke
Hertha Bsc Berlin Am 
11/01 21:00
FT 
 Sturm Graz
Blau Weiss Linz 
11/01 21:00
FT 
 WSG Wattens
SSV Jahn Regensburg 
11/01 21:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Stade Ouchy 
11/01 21:00
 
 Dinamo Zagreb
Zalaegerszegi TE 
11/01 21:00
FT 
 Schalke 04 II
Preuben Munster 
11/01 21:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Fortuna Koln 
11/01 21:00
FT 
 Wiener Sportklub
SK Vorwarts Steyr 
11/01 21:00
FT 
 SC Wiener Neustadt
Austria Wien 
11/01 21:00
FT 
 Hnk Gorica
NK Lokomotiva Zagreb 
11/01 21:05
FT 
 SKU Amstetten
St.Polten 
11/01 21:30
FT 
 Wil 1900
Thun 
11/01 22:00
FT 
 RW Essen
Groningen 
11/01 22:00
FT 
 Union Berlin
Ferencvarosi TC 
11/01 22:00
FT 
 Puskas Akademia
Luzern 
11/01 22:30
FT 
 Nurnberg
Bayern Munich 
11/01 23:00
FT 
 Vitesse Arnhem
MSV Duisburg 
11/01 23:30
FT 
 Servette
Seoul 
12/01 00:00
FT 
 Ajax Amsterdam
Club Brugge 
12/01 00:00
FT 
 Borussia Dortmund
Mainz 05 
12/01 01:00
FT 
 Livingston
Anderlecht 
12/01 03:00
FT 
 Juventude Rs
Atletico Tubarao 
12/01 03:00
FT 
 Operario Ferroviario Pr
Londrina (PR) 
12/01 03:00
FT 
 Juazeirense Ba
Altos/pi 
12/01 04:00
FT 
1 Aimore Rs
Sao Luiz(RS) 1
12/01 05:30
FT 
 Univ. Catolica
Curico Unido 
12/01 08:10
FT 
 Isidro Metapan
Ad Santa Rosa 
12/01 10:00
FT 
1 Tampico Madero
Correcaminos Uat 1
12/01 10:00
FT 
1 Sacachispas
Deportivo Mixco 
12/01 10:00
FT 
 Deportivo Xinabajul
CD Malacateco 1