Live3s Logo

LiveScore 10 Jan 2020

11/01 04:00
FT 
 Sheffield United
West Ham 
11/01 03:45
FT 
 Stade Rennais
Marseille 
11/01 03:00
FT 
 Santa Clara
Rio Ave 
11/01 03:00
FT 
 Benfica
Aves 
11/01 05:15
FT 
 Moreirense
Porto 1
10/01 16:30
FT 
 Newcastle Jets
Sydney 
11/01 11:45
FT 
 Wellington Phoenix
Western Sydney 
10/01 18:15
FT 
 Vietnam U23
UAE U23 
10/01 21:15
FT 
 North Korea U23
Jordan U23 
11/01 00:00
FT 
 Js Kabylie
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
11/01 03:00
FT 
 El Zamalek
Zesco United Ndola 
10/01 16:10
FT 
 Rc Relizane U19
Jsm Tiaret U19 
10/01 16:20
FT 
 Mo Bejaia U19
Usm Khenchela U19 1
10/01 16:20
FT 
 Usm Blida U19
Usm Alger U19 
10/01 16:20
FT 
 Cs Constantine U19
Us Biskra U19 
10/01 16:20
FT 
 Om Arzew U19
Usm Bel Abbes U19 
10/01 16:30
FT 
 Ca Batna U19
Nc Magra U19 1
10/01 23:00
FT 
2 Al-Hadd
Al-Muharraq 
11/01 03:30
FT 
 KFCO wilrijk
Roeselare 
11/01 00:00
FT 
 Coritiba Youth Pr
Sao Bento Sp Youth 
11/01 00:00
FT 
1 Canaa/ba Youth
Sao Caetano Youth 
11/01 01:45
FT 
 Trindade Ac Youth
Sergipe Youth Se 
11/01 02:00
FT 
 Vitoria Da Conquista Ba Youth
Trem Youth 
11/01 02:15
FT 
 Portuguesa Youth
Csa U20 
11/01 02:15
FT 
 Nacional Ac Sao Paulo Youth
Ceara Youth 
11/01 04:00
FT 
 Osto Youth Team
Cruzeiro Youth 
11/01 04:00
FT 
 Carajas Pa Youth
Jacuipense Ba Youth 
11/01 06:15
FT 
 Itapirense Sp U23
Vasco Da Gama Youth 
11/01 06:15
FT 
1 Operario Ferroviario Pr Youth
Palmeira Rn Youth 
11/01 08:30
FT 
 Ec Sao Bernardo U20
Sao Paulo Youth 
11/01 00:00
FT 
 Othellos Athienou
Xylotympou 
10/01 17:30
 
 Banik Ostrava
Prostejov 
10/01 20:50
FT 
 Mfk Karvina
FK Pohronie 
10/01 22:30
FT 
 Norwich City U23
Aston Villa U23 1
11/01 03:00
FT 
 Wolves U23
Blackburn Rovers U23 
11/01 03:00
FT 
 Fulham U23
Stoke City U23 
11/01 03:00
FT 
 Manchester United U23
Newcastle U23 
10/01 21:00
FT 
 Watford U23
Coventry U23 
10/01 21:00
FT 
 Hull City U23
Bolton Wanderers U23 
10/01 21:30
FT 
 Birmingham U23
Wigan Athletic U23 
10/01 22:00
FT 
 Barnsley U23
Nottingham Forest U23 
11/01 01:35
FT 
 Kuressaare
Tallinna Jk Legion 
11/01 03:00
FT 
 Avranches
Ajaccio GFCO 
11/01 03:00
FT 
 Bourg Peronnas
Avenir Sportif Beziers 
11/01 03:00
FT 
 Concarneau
Bastia CA 
11/01 03:00
FT 
 Creteil
Le Puy Foot 43 Auvergne 
11/01 03:00
FT 
 Toulon
Red Star 93 
11/01 03:00
FT 
 Sochaux
Paris Fc 
11/01 03:00
FT 
1 Le Mans
Auxerre 
11/01 03:00
FT 
 Chambly
Orleans US 45 
11/01 03:00
FT 
1 Rodez AF
Chateauroux 
11/01 03:00
FT 
 Ajaccio
Grenoble 
11/01 03:00
FT 
 Clermont Foot
ES Troyes AC 
11/01 03:00
FT 
 Nancy
Valenciennes 
11/01 03:00
FT 
 Chamois Niortais
Le Havre 
11/01 00:30
FT 
 Bk Milan
Marimoo 
10/01 23:00
FT 
 Ergotelis
Apollon Smirnis 
11/01 09:15
FT 
 Honduras Progreso
CD Vida 
10/01 20:00
 
 Leeman
Kitchee 
11/01 04:00
FT 
 Haukar
Throttur Vogur 1
10/01 13:30
FT 
 Real Kashmir
Minerva Academy 
10/01 18:15
FT 
 Guardian Angel
Corps Of Signals 
10/01 18:15
 
 Velsao Scc
Vasco SC 
10/01 22:00
FT 
 Fateh Hyderabad
Chennai Titans 
11/01 03:30
FT 
1 Inchicore Athletic
Templeogue United 
11/01 03:30
FT 
 St Marys
College Corinthians 
11/01 03:45
FT 
 Edenderry Town
Mochtas 
11/01 03:45
FT 
 Malahide United
Ballymun United 
11/01 03:45
FT 
 Carrigaline United
Avomdale United 
11/01 04:00
FT 
 Maynooth University Town
Liffeys Pearse 
11/01 04:00
FT 
1 Cherry Orchard
Killester Donnycarne 1
10/01 17:15
FT 
 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
MS Tseirey Taybe 
10/01 18:00
FT 
1 Beitar Petah Tikva
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
10/01 18:00
FT 
 Ironi Modiin
Beitar Yavne 1
10/01 18:00
FT 
 Hapoel Tuba Zangariyye
Bnei Mamba Golan 2
10/01 18:10
FT 
 Hapoel Ironi Gedera
Ms Hapoel Lod 
10/01 18:15
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Beitar Ironi Kiryat Gat 1
10/01 18:45
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Maccabi Ironi Netivot 
10/01 19:00
FT 
 Ironi Beit Dagan
Hapoel Hod Hasharon 
10/01 19:00
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Moadon Zeirey Rahat 
10/01 19:00
FT 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Otzma Holon 
10/01 19:15
FT 
 Ms Hapoel Yeroham
Ms Ironi Kuseife 1
10/01 20:35
FT 
 Tzeirei Sakhnin
Alnada Nazareth 
10/01 21:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Maccabi Ahi Nazareth 
10/01 21:00
FT 
 Kfar Kasem
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
10/01 21:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Ramat Gan FC 
10/01 21:00
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Hapoel Petah Tikva 
10/01 21:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Afula 1
10/01 18:00
FT 
1 Hapoel Asi Gilboa
Hapoel Herzliya 
10/01 18:45
FT 
 Sc Maccabi Ashdod
As Ashdod 1
10/01 18:45
FT 
1 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
AS Nordia Jerusalem 
10/01 19:00
FT 
 Moadon Sport Tira
Hapoel Kaukab 
10/01 19:00
FT 
 Maccabi Herzliya
Hapoel Holon Yaniv 1
10/01 19:00
FT 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Maccabi Yavne 1
10/01 19:30
FT 
 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Hapoel Kafr Kanna 
10/01 19:30
FT 
1 Maccabi Tamra
Hapoel Iksal 
10/01 19:45
FT 
1 Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Azor 
10/01 21:30
FT 
 Genoa U20
Atalanta U19 
10/01 22:40
FT 
 Kazma
Al Sahel 
11/01 00:00
FT 
 Yeelen
Csk 
11/01 02:00
FT 
 Usfas Bamako
Cercle De Bamako 
11/01 01:00
FT 
 Pembroke Athleta
Pieta Hotspurs 1
11/01 03:15
FT 
 St Georges
Zebbug Rangers 
11/01 06:00
FT 
 Cruz Azul Womens
Club America Womens 
11/01 10:00
FT 
 Juarez Womens
Chivas Guadalajara Womens 
11/01 11:00
FT 
 Morelia
Toluca 
11/01 11:10
FT 
 Club Tijuana
Santos Laguna 
11/01 09:30
FT 
 Atletico San Francisco
Zitacuaro 
11/01 10:00
FT 
 Deportivo Cafessa
Calor De San Pedro 
11/01 10:00
FT 
 Atletico Saltillo
Alacranes de Durango 
10/01 23:00
FT 
 Monarcas Morelia U20
Toluca U20 
10/01 17:00
FT 
 Ispe
Shan United 
11/01 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Volendam 
11/01 03:00
FT 
 Dordrecht 90
SBV Excelsior 
11/01 03:00
FT 
 De Graafschap
Utrecht Am 
11/01 03:00
FT 
 Helmond Sport
NAC Breda 
11/01 03:00
FT 
 Telstar
Eindhoven 
11/01 08:45
FT 
1 Wellington Phoenix Reserve
Southern United 
11/01 10:00
FT 
 Waitakere United
Auckland City 
11/01 03:45
FT 
 Coleraine
Crusaders FC 
10/01 20:50
FT 
 Muscat
Al Nasr(OMA) 1
10/01 20:55
FT 
 Alrstak
Bahla 
10/01 23:10
FT 
 AL-Nahda
Al-Suwaiq Club 
10/01 23:10
FT 
 Al Seeb
Fnjaa SC 
11/01 03:00
FT 
1 Varzim
Academico Viseu 
10/01 23:00
FT 
 Berco Sc
Maritimo 2 
11/01 00:30
FT 
 Al Duhail Sc
Al-Sailiya 
10/01 17:00
FT 
 Berkut Futsal
Mfk Cprf Futsal 
11/01 00:00
FT 
 Ukhta Tyumen Futsal
Ttg Ugra Yugorsk Futsal 
10/01 21:00
FT 
 Police Rwa
Musanze 
10/01 19:55
FT 
 Al Sahel
Al Suqoor Ksa 1
10/01 21:00
FT 
 Wajj
Al Rawdhah 
10/01 20:35
FT 
 Al Hazm
Al Shabab Ksa 
10/01 23:05
FT 
 Al Taawon
Al-Fath 
11/01 01:05
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Ittihad Ksa 
10/01 21:30
FT 
 Cape Umoya United
Richards Bay 
11/01 05:00
FT 
 Cd Buzanada
Marino 
11/01 06:00
FT 
 Trinidad Tobago Police
Point Fortin 
11/01 06:00
FT 
 Central
Club Sando 
11/01 08:00
FT 
 National Defense Forces
W Connection FC 
11/01 08:00
FT 
 La Horquetta Rangers
San Juan Jabloteh 
10/01 21:00
FT 
 Busoga United
Cs Paulesti 
10/01 21:30
FT 
 Ma Lu
Proline 1
10/01 21:30
FT 
 Vipers
Kyetume 
10/01 21:30
FT 
 Bright Stars
Bul 
11/01 03:30
FT 
 Afan Lido
Haverfordwest County 
11/01 03:30
FT 
 Cwmamman United
Briton Ferry Athletic 
11/01 03:30
FT 
 Taffs Well
Caerau 
11/01 03:45
FT 
 Caernarfon
Aberystwyth Town 
11/01 04:00
FT 
 Newtown
The New Saints 
10/01 15:00
 
 Hoàng Anh Gia Lai
Quảng Nam 
10/01 15:00
 
 Ha Tinh
Nam Dinh 
10/01 16:00
FT 
 Đồng Tháp
An Giang 
10/01 16:30
FT 
 Long An
Tay Ninh 1
10/01 16:30
FT 
1 Binh Phuoc
Pho Hien 1
10/01 17:00
 
 Than Quảng Ninh
Viettel 
10/01 17:00
 
 Hải Phòng
Sài Gòn FC 
10/01 17:55
FT 
 UE Llagostera
SC Heerenveen 
10/01 18:00
FT 
 Ingolstadt 04
Gent 
10/01 18:05
FT 
 Cần Thơ
Khanh Hoa 
10/01 18:35
FT 
 Erzurum BB
Carl Zeiss Jena 
10/01 19:00
FT 
 Boeung Ket Rubber Field
Kedah 
10/01 19:00
FT 
 Willem 2
Hibernian 
10/01 20:00
FT 
 Monchengladbach
Freiburg 
10/01 20:00
FT 
 Zwolle
Zulte-Waregem 
10/01 20:00
FT 
 Viktoria Koln
Budaorsi Sc 
10/01 20:30
FT 
 Trabzonspor
Partizani Tirana 
10/01 20:55
FT 
 Utrecht
Bayer Leverkusen 
10/01 21:00
FT 
 Saarbrucken
Darmstadt 
10/01 21:00
FT 
 Koln
Genk 
10/01 21:00
FT 
 Emirate
Al Wihdat Amman 
10/01 21:05
FT 
 Galatasaray
Altay Spor Kulubu 
10/01 21:05
FT 
 Wolfsburg
Seoul 
10/01 21:05
FT 
 Yeni Malatyaspor
KS Perparimi Kukesi 
10/01 21:30
FT 
 Besiktas
Altinordu 
10/01 22:00
FT 
 Rizespor
Akhisar Bld.Geng 
10/01 22:00
FT 
 Cercle Brugge
Augsburg 
10/01 22:00
 
 Monchengladbach
Freiburg 
10/01 22:05
FT 
 Alanyaspor
Goztepe 
10/01 22:30
FT 
 Lugano
Royal Antwerp 
10/01 22:30
FT 
 KV Mechelen
AZ Alkmaar 
10/01 23:00
FT 
 1. Magdeburg
Erzgebirge Aue 
10/01 23:00
FT 
 Basel
Fortuna Dusseldorf 
10/01 23:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Sparta Rotterdam 
10/01 23:00
FT 
 Winterthur
Mol Fehervar 
10/01 23:00
FT 
 Bayer Leverkusen
St. Gallen 
10/01 23:20
FT 
 Blansko
Brno 
10/01 23:30
FT 
 Zwolle
Standard Liege 
11/01 00:00
FT 
 Servette
Wolfsburg 
11/01 00:10
FT 
 Karagumruk
Eskisehirspor 
11/01 00:30
FT 
 Ferencvarosi TC
Genk 
11/01 01:00
FT 
 VVV Venlo
Kortrijk 
11/01 01:00
FT 
 Hamburger
Schalke 04 
11/01 01:15
AET 
 Azam
Simba Sports Club 
90min [0-0], Penalty [2-3],
11/01 02:00
FT 
 Germania Halberstadt
Grun Weiss Piesteritz 
11/01 02:00
FT 
 Esv Delitzsch
Bsg Chemie Leipzig 
11/01 02:30
FT 
 Tsv Urdenbach
Tsv Solingen 
11/01 06:30
FT 
 Colo Colo
Godoy Cruz 
11/01 08:30
 
 Barbados
Canada 
11/01 08:30
 
 Barbados
Canada 
11/01 10:20
FT 
 Cd Zacapa
Antigua Gfc