Live3s Logo

LiveScore 05 Jan 2020

05/01 19:00
FT 
 Granada
Mallorca 
05/01 21:00
FT 
 Real Sociedad
Villarreal 
05/01 23:00
FT 
 Alaves
Real Betis 1
06/01 04:00
FT 
 Celta Vigo
Osasuna 
05/01 19:30
FT 
1 Brescia
Lazio 
05/01 22:00
FT 
1 Spal
Hellas Verona 
06/01 01:00
FT 
 Genoa
Sassuolo 
06/01 03:45
FT 
 AS Roma
Torino 
05/01 22:00
FT 
1 Crystal Palace
Derby County 
05/01 22:00
FT 
 Burton Albion
Northampton Town 
05/01 22:00
FT 
 Middlesbrough
Tottenham Hotspur 
05/01 22:00
FT 
 Charlton Athletic
West Bromwich 
05/01 22:00
FT 
 Chelsea
Nottingham Forest 
05/01 22:00
FT 
 Queens Park Rangers
Swansea City 
05/01 22:00
FT 
 Sheffield United
AFC Fylde 
05/01 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Barnsley 
05/01 22:00
FT 
 Bristol Rovers
Coventry 
06/01 00:00
FT 
 Liverpool
Everton 
06/01 02:15
FT 
 Gillingham
West Ham 
05/01 21:15
FT 
 Bastia CA
Saint Etienne 
05/01 21:15
FT 
 Reims Ste Anne
Montpellier 
05/01 21:15
AET 
 Trelissac
Marseille 1
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[2-4]
05/01 21:15
FT 
 US Raon L Etape
Lille 
05/01 21:15
AET 
 Lorient
Stade Brestois 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
06/01 00:15
AET 
2 Limonest
Le Puy Foot 43 Auvergne 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-1]
06/01 00:15
FT 
 Grande Synthe
Nancy 
06/01 00:15
FT 
1 Hombourg Haut
Prix Les Mezieres 
06/01 00:15
FT 
 Entente Sannois
Epinal 
06/01 00:15
FT 
 Valenciennes
Dijon 
06/01 00:15
FT 
 Dieppe
Angers SCO 
06/01 00:15
FT 
 Nice
Frejus Saint-Raphael 1
06/01 03:55
FT 
 Linas Montlhery
PSG 
05/01 23:00
FT 
 Pacos Ferreira
Moreirense 
05/01 23:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Gil Vicente 
05/01 23:00
FT 
 Rio Ave
Maritimo 
06/01 01:30
FT 
 Sporting Lisbon
Porto 
06/01 04:00
FT 
 Famalicao
Vitoria Setubal 
05/01 15:30
FT 
 Melbourne Victory
Newcastle Jets 
05/01 21:00
AET 
 As Ain Mlila
Js Kabylie 1
90min [0-0], 120min [1-0],
05/01 21:00
FT 
 A.s. Marsa
Us Biskra 
05/01 21:00
AET 
1 Rc Arba
Na Hussein Dey 
90min [0-0], 120min [1-0],
05/01 23:00
FT 
 Usm Alger
Hanshely 
05/01 23:00
FT 
 Cs Constantine
Js Saoura 
06/01 03:00
FT 
 Pigotts Bullets
Greenbay Hoppers 
06/01 07:00
FT 
 Parham
Ottos Rangers 
05/01 13:00
 
 Melbourne Heart Youth
Adelaide United U21 
05/01 13:00
FT 
 Melbourne Victory Womens
Newcastle Jets Womens 
05/01 18:00
FT 
 Rahmatgonj Mfs
Bashundhara Kings 
05/01 19:45
FT 
2 Uniao Mogi Youth
Real Brasil Df Youth 1
05/01 22:00
FT 
 Juventus Ac Youth
Gremio Youth 
06/01 00:45
FT 
 Ferroviaria Sp Youth
Rondonopolis Youth 
06/01 03:00
FT 
 Petrolina Pe Youth
Palmeiras Youth 
06/01 05:30
FT 
 Vlenisro Youth
Fluminense Rj Youth 
06/01 07:30
FT 
 Penapolense Youth
Goias Youth 
06/01 07:45
FT 
 Ituano Youth
Sokolens Se Youth 
05/01 20:00
FT 
 As Fortuna Mfou
Union Douala 
05/01 20:00
FT 
 Canon Yaounde
Panthere Sportive Du Nde 
05/01 20:00
FT 
 Feutcheu
Stade Renard De Melong 
05/01 22:00
FT 
 Apejes Academy
Ums De Loum 1
05/01 22:00
FT 
 Bamboutos De
Avion Academy 
05/01 22:00
FT 
 Fovu De Baham
Pwd De Bamenda 
05/01 22:00
FT 
 Tonnerre Yaounde
Coton Sport 
05/01 22:00
FT 
 Young Sports
Dragon Club Yaounde 
05/01 23:00
FT 
 APOEL Nicosia
E.N.Paralimni 
06/01 01:00
FT 
 Nea Salamis
Ethnikos Achnas 
05/01 17:00
FT 
 Champions Ypsona Womens
Amok Chrysomilia Womens 
05/01 17:00
FT 
 Lefkothea Latisa Womens
Apollon Lympion Womens 
05/01 20:30
FT 
1 Arab Contractors
Misr Elmaqasah 
05/01 23:00
FT 
 Tanta
El Zamalek 
06/01 01:30
FT 
 Al Ahly
Masr 
05/01 20:00
FT 
 Manchester United Womens
Bristol Academy Womens 
05/01 20:30
FT 
 Chelsea Fc Womens
Reading Womens 1
05/01 22:00
FT 
 Arsenal Womens
Birmingham Womens 
05/01 22:00
FT 
 Brighton Ha Womens
Liverpool Womens 
05/01 22:00
FT 
 Tottenham Hotspur Womens
Manchester City Womens 
05/01 21:00
FT 
 Manchester City U23
Liverpool U23 
05/01 20:00
FT 
 Leeds United U23
Hull City U23 
05/01 22:00
FT 
 Derby County Womens
Stoke City Womens 
05/01 22:00
Postp. 
 Gillingham Womens
Keynsham Town Womens 
05/01 20:00
FT 
 Saint George
Mekelle Kenema 1
05/01 23:00
FT 
 Elmina Sharks
Karela United 
05/01 23:00
FT 
 Berekum Chelsea
Liberty Professionals 
05/01 23:00
FT 
1 King Faisal
Ashanti Gold 
05/01 23:00
FT 
 Great Olympics
Aduana Stars 
05/01 23:00
FT 
 Medeama Sc
Accra Hearts Of Oak 
05/01 23:00
FT 
 Wafa
Ebusua Dwarfs 
05/01 23:00
FT 
 Techiman City
Dreams Gha 
05/01 20:00
FT 
 Rodos
Ao Palliniakos 
05/01 21:00
FT 
 Ae Kifisias
Akratitos Neon Liosion 
05/01 21:00
FT 
1 Agioi Anargyro
Apo Keratsini 
05/01 21:00
FT 
 Agrotikos Asteras
Edessaikos 
05/01 21:00
FT 
 Ao Sellanon
Digenis Neochoriou 
05/01 21:00
FT 
 Atsalenios
Aeek Synka 
05/01 21:00
FT 
 AO Episkopis Rethymno
Poros 
05/01 21:00
FT 
1 Ermis Koridalou
Thyella Kamari 
05/01 21:00
FT 
 Fostiras
Ethnikos Pireaus 
05/01 21:00
FT 
1 Marko
Aititos Spaton 
05/01 21:00
FT 
 Nea Kallikrateia
Thiella Sarakinon 
05/01 21:00
FT 
 Thyella Rafinas
Kitheron Kapareliou 
05/01 21:00
FT 
 Irodotos
Ao Giouchtas 1
05/01 21:00
FT 
 AEK Athens
Panaitolikos Agrinio 
05/01 23:15
FT 
 Panionios
Lamia 1
05/01 23:15
FT 
 Xanthi
Larisa 
06/01 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Panathinaikos 
05/01 20:30
FT 
 Apollon Kalamaria
Ergotelis 
05/01 20:45
FT 
 Apollon Larissas
Pas Giannina 
05/01 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Kerkyra 
05/01 21:00
FT 
 Apollon Smirnis
PAE Levadiakos 1
05/01 19:00
FT 
 Panathinaikos U19
Aek Athens U19 
05/01 13:30
FT 
 Wan Chai Sf
Kwong Wah Aa 
05/01 13:30
FT 
 Yau Tsim Mong Ft
Tuen Mun Progoal 
05/01 13:30
FT 
 Mutual Football Club
Double Flower Fa 
05/01 13:30
FT 
 Sao Jose Ap
Kowloon City 1
05/01 15:30
FT 
 Kwun Tong Fa
Tung Sing 
05/01 20:15
FT 
 Hong Kong
North District 
05/01 14:30
FT 
 Happy Valley
Southern District 
05/01 17:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Yuen Long 
05/01 23:15
FT 
 Fylkir
Ir Reykjavik 
05/01 14:00
 
 Real Kashmir
Mohun Bagan 
05/01 19:30
 
 AIFF XI
Neroca 
05/01 22:00
FT 
 Kerala Blasters
Fateh Hyderabad 
05/01 18:45
FT 
 Ringmahon Rangers
University College Cork 
05/01 19:00
FT 
 Firhouse Clover
Skerries Town 
05/01 19:00
FT 
 Portmarnock
Bluebell United 
05/01 20:00
FT 
 Crumlin United
Malahide United 
06/01 01:00
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Raanana 1
06/01 02:15
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva 
05/01 21:30
FT 
 Messina
Asd Troina 1
05/01 21:30
FT 
 Alfonsine 1921
Scd Progresso Calcio 2
05/01 21:30
FT 
 Ap Turris
Vis Artena 
05/01 21:30
FT 
 Asd Muravera
Asd Lanusei 1
05/01 21:30
FT 
 Asd San Luigi Calcio
Gsd Ambrosiana 
05/01 21:30
FT 
 Asd Savignanese
Correggese Calcio 
05/01 21:30
FT 
 Trastevere Calcio
Us Ladispoli 
05/01 21:30
FT 
 Nuovo Campobasso
Avezzano 1
05/01 21:30
FT 
 As Casale Calcio
Fezzanese 
05/01 21:30
FT 
1 Chieri
Lucchese 
05/01 21:30
FT 
1 As Andria Bat
Gelbison 
05/01 21:30
FT 
1 Ghivizzano
Tsv Klausdorf 1
05/01 21:30
FT 
1 Giugliano
Castrovillari 
05/01 21:30
FT 
 Grosseto
Asd Sporting Trestina 
05/01 21:30
FT 
 Lentigione
Asd Sasso Marconi 
05/01 21:30
FT 
 Ligorna
Verbania 
05/01 21:30
FT 
 Pomezia
Tuttocuoio 
05/01 21:30
FT 
 San Donato Tavarnelle
Foligno Calcio 1
05/01 21:30
FT 
 Savona
Asd Seravezza Calcio 
05/01 21:30
FT 
 Scandicci
Asd Cannara 
05/01 21:30
FT 
1 Tamai
Clodiense 
05/01 21:30
FT 
 Team Altamura
Gladiator 
05/01 21:30
FT 
 Sassari Torres
Usd Latte Dolce 
05/01 21:30
FT 
 Latina Calcio
As Ostia Mare 
05/01 21:30
FT 
1 Villa Dalme Valbrembana
US Seregno 1
05/01 21:30
FT 
 Virtus Bolzano
Ponte San Pietro 
05/01 21:30
FT 
 Arconatese
Pro Sesto 
05/01 21:30
FT 
 Ac Legnano
Bustese Milano City 
05/01 21:30
FT 
 Recanatese
Jesina Calcio 
05/01 22:00
FT 
 Nardo
Fbc Gravina 
05/01 22:00
FT 
 Fb Brindisi 1912
Taranto Sport 
05/01 22:00
FT 
 Usd Bitonto
Virtus Francavilla 
06/01 04:00
FT 
 Dunbeholden
Cavalier 
06/01 04:00
FT 
 Siti Worley Garden J
Harbour View 
06/01 04:00
FT 
 Portmore United
Humble Lions 
06/01 08:00
FT 
 Mount Pleasant
Vere United 
06/01 08:00
FT 
 Waterhouse Fc
Uwi 
05/01 19:00
FT 
 Posta Rangers
Ulinzi Stars Nakuru 
05/01 20:00
FT 
 Afc Leopards Sc
Kericho 
06/01 00:00
FT 
 As Real Bamako
Sonni Ac 
06/01 00:00
FT 
 Wydad Casablanca
Renaissance Zmamra 
06/01 02:00
FT 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
HUSA Hassania Agadir 
05/01 22:20
FT 
 Wikki Tourist
Katsina United 
05/01 23:00
FT 
 Heartland
Enugu Rangers International 
05/01 23:00
FT 
 Kano Pillars
Warri Wolves 
05/01 23:00
FT 
 Kwara United
Abia Warriors 
05/01 23:00
FT 
1 Plateau United
Enyimba International 
05/01 23:00
FT 
 Lobi Stars
Sunshine Stars 1
05/01 23:00
FT 
 Akwa Starlets
Adamawa United 
05/01 23:00
FT 
 Rivers United
Mfm 
05/01 23:00
FT 
 Nasarawa United
Ifeanyi Ubah 
05/01 20:30
FT 
 Al Ittihad Shujaiyya
Ittihad Khanyounis 
05/01 19:15
FT 
 SC Farense
SL Benfica 2 
05/01 23:00
FT 
1 Casa Pia Ac
Sporting Covilha 
05/01 23:00
FT 
 Academico Viseu
CD Nacional 
05/01 23:00
FT 
 Porto B
Academica Coimbra 
06/01 01:15
FT 
 Vilafranquense
Varzim 
05/01 23:00
FT 
 Amora
Sintrense 
05/01 23:00
FT 
 Pinhalnovense
Louletano 1
05/01 23:00
FT 
 Fabril Barreiro
Olimpico Montijo 
05/01 23:00
FT 
 Pedras Salgadas
Berco Sc 
05/01 23:00
FT 
 Sacavenense
Esp. Lagos 
05/01 23:00
FT 
 Sp Espinho
Felgueiras 1
05/01 23:00
FT 
 Su 1 Dezembro
Real Sport Clube Queluz 
05/01 23:00
FT 
 Clube Desportivo Trofense
Lusitania Lourosa 
05/01 23:00
FT 
 Canelas 2010
Arouca 
05/01 23:00
FT 
 Merelinense
Vizela 1
05/01 19:00
FT 
 Vitoria Sc Guimaraes U19
Feirense U19 
05/01 23:00
FT 
 Aves U19
Rio Ave U19 
06/01 00:30
FT 
 Benfica U19
Uniao Leiria U19 
05/01 21:00
FT 
 Gicumbi
Marines 
05/01 21:00
FT 
 Musanze
Muhanga 
05/01 21:00
FT 
 Rayon Sports
Gasogi Utd 
05/01 21:00
FT 
 Sunrise
Police Kibungo 
05/01 21:30
FT 
 Jomo Cosmos
Ts Galaxy 
05/01 21:30
FT 
 Ts Sporting
Royal Eagles 
05/01 21:30
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Baroka 
05/01 21:30
FT 
 Highlands Park
Black Leopards 
05/01 19:00
FT 
 San Felix U19
Vazquez Cultural U19 
05/01 23:00
FT 
 Malaga U19
Granada U19 1
05/01 20:00
FT 
 Vaidepenas Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 
05/01 20:00
FT 
 Inter Movistar Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
06/01 02:00
FT 
 Catgas Energia Futsal
Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal 
05/01 19:00
FT 
 Athletic Club Bibao Womens
Barcelona Womens 
05/01 20:00
FT 
 Rayo Vallecano Womens
Atletico De Madrid Womens 
06/01 01:00
FT 
 Real Sociedad Womens
Madrid Cff Womens 
05/01 19:00
FT 
1 Numancia
Deportivo La Coruna 
05/01 23:00
FT 
 Rayo Vallecano
Girona 
06/01 04:00
FT 
 Real Oviedo
Malaga 
05/01 18:30
FT 
 Real Madrid Castilla
UD Melilla 
05/01 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Scr Pena Deportiva 
05/01 19:00
 
 Coruxo
San Sebastian Reyes 1
05/01 19:00
FT 
 Ud Ibiza
Union Langreo 
05/01 19:00
FT 
 Burgos CF
Barakaldo CF 
05/01 19:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
Leioa 
05/01 23:30
FT 
 UD Logrones
Real Sociedad B 
05/01 18:30
FT 
 Orihuela CF
Gimnastic Tarragona 
05/01 19:00
FT 
 Ue Cornella
Valencia Cf Mestalla 
05/01 19:00
FT 
 Cd Ebro
CF La Nucia 1
05/01 19:00
FT 
 UE Llagostera
CF Badalona 
05/01 19:00
FT 
 Andorra
UE Olot 
05/01 18:00
FT 
 Uf Beniganim
Recambios Colon Cd 
05/01 18:15
FT 
 Santutxu
Cd Vitoria Spa 
05/01 18:30
FT 
 Sfc Minerva
Aguilas CF 
05/01 18:30
FT 
 Ud Fraga
San Juan De Mozarrifar 2
05/01 18:30
FT 
 Portugalete
Pasaia Ke 
05/01 18:30
FT 
 Acero
CD Olimpic Xativa 
05/01 18:30
FT 
 Atletico Saguntino
Elche Cf Ilicitano 
05/01 18:30
 
 Cd Roda
Silla 
05/01 18:30
FT 
 Parla Escuela
Alcobendas Sport 
05/01 18:30
FT 
 Cd San Fernando De Henares
RSD Alcala Henares 
05/01 18:45
FT 
 Gimnastica Torrelavega
Sd Laredo 
05/01 19:00
FT 
 Cd Rota
Ciudad Lucena 
05/01 19:00
FT 
1 Ud Los Barrios
Ub Lebrijana 
05/01 19:00
FT 
1 Xerez CD
Arcos 
05/01 19:00
FT 
 Utebo
Tamar Ritter 
05/01 19:00
FT 
 Cd Covadonga
L Entregu 
05/01 19:00
FT 
 Cd Ariznabarra
Urduliz Ft 
05/01 19:00
FT 
1 Sd San Ignacio
Sd Balmaseda 
05/01 19:00
FT 
 Ce Europa
Sant Andreu 
05/01 19:00
FT 
 Cerdanyola del Valles
Igualada 
05/01 19:00
FT 
 Ue Vilassar De Mar
Cp San Cristobal 
05/01 19:00
FT 
 Ud Paterna
Jove Espanol 
05/01 19:00
FT 
 Atletico Pinto
Cf Trival Valderas 
05/01 19:00
FT 
 Arandina
Cd La Granja 1
05/01 19:00
FT 
 Constancia
Soller 1
05/01 19:00
FT 
 Almagro
Atletico Ibanes 
05/01 19:00
FT 
 La Roda CF
Cs Puertollano 
05/01 19:00
FT 
 Manchego Ciudad
Almansa 
05/01 19:00
FT 
 Sd Lenense
Cd Vallobin 
05/01 19:00
FT 
 Cd Choco
CD Barco 2
05/01 19:00
FT 
 Cd Diocesano
Villanovense 
05/01 19:00
FT 
 Ourense
Compostela 
05/01 19:00
FT 
 Udc Txantrea Kke
CD Corellano 
05/01 19:00
FT 
 Cd Utrera
Xerez CD 
05/01 19:00
FT 
 UB Conquense
La Solana 
05/01 19:00
FT 
 JD Somorrostro
CD Basconia 
05/01 19:00
FT 
 Ua Horta
Ue Castelldefels 
05/01 19:00
FT 
 Real Jaen CF
Cd Linares Deportivo 
05/01 19:15
FT 
 Eg El Palmar
Ud Los Garres 
05/01 19:15
FT 
 Cd Plus Ultra
Mazarron 
05/01 19:15
FT 
 Ue Sants
Pobla De Mafumet Cf 
05/01 19:30
FT 
 Ud Poblense
Sd Formentera 
05/01 19:30
FT 
 Villa Santa Brigida
Atletico Tacoronte 
05/01 19:30
FT 
 Cydl Jupiter Leones
Cd Becerril 
05/01 20:00
FT 
 Marino
Las Palmas C 1
05/01 20:00
FT 
 Ud San Fernando
UD Ibarra 
05/01 22:30
FT 
 CD Robres
Cd Valdefierro 1
05/01 22:30
FT 
 Barreda Balompie
Cd Bezana 
05/01 22:30
FT 
 CD Belchite 97
Calamocha 
05/01 23:00
FT 
1 Racing Villalbes
Ud Ourense 
05/01 23:00
FT 
 Mar Menor
Lorca Deportiva FC 1
05/01 23:00
FT 
 Calahorra 2
Cd Anguiano 
05/01 23:00
FT 
 CD Tuilla
Cd Mosconia 
05/01 23:00
FT 
1 Ccd Alberite
Alfaro 1
05/01 23:15
FT 
 Cd Torreperogil
Poli deportivo Almeria 
05/01 23:30
FT 
 Cd Arenteiro
Cf Alondras 
05/01 23:30
FT 
 Cdfc La Calzada
Comillas 1
05/01 23:30
FT 
 Cd Huetor Vega
Torredonjimeno 1
05/01 18:00
FT 
 Villarreal Womens
Cff Caceres Womens 
05/01 19:00
FT 
 Don Benito
UCAM Murcia 
05/01 19:00
FT 
 Linense
Talavera De La Reina 
05/01 19:00
FT 
 UD Marbella
Cd San Fernando Isleno 1
05/01 19:00
FT 
 Yeclano Deportivo
UD Badajoz 
05/01 21:00
FT 
 Singida United
Kmc 
05/01 23:00
FT 
 Gbohloesu
Asko Kara 
05/01 23:00
FT 
 As Togo Port
Maranatha Fiokpo 
05/01 20:30
FT 
 Sc Moknine
A.s. Marsa 
05/01 20:30
FT 
 Sporting Ben Arous
Rogba Tataouine 
05/01 20:30
AET 
 As Oued Ellil
Jendouba Sport 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4],
05/01 20:30
FT 
 Es Hamam Sousse
Bouselem 
05/01 21:00
FT 
 As Slimane
Esperance Sportive de Tunis 
05/01 17:10
FT 
 Kdz Ereglispor Womens
Konak Bel Womens 
05/01 17:35
FT 
 Atasehir Belediyesi Womens
Amedspor Womens 
05/01 18:00
FT 
 Kocaeli Bayan Womens
Kirecburnu Womens 
05/01 19:00
 
1 Fomget Genclik Womens
Fatih Vatan Spor Womens 1
05/01 20:55
FT 
 Al Ittihad Kalba U19
Sharjah Scc U19 
05/01 21:00
FT 
 Al Wasl U19
Al Nasr Sc U19 1
05/01 21:00
FT 
 Ajman Scc U19
Shabab Al Ahli Dubai U19 
05/01 13:30
FT 
 Wse
Lung Moon 
05/01 15:30
FT 
 Kocaeli Birlik Spor
Anadolu Selcukluspor 
05/01 15:30
FT 
 Gospel Friends
Islands District Ft 
05/01 17:00
FT 
 Yangon United
Shan United 
05/01 18:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
Westerlo 
05/01 18:10
FT 
 Al Wihdat Amman
Al Hussein Irbid 
05/01 18:30
FT 
 Samsunspor
Belediye Vanspor 
05/01 22:00
FT 
 Turu Dusseldorf
Viktoria Koln 
05/01 22:00
FT 
 Dessel Sport
KVSK Lommel 
05/01 22:00
FT 
 Lierse Kempenzonen
Eindhoven 
05/01 22:00
FT 
 NEC Nijmegen
Vv sint bavo 
06/01 02:50
FT 
 Juazeirense Ba
Petrolina Pe 
06/01 03:00
FT 
 Ypiranga Pe
Cs Esportivo Al 
06/01 05:00
FT 
 Once Municipal
Once Lobos Chalchuapa 
06/01 06:20
FT 
 Colo Colo
Chile U23 
05/01 19:00
FT 
1 Lusaka Dynamos
Zanaco 
05/01 21:00
FT 
 Red Arrows
Kabwe Warriors