Live3s Logo

LiveScore 04 Jan 2020

04/01 20:00
FT 
 Valencia
Eibar 1
04/01 23:00
FT 
 Getafe
Real Madrid 
05/01 01:30
FT 
 Atletico Madrid
Levante 
05/01 04:00
FT 
 Espanyol
Barcelona 1
04/01 20:30
FT 
 Bristol City
Shrewsbury Town 
04/01 20:30
FT 
1 Birmingham
Blackburn Rovers 
04/01 20:30
FT 
1 Rotherham United
Hull City 
04/01 20:30
FT 
 Burnley
Peterborough United 
04/01 20:30
FT 
 Millwall
Newport County 
04/01 20:30
FT 
 Rochdale
Newcastle United 
04/01 23:00
FT 
 Fulham
Aston Villa 
04/01 23:00
FT 
 Southampton
Huddersfield Town 
04/01 23:00
FT 
 Brighton
Sheffield Wednesday 
04/01 23:00
FT 
 Preston North End
Norwich 
04/01 23:00
FT 
 Reading
Blackpool 
04/01 23:00
FT 
 Brentford
Stoke City 
04/01 23:00
FT 
1 Watford
Tranmere Rovers 
04/01 23:00
FT 
 Cardiff City
Carlisle 
04/01 23:00
FT 
 Oxford United
Hartlepool United FC 
05/01 01:30
FT 
 Fleetwood Town
Portsmouth 
05/01 01:30
FT 
 Manchester City
Port Vale 
05/01 01:30
FT 
 Bournemouth
Luton Town 
05/01 01:30
FT 
 Leicester City
Wigan Athletic 
05/01 01:30
FT 
 Wolves
Manchester United 
04/01 20:00
FT 
1 As Fabregues
Paris Fc 
04/01 20:00
FT 
 Bayonne
Nantes 
04/01 20:00
FT 
 Chamois Niortais
St Pierroise 
04/01 20:00
FT 
 Versailles 78
Granville 
04/01 20:00
FT 
 Guichen
Caen 
04/01 22:00
FT 
 AS Monaco
Stade Reims 
04/01 22:00
AET 
 Tours
Nimes 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[2-4]
04/01 22:00
FT 
 Le Portel
Strasbourg 
04/01 22:00
AET 
 Stade Briochin
Gonfreville 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4],
05/01 01:00
FT 
 GS Consolat Marseille
Rodez AF 
05/01 01:00
FT 
 ASM Belfortaine
Montceau 
05/01 01:00
FT 
 St Pryve St Hilaire
Toulouse 
05/01 01:00
AET 
 Sable-sur-Sarthe
Pau 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [2-4],
05/01 01:00
FT 
 Angouleme
Challans 
05/01 01:00
AET 
 Stade Rennais
Amiens 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[5-4]
05/01 01:00
FT 
 Red Star 93
Chambly 
05/01 03:55
FT 
 Bourg Peronnas
Lyon 
04/01 23:30
FT 
 Aves
Santa Clara 
04/01 23:30
FT 
 Boavista
Portimonense 
05/01 02:00
FT 
1 Belenenses
Sporting Braga 
05/01 04:30
FT 
1 Vitoria Guimaraes
Benfica 
04/01 14:00
FT 
 Wellington Phoenix
Central Coast Mariners 
04/01 16:30
FT 
 Sydney
Adelaide United 
04/01 21:00
FT 
 Hb Chelghoum Laid
Es Setif 
04/01 21:00
FT 
 A Bou Saada
Cr Zaouia 
04/01 21:00
FT 
 Es Guelma
Msp Batna 
04/01 21:00
FT 
 Om Medea
Cr Belouizdad 
04/01 22:00
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
As Khroub 
05/01 05:00
FT 
 Five Islands
Old Road 
05/01 07:00
FT 
 Liberta
Swetes 
05/01 03:00
FT 
1 Mc Alger
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
05/01 02:00
FT 
 Nova Iguacu
Americano Rj 
05/01 02:00
FT 
 America RJ
Portuguesa RJ 
05/01 02:00
FT 
1 Macae
Friburguense Rj 
04/01 19:45
FT 
 Nacional Ac Sao Paulo Youth
Sao Caetano Youth 
04/01 22:00
FT 
 Agua Santa Sp Youth
Trem Youth 
05/01 05:30
FT 
 Csa U20
Coritiba Youth Pr 
05/01 07:45
FT 
 Portuguesa Youth
Sao Bento Sp Youth 
04/01 20:00
FT 
 Renaissance Ngoumou
As Matelots 
04/01 20:00
FT 
 Unisport Bafang
Foncha Street Bamenda 
04/01 22:00
FT 
 Racing De Bafoussam
Nternational Sporting De Douala 
04/01 22:00
FT 
 Yafoot
Fauve Azur Elite 
04/01 23:00
FT 
 AEK Larnaca
Olympiakos Nicosia 
05/01 01:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Omonia Nicosia 
04/01 20:30
FT 
 Digenis Morphou
AE Zakakiou 1
04/01 20:30
FT 
 Anagenisis Dherina
Akritas Chloraka 
04/01 20:30
FT 
 Xylotympou
Ermis Aradippou 
04/01 20:30
FT 
 Onisilos Sotiras
Othellos Athienou 
04/01 20:30
FT 
1 Omonia Psevda
Alki Oroklini 
04/01 20:30
FT 
 Al Nasr Cairo
El Dakhleya 1
04/01 20:30
FT 
 Coca Cola
Tersana Sc 
04/01 20:30
FT 
2 Gomhoreyet Shepin
Serameka 
04/01 20:30
FT 
 Marekh
Petrojet 
04/01 20:30
FT 
 Nogoom El Mostakbal
Al Zarka 
04/01 20:30
FT 
 Montakhab El Suweis
Olympic Al Qanal 
04/01 23:00
FT 
 Barnet
Halifax Town 
04/01 23:00
FT 
 Barrow
Ebbsfleet United 1
04/01 23:00
FT 
 Chesterfield
Sutton United 
04/01 23:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Torquay United 
04/01 23:00
FT 
 Harrogate Town
Maidenhead United 2
04/01 23:00
FT 
 Notts County
Bromley 1
04/01 23:00
FT 
 Stockport County
Boreham Wood  
04/01 23:00
FT 
 Woking
Chorley 
04/01 23:00
FT 
 Wrexham
Aldershot Town 
04/01 23:00
FT 
 Yeovil Town
Solihull Moors 
04/01 23:00
FT 
 AFC Telford United
Brackley Town 
04/01 23:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Boston United 
04/01 23:00
FT 
 Curzon Ashton
Alfreton Town 1
04/01 23:00
FT 
 Darlington
Gloucester City 
04/01 23:00
FT 
 Gateshead
Hereford 
04/01 23:00
FT 
 Guiseley
Chester FC 
04/01 23:00
FT 
 Kettering Town
Farsley Celtic 
04/01 23:00
FT 
 Kidderminster
Blyth Spartans 
04/01 23:00
FT 
 Kings Lynn
Spennymoor Town 1
04/01 23:00
FT 
 Leamington
Altrincham 
04/01 23:00
FT 
 Southport FC
York City 
04/01 23:00
FT 
 Bath City
Billericay Town 
04/01 23:00
FT 
 Chelmsford City
Hemel Hempstead Town 
04/01 23:00
FT 
 Concord Rangers
Hampton & Richmond 
04/01 23:00
FT 
 Dorking
Dartford 
04/01 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Braintree Town 
04/01 23:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Maidstone United 
04/01 23:00
FT 
 Oxford City
Wealdstone 
04/01 23:00
FT 
 Slough Town
Eastbourne Borough 
04/01 23:00
FT 
 St Albans City
Hungerford Town 
04/01 23:00
FT 
1 Tonbridge Angels
Chippenham Town 1
04/01 23:00
FT 
 Welling United
Weymouth 
04/01 23:00
FT 
 Sunderland
Lincoln City 
04/01 23:00
FT 
1 Swindon
Bradford AFC 
04/01 23:00
FT 
 Mansfield Town
Grimsby Town 1
04/01 23:00
FT 
 Salford City
Walsall 
04/01 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Plymouth Argyle 
04/01 23:00
FT 
1 Stevenage Borough
Colchester United 
04/01 23:00
FT 
 Exeter City
Ipswich 
04/01 23:00
FT 
 Ramsbottom United
Pickering Town 
04/01 23:00
FT 
 Ashton United
South Shields 
04/01 23:00
FT 
 Grantham Town
Stafford Rangers 
04/01 23:00
FT 
 Hyde United
Fc United Of Manchester 
04/01 23:00
FT 
1 Lancaster City
Morpeth Town 
04/01 23:00
FT 
 Matlock Town
Basford Utd 
04/01 23:00
FT 
 Radcliffe Borough
Bamber Bridge 
04/01 23:00
FT 
 Scarborough
Stalybridge Celtic 
04/01 23:00
FT 
 Warrington Town AFC
Atherton Collieries 
04/01 23:00
FT 
 Whitby Town
Gainsborough Trinity 
04/01 23:00
FT 
 Witton Albion
Buxton FC 1
04/01 23:00
FT 
 Bishop's Stortford
Bowers Pitsea 
04/01 23:00
FT 
 Bognor Regis Town
Margate 
04/01 23:00
FT 
 Brightlingsea Regent
Folkestone 1
04/01 23:00
FT 
 Carshalton Athletic
Enfield Town 1
04/01 23:00
FT 
 Cheshunt
Kingstonian 1
04/01 23:00
FT 
 Cray Wanderers
Wingate Finchley 
04/01 23:00
FT 
 East Thurrock United
Worthing 
04/01 23:00
FT 
1 Haringey Borough
Lewes 
04/01 23:00
FT 
 AFC Hornchurch
Horsham 
04/01 23:00
FT 
1 Merstham
Potters Bar Town 
04/01 23:20
FT 
 Corinthian Casuals
Leatherhead 
04/01 23:00
FT 
 Rushden&Diamonds
Barwell 
04/01 23:00
FT 
 Biggleswade Town
Bromsgrove Sporting 
04/01 23:00
FT 
 Lowestoft Town
Hednesford Town 
04/01 23:00
FT 
1 Stourbridge
Hitchin Town 
04/01 23:00
FT 
 Coalville
Leiston 
04/01 23:00
FT 
 Kings Langley
Nuneaton Town 
04/01 23:00
FT 
 Rushall Olympic
Peterborough Sports 
04/01 23:00
FT 
 Banbury United
Redditch United 
04/01 23:00
FT 
 Alvechurch
Royston Town 1
04/01 23:00
FT 
 Tamworth
St Ives Town 
04/01 23:00
FT 
 Needham Market
Stratford Town 
04/01 23:00
FT 
 Beaconsfield Sycob
Dorchester Town 
04/01 23:00
FT 
 Blackfield Langley
Yate Town 
04/01 23:00
FT 
 Hartley Wintney
Wimborne Town 
04/01 23:00
FT 
 Hayes&Yeading
Tiverton Town 
04/01 23:00
FT 
 Hendon
Weston Super Mare 
04/01 23:00
FT 
 Merthyr Town
Harrow Borough 
04/01 23:00
FT 
 Poole Town
Farnborough Town 
04/01 23:00
FT 
 Salisbury City
Chesham United 
04/01 23:00
FT 
 Taunton Town
Gosport Borough 
04/01 23:00
FT 
 Truro City
Metropolitan Police 
04/01 23:00
FT 
 Walton Casuals
Swindon Supermarine 
04/01 20:00
FT 
 Adama City
Jimma Aba Jifar 
04/01 20:00
FT 
 Welwalo Adigrat
Awassa Kenema 
04/01 23:00
FT 
 Inter Allies
Bechem United 
04/01 23:15
FT 
 OFI Crete
Volos Nfc 
05/01 01:30
FT 
 Aris Salonica
PAOK Saloniki 
05/01 02:00
FT 
 Atromitos Athens
Asteras Tripolis 
04/01 17:00
FT 
 Apollon Smirnis U19
Platanias U19 1
04/01 19:00
FT 
 Ergotelis U19
Chania U19 
04/01 20:00
FT 
 Apollon Pontou Kalamaria U19
Doxa Dramas U19 
04/01 20:00
FT 
 Pas Giannina U19
Apollon Larissa U19 
04/01 14:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Kitchee 
04/01 17:30
 
 Sun Pegasus
Eastern A.A Football Team 
04/01 23:15
FT 
 Fjolnir
Throttur 
04/01 16:30
FT 
 Trau
Minerva Academy 
04/01 19:30
 
 Churchill Brothers
East Bengal 
04/01 21:45
 
 Gokulam Kerala
Aizawl 1
04/01 18:10
FT 
 Meg
Kickstart Karnataka 
04/01 18:15
FT 
 Velsao Scc
Sporting Clube de Goa 
04/01 22:00
FT 
 Mumbai City
Atletico De Kolkata 
04/01 21:00
FT 
 Tolka Rovers
St John Bosco 
04/01 22:00
FT 
 Portlaoise Afc
Transylvania 
04/01 22:00
FT 
 Douglas Hall
Avomdale United 
04/01 20:30
 
 Alnada Nazareth
Tzeirey Tamra 
04/01 20:30
FT 
 Hapoel Bnei Musmus
Hapoel Bnei Pardes 
05/01 02:40
FT 
1 Ms Hapoel Lod
Ms Hapoel Yeroham 
04/01 23:30
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Maccabi Netanya 
05/01 00:30
FT 
 Hapoel Hadera
Hapoel Haifa 
05/01 01:50
FT 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
04/01 15:30
FT 
 Sectzya Nes Ziona U19
Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 
04/01 16:00
Postp. 
 Gadna Tel Aviv U19
Ashdod Ms U19 
04/01 16:30
 
 Maccabi Petach Tikva U19
Maccabi Netanya U19 
04/01 16:30
 
 Beitar Shimshon Tel Aviv U19
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 
04/01 17:00
FT 
 Beitar Nes Tubruk U19
Maccabi Tel Aviv U19 
04/01 17:00
 
 Hapoel Herzliya U19
Hapoel Haifa U19 
04/01 17:00
 
 Hapoel Raanana Roei U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 
04/01 17:30
 
 Hapoel Tel Aviv U19
Hapoel Kiryat Shmona U19 
04/01 18:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva U19
Hapoel Ramat Gan U19 
04/01 18:00
FT 
 Maccabi Haifa U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 
04/01 18:00
 
 Hapoel Qiryat Ono U19
Maccabi Yaffo Kabilio U19 
04/01 18:00
 
 Hapoel Nof Hagalil U19
Beitar Jerusalem Oren U19 
05/01 01:00
FT 
 Lido Di Ostiav Meta Futsal
Phil Diae Bolley 
05/01 01:30
FT 
 Carme Dawson
Mantova C5 Futsal 
04/01 19:00
FT 
 Sofapaka
Kariobangi Sharks 1
04/01 20:00
FT 
 Kakamega
Kisumu All Stars 
04/01 20:00
FT 
 Chemelil Sugar
Tusker 
04/01 21:15
FT 
 Wazito
Gor Mahia 
05/01 02:00
FT 
 Unam Pumas Womens
Puebla Womens 
04/01 22:00
FT 
 Wydad Fes
ASS Association Sportive de Sale 
04/01 22:00
FT 
 Club Salmi
Chabab Atlas Khenifra 
04/01 22:00
FT 
 Chabab Rif Hoceima
Olympique Dcheira 2
04/01 22:00
FT 
 Wydad Temara
Maghreb Fez 
04/01 22:00
FT 
 SCCM Chabab Mohamedia
Tas De Casablanca 
04/01 23:00
FT 
 Jigawa Golden Stars
Akwa United 
04/01 21:30
AET 
 Banbridge Town
East Belfast 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [4-3],
04/01 21:30
FT 
 Queens University
Linfield FC 
04/01 21:30
AET 
 Knockbreda Parish
Dergview 
90min [2-2], 120min [3-2],
04/01 23:00
FT 
 Ards
Carrick Rangers 
04/01 23:00
FT 
 Ballinamallard United
Dollingstown 
04/01 23:00
FT 
 Ballyclare Comrades
Harland Wolff Welders 
04/01 23:00
FT 
 Ballymena United
Crumlin Star 
04/01 23:00
FT 
 Cliftonville
Hannover 96 
04/01 23:00
FT 
 Crusaders FC
Dundela 
04/01 23:00
FT 
 Glenavon Lurgan
Coleraine 
04/01 23:00
AET 
 Glentoran
Portadown FC 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [5-4],
04/01 23:00
FT 
 Larne
Sport Leisure Swifts 
04/01 23:00
FT 
 Loughgall
Rathfriland Rangers 
04/01 23:00
FT 
 Newry City
Bangor City FC 
04/01 23:00
FT 
 Warrenpoint Town
Police Service Of Northern Ireland 
04/01 20:55
FT 
 Bahla
AL-Nahda 
04/01 21:20
FT 
 Mrbat
Alrstak 
04/01 23:15
FT 
1 Saham
Muscat 
04/01 20:30
FT 
1 Shabab Khanyounis
Khadamat Al Shatea 
04/01 19:00
FT 
 Leixoes
Penafiel 
04/01 23:00
FT 
1 UD Oliveirense
CD Mafra 
04/01 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Chaves 
05/01 01:15
FT 
 GD Estoril-Praia
Feirense 
04/01 19:45
 
2 Sertanense
Arc Oleiros 
04/01 19:00
FT 
 Sporting Braga U23
Belenenses U23 
04/01 19:00
FT 
 Famalicao U23
Vitoria Guimaraes U23 
04/01 22:00
FT 
 Coimbra Ec U23
Benfica U23 
04/01 23:00
FT 
 Vitoria Setubal U23
Feirense U23 
04/01 23:00
FT 
 Famalicao U19
Leixoes U19 
04/01 23:00
FT 
 Pacos Ferreira U19
Nacional U19 
04/01 23:00
FT 
 Gil Vicente U19
Braga U19 
04/01 23:00
FT 
 Amora U19
Sporting Lisbon U19 
04/01 23:00
FT 
 Academica Coimbra U19
Vilafranquense U19 
04/01 23:00
FT 
 Tondela U19
Vitoria Setubal U19 
04/01 23:00
FT 
 Gd Estoril Praia U19
Alverca U19 
04/01 23:00
FT 
 Sacavenense U19
Belenenses U19 
04/01 21:10
FT 
 Al Khor SC
Al-Sailiya 
04/01 23:20
FT 
 Al Duhail Sc
Qatar SC 
04/01 21:00
FT 
 Apr
As Kigali 
04/01 21:00
FT 
 Espoir
Mukura 
04/01 21:00
FT 
 Garhwal Heroes
Bugesera 
04/01 21:00
FT 
 Kiyovu
Etincelles 
04/01 20:20
FT 
 Al Arabi Ksa
Al Safa Ksa 1
04/01 20:05
FT 
 Al Adalh
Al Shoalah 
04/01 23:00
FT 
 Alloa Athletic
Partick Thistle 
04/01 23:00
FT 
 Arbroath
Greenock Morton 
04/01 23:00
FT 
 Dundee
Inverness C.T. 
04/01 23:00
FT 
 Dunfermline
Ayr Utd 
04/01 23:00
FT 
 Queen of the South
Dundee United 
04/01 23:00
FT 
 Airdrie United
Forfar Athletic 
04/01 23:00
FT 
1 Clyde
Stranraer 
04/01 23:00
FT 
 Falkirk
Dumbarton 
04/01 23:00
FT 
 Montrose
East Fife 
04/01 23:00
FT 
1 Raith Rovers
Peterhead 
04/01 23:00
FT 
 Fraserburgh
Turriff United 
04/01 23:00
FT 
 East Kilbride
Cumbernauld Colts 
04/01 23:00
FT 
 Kelty Hearts
East Stirlingshire 
04/01 21:30
FT 
 Free State Stars
Richards Bay 
04/01 21:30
FT 
 Maccabi
Cape Umoya United 
04/01 21:30
FT 
 Pretoria Univ
Jdr Stars 
04/01 21:30
FT 
 Uthongathi
Ajax Cape Town 
04/01 21:30
FT 
 Tshakhuma Tm
Real Kings 
04/01 21:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Orlando Pirates 
04/01 21:30
FT 
 Polokwane City
Chippa United FC 1
04/01 21:30
FT 
 Stellenbosch
Bidvest Wits 
05/01 00:00
FT 
 Supersport United
Kaizer Chiefs FC 
05/01 02:15
FT 
 AmaZulu
Mamelodi Sundowns 
04/01 19:00
FT 
 Recreativo Huelva U19
Ad Nervion U19 
04/01 23:00
FT 
 Almeria U19
Calavera U19 
04/01 20:00
FT 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Paruro Five Foot 
05/01 01:00
FT 
 Peniscola Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
04/01 19:00
FT 
 Cd Tacon Womens
Sevilla Fc Womens 
04/01 20:00
FT 
 Granadilla Tenerife Womens
Sporting De Huelva Womens 
05/01 01:15
FT 
 Rcd Espanyol Womens
Cdef Logrono Womens 
04/01 20:00
FT 
1 Fuenlabrada
Las Palmas 
04/01 23:00
FT 
 SD Ponferradina
Cadiz 1
05/01 01:00
FT 
 CD Lugo
Almeria 
05/01 01:00
FT 
 Tenerife
Albacete 
05/01 03:00
FT 
 Elche
SD Huesca 
05/01 03:00
FT 
 CD Mirandes
Racing de Santander 
04/01 23:30
FT 
 SD Amorebieta
Calahorra 
05/01 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
CD Izarra 1
05/01 00:00
FT 
 Real Union de Irun
Haro Deportivo 1
05/01 01:00
FT 
 Arenas Club De Getxo
Cultural Leonesa 
05/01 00:30
FT 
 Hercules
SD Ejea 
05/01 01:00
FT 
 Lleida
CD Castellon 1
04/01 18:00
FT 
 Melilla Cd
Loja CD 
04/01 20:00
FT 
 Ud Tamaraceite
Atletico Union Guimar 
04/01 22:45
FT 
 Cd Guarnizo
Ad Siete Villas 1
04/01 23:00
FT 
 Ibiza Islas Pitiusas
Platges De Calvia 
04/01 23:00
FT 
 Cd Llosetense
Sd Portmany 1
04/01 23:00
FT 
1 Uc Ceares
Cd Praviano 
04/01 23:00
FT 
 Atzeneta Ue
UD Alzira 
04/01 23:00
FT 
 Burgos Promesas
Real Avila CF 
04/01 23:00
FT 
 Real Burgos
Atletico Astorga 
04/01 23:30
FT 
1 Cd Gerena
AD Ceuta 
04/01 23:30
FT 
 Cd Villacanas
CD Guadalajara 2
04/01 23:30
FT 
 Tolosa
Santurtzi Cd 
04/01 23:30
FT 
 Alcoyano
Intercity 
04/01 23:30
FT 
 Atletico Bembibre
Beroil Bupolsa 
04/01 23:30
FT 
 Tuoer De Cilliers
Cd La Virgen Del Camino 
05/01 00:00
FT 
 Atletico Antoniano
Coria 
05/01 00:00
FT 
 Cd Santa Ursula
Ud Gran Tarajal St 
05/01 00:00
FT 
1 Emd Aceuchal
Cd Miajadas 
05/01 00:00
FT 
 Teruel
Cd Cuarte Industrial 
05/01 00:00
FT 
 Sd Textil Escudo
Uc Cartes 
05/01 00:00
FT 
 Novelda
Crevillente 
05/01 00:15
FT 
 Ud Collerense
Ce Esporles 
05/01 00:30
FT 
 Cd Ferriolense
Ce Andratx 
05/01 00:30
FT 
 Yague
Cd Berceo 
05/01 00:45
FT 
 SD Deusto
Real Sociedad C 
05/01 01:00
FT 
1 Cd Buzanada
Unión Viera 
05/01 01:00
FT 
 Ce Felanitx
Santa Catalina Atletico 
05/01 01:00
FT 
 Jerez
Cacereno 
05/01 01:00
FT 
 Cd Montijo
Cd Coria 
05/01 01:00
FT 
1 Caudal
Club Siero 
05/01 01:00
FT 
 Vilamarxant
Eldense 
05/01 01:15
FT 
1 Puente Genil
Real Betis B 
05/01 01:30
FT 
1 Silva SD
Cd Estradense 
05/01 03:00
FT 
 Cd Cristo Atletico
Ud Santa Marta 
04/01 19:00
FT 
1 Granada Cf Womens
Cd Pozoalbense Womens 1
04/01 23:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
CP Villarrobledo 1
05/01 00:00
FT 
 Recreativo Huelva
Cordoba 
05/01 01:30
FT 
 Murcia
Sevilla Atletico 1
05/01 03:45
FT 
 Merida Ad
Futbol Club Cartagena 
04/01 21:00
FT 
 Es Du Sahel
Club Africain 1
04/01 20:50
FT 
 Al Oruba Uae
Al Arabi Uae 
04/01 20:50
FT 
 Emirate
Masafi 
04/01 20:55
FT 
 Al Hamriyah
Al Thaid 
04/01 22:00
FT 
 Undy Athletic
Cwmbran Celtic 
04/01 22:30
FT 
 Pontypridd
Cambrian Clydach 
04/01 22:30
FT 
 Penybont
Caernarfon 
04/01 18:15
FT 
1 Serik Belediyespor
Ergene Velimese 1
04/01 21:00
FT 
 Kozakken Boys
Den Bosch 
04/01 21:05
FT 
 Kelantan FA
Kedah 
04/01 23:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Clermont Foot 
05/01 01:15
FT 
 Cruz Azul
Toluca 
05/01 07:15
FT 
 Itabaiana Se
Atletico Alagoinhas 
05/01 09:00
FT 
 Necaxa
Chivas Guadalajara 
04/01 19:00
FT 
 Green Buffaloes
Power Dynamos 
04/01 21:00
FT 
 Green Eagles
Buildcon 1
04/01 21:00
FT 
 Kansanshi Dynamos
Nakambala Leopards 
04/01 21:00
FT 
 Mufulira Wanderers
Lumwana Radiants 1
04/01 21:00
FT 
 Napsa Stars
Nkana 
04/01 21:00
FT 
 Zesco United Ndola
Forest Rangers 2