Live3s Logo

LiveScore 03 Jan 2020

04/01 02:00
FT 
 Valladolid
Leganes 
04/01 04:00
FT 
 Sevilla
Athletic Bilbao 
04/01 03:55
FT 
 Bordeaux
Le Mans 
03/01 16:30
FT 
1 Melbourne City
Western United 
03/01 16:05
FT 
 Rc Kouba U19
Paradou Ac U19 
03/01 16:10
FT 
 Usm Alger U19
Es Ben Aknoun U19 
03/01 16:15
FT 
 Asm Oran U19
Mc Oran U19 1
03/01 16:15
FT 
 Js Saoura U19
Scm Oran U19 
03/01 16:15
FT 
 Na Hussein Dey U19
Mc Alger U19 
03/01 16:15
FT 
 Usm Bel Abbes U19
Rc Relizane U19 
03/01 17:00
FT 
1 Gc Mascara U19
Wa Tlemcen U19 
04/01 08:30
 
 Brisbane Roar Am
Perth Glory Am 
03/01 18:00
FT 
 Adelaide United Womens
Perth Glory Womens 
03/01 18:00
FT 
 Bangladesh Police Club
Bashundhara Kings 
04/01 00:00
FT 
 Sport Brasil U20
Galvez Youth 
04/01 00:00
FT 
 Tanabi Sp Youth
Votuporanguense Youth 
04/01 00:00
FT 
 Primavera Youth
Xv De Piracicaba Youth 
04/01 00:00
FT 
 Taboao Da Serra Youth
Inter De Limeira Youth 1
04/01 00:00
FT 
 Taubate Youth
Capital To Youth 
04/01 00:00
FT 
1 Manthiqueira Youth
Sao Bernardo Youth 
04/01 00:00
FT 
 Jaguariuna Sp Youth
Santo Andre Youth 
04/01 00:00
FT 
 Assisense Sp U20
Botafogo Sp Youth 
04/01 00:00
FT 
 Comercial Sp Youth
Perilima Pb Youth 
04/01 00:00
FT 
 Uniao Suzano Youth
Sao Raimundo Rr Youth 
04/01 00:00
FT 
 Maua Sp Youth
Uniclinic Atletico Cearense Ce Youth 
04/01 01:00
FT 
 Paulista Youth
Rio Claro Youth 
04/01 01:45
FT 
 Osto Youth Team
Sergipe Youth Se 
04/01 02:00
FT 
 Real Noroeste Youth
Gremio Novorizontin Youth 
04/01 02:00
FT 
 Internacional Rs Youth
Confianca Se Youth 
04/01 02:15
FT 
 Fortaleza Youth
Brasil De Pelotas U20 
04/01 02:15
FT 
 Juventude Rs Youth
Cuiaba Mt Youth 
04/01 02:15
FT 
 Crb Youth
Vila Nova Go Youth 
04/01 02:15
FT 
 Santa Cruz Pe U20
America Rj U20 
04/01 02:15
FT 
 Atletico Mineiro Youth Mg
River Pi Youth 
04/01 02:15
FT 
1 Abc Rn Youth
Resende Rj U20 
04/01 02:15
FT 
 Criciuma Youth
Nautico Youth Pe 
04/01 02:15
FT 
 Bahia Youth
Tupi Mg U20 
04/01 02:15
FT 
 Chapecoense Youth
Uniao Abc Youth 
04/01 02:15
FT 
 Avai Youth
Nova Andradina Youth 
04/01 03:15
FT 
1 Atletico Paranaense Youth
Gama Df Youth 
04/01 04:00
FT 
 Osvaldo Cruz Sp Youth
Ponte Preta Youth 
04/01 04:00
FT 
 Velo Clube Youth
Red Bull Brasil Youth 
04/01 04:00
FT 
 Cruzeiro Youth
Trindade Ac Youth 
04/01 04:00
FT 
 Marilia/sp U20
Olympic Se Youth Team 
04/01 04:15
FT 
 Botafogo Rj Youth
Visao Celeste Rn Youth 
04/01 04:15
FT 
 Capivariano Sp Youth
Linense Sp Youth 1
04/01 04:40
FT 
 Mirassol Youth
Linhares Youth 
04/01 04:45
FT 
1 Xv De Jau Youth
Guarani SP Youth 1
04/01 05:45
FT 
 Gremio Osasco Audax Youth
Moto Club De Sao Luis U20 
04/01 06:15
FT 
 Londrina Ec Youth
Sao Jose Ec U20 
04/01 06:15
FT 
 Santos Youth
Timon Ecma Youth 
04/01 06:15
FT 
 Parana Clube Youth
Nacional Am Youth 
04/01 06:15
FT 
 Francana Youth
Fluminense Pi Youth 
04/01 07:00
FT 
 Vitoria Salvador Youth
Serra Es Youth 
04/01 07:00
FT 
 Joinville Sc Youth
Nova Iguacu U20 
04/01 08:00
FT 
 Sport Club Recife Youth
Desportiva Paraense Youth 
04/01 08:30
FT 
 Corinthians Paulista U20
Retro Brasil U20 
04/01 01:00
FT 
 Doxa Katokopias
AEL Limassol 
04/01 00:00
FT 
 Asil Lysi
Aris Limassol 
03/01 20:00
FT 
 Newcastle U23
Fulham U23 
04/01 03:00
FT 
 Leicester City U23
Wolves U23 
04/01 03:00
FT 
 Arsenal U23
Derby County U23 
03/01 20:00
FT 
 Sebeta City
Wolaita Dicha 
04/01 02:00
FT 
 Wa All Stars
Asante Kotoko 
04/01 00:00
FT 
 Panahaiki-2005
Platanias FC 
03/01 18:00
FT 
 South United
Bangalore United 
03/01 18:15
FT 
 Panjim Footballers
Guardian Angel 
03/01 22:00
FT 
 Bengaluru
Goa 
04/01 03:45
FT 
 Rockmount
Midleton 
04/01 04:00
FT 
 Newbridge Town
Edenderry Town 
04/01 04:00
FT 
 Home Farm
Kilnamanagh Afc 2
04/01 04:00
FT 
2 Tullamore Town
Lucan United 
03/01 16:30
FT 
 Maccabi Bnei Raina
Ms Pardes Hana Karkur 
03/01 16:45
FT 
 Maccabi Ahi Iksal
Hapoel Tirat Karmel 
03/01 17:00
FT 
 Hapoel Sandala Gilboa
Hapoel Ramot Menashe 
03/01 17:30
FT 
2 Beitar Ironi Kiryat Gat
Sc Shicun Hamizrah 
03/01 18:00
FT 
1 Beitar Ramat Gan
Beitar Petah Tikva 1
03/01 18:00
FT 
 Beitar Yavne
Bnei Eilat 
03/01 18:00
FT 
1 Shimshon Tel Aviv
Hapoel Kiryat Ono 
03/01 18:30
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Hapoel Kfar Bara 2
03/01 18:30
FT 
 Hapoel Beit Shean
Maccabi Neve Shaanan Eldad 
03/01 19:00
FT 
1 Otzma Holon
Shimshon Bnei Tayibe 
03/01 19:00
FT 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Hapoel Kfar Qasm Shuaa 1
03/01 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Ironi Ramat Hasharon 
03/01 21:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ashkelon 
03/01 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Katamon Jerusalem 
03/01 21:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Kfar Kasem 
03/01 21:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Ahi Acre 
03/01 18:00
FT 
 Hapoel Herzliya
Ironi Tiberias 
03/01 18:45
FT 
 Maccabi Kiryat Gat
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
03/01 18:45
FT 
 AS Nordia Jerusalem
Sc Maccabi Ashdod 
03/01 18:45
FT 
 Ironi Or Yehuda
Hapoel Holon Yaniv 
03/01 19:00
FT 
 Hapoel Migdal Haemek
Maccabi Tamra 
03/01 19:00
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Maccabi Kabilio Jaffa 1
03/01 19:00
FT 
 Maccabi Yavne
Hapoel Bikat Hayarden 
03/01 19:15
FT 
 Hapoel Iksal
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
03/01 19:15
FT 
 Hapoel Kafr Kanna
Moadon Sport Tira 
03/01 19:15
FT 
 As Ashdod
Shimshon Kafr Qasim 
03/01 19:15
FT 
 Hapoel Kaukab
Hapoel Asi Gilboa 
03/01 19:15
FT 
 Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Shaarayim 
03/01 19:30
FT 
 Rubi Shapira
Maccabi Tzur Shalom 
03/01 19:30
FT 
1 Hapoel Azor
Maccabi Herzliya 
03/01 20:15
FT 
 Hapoel Bnei Zalfa
Sc Daburiyya Osama 
03/01 23:30
FT 
 Calor De San Pedro
Usc Bassam 
03/01 21:15
FT 
 Al-Nasar
Al-Arabi Club 1
04/01 00:30
FT 
 Khaitan
Al Kuwait SC 
03/01 20:45
FT 
 Al Oruba Sur
Sohar Club 
03/01 21:20
FT 
 Al Nasr(OMA)
Al Seeb 
03/01 23:00
FT 
 Al-Suwaiq Club
Oman Club 
03/01 23:15
FT 
 Fnjaa SC
Dhufar 
04/01 02:45
FT 
 Uniao Leiria
Fatima 1
03/01 21:10
FT 
1 Al Shahaniya
Al-Gharafa 
03/01 23:20
FT 
1 Umm Salal
Al Rayyan 
03/01 22:40
FT 
 Al-Ettifaq
Uhud 
04/01 00:50
AET 
 Al Faisaly Harmah
Al Hilal 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [5-6],
04/01 03:45
FT 
 Bsc Glasgow
Bonnyrigg Rose 
04/01 02:00
FT 
 Maritzburg United
Lamontville Golden Arrows 
04/01 02:00
FT 
 Xota Navarra Futsal
Cordoba Futsal 
04/01 03:45
FT 
 Levante Futsal
Palma Futsal 
04/01 04:15
FT 
 Fcbarcelona Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
04/01 02:00
FT 
1 Extremadura
Alcorcon 
03/01 21:00
FT 
 Coastal Union
Tanzania Prisons 
03/01 21:00
FT 
 Jkt Tanzania
Ndanda 
03/01 21:00
FT 
 Lipuli
Alliance 
03/01 21:00
FT 
 Mtibwa Sugar
Mbao 
03/01 21:00
FT 
 Polisi Tanzania
Mbeya City 
03/01 21:00
FT 
 Ruvu Shooting
Biashara United 
03/01 20:50
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Al Taawon 
03/01 20:50
FT 
 Masfut
Al Bataeh 
03/01 22:15
FT 
1 Ajman Reserve
Al Fujairah Reserves 
03/01 22:15
FT 
 Baniyas Reserve
Al Wasl R 
03/01 22:15
FT 
 Al Ahli Dubai Reserve
Al Ain Scc Reserve 
03/01 22:15
FT 
1 Al Dhafra R
Hatta Dubai Reserve 
04/01 03:30
FT 
 Goytre United
Afan Lido 
04/01 03:30
FT 
1 Llanelli
Haverfordwest County 1
04/01 03:30
FT 
1 Briton Ferry Athletic
Swansea University 
03/01 16:40
FT 
 Padideh Mashhad
Atrak Bojnourd 
03/01 18:00
 
 Vietnam U23
Bahrain U23 
03/01 20:00
FT 
 Kocaeli Birlik Spor
Eyupspor 
04/01 00:00
FT 
 Orleans US 45
Auxerre 
03/01 21:00
FT 
 Nkwazi
Kabwe Youth Soccer Academy