Live3s Logo

LiveScore 28 Dec 2019

28/12 20:30
FT 
 Brighton
Bournemouth 
28/12 23:00
FT 
 Newcastle United
Everton 
28/12 23:00
FT 
 Southampton
Crystal Palace 
28/12 23:00
FT 
1 Watford
Aston Villa 
29/12 01:30
FT 
 Norwich
Tottenham Hotspur 
29/12 01:30
FT 
 West Ham
Leicester City 
29/12 03:45
FT 
 Burnley
Manchester United 
28/12 14:00
FT 
 Western United
Wellington Phoenix 
28/12 16:30
FT 
 Newcastle Jets
Brisbane Roar 
28/12 21:00
FT 
 Zesco United Ndola
El Zamalek 
29/12 00:00
FT 
 Es Du Sahel
Al Hilal Omdurman 
29/12 00:00
FT 
 Usm Alger
Mamelodi Sundowns 
29/12 03:00
FT 
 Al Ahly
Platinum 
29/12 03:00
FT 
 Wydad Casablanca
Petro Atletico De Luanda 
28/12 21:00
FT 
 Cr Village Moussa
Wa Tlemcen 
28/12 21:00
FT 
 Asm Oran
Hydra Ac 
28/12 21:00
AET 
 Es Guelma
Usm El Harrach 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[4-1]
28/12 21:00
FT 
 Cr Beni Thour
Usm Annaba 
28/12 21:00
FT 
 Om Medea
Mo Bejaia 
28/12 21:00
FT 
 Rc Arba
Mo Constantine 
28/12 21:00
FT 
 Is Tighennif
Cr Belouizdad 
28/12 21:00
FT 
 Village Moussa
Wa Tlemcen 
28/12 21:00
AET 
 Crb Mila
A Bou Saada 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[3-5]
28/12 21:00
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
Ir Mecheria 
28/12 21:00
FT 
 Crb Houari Boumediene
Cr Zaouia 
28/12 21:00
AET 
 Nrb Lardjem
Ab Chelghoum Laid 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[0-3]
28/12 21:00
FT 
 Sc Mecheria
Om Arzew 
28/12 21:00
FT 
 Nts Tadamoun Souf
Usm Bel Abbes 
28/12 21:00
FT 
 Crb Adrar
Fcb Telagh 
28/12 21:15
AET 
 Msp Batna
Irb Sougeur 
90 minutes[2-2], 120 minutes[3-2]
28/12 23:00
AET 
 Mc Alger
Oued Magrane 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
29/12 00:30
FT 
 Cs Constantine
Mc Magra 
29/12 00:30
FT 
 Js Saoura
Drb Tadjenant 
29/12 00:30
FT 
 Cs Constantine
Nc Magra 
29/12 00:30
FT 
 Js Saoura
Drb Tadjenanet 
29/12 01:30
FT 
 El Ismaily
Ittihad Alexandria 
28/12 19:15
FT 
 Perth Glory Womens
Melbourne Victory Womens 
28/12 17:30
FT 
 Mohammedan Dhaka
Uttar Baridhara Club 
29/12 04:00
FT 
1 San Jose
Club Guabira 1
29/12 04:00
FT 
 Blooming
Aurora 
29/12 04:00
FT 
 Destroyers
The Strongest 1
29/12 04:00
FT 
 Bolivar
Royal Pari 
29/12 04:00
FT 
 Jorge Wilstermann
Oriente Petrolero 
28/12 20:30
FT 
 Sutton United
Yeovil Town 
28/12 23:00
FT 
 AFC Fylde
Stockport County 
28/12 23:00
FT 
 Aldershot Town
Barnet 
28/12 23:00
FT 
 Boreham Wood
Eastleigh 
28/12 23:00
FT 
 Bromley
Dagenham and Redbridge 
28/12 23:00
FT 
 Chorley
Harrogate Town 
28/12 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Dover Athletic 
28/12 23:00
FT 
 Halifax Town
Chesterfield 
28/12 23:00
FT 
 Hartlepool United FC
Barrow 
28/12 23:00
FT 
 Maidenhead United
Wrexham 
28/12 23:00
FT 
 Solihull Moors
Notts County 
28/12 23:00
FT 
 Torquay United
Woking 1
28/12 23:00
FT 
 Alfreton Town
Kings Lynn 
28/12 23:00
FT 
 Altrincham
Southport FC 
28/12 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Darlington 
28/12 23:00
FT 
 Boston United
Kettering Town 
28/12 23:00
FT 
 Brackley Town
Kidderminster 1
28/12 23:00
FT 
 Chester FC
Curzon Ashton 
28/12 23:00
FT 
 Farsley Celtic
Bradford Park Avenue 
28/12 23:00
FT 
 Gloucester City
AFC Telford United 
28/12 23:00
FT 
 Hereford
Leamington 
28/12 23:00
FT 
 Spennymoor Town
Gateshead 
28/12 23:00
FT 
 York City
Guiseley 
28/12 23:00
FT 
 Billericay Town
Chelmsford City 
28/12 23:00
FT 
 Braintree Town
Concord Rangers 
28/12 23:00
FT 
 Chippenham Town
Dorking 
28/12 23:00
FT 
1 Dartford
Tonbridge Angels 
28/12 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Welling United 
28/12 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
Bath City 
28/12 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Slough Town 
28/12 23:00
FT 
 Hungerford Town
Havant and Waterlooville 
28/12 23:00
FT 
 Maidstone United
Dulwich Hamlet 
28/12 23:00
FT 
 Wealdstone
St Albans City 
28/12 23:00
FT 
 Weymouth
Oxford City 
28/12 23:00
FT 
 Market Drayton Town
Cleethorpes Town 
28/12 23:00
FT 
 Droylsden
City Of Liverpool 
28/12 23:00
FT 
 Loughborough Dynamo
Stamford AFC 
28/12 23:00
FT 
1 Ashton United
Fc United Of Manchester 
28/12 23:00
FT 
 Potters Bar Town
Kingstonian 
28/12 23:00
FT 
 Corinthian Casuals
Cheshunt 
28/12 23:00
FT 
1 AFC Hornchurch
Brightlingsea Regent 
28/12 23:00
FT 
 Biggleswade Town
Stourbridge 
28/12 23:00
FT 
 Hayes&Yeading
Metropolitan Police 
28/12 20:00
FT 
 Shire Endaselassie
Adama City 
28/12 20:00
FT 
 Wolaita Dicha
Welkite Ketema 
28/12 23:00
FT 
 Carrera
Wafa 
28/12 17:30
 
 Kitchee
Wofoo Tai Po 
28/12 21:30
 
 Churchill Brothers
AIFF XI 
28/12 16:00
FT 
 Income Tax Sc
Ozone 
28/12 18:00
FT 
 Meg
Bangalore Independents 
28/12 22:00
FT 
 Kerala Blasters
Northeast United 
28/12 19:30
FT 
 Peykan
Teraktor-Sazi 
28/12 21:15
FT 
 Sanat-Naft
Sepahan 
28/12 14:30
FT 
 Caspian Kosar U23
Niroye Zamini U23 
28/12 20:30
FT 
 Tzeirey Tamra
Tzeirei Sakhnin 
28/12 20:30
FT 
 Alnada Nazareth
Hapoel Bueine 
28/12 20:40
FT 
1 Ihud Bnei Jat
Hapoel Bnei Pardes 
29/12 01:30
FT 
 Ms Hapoel Lod
Beitar Ironi Maale Adumim 
28/12 21:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Kfar Saba 1
28/12 23:30
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Haifa 
29/12 00:30
FT 
 Hapoel Raanana
Hapoel Hadera 
29/12 01:50
FT 
1 Hapoel Beer Sheva
Ashdod MS 
29/12 01:30
FT 
 Sc Maccabi Ashdod
Maccabi Kiryat Gat 1
29/12 02:00
FT 
 Ironi Or Yehuda
Hapoel Azor 
28/12 16:30
FT 
 Gadna Tel Aviv U19
Kfar Qasim U19 
28/12 16:45
FT 
 Hapoel Ramat Gan U19
Beitar Nes Tubruk U19 
28/12 16:45
FT 
 Hapoel Petach Tikva U19
Hapoel Ashkelon U19 
28/12 17:00
FT 
 Beitar Jerusalem Oren U19
Hapoel Raanana Roei U19 
28/12 17:00
FT 
 Bnei Sakhnin U19
Hapoel Nof Hagalil U19 
28/12 17:00
FT 
 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
Maccabi Haifa U19 
28/12 17:00
FT 
 Maccabi Netanya U19
Hapoel Beer Sheva U19 
28/12 17:00
FT 
 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Maccabi Petach Tikva U19 
28/12 18:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv U19
Hapoel Tel Aviv U19 
28/12 20:30
FT 
1 Hapoel Kiryat Shmona U19
Hapoel Hadera U19 
28/12 23:30
FT 
 Asi Abengourou
Usc Bassam 
28/12 23:30
FT 
 Societe Omnisports De Larmee
Africa Sports 
29/12 02:00
FT 
 Af Amadou Diallo Djekanou
Sporting Gagnoa 
28/12 15:00
 
 Fuchu Athletic Futsal
F League Selection Futsal 
29/12 12:00
FT 
 Shriker Osaka Futsal
Bardral Urayasu Futsal 
28/12 12:40
FT 
 Shizuoka Sangyo University (w)
Nippon Sport Science University (w) 
28/12 12:40
FT 
 University Of Tsukuba Womens
Waseda University Afc Womens 
28/12 22:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
Olympique de Safi 
28/12 23:00
FT 
 Dundela
Harland Wolff Welders 
28/12 23:00
FT 
 Coleraine
Linfield FC 1
28/12 23:00
FT 
 Crusaders FC
Dungannon Swifts 
28/12 23:00
FT 
 Glenavon Lurgan
Warrenpoint Town 
28/12 23:00
FT 
1 Glentoran
Ballymena United 1
28/12 23:00
FT 
 Institute
Carrick Rangers 
28/12 20:30
FT 
 Al Sadaqah
Al Ittihad Shujaiyya 1
28/12 19:00
FT 
 Penafiel
GD Estoril-Praia 1
29/12 01:15
FT 
 Academica Coimbra
UD Oliveirense 1
28/12 20:00
FT 
 Amagaju
Pepiniere 
28/12 20:00
FT 
 Intare
Aspor 
28/12 21:45
 
 Vision Jn
Gasabo United 
28/12 20:20
FT 
2 Al Feiha
Al-Nasr Riyadh 1
28/12 20:40
FT 
 Abha
Dhamk 
28/12 22:35
FT 
 Al-Ettifaq
Al Taawon 
28/12 22:50
FT 
 Al Shabab Ksa
Al Ahli Jeddah(KSA) 
29/12 00:50
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al-Fath 
28/12 23:00
FT 
 Ayr Utd
Queen of the South 
28/12 23:00
FT 
 Dunfermline
Alloa Athletic 
28/12 23:00
FT 
 Inverness C.T.
Arbroath 
28/12 23:00
FT 
 Greenock Morton
Partick Thistle 
28/12 23:00
FT 
 Airdrie United
Falkirk 
28/12 23:00
FT 
 Dumbarton
Stranraer 
28/12 23:00
FT 
 East Fife
Raith Rovers 
28/12 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Montrose 
28/12 23:00
FT 
1 Peterhead
Clyde 
28/12 23:00
FT 
 Annan Athletic
Queens Park 
28/12 23:00
FT 
1 Brechin City
Albion Rovers 
28/12 23:00
FT 
 Cove Rangers
Elgin City 
28/12 23:00
FT 
 Edinburgh City
Cowdenbeath 
28/12 23:00
FT 
 Stenhousemuir
Stirling Albion 
28/12 23:00
FT 
 Bsc Glasgow
Spartans 
28/12 23:00
FT 
 Cumbernauld Colts
Gretna 
28/12 23:00
FT 
 Edinburgh University
East Stirlingshire 
29/12 00:00
FT 
 Generation Foot
As Douanes Dakar 
29/12 00:30
FT 
 Diambars
Mbour 
29/12 00:30
FT 
 Teunhueth
As Dakar Sacre Coeur 
28/12 23:00
FT 
 Ccd Alberite
Cd Varea 
28/12 23:00
FT 
 Beroil Bupolsa
Cd Cristo Atletico 
28/12 23:00
FT 
 Ud Santa Marta
La Baneza 
28/12 23:30
FT 
 Atletico Astorga
Burgos Promesas 1
28/12 23:30
FT 
 Tamar Ritter
Barbastro 
29/12 00:00
FT 
 CD Tudelano
Cp Calasancio 
28/12 21:00
FT 
 Kmc
Simba Sports Club 
28/12 21:00
FT 
 C. A. Bizertin
Us Tataouine 
28/12 21:00
FT 
 Us Ben Guerdane
U.s.monastir 
28/12 21:00
FT 
 Stade Tunisien
Cs. Hammam-lif 
28/12 20:00
FT 
 Ankaragucu
Denizlispor 1
28/12 22:30
FT 
 Istanbul Basaksehir
Kasimpasa 
28/12 22:30
FT 
 Trabzonspor
Kayserispor 
29/12 01:00
FT 
 Galatasaray
Antalyaspor 
28/12 19:00
FT 
 Umraniyespor
Erzurum BB 
28/12 21:30
FT 
1 Balikesirspor
Osmanlispor 1
28/12 21:30
FT 
 Bursaspor
Hatayspor 
29/12 00:00
FT 
 Altinordu
Menemen Belediye Spor 1
28/12 18:00
FT 
 Galatasaray U19
Antalyaspor U19 1
28/12 19:30
FT 
1 Altay Spor Kulubu U19
Gazisehir Gaziantep Fk U19 
28/12 19:30
FT 
 Balikesirspor U19
Gaokaerlishibang U19 
28/12 19:30
FT 
 Caykur Rizespor U19
Hatayspor U19 
28/12 19:30
FT 
 Genclerbirligi U19
Akhisar Bldgeng U19 
28/12 19:30
FT 
1 Umraniyespor U19
Buyuksehir Erzurumspor U19 
28/12 19:30
FT 
 Alanyaspor U19
Konyaspor U19 
28/12 19:30
FT 
 Boluspor U19
Fenerbahce U19 
28/12 19:30
FT 
 Trabzonspor U19
Kayserispor U19 
28/12 20:45
FT 
 Al-Arabi SC
Dabba Al-Fujairah 
28/12 20:45
FT 
 Al Taawon
Dubba Al-Husun 
28/12 20:50
FT 
 Al Thaid
Emirate 
28/12 22:00
FT 
 Al Nasr Dubai
Ahli Al-Fujirah 
28/12 22:00
FT 
 Khor Fakkan
Al-Wasl 
28/12 22:00
FT 
 Banni Yas
Al-Jazira UAE 
28/12 22:00
FT 
 Al Nasr Dubai
Ahli Al-Fujirah 
28/12 22:00
FT 
 Khor Fakkan
Al-Wasl 
28/12 22:00
FT 
 Banni Yas
Al-Jazira UAE 
29/12 00:30
FT 
 Shabab Al Ahli Dubai
Ittihad Kalba 
29/12 00:30
FT 
 Shabab Al Ahli Dubai
Ittihad Kalba 
29/12 00:30
FT 
 Al Wehda UAE
Al Ain 
28/12 20:50
FT 
 Al Nasr Sc U19
Al Dhaid U19 
28/12 20:55
FT 
 Al Ain Scc U19
Dibba Al Fujairah U19 
28/12 20:55
 
 Al Jazira Club U19
Al Ittihad Kalba U19 
29/12 10:30
FT 
 Santa Ana Winds
Orange County 2 
28/12 22:00
FT 
 Cwmbran Celtic
Undy Athletic 
28/12 22:30
FT 
1 Afan Lido
Goytre United 1
28/12 22:30
FT 
 Cambrian Clydach
Pontypridd 
28/12 22:30
FT 
 Swansea University
Briton Ferry Athletic 
28/12 16:30
 
 Tp Hồ Chí Minh FC
Sài Gòn FC 
28/12 17:00
FT 
 Ayeyawady United
Laconi Lian 
28/12 18:00
FT 
 Vietnam U23
Becamex Bình Dương 
28/12 18:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Elazigspor 
29/12 00:30
FT 
 Villarrubia
La Solana 
29/12 02:00
FT 
1 Campinense Pb
America Natal Rn 
29/12 02:30
FT 
 Ferroviario CE
Caucaia Ce 
29/12 03:00
FT 
 Comercial Sp
Uberlandia Mg 
29/12 11:10
FT 
 Kt Cao Thang University
Van Lang University 
28/12 19:00
FT 
 Kabwe Youth Soccer Academy
Green Eagles 
28/12 21:00
FT 
 Kabwe Warriors
Lusaka Dynamos 
28/12 21:00
FT 
 Lumwana Radiants
Green Buffaloes 
28/12 21:00
FT 
 Nakambala Leopards
Mufulira Wanderers 
28/12 21:00
FT 
1 Power Dynamos
Napsa Stars 1