Live3s Logo

LiveScore 22 Dec 2019

23/12 00:45
FT 
1 Juventus
Lazio 
22/12 22:00
FT 
 Watford
Manchester United 
23/12 00:30
FT 
1 Tottenham Hotspur
Chelsea 
22/12 19:00
FT 
 Leganes
Espanyol 
22/12 21:00
FT 
1 Osasuna
Real Sociedad 
22/12 23:00
FT 
 Real Betis
Atletico Madrid 
23/12 01:30
FT 
 Levante
Celta Vigo 
23/12 04:00
FT 
 Real Madrid
Athletic Bilbao 
22/12 19:30
FT 
 Atalanta
AC Milan 
22/12 22:00
FT 
 Lecce
Bologna 
22/12 22:00
FT 
 Parma
Brescia 
23/12 03:45
FT 
 Sassuolo
Napoli 
22/12 22:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Union Berlin 
23/12 01:00
FT 
 Paderborn 07
Eintr. Frankfurt 
22/12 20:00
FT 
 Sheffield Wednesday
Bristol City 
22/12 19:15
FT 
 Ajax Amsterdam
ADO Den Haag 1
22/12 21:30
FT 
1 Utrecht
Feyenoord Rotterdam 
22/12 21:30
FT 
 Groningen
Emmen 1
22/12 23:45
FT 
 Vitesse Arnhem
VVV Venlo 
22/12 21:30
FT 
 Gent
Club Brugge 
23/12 01:00
FT 
 Sint Truidense VV
Royal Antwerp 
23/12 03:00
FT 
 Anderlecht
Genk 
22/12 15:00
FT 
 Central Coast Mariners
Adelaide United 
22/12 20:00
FT 
 Ks Bylis
Luftetari Gjirokaster 
22/12 20:00
FT 
 KF Laci
KF Tirana 
22/12 23:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Skenderbeu Korca 1
22/12 23:00
FT 
 Partizani Tirana
Vllaznia Shkoder 
23/12 07:00
FT 
 Old Road
Pigotts Bullets 
22/12 13:00
 
 Newcastle Jets Fc Youth
Sydney FC U21 
22/12 13:00
FT 
 Adelaide United Womens
Canberra United Womens 
22/12 13:00
FT 
 Adelaide United Womens
Canberra United Womens 
22/12 22:30
FT 
 Al Ahli Bhr
Al-Najma 
23/12 01:00
FT 
 Busaiteen
Al-hala 1
22/12 23:00
FT 
 Lokeren
Westerlo 
23/12 03:00
FT 
 Oriente Petrolero
Royal Pari 
23/12 03:00
FT 
1 Real Potosi
The Strongest 1
23/12 04:00
FT 
 Bolivar
Nacional Potosi 1
23/12 05:15
FT 
 Jorge Wilstermann
Sport Boys Warnes 
23/12 07:30
FT 
 Blooming
Club Guabira 1
23/12 02:00
FT 
 Nova Iguacu
Friburguense Rj 
23/12 02:00
FT 
 Portuguesa RJ
Americano Rj 
22/12 20:00
FT 
 As Fortuna Mfou
Canon Yaounde 
22/12 20:00
FT 
 Eding Sport
Young Sports 
22/12 22:00
FT 
 Stade Renard De Melong
Fovu De Baham 
22/12 22:00
FT 
 Bamboutos De
Feutcheu 
22/12 22:00
FT 
 Pwd De Bamenda
Apejes Academy 
22/12 22:00
FT 
 Tonnerre Yaounde
Dragon Club Yaounde 
22/12 22:00
FT 
 Ums De Loum
Panthere Sportive Du Nde 
22/12 22:00
FT 
 Colombe Du Dja Et Lobo
Union Douala 
22/12 22:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Nea Salamis 
22/12 23:00
FT 
 Omonia Nicosia
AEK Larnaca 
23/12 00:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Doxa Katokopias 
22/12 20:30
FT 
 Aris Limassol
Omonia Aradippou 
22/12 17:00
FT 
 Amok Chrysomilia Womens
En Thoi Lakatamias Womens 
22/12 17:00
FT 
 Apollon Limassol Lfc Womens
Omonia Nicosia Womens 
22/12 17:00
FT 
 Apollon Lympion Womens
Champions Ypsona Womens 
23/12 01:30
FT 
 Cd Otavalo
Club 9 De Octubre 1
23/12 01:30
FT 
 Esmeraldas
Chacaritas Sc 
22/12 22:00
FT 
 Cardiff City Womens
Oxford United Womens 
22/12 20:00
FT 
 Hallescher
Kfc Uerdingen 05 
22/12 21:00
FT 
 Ingolstadt 04
Carl Zeiss Jena 1
22/12 22:00
FT 
1 Bayern Munich (am)
Wurzburger Kickers 
22/12 20:30
FT 
 Bochum
SSV Jahn Regensburg 1
22/12 20:30
FT 
 Heidenheim
VfL Osnabruck 1
22/12 20:30
FT 
 SV Sandhausen
Holstein Kiel 
22/12 21:00
Postp. 
 Holstein Kiel 2
Etsv Weiche Flensburg 
22/12 21:00
FT 
 Larisa
Panionios 1
22/12 23:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
OFI Crete 
22/12 23:15
FT 
 Volos Nfc
Olympiakos Piraeus 
23/12 01:30
FT 
 Panathinaikos
Aris Salonica 
22/12 20:30
 
 Kerkyra
Doxa Dramas 
22/12 20:45
FT 
 PAE Levadiakos
Apollon Kalamaria 
22/12 21:10
FT 
 Pas Giannina
Giorgos Karaiskakis 
22/12 16:30
FT 
 Panaitolikos U19
Ofi Crete U19 
22/12 17:00
FT 
 Levadiakos U19
Apollon Smirnis U19 
22/12 18:00
FT 
 Ael Larisa U19
Panionios U19 1
22/12 13:30
FT 
 Yau Tsim Mong Ft
Double Flower Fa 
22/12 13:30
FT 
 Fu Moon
Tuen Mun Progoal 
22/12 13:30
FT 
 Sparta Rotterdam Mutual
Chelsea Soccer School Hk 
22/12 13:30
FT 
 St Josephs
Wan Chai Sf 
22/12 15:30
FT 
 Kowloon City
Tung Sing 
22/12 14:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Guangzhou Rf U19 1
22/12 14:30
 
 Leeman
Eastern A.A Football Team 
22/12 13:30
FT 
 Yau Tsim Mong Ft
Double Flower Fa 
22/12 15:30
FT 
 South China
Dreams Sports Club 
22/12 15:30
 
 Central Western District Rsa
Wong Tai Sin District Rsc 
22/12 16:30
FT 
 Trau
Real Kashmir 
22/12 18:15
FT 
 Just Lang Ge Uthai Association
Panjim Footballers 
22/12 20:30
FT 
 Persib Bandung Womens
Ps Tira Womens 
22/12 16:30
FT 
 Putra Sinar Giri
Persijap Jepara 
22/12 20:00
FT 
 Persigo Semeru
Persatuan Sepakbola Tulungagung 
22/12 16:30
FT 
 Barito Putera
Arema Malang 1
22/12 16:30
FT 
 Persib Bandung
PSM Makassar 
22/12 16:30
 
 Persipura Jayapura
Borneo 
22/12 16:30
FT 
1 Persipura Jayapura
Pusamania Borneo 1
22/12 20:00
FT 
 Bali United
Madura United 
23/12 01:30
AET 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Katamon Jerusalem 
90min [0-0], 120min [2-0],
23/12 02:15
FT 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Rishon Letzion 
22/12 17:00
FT 
 Sampdoria U19
Napoli U19 
22/12 22:00
FT 
1 Pisa
Cosenza Calcio 1914 
22/12 22:00
FT 
 Pescara
Trapani 
23/12 04:00
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Ascoli 
22/12 21:30
FT 
 Chieri
Asd Bra 
22/12 21:30
FT 
 Lucchese
Vado 
22/12 21:30
FT 
 Asd Villa Dalme
Ponte San Pietro 
22/12 21:30
FT 
 US Seregno
Pro Sesto 1
22/12 21:30
FT 
1 Scandicci
Albalonga 1
22/12 21:30
FT 
 San Donato Tavarnelle
Nuova Monterosi 
22/12 21:30
FT 
 Ciliverghe Mazzano
Fanfulla Cavenago 
22/12 21:30
FT 
 Aglianese
Asd Sporting Trestina 
22/12 21:30
FT 
 Apdc Chions
Asd Cartigliano 
22/12 21:30
FT 
 Asd Savignanese
Ac Crema 1908 
22/12 21:30
FT 
 Messina
Roccella 
22/12 21:30
FT 
 Delta Porto Tolle
Cjarlins Muzane 
22/12 21:30
FT 
1 Ac Este
Gsd Ambrosiana 
22/12 21:30
FT 
 Palermo
Asd Troina 
22/12 21:30
FT 
 Pomezia
Foligno Calcio 
22/12 21:30
FT 
 Pro Calcio Tor Sapienza
Asd Lanusei 1
22/12 21:30
FT 
 As Sorrento Calcio
Gelbison 1
22/12 21:30
FT 
 Ss Nola 1925
Castrovillari 
22/12 21:30
 
 Asd Muravera
Budoni 
22/12 22:00
FT 
 Savoia 1908
Acireale 1
22/12 22:00
FT 
 Usd Bitonto
Team Altamura 
22/12 22:00
FT 
 Fb Brindisi 1912
Citta Di Fasano 
22/12 22:15
FT 
 Correggese Calcio
Us Fiorenzuola 
22/12 23:00
FT 
 As Andria Bat
Taranto Sport 
22/12 23:30
FT 
 Racing Club Abidjan
Societe Omnisports De Larmee 
23/12 02:00
FT 
 Asec Mimosas
Wac Dadjame 
23/12 06:00
FT 
 Humble Lions
Harbour View 
23/12 08:00
FT 
 Mount Pleasant
Cavalier 
23/12 09:00
FT 
 Arnett Gardens
Dunbeholden 
22/12 16:30
FT 
 Bardral Urayasu Futsal
Voscuore Sendai Futsal 
22/12 12:00
AET 
 Meiji University
Toho Yokohama University 
90min [0-0], 120min [3-1],
22/12 14:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Inac Kobe (w) 
22/12 17:00
AET 
 Ntv Menina Womens
As Elfen Sayama (w) 
90min [1-1], 120min [2-1],
22/12 20:30
FT 
 Big Bullets
Tn Stars 
22/12 20:30
FT 
 Mlatho Mponela
Be Forward Wanderers 
22/12 22:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Wydad Casablanca 1
23/12 00:00
FT 
 Renaissance Zmamra
IRT Itihad de Tanger 
23/12 02:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
Rcoz Oued Zem 
22/12 21:30
FT 
 Telstar
Az Alkmaar 2 
22/12 21:30
FT 
 SBV Excelsior
Cambuur Leeuwarden 
22/12 22:45
FT 
 Wikki Tourist
Abia Warriors 
22/12 23:00
FT 
 Plateau United
Warri Wolves 
22/12 23:00
FT 
 Lobi Stars
Katsina United 
22/12 23:00
FT 
 Akwa Starlets
Akwa United 
22/12 23:00
FT 
 Rivers United
Sunshine Stars 
22/12 23:00
FT 
 Mfm
Adamawa United 
22/12 23:00
FT 
 UD Oliveirense
Academico Viseu 1
22/12 23:00
 
 Sanjoanense
Vila Real 
22/12 23:00
FT 
 Amarante
Clube Desportivo Trofense 
22/12 23:00
FT 
 Anadia
Caldas 
22/12 23:00
FT 
 Arouca
Sp Espinho 
22/12 23:00
FT 
 Gd Braganca
CF Uniao Madeira 
22/12 23:00
FT 
 Esp. Lagos
Alverca 
22/12 23:00
FT 
 Armacenenses
Amora 
22/12 23:00
FT 
1 Lusitania Lourosa
Canelas 2010 1
22/12 23:00
 
 Pedras Salgadas
Maria da Fonte 
22/12 23:00
FT 
 Marr Tino
Berco Sc 
23/12 00:00
FT 
 Vizela
Mirandela 
23/12 02:15
FT 
 Beira Mar
Agueda 
23/12 04:15
FT 
 Marinhense
Uniao Leiria 
22/12 19:00
FT 
 Belenenses U17
Benfica U17 
22/12 19:00
FT 
1 Boavista U17
Spg C Braga U17 
22/12 23:00
FT 
 Santa Clara
Casa Pia Ac 
23/12 01:00
FT 
 Pacos Ferreira
Sporting Braga 
23/12 03:15
FT 
1 Chaves
Porto 
22/12 22:10
FT 
 Umm Salal
Al-Sailiya 
23/12 00:20
FT 
1 Qatar SC
Al-Arabi SC 
23/12 00:20
FT 
 Al Rayyan
Al-Wakra 
22/12 22:45
FT 
 Sepsi Osk Sfantul Gheorghe
Chindia Targoviste 
23/12 02:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Universitatea Craiova 
22/12 17:00
FT 
 Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 1
22/12 20:00
FT 
 Rwamagana City
Miroplast 
22/12 20:00
FT 
 Sorwathe
Intare 
22/12 21:00
FT 
 Police Kibungo
Espoir 
23/12 00:30
FT 
 Mbour
Teunhueth 
23/12 01:00
FT 
 As Douanes Dakar
As Dakar Sacre Coeur 
23/12 01:00
FT 
 Pikine
Toure Kunda Footpro 
22/12 21:30
FT 
 Royal Eagles
Free State Stars 
22/12 21:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
AmaZulu 
22/12 21:30
FT 
 Maritzburg United
Kaizer Chiefs FC 
22/12 18:30
FT 
 Getafe U19
Rayo Majadahonda U19 
22/12 19:00
FT 
 Damm U19
Mallorca U19 
22/12 19:30
FT 
 Stadium Casablanca U19
Ce Europa U19 
22/12 18:00
FT 
 Levante Ud Womens
Rcd Espanyol Womens 
23/12 01:30
FT 
 Cdef Logrono Womens
Real Betis Womens 
22/12 19:00
FT 
 Almeria
SD Ponferradina 
22/12 23:00
FT 
 SD Huesca
Zaragoza 2
23/12 01:00
FT 
 Alcorcon
Fuenlabrada 
23/12 03:00
FT 
 Girona
CD Mirandes 
22/12 19:00
FT 
 Marino luanco
Atletico Baleares 
22/12 19:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Ud Ibiza 
22/12 19:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Coruxo 
22/12 20:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Racing de Ferrol 
22/12 19:00
FT 
1 Barakaldo CF
UD Logrones 
23/12 00:00
FT 
 Haro Deportivo
SD Amorebieta 
23/12 00:00
FT 
 Leioa
Burgos CF 
22/12 19:00
FT 
 CF Badalona
Orihuela CF 
22/12 19:00
FT 
1 Valencia Cf Mestalla
Cd Ebro 1
23/12 00:00
FT 
 CD Castellon
Ue Cornella 
23/12 00:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Hercules 
23/12 00:30
FT 
 CF La Nucia
Andorra 
22/12 18:00
FT 
 Elche Cf Ilicitano
Alcoyano 
22/12 18:15
FT 
 Santurtzi Cd
Cultural De Durango 
22/12 18:30
FT 
 Recambios Colon Cd
Hercules Ii 
22/12 18:30
FT 
 Rcd Carabanchel
Ad Union Adarve 
22/12 18:30
FT 
 CD Basconia
Cd Ariznabarra 
22/12 19:00
FT 
 Comillas
Casalarreina 
22/12 19:00
FT 
2 L'Hospitalet
Ce Europa 
22/12 19:00
FT 
 Mostoles
Cd El Alamo 
22/12 19:00
FT 
 Ud Socuellamos
Cd Madridejos 
22/12 19:00
FT 
 Cd Lealtad
CD Tuilla 
22/12 19:00
FT 
 Alhaurin De La Torre
Velez 
22/12 19:00
FT 
 Loja CD
Real Jaen CF 2
22/12 19:00
 
 Coria
Xerez CD 
22/12 19:00
FT 
1 Cd Vallobin
Ei San Martin 
22/12 19:00
FT 
 Cd Binefar
Sd Tarazona 
22/12 19:00
FT 
 Utebo
Ad Almudevar 
22/12 19:00
FT 
 Ue Castelldefels
Santfeliuenc 
22/12 19:00
FT 
 Villarreal C
Acero 
22/12 19:15
FT 
 Huercal
Muleno 
22/12 19:30
FT 
 Arcos
Cd Utrera 
22/12 19:30
FT 
 Ub Lebrijana
Cd San Roque De Lepe 
22/12 20:00
FT 
 Lanzarote
Cd Buzanada 
22/12 20:00
FT 
 Atletico Tacoronte
La Quadra 
22/12 20:30
FT 
 UD Ibarra
Ud Tamaraceite 
22/12 22:30
FT 
 Selaya
Cd Guarnizo 
22/12 22:45
FT 
 Cd Mosconia
Caudal 
22/12 22:45
FT 
 CD Belchite 97
Cd Valdefierro 
22/12 23:00
FT 
 Cp Calasancio
Ccd Alberite 
22/12 23:00
FT 
 Sevilla C
Cd Rota 
22/12 23:00
FT 
 RSD Alcala Henares
Atletico Pinto 
22/12 23:15
FT 
 L Entregu
Cd Llanes 
22/12 23:15
FT 
 La Baneza
Beroil Bupolsa 
22/12 23:30
FT 
 Cf Alondras
Ourense 
22/12 23:30
FT 
 Cf Peralada
Ue Vilassar De Mar 
23/12 00:00
FT 
 Bergantinos
Arosa Sc 
23/12 00:00
FT 
 Compostela
Cd Choco 
23/12 00:00
FT 
 Xerez CD
Ud Los Barrios 
23/12 00:00
FT 
 Mazarron
Atletico Pulpileno 1
23/12 00:00
FT 
 CD Tropezon
Gimnastica Torrelavega 
23/12 00:00
FT 
 Cd Cristo Atletico
Cd La Granja 
23/12 00:00
FT 
 Ejido
Cd Huetor Vega 
23/12 00:00
FT 
 Antequera
Motril 
23/12 00:00
FT 
 Teruel
Sd Borja 
23/12 00:00
FT 
1 Eldense
Cd Roda 
23/12 00:30
FT 
 Sestao
Tolosa 1
23/12 01:00
FT 
 Sd Laredo
Barreda Balompie 
22/12 18:30
FT 
 Sevilla Atletico
Villarrubia 1
22/12 19:00
FT 
 Cordoba
UD Marbella 
23/12 00:00
FT 
 Algeciras
Recreativo Huelva 
23/12 00:00
FT 
 UD Badajoz
Murcia 
23/12 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Atletico Sanluqueno 
23/12 00:00
FT 
 UCAM Murcia
Merida Ad 1
22/12 21:00
FT 
 Hay Al Wadi
Alamal Atbara 
23/12 01:00
FT 
 Ahli Al Khartoum
Rabita Kosti 
22/12 19:00
FT 
 Genclerbirligi
Sivasspor 
22/12 21:30
FT 
 Kayserispor
Istanbul Basaksehir 
23/12 00:00
FT 
 Fenerbahce
Besiktas 
22/12 19:00
FT 
1 Erzurum BB
Altay Spor Kulubu 
22/12 19:00
FT 
 Osmanlispor
Istanbulspor 
22/12 21:30
FT 
 Karagumruk
Keciorengucu 
23/12 00:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Bursaspor 
22/12 17:00
FT 
 Kocaeli Bayan Womens
Adana Idmanyurduspor Womens 
22/12 17:00
 
 Konak Bel Womens
Fatih Vatan Spor Womens 
22/12 19:30
FT 
 Kayserispor U19
Buyuksehir Bldspor U19 
23/12 02:30
FT 
 Jacobina Ec
Bahia de Feira BA 
23/12 03:00
FT 
 Nautico (PE)
ABC