Live3s Logo

LiveScore 21 Dec 2019

21/12 22:30
AET 
 Monterrey
Al Hilal 
90min [2-2], Penalty [4-3],
22/12 01:30
AET 
 Liverpool
Flamengo 
90min [0-0], 120min [1-0],
21/12 20:30
FT 
 Everton
Arsenal 
21/12 23:00
FT 
 Aston Villa
Southampton 
21/12 23:00
FT 
 Bournemouth
Burnley 
21/12 23:00
FT 
 Brighton
Sheffield United 
21/12 23:00
FT 
 Newcastle United
Crystal Palace 
21/12 23:00
FT 
 Norwich
Wolves 
22/12 01:30
FT 
 Manchester City
Leicester City 
21/12 20:00
FT 
 Mallorca
Sevilla 
21/12 23:00
FT 
 Barcelona
Alaves 
22/12 01:30
FT 
 Villarreal
Getafe 1
22/12 04:00
FT 
 Valladolid
Valencia 
21/12 22:00
FT 
 Udinese
Cagliari 1
22/12 01:00
FT 
 Inter Milan
Genoa 
22/12 03:45
FT 
1 Torino
Spal 
21/12 22:30
FT 
 Mainz 05
Bayer Leverkusen 1
21/12 22:30
FT 
 Schalke 04
Freiburg 
21/12 22:30
FT 
 RB Leipzig
Augsburg 
21/12 22:30
FT 
 Bayern Munich
Wolfsburg 
21/12 22:30
FT 
 Koln
Werder Bremen 
22/12 01:30
FT 
 Hertha Berlin
Monchengladbach 
22/12 03:45
FT 
 Dijon
Metz 1
22/12 03:45
FT 
 Marseille
Nimes 
22/12 03:45
FT 
1 AS Monaco
Lille 
22/12 03:45
FT 
 Montpellier
Stade Brestois 
22/12 03:45
FT 
 Nantes
Angers SCO 
22/12 03:45
FT 
 Nice
Toulouse 
22/12 03:45
FT 
 Paris Saint Germain
Amiens 
22/12 03:45
FT 
 Stade Reims
Lyon 
22/12 03:45
FT 
 Stade Rennais
Bordeaux 
22/12 03:45
FT 
 Strasbourg
Saint Etienne 
21/12 20:30
FT 
 Cardiff City
Preston North End 
21/12 23:00
FT 
 Fulham
Leeds United 
21/12 23:00
FT 
 Reading
Derby County 1
21/12 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Charlton Athletic 
21/12 23:00
FT 
 Hull City
Birmingham 
21/12 23:00
FT 
 Luton Town
Swansea City 
21/12 23:00
FT 
 Millwall
Barnsley 
21/12 23:00
FT 
 West Bromwich
Brentford 
21/12 23:00
FT 
 Huddersfield Town
Nottingham Forest 
22/12 01:30
FT 
 SC Heerenveen
Heracles Almelo 
22/12 02:45
FT 
 Sparta Rotterdam
AZ Alkmaar 1
22/12 02:45
FT 
 PSV Eindhoven
Zwolle 
22/12 03:45
FT 
 Willem II
Fortuna Sittard 
22/12 01:00
FT 
 Mouscron Peruwelz
Sporting Charleroi 
22/12 03:00
FT 
 Cercle Brugge
Zulte-Waregem 
22/12 03:00
FT 
 AS Eupen
Kortrijk 
22/12 03:30
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Standard Liege 1
21/12 23:00
FT 
 Celtic
Aberdeen 1
21/12 23:00
FT 
 Hamilton
Hearts 
21/12 23:00
FT 
 Kilmarnock
Motherwell 
21/12 23:00
FT 
 Livingston
Ross County 
21/12 23:00
FT 
 St. Johnstone
St. Mirren 
21/12 14:00
FT 
 Melbourne City
Melbourne Victory 
21/12 16:30
FT 
 Perth Glory
Newcastle Jets 
21/12 22:00
FT 
 Cr Belouizdad
Mc Oran 1
21/12 23:00
FT 
 Es Setif
Js Saoura 
21/12 23:00
FT 
 Js Kabylie
Mc Magra 
21/12 23:00
FT 
 Paradou Ac
As Ain Mlila 
21/12 23:00
FT 
 Us Biskra
Na Hussein Dey 
22/12 00:00
FT 
 Aso Chlef
Ca Bordj Bou Arreridj 
22/12 00:45
FT 
 Cs Constantine
Mc Alger 
22/12 01:45
FT 
 Usm Bel Abbes
Usm Alger 
21/12 22:00
FT 
 Usm El Harrach
Drb Tadjenant 
21/12 23:00
FT 
 Jsm Bejaia
Om Arzew 
21/12 23:00
FT 
1 Wa Tlemcen
Mo Bejaia 
21/12 17:00
FT 
 Js Kabylie U21
Nc Magra U21 
21/12 17:00
FT 
 Usm El Harrach U21
Tadjenant U21 
21/12 17:15
FT 
 Usm Bel Abbes U21
Usm Alger U21 
21/12 17:40
FT 
 Paradou Ac U21
As Ain Mlila U21 
21/12 17:55
FT 
 Asm Oran U21
Rc Relizane U21 
21/12 18:10
FT 
 Aso Chlef U21
Ca Bordj Bou Arreridj U21 
21/12 18:10
FT 
2 Es Setif U21
Js Saoura U21 1
21/12 18:10
FT 
 Jsm Bejaia U21
Om Arzew U21 
21/12 19:00
FT 
 Cs Constantine U21
Mc Alger U21 
21/12 13:00
 
 Brisbane Roar Am
Melbourne Heart Youth 
22/12 10:30
 
 Perth Glory Am
Melbourne Victory Fc Am 
21/12 18:00
FT 
 Bangladesh Police Club
Arambagh Ks 
22/12 00:00
FT 
 Roeselare
St Gilloise 
22/12 03:30
FT 
 Oud Heverlee
Excelsior Virton 
22/12 03:00
FT 
 Always Ready
Aurora 1
22/12 05:15
FT 
 Destroyers
San Jose 
21/12 19:55
FT 
 Fauve Azur Elite
Unisport Bafang 
21/12 20:00
FT 
 As Matelots
Ofta Of Kribi 
21/12 22:00
FT 
 As Fap
Stade De Bertoua 
21/12 22:00
FT 
 Foncha Street Bamenda
Yafoot 1
22/12 01:00
FT 
 AEL Limassol
APOEL Nicosia 
21/12 20:30
FT 
 AE Zakakiou
Anagenisis Dherina 1
21/12 20:30
FT 
 Akritas Chloraka
Xylotympou 
21/12 20:30
FT 
 Ermis Aradippou
Onisilos Sotiras 1
21/12 20:30
FT 
 Othellos Athienou
Digenis Morphou 
21/12 21:00
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Asil Lysi 
21/12 20:30
 
 El Gounah
Talaea Ei Gaish 
21/12 20:30
FT 
 El Gounah
Tala Al Jaish 
21/12 23:00
FT 
 Wadi Degla SC
Enppi 
21/12 23:00
FT 
 Wadi Degla SC
Enppi 
22/12 01:30
FT 
 EL Masry
Pyramids 
22/12 01:30
FT 
 EL Masry
Pyramids 
21/12 23:00
FT 
 AFC Fylde
Yeovil Town 
21/12 23:00
FT 
 Aldershot Town
Stockport County 
21/12 23:00
FT 
 Boreham Wood
Harrogate Town 
21/12 23:00
FT 
 Bromley
Eastleigh 
21/12 23:00
FT 
 Chorley
Dover Athletic 
21/12 23:00
FT 
 Halifax Town
Notts County 
21/12 23:00
FT 
 Hartlepool United FC
Dagenham and Redbridge 
21/12 23:00
FT 
 Maidenhead United
Barnet 
21/12 23:00
FT 
 Sutton United
Wrexham 
21/12 23:00
FT 
1 Torquay United
Chesterfield 
21/12 23:00
FT 
 Alfreton Town
Kettering Town 
21/12 23:00
FT 
 Altrincham
Kidderminster 
21/12 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Southport FC 
21/12 23:00
FT 
 Brackley Town
Curzon Ashton 
21/12 23:00
FT 
 Chester FC
AFC Telford United 1
21/12 23:00
FT 
 Farsley Celtic
Leamington 
21/12 23:00
FT 
 Hereford
Guiseley 
21/12 23:00
FT 
1 Spennymoor Town
Bradford Park Avenue 
21/12 23:00
FT 
 York City
Darlington 
21/12 23:00
FT 
 Braintree Town
Havant and Waterlooville 
21/12 23:00
FT 
 Chippenham Town
Chelmsford City 
21/12 23:00
FT 
 Dartford
Concord Rangers 
21/12 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Bath City 
21/12 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Tonbridge Angels 
21/12 23:00
FT 
 Hungerford Town
Dulwich Hamlet 
21/12 23:00
FT 
1 Maidstone United
Dorking 
21/12 23:00
FT 
 Weymouth
St Albans City 
21/12 21:00
FT 
 Gillingham
Milton Keynes Dons 
21/12 23:00
FT 
 Portsmouth
Ipswich 1
21/12 23:00
FT 
 Oxford United
Wycombe Wanderers 1
21/12 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Southend United 
21/12 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
AFC Wimbledon 
21/12 23:00
FT 
 Burton Albion
Rochdale 
21/12 23:00
FT 
 Coventry
Lincoln City 
21/12 23:00
FT 
 Bristol Rovers
Peterborough United 
21/12 23:00
FT 
 Doncaster Rovers
Accrington Stanley 
21/12 23:00
FT 
 Rotherham United
Fleetwood Town 
21/12 23:00
FT 
 Blackpool
Shrewsbury Town 
21/12 21:00
FT 
 Grimsby Town
Scunthorpe United 
21/12 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Crewe Alexandra 
21/12 23:00
FT 
 Exeter City
Walsall 
21/12 23:00
FT 
1 Cambridge United
Leyton Orient 1
21/12 23:00
FT 
 Port Vale
Cheltenham Town 
21/12 23:00
FT 
 Bradford AFC
Salford City 
21/12 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Swindon 
21/12 23:00
FT 
 Mansfield Town
Northampton Town 
21/12 23:00
FT 
 Oldham Athletic
Crawley Town 
21/12 23:00
FT 
 Bamber Bridge
Matlock Town 
21/12 23:00
FT 
1 Basford Utd
Hyde United 
21/12 23:00
FT 
 Buxton FC
Scarborough 
21/12 23:00
FT 
 Gainsborough Trinity
Nantwich Town 1
21/12 23:00
FT 
 Morpeth Town
Warrington Town AFC 1
21/12 23:00
FT 
 South Shields
Radcliffe Borough 
21/12 23:00
FT 
 Stafford Rangers
Lancaster City 1
21/12 23:00
FT 
1 Stalybridge Celtic
Mickleover Sports 1
21/12 23:00
FT 
 Fc United Of Manchester
Grantham Town 
21/12 23:00
FT 
 Witton Albion
Whitby Town 1
21/12 23:00
FT 
 Bromsgrove Sporting
Rushden&Diamonds 
21/12 23:00
FT 
 Hednesford Town
Stratford Town 
21/12 23:00
FT 
 Nuneaton Town
St Ives Town 
21/12 23:00
FT 
 Peterborough Sports
Barwell 
21/12 23:00
FT 
 Redditch United
Biggleswade Town 
21/12 23:00
FT 
 Dorchester Town
Tiverton Town 
21/12 23:00
FT 
 Harrow Borough
Weston Super Mare 
21/12 23:00
FT 
 Hendon
Hartley Wintney 
21/12 23:00
FT 
 Metropolitan Police
Gosport Borough 
21/12 23:00
FT 
 Salisbury City
Poole Town 
21/12 23:00
FT 
 Walton Casuals
Blackfield Langley 
21/12 20:00
FT 
 Birmingham U23
Burnley U23 
21/12 20:00
 
 Adama City
Wolaita Dicha 
21/12 20:00
FT 
 Saint George
Shire Endaselassie 1
21/12 21:00
FT 
 Iris Club de Croix
Bastia 
22/12 01:00
FT 
 Lille B
Haguenau 
22/12 01:00
FT 
1 Chartres
Poissy As 
22/12 01:00
FT 
 Guingamp B
Stade Briochin 
22/12 01:00
FT 
 Rouen
Oissel 1
22/12 01:00
FT 
 Saint Malo
Lorient B 
22/12 01:00
FT 
 Olympique De Marseille B
Hyeres 
22/12 01:00
FT 
 Saint Priest
Monaco B 
21/12 22:00
FT 
1 Paris Fc
Le Mans 
21/12 22:00
FT 
1 Lens
Chamois Niortais 
21/12 23:00
FT 
 ES Troyes AC
Ajaccio 
21/12 21:00
FT 
1 Eintr. Braunschweig
1. Magdeburg 2
21/12 21:00
FT 
1 SG Sonnenhof Grobaspach
MSV Duisburg 
21/12 21:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Chemnitzer 
21/12 21:00
FT 
1 Preuben Munster
Munchen 1860 
21/12 21:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Kaiserslautern 
21/12 21:00
FT 
1 Fsv Zwickau
Sv Meppen 
21/12 20:00
FT 
 Erzgebirge Aue
Greuther Furth 
21/12 20:00
FT 
 Darmstadt
Hamburger 
21/12 20:00
FT 
 Hannover 96
VfB Stuttgart 
21/12 20:00
FT 
 St. Pauli
Arminia Bielefeld 
21/12 21:00
FT 
 VfB Lubeck
Altonaer 
22/12 01:30
FT 
 Asteras Tripolis
Xanthi 1
22/12 02:00
FT 
 Lamia
AEK Athens 
21/12 21:00
 
 Platanias FC
Apollon Larissas 
21/12 16:30
FT 
 Asteras Tripolis U19
Xanthi U19 
21/12 17:30
FT 
 Paok Saloniki U20
Atromitos U19 1
21/12 18:00
FT 
 Panathinaikos U19
Aris Thessaloniki U19 
21/12 18:30
FT 
 Volos Nps U19
Olympiakos Piraeus U19 
21/12 19:00
FT 
 Ergotelis U19
Platanias U19 
21/12 20:00
FT 
 Pas Lamia U19
Aek Athens U19 
21/12 21:00
FT 
 Doxa Dramas U19
Pas Giannina U19 
21/12 21:00
FT 
 Ae Karaiskakis U19
Apollon Larissa U19 
21/12 21:05
FT 
 Kerkyra U19
Apollon Pontou Kalamaria U19 
22/12 09:00
FT 
 Coban Imperial
Antigua Gfc 
21/12 14:30
FT 
 Yuen Long
Happy Valley 
21/12 21:45
 
 Chennai City
Neroca 
21/12 16:30
FT 
 Kalteng Putra
Persija Jakarta 
21/12 16:30
FT 
 Persela Lamongan
Semen Padang 
21/12 16:30
FT 
 Persebaya Surabaya
Perseru Badak Lampung 
21/12 19:30
FT 
 PSIS Semarang
Bhayangkara Surabaya United 
21/12 18:00
FT 
 Ahi Acre
Alnada Nazareth 
21/12 20:30
FT 
 Maccabi Um El Fahem
Maccabi Ahi Iksal 
22/12 01:00
FT 
 Hapoel Beit Shean
Hapoel Bnei Musmus 1
22/12 01:30
FT 
 Hapoel Mahane Yehuda
Beitar Ramat Gan 
21/12 21:00
AET 
 Maccabi Haifa
Sektzia Nes Tziona 
90min [1-1], 120min [3-1],
21/12 23:30
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Beer Sheva 1
22/12 01:50
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Maccabi Tel Aviv 
21/12 16:30
FT 
 Hapoel Ashkelon U19
Hapoel Katamon U19 
21/12 16:30
FT 
 Ironi Tiberias U19
Ihud Bnei Baqa U19 
21/12 17:00
FT 
1 Beitar Jerusalem Oren U19
Maccabi Petach Tikva U19 
21/12 17:00
FT 
 Bnei Sakhnin U19
Maccabi Haifa U19 
21/12 17:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Sectzya Nes Ziona U19 
21/12 17:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva U19
Hapoel Tel Aviv U19 
21/12 17:00
FT 
2 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 
21/12 17:00
FT 
 Maccabi Yaffo Kabilio U19
Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 
21/12 17:15
FT 
 Ashdod Ms U19
Hapoel Qiryat Ono U19 
21/12 18:00
FT 
 Maccabi Netanya U19
Beitar Nes Tubruk U19 
21/12 18:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv U19
Hapoel Nof Hagalil U19 
21/12 18:00
FT 
 Maccabi Yavne Shimon U19
Gadna Tel Aviv U19 
21/12 20:30
FT 
 Hapoel Kfar Qasm Shuaa U19
Beitar Shimshon Tel Aviv U19 
21/12 21:55
FT 
 Hapoel Kiryat Shmona U19
Hapoel Raanana Roei U19 1
21/12 18:00
FT 
 Lazio U20
Fiorentina U20 
21/12 19:00
FT 
 Pescara Youth
Torino U19 
21/12 20:00
FT 
 Atalanta U19
Inter Milan U20 
21/12 21:30
FT 
1 Cagliari U19
AS Roma U19 
21/12 21:30
FT 
 Empoli U20
Genoa U20 
22/12 00:00
FT 
 Juventus U19
Bologna U20 
21/12 22:00
FT 
 Cittadella
Chievo 
21/12 22:00
FT 
 Juve Stabia
Venezia 
21/12 22:00
FT 
 Empoli
Salernitana 
21/12 22:00
FT 
 Perugia
Virtus Entella 1
21/12 22:00
FT 
 Crotone
Livorno 
22/12 01:00
FT 
 Benevento
Frosinone 
21/12 21:30
FT 
 Sangiustese
Jesina Calcio 
21/12 23:30
FT 
 Af Amadou Diallo Djekanou
Tanda 
21/12 13:05
FT 
 Vissel Kobe
Shimizu S-Pulse 
21/12 15:05
FT 
 Kashima Antlers
V-Varen Nagasaki 
22/12 10:00
FT 
 F League Selection Futsal
Shriker Osaka Futsal 
22/12 12:00
AET 
 Meiji University
Toho Yokohama University 
90min [0-0], 120min [3-1],
21/12 21:05
FT 
 Al-Qadsia
Kazma 
21/12 23:30
FT 
 Al Kuwait SC
Al Salmiyah 
21/12 22:00
FT 
 KAC de Kenitra
Racing Casablanca 
21/12 22:00
FT 
 Wydad Fes
Itihad Z. Khemisset 
21/12 22:00
FT 
 Club Salmi
Chabab Ben Guerir 
21/12 22:00
FT 
 Chabab Rif Hoceima
ASS Association Sportive de Sale 
21/12 22:00
FT 
 Wydad Temara
Chabab Atlas Khenifra 
21/12 22:00
FT 
 Kawkab de Marrakech
Olympique Dcheira 
21/12 22:00
FT 
 SCCM Chabab Mohamedia
Maghreb Fez 
21/12 22:00
FT 
 Tas De Casablanca
Union Sportive Sidi Kacem 
21/12 22:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
Difaa Hassani Jdidi 
21/12 22:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
Cayb Youssoufia Berrechid 
22/12 00:00
FT 
 Forces Armee Royales
Renaissance Sportive de Berkane 
22/12 02:00
FT 
 Olympique de Safi
Union Touarga Sport Rabat 
22/12 02:45
FT 
 NAC Breda
Dordrecht 90 
22/12 11:00
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Wellington Phoenix Reserve 
22/12 11:00
FT 
 Hamilton Wanderers
Hawkes Bay United 
22/12 09:00
AET 
1 Real Esteli
Managua 1
90min [1-0], Aggregate [1-1], 120min [2-0],
21/12 22:00
FT 
 Harland Wolff Welders
Ballyclare Comrades 
21/12 22:00
FT 
 Knockbreda Parish
Dergview 
21/12 23:00
FT 
 Ards
Loughgall 
21/12 23:00
FT 
 Newry City
Dundela 
21/12 23:00
FT 
 Carrick Rangers
Glentoran 
21/12 23:00
FT 
 Cliftonville
Coleraine 
21/12 23:00
FT 
1 Dungannon Swifts
Institute 
21/12 23:00
FT 
 Linfield FC
Crusaders FC 
21/12 23:00
FT 
 Warrenpoint Town
Larne 
21/12 20:45
FT 
 Al-Suwaiq Club
Mrbat 
21/12 21:10
FT 
 Dhufar
Saham 
21/12 23:00
FT 
 Al Seeb
Muscat 
21/12 23:30
FT 
 Sohar Club
Al Nasr(OMA) 
22/12 00:00
FT 
 Shbab Alkhaleel
Thaqafi Tulkarm 
21/12 22:00
FT 
 Lechia Gdansk
Rakow Czestochowa 
22/12 00:30
FT 
 Wisla Plock
Piast Gliwice 
22/12 03:00
FT 
 Gornik Zabrze
Jagiellonia Bialystok 1
22/12 01:00
FT 
 Leixoes
CD Cova Piedade 
21/12 18:30
FT 
 Real Sport Clube Queluz
Fabril Barreiro 
21/12 19:00
FT 
 Belenenses U23
Vitoria Setubal U23 
21/12 23:00
FT 
 Famalicao U23
Maritimo U23 
21/12 19:00
FT 
 Porto Sad U17
Rio Ave U17 1
21/12 23:00
FT 
 Maritimo
Penafiel 
22/12 01:00
FT 
 Rio Ave
Gil Vicente 
22/12 01:00
FT 
 Portimonense
Sporting Lisbon 1
22/12 04:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Sporting Covilha 
22/12 04:00
FT 
 Vitoria Setubal
Benfica 
21/12 20:30
FT 
 Hermannstadt
Politehnica Iasi 1
22/12 02:00
FT 
 Cs Voluntari
CFR Cluj 
21/12 18:00
FT 
 Norilsky Nickel Futsal
Ttg Ugra Yugorsk Futsal 
21/12 20:00
FT 
 Amagaju
Kirehe 
21/12 20:00
FT 
 Rugende
Etoile De Lest 
21/12 20:00
FT 
 Gasabo United
Nyagatare 
21/12 20:20
FT 
 Aspor
Rutsiro 
21/12 21:00
FT 
1 Apr
Rayon Sports 
21/12 21:00
FT 
 Marines
Musanze 
21/12 21:00
FT 
 Muhanga
Sunrise 
21/12 21:00
FT 
1 Mukura
Kiyovu 
21/12 20:20
FT 
 Al-Raed
Al-Ettifaq 1
21/12 23:00
FT 
 Alloa Athletic
Greenock Morton 
21/12 23:00
FT 
 Dundee United
Ayr Utd 1
21/12 23:00
FT 
 Inverness C.T.
Dunfermline 
21/12 23:00
FT 
 Partick Thistle
Dundee 
21/12 23:00
FT 
 Queen of the South
Arbroath 
21/12 23:00
FT 
 Clyde
Airdrie United 
21/12 23:00
FT 
 Montrose
Falkirk 
21/12 23:00
FT 
 Peterhead
East Fife 
21/12 23:00
FT 
 Raith Rovers
Dumbarton 
21/12 23:00
FT 
 Stranraer
Forfar Athletic 
21/12 23:00
FT 
 Cowdenbeath
Stenhousemuir 
21/12 23:00
FT 
 Elgin City
Brechin City 
21/12 23:00
FT 
 Queens Park
Cove Rangers 
21/12 23:00
FT 
 Nairn County
Rothes 
21/12 22:00
 
 Vale Of Leithen
Edinburgh University 1
21/12 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Jomo Cosmos 
21/12 21:30
FT 
 Tshakhuma Tm
Pretoria Univ 
21/12 21:30
FT 
1 Jdr Stars
Uthongathi 
21/12 21:30
FT 
 Baroka
Stellenbosch 
21/12 21:30
FT 
 Highlands Park
Lamontville Golden Arrows 
21/12 21:30
FT 
 Orlando Pirates
Black Leopards 
22/12 00:00
FT 
 Mamelodi Sundowns
Polokwane City 
22/12 02:15
FT 
 Chippa United FC
Supersport United 
21/12 18:00
FT 
 Real Sociedad U19
Osasuna U19 
21/12 18:30
FT 
1 Sporting Gijon U19
Conxo Santiago U19 
21/12 19:00
FT 
 Barcelona U19
Ud Cornella U19 
21/12 19:00
FT 
 Villarreal U19
Ud Alzira U19 
21/12 19:10
FT 
 Real Betis U19
Cadiz U19 
21/12 19:30
FT 
 Real Oviedo U19
Marina Sport U19 
21/12 20:00
FT 
 Numancia U19
Cd Alaves U19 1
21/12 20:00
FT 
 Juventud Laguna U19
Union Viera U19 
21/12 22:15
FT 
 Cd Roda U19
Albacete U19 
21/12 22:40
FT 
 Real Zaragoza U19
Unio Fb Jabac Terrassa U19 
21/12 23:00
FT 
 Hercules U19
Alboraya U19 
21/12 23:00
FT 
 Real Murcia U19
Levante U19 
21/12 23:00
FT 
 Torre Levante U19
Valencia U19 
21/12 23:30
FT 
 Vazquez Cultural U19
Almeria U19 
22/12 00:00
FT 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
22/12 01:30
FT 
 Xota Navarra Futsal
Palma Futsal 
22/12 01:30
FT 
 Catgas Energia Futsal
Cordoba Futsal 
22/12 01:30
FT 
 Peniscola Futsal
Fcbarcelona Futsal 
22/12 01:30
FT 
 Vaidepenas Futsal
Paruro Five Foot 
22/12 01:30
FT 
 Levante Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
22/12 01:30
FT 
 Inter Movistar Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 
21/12 19:00
FT 
 Atletico De Madrid Womens
Cd Tacon Womens 
21/12 19:00
FT 
 Barcelona Womens
Granadilla Tenerife Womens 
21/12 22:55
FT 
1 Sporting De Huelva Womens
Athletic Club Bibao Womens 
21/12 23:30
FT 
 Madrid Cff Womens
Valencia Womens 
22/12 01:00
FT 
 Sevilla Fc Womens
Rayo Vallecano Womens 
21/12 23:00
FT 
 Albacete
Elche 
21/12 23:00
FT 
 Malaga
CD Lugo 
22/12 01:00
FT 
 Las Palmas
Rayo Vallecano 1
22/12 01:00
FT 
 Sporting de Gijon
Extremadura 
22/12 03:00
FT 
1 Racing de Santander
Real Oviedo 1
22/12 04:00
FT 
1 Cadiz
Numancia 
22/12 03:15
FT 
2 Union Langreo
Sporting De Gijon B 1
21/12 22:30
FT 
 Alaves B
Real Union de Irun 1
21/12 23:30
FT 
1 CD Izarra
Unionistas De Salamanca 
22/12 00:00
FT 
 Salmantino
CD Tudelano 
22/12 01:00
FT 
1 Real Sociedad B
Athletic Bilbao 2 1
22/12 03:00
FT 
 Calahorra
Arenas Club De Getxo 
22/12 01:00
FT 
 SD Ejea
Ud Levante B 
22/12 02:00
FT 
 Sabadell
Lleida 1
21/12 18:30
FT 
 Santa Catalina Atletico
Ud Poblense 
21/12 19:00
FT 
 Cordoba B
Puente Genil 1
21/12 20:30
FT 
 Unión Viera
Marino 
21/12 22:30
FT 
 Real Sociedad C
Suodu Pei 
22/12 00:00
FT 
 Real Betis B
Cd Gerena 
22/12 00:00
FT 
 Cd Bezana
Sd Torina 
22/12 00:00
FT 
 Dav Santa Ana
Flat Earth 
22/12 01:00
FT 
1 Panaderia Pulido
Cd Santa Ursula 
22/12 01:00
FT 
 Pobla De Mafumet Cf
Cerdanyola del Valles 
22/12 01:00
FT 
 Cs Puertollano
Cd Pedroneras 1
22/12 01:00
FT 
 Urduliz Ft
Sd San Ignacio 
22/12 01:00
FT 
 Atletico Mancha Real
Huetor Tajar 
22/12 01:30
FT 
 Ud Fraga
Tamar Ritter 1
22/12 02:00
FT 
 CD Olimpic Xativa
Novelda 
22/12 02:00
FT 
 Intercity
Uf Beniganim 
22/12 02:00
FT 
 Toledo
Almagro 
22/12 03:45
FT 
 Las Palmas C
Ud San Fernando 1
22/12 00:00
FT 
 CP Villarrobledo
Don Benito 
22/12 01:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Yeclano Deportivo 
22/12 01:00
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Linense 
22/12 01:00
FT 
 Merreikh El Fasher
El Ahli Atbara 
21/12 21:00
FT 
 Etoile Metlaoui
Es Du Sahel 
21/12 21:00
FT 
 Etoile Metlaoui
Etoile Sahel 
21/12 20:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Rizespor 
21/12 22:30
FT 
 Kasimpasa
Gazisehir Gaziantep 
22/12 01:00
FT 
 Goztepe
Galatasaray 
21/12 19:00
FT 
 Hatayspor
Adanaspor 
21/12 21:30
FT 
 Eskisehirspor
Balikesirspor 
22/12 00:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Boluspor 
21/12 18:05
FT 
 Osmanlispor U19
Alanyaspor U19 
21/12 18:40
FT 
 Eskisehirspor U19
Balikesirspor U19 
21/12 19:30
FT 
 Buyuksehir Erzurumspor U19
Altay Spor Kulubu U19 
21/12 19:30
FT 
 Fenerbahce U19
Besiktas Jk U19 
21/12 19:30
FT 
 Goztepe U19
Galatasaray U19 
21/12 19:30
FT 
 Gaokaerlishibang U19
Istanbulspor U19 
21/12 19:30
FT 
 Menemenspor U19
Caykur Rizespor U19 
21/12 19:30
FT 
 Akhisar Bldgeng U19
Elazigspor U19 
21/12 19:40
FT 
 Erokspor U19
Genclerbirligi U19 
21/12 20:30
FT 
 Kasimpasa U19
Bursaspor U19 
21/12 20:40
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Al Hamriyah 
21/12 20:40
FT 
 Emirate
Al Oruba Uae 
21/12 20:45
FT 
 Masfut
Al Thaid 
21/12 22:00
FT 
 Al Ahli Dubai Reserve
Khor Fakkan Reserve 
21/12 19:30
 
 Nacional De Football U19
Danubio U19 
21/12 22:30
FT 
 Carmarthen
Caernarfon 1
21/12 22:30
FT 
 Airbus
Newi Cefn Druids 
21/12 22:30
FT 
 Penybont
Newtown 
21/12 16:00
 
 Hoàng Anh Gia Lai
Than Quảng Ninh 
21/12 16:00
FT 
 Long An
Đồng Tháp 
21/12 16:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Hoàng Anh Gia Lai 
21/12 16:00
FT 
 Peninsula Power
Caboolture 
21/12 16:30
FT 
 Tp Hồ Chí Minh FC
Becamex Bình Dương 
21/12 17:00
FT 
 Fc Ilves-kissat
Tampere 
21/12 17:05
 
 Hantharwady United
Shan United 
21/12 18:30
 
 Đà Nẵng FC
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 
21/12 18:35
FT 
1 Đà Nẵng FC
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 1
21/12 19:45
FT 
 KuPS
Mp Mikkeli 
21/12 20:00
FT 
1 America Natal Rn
Campinense Pb 1