Live3s Logo

LiveScore 19 Dec 2019

20/12 02:00
FT 
 SD Amorebieta
UD Badajoz 
20/12 02:00
AET 
1 Scr Pena Deportiva
SD Ponferradina 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1]
20/12 02:00
FT 
 Pena Azagresa
Celta Vigo 
20/12 02:00
FT 
 Melilla Cd
Levante 
20/12 02:00
FT 
 Lleida
Espanyol 
20/12 02:00
FT 
 Cultural Leonesa
Las Rozas 
20/12 02:00
FT 
 Atletico Antoniano
Real Betis 
20/12 02:00
FT 
 SD Amorebieta
Cd Badajoz 
20/12 02:00
FT 
 Real Betis
Atletico Antoniano 
20/12 03:00
AET 
 UE Llagostera
Haro Deportivo 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1]
20/12 03:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Racing de Ferrol 
20/12 03:30
AET 
1 Ue Cornella
Orihuela CF 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[4-5]
20/12 03:30
AET 
1 Ud Tamaraceite
Almeria 
90 minutes[2-2], 120 minutes[3-2]
20/12 03:30
AET 
 Gimnastic Tarragona
UE Olot 
90 minutes[1-1], 120 minutes[3-1]
20/12 03:30
FT 
1 Sd Laredo
SD Huesca 
20/12 04:00
FT 
 Lorca Deportiva
Osasuna 
20/12 04:00
FT 
 Cd Linares Deportivo
Girona 
20/12 04:00
FT 
 Cd Becerril
Real Sociedad 
20/12 01:30
FT 
 Groningen
Utrecht 
20/12 03:45
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Feyenoord Rotterdam 
19/12 18:00
 
 Kenya
Tanzania 
19/12 20:45
 
 Uganda
Eritrea 
19/12 16:30
FT 
 Melbourne City Womens
Perth Glory Womens 
19/12 16:30
FT 
 Melbourne City Womens
Perth Glory Womens 
19/12 22:00
 
 Sabah
Gilan Gabala 
19/12 22:30
FT 
 Al-Riffa
East Riffa 
20/12 01:00
FT 
 Al-shabbab
Al-Hadd 
19/12 17:30
FT 
 Rahmatgonj Mfs
Saif Sporting Club 
19/12 20:15
FT 
 Brothers Union
Bashundhara Kings 
20/12 03:45
FT 
 Anderlecht
Club Brugge 
20/12 06:15
FT 
 Nacional Potosi
Jorge Wilstermann 
20/12 08:15
FT 
 Sport Boys Warnes
Oriente Petrolero 
20/12 08:30
FT 
1 The Strongest
Bolivar 1
20/12 01:00
FT 
 Gaborone United
Morupule Wanderers 
20/12 04:30
FT 
 Club 9 De Octubre
Esmeraldas 
20/12 01:30
FT 
 El Ismaily
Al Ahly 
20/12 01:15
FT 
 Lincoln City
Manchester 62 
19/12 21:00
FT 
 Akratitos Neon Liosion
Panthiraikos Santorini 
19/12 23:15
FT 
 Aris Salonica
Volos Nfc 
20/12 01:30
FT 
 Panionios
PAOK Saloniki 
20/12 10:00
FT 
 Club Comunicaciones
CSD Municipal 
19/12 18:15
 
 Churchill Brothers
Just Lang Ge Uthai Association 
19/12 22:00
FT 
 Jamshedpur
Mumbai City 
19/12 16:00
FT 
 Persigo Semeru
Persemi Mimika 
19/12 16:00
FT 
 Persinga Ngawi
Pskc Cimahi 
19/12 16:00
FT 
 Putra Sinar Giri
Perseden Denpasar 
19/12 16:00
FT 
 Persekat Kabupaten Tegal
Sleman United 
19/12 16:30
FT 
 Persijap Jepara
Psil Lumajang 
19/12 20:00
FT 
 Persidi Idi
Karo United 
19/12 20:00
FT 
 Ks Tiga Naga
757 Kepri 2
19/12 19:30
FT 
1 Pars Jonoubi Jam
Persepolis 
19/12 20:00
FT 
 Teraktor-Sazi
Naft Masjed Soleyman 
19/12 20:55
FT 
 Sepahan
Shahin Bushehr 1
19/12 22:00
FT 
 Esteghlal Tehran
Mashin Sazi 1
19/12 19:00
FT 
 Maccabi Bnei Raina
Maccabi Ironi Sderot 1
20/12 01:30
FT 
 Kfar Kasem
Hapoel Kfar Saba 
20/12 01:40
FT 
 Hapoel Afula
Hapoel Ashkelon 
20/12 01:50
AET 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Ironi Ramat Hasharon 1
90min [2-2], 120min [3-2],
20/12 02:00
AET 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Hadera 1
90min [0-0], 120min [2-0],
20/12 02:15
AET 
 As Ashdod
Hapoel Petah Tikva 
90min [0-0], 120min [1-0],
20/12 00:30
FT 
 Maccabi Holon Womens
Maccabi Emekheifer Womens 
20/12 01:15
FT 
 As Tel Aviv University Womens
Hapoel Raanana Womens 
20/12 02:00
FT 
 Maccabi Kiryat Gat Womens
Ironi Ramat Hasharon Womens 
20/12 02:30
FT 
 Maccabi Kishronot Hadera Womens
Bnot Netanya Womens 
19/12 23:30
FT 
 San Pédro
Racing Club Abidjan 
19/12 12:00
FT 
 Meiji University
Kwansei Gakuin University 
19/12 12:00
FT 
 Meiji University
Kwansei Gakuin University 
19/12 12:00
FT 
 Toho Yokohama University
Chuo University 
19/12 21:05
FT 
 Al Ttadamon
Al-Nasar 
20/12 00:30
FT 
 Usfas Bamako
Djoliba 
19/12 23:00
FT 
 Sunshine Stars
Mfm 
20/12 01:00
FT 
1 LKS Lodz
Wisla Krakow 
20/12 03:30
FT 
 Lech Poznan
Arka Gdynia 1
19/12 19:45
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Gd Estoril Praia U23 
19/12 23:00
FT 
 Feirense U23
Coimbra Ec U23 
20/12 02:00
FT 
 Benfica U23
Cova Piedade U23 
20/12 03:15
FT 
 Porto
Santa Clara 
20/12 05:45
FT 
1 Famalicao
CD Mafra 
19/12 23:00
FT 
2 Al Bidda Sc
Al-Khuraitiat 
19/12 23:00
FT 
 Al Nasa Qat
Russell City 
20/12 02:00
FT 
 Botosani
Dinamo Bucuresti 
19/12 20:15
FT 
 Al Feiha
Al Ittihad Ksa 
19/12 20:40
FT 
 Abha
Al Shabab Ksa 2
19/12 22:35
FT 
 Al Adalh
Al-Nasr Riyadh 
19/12 22:55
FT 
 Al Taawon
Al Wehda Mecca 
20/12 00:50
FT 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Dhamk 
20/12 05:00
FT 
1 Ud San Fernando U19
Las Palmas U19 
20/12 02:00
FT 
 Ce Esporles
CD Manacor 
19/12 18:00
FT 
 Manisa Bb Spor
Kayserispor 
19/12 18:00
FT 
 Manisa
Kayserispor 
19/12 19:30
FT 
 Denizlispor
Altinordu 
19/12 21:30
FT 
 Istanbul Basaksehir
Duzyurtspor 
19/12 21:30
FT 
 Istanbul Basaksehir
Hekimoglu Trabzon 
19/12 23:30
FT 
 Bursaspor
Erzurum BB 
20/12 01:45
FT 
 Trabzonspor
Altay Spor Kulubu 
19/12 22:00
FT 
 Al Ain
Al-Dhafra 
19/12 22:00
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Banni Yas 
19/12 22:00
FT 
 Al Ain
Al-Dhafra 
19/12 22:00
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Banni Yas 
20/12 00:30
FT 
 Hatta
Al Nasr Dubai 
20/12 00:30
FT 
 Al-Sharjah
Ajman 
20/12 00:30
FT 
 Hatta Club
Al Nasr Dubai 
20/12 00:30
FT 
 Al-Sharjah
Ajman 
19/12 16:00
FT 
 Maccabi Herzliya
Hapoel Ramat Gan FC 
19/12 16:00
FT 
 Vinh Long
Đồng Tháp 
19/12 16:00
FT 
 Hoang Anh Gia Lai U19
Binh Dinh U19 
20/12 00:30
FT 
 Lahti
Pk Keski Uusimaa Pkku 
20/12 00:30
FT 
 Sahab Sc
Al Ahly 
20/12 04:45
FT 
 Magni
Dalvik Reynir 
20/12 05:30
FT 
1 Paraguay U23
Colombia U23 1