Live3s Logo

LiveScore 18 Dec 2019

19/12 01:30
FT 
 Monterrey
Liverpool 
19/12 03:00
FT 
 Barcelona
Real Madrid 
19/12 01:55
FT 
1 Sampdoria
Juventus 
19/12 03:45
FT 
 Brescia
Sassuolo 
19/12 01:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Hertha Berlin 
19/12 03:30
FT 
 Freiburg
Bayern Munich 
19/12 03:30
FT 
 Wolfsburg
Schalke 04 
19/12 03:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Koln 
19/12 03:30
FT 
 Monchengladbach
Paderborn 07 
19/12 03:45
FT 
 Oxford United
Manchester City 
19/12 03:45
AET 
 Everton
Leicester City 
90 minutes[2-2], Penalty Kicks[2-4]
19/12 04:00
FT 
 Manchester United
Colchester United 
19/12 00:30
FT 
1 San Sebastian Reyes
Cordoba 
19/12 01:00
FT 
 Cd El Alamo
Mallorca 
19/12 01:00
FT 
 CD Tudelano
Albacete 
19/12 01:00
FT 
 CF Badalona
Real Oviedo 
19/12 01:00
FT 
 Comillas
Villarreal 
19/12 01:00
FT 
 Eg El Palmar
Getafe 
19/12 01:00
FT 
 Tolosa
Valladolid 
19/12 01:00
FT 
 UD Melilla
UCAM Murcia 
19/12 01:00
FT 
 Bergantinos
Sevilla 
19/12 03:00
AET 
 Sestao River
CD Lugo 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[6-5]
19/12 03:15
AET 
 Barakaldo CF
Villarrubia 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-3],
19/12 03:15
AET 
 Barakaldo CF
Villarrubia Cf 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[5-3]
19/12 01:45
FT 
 Lyon
Toulouse 
19/12 04:05
FT 
 Le Mans
Paris Saint Germain 
19/12 04:05
FT 
 Stade Brestois
Bordeaux 
19/12 04:05
FT 
 Nimes
Saint Etienne 
19/12 04:05
FT 
 Nantes
Strasbourg 
19/12 04:05
FT 
 Amiens
Stade Rennais 
19/12 01:30
FT 
 Telstar
Ajax Amsterdam 
19/12 02:45
AET 
 Ofc Oostzaan
Spakenburg 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[4-5]
19/12 02:45
FT 
1 AZ Alkmaar
Rksv Groene Ster 
19/12 02:45
AET 
 Sparta Nijkerk
NAC Breda 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1]
19/12 02:45
FT 
 Heracles Almelo
Dordrecht 90 
19/12 02:45
FT 
 Willem II
Sparta Rotterdam 
19/12 03:45
AET 
 Gelders Veenendaalse VV
PSV Eindhoven 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-2]
19/12 03:45
FT 
 Hearts
Celtic 
18/12 15:15
FT 
 Hong Kong
China 
18/12 18:30
FT 
 South Korea
Japan 
18/12 20:00
FT 
 Ks Bylis
KF Laci 
18/12 20:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Skenderbeu Korca 
18/12 20:00
FT 
2 Teuta Durres
Partizani Tirana 1
18/12 20:00
FT 
 Vllaznia Shkoder
KS Perparimi Kukesi 
18/12 23:00
FT 
 KF Tirana
Flamurtari 
18/12 22:30
FT 
 Manama Club
Busaiteen 
19/12 01:00
FT 
 Qalali
Al-Muharraq 
18/12 18:15
FT 
 Abahani Limited
Bangladesh Police Club 
19/12 03:00
FT 
 St Gilloise
Kortrijk 
19/12 03:45
FT 
1 Standard Liege
Royal Antwerp 1
19/12 03:35
FT 
 Club Guabira
Royal Pari 
19/12 06:15
FT 
 San Jose
Always Ready 1
19/12 06:15
FT 
 Aurora
Real Potosi 1
19/12 08:30
FT 
 Blooming
Destroyers 1
18/12 21:30
FT 
 Botswana Police Xi Sc
Molepolole City 
19/12 01:00
FT 
 Extension Gunners
Notwane 
18/12 20:00
FT 
 Apejes Academy
As Fortuna Mfou 
18/12 20:00
FT 
 Canon Yaounde
Eding Sport 
18/12 20:00
FT 
 Union Douala
Fovu De Baham 
18/12 22:00
FT 
1 Avion Academy
Tonnerre Yaounde 
18/12 22:00
FT 
 Dragon Club Yaounde
Stade Renard De Melong 
18/12 22:00
FT 
 Panthere Sportive Du Nde
Feutcheu 
18/12 22:00
FT 
 Young Sports
Bamboutos De 
18/12 22:00
FT 
 Colombe
Pwd De Bamenda 
18/12 22:20
FT 
 Ums De Loum
Coton Sport 
19/12 01:00
FT 
 Dinamo Zagreb
NK Rijeka 
18/12 20:30
FT 
 Omonia Aradippou
Karmiotissa Pano Polemidion 
19/12 03:45
FT 
 Taunton Town
Hendon 
19/12 03:00
FT 
 Leicester City U23
Villarreal B 
19/12 03:00
FT 
 Brighton U23
Valencia Cf Mestalla 
18/12 23:00
FT 
 Stade Reims Ii
ASM Belfortaine 
19/12 03:30
FT 
1 Lynx
Glacis United 
18/12 21:00
FT 
 Anagennisi Giannitsa
Almopos Arideas 
18/12 21:00
FT 
 Ae Karagiannion
Makedonikos Neapolis 
18/12 21:00
FT 
1 Thermaikos Thermis
Megas Alexandros Trikalon 2
18/12 23:00
FT 
 Xanthi
Panaitolikos Agrinio 1
18/12 23:15
FT 
 OFI Crete
Panathinaikos 1
18/12 23:15
FT 
 Olympiakos Piraeus
Larisa 
19/12 01:30
FT 
 Atromitos Athens
Lamia 
19/12 01:30
FT 
 AEK Athens
Asteras Tripolis 
19/12 05:00
FT 
 Antigua Gfc
Coban Imperial 
18/12 18:30
FT 
 Eastern (r)
Happy Valley R 
18/12 18:30
FT 
 Kitchee R
Southern District Reserve 
18/12 18:30
FT 
 Yuen Long Reserve
Sun Pegasus Reserve 
18/12 20:30
FT 
 Biu Chun Rangers Reserve
R F Reserve 
18/12 20:30
FT 
 Northeast United
Bengaluru 
18/12 18:30
FT 
 Shahrdari Tabriz
Malavan 
18/12 18:30
FT 
 Mes Rafsanjan
Khooshe Talaee Sana Saveh 
18/12 18:30
FT 
 Navad Urmia
Fajr Sepasi 
18/12 18:30
FT 
 Qashqai Shiraz
Persepolis Pakdasht 1
18/12 18:30
FT 
 Shahrdary Arak
Khouneh Be Khouneh 
18/12 18:30
FT 
 Esteghlal Khozestan
Arman Gohar Sirjan 
18/12 17:30
FT 
 Shahin Bushehr U23
Rafsanjan U23 1
19/12 03:30
FT 
1 Usher Celtic
Sheriff Yc 2
18/12 18:00
FT 
 Atalanta U19
Benevento Youth 
18/12 18:30
FT 
1 Cagliari U19
Verona U20 
18/12 19:00
FT 
 AS Roma U19
Napoli U19 
18/12 21:00
FT 
 Inter Milan U20
Frosinone Youth 
18/12 21:30
AET 
 Fiorentina U20
Genoa U20 
90min [1-1], 120min [3-1],
18/12 23:00
FT 
 Juventus U19
Bologna U20 
18/12 21:30
FT 
 Piacenza
Juventus U23 
19/12 00:30
FT 
 Catanzaro
Catania 
19/12 03:00
FT 
 Vicenza
Feralpisalo 
18/12 21:30
FT 
 Scd Progresso Calcio
Correggese Calcio 
19/12 12:00
FT 
 Meiji University
Kwansei Gakuin University 
19/12 12:00
FT 
 Meiji University
Kwansei Gakuin University 
19/12 12:00
FT 
 Toho Yokohama University
Chuo University 
18/12 21:05
FT 
 Khaitan
Burgan Sc 
18/12 22:00
FT 
 Raja de Beni Mellal
Wydad Casablanca 
18/12 22:00
FT 
 Raja de Beni Mellal
Wydad Casablanca 
19/12 00:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
HUSA Hassania Agadir 
18/12 22:45
FT 
 Adamawa United
Nasarawa United 
18/12 23:00
FT 
 Heartland
Kano Pillars 
18/12 23:00
FT 
 Enugu Rangers International
Plateau United 
18/12 23:00
FT 
 Warri Wolves
Wikki Tourist 
18/12 23:00
FT 
 Abia Warriors
Jigawa Golden Stars 
18/12 23:00
FT 
 Enyimba International
Lobi Stars 
18/12 23:00
FT 
 Katsina United
Akwa Starlets 
18/12 23:00
FT 
 Akwa United
Rivers United 
18/12 23:00
FT 
 Ifeanyi Ubah
Kwara United 
19/12 03:45
FT 
 Crusaders Reserves
Glentoran Reserves 
18/12 22:15
FT 
 Sertanense
Kane Rush 
18/12 22:15
FT 
 Sertanense
Canelas 2010 
19/12 02:45
FT 
 Pacos Ferreira
Sp Espinho 
19/12 04:45
FT 
 Benfica
Sporting Braga 
18/12 19:50
FT 
 Al Thuqbah
Al Jabalain 
18/12 19:55
FT 
 Al Nojoom
Al Ansar 
18/12 20:30
FT 
 Najran
Al Nahdha 
18/12 22:45
FT 
 Al Shoalah
Al Kawkab 
18/12 23:20
FT 
 Hottain
Al taqdom 
19/12 04:00
FT 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Peniscola Futsal 
19/12 02:00
FT 
 Alcobendas Sport
Pozuelo Alarcon 
18/12 18:00
FT 
 Erzincanspor
Besiktas 
18/12 18:00
FT 
 24 Erzincanspor
Besiktas 
18/12 18:45
FT 
 Keciorengucu
Yeni Malatyaspor 
18/12 19:30
FT 
 Gazisehir Gaziantep
Kirklarelispor 
18/12 21:30
FT 
 Sivasspor
Erokspor 
18/12 23:30
FT 
 Goztepe
Karagumruk 
19/12 01:45
FT 
 Istanbulspor
Fenerbahce 
18/12 20:00
FT 
 Nacional De Football U19
Danubio U19 
18/12 19:00
 
 Becamex Bình Dương
Vietnam U20 
18/12 14:30
FT 
 Quang Nam U19
Khatoco Khanh Hoa U19 
18/12 16:30
FT 
 SHB Da Nang U19
Phu Yen U19 
18/12 16:55
FT 
 Nepal Apf
Manang Marshyangdi Club 
18/12 19:00
FT 
 Vietnam U20
Becamex Bình Dương 
19/12 01:00
FT 
 Senegal Womens
Gambia Womens 
19/12 04:00
FT 
 Bracknell Town
AFC Hornchurch 
19/12 05:00
FT 
 Cd Buzanada
UD Ibarra 
19/12 05:00
FT 
1 Peru U22
Ecuador U23 
19/12 07:10
FT 
 Sao Luiz(RS)
Concordia Ac 
18/12 21:00
FT 
1 Nkwazi
Lusaka Dynamos