Live3s Logo

LiveScore 17 Dec 2019

17/12 22:30
FT 
1 Al-Sadd
Esperance Sportive de Tunis 
18/12 01:30
FT 
 Flamengo
Al Hilal 1
18/12 01:30
FT 
 Werder Bremen
Mainz 05 
18/12 03:30
FT 
 Borussia Dortmund
RB Leipzig 
18/12 03:30
FT 
 Union Berlin
Hoffenheim 
18/12 03:30
FT 
 Augsburg
Fortuna Dusseldorf 
18/12 03:30
FT 
 Plymouth Argyle
Bristol Rovers 
18/12 03:45
FT 
 Aston Villa
Liverpool 
17/12 22:30
FT 
 Cd Lealtad
Cadiz 
17/12 23:00
AET 
2 Coruxo
CD Mirandes 
90 minutes[4-4], 120 minutes[4-5]
18/12 02:00
AET 
1 L'Hospitalet
Granada 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-3]
18/12 02:00
FT 
 Illueca
Deportivo La Coruna 1
18/12 02:00
FT 
 Real Jaen CF
Alaves 1
18/12 02:00
FT 
 SD Logrones
Eibar 
18/12 02:30
FT 
 UD Marbella
Cd Guijuelo 
18/12 02:30
FT 
 Union Langreo
Cd Ebro 
18/12 03:00
FT 
 CD Castellon
Las Palmas 
18/12 03:00
FT 
 Cacereno
Alcorcon 1
18/12 03:00
AET 
 CD Pena Sport
Fuenlabrada 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1]
18/12 03:00
FT 
 Portugalete
Extremadura 
18/12 03:00
FT 
 Ud Socuellamos
Zaragoza 
18/12 03:15
AET 
 Sd Tarazona
Rayo Vallecano 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1]
18/12 03:30
FT 
 U.M. Escobedo
Malaga 
18/12 03:30
FT 
 G Segoviana
Elche 
18/12 03:30
FT 
 Unionistas De Salamanca
Atletico Baleares 
18/12 03:30
FT 
 Zamora Barinas
Sporting de Gijon 
18/12 03:30
FT 
 Gimnastica Segoviana
Elche 
18/12 03:30
FT 
 Zamora CF
Sporting de Gijon 
18/12 03:45
FT 
 Hercules
Recreativo Huelva 
18/12 04:00
AET 
 AD Ceuta
Numancia 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-2]
18/12 04:00
FT 
 Intercity
Athletic Bilbao 
18/12 04:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Leioa 
18/12 04:00
FT 
1 Murcia
Racing de Santander 1
18/12 04:00
AET 
 Andorra CF
Leganes 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[5-6]
18/12 04:30
FT 
 Cd Mensajero
Tenerife 
18/12 01:45
FT 
 Stade Reims
Montpellier 1
18/12 04:05
FT 
 AS Monaco
Lille 
18/12 01:30
FT 
 Twente Enschede
Go Ahead Eagles 
18/12 02:45
FT 
 IJsselmeervogels
Stedoco 
18/12 02:45
FT 
 Vitesse Arnhem
Odin 59 
18/12 02:45
AET 
 VV Katwijk
Oss 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[3-4]
18/12 02:45
FT 
 SC Heerenveen
Roda JC Kerkrade 
18/12 02:45
FT 
1 SBV Excelsior
Eindhoven 
18/12 03:45
FT 
 Fortuna Sittard
Zwolle 
17/12 15:15
FT 
 Chinese Taipei womens
China womens 
17/12 18:30
FT 
 South Korea womens
Japan women 
17/12 18:00
FT 
 Kenya
Eritrea 
17/12 20:45
FT 
 Uganda
Tanzania 
17/12 15:30
 
 Central Coast Mariners Fc Am
Newcastle Jets Fc Youth 
18/12 03:45
FT 
 Zulte-Waregem
Sporting Charleroi 
17/12 20:00
FT 
 Yafoot
Dynamo De Douala 
17/12 22:00
FT 
 Les Astres De Douala
As Matelots 
17/12 22:00
FT 
 Ofta Of Kribi
Nternational Sporting De Douala 
17/12 22:00
FT 
 Renaissance Ngoumou
Ngaoundere University 
17/12 22:00
FT 
 Stade De Bertoua
Fauve Azur Elite 2
17/12 22:00
FT 
 Unisport Bafang
As Fap 
17/12 20:30
FT 
1 Ghazl El Mahallah
Baladiyet El Mahallah 1
17/12 20:30
FT 
 Maleyet El Zayiat
El Olympi 1
17/12 23:00
FT 
 Enppi
EL Masry 
17/12 23:00
FT 
 Enppi
EL Masry 
18/12 01:30
FT 
 Pyramids
El Gounah 
18/12 01:30
FT 
 Pyramids
El Gounah 
18/12 03:45
FT 
 Oxford City
St Albans City 
18/12 03:45
FT 
1 AFC Telford United
Leamington 
18/12 03:45
FT 
 Chester FC
Hednesford Town 
18/12 03:45
AET 
 Chorley
Matlock Town 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[3-4]
18/12 03:45
AET 
 Dagenham and Redbridge
Sutton United 
90 minutes[1-1], 120 minutes[3-2]
18/12 03:45
FT 
 Halesowen Town
Bradford Park Avenue 
18/12 03:45
FT 
 Hampton & Richmond
Tonbridge Angels 
18/12 03:45
FT 
 Southport FC
South Shields 
18/12 03:45
AET 
 Altrincham
Farsley Celtic 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-2]
18/12 03:45
FT 
 Bath City
Sholing 
18/12 03:45
FT 
1 Atherton Collieries
Barrow 
17/12 20:15
FT 
 Bristol Rovers Reserve
Plymouth R 
17/12 21:00
FT 
 Milton Keynes Dons R
Southend Utd Reserve 
17/12 21:00
FT 
 Huddersfield Town R
Fleetwood Town Reserve 
17/12 21:00
FT 
 Rotherham United (r)
Shrewsbury Town Reserve 
18/12 03:45
FT 
 Worthing
Enfield Town 
18/12 04:00
FT 
 Merstham
Haringey Borough 
18/12 03:45
FT 
 Walton Casuals
Hayes&Yeading 
18/12 03:45
FT 
 Yate Town
Weston Super Mare 
18/12 03:00
FT 
 Arsenal U23
Dinamo Zagreb 2 
18/12 03:00
FT 
 Porto B
Jong PSV Eindhoven 
18/12 01:15
FT 
 Mons Calpe Sc
College Europa 
18/12 03:30
FT 
 Lions Gibraltar
Boca Juniors Gibraltar 
17/12 19:30
 
 Aizawl
Chennai City 
17/12 17:00
FT 
 Semen Padang
Pusamania Borneo 
17/12 19:30
FT 
 PSIS Semarang
Madura United 
17/12 19:30
FT 
 Persija Jakarta
Persebaya Surabaya 
17/12 17:05
 
 Teraktor Sazi U23
Foolad Khuzestan U23 
17/12 18:40
FT 
 Naft Ahvaz U23
Neshat Sari U23 
17/12 20:00
FT 
 Sectzya Nes Ziona U19
Ashdod Ms U19 
17/12 20:45
FT 
 Ms Pardes Hana Karkur U19
Hapoel Beit Shean U19 
17/12 22:00
FT 
 Maccabi Petach Tikva U19
Bnei Sakhnin U19 
18/12 03:00
AET 
 Torino U19
AC Milan U19 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [6-7],
17/12 22:00
FT 
 Chabab Rif Hoceima
Tas De Casablanca 
17/12 22:00
FT 
 Chabab Rif Hoceima
Tas De Casablanca 
18/12 00:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
IRT Itihad de Tanger 
17/12 21:10
FT 
 Al Nasr(OMA)
Muscat 
18/12 00:10
FT 
 Dhufar
Mrbat 
17/12 20:00
FT 
 Gaza Sporting Club
Shabab Rafah 
17/12 19:00
FT 
 Famalicao U23
Vitoria Setubal U23 
17/12 22:15
FT 
 Academico Viseu
Chaves 
18/12 01:45
AET 
 Varzim
Anadia 1
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
18/12 04:30
FT 
 Marinhense
Rio Ave 
18/12 06:00
FT 
 Elco Ltd St Peters
Old Road Jets 
18/12 08:00
FT 
 He Garden Hotspurs
Trafalgar Southstars 
17/12 20:20
FT 
 Al Bukayriyah
Al Khaleej Club 
17/12 20:25
FT 
 Al Tai
Al Jeel 
17/12 20:35
FT 
 Uhud
Al Ameade 
17/12 23:25
FT 
 Al Rbeea
Al Mojzel 
17/12 22:00
FT 
 Morton Reserve
Dunfermline Reserve 
17/12 22:00
FT 
 Hamilton R
Ross County R 
18/12 01:30
FT 
 Bidvest Wits
Mamelodi Sundowns 
18/12 03:30
FT 
 Palma Futsal
Catgas Energia Futsal 
18/12 03:45
FT 
 Paruro Five Foot
Inter Movistar Futsal 
18/12 03:45
FT 
 Sala 10 Zaragoza Futsal
Vaidepenas Futsal 
18/12 04:00
FT 
 Cordoba Futsal
Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal 
18/12 04:00
FT 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Xota Navarra Futsal 
18/12 04:30
FT 
1 Jaen Paraiso Interior Futsal
Levante Futsal 
17/12 16:00
FT 
 Chulalongkorn University
Bangkok Thonburi University 
17/12 16:00
FT 
 Thammasat University
North Bangko College 1
17/12 18:00
AET 
 Belediye Vanspor
Kasimpasa 
90 minutes[2-1], Double bouts[3-3], 120 minutes[2-2]
17/12 19:30
FT 
 Antalyaspor
Eyupspor 
17/12 21:30
FT 
1 Samsunspor
Rizespor 
17/12 23:30
FT 
 Adanaspor
Alanyaspor 
18/12 01:45
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Galatasaray 
17/12 22:00
FT 
 Khor Fakkan Reserve
Al Wahda Abu Dhabi Reserves 1
17/12 22:00
FT 
 Al Wasl Reserve
Al Ahli Dubai Reserve 
17/12 19:00
 
 Myanmar U19
Cambodia U19 
18/12 03:30
FT 
 Goytre United
Llantwit Major 
18/12 03:45
FT 
 Bala Town
Penybont 
17/12 14:45
FT 
 Saraswoti Youth Club
New Road Team 
17/12 16:00
FT 
 Phu Yen U19
Khatoco Khanh Hoa U19 
17/12 16:45
FT 
 Nepal Police Club
Himalayan Sherpa Club 
17/12 19:00
FT 
 Myanmar U20
Cambodia U20 
18/12 03:00
FT 
 Kv Mechelen U21
Kampenhout 
18/12 03:45
AET 
1 Loughgall
Annagh United 
90min [2-2], 120min [2-2],
18/12 07:00
FT 
 Campinense Pb
Treze Campina Grande PB 
18/12 09:00
FT 
 Magway
Shan United 
18/12 09:30
FT 
 Ayeyawady United
Southern Myanmar