Live3s Logo

LiveScore 30 Nov 2019

30/11 20:30
FT 
 Newcastle United
Manchester City 
30/11 23:00
FT 
 Burnley
Crystal Palace 
30/11 23:00
FT 
 Chelsea
West Ham 
30/11 23:00
FT 
1 Liverpool
Brighton 
30/11 23:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Bournemouth 
01/12 01:30
FT 
 Southampton
Watford 
30/11 20:00
FT 
 Alaves
Real Madrid 
30/11 23:00
FT 
 Real Sociedad
Eibar 
01/12 01:30
FT 
1 Mallorca
Real Betis 
01/12 04:00
FT 
 Valencia
Villarreal 
30/11 22:00
FT 
 Brescia
Atalanta 
01/12 01:00
FT 
 Genoa
Torino 1
01/12 03:45
FT 
 Fiorentina
Lecce 
30/11 22:30
FT 
 Hertha Berlin
Borussia Dortmund 1
30/11 22:30
FT 
 Paderborn 07
RB Leipzig 
30/11 22:30
FT 
1 Koln
Augsburg 1
30/11 22:30
FT 
 Hoffenheim
Fortuna Dusseldorf 
01/12 01:30
FT 
 Bayern Munich
Bayer Leverkusen 1
01/12 00:30
FT 
 Strasbourg
Lyon 
01/12 03:00
FT 
 Lille
Dijon 
01/12 03:00
FT 
 Montpellier
Amiens 1
01/12 03:00
FT 
 Nice
Angers SCO 
01/12 03:00
FT 
 Nimes
Metz 
01/12 03:00
FT 
1 Stade Reims
Bordeaux 
30/11 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Port Vale 
30/11 23:00
FT 
 Oldham Athletic
Burton Albion 
30/11 23:00
FT 
 Portsmouth
Altrincham 
30/11 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Carlisle 
30/11 23:00
FT 
 Walsall
Oxford United 
30/11 23:00
FT 
1 Shrewsbury Town
Mansfield Town 
30/11 23:00
FT 
 Kingstonian
AFC Fylde 
01/12 01:30
FT 
 Eastleigh
Crewe Alexandra 
30/11 20:30
FT 
 Charlton Athletic
Sheffield Wednesday 
30/11 23:00
FT 
 Leeds United
Middlesbrough 
30/11 23:00
FT 
 Bristol City
Huddersfield Town 
30/11 23:00
FT 
 Brentford
Luton Town 
30/11 23:00
FT 
 Derby County
Queens Park Rangers 
30/11 23:00
FT 
 Birmingham
Millwall 
30/11 23:00
FT 
 Nottingham Forest
Cardiff City 
30/11 23:00
FT 
 Wigan Athletic
Reading 
30/11 23:00
FT 
 Barnsley
Hull City 
30/11 23:00
FT 
 Stoke City
Blackburn Rovers 
01/12 01:30
FT 
 Willem II
Sparta Rotterdam 
01/12 02:45
FT 
 Fortuna Sittard
Groningen 
01/12 03:45
FT 
 Heracles Almelo
ADO Den Haag 
01/12 01:00
FT 
 Club Brugge
Mouscron Peruwelz 
01/12 03:00
FT 
 Sporting Charleroi
Red Star Waasland-Beveren 
01/12 03:00
FT 
 Zulte-Waregem
AS Eupen 
01/12 03:30
FT 
 Genk
Sint Truidense VV 
30/11 23:30
FT 
 Moreirense
Aves 1
01/12 02:00
FT 
1 Benfica
Maritimo 
01/12 04:30
FT 
 Portimonense
Famalicao 
30/11 23:00
FT 
 Aberdeen
St. Mirren 
30/11 23:00
FT 
 Hibernian
Kilmarnock 
30/11 23:00
FT 
 Livingston
Hamilton 
30/11 23:00
FT 
 Motherwell
St. Johnstone 
30/11 14:00
FT 
 Brisbane Roar
Central Coast Mariners 
30/11 16:30
FT 
 Newcastle Jets
Western Sydney 
30/11 19:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Ufa 
30/11 21:30
FT 
 FK Rostov
Ural Sr 
01/12 00:00
FT 
 Akhmat Grozny
Rubin Kazan 
30/11 20:00
FT 
 Kuwait U19
Palestine U19 
30/11 23:00
 
 Iraq U19
Oman U19 
30/11 13:00
FT 
 Jubilo Iwata
Nagoya Grampus Eight 
30/11 13:00
FT 
 Sagan Tosu
Consadole Sapporo 
30/11 13:00
FT 
 Shonan Bellmare
Sanfrecce Hiroshima 
30/11 13:00
FT 
 Cerezo Osaka
Shimizu S-Pulse 
30/11 13:00
FT 
 Gamba Osaka
Matsumoto Yamaga 
30/11 13:00
FT 
 Kashima Antlers
Vissel Kobe 
30/11 13:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Yokohama F Marinos 
30/11 13:00
FT 
 Vegalta Sendai
Oita Trinita 
30/11 13:00
FT 
 Tokyo
Urawa Red Diamonds 
30/11 14:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Suwon Samsung Bluewings 1
30/11 14:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Jeju United 1
30/11 14:00
FT 
 Gyeongnam
Incheon United 
30/11 22:30
FT 
 Kuwait
Oman 
01/12 01:00
FT 
 Bahrain
Saudi Arabia 
30/11 21:00
FT 
 Tp Mazembe Englebert
El Zamalek 
01/12 03:00
FT 
 Mamelodi Sundowns
Petro Atletico De Luanda 
01/12 03:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Esperance Sportive de Tunis 
30/11 22:00
FT 
 Mc Oran
Us Biskra 
30/11 22:00
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
Na Hussein Dey 
30/11 22:00
FT 
 Mc Alger
Cr Belouizdad 1
30/11 22:00
FT 
 As Ain Mlila
Usm Bel Abbes 
01/12 01:00
FT 
 Js Saoura
Aso Chlef 
01/12 01:45
FT 
 Cs Constantine
Es Setif 
30/11 18:00
FT 
 Mc Alger U21
Cr Belouizdad U21 
30/11 18:00
FT 
 Mc Oran U21
Us Biskra U21 1
30/11 18:10
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj U21
Na Hussein Dey U21 
30/11 18:20
FT 
 As Ain Mlila U21
Usm Bel Abbes U21 
30/11 19:00
FT 
 Cs Constantine U21
Es Setif U21 
01/12 04:00
FT 
 San Telmo
Villa San Carlos 
01/12 04:00
FT 
 Tristan Suarez
Argentino de Quilmes 
01/12 04:00
FT 
 Sacachispas
Defensores Unidos 
01/12 04:00
FT 
2 All Boys
Deportivo Riestra 
01/12 06:10
FT 
 Estudiantes de Caseros
Belgrano 
01/12 04:35
FT 
 Estudiantes
Atletico Tucuman 
01/12 06:40
FT 
1 Boca Juniors
Argentinos Juniors 
01/12 08:45
FT 
 Newells Old Boys
River Plate 
30/11 19:00
FT 
 Pyunik 2
Van 
30/11 14:15
FT 
 Hyundai Steel Redangels womens
Jiangsu Suning Womens 
30/11 12:00
 
 Melbourne Heart Youth
Brisbane Roar Am 
30/11 13:45
FT 
 Newcastle Jets Womens
Canberra United Womens 
30/11 13:45
FT 
 Newcastle Jets Womens
Canberra United Womens 
30/11 16:00
FT 
 Melbourne City Womens
Adelaide United Womens 
30/11 16:00
FT 
 Melbourne City Womens
Adelaide United Womens 
01/12 00:00
FT 
 Austria Wien
TSV Hartberg 
01/12 00:00
FT 
 St.Polten
Mattersburg 
01/12 00:00
FT 
 WSG Wattens
Sturm Graz 
30/11 21:00
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Kapfenberg Superfund 2
30/11 21:30
FT 
 Dornbirn
SV Ried 
30/11 19:00
FT 
 Gilan Gabala
Zira 
30/11 21:00
FT 
 Kesla
Standard Sumqayit 
01/12 00:00
FT 
 Excelsior Virton
Westerlo 1
01/12 03:30
FT 
 Roeselare
KVSK Lommel 
01/12 03:00
FT 
 Kmsk Deinze
Patro Eisden 
01/12 03:00
FT 
 Real Potosi
Club Guabira 
30/11 20:00
FT 
 Sloboda
Sloboda Uzice Sevojno 
30/11 23:00
FT 
 FK Sarajevo
FK Zeljeznicar 
30/11 23:00
FT 
 Zrinjski Mostar
Mladost Doboj Kakanj 
01/12 04:30
FT 
1 Internacional Rs Youth
Atletico Mineiro Youth Mg 
01/12 06:00
FT 
 Gremio Nacional U20
Corinthians Paulista U20 
01/12 06:00
FT 
 Botafogo
Internacional RS 
01/12 06:00
FT 
 Ceara
Atletico Paranaense 1
01/12 03:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Coritiba (PR) 
01/12 03:30
FT 
 Londrina (PR)
Guarani 
01/12 03:30
FT 
 America Mineiro
Sao Bento 
01/12 03:30
FT 
 Bragantino SP
CRB (AL) 
01/12 03:30
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Sport Recife 
01/12 03:30
FT 
 Figueirense (SC)
Operario Ferroviario Pr 
01/12 03:30
FT 
 Cuiaba (MT)
Vila Nova (GO) 
30/11 18:30
FT 
 Cherno More Varna
Botev Vratsa 
30/11 21:00
FT 
 Tsarsko Selo
Botev Plovdiv 
30/11 23:30
FT 
 Beroe
Levski Sofia 
30/11 19:30
FT 
 Botev Galabovo
Cska 1948 Sofia 
30/11 20:00
FT 
 Cherno More U19
Tsarsko Selo U19 
01/12 08:00
FT 
 Alajuelense
Ad San Carlos 
30/11 22:00
FT 
 Varteks Varazdin
ZNK Osijek 
01/12 00:30
FT 
 Istra 1961
Dinamo Zagreb 
30/11 20:00
FT 
 Orijent Rijeka
Solin 
01/12 00:00
FT 
 AEK Larnaca
Anorthosis Famagusta FC 
01/12 01:00
FT 
 Ethnikos Achnas
AEL Limassol 1
30/11 21:30
FT 
 SK Sigma Olomouc
Slovan Liberec 
30/11 21:30
FT 
 Zlin
Synot Slovacko 
01/12 00:00
FT 
 Marila Pribram
Sparta Praha 
30/11 19:30
FT 
 Sonderjyske U19
Vejle U19 
30/11 20:00
FT 
 Brondby U19
Randers Fc U19 
01/12 01:30
FT 
 Ittihad Alexandria
El Ismaily 
01/12 01:30
FT 
 Ittihad Alexandria
El Ismaily 
30/11 23:00
FT 
 Aldershot Town
Chesterfield 
30/11 23:00
FT 
 Boreham Wood
Woking 1
30/11 23:00
FT 
1 Bromley
Yeovil Town 1
30/11 23:00
FT 
 Chorley
Dagenham and Redbridge 
30/11 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Wrexham 
30/11 23:00
FT 
 Maidenhead United
Barrow 
30/11 23:00
FT 
 Sutton United
Harrogate Town 
30/11 23:00
FT 
 Torquay United
Stockport County 
30/11 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Brackley Town 
30/11 23:00
FT 
 Chester FC
Bradford Park Avenue 1
30/11 23:00
FT 
 Darlington
AFC Telford United 
30/11 23:00
FT 
 Gloucester City
Kettering Town 
30/11 23:00
FT 
 Hereford
Farsley Celtic 
30/11 23:00
FT 
 Kidderminster
Southport FC 
30/11 23:00
FT 
 Kings Lynn
Gateshead 
30/11 23:00
FT 
1 Leamington
Guiseley 
30/11 23:00
FT 
 York City
Alfreton Town 
30/11 23:00
FT 
 Bath City
Dartford 
30/11 23:00
FT 
 Braintree Town
Hampton & Richmond 
30/11 23:00
FT 
 Dorking
Welling United 
30/11 23:00
FT 
 Slough Town
Tonbridge Angels 
30/11 23:00
FT 
 Weymouth
Hungerford Town 
30/11 23:00
FT 
 Bath City
Dartford 
30/11 23:00
FT 
 Braintree Town
Hampton & Richmond 
30/11 23:00
FT 
 Dorking
Welling United 
30/11 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Chippenham Town 
30/11 23:00
FT 
 Oxford City
Dulwich Hamlet 
30/11 23:00
FT 
 Slough Town
Tonbridge Angels 
30/11 23:00
FT 
 St Albans City
Chelmsford City 
30/11 23:00
FT 
 Wealdstone
Concord Rangers 
30/11 23:00
FT 
 Weymouth
Hungerford Town 
30/11 23:00
FT 
1 Macclesfield Town
Bradford AFC 
30/11 23:00
FT 
 Gainsborough Trinity
Stalybridge Celtic 1
30/11 23:00
FT 
 Grantham Town
Matlock Town 
30/11 23:00
FT 
 Ashton United
Radcliffe Borough 
30/11 23:00
FT 
 Atherton Collieries
Bamber Bridge 
30/11 23:00
FT 
 Buxton FC
Mickleover Sports 
30/11 23:00
FT 
 Hyde United
Witton Albion 
30/11 23:00
FT 
 Scarborough
Whitby Town 
30/11 23:00
FT 
 South Shields
Morpeth Town 
30/11 23:00
FT 
 Fc United Of Manchester
Lancaster City 
30/11 23:00
FT 
 Warrington Town AFC
Nantwich Town 
30/11 23:00
FT 
 Rushden&Diamonds
Stourbridge 
30/11 23:00
FT 
 Biggleswade Town
Hednesford Town 
30/11 23:00
FT 
 Bromsgrove Sporting
Royston Town 
30/11 23:00
FT 
 Hitchin Town
Barwell 
30/11 23:00
FT 
 Leiston
Nuneaton Town 
30/11 23:00
FT 
 Peterborough Sports
Redditch United 
30/11 23:00
FT 
 Rushall Olympic
Banbury United 
30/11 23:00
FT 
 St Ives Town
Stratford Town 
30/11 23:00
FT 
 Tamworth
Lowestoft Town 
30/11 23:00
FT 
 Blackfield Langley
Hendon 
30/11 23:00
FT 
 Farnborough Town
Dorchester Town 
30/11 23:00
FT 
 Hayes&Yeading
Wimborne Town 
30/11 23:00
FT 
 Merthyr Town
Hartley Wintney 
30/11 23:00
FT 
 Metropolitan Police
Chesham United 
30/11 23:00
FT 
 Poole Town
Taunton Town 
30/11 23:00
FT 
 Swindon Supermarine
Weston Super Mare 
30/11 23:00
FT 
 Tiverton Town
Gosport Borough 
30/11 23:00
FT 
 Walton Casuals
Salisbury City 
30/11 23:00
FT 
 Yate Town
Harrow Borough 
30/11 22:00
FT 
 Swansea City U23
Colchester United U23 
01/12 01:00
FT 
 Rouen
Stade Briochin 
01/12 01:30
FT 
 Vannes OC
Vitre 
30/11 21:30
FT 
1 Sochaux
ES Troyes AC 
30/11 18:00
FT 
 Samtredia
Shukura Kobuleti 
30/11 18:00
FT 
 Telavi
Baia Zugdidi 
30/11 18:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Sioni Bolnisi 
30/11 18:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Dila Gori 
30/11 21:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
1. Magdeburg 
30/11 21:00
FT 
 Hallescher
MSV Duisburg 
30/11 21:00
FT 
 Hansa Rostock
Wurzburger Kickers 
30/11 21:00
FT 
 Preuben Munster
SV Waldhof Mannheim 
30/11 21:00
FT 
 Viktoria Koln
Kaiserslautern 
30/11 21:15
FT 
 Chemnitzer
Kfc Uerdingen 05 
30/11 20:00
FT 
 Bochum
Erzgebirge Aue 1
30/11 20:00
FT 
 Nurnberg
SV Wehen Wiesbaden 
30/11 20:00
FT 
 Dynamo Dresden
Holstein Kiel 
30/11 20:00
FT 
 St. Pauli
Hannover 96 
30/11 18:00
FT 
 St Pauli U19
Dynamo Dresden U19 
30/11 19:00
FT 
 Energie Cottbus U19
Union Berlin U19 
30/11 19:00
FT 
1 Wolfsburg U19
Hertha Bsc Berlin U19 
30/11 20:00
FT 
 Magdeburg U19
Hamburger U19 
30/11 18:00
FT 
 Kaiserslautern U19
1 Fc Heidenheim U19 
30/11 20:00
FT 
 Augsburg U19
Ssv Ulm U19 
30/11 20:00
FT 
 Eintracht Frankfurt U19
Greuther Furth U19 
30/11 20:00
FT 
 Ingolstadt U19
Vfb Stuttgart U19 
30/11 20:00
FT 
1 Mainz U19
Hoffenheim U19 
30/11 20:00
FT 
 Bayer Leverkusen U19
Arminia Bielefeld U19 
30/11 20:00
FT 
 Bremer Sv
Blumenthaler Sv 
30/11 21:00
FT 
 Ismaning
Tsv 1880 Wasserburg 
30/11 21:00
FT 
 Mtv Gifhorn
Germania Egestorf 
30/11 21:00
FT 
 Sc Staaken
1 Lok Stendal 
30/11 21:00
FT 
 Eintracht Stadtallendorf
Eddersheim 
30/11 21:30
FT 
 Freiburger
Stuttgarter Kickers 
30/11 20:00
FT 
 Hamburger Sv Ii
Wolfsburg Am 
30/11 20:00
FT 
 Hannover 96 Am
Hansa Luneburg 
30/11 21:00
FT 
 Werder Bremen Am
Holstein Kiel 2 
30/11 22:00
FT 
 BSV Rehden
Etsv Weiche Flensburg 
30/11 21:00
FT 
 Sv Elversberg
Ssv Ulm 1846 
30/11 21:00
FT 
 08 Homburg
Giessen 
30/11 21:00
FT 
 Pirmasens
Bayern Alzenau 2
30/11 21:00
FT 
 Steinbach
Saarbrucken 
30/11 21:00
FT 
 FSV Frankfurt
Astoria Walldorf 
30/11 21:00
FT 
 Bahlinger SC
VfR Aalen 
30/11 21:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
Sportfreunde Lotte 
30/11 21:00
FT 
 Dortmund(am)
Bergisch Gladbach 09 
30/11 21:00
FT 
 Sv Rodinghausen
Sc Verl 
30/11 21:00
FT 
 Wuppertaler Sv
Fortuna Dusseldorf Ii 1
30/11 23:15
FT 
 Larisa
Volos Nfc 
30/11 23:15
FT 
 Panionios
Panaitolikos Agrinio 
01/12 01:30
FT 
 OFI Crete
AEK Athens 1
30/11 18:00
FT 
 Ergotelis U19
Levadiakos U19 
30/11 19:30
FT 
 Ael Larisa U19
Volos Nps U19 
30/11 19:30
FT 
 Apollon Pontou Kalamaria U19
Pas Giannina U19 
30/11 21:00
FT 
 Ofi Crete U19
Aek Athens U19 
01/12 10:00
FT 
1 Quiche
CD Marquense 
01/12 09:00
FT 
 Coban Imperial
CD Puerto de Iztapa 
01/12 09:00
FT 
1 Lobos Upnfm
Marathon 1
30/11 14:30
FT 
 Yuen Long
Hong Kong Rangers FC 
30/11 22:45
FT 
 Zalaegerszegi TE
Debreceni VSC 
01/12 00:00
FT 
 Varda Se
Budapest Honved 
01/12 00:00
FT 
 Paksi SE
Ujpesti TE 
01/12 00:00
FT 
1 Puskas Akademia
Mezokovesd-Zsory 
01/12 02:30
FT 
 Diosgyor
Mol Fehervar 
30/11 17:00
FT 
1 Puskas Akademia Fehervar U19
Ferencvarosi Tc U19 
30/11 16:30
 
 Aizawl
Mohun Bagan 
30/11 22:00
FT 
 Atletico De Kolkata
Mumbai City 
30/11 16:30
FT 
 757 Kepri
Psp Padang 
30/11 16:30
FT 
 Tornado
Persibabar Barat 
30/11 18:45
FT 
 Khooshe Talaee Sana Saveh
Sepidroud Rasht 
30/11 18:45
FT 
 Fajr Sepasi
Mes Rafsanjan 
30/11 18:45
FT 
 Oxin Alborz
Esteghlal Khozestan 
30/11 18:45
FT 
 Mes Krman
Niroye Zamini 
30/11 18:45
FT 
 Malavan
Shahrdary Arak 
30/11 18:45
FT 
 Arman Gohar Sirjan
Qashqai Shiraz 
30/11 18:45
FT 
 Navad Urmia
Baderan Tehran 
30/11 18:45
FT 
1 Persepolis Pakdasht
Khouneh Be Khouneh 1
30/11 18:30
FT 
 Padideh Mashhad
Sanat-Naft 
30/11 19:30
FT 
 Sepahan
Esteghlal Tehran 
30/11 21:00
FT 
1 Hapoel Raanana
Sektzia Nes Tziona 1
30/11 21:00
FT 
 Hapoel Haifa
Maccabi Netanya 1
30/11 23:30
FT 
2 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Tel Aviv 
01/12 00:00
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Kfar Saba 
01/12 01:45
FT 
1 As Ashdod
Hapoel Kfar Shalem 
01/12 02:30
FT 
 AS Nordia Jerusalem
Maccabi Shaarayim 
30/11 16:45
FT 
 Hapoel Ramat Gan U19
Hapoel Raanana Roei U19 
30/11 17:00
FT 
 Beitar Jerusalem Oren U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 
30/11 17:00
FT 
 Beitar Nes Tubruk U19
Hapoel Hadera U19 
30/11 17:00
FT 
 Bnei Sakhnin U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 
30/11 17:00
FT 
 Maccabi Netanya U19
Hapoel Tel Aviv U19 
30/11 18:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva U19
Hapoel Nof Hagalil U19 
30/11 18:00
FT 
 Hapoel Kiryat Shmona U19
Maccabi Petach Tikva U19 
30/11 18:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv U19
Maccabi Haifa U19 
30/11 18:00
 
 Fiorentina U20
Atalanta U19 
30/11 18:00
FT 
 Pisa Youth
Benevento Youth 
30/11 18:00
FT 
 Fiorentina U19
Atalanta U19 
30/11 20:00
FT 
 Sampdoria U19
Juventus U19 
30/11 21:30
FT 
 Bologna Youth
Genoa U19 
30/11 21:30
FT 
 Pescara Youth
Empoli U19 
30/11 21:30
FT 
 Torino U19
Lazio U19 
30/11 19:00
FT 
 Sassuolo Womens
Inter Milan Womens 
30/11 19:00
FT 
 Sassuolo Womens
Inter Milan Womens 
30/11 21:30
FT 
 Florentia Womens
Ac Milan Womens 
30/11 21:30
FT 
 Agsm Verona Womens
Orobica Womens 
30/11 21:30
FT 
 Bari Womens
Empoli Womens 
01/12 03:45
FT 
 Juventus Womens
Fiorentina Womens 
01/12 03:45
FT 
 Como
Juventus U23 
01/12 03:45
FT 
1 Azy Based Nano Bo
Usd Virtus Verona 
30/11 22:00
FT 
 Frosinone
Empoli 
30/11 22:00
FT 
1 Crotone
Cittadella 
30/11 22:00
FT 
 Venezia
Benevento 
30/11 22:00
FT 
 Cremonese
Livorno 
01/12 01:00
FT 
 Salernitana
Ascoli 
01/12 12:00
FT 
 Osaka
Suzuka Unlimited 
01/12 12:00
 
 Sony Sendai
Mio Biwako Shiga 
01/12 12:00
 
 Yokogawa Musashino
Verspah Oita 
01/12 12:00
 
 Nara Club
Maruyasu Industries 
01/12 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Matsue City 
30/11 13:00
FT 
 Kataller Toyama
Tokyo U23 
01/12 12:00
FT 
 SC Sagamihara
AC Nagano Parceiro 
01/12 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Vanraure Hachinohe 
30/11 12:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Shizuoka Sangyo University (w) 
01/12 10:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Nippon Sport Science University (w) 
30/11 16:15
FT 
 Talanta
Administration Police 
30/11 18:20
FT 
 Vihiga Bullets
Fortune Sacco 1
30/11 13:00
FT 
 Busan I'Park
Anyang 1
01/12 01:30
FT 
 Jeunesse Esch
Hostert 
01/12 09:00
FT 
 Leon
Morelia 
01/12 11:05
FT 
1 Queretaro
Necaxa 
30/11 19:00
FT 
 Almere City U19
Ado Den Haag U19 
01/12 09:00
FT 
 Team Wellington
Canterbury United 1
01/12 09:00
FT 
 Hawkes Bay United
Eastern Suburbs Afc 
01/12 09:00
 
 Hamilton Wanderers
Wellington Phoenix Reserve 
01/12 11:00
FT 
 Auckland City
Tasman United 
01/12 09:00
FT 
 Real Esteli
Las Sabanas 
30/11 21:00
FT 
 Institute
Coleraine 
30/11 23:00
FT 
 Carrick Rangers
Glenavon Lurgan 
30/11 23:00
FT 
 Cliftonville
Glentoran 1
30/11 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Crusaders FC 
30/11 23:00
FT 
 Linfield FC
Larne 
30/11 23:00
FT 
 Warrenpoint Town
Ballymena United 
01/12 07:00
FT 
 Deportivo Santani
Ca River Plate Asuncion 
30/11 19:00
FT 
 Olimpia Asuncion Reserves
Deportivo Capiata Reserves 
30/11 22:00
FT 
 Arka Gdynia
Pogon Szczecin 
01/12 00:30
FT 
 Piast Gliwice
Slask Wroclaw 
01/12 03:00
FT 
 Legia Warszawa
Korona Kielce 
30/11 19:00
FT 
 SC Farense
Chaves 
30/11 23:00
FT 
 Vilafranquense
Academica Coimbra 
01/12 01:15
FT 
 GD Estoril-Praia
Leixoes 
01/12 01:15
FT 
 Varzim
Penafiel 
30/11 19:00
FT 
 Portimonense U23
Coimbra Ec U23 
30/11 19:00
FT 
 Sporting Clube De Portugal U23
Cd Aves U23 
30/11 20:45
FT 
 Belenenses U23
Benfica U23 
30/11 17:00
FT 
 Csikszereda
Gloria Buzau 
30/11 19:00
FT 
 Farul Constanta
Rapid Bucuresti 
30/11 21:00
FT 
 Universitaea Cluj
Scolar Resita 
30/11 23:30
FT 
 Sepsi Osk Sfantul Gheorghe
Universitatea Craiova 
30/11 17:00
FT 
 Vasas Odorhei Womens
Becicherecu Mic Womens 1
30/11 17:00
FT 
 Fcm Targu Mures Womens
Cs Navobi Iasi Womens 
30/11 17:00
FT 
 Vulpitele Galbene Roman Womens
Onix Ramnicu Sarat Womens 
30/11 19:00
FT 
 Css Targoviste Womens
Luceafarul Filiasi Womens 
30/11 19:00
FT 
 Olimpia Cluj Womens
Heniu Prundu Bargaului Womens 
30/11 18:00
FT 
 Pfc Sochi Youth
Orenburg Youth 1
30/11 18:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Dinamo Moscow 2 
30/11 18:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Spartak Moscow Youth 
30/11 23:00
FT 
1 Alloa Athletic
Inverness C.T. 
30/11 23:00
FT 
 Dundee
Queen of the South 
30/11 23:00
FT 
 Dunfermline
Partick Thistle 1
30/11 23:00
FT 
 Airdrie United
East Fife 
30/11 23:00
FT 
 Clyde
Dumbarton 
30/11 23:00
FT 
 Falkirk
Stranraer 
30/11 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Peterhead 
30/11 23:00
FT 
 Montrose
Raith Rovers 
30/11 23:00
FT 
 Annan Athletic
Cove Rangers 1
30/11 23:00
FT 
 Brechin City
Stenhousemuir 
30/11 23:00
FT 
 Elgin City
Stirling Albion 
30/11 23:00
FT 
 Queens Park
Edinburgh City 
30/11 23:00
FT 
 FK Rad Beograd
Vojvodina 
30/11 23:00
FT 
 Radnik Surdulica
Cukaricki 
30/11 23:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Radnicki Nis 
30/11 23:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Indjija 
01/12 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
FK Vozdovac Beograd 
30/11 20:00
FT 
 Semendrija 1924
FK Metalac Gornji Milanovac 
30/11 20:00
FT 
 Backa Backa Palanka
Zlatibor 
30/11 20:00
FT 
 Dinamo Vranje
Zarkovo 
30/11 20:00
FT 
 Kabel Novi Sad
Trajal Krusevac 
30/11 20:00
FT 
1 Radnicki Pirot
Kolubara 
30/11 20:00
FT 
 Zemun
Buducnost Dobanovci 
30/11 23:00
FT 
 Novi Pazar
Graficar Beograd 
30/11 18:00
FT 
 Tsc Backa Topola U19
Ofk Belgrade U19 
30/11 20:30
FT 
 DAC Dunajska Streda
Nitra 
30/11 21:00
FT 
 Trencin
FK Pohronie 
30/11 21:00
FT 
 Zlate Moravce
FK Senica 
30/11 21:00
FT 
 Skf Sered
Mfk Zemplin Michalovce 
30/11 18:00
FT 
 Poprad U19
Scp Ruzomberoku19 
30/11 18:00
FT 
 Senica U19
Zeleziarne Podbrezova U19 
30/11 18:00
FT 
 Slovan Bratislava U19
Dac Dunajska Streda U19 1
30/11 18:00
FT 
 Spartak Trnava U19
Msk Zilina U19 
30/11 20:00
FT 
 Tabor Sezana
NK Aluminij 
30/11 20:50
FT 
 NK Publikum Celje
NK Mura 05 
30/11 23:55
FT 
 NK Maribor
NK Triglav Kranj 
30/11 21:30
FT 
 Polokwane City
Bloemfontein Celtic 
01/12 00:00
FT 
 Black Leopards
Lamontville Golden Arrows 
01/12 00:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Highlands Park 
01/12 02:15
FT 
 Supersport United
Stellenbosch 
30/11 16:00
FT 
 Chippa United Reserves
Highlands Park Reserves 
30/11 18:00
FT 
 Orlando Pirates Reserves
Amazulu Reserves 1
30/11 19:00
FT 
 Tenerife U19
Cd Juventud Maritima U19 
30/11 19:30
FT 
 Cordoba U19
Sevilla U19 
30/11 20:00
FT 
 Lugo U19
Racing Ferrol U19 1
30/11 20:00
FT 
 Levante Futsal
Fcbarcelona Futsal 
01/12 00:00
FT 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Palma Futsal 
01/12 01:30
FT 
 Inter Movistar Futsal
Peniscola Futsal 
01/12 02:00
FT 
 Cordoba Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 2
01/12 02:00
FT 
 Vaidepenas Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
01/12 03:00
FT 
 Xota Navarra Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 1
30/11 23:00
FT 
 Alcorcon
SD Huesca 
30/11 23:00
FT 
 CD Mirandes
Sporting de Gijon 
01/12 01:00
FT 
 SD Ponferradina
Albacete 
01/12 01:00
FT 
 Tenerife
Almeria 
01/12 04:00
FT 
 Zaragoza
Girona 
30/11 22:45
FT 
 Real Oviedo B
Getafe B 
30/11 23:30
FT 
 Osasuna B
Alaves B 
01/12 00:00
FT 
1 Orihuela CF
CF La Nucia 
30/11 21:00
FT 
 Las Palmas C
Lanzarote 
01/12 01:00
FT 
 Sd Laredo
U.M. Escobedo 
01/12 01:15
FT 
 Eg El Palmar
Cartagena B 
01/12 01:30
FT 
 Rayo Cantabria
Sd Textil Escudo 
01/12 01:30
FT 
 Urduliz Ft
Tolosa 
01/12 03:00
FT 
 Moralo Cp
Rcp Valverdeno 
01/12 00:00
FT 
 Villarrubia
Murcia 1
01/12 00:30
FT 
 Wil 1900
Schaffhausen 1
30/11 21:00
FT 
 Club Africain
As Slimane 
30/11 21:00
FT 
 Etoile Metlaoui
Us Tataouine 
30/11 21:00
FT 
 Club Africain
As Slimane 
30/11 20:00
FT 
 Sivasspor
Kasimpasa 
30/11 20:00
FT 
 Rizespor
Konyaspor 
30/11 22:30
FT 
 Alanyaspor
Ankaragucu 
01/12 01:00
FT 
 Goztepe
Fenerbahce 1
30/11 19:00
FT 
 Keciorengucu
Altinordu 
30/11 21:30
FT 
 Erzurum BB
Osmanlispor 
01/12 00:00
FT 
1 Adanaspor
Bursaspor 
30/11 18:00
FT 
 Wing Larsburg
Catalca Spor 
30/11 18:30
FT 
 Sile Yildizspor
Sultanbeyli 
30/11 18:00
FT 
1 Erokspor
Agri 1970 Spor 1
30/11 18:30
FT 
 Yeni Altindag Bs
Modafenspor 
30/11 18:00
FT 
 Duzyurtspor
Gumushanespor 1
30/11 19:30
FT 
 Istanbulspor U19
Erokspor U19 
30/11 19:30
FT 
1 Umraniyespor U19
Akhisar Bldgeng U19 
30/11 22:00
FT 
 Ittihad Kalba
Al-Jazira UAE 
30/11 22:00
FT 
1 Al-Dhafra
Al Nasr Dubai 
01/12 00:30
FT 
 Al-Wasl
Ajman 1
30/11 20:35
FT 
 Dubba Al-Husun
Emirate 
30/11 20:40
FT 
 Masfut
Dabba Al-Fujairah 
30/11 20:40
FT 
 Al Bataeh
Al Oruba Uae 
30/11 20:00
FT 
 Zorya
Karpaty Lviv 
30/11 20:00
FT 
 Lviv
Dnipro 1 
30/11 23:00
FT 
 Vorskla Poltava
Kolos Kovalivka 
30/11 18:00
FT 
1 Mariupol U21
Shakhtar Donetsk U21 
30/11 18:00
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Pakhtakor Tashkent 
30/11 18:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Termez Surkhon 
30/11 18:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Sogdiana Jizak 
30/11 22:00
FT 
 Caerau
Haverfordwest County 
30/11 22:00
FT 
 Llantwit Major
Cambrian Clydach 
30/11 22:30
FT 
 Ammanford
Taffs Well 
30/11 22:30
FT 
 Undy Athletic
Afan Lido 
30/11 22:30
FT 
 Cwmamman United
Stm Sports 
30/11 22:30
FT 
 Swansea University
Cwmbran Celtic 
30/11 22:30
FT 
 Carmarthen
Bala Town 
30/11 22:30
FT 
1 Airbus
The New Saints 
30/11 22:30
FT 
 Penybont
Connahs Quay Nomads 1
30/11 22:30
FT 
 Barry Town Afc
Newtown 
01/12 03:15
FT 
 Italy Beach Soccer
Russia Beach Soccer 
01/12 05:00
FT 
 Japan Beach Soccer
Portugal Beach Soccer