Live3s Logo

LiveScore 29 Nov 2019

30/11 04:00
FT 
 Celta Vigo
Valladolid 
30/11 03:30
FT 
 Schalke 04
Union Berlin 
30/11 03:45
FT 
 Marseille
Stade Brestois 
30/11 03:55
FT 
 Maldon Tiptree
Newport County 
30/11 03:45
FT 
 Swansea City
Fulham 
30/11 03:00
FT 
 SC Heerenveen
Vitesse Arnhem 
30/11 03:45
FT 
 Royal Antwerp
KV Mechelen 
30/11 04:30
FT 
 Santa Clara
Boavista 
29/11 16:30
FT 
 Melbourne Victory
Perth Glory 
29/11 16:00
FT 
 Timor Leste U23
Myanmar U23 
29/11 20:00
FT 
 Philippines U23
Malaysia U23 
29/11 16:00
FT 
 Indonesia womens
Vietnam womens 
29/11 20:00
FT 
 Philippines womens
Malaysia womens 
29/11 22:30
FT 
 United Arab Emirates
Iraq 
30/11 01:00
FT 
 Qatar
Yemen 
30/11 00:00
FT 
 Js Kabylie
Rec Calla 
30/11 03:00
FT 
 Es Du Sahel
Al Ahly 1
30/11 03:00
FT 
 Al Hilal Omdurman
Platinum 
30/11 08:10
FT 
 Gimnasia Jujuy
Sarmiento Junin 
30/11 06:00
FT 
 CA Banfield
Gimnasia LP 1
30/11 08:10
FT 
 Racing Club
Defensa Y Justicia 
29/11 20:00
FT 
 Arsenal De Sarandi Reserves
Lanus Reserves 
29/11 20:00
FT 
 Banfield Reserves
Gimnasia Lp Reserves 
29/11 20:00
FT 
2 Central Cordoba Sde Reserves
Rosario Central Reserves 1
29/11 20:00
FT 
 Estudiantes Lp Reserves
Atletico Tucuman Reserve 
29/11 20:00
FT 
 Godoy Cruz Reserves
Ca Talleres De Córdoba Reserves 
29/11 20:00
FT 
 Newells Reserves
River Plate R 
29/11 20:00
FT 
 Racing Club Reserves
Defensa Y Justicia Reserves 
29/11 20:00
FT 
 San Lorenzo Reserves
Ca Patronato Reserves 
29/11 20:00
FT 
 Union Santa Fe Reserves
Huracan Reserves 
29/11 20:00
FT 
 Velez Sarsfield Reserves
Colon Reserves 
30/11 11:00
FT 
 Melbourne Victory Womens
Beleza (w) 
29/11 13:30
 
 Melbourne Victory Fc Am
Perth Glory Am 
30/11 12:00
 
 Melbourne Heart Youth
Brisbane Roar Am 
30/11 01:30
FT 
 First Vienna
Sv Donau 
30/11 02:00
FT 
 Sc Mannsworth
Gersthofer SV 
30/11 02:10
FT 
 Wacker Innsbruck
SV Horn 
30/11 02:10
FT 
 SKU Amstetten
Grazer AK 
30/11 02:10
FT 
 Lafnitz
Austria Lustenau 
30/11 02:10
FT 
 Floridsdorfer Ac
Juniors OO 
30/11 02:10
FT 
 Austria Wien Youth
Austria Klagenfurt 
29/11 18:30
FT 
1 Neftchi Baku 2
Fk Kapaz Ganca 
29/11 19:30
FT 
 Sabail 2
Keshla 2 1
30/11 03:30
FT 
 Oud Heverlee
Lokeren 
30/11 06:00
FT 
 Vitoria Da Conquista Ba U20
Ceara Youth 1
30/11 06:15
FT 
 Parana
Botafogo Sp 
30/11 08:30
FT 
 Oeste FC
Criciuma 
29/11 22:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Slavia Sofia 
29/11 19:30
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Septemvri Simitli 
30/11 00:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Zapresic 
30/11 02:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Hnk Gorica 
29/11 20:30
FT 
 Dugopolje
HNK Sibenik 
30/11 01:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
E.N.Paralimni 
30/11 00:00
FT 
 Alki Oroklini
Karmiotissa Pano Polemidion 
30/11 01:00
FT 
1 Banik Ostrava
Opava 
30/11 02:00
FT 
 Lyngby
Nordsjaelland 1
29/11 23:00
FT 
 Arab Contractors
El Gounah 
29/11 23:00
FT 
 Arab Contractors
El Gounah 
30/11 03:45
FT 
 Brighton Ha Womens
Reading Womens 
29/11 21:00
FT 
 Blackburn Rovers U23
Burnley U23 
30/11 03:00
FT 
 Fulham U23
Plymouth Argyle U23 
30/11 03:00
FT 
 Scunthorpe U23
Newcastle U23 
30/11 03:00
FT 
 Aston Villa U23
Portsmouth U23 
29/11 20:00
FT 
 Leeds United U23
Sheffield United U23 
29/11 20:00
FT 
1 Bolton Wanderers U23
Barnsley U23 1
29/11 21:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Birmingham U23 
30/11 01:00
FT 
 Lyon la Duchere
Red Star 93 
30/11 03:00
FT 
 Bastia CA
Pau 
30/11 03:00
FT 
 Cholet So
Toulon 
30/11 03:00
FT 
 Creteil
Ajaccio GFCO 
30/11 03:00
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
Dunkerque 
30/11 03:00
FT 
1 Quevilly
Avenir Sportif Beziers 1
30/11 03:00
FT 
 Le Mans
Chateauroux 
30/11 03:00
FT 
 Auxerre
Orleans US 45 
30/11 03:00
FT 
1 Chambly
Ajaccio 
30/11 03:00
FT 
 Rodez AF
Le Havre 
30/11 03:00
FT 
1 Guingamp
Caen 
30/11 03:00
FT 
 Clermont Foot
Chamois Niortais 1
30/11 03:00
FT 
 Lorient
Grenoble 
30/11 03:00
FT 
 Nancy
Paris Fc 
30/11 03:00
FT 
 Valenciennes
Lens 2
29/11 18:00
FT 
 Kolkheti Poti
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
29/11 18:00
FT 
 Shevardeni
Guria Lanchkhuti 
29/11 18:00
FT 
1 Spartaki Tskhinvali
Gagra 
30/11 02:00
FT 
 Bayern Munich (am)
Carl Zeiss Jena 
30/11 02:15
FT 
1 Bayer Leverkusen (w)
Wolfsburg womens 
30/11 01:30
FT 
 Karlsruher
SSV Jahn Regensburg 
30/11 01:30
FT 
 VfL Osnabruck
Hamburger 
30/11 02:00
FT 
 Neckarsulmer Sport-Union
Freiberg 1
30/11 02:30
FT 
 Strausberg
TSG Neustrelitz 
30/11 02:30
FT 
 Sg Union Sandersdorf
International Leipzig 1
30/11 02:30
FT 
 Gonsenheim
Kaiserslautern Am 
30/11 02:30
FT 
 Tsg Sprockhovel
Tus Ennepetal 
30/11 02:30
FT 
 Oberneuland
Sc Borgfeld 
30/11 02:30
FT 
 VfB Lubeck
Heider Sv 
30/11 03:00
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Altonaer 
30/11 01:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Rot-weiss Erfurt 
30/11 02:00
FT 
 VSG Altglienicke
Lokomotive Leipzig 
30/11 02:00
FT 
 SV Babelsberg 03
Berliner Ak 07 
30/11 02:00
FT 
 Tsg Hoffenheim Am
Tsg Balingen 
30/11 02:30
FT 
 RW Oberhausen
Bonner sc 1
29/11 20:00
FT 
 Kitchee
Guangzhou Rf U19 
29/11 19:00
FT 
 Mtk Hungaria Fc U19
Vasas U19 
29/11 18:15
FT 
 Sporting Clube de Goa
Corps Of Signals 
29/11 16:00
FT 
 Persekabpas Pasuruan
Psid Jombang 
29/11 16:00
FT 
 Persitas Tasikmalaya
Persewangi B 
29/11 16:15
FT 
 Persatuan Sepakbola Tulungagung
Pro Direct 
29/11 16:15
FT 
 Pskc Cimahi
Patriot Candrabhaga 
29/11 18:45
FT 
 Damash Gilan FC
Shahrdari Tabriz 
29/11 19:00
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Zob Ahan 
29/11 19:30
FT 
1 Shahin Bushehr
Pars Jonoubi Jam 
29/11 21:10
FT 
 Foolad Khozestan
Gol Gohar 
30/11 03:45
FT 
1 Malahide United
Bangor Celtic 
30/11 04:00
FT 
 Home Farm
Glenville 
29/11 16:00
FT 
 Ms Pardes Hana Karkur
Bnei Baqa United 
29/11 16:45
FT 
1 Beitar Ironi Kiryat Gat
Dimona 
29/11 17:25
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Maccabi Ironi Sderot 1
29/11 17:30
FT 
1 Hapoel Kiryat Ono
Beitar Kfar Saba Shlomi 
29/11 18:00
FT 
 Shimshon Tel Aviv
Shimshon Bnei Tayibe 1
29/11 18:00
FT 
 Hapoel Ortodoxim Jaffa
MS Tseirey Taybe 
29/11 18:15
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Beitar Ramat Gan 
29/11 18:30
FT 
1 Maccabi Ironi Netivot
Beitar Yavne 1
29/11 18:45
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Hapoel Ironi Gedera 
29/11 19:00
FT 
2 Maccabi Ahi Iksal
Hapoel Beit Shean 
29/11 19:00
FT 
 Ironi Beit Dagan
Hapoel Mahane Yehuda 
29/11 21:00
FT 
1 Maccabi Petah Tikva FC
Maccabi Ahi Nazareth 
29/11 21:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Ashkelon 
29/11 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Bnei Lod 
29/11 21:00
FT 
1 Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Petah Tikva 
29/11 21:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Kfar Kasem 
29/11 18:00
FT 
 Hapoel Bikat Hayarden
Sc Maccabi Ashdod 
29/11 18:45
FT 
 Rubi Shapira
Hapoel Iksal 
29/11 19:00
FT 
 Hapoel Herzliya
Maccabi Tamra 
29/11 19:00
FT 
 Moadon Sport Tira
Maccabi Tzur Shalom 
29/11 19:00
FT 
 Maccabi Yavne
Maccabi Herzliya 
29/11 19:00
FT 
 Hapoel Azor
Hapoel Holon Yaniv 1
29/11 19:15
FT 
 Hapoel Kafr Kanna
Ironi Tiberias 
29/11 19:15
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 1
29/11 19:15
FT 
 Maccabi Kiryat Gat
Ironi Or Yehuda 
29/11 20:00
FT 
 Hapoel Kaukab
Sc Daburiyya Osama 
29/11 20:00
FT 
1 Maccabi Kabilio Jaffa
Shimshon Kafr Qasim 
29/11 21:30
FT 
 AS Roma U19
Sassuolo Calcio Youth 
29/11 21:30
FT 
 AS Roma U19
Sassuolo Calcio Youth 
30/11 03:30
FT 
 Pessah Lo Fano
Real Rieti Futsal 
30/11 04:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Spezia 1
30/11 10:00
AET 
 Albirex Niigata (w)
As Elfen Sayama (w) 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [4-5], As Elfen Sayama (w) win
30/11 12:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Shizuoka Sangyo University (w) 
29/11 18:15
FT 
1 Mathare United
Kakamega 
29/11 21:00
FT 
 Al-Arabi Club
Al Shabab Kuw 1
29/11 21:00
FT 
 Khaitan
Al Ttadamon 
29/11 23:30
AET 
 Al Sahel
Al Salmiyah 
90min [3-3], Penalty [4-5], Al Salmiyah win
29/11 23:30
FT 
 Al Kuwait SC
Burgan Sc 
30/11 01:00
FT 
 Pembroke Athleta
St Patrick 
30/11 11:05
FT 
 Tigres Womens
Monterrey Womens 
30/11 09:00
FT 
 Zacatepec
Alebrijes De Oaxaca 
30/11 00:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
MCO Mouloudia Oujda 
30/11 02:00
FT 
 Forces Armee Royales
IRT Itihad de Tanger 
30/11 02:30
FT 
 Ajax Amsterdam Womens
Zwolle Womens 
30/11 02:30
FT 
 Vv Alkmaar Womens
Sc Heerenveen Womens 
30/11 03:00
FT 
 NAC Breda
MVV Maastricht 
30/11 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Az Alkmaar 2 
30/11 03:00
FT 
 Den Bosch
Dordrecht 90 
30/11 03:00
FT 
 Volendam
NEC Nijmegen 
30/11 03:00
FT 
 Helmond Sport
Jong PSV Eindhoven 
30/11 03:00
FT 
 Oss
Eindhoven 
30/11 03:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
SBV Excelsior 
30/11 03:00
FT 
 Telstar
Jong Ajax Amsterdam 
30/11 10:00
FT 
 Waitakere United
Southern United 
30/11 06:00
FT 
 Capital Ff Womens
Southern United Womens 
29/11 20:30
FT 
 Al Oruba Sur
Mrbat 
29/11 21:05
FT 
 Al Nasr(OMA)
Al-Suwaiq Club 
29/11 23:20
FT 
 Al Seeb
Sohar Club 1
29/11 18:30
FT 
 Club General Diaz Reserves
Club Guarani Reserve 
30/11 01:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Gornik Zabrze 
30/11 03:30
FT 
 Wisla Plock
Lech Poznan 
30/11 00:00
FT 
 Motor Lublin
Wisla Pulawy 
30/11 01:00
FT 
 Sporting Covilha
Feirense 
29/11 22:00
 
 Famalicao U23
Vitoria Setubal U23 
29/11 23:00
FT 
 Leixoes U23
Cova Piedade U23 
29/11 23:00
FT 
 Rio Ave U23
Gd Estoril Praia U23 1
30/11 00:00
FT 
 Astra Ploiesti
Gaz Metan Medias 
30/11 02:30
FT 
 Dinamo Bucuresti
Politehnica Iasi 1
29/11 20:00
 
 Astra Giurgiu Ii
Pucioasa 
29/11 20:00
FT 
 Balotesti
Voluntari B 
29/11 20:00
FT 
 Metalurgistul Cugir
Ariesu Turda 1
29/11 20:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Acs Viitorul Selimbar 
29/11 20:00
FT 
1 Cs Universitatea Craiova B
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
29/11 20:00
FT 
 Fcm Alexandria
Sr Brasov 
29/11 20:00
FT 
 SC Bacau
Cs Aerostar Bacau 
29/11 20:00
FT 
 Odorheiu Secuiesc
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
29/11 20:00
FT 
1 Unirea Bascov
Csm Flacara Moreni 
29/11 16:55
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Ufa Youth 
29/11 17:00
FT 
1 Terek Groznyi Youth
Rubin Kazan Youth 
30/11 00:00
FT 
 Rostov Youth
Ural Youth 
29/11 20:05
FT 
 Al Qaisoma
Al Arabi Ksa 
29/11 20:10
FT 
 Al Sadd Sa
Jubail 
29/11 20:10
FT 
 Al Riyadh
Al Kholood 1
29/11 20:15
FT 
1 Al Washm
Afief 
29/11 20:45
 
 Al Suqoor Ksa
Al Entesar 
29/11 23:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Mladost Lucani 
30/11 01:00
FT 
 Karadjordje Topola
Spartak Subotica 
29/11 20:00
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Sindjelic Belgrad 1
30/11 01:00
FT 
 Spartak Trnava
MFK Ruzomberok 
29/11 21:00
FT 
 Real Kings
Steenberg United 1
30/11 07:30
FT 
 Bolivia U15
Venezuela U15 
30/11 03:45
FT 
 Catgas Energia Futsal
Paruro Five Foot 
30/11 04:00
FT 
 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 
30/11 04:00
FT 
 Numancia
Malaga 
30/11 05:00
FT 
 Villa Santa Brigida
Ud Tamaraceite 
30/11 03:00
FT 
 Aarau
Winterthur 
29/11 20:00
FT 
 Al Futowa
Al ittihad SYR 
29/11 20:00
FT 
 Al-Karamah
Jableh Sc 
29/11 20:00
FT 
 Al-Jaish Damascus
Al Shorta Damascus 
29/11 20:00
FT 
 Teshrin Sc
Al Taleiah 
29/11 21:35
FT 
 Alliance
Young Africans 
29/11 14:00
FT 
 Khon Kaen U19
Nakhon Phanom U19 
29/11 16:10
FT 
 Mukdahan U19
Nong Khai U19 
30/11 01:30
FT 
 Genclerbirligi
Yeni Malatyaspor 
30/11 00:00
FT 
 Istanbulspor
Karagumruk 
29/11 20:35
FT 
 Al Taawon
Al Hamriyah 
29/11 20:40
FT 
 Masafi
Al Thaid 
29/11 21:00
FT 
 Kampala City Council
Sc Villa 
29/11 19:00
FT 
 Kolos Kovalyovka U19
Illichivec Mariupol U19 1
29/11 19:00
FT 
 Vorskla U21
Kolos Kovalivka U21 
30/11 03:30
FT 
 Briton Ferry Athletic
Goytre United 
30/11 03:30
FT 
 Pontypridd
Llanelli 
30/11 03:45
FT 
 Aberystwyth Town
Newi Cefn Druids 
30/11 04:00
FT 
 Caernarfon
Cardiff Metropolitan University 
29/11 15:30
FT 
 Lumniwar Sc
Umrit Sc 
29/11 17:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Slovan Bratislava B 
30/11 00:30
FT 
 Sturm Graz Amateur
Wolfsberger Ac Amateur 
30/11 09:00
FT 
 Yangon United
Mahar United