Live3s Logo

LiveScore 28 Nov 2019

28/11 23:50
FT 
1 Krasnodar
Basel 
28/11 23:50
FT 
 Trabzonspor
Getafe 
28/11 23:50
FT 
 Astana
Manchester United 
29/11 01:55
FT 
 Young Boys
Porto 
29/11 01:55
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Glasgow Rangers 
29/11 01:55
FT 
1 Ferencvarosi TC
Espanyol 
29/11 01:55
FT 
 CSKA Moscow
Ludogorets Razgrad 
29/11 01:55
FT 
 Saint Etienne
Gent 1
29/11 01:55
FT 
 PFC Oleksandria
Wolfsburg 
29/11 01:55
FT 
 Istanbul Basaksehir
AS Roma 
29/11 01:55
FT 
 Wolfsberger AC
Monchengladbach 
29/11 01:55
FT 
 Sporting Braga
Wolves 
29/11 01:55
FT 
 Besiktas
Slovan Bratislava 
29/11 01:55
FT 
1 AZ Alkmaar
Partizan Belgrade 
29/11 04:00
FT 
1 F91 Dudelange
APOEL Nicosia 1
29/11 04:00
FT 
 Sevilla
Qarabag 
29/11 04:00
FT 
 Malmo
Dynamo Kyiv 1
29/11 04:00
FT 
 Lugano
Kobenhavn 
29/11 04:00
FT 
 Sporting Lisbon
PSV Eindhoven 
29/11 04:00
FT 
 Rosenborg
LASK Linz 
29/11 04:00
FT 
 Celtic
Stade Rennais 
29/11 04:00
FT 
 Lazio
CFR Cluj 
29/11 04:00
FT 
 Arsenal
Eintr. Frankfurt 
29/11 04:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Standard Liege 
28/11 20:00
FT 
 Palestine U19
Iraq U19 
28/11 16:00
FT 
 Vietnam U23
Laos U23 
28/11 16:00
FT 
 Brunei U23
Thailand U23 
28/11 20:00
FT 
 Indonesia U23
Singapore U23 
28/11 20:00
FT 
 Argentino Merlo Reserves
Deportivo Espanol Reserves 
28/11 20:00
FT 
 Berazategui Reserves
Excursionistas Reserves 1
28/11 20:05
FT 
 Canuelas Reserves
Cs Dock Sud Reserves 
28/11 20:20
 
 Victoriano Arenas Reserves
Leandro N Alem Reserves 
29/11 04:00
FT 
 Platense Reserves
Tigre Reserves 1
29/11 04:00
FT 
 Quilmes Reserves
Barracas Central Reserves 
29/11 04:00
FT 
 Almagro Reserves
All Boys Reserves 
29/11 04:00
FT 
1 Sarmiento Junin Reserve
Deportivo Riestra Reserves 1
29/11 04:00
FT 
 Atletico Fenix Reserves
Ca San Miguel Reserves 
29/11 04:00
FT 
 Deportivo Laferrere Reserves
Lujan Reserves 
29/11 04:00
FT 
 El Porvenir Reserves
General Lamadrid Reserves 
28/11 19:00
FT 
 Lernayin Artsakh
Bkma 
28/11 19:00
FT 
 Dilijan
Ani Yerevan 
28/11 19:00
FT 
 Ararat Armenia 2
Aragats 
28/11 19:00
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Ararat Yerevan 2 
28/11 19:00
FT 
 Masis
West Armenia 
28/11 19:00
FT 
 Shirak Gjumri 2
Torpedo Yerevan 
28/11 21:30
FT 
1 Urartu 2
Alashkert B Martuni 
28/11 14:45
FT 
 Jiangsu Suning Womens
Melbourne Victory Womens 
28/11 18:00
FT 
 Hyundai Steel Redangels womens
Beleza (w) 
28/11 17:00
FT 
 Kyrgyzstan U23 Womens
Turkmenistan U23 Womens 
28/11 17:00
FT 
 Tajikistan U23 Womens
Uzbekistan Womens U23 
28/11 16:30
FT 
 Brisbane Roar Womens
Ws Wanderers Womens 
28/11 16:30
FT 
 Brisbane Roar Womens
Ws Wanderers Womens 
28/11 18:30
FT 
 Qaradag Lokbatan
Fk Moik Baku 
28/11 18:30
FT 
 Zaqatala
Turan Tovuz 1
28/11 18:30
FT 
 Zira 2
Standard Sumgayit 2 
29/11 03:00
FT 
 Always Ready
Jorge Wilstermann 1
29/11 08:05
FT 
 San Jose
Sport Boys Warnes 
29/11 06:30
FT 
 Fluminense
Palmeiras 
29/11 07:00
FT 
 Fortaleza
Santos 1
29/11 07:30
FT 
 Sao Paulo
Vasco da Gama 
29/11 08:30
FT 
 Cruzeiro
CSA Alagoas AL 
28/11 14:30
 
 Shandong Luneng 2
Tianjin Teda 2 1
28/11 14:30
FT 
 Chongqing Lifan Reserves
Wuhan Guanggu R 
28/11 14:30
FT 
 Shanghai Shenhua Reserves
Jiangsu Suning Reserves 
28/11 14:30
FT 
 Shenzhen Reserves
Henan Jianye 2 
28/11 15:00
FT 
 Guangzhou Fuli Reserve
Beijing Guoan 2 
29/11 08:30
 
 Deportivo Cali
Alianza Petrolera 
29/11 08:30
FT 
 America de Cali
Santa Fe 
29/11 01:30
FT 
 Viborg
Vejle 
29/11 04:30
FT 
 Delfin
Independiente Jose Teran 
29/11 08:30
FT 
 Macara
Emelec 1
28/11 20:30
FT 
 Baladiyet El Mahallah
El Olympi 
28/11 20:30
FT 
 El Dakhleya
Tersana Sc 
28/11 20:30
FT 
 Nogoom El Mostakbal
Al Nasr Cairo 
28/11 20:30
FT 
 Olympic Al Qanal
Serameka 
28/11 20:30
FT 
 Montakhab El Suweis
Marekh 
28/11 20:30
FT 
 El Mansurah
Biyala Sc 
28/11 23:00
FT 
 Talaea Ei Gaish
El Entag Al Harby 1
28/11 23:00
FT 
 Tala Al Jaish
El Entag Al Harby 
28/11 23:00
FT 
 Reading U23
Charlton Athletic U23 
29/11 03:30
FT 
 College 1975
Lions Gibraltar 
28/11 14:40
FT 
 Bethlehem Vt
Kanan Veng 
28/11 17:20
FT 
 Ramhlun North
Chanmari 
28/11 19:55
FT 
 Chawnpui
Mizoram Police 
28/11 22:00
FT 
 Venghnuai
Electric Veng 
28/11 15:35
 
 Nene Mallomo
Gaspa 1958 
28/11 15:55
FT 
 Persikasi Kabupaten Bekasi
Persibas Banyumas 
28/11 16:00
FT 
 Putra Sinar Giri
Persitangsel Tangerang Selatan 
28/11 16:00
 
 Persebi Boyolali
Persekat Kabupaten Tegal 
28/11 16:00
FT 
 Sleman United
Persekap Pasuruan 
28/11 16:30
FT 
 Jakarta United
Psil Lumajang 
28/11 16:30
FT 
 Persebaya Surabaya
Semen Padang 
28/11 19:30
FT 
 Barito Putera
Pss Sleman 
28/11 19:30
FT 
 Persija Jakarta
Persipura Jayapura 
28/11 21:45
FT 
1 Bali United
Persib Bandung 1
28/11 20:00
FT 
 Mashin Sazi
Saipa 
29/11 03:45
FT 
 St Francis
Sun Pegasus 
29/11 01:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon Womens
Maccabi Kishronot Hadera Womens 
29/11 02:00
FT 
 Maccabi Kiryat Gat Womens
Maccabi Holon Womens 
29/11 02:30
FT 
 Bnot Netanya Womens
As Tel Aviv University Womens 
29/11 02:30
FT 
 Hapoel Raanana Womens
Maccabi Emekheifer Womens 
29/11 04:00
FT 
 Mount Pleasant
Tivoli Gardens 
29/11 04:00
FT 
 University Of West Indies
Arnett Gardens 
28/11 22:25
FT 
 Al Yarmouk
Al-Nasar 
29/11 00:30
FT 
 Al Fahaheel
Al Salibikhaet 
29/11 00:30
FT 
 Al-Qadsia
Al Gela 
29/11 09:06
FT 
 Monterrey
Santos Laguna 
29/11 11:05
FT 
 Club America
Tigres UANL 
29/11 06:00
FT 
 Veracruz U20
Santos Laguna U20 
28/11 20:35
FT 
 Muscat
Alrstak 
28/11 21:05
FT 
 Dhufar
Oman Club 
28/11 23:20
FT 
1 Saham
AL-Nahda 
29/11 00:00
FT 
 Fnjaa SC
Bahla 
28/11 23:00
FT 
 Al Quwwat Al Falistinia
Al Birah 
29/11 05:00
FT 
1 General Diaz
Guarani CA 
29/11 07:00
FT 
 Olimpia Asuncion
Deportivo Capiata 
28/11 18:00
 
 Club River Plate Asuncion Reserve
Club Libertad Reserve 
28/11 20:30
FT 
 Maritimo U23
Sporting Braga U23 
28/11 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Feirense U23 
28/11 21:00
FT 
 Al-Gharafa
Al-Arabi SC 
28/11 23:10
FT 
 Al Khor SC
Al-Sailiya 
28/11 21:00
FT 
 Espoir
As Kigali 
29/11 00:00
FT 
1 Rayon Sports
Muhanga 
28/11 20:00
FT 
 Al Shoalah
Al Qadasiya 
28/11 20:05
FT 
 Hajer
Al Sahel 
28/11 21:00
FT 
 Ns Mura U19
Olimpija Ljubljana U19 
29/11 05:00
FT 
 Argentina U15
Uruguay U15 
29/11 07:30
FT 
 Paraguay U15
Ecuador U15 
29/11 03:30
FT 
 Cd Ardoi Draw
Ucd Burlades 1
28/11 22:00
FT 
 Khor Fakkan
Al Ain 
28/11 22:00
FT 
 Hatta
Al Wehda UAE 
29/11 00:30
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Banni Yas 
29/11 04:00
FT 
 Centro Atletico Fenix
Defensor 
29/11 07:30
FT 
 Nacional Montevideo
Rampla Juniors 1
28/11 22:30
FT 
 Danubio Reserves
Cerro Largo Reserves 
29/11 02:00
FT 
 Rampla Juniors Reserves
Atletico Fenix Reserves Rur 
29/11 03:00
FT 
 Ca River Plate Reserves
Boston River Reserve 
29/11 03:00
FT 
 Juventud De Las Piedras Reserves
Penarol Reserve 
29/11 03:00
FT 
 Progreso Reserves
Liverpool Montevideo Reserve 
29/11 03:30
FT 
 Caracas FC
Deportivo Lara 
29/11 03:15
FT 
 Brazil Beach Soccer
Russia Beach Soccer 
29/11 04:50
FT 
 Senegal Beach Soccer
Portugal Beach Soccer 
29/11 06:25
FT 
 Italy Beach Soccer
Switzerland Beach Soccer 
29/11 08:00
FT 
 Japan Beach Soccer
Uruguay Beach Soccer 
28/11 18:00
FT 
 National Dm
Becamex Bình Dương 
28/11 18:00
FT 
 North Macedonia U18
Serbia U19 
28/11 21:00
FT 
 Mc El Eulma
Chabab Baladiat Mila 
28/11 21:00
AET 
 Fcb Bir El Arch
Irb Ain Arnat 
90min [0-0], 120min [1-0], Fcb Bir El Arch win
29/11 00:30
FT 
 Al Karmel
Al-Faisaly 
29/11 01:00
FT 
 Antigua Gfc Reserves
Guastatoya Reserves 
29/11 01:00
FT 
 Szombierki Bytom
Olimpia Boruszowice 
29/11 05:15
FT 
 Cd Aguila Womens
Alianza San Salvador Womens