Live3s Logo

LiveScore 24 Nov 2019

25/11 00:30
FT 
 Sheffield United
Manchester United 
24/11 19:00
FT 
 Espanyol
Getafe 
24/11 21:00
FT 
 Osasuna
Athletic Bilbao 
24/11 23:00
FT 
 Eibar
Alaves 
25/11 01:30
FT 
 Villarreal
Celta Vigo 
25/11 04:00
FT 
 Valladolid
Sevilla 1
24/11 19:30
FT 
 Bologna
Parma 
24/11 22:00
FT 
 Sassuolo
Lazio 
24/11 22:00
FT 
 AS Roma
Brescia 
24/11 22:00
FT 
 Hellas Verona
Fiorentina 
25/11 01:00
FT 
 Sampdoria
Udinese 1
24/11 22:30
FT 
 Augsburg
Hertha Berlin 1
25/11 01:00
FT 
 Hoffenheim
Mainz 05 1
24/11 22:00
FT 
 Bordeaux
AS Monaco 1
25/11 00:00
FT 
 Saint Etienne
Montpellier 
25/11 04:00
FT 
1 Toulouse
Marseille 
24/11 20:00
FT 
1 Middlesbrough
Hull City 
24/11 21:00
FT 
 Olympique De Valence
Evian Thonon Gaillard 
24/11 19:15
FT 
 Groningen
Feyenoord Rotterdam 
24/11 21:30
FT 
 PSV Eindhoven
SC Heerenveen 
24/11 21:30
FT 
1 RKC Waalwijk
Emmen 
24/11 23:45
FT 
 VVV Venlo
Twente Enschede 
24/11 23:45
FT 
 Sparta Rotterdam
Vitesse Arnhem 
24/11 21:30
FT 
 Gent
Royal Antwerp 
25/11 01:00
FT 
 Anderlecht
Kortrijk 
25/11 03:00
FT 
 Sint Truidense VV
Sporting Charleroi 
24/11 20:15
FT 
 Hamilton
Glasgow Rangers 
24/11 23:00
FT 
2 St. Johnstone
Aberdeen 
24/11 15:00
FT 
 Central Coast Mariners
Western United 
24/11 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Al Hilal 
24/11 16:30
FT 
 Ufa
PFC Sochi 
24/11 19:00
FT 
 Ural Sr
Spartak Moscow 
24/11 21:30
FT 
 Arsenal Tula
Krasnodar 
25/11 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Krylya Sovetov Samara 
24/11 20:00
 
 Kuwait U19
Iraq U19 
24/11 23:00
FT 
 Pakistan U19
Palestine U19 
24/11 13:00
FT 
1 Seongnam Ilhwa Chunma
Gyeongnam 
24/11 13:00
FT 
 Incheon United
Sangju Sangmu Phoenix 
24/11 15:00
FT 
 Jeju United
Suwon Samsung Bluewings 
24/11 23:30
FT 
 Vllaznia Shkoder
Teuta Durres 
24/11 22:00
FT 
 Na Hussein Dey
Mc Oran 
24/11 17:30
FT 
 Na Hussein Dey U21
Mc Oran U21 
25/11 04:00
FT 
 Argentino de Quilmes
Sacachispas 
25/11 04:00
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Los Andes 
25/11 04:00
FT 
 Club Atletico Colegiales
UAI Urquiza 
25/11 04:00
FT 
 Argentino de Quilmes
Sacachispas 
25/11 04:00
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Los Andes 
25/11 04:00
FT 
 Ferrocarril Midland
Canuelas 
25/11 04:00
FT 
 General Lamadrid
Argentino De Merlo 
25/11 04:00
FT 
 Guillermo Brown
San Martin San Juan 
25/11 04:00
FT 
1 Villa Dalmine
Gimnasia Jujuy 
25/11 05:00
FT 
 San Martin Tucuman
Instituto 
25/11 06:00
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Deportivo Moron 
25/11 07:00
FT 
 Independiente Rivadavia
Ca Platense 1
25/11 04:00
FT 
 Liniers
Defensores De Cambaceres 
25/11 04:10
FT 
 Boca Juniors
Union Santa Fe 
25/11 06:40
FT 
 Gimnasia LP
Arsenal de Sarandi 
25/11 06:40
FT 
 CA Banfield
Velez Sarsfield 
25/11 08:45
FT 
 Talleres Cordoba
Racing Club 
25/11 04:00
FT 
 Club Circulo Deportivo
Sportivo Penarol 
25/11 04:00
FT 
 Sansinena
Huracan Las Heras 
25/11 04:30
FT 
 CA Douglas Haig
Defensores Pronunciamiento 1
25/11 05:00
FT 
 Crucero del Norte
Gsan Martin Formosa 
25/11 05:30
FT 
 Union Sunchales
Sarmiento Resistencia 
24/11 19:00
FT 
 Bkma
Pyunik 2 
24/11 13:00
FT 
 Canberra United Womens
Melbourne City Womens 
24/11 13:00
FT 
 Canberra United Womens
Melbourne City Womens 
24/11 21:30
FT 
 Trenkwalder Admira
Austria Wien 
24/11 21:30
FT 
1 TSV Hartberg
Rheindorf Altach 
25/11 00:00
FT 
 Rapid Wien
Sturm Graz 
24/11 17:30
FT 
 SV Ried
Dornbirn 
24/11 17:30
FT 
 Waf Brigittenau
Sv Gerasdorf Stammer 
24/11 19:00
FT 
 Zira
Kesla 
24/11 21:00
FT 
 Neftci Baku
Gilan Gabala 
24/11 19:00
FT 
 Gorodeya
Gomel 1
24/11 19:00
FT 
 BATE Borisov
Dinamo Minsk 
24/11 19:00
FT 
 Torpedo Minsk
Shakhter Soligorsk 1
24/11 19:00
FT 
 Neman Grodno
Zorka-BDU Minsk 
24/11 19:00
FT 
 Slavia Mozyr
Isloch Minsk 
24/11 19:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Torpedo Zhodino 1
24/11 19:05
FT 
 Dinamo Brest
Vitebsk 
24/11 23:00
FT 
 Excelsior Virton
Roeselare 
25/11 03:00
FT 
 Club Guabira
The Strongest 
25/11 07:30
FT 
1 Blooming
Royal Pari 
24/11 23:00
FT 
 FK Zeljeznicar
NK Siroki Brijeg 
25/11 03:00
FT 
 Palmeiras
Gremio 
25/11 03:00
FT 
 Atletico-MG
Atletico Paranaense 
25/11 03:00
FT 
 Goias
Bahia 
25/11 05:00
FT 
 Botafogo
Corinthians 
25/11 06:00
FT 
 Ceara
Sao Paulo 
25/11 06:00
FT 
1 Avai
Chapecoense 1
25/11 06:00
FT 
 Internacional RS
Fortaleza 
25/11 03:00
FT 
 Coritiba (PR)
Bragantino SP 
24/11 21:15
FT 
 Dunav Ruse
Beroe 
24/11 23:45
FT 
 Levski Sofia
Tsarsko Selo 
24/11 18:15
FT 
 Neftohimik
Lokomotiv Sofia 
24/11 20:30
FT 
 Hebar Pazardzhik
Botev Galabovo 
24/11 20:00
FT 
 Tonnerre Yaounde
Feutcheu 
24/11 20:00
FT 
 Ums De Loum
Canon Yaounde 
24/11 20:00
FT 
 Bamboutos De
Eding Sport 
24/11 22:30
Postp. 
 Huachipato
Universidad de Chile 
24/11 14:05
FT 
 Dalian Yifang Reserves
Hebei Cffc Reserves 
24/11 14:30
FT 
 Tianjin Teda 2
Shenzhen Reserves 
24/11 15:25
FT 
 Guangzhou Evergrande 2
Shanghai Sipg 2 
25/11 04:00
FT 
1 Santa Fe
Deportivo Cali 1
25/11 08:00
FT 
 Ad San Carlos
Alajuelense 
24/11 22:00
FT 
 ZNK Osijek
Istra 1961 1
25/11 00:30
FT 
 Zapresic
NK Rijeka 
24/11 20:25
FT 
 Bijelo Brdo
Dugopolje 1
24/11 23:00
FT 
 AEL Limassol
Olympiakos Nicosia 
25/11 00:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Ethnikos Achnas 
24/11 17:00
FT 
 Lefkothea Latisa Womens
Omonia Nicosia Womens 
24/11 20:30
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Prostejov 
24/11 21:30
FT 
 Teplice
Banik Ostrava 
25/11 00:00
FT 
 Mfk Karvina
Viktoria Plzen 
24/11 19:00
FT 
 Sonderjyske
Lyngby 
24/11 21:00
FT 
 Aalborg BK
Horsens 1
24/11 21:00
FT 
 Silkeborg IF
Esbjerg FB 
24/11 23:00
FT 
 Kobenhavn
Hobro I.K. 
25/11 01:00
FT 
 Aarhus AGF
Brondby 
24/11 23:00
FT 
 Gloucester City
Bradford Park Avenue 
24/11 23:00
FT 
 Gloucester City
Bradford Park Avenue 
24/11 20:00
FT 
 Manchester United Womens
Brighton Ha Womens 
24/11 20:30
FT 
 Everton Cd Womens
Tottenham Hotspur Womens 
24/11 20:30
FT 
 Bristol Academy Womens
Manchester City Womens 
24/11 22:00
FT 
 Arsenal Womens
Liverpool Womens 
24/11 22:45
FT 
 Birmingham Womens
Chelsea Fc Womens 
24/11 20:00
FT 
 Aston Villa Womens
Lewes Womens 
24/11 20:00
FT 
 Sheffield United Womens
Durham Wildcats Womens 
24/11 22:00
FT 
 Leicester City Womens
Coventry Womens 
24/11 22:00
FT 
 London Bees Womens
Charlton Athletic Womens 1
24/11 22:00
FT 
 Burnley Womens
Sheffield Womens 
24/11 22:00
FT 
 Middlesbrough Womens
Huddersfield Town Womens 
24/11 21:30
FT 
 Drancy U19
Lens U19 
24/11 18:05
FT 
 Nantes U19
Aviron Bayonnais U19 
24/11 21:30
FT 
 Paris U19
Strasbourg U19 
24/11 18:00
FT 
 Dinamo Batumi
Metalurgi Rustavi 1
24/11 18:00
FT 
 Dila Gori
Dinamo Tbilisi 
24/11 18:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Saburtalo Tbilisi 
24/11 18:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
24/11 18:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Lokomotiv Tbilisi 
24/11 20:00
FT 
 Kaiserslautern
Hansa Rostock 
24/11 21:00
FT 
 Munchen 1860
Bayern Munich (am) 
24/11 20:30
FT 
 Greuther Furth
Nurnberg 
24/11 20:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Heidenheim 
24/11 20:30
FT 
1 VfB Stuttgart
Karlsruher 
24/11 20:30
FT 
 International Leipzig
Vfc Plauen 
24/11 21:00
FT 
 Vfl Oldenburg
Tus Bersenbruck 
24/11 21:55
FT 
 Vfb Ginsheim
Sg Barockstadt 
24/11 20:00
FT 
 Wolfsburg Am
VfB Oldenburg 1
24/11 21:00
FT 
 Hansa Luneburg
VfB Lubeck 
24/11 21:00
FT 
 St Pauli 2
Werder Bremen Am 
24/11 20:30
FT 
 Berliner Ak 07
Bsg Chemie Leipzig 
24/11 21:00
FT 
 Sc Freiburg Am
Bahlinger SC 
24/11 23:00
FT 
 Atromitos Athens
OFI Crete 
24/11 23:15
FT 
1 Asteras Tripolis
Volos Nfc 
25/11 00:00
FT 
 PAOK Saloniki
Larisa 1
25/11 01:30
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Panathinaikos 
25/11 01:30
FT 
 AEK Athens
Aris Salonica 
24/11 20:00
 
 Apollon Larissas
Ergotelis 
24/11 20:45
 
 Giorgos Karaiskakis
Kissamikos 
24/11 21:00
FT 
 Apollon Smirnis
Pas Giannina 
24/11 21:00
 
 Apollon Kalamaria
Kerkyra 1
24/11 17:00
FT 
 Panaitolikos U19
Panathinaikos U19 
24/11 20:00
FT 
 Asteras Tripolis U19
Volos Nps U19 
24/11 14:30
FT 
 Wofoo Tai Po
Hong Kong Rangers FC 
24/11 14:30
FT 
 Kitchee
Eastern A.A Football Team 
25/11 01:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Zalaegerszegi TE 
24/11 19:55
FT 
 Budaorsi Sc
Kazincbarcika 
24/11 20:00
FT 
 Dorogi
Duna Tisza 
24/11 20:00
FT 
 Siofok
Vac-Dunakanyar 
24/11 20:00
FT 
 Soroksar
Ajka 
24/11 20:00
 
1 Ferencvarosi Tc Womens
Diosgyori Vtk Womens 
24/11 16:00
FT 
 Perses Sumedang
Persewangi B 
24/11 16:00
FT 
 Pro Direct
Persesa Sampang 1
24/11 16:00
FT 
 Persedikab Kediri
Ps Kota Pahlawan 1
24/11 20:00
FT 
 Benpica Karawang
Patriot Candrabhaga 
24/11 16:30
FT 
 Persib Bandung
Barito Putera 
24/11 19:30
FT 
 Persipura Jayapura
Persebaya Surabaya 
24/11 18:45
FT 
 Baderan Tehran
Oxin Alborz 
24/11 20:45
FT 
 Saipa
Shahin Bushehr 
24/11 22:00
FT 
 Zob Ahan
Foolad Khozestan 
24/11 19:00
FT 
 Dublin College University
Lucan United 
24/11 17:00
FT 
1 Cagliari U20
Bologna U20 
24/11 17:00
FT 
 Cagliari U19
Bologna Youth 
24/11 19:30
FT 
 Gs Roma Womens
Juventus Womens 
24/11 21:30
FT 
 Empoli Womens
Florentia Womens 
24/11 22:00
FT 
 Ac Monza
Alessandria 
24/11 22:00
FT 
 Us Pergolettese
Olbia 1
24/11 22:00
FT 
 Us Pianese
Como 1
25/11 00:30
FT 
 Pro Patria
Pistoiese 
24/11 22:00
 
 Vicenza
Alma Juventus Fano 
24/11 22:00
FT 
 Padova
Rimini 
24/11 22:00
 
 Sambenedettese
Feralpisalo 
24/11 22:00
FT 
 Vis Pesaro
Azy Based Nano Bo 1
25/11 00:30
FT 
1 Cesena
Modena 
25/11 00:30
FT 
 Fermana
Reggio Audace 1
25/11 00:30
FT 
 Piacenza
Imolese 
24/11 22:00
 
 Bisceglie 1913
Paganese 
24/11 22:00
 
 Catania
Us Casertana 1908 
24/11 22:00
 
 Cavese
Ac Monopoli 
24/11 22:00
FT 
 Az Picerno Asd
Asd Sicula Leonzio 
24/11 22:00
 
 Virtus Francavilla
Potenza 
25/11 00:30
FT 
 Bari
Teramo 
24/11 22:00
FT 
 Ascoli
Cosenza Calcio 1914 
24/11 22:00
FT 
 Cittadella
Pisa 
25/11 04:00
FT 
 Spezia
Frosinone 
24/11 21:25
FT 
 Asd Muravera
Us Ladispoli 1
24/11 21:30
FT 
 Rovigo Calcio
Tamai 
24/11 21:30
FT 
 Asd Villa Dalme
Caravaggio 
25/11 04:00
FT 
 University Of West Indies
Cavalier 
25/11 04:00
FT 
 Vere United
Molynes United 
25/11 04:00
FT 
 Humble Lions
Waterhouse Fc 
25/11 04:00
FT 
 Portmore United
Mount Pleasant 
25/11 08:00
FT 
1 Harbour View
Dunbeholden 
24/11 13:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Kyoto Purple Sanga 
24/11 13:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Omiya Ardija 
24/11 13:00
FT 
 Yokohama
Ehime 
24/11 13:00
FT 
 JEF United Ichihara
Tochigi SC 
24/11 13:00
FT 
 Tokyo Verdy
Gifu 
24/11 13:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Kagoshima United 
24/11 13:00
FT 
 Ventforet Kofu
Ryukyu 
24/11 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Machida Zelvia 
24/11 13:00
FT 
 Albirex Niigata
V-Varen Nagasaki 
24/11 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Renofa Yamaguchi 
24/11 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Okayama 
24/11 12:00
FT 
2 Fukushima United FC
Vanraure Hachinohe 
24/11 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Roasso Kumamoto 
24/11 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Gainare Tottori 
24/11 13:00
FT 
 Grulla Morioka
AC Nagano Parceiro 
24/11 14:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Kamatamare Sanuki 
24/11 14:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Tokyo U23 
24/11 14:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Thespa Kusatsu Gunma 
24/11 12:30
FT 
 Nojima Stella womens
B Kyoto (w) 
24/11 13:00
FT 
 Orca Kamogawa Womens
As Harima Albion (w) 
24/11 13:00
AET 
 Ehime (w)
Fc Takatsuki (w) 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-3], Ehime (w) win
24/11 19:00
FT 
 Posta Rangers
Tusker 
24/11 19:00
FT 
 Chemelil Sugar
Mathare United 
24/11 19:40
FT 
 Administration Police
Migori Youth 
24/11 20:00
FT 
 Bandari
Gor Mahia 
24/11 20:00
FT 
 Ulinzi Stars Nakuru
Nzoia United 
24/11 20:05
FT 
 Fortune Sacco
Shabana 
24/11 20:20
FT 
1 Sofapaka
Kericho 1
24/11 20:00
FT 
 Kf Ferizaj
Kf Dukagjini 
24/11 23:00
FT 
 Victoria Rosport
Differdange 03 
24/11 23:00
FT 
 Rodange 91
Us Mondorf-les-bains 
24/11 23:00
FT 
 F91 Dudelange
Una Strassen 
24/11 23:00
FT 
 Hostert
Fola Esch 
24/11 23:00
FT 
 Racing Union Luxemburg
Etzella Ettelbruck 
24/11 23:00
FT 
 Jeunesse Esch
Union Titus Petange 
24/11 20:00
FT 
 Academy Pandev
Struga Trim Lum 
24/11 20:00
FT 
 Borec Veles
Sileks 
24/11 20:00
FT 
1 FK Shkendija 79
Renova Cepciste 
24/11 20:00
FT 
 Vardar Skopje
Shkupi 
24/11 18:00
FT 
 Pieta Hotspurs
Fgura United 
25/11 02:00
FT 
1 Toluca
Santos Laguna 
25/11 09:00
FT 
 Juarez
Tigres UANL 
24/11 20:00
FT 
1 Bokelj Kotor
Arsenal Tivat 
24/11 20:00
FT 
 Mornar
Jezero Plav 
24/11 20:00
FT 
 Decic Tuzi
Jedinstvo Bijelo Polje 
24/11 20:00
FT 
 Drezga
Ibar Rozaje 
24/11 20:00
FT 
 Lovcen Cetinje
Otrant 
24/11 22:00
FT 
 Club Salmi
Wydad Fes 
24/11 22:00
FT 
 Chabab Rif Hoceima
KAC de Kenitra 
24/11 22:00
FT 
 Wydad Temara
Racing Casablanca 
24/11 22:00
FT 
 Kawkab de Marrakech
Itihad Z. Khemisset 
24/11 22:00
FT 
 SCCM Chabab Mohamedia
Chabab Ben Guerir 
24/11 22:00
FT 
 Union Sportive Sidi Kacem
ASS Association Sportive de Sale 
24/11 22:00
FT 
 Maghreb Fez
Chabab Atlas Khenifra 
24/11 22:00
FT 
 Tas De Casablanca
Olympique Dcheira 
25/11 00:00
FT 
 MCO Mouloudia Oujda
Renaissance Sportive de Berkane 
25/11 02:00
FT 
1 Union Touarga Sport Rabat
Renaissance Zmamra 
25/11 02:00
FT 
 Union Touarga Sport Rabat
Renaissance Zmamra 
24/11 21:30
FT 
 Sc Heerenveen Womens
Ajax Amsterdam Womens 
24/11 21:00
FT 
 Asane Fotball
Notodden FK 2
25/11 01:00
FT 
 Viking
Rosenborg 
25/11 01:00
FT 
 Ranheim IL
Lillestrom 
25/11 01:00
FT 
 Valerenga
Molde 
25/11 01:00
FT 
 Bodo Glimt
Kristiansund BK 
25/11 01:00
FT 
 Stromsgodset
Brann 
25/11 01:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
FK Haugesund 
25/11 01:00
FT 
 Stabaek
Mjondalen 
25/11 01:00
FT 
 Odd Grenland
Tromso IL 
25/11 04:00
FT 
1 Olimpia Asuncion
Cerro Porteno 1
25/11 06:30
FT 
 Guarani CA
Deportivo Capiata 
25/11 00:00
FT 
 Molinos El Pirata
Utc Cajamarca 
25/11 04:00
FT 
 Alianza Universidad
Univ. Cesar Vallejo 
25/11 04:00
FT 
 Em Deportivo Binacional
Sporting Cristal 
25/11 04:00
FT 
 Dep. San Martin
Inti Gas Deportes 1
25/11 04:00
FT 
 Carlos Manucci
Deportivo Municipal 
25/11 04:00
FT 
 Melgar
Academia Deportiva Cantolao 
25/11 04:00
FT 
 Sport Huancayo
Sport Boys 1
25/11 04:00
FT 
 Universitario de Deportes
Real Garcilaso 1
25/11 04:00
FT 
1 Deportivo Union Comercio
Alianza Lima 
25/11 02:00
FT 
1 Atletico Grau
Juan Aurich 1
24/11 22:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Arka Gdynia 
25/11 00:30
FT 
 Slask Wroclaw
Wisla Krakow 
24/11 18:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Concordia Elblag 
24/11 18:00
FT 
 Pogon Szczecin Ii
Nielba Wagrowiec 
24/11 19:00
FT 
 Legia Warszawa B
Rks Radomsko 
24/11 19:00
 
 Benfica U19
Tondela U19 
24/11 23:00
FT 
 Moreirense
CD Mafra 
24/11 23:00
FT 
 Pacos Ferreira
Sanjoanense 
24/11 23:00
FT 
 Anadia
Beira Mar 
24/11 23:00
AET 
 Pedras Salgadas
Canelas 2010 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[5-6]
24/11 23:00
FT 
 Sintra Football
Marinhense 
24/11 23:30
FT 
 Rio Ave
Alverca 
25/11 01:30
FT 
 Porto
Vitoria Setubal 1
25/11 04:00
FT 
 Chaves
Belenenses 
24/11 17:30
 
 UTA Arad
Farul Constanta 
24/11 19:30
FT 
 Clinceni
Dinamo Bucuresti 
24/11 22:30
FT 
 Gaz Metan Medias
Botosani 
25/11 01:30
FT 
 Universitatea Craiova
Hermannstadt 
24/11 17:00
FT 
 Universitatea Galati Womens
Css Targoviste Womens 
24/11 17:05
FT 
 Heniu Prundu Bargaului Womens
Vasas Odorhei Womens 
24/11 17:05
FT 
 Luceafarul Filiasi Womens
Uni Alexandria Womens 
24/11 17:10
FT 
 Cs Navobi Iasi Womens
Vasas Odorhei 2 Womens 
24/11 18:00
FT 
 Berkut Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
24/11 21:00
FT 
 Novali Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 
24/11 15:30
FT 
 Arsenal Tula Youth
Krasnodar Youth 
24/11 22:30
FT 
1 Al-Ettifaq
Al Ittihad Ksa 
24/11 23:20
FT 
 Al Wehda Mecca
Al-Nasr Riyadh 
24/11 20:00
FT 
 Indjija
Macva Sabac 1
24/11 23:00
FT 
 Spartak Subotica
Radnik Surdulica 
24/11 20:00
FT 
 Buducnost Dobanovci
Novi Pazar 
24/11 20:00
FT 
1 Zarkovo
Kabel Novi Sad 
24/11 20:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Radnicki 1923 Kragujevac 
24/11 20:00
FT 
 Graficar Beograd
Semendrija 1924 
24/11 16:55
FT 
1 Brodarac U19
Cukaricki U19 2
24/11 18:05
FT 
1 Trajal Krusevac U19
Tsc Backa Topola U19 
24/11 18:25
FT 
 Rad U19
Radnicki Nis U19 
24/11 20:00
FT 
 Vozdovac U19
Napredak U19 
24/11 20:05
FT 
 Ofk Belgrade U19
Spartak Zdrepceva Krv U19 
24/11 17:30
FT 
 Ruzomberok B
Sport Podbrezova 
24/11 20:30
FT 
 Brda
Nk Roltek Dob 
24/11 20:30
FT 
 Tabor Sezana
NK Mura 05 
25/11 00:00
FT 
 NK Aluminij
NK Maribor 
24/11 21:30
FT 
 Pretoria Univ
Ajax Cape Town 
24/11 21:30
FT 
 Steenberg United
Royal Eagles 
24/11 16:00
FT 
 Supersport United Reserves
Cape Town City Reserves 
24/11 18:05
FT 
 Amazulu Reserves
Kaizer Chiefs Reserves 
24/11 21:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Maritzburg United 
25/11 05:00
FT 
 Chile U15
Ecuador U15 
25/11 07:30
FT 
 Paraguay U15
Uruguay U15 
24/11 17:30
FT 
 Pessah Lo Fano
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
24/11 18:05
FT 
 Levante U19
Cd Roda U19 
24/11 19:00
FT 
 Danok Bat U19
Ad San Juan U19 
24/11 19:00
FT 
1 Ad Nervion U19
Cordoba U19 
24/11 19:00
FT 
 Malaga U19
Calavera U19 
24/11 18:00
 
 Rayo Vallecano Womens
Athletic Club Bibao Womens 
24/11 19:00
FT 
 Barcelona Womens
Deportivo La Coruna Womens 
24/11 19:00
FT 
1 Almeria
Numancia 
24/11 23:00
FT 
 Albacete
CD Mirandes 
24/11 23:00
FT 
 Malaga
Elche 
25/11 01:00
FT 
 Girona
Fuenlabrada 
25/11 01:00
FT 
 Las Palmas
Real Oviedo 
25/11 04:00
FT 
 Cadiz
CD Lugo 
24/11 18:30
FT 
 Getafe B
Atletico Baleares 
24/11 18:30
FT 
 UD Melilla
Sporting De Gijon B 
24/11 19:00
 
 Atletico De Madrid B
Inter De Madrid 
24/11 19:00
FT 
 Celta Vigo B
Ud Ibiza 
24/11 19:00
FT 
 Las Rozas
Racing de Ferrol 
24/11 19:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Pontevedra 1
24/11 20:00
FT 
1 Las Palmas Atletico
Cf Rayo Majadahonda 
25/11 00:00
FT 
 Union Langreo
San Sebastian Reyes 
25/11 00:00
FT 
1 Marino luanco
Coruxo 
24/11 19:00
FT 
 Alaves B
CD Tudelano 
25/11 00:00
FT 
 Burgos CF
Valladolid B 
25/11 00:00
FT 
 Calahorra
Cultural Leonesa 1
25/11 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
Athletic Bilbao 2 
25/11 00:00
FT 
 Haro Deportivo
Salmantino 
24/11 19:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
SD Ejea 
24/11 19:00
FT 
1 Valencia Cf Mestalla
Orihuela CF 1
25/11 00:00
FT 
 CF Badalona
AE Prat 
25/11 00:00
FT 
 CD Castellon
UE Llagostera 
25/11 00:00
FT 
 CF La Nucia
Hercules 1
25/11 01:00
FT 
 Ue Cornella
Andorra 
24/11 18:15
FT 
 Santurtzi Cd
Sd Balmaseda 
24/11 18:30
FT 
2 Murcia B
Eg El Palmar 
24/11 18:30
FT 
 Alcobendas Sport
Rcd Carabanchel 1
24/11 18:45
FT 
 Ce Felanitx
Soller 
24/11 18:45
FT 
 Ad Siete Villas
Cf Vimenor 
24/11 19:00
FT 
 Cd Estradense
Polvorin 
24/11 19:00
FT 
 Cd Rota
Real Betis B 
24/11 19:00
FT 
1 Lorca Deportiva FC
Sfc Minerva 
24/11 19:00
FT 
 Cd Montijo
Cd Azuaga 
24/11 19:00
FT 
 UB Conquense
Albacete B 
24/11 19:00
FT 
 Cd Lealtad
Cd Llanes 
24/11 19:00
FT 
 Cd Praviano
Caudal 
24/11 19:00
FT 
 Ce Europa
Cf Peralada 
24/11 19:00
FT 
 Jove Espanol
Alcoyano 
24/11 19:00
FT 
 Velez
Huetor Tajar 
24/11 19:15
FT 
 Silva SD
Deportivo La Coruna B 1
24/11 19:15
FT 
 Ue Sants
Santfeliuenc 
24/11 19:15
FT 
 Real Burgos
G Segoviana 
24/11 19:30
FT 
 Santanyi
Sd Formentera 
24/11 20:00
FT 
 Atletico Tacoronte
Tenerife B 
24/11 20:00
FT 
 Melilla Cd
Ejido 
24/11 20:00
FT 
 Cd Mensajero
Marino 
24/11 22:30
FT 
 Cd Cayon
Cd Barquereno 
24/11 23:00
FT 
 Racing Villalbes
Bergantinos 
25/11 01:30
FT 
 CD El Palo
Atletico Mancha Real 
24/11 19:00
FT 
 Villarreal Womens
Cd Femarguin Womens 
24/11 23:00
FT 
 Cadiz B
Atletico Sanluqueno 1
25/11 00:00
FT 
 Algeciras
Don Benito 1
25/11 00:00
FT 
 UD Badajoz
UD Marbella 
25/11 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
CP Villarrobledo 
25/11 00:00
FT 
 Cordoba
Merida Ad 
25/11 00:00
FT 
 Murcia
Granada Cf B 
25/11 00:00
FT 
 Cd San Fernando Isleno
UCAM Murcia 
25/11 00:00
FT 
 Villarrubia
Futbol Club Cartagena 
25/11 00:00
FT 
 Yeclano Deportivo
Recreativo Huelva 
24/11 23:00
FT 
 Grasshoppers
Aarau 
24/11 20:00
FT 
 Al-Wathba Homs
Al-Wahda Damascus 
24/11 21:00
FT 
 As Slimane
Stade Tunisien 
24/11 21:00
FT 
 C. A. Bizertin
Chebba 
24/11 21:00
FT 
 J.s. Kairouanaise
Etoile Metlaoui 
24/11 21:00
FT 
 As Slimane
Stade Tunisien 
24/11 21:00
FT 
 C. A. Bizertin
Chebba 
24/11 21:00
FT 
 Us Ben Guerdane
Etoile Sahel 
24/11 19:00
FT 
 Kayserispor
Sivasspor 
24/11 21:30
FT 
 Alanyaspor
Goztepe 
24/11 21:30
FT 
 Kasimpasa
Genclerbirligi 
25/11 00:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Fenerbahce 
24/11 19:00
FT 
 Hatayspor
Istanbulspor 
24/11 21:30
FT 
 Menemen Belediye Spor
Balikesirspor 
24/11 21:30
FT 
 Osmanlispor
Adana Demirspor 
25/11 00:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Altay Spor Kulubu 
24/11 18:00
FT 
 Wing Larsburg
Vestel Manisaspor 
24/11 18:00
FT 
 Artvin Hopaspor
Erzincanspor 1
24/11 18:25
FT 
 Sultanbeyli
Erzin Belediyespor 
24/11 18:30
FT 
 Serik Belediyespor
Tire 1922 Spor 
24/11 18:30
FT 
 Kizilcabolukspor
Aksarayspor 
24/11 18:30
FT 
1 Tokatspor
Sile Yildizspor 
24/11 18:30
FT 
1 Dai Lin Jissbon
Tepecik Bld 
24/11 18:30
FT 
 Korfez Bld
Erokspor 
24/11 17:55
FT 
 Pazarspor
Darica Genclerbirligi 1
24/11 18:25
FT 
 Golcukspor
Muglaspor 1
24/11 17:05
FT 
 Kocaeli Bayan Womens
Hakkarigucu Womens 
24/11 17:35
FT 
 Kirecburnu Womens
Fatih Vatan Spor Womens 
24/11 19:00
FT 
 Adana Idmanyurduspor Womens
Kdz Ereglispor Womens 
24/11 18:00
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Duzyurtspor 1
24/11 18:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Kirklarelispor 
24/11 18:30
FT 
1 Bugsasspor
Sancaktepe Belediye Spor 
24/11 18:30
FT 
 Manisa Bb Spor
Amedspor 
24/11 18:00
FT 
 Kahramanmaras
Karabukspor 
24/11 18:25
FT 
 Ergene Velimese
Nigde Belediyespor 
24/11 18:30
FT 
 Bodrumspor
Sakaryaspor 
24/11 18:30
FT 
 Usakspor
Bandirmaspor 
24/11 19:00
FT 
 Hirnyk Sport
Kremin Kremenchuk 
24/11 20:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Rukh Vynnyky 
24/11 20:00
FT 
 Karpaty Lviv
Olimpic Donetsk 
24/11 20:00
FT 
 Kolos Kovalivka
Desna Chernihiv 
24/11 23:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Illichivets 
24/11 17:30
FT 
 Termez Surkhon
Sogdiana Jizak 
24/11 17:30
FT 
 Andijon
Lokomotiv Tashkent 
24/11 19:45
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Navbahor Namangan 
25/11 03:15
FT 
 Russia Beach Soccer
United Arab Emirates Beach Soccer 
25/11 04:50
FT 
 Nigeria Beach Soccer
Oman Beach Soccer 
25/11 06:25
FT 
 Belarus Beach Soccer
Senegal Beach Soccer 
25/11 08:00
FT 
 Brazil Beach Soccer
Portugal Beach Soccer 
24/11 13:30
FT 
 Tainan City
Taiwan Power Company 
24/11 16:00
FT 
 Fu Jen University
Ntupes 
24/11 16:00
FT 
 Ming Chuan University
Tatung 
24/11 19:00
FT 
 Taicheng Lions
Taichung Futuro 
24/11 21:00
FT 
 Caps United Fc
Dynamos Fc 
24/11 21:00
FT 
 Mushowani Stars
Telone 
24/11 21:00
FT 
 Hwange Colliery
Herentals College 
24/11 21:00
FT 
 Triangle Fc
Zpc Kariba 
24/11 21:00
FT 
 Highlanders Fc
Manica Diamond 
24/11 21:00
FT 
 Chapungu United
Platinum