Live3s Logo

LiveScore 23 Nov 2019

23/11 20:30
FT 
 West Ham
Tottenham Hotspur 
23/11 23:00
FT 
 Arsenal
Southampton 
23/11 23:00
FT 
1 Bournemouth
Wolves 
23/11 23:00
FT 
 Brighton
Leicester City 
23/11 23:00
FT 
 Crystal Palace
Liverpool 
23/11 23:00
FT 
 Everton
Norwich 
23/11 23:00
FT 
 Watford
Burnley 
24/11 01:30
FT 
 Manchester City
Chelsea 
23/11 20:00
FT 
 Leganes
Barcelona 
23/11 23:00
FT 
 Real Betis
Valencia 
24/11 01:30
FT 
 Granada
Atletico Madrid 
24/11 04:00
FT 
 Real Madrid
Real Sociedad 
23/11 22:00
FT 
 Atalanta
Juventus 
24/11 01:00
FT 
 AC Milan
Napoli 
24/11 03:55
FT 
 Torino
Inter Milan 
23/11 22:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Bayern Munich 
23/11 22:30
FT 
 Werder Bremen
Schalke 04 
23/11 22:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Freiburg 
23/11 22:30
FT 
 Union Berlin
Monchengladbach 
23/11 22:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Wolfsburg 1
24/11 01:30
FT 
 RB Leipzig
Koln 
24/11 00:30
FT 
 Lyon
Nice 
24/11 03:00
FT 
1 Amiens
Strasbourg 
24/11 03:00
FT 
 Angers SCO
Nimes 
24/11 03:00
FT 
 Stade Brestois
Nantes 
24/11 03:00
FT 
 Dijon
Stade Rennais 
24/11 03:00
FT 
 Metz
Stade Reims 1
23/11 23:00
FT 
 Matlock Town
Redditch United 
23/11 20:30
FT 
 Charlton Athletic
Cardiff City 
23/11 23:00
FT 
 Luton Town
Leeds United 
23/11 23:00
FT 
 West Bromwich
Sheffield Wednesday 1
23/11 23:00
FT 
 Huddersfield Town
Birmingham 
23/11 23:00
FT 
 Derby County
Preston North End 
23/11 23:00
FT 
 Bristol City
Nottingham Forest 1
23/11 23:00
FT 
 Swansea City
Millwall 
23/11 23:00
FT 
 Brentford
Reading 
23/11 23:00
FT 
 Stoke City
Wigan Athletic 
23/11 23:00
FT 
 Blackburn Rovers
Barnsley 
24/11 01:00
FT 
 Sainte Genevieve Sports
Entente Sannois 
24/11 01:00
FT 
 Dinan Lehon
Pontivy Stade 
24/11 01:00
FT 
 Sainte Genevieve Sports
Lentente Ssg 
24/11 01:00
FT 
 Dinan Lehon
Stade Pontivy 
24/11 01:00
FT 
 Montlouis
Af Virois 
24/11 01:30
FT 
 Utrecht
AZ Alkmaar 
24/11 02:45
FT 
1 Zwolle
Fortuna Sittard 1
24/11 02:45
FT 
 Ajax Amsterdam
Heracles Almelo 
24/11 03:45
FT 
 ADO Den Haag
Willem II 
24/11 01:00
FT 
 AS Eupen
Standard Liege 
24/11 03:00
FT 
 KV Mechelen
Zulte-Waregem 
24/11 03:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Cercle Brugge 
24/11 03:30
FT 
 Mouscron Peruwelz
Genk 
23/11 23:00
FT 
 Celtic
Livingston 
23/11 23:00
FT 
 Hibernian
Motherwell 
23/11 23:00
FT 
 Kilmarnock
Hearts 
23/11 23:00
FT 
 St. Mirren
Ross County 
23/11 14:00
FT 
 Wellington Phoenix
Brisbane Roar 
23/11 16:30
FT 
 Adelaide United
Melbourne Victory 
23/11 18:45
FT 
 Perth Glory
Sydney 
24/11 04:00
FT 
1 River Plate
Flamengo 1
23/11 16:30
FT 
 Gazovik Orenburg
Akhmat Grozny 
23/11 19:00
FT 
 Rubin Kazan
Zenit St Petersburg 
23/11 21:30
FT 
 Dinamo Moscow
FK Rostov 
23/11 12:00
FT 
 Vissel Kobe
Cerezo Osaka 
23/11 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Jubilo Iwata 
23/11 13:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers 
23/11 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Yokohama F Marinos 
23/11 13:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Sagan Tosu 
23/11 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Oita Trinita 
23/11 13:00
FT 
 Tokyo
Shonan Bellmare 
23/11 14:00
FT 
 Gamba Osaka
Vegalta Sendai 
23/11 13:00
FT 
 Seoul
Pohang Steelers 
23/11 13:00
FT 
 Gangwon
Daegu 
23/11 14:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Jeonbuk Hyundai Motors 
23/11 20:30
FT 
 Flamurtari
Luftetari Gjirokaster 
23/11 20:30
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Ks Bylis 
23/11 23:30
FT 
 Skenderbeu Korca
KF Tirana 
23/11 22:00
FT 
 Cr Belouizdad
As Ain Mlila 1
23/11 22:00
FT 
 Usm Bel Abbes
Cs Constantine 
23/11 23:00
FT 
 Aso Chlef
Mc Alger 1
23/11 23:00
FT 
 Js Kabylie
Js Saoura 
23/11 23:00
FT 
 Paradou Ac
Es Setif 
24/11 00:00
FT 
 Us Biskra
Usm Alger 
23/11 17:00
FT 
 Us Biskra U21
Usm Alger U21 
23/11 17:05
FT 
 Usm Bel Abbes U21
Cs Constantine U21 
23/11 17:10
FT 
 Cr Belouizdad U21
As Ain Mlila U21 
23/11 17:20
FT 
 Js Kabylie U21
Js Saoura U21 
23/11 17:25
FT 
 Paradou Ac U21
Es Setif U21 
23/11 17:30
FT 
 Nc Magra U21
Ca Bordj Bou Arreridj U21 
24/11 04:00
FT 
 Villa San Carlos
Deportivo Armenio 2
24/11 04:00
FT 
 Talleres Remdios De Escalada
CA Fenix Pilar 
24/11 04:00
FT 
 Defensores Unidos
Almirante Brown 
24/11 04:00
FT 
 Acassuso
Tristan Suarez 
24/11 04:00
FT 
 Villa San Carlos
Deportivo Armenio 
24/11 04:00
FT 
 Club Comunicaciones Ar
San Telmo 
24/11 04:00
FT 
 Deportivo Merlo
Excursionistas 
24/11 04:00
FT 
 Central Cordoba De Rosario
Ituzaingo 
24/11 04:00
FT 
 Nueva Chicago
Agropecuario De Carlos Casares 
24/11 04:00
FT 
 Almagro
Santa Marina Tandil 
24/11 04:00
FT 
 CA Brown Adrogue
Defensores de Belgrano 
24/11 04:00
FT 
 Deportivo Riestra
Atletico Rafaela 1
24/11 07:30
FT 
 Alvarado Mar Del Plata
Estudiantes de Caseros 
24/11 08:10
FT 
 Belgrano
Atletico Mitre De Salta 1
24/11 04:00
FT 
 Ca Atlas
Puerto Nuevo 
24/11 04:00
FT 
 Argentino De Rosario
Deportivo Paraguayo 
24/11 06:40
FT 
 Defensa Y Justicia
Lanus 
24/11 06:40
FT 
 CA Huracan
Ca Central Cordoba Sde 
24/11 08:45
FT 
1 Atletico Tucuman
San Lorenzo 
23/11 18:00
FT 
 Lori Vanadzor
Avan Academy 
23/11 18:00
FT 
1 Shirak
Alashkert 
23/11 22:00
FT 
 Urartu
Noah 
24/11 01:00
AET 
 Esperance Sportive de Tunis
Olympique de Safi 
90min [1-1], Aggregate [2-2], Penalty [2-4], Olympique de Safi win
24/11 02:00
FT 
 Wydad Casablanca
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
23/11 13:00
 
 Western Sydney Wanderers Am
Canberra United U21 
24/11 00:00
FT 
 Mattersburg
Wolfsberger AC 
24/11 00:00
FT 
 Red Bull Salzburg
St.Polten 
24/11 00:00
FT 
 WSG Wattens
LASK Linz 
23/11 21:30
FT 
1 Austria Lustenau
Lafnitz 
23/11 21:30
FT 
 Juniors OO
Floridsdorfer Ac 
23/11 19:00
FT 
1 Sabail
Sabah 
24/11 00:00
FT 
 KVSK Lommel
St Gilloise 
24/11 03:30
FT 
 KFCO wilrijk
Lokeren 
24/11 03:00
FT 
 Olympic Charleroi
Royal Fc Liege 
24/11 03:00
FT 
 Patro Eisden
Jeunesse Molenbeek 
23/11 20:00
FT 
 FK Velez Mostar
FK Sarajevo 
23/11 20:00
FT 
 Mladost Doboj Kakanj
Radnik Bijeljina 
23/11 20:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
NK Celik 
23/11 20:00
FT 
 Zvijezda 09 Brgule
Sloboda 
23/11 23:00
FT 
 Borac Banja Luka
Zrinjski Mostar 
24/11 02:00
FT 
 Ceara Youth
Marilia Ma Youth 
24/11 02:00
FT 
 Vitoria Da Conquista Ba U20
Confianca Se Youth 
24/11 06:00
FT 
 Csp Youth
Santa Cruz Pe U20 
24/11 08:00
FT 
 Santos
Cruzeiro 
24/11 04:00
FT 
 Botafogo Sp
Cuiaba (MT) 
23/11 18:30
FT 
1 Slavia Sofia
Cherno More Varna 
23/11 21:00
FT 
 Botev Vratsa
CSKA Sofia 
23/11 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Plovdiv 
23/11 15:30
FT 
 Dalian Yifang
Hebei Hx Xingfu 
23/11 15:30
FT 
 Tianjin Teda
Shenzhen Jiazhaoye 1
23/11 15:30
FT 
 Beijing Renhe
Jiangsu Sainty 
23/11 19:35
FT 
 Guangzhou Evergrande
Shanghai SIPG 
23/11 14:30
FT 
 Shandong Luneng 2
Chongqing Lifan Reserves 
23/11 14:30
FT 
1 Shanghai Shenhua Reserves
Beijing Guoan 2 1
23/11 14:30
FT 
 Wuhan Guanggu R
Guangzhou Fuli Reserve 
24/11 07:00
FT 
1 Alianza Petrolera
America de Cali 
24/11 10:10
FT 
1 Herediano
Deportivo Saprissa 
23/11 22:00
FT 
 Hnk Gorica
Varteks Varazdin 
24/11 00:30
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
NK Lokomotiva Zagreb 
23/11 23:00
FT 
 Nea Salamis
AEK Larnaca 
24/11 00:00
FT 
 APOEL Nicosia
Pafos 
24/11 01:00
FT 
 E.N.Paralimni
Omonia Nicosia 
23/11 17:15
FT 
1 Fk Banik Sokolov
Viktoria Zizkov 
23/11 17:15
FT 
 Dukla Praha
Hradec Kralove 
23/11 17:15
FT 
 Pardubice
Brno 
23/11 17:15
FT 
 Fotbal Trinec
Sk Slovan Varnsdorf 
23/11 17:30
FT 
 Banik Ostrava u19
Opava U19 
23/11 21:30
FT 
 Bohemians 1905
Marila Pribram 
23/11 21:30
FT 
 Slovan Liberec
Zlin 1
23/11 21:30
FT 
 Opava
Mlada Boleslav 
24/11 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Slavia Praha 1
23/11 22:00
FT 
 Roskilde
Vejle 
24/11 00:45
FT 
 Vendsyssel
Viborg 
23/11 19:00
FT 
 Fortuna Hjorring Womens
Vsk Aarhus Womens 
23/11 20:00
FT 
 Sundby Bk Womens
Kolding Bk Womens 
23/11 19:00
FT 
 Randers Fc U19
Nordsjaelland U19 
23/11 19:30
FT 
 Sonderjyske U19
Kobenhavn U19 
23/11 20:00
FT 
 Vejle U19
Lyngby U19 
23/11 20:00
FT 
 Aalborg Bk U19
Brondby U19 
24/11 08:30
 
1 Liga Dep. Universitaria Quito
Univ. Catolica 
23/11 20:30
FT 
 Tanta
Talaea Ei Gaish 
23/11 20:30
FT 
 Tanta
Tala Al Jaish 
23/11 23:00
FT 
 Arab Contractors
Aswan 
23/11 23:00
FT 
 Arab Contractors
Aswan 
24/11 08:30
FT 
 Cd Chalatenango
Once Municipal 1
23/11 22:55
FT 
 AFC Fylde
Dagenham and Redbridge 
23/11 23:00
FT 
 Aldershot Town
Notts County 
23/11 23:00
FT 
 Barrow
Barnet 
23/11 23:00
FT 
 Chorley
Torquay United 
23/11 23:00
FT 
 Dover Athletic
Solihull Moors 
23/11 23:00
FT 
 Halifax Town
Eastleigh 
23/11 23:00
FT 
 Harrogate Town
Chesterfield 
23/11 23:00
FT 
 Hartlepool United FC
Boreham Wood  
23/11 23:00
FT 
 Stockport County
Ebbsfleet United 
23/11 23:00
FT 
 Sutton United
Bromley 
23/11 23:00
FT 
 Wrexham
Yeovil Town 
24/11 01:20
FT 
 Maidenhead United
Woking 
23/11 23:00
FT 
 Sunderland
Coventry 
23/11 23:00
FT 
 Accrington Stanley
Bolton Wanderers 1
23/11 23:00
FT 
 Rochdale
Portsmouth 
23/11 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Gillingham 1
23/11 23:00
FT 
1 Milton Keynes Dons
Rotherham United 
23/11 23:00
FT 
 Peterborough United
Burton Albion 
23/11 23:00
FT 
 Shrewsbury Town
Bristol Rovers 
23/11 23:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Doncaster Rovers 1
23/11 23:00
FT 
 Fleetwood Town
Tranmere Rovers 
23/11 23:00
FT 
 Southend United
Oxford United 
23/11 23:00
FT 
 Ipswich
Blackpool 
23/11 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Bradford AFC 
23/11 23:00
FT 
 Northampton Town
Grimsby Town 
23/11 23:00
FT 
 Swindon
Mansfield Town 
23/11 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Colchester United 
23/11 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Morecambe 1
23/11 23:00
FT 
 Salford City
Macclesfield Town 
23/11 23:00
FT 
 Crawley Town
Exeter City 
23/11 23:00
FT 
 Walsall
Stevenage Borough 
23/11 23:00
FT 
 Leyton Orient
Forest Green Rovers 
23/11 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Port Vale 
23/11 23:00
FT 
 Curzon Ashton
Kidderminster 
23/11 23:00
FT 
 York City
Altrincham 
23/11 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Alfreton Town 
23/11 23:00
FT 
 Brackley Town
Chester FC 
23/11 23:00
FT 
 Guiseley
AFC Telford United 
23/11 23:00
FT 
 Kings Lynn
Hereford 
23/11 23:00
FT 
 Leamington
Spennymoor Town 
23/11 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Chippenham Town 
23/11 23:00
FT 
 Chelmsford City
Hungerford Town 
23/11 23:00
FT 
 Concord Rangers
Slough Town 
23/11 23:00
FT 
 Maidstone United
Dartford 
23/11 23:00
FT 
1 Welling United
St Albans City 
23/11 23:00
FT 
 Lancaster City
Stourbridge 
23/11 23:00
FT 
 Curzon Ashton
Kidderminster 
23/11 23:00
FT 
 York City
Altrincham 
23/11 23:00
FT 
 Workington
Farsley Celtic 
23/11 23:00
FT 
 Hednesford Town
Coalville Town 
23/11 23:00
FT 
 Runcorn Linnets
Fc United Of Manchester 
23/11 23:00
FT 
 Darlington
Gainsborough Trinity 
23/11 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Alfreton Town 
23/11 23:00
FT 
 Brackley Town
Chester FC 
23/11 23:00
FT 
 Guiseley
AFC Telford United 
23/11 23:00
FT 
 Colne
Southport FC 
23/11 23:00
FT 
 Kings Lynn
Hereford 
23/11 23:00
FT 
 Atherton Collieries
Boston United 
23/11 23:00
FT 
 Peterborough Sports
Kettering Town 
23/11 23:00
FT 
 Halesowen Town
Gateshead 
23/11 23:00
FT 
 Leamington
Spennymoor Town 
23/11 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Chippenham Town 
23/11 23:00
FT 
 Bath City
Gosport Borough 
23/11 23:00
FT 
 Tonbridge Angels
Bognor Regis Town 
23/11 23:00
FT 
 Weymouth
Hastings United 
23/11 23:00
FT 
 Chelmsford City
Hungerford Town 
23/11 23:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Cinderford Town 
23/11 23:00
FT 
 Carshalton Athletic
Tooting Mitcham United 
23/11 23:00
FT 
 Enfield Town
Maldon Tiptree 
23/11 23:00
FT 
 Braintree Town
Yate Town 
23/11 23:00
FT 
 Kingstonian
AFC Sudbury 
23/11 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Hartley Wintney 
23/11 23:00
FT 
 Leatherhead
Dorking 
23/11 23:00
FT 
 Concord Rangers
Slough Town 
23/11 23:00
FT 
 Maidstone United
Dartford 
23/11 23:00
FT 
 Haringey Borough
Hemel Hempstead Town 
23/11 23:00
FT 
 Wealdstone
Royston Town 
23/11 23:00
FT 
 Oxford City
AFC Hornchurch 
23/11 23:00
FT 
 Welling United
St Albans City 
23/11 23:00
FT 
 Salisbury City
Hayes&Yeading 
23/11 23:00
FT 
 Matlock Town
Redditch United 
23/11 23:00
FT 
 Biggleswade Town
Aveley 
23/11 23:00
FT 
 Ashton United
Nantwich Town 
23/11 23:00
FT 
 Bamber Bridge
Morpeth Town 
23/11 23:00
FT 
 Mickleover Sports
Warrington Town AFC 
23/11 23:00
FT 
 Radcliffe Borough
Basford Utd 
23/11 23:00
FT 
 Stafford Rangers
Hyde United 
23/11 23:00
FT 
 Stalybridge Celtic
Buxton FC 
23/11 23:00
FT 
 Whitby Town
Grantham Town 
23/11 23:00
FT 
 Witton Albion
Scarborough 
23/11 23:00
FT 
 Rushden&Diamonds
Lowestoft Town 
23/11 23:00
FT 
 Banbury United
Alvechurch 
23/11 23:00
FT 
 Bromsgrove Sporting
St Ives Town 
23/11 23:00
FT 
 Hitchin Town
Nuneaton Town 
23/11 23:00
FT 
 Kings Langley
Needham Market 
23/11 23:00
FT 
 Blackfield Langley
Truro City 
23/11 23:00
FT 
 Chesham United
Dorchester Town 
23/11 23:00
FT 
 Harrow Borough
Wimborne Town 
23/11 23:00
FT 
 Hendon
Tiverton Town 
23/11 23:00
FT 
 Metropolitan Police
Farnborough Town 
23/11 23:00
FT 
 Walton Casuals
Poole Town 
23/11 20:45
FT 
 Wolves U23
Chelsea U23 
23/11 21:00
FT 
 Arsenal U23
Southampton U23 
23/11 19:00
FT 
1 Rakvere Flora
Parnu Jk 
23/11 22:00
FT 
 Lens
Sochaux 1
23/11 18:00
FT 
 Baia Zugdidi
Shevardeni 
23/11 18:00
FT 
 Gagra
Kolkheti Poti 
23/11 18:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Telavi 
23/11 18:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Spartaki Tskhinvali 
23/11 21:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Chemnitzer 
23/11 21:00
FT 
 1. Magdeburg
SpVgg Unterhaching 
23/11 21:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Ingolstadt 04 
23/11 21:00
FT 
 Sv Meppen
SG Sonnenhof Grobaspach 
23/11 21:00
FT 
 Fsv Zwickau
Preuben Munster 
23/11 21:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Kfc Uerdingen 05 
23/11 20:00
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Sc Freiburg (w) 1
23/11 20:00
FT 
 Wolfsburg womens
Bayern Munich (w) 
23/11 20:00
FT 
 Koln Womens
Bayer Leverkusen (w) 
23/11 20:00
FT 
 Ff Usv Jena (w)
Sc Sand (w) 
23/11 20:00
FT 
 Arminia Bielefeld
SV Sandhausen 
23/11 20:00
FT 
 Hamburger
Dynamo Dresden 
23/11 20:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Holstein Kiel 
23/11 18:00
FT 
 Niendorfer Tsv U19
Energie Cottbus U19 
23/11 19:00
FT 
 Dynamo Dresden U19
Wolfsburg U19 
23/11 19:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin U19
Hannover 96 U19 
23/11 19:00
FT 
 Rb Leipzig U19
St Pauli U19 
23/11 20:00
FT 
 Hamburger U19
Werder Bremen U19 
23/11 18:00
FT 
 Sc Freiburg U19
Ingolstadt U19 
23/11 18:00
FT 
 Bayern Munich U19
Eintracht Frankfurt U19 
23/11 18:30
FT 
 Hoffenheim U19
Kaiserslautern U19 
23/11 18:00
FT 
 Msv Duisburg U19
Fortuna Dusseldorf U19 
23/11 18:00
FT 
 Monchengladbach U19
Bayer Leverkusen U19 
23/11 18:00
FT 
 Koln U19
Rw Oberhausen U19 
23/11 18:00
FT 
 Wuppertaler Sv U19
Schalke 04 U19 
23/11 18:00
FT 
 Bochum U19
Preuben Munster U19 
23/11 20:00
FT 
 Bremer Sv
Brinkumer Sv 
23/11 20:00
FT 
 Holstein Kiel 2
Hamburger Sv Ii 1
23/11 20:30
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Havelse 
23/11 21:15
FT 
 Heider Sv
Eintracht Norderstedt 
23/11 23:00
FT 
 Ssv Jeddeloh
Sv Drochtersen/assel 
23/11 20:30
FT 
 Energie Cottbus
Germania Halberstadt 
23/11 20:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
VSG Altglienicke 
23/11 20:30
FT 
 Lokomotive Leipzig
Lichtenberg 47 
23/11 20:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
SV Babelsberg 03 2
23/11 20:30
FT 
1 FSV Optik Rathenow
Bischofswerdaer FV 08 
23/11 20:30
FT 
 Viktoria Berlin 1889
Hertha Bsc Berlin Am 
23/11 21:00
FT 
 VfR Aalen
Tsg Hoffenheim Am 
23/11 21:00
FT 
 Astoria Walldorf
Rot Weiss Koblenz 
23/11 21:00
FT 
1 Mainz Am
Steinbach 1
23/11 21:00
FT 
1 Bayern Alzenau
08 Homburg 1
23/11 21:00
FT 
1 Giessen
Sv Elversberg 1
23/11 21:00
FT 
1 Tsg Balingen
FSV Frankfurt 
23/11 21:05
FT 
 Saarbrucken
Pirmasens 
23/11 21:00
FT 
 Schalke 04 II
RW Essen 
23/11 21:00
FT 
 Koln Am
RW Oberhausen 
23/11 21:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Sportfreunde Lotte 
24/11 01:30
FT 
 Panionios
Olympiakos Piraeus 
24/11 02:00
FT 
 Lamia
Xanthi 
23/11 16:30
FT 
 Atromitos U19
Ofi Crete U19 
23/11 17:35
FT 
 Pas Lamia U19
Xanthi U19 
23/11 18:00
FT 
 Aek Athens U19
Aris Thessaloniki U19 
23/11 18:00
FT 
 Panionios U19
Olympiakos Piraeus U19 
24/11 09:00
FT 
1 Coban Imperial
CSD Municipal 
24/11 09:15
FT 
 CD Vida
CD Olimpia 
23/11 14:30
FT 
 Happy Valley
Leeman 
23/11 17:30
 
 Southern District
Guangzhou Rf U19 
24/11 00:00
FT 
 Budapest Honved
Paksi SE 
24/11 00:00
FT 
 Varda Se
Debreceni VSC 
24/11 00:00
FT 
 Mol Fehervar
Puskas Akademia 
24/11 00:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Kaposvari Rakoczi 
24/11 02:30
FT 
 Ujpesti TE
Diosgyor 
23/11 22:00
FT 
 Bengaluru
Kerala Blasters 
23/11 15:40
FT 
1 Nene Mallomo
Tahuna 
23/11 16:00
FT 
1 Psip Pemalang
Persekap Pasuruan 1
23/11 16:00
FT 
 Persibas Banyumas
Putra Jombang 1
23/11 16:30
FT 
 Villa 2000 B
Psil Lumajang 
23/11 16:30
FT 
 Serang Jaya
Sumbersari 1
23/11 16:30
FT 
 Arema Malang
Persija Jakarta 
23/11 19:30
FT 
 PSM Makassar
Bali United 
23/11 14:30
FT 
 Raad Sorkh U23
Paykan U23 
23/11 15:20
FT 
 Moghavemat Tehran U23
Olympic Andisheh U23 
23/11 17:30
FT 
 Baderan Tehran U23
Caspian Kosar U23 
23/11 17:00
FT 
 Beitar Shimshon Tel Aviv U19
Hapoel Katamon U19 
23/11 18:00
FT 
 Maccabi Haifa U19
Hapoel Ramat Gan U19 
23/11 18:00
FT 
 Lazio U20
AS Roma U19 1
23/11 18:00
FT 
 Benevento Youth
Frosinone Youth 
23/11 18:00
FT 
 Cosenza Calcio Youth
Livorno U19 
23/11 18:00
FT 
 Lecce U20
Trapani Youth 
23/11 18:00
FT 
 Pisa Youth
Salernitana Youth 
23/11 18:00
FT 
 Lazio U19
AS Roma U19 
23/11 20:00
 
 Inter Milan U20
Torino U19 
23/11 20:00
FT 
 Inter Milan U19
Torino U19 
23/11 21:30
FT 
 Empoli U19
Fiorentina U19 
23/11 21:30
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Sampdoria U19 
23/11 19:00
FT 
 Ac Milan Womens
Sassuolo Womens 
23/11 21:30
FT 
 Fiorentina Womens
Agsm Verona Womens 
23/11 21:30
FT 
 Orobica Womens
Bari Womens 
23/11 21:30
FT 
 Tavagnacco Womens
Inter Milan Womens 
23/11 22:00
FT 
 Pro Vercelli
Renate Ac 
24/11 03:45
FT 
1 Lecco
Giana 
24/11 03:45
FT 
 Usd Virtus Verona
Carpi 
24/11 03:45
FT 
 Ternana
Viterbese 
23/11 22:00
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Perugia 
23/11 22:00
FT 
 Juve Stabia
Salernitana 1
23/11 22:00
FT 
 Livorno
Trapani 
23/11 22:00
FT 
 Benevento
Crotone 
24/11 01:00
FT 
 Empoli
Venezia 
23/11 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Honda 
23/11 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Kataller Toyama 
23/11 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Blaublitz Akita 
24/11 12:00
FT 
2 Fukushima United FC
Vanraure Hachinohe 
24/11 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Roasso Kumamoto 
24/11 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Gainare Tottori 
23/11 12:30
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Ntv Menina Womens 
24/11 09:30
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Jfa Academy Fukushima (w) 
24/11 10:00
AET 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Teikyo Heisei University Womens 
90min [1-1], 120min [2-1], Yokohama Fc Seagulls Womens win
24/11 10:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Waseda University Afc Womens 
23/11 14:00
FT 
 Anyang
Bucheon 1995 
23/11 20:00
FT 
 Kf Flamurtari Pristina Kos
Kf Feronikeli 
23/11 20:00
FT 
 Kf Drita Gjilan
Kf Llapi 
23/11 20:00
FT 
 Kf Drenica Srbica
Kf Vushtrria 
23/11 21:00
FT 
 Kf Prishtina
Kf Trepca Mitrovice 
23/11 19:00
FT 
 Riteriai
Suduva 
23/11 19:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Baltija Panevezys 
24/11 00:00
FT 
 Progres Niedercorn
Blue Boys Muhlench 
24/11 07:00
FT 
 Queretaro
Morelia 
24/11 09:00
FT 
 Cruz Azul
Atletico San Luis 
24/11 09:00
FT 
 Monterrey
Atlas 1
24/11 11:10
FT 
 Pachuca
Pumas UNAM 
24/11 11:10
FT 
 Chivas Guadalajara
Veracruz 
24/11 05:30
FT 
 Ua Zacatecas
Alacranes de Durango 1
24/11 07:00
FT 
 Atletico Saltillo
Coras De Nayarit 
24/11 09:00
FT 
 Mineros De Fresnillo
Tepatitlan De Morelos 1
24/11 07:00
FT 
 Atlante
Zacatepec 
24/11 09:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Celaya 
23/11 20:00
FT 
 Zeta
Grbalj Radanovici 
23/11 20:00
FT 
 OFK Petrovac
FK Sutjeska Niksic 
23/11 20:00
FT 
 Kom Podgorica
Iskra Danilovgrad 
23/11 22:00
FT 
 Podgorica
Rudar Pljevlja 
24/11 02:00
FT 
 FK Buducnost Podgorica
Ofk Titograd 
23/11 23:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Cayb Youssoufia Berrechid 
24/11 09:00
FT 
 Canterbury United
Hawkes Bay United 
24/11 11:00
 
1 Eastern Suburbs Afc
Waitakere United 
24/11 09:00
FT 
 Diriangen
Real Esteli 
23/11 23:00
FT 
 Coleraine
Carrick Rangers 
23/11 23:00
FT 
 Glentoran
Dungannon Swifts 
23/11 23:00
FT 
 Larne
Cliftonville 
23/11 23:00
FT 
 Warrenpoint Town
Crusaders FC 
24/11 01:00
FT 
 Kongsvinger
Sogndal 
24/11 05:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Libertad Asuncion 
24/11 07:00
FT 
1 Nacional Asuncion
Sportivo Luqueno 2
23/11 22:00
FT 
 Korona Kielce
Rakow Czestochowa 
24/11 00:30
FT 
 Pogon Szczecin
Legia Warszawa 
24/11 03:00
FT 
 Lechia Gdansk
LKS Lodz 
23/11 19:00
FT 
1 Benfica U23
Rio Ave U23 
23/11 19:00
FT 
 Coimbra Ec U23
Famalicao U23 
23/11 19:00
FT 
 Vitoria Setubal U23
Maritimo U23 
23/11 19:00
FT 
 Sporting Braga U23
Sporting Clube De Portugal U23 
23/11 19:45
FT 
 Famalicao U19
Porto U19 
23/11 19:00
FT 
 Sporting Lisbon U19
Alverca U19 
23/11 22:00
AET 
3 Sertanense
SC Farense 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
23/11 23:00
FT 
 Academico Viseu
Feirense 
23/11 23:00
AET 
 Sp Espinho
Arouca 2
90 minutes[2-2], 120 minutes[3-2]
24/11 00:45
FT 
 Famalicao
Academica Coimbra 
24/11 02:30
FT 
 Sporting Braga
Gil Vicente 
24/11 04:45
FT 
1 Vizela
Benfica 
23/11 21:00
FT 
 Al Shahaniya
Al-Wakra 
23/11 23:10
FT 
1 Umm Salal
Al Rayyan 
23/11 17:00
 
 Dunarea Calarasi
Metaloglobus 
23/11 17:00
FT 
 Csikszereda
Scm Argesul Pitesti 
23/11 17:00
FT 
 Pandurii
Concordia Chiajna 
23/11 17:00
FT 
 Snagov
Scolar Resita 
23/11 18:00
 
 Universitaea Cluj
Politehnica Timisoara 
24/11 00:00
FT 
 Politehnica Iasi
Cs Voluntari 
24/11 02:30
FT 
 Steaua Bucuresti
Astra Ploiesti 
23/11 18:00
FT 
 Fairplay Bucuresti Womens
Independenta Baia Mare Womens 
23/11 17:00
FT 
 Ural Youth
Spartak Moscow Youth 
23/11 17:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 1
23/11 18:30
FT 
 Ufa Youth
Pfc Sochi Youth 
23/11 18:00
FT 
1 Spartak Moscow II
Avangard 
23/11 19:00
FT 
 Chayka K Sr
Torpedo Armavir 
23/11 19:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Yenisey Krasnoyarsk 1
23/11 19:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Tekstilshchik Ivanovo 
23/11 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Ska Khabarovsk 
23/11 20:00
FT 
 Fakel Voronezh
Volga Olimpiets 
23/11 20:00
FT 
 Rotor Volgograd
Tom Tomsk 
23/11 21:00
FT 
 Krasnodar II
Khimki 
23/11 22:00
FT 
 Baltika
Mordovia Saransk 
24/11 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Luch-Energiya 
23/11 20:30
FT 
 Dhamk
Al Taawon 
24/11 00:40
FT 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al Faisaly Harmah 
23/11 23:00
FT 
 Inverness C.T.
Dundee 
23/11 21:45
FT 
 Auchinleck Talbot
Arbroath 
23/11 22:55
FT 
 East Fife
Bsc Glasgow 
23/11 23:00
FT 
 Stranraer
Dunfermline 
23/11 23:00
FT 
 Elgin City
Alloa Athletic 
23/11 23:00
FT 
 Raith Rovers
Peterhead 
23/11 23:00
FT 
 Stirling Albion
Clyde 
23/11 23:00
FT 
1 Bonnyrigg Rose
Montrose 
23/11 23:00
FT 
 Albion Rovers
Airdrie United 
23/11 23:00
FT 
 Dumbarton
Forfar Athletic 
23/11 23:00
FT 
 Queen of the South
Queens Park 
23/11 23:00
FT 
 Edinburgh City
Annan Athletic 
23/11 23:00
FT 
 Greenock Morton
Brora Rangers 
23/11 23:00
FT 
 Formartine United
East Kilbride 
23/11 23:00
FT 
1 Radnicki Nis
Crvena Zvezda 
23/11 23:00
FT 
 Cukaricki
FK Rad Beograd 
23/11 23:00
FT 
 Mladost Lucani
Karadjordje Topola 
23/11 23:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Proleter Novi Sad 
24/11 01:00
FT 
 Vojvodina
FK Napredak Krusevac 
23/11 20:00
FT 
 Trajal Krusevac
Radnicki Pirot 
23/11 20:00
FT 
 Zlatibor
Dinamo Vranje 
23/11 20:00
FT 
 Sindjelic Belgrad
Backa Backa Palanka 
23/11 23:00
FT 
 Kolubara
Zemun 
23/11 21:00
FT 
1 Trencin
Spartak Trnava 
23/11 21:00
FT 
 Nitra
MSK Zilina 
23/11 21:00
FT 
 FK Pohronie
Zlate Moravce 
23/11 21:00
FT 
 Mfk Zemplin Michalovce
DAC Dunajska Streda 
23/11 22:00
FT 
 MFK Ruzomberok
FK Senica 
23/11 23:00
FT 
 Slovan Bratislava
Skf Sered 
23/11 17:00
FT 
 Msk Zilina U19
Slovan Bratislava U19 
23/11 18:00
FT 
 Trencin U19
Spartak Trnava U19 
23/11 18:00
FT 
 Nitra U19
Dukla Banska Bystrica U19 
23/11 18:00
FT 
 Zeleziarne Podbrezova U19
Mfk Zemplin Michalovce U19 
23/11 20:30
FT 
 Nd Beltinci
Nk Radomlje 
23/11 20:30
FT 
 Brezice
Dravograd 
23/11 20:30
FT 
 Fuzinar
Rogaska 
23/11 20:30
FT 
 Jadran Dekani
Krsko Posavlje 
23/11 20:30
FT 
 Gorica
Ns Drava Ptuj 
23/11 20:30
FT 
 NK Krka
Bilje 
24/11 00:00
FT 
 Nafta
Koper 
23/11 19:45
FT 
 Ask Bravo Publikum
NK Rudar Velenje 
23/11 21:45
FT 
 Domzale
NK Triglav Kranj 1
23/11 23:55
FT 
 NK Publikum Celje
NK Olimpija Ljubljana 
23/11 21:30
FT 
 Cape Umoya United
Ts Galaxy 
23/11 21:30
FT 
 Jdr Stars
Jomo Cosmos 
23/11 21:30
FT 
 Mbombela United
Richards Bay 
23/11 21:30
FT 
 Uthongathi
Ts Sporting 
23/11 16:00
FT 
 Bloem Celtic Reserves
Highlands Park Reserves 
23/11 16:00
FT 
 Chippa United Reserves
Baroka Reserves 
23/11 18:05
FT 
 Maritzburg United Reserves
Orlando Pirates Reserves 
23/11 21:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Mamelodi Sundowns 1
24/11 05:00
FT 
 Colombia U15
Venezuela U15 
24/11 06:00
FT 
 Brazil U15
Belgium U15 
24/11 07:30
FT 
 Bolivia U15
Peru U15 
23/11 18:00
FT 
 Real Madrid U19
Rayo Vallecano U19 
24/11 01:00
FT 
 Valencia U19
Alboraya U19 
23/11 20:00
FT 
 Cd Tacon Womens
Real Sociedad Womens 
23/11 23:00
FT 
 Rayo Vallecano
Zaragoza 
24/11 01:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Alcorcon 
24/11 01:00
FT 
 Racing de Santander
Extremadura 
24/11 03:00
FT 
 SD Huesca
SD Ponferradina 1
23/11 23:30
FT 
 Real Madrid Castilla
Real Oviedo B 
23/11 23:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
UD Logrones 
23/11 20:00
FT 
 Ud Tamaraceite
La Quadra 
24/11 01:00
FT 
 JD Somorrostro
Cd Vitoria Spa 1
24/11 02:00
FT 
 Atletico Union Guimar
Cd Santa Ursula 
24/11 01:30
FT 
1 Sevilla Atletico
Linense 1
24/11 02:00
FT 
 Schaffhausen
Vaduz 
23/11 21:00
FT 
 Club Sportif Sfaxien
Cs. Hammam-lif 
23/11 21:00
FT 
 Us Tataouine
U.s.monastir 
23/11 21:00
FT 
 Us Tataouine
U.s.monastir 
23/11 20:00
FT 
 Denizlispor
Rizespor 
23/11 22:30
FT 
1 Ankaragucu
Trabzonspor 
24/11 01:00
FT 
 Konyaspor
Besiktas 
23/11 19:00
FT 
 Karagumruk
Umraniyespor 1
23/11 21:30
FT 
 Eskisehirspor
Erzurum BB 
24/11 00:00
FT 
 Bursaspor
Keciorengucu 
23/11 18:30
FT 
 Modafenspor
Nazillispor 
23/11 18:30
FT 
 Pendikspor
Zonguldak 
23/11 18:30
FT 
 Sariyer
Corum Belediyespor 
23/11 18:30
FT 
 Ankara Demirspor
Kirsehir Koyhizmetleri 
23/11 22:00
FT 
 Banni Yas
Hatta 
23/11 22:00
FT 
 Al Ain
Ittihad Kalba 
23/11 20:35
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Al Bataeh 
23/11 20:40
FT 
 Masfut
Dubba Al-Husun 
23/11 19:00
FT 
 Ahrobiznes Tsk Romny
Metalist Kharkiv 
23/11 19:00
FT 
 Cherkashchyna Akademiya
Inhulets Petrove 
23/11 20:00
FT 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Chernomorets Odessa 
23/11 22:00
FT 
 Metalurh Zaporizhya
Balkany Zorya 
24/11 01:00
FT 
 Volyn
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
23/11 20:00
FT 
 PFC Oleksandria
Zorya 
23/11 23:00
FT 
 Dnipro 1
Vorskla Poltava 
23/11 18:00
FT 
 Kolos Kovalivka U21
Desna Chernihiv U21 
23/11 19:00
FT 
 Dynamo Kyiv U21
Mariupol U21 
23/11 16:30
FT 
 Nasaf Qarshi
Pakhtakor Tashkent 
23/11 22:30
FT 
 Cambrian Clydach
Goytre United 
23/11 22:30
FT 
 Ammanford
Llantwit Major 
23/11 22:30
FT 
 Swansea University
Cwmamman United 
23/11 22:30
FT 
 Cardiff Metropolitan University
Newi Cefn Druids 
24/11 03:15
FT 
 Tahiti Beach Soccer
Mexico Beach Soccer 
24/11 04:50
FT 
 Usa Beach Soccer
Japan Beach Soccer 
24/11 06:25
FT 
 Uruguay Beach Soccer
Italy Beach Soccer 
24/11 08:00
FT 
 Paraguay Beach Soccer
Switzerland Beach Soccer 
23/11 16:00
FT 
 Turkey U17 (w)
Russia Womens U17 
23/11 18:00
FT 
 Morocco U20
Burkina Faso U20 
23/11 20:30
FT 
 Tunisia U21
Algeria U21 
23/11 21:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
Bergisch Gladbach 09 
23/11 21:00
FT 
 Bulawayo Chiefs
Chicken Inn 
23/11 21:00
FT 
 Harare City
Yadah