Live3s Logo

LiveScore 22 Nov 2019

23/11 04:00
FT 
1 Levante
Mallorca 
23/11 03:30
FT 
 Borussia Dortmund
Paderborn 07 
23/11 03:45
FT 
 Paris Saint Germain
Lille 
23/11 03:45
FT 
 Fulham
Queens Park Rangers 
23/11 03:30
FT 
 Club Brugge
Oostende 1
22/11 17:10
FT 
 Western Sydney
Melbourne City 
23/11 00:30
FT 
 Spartak Tambov
Lokomotiv Moscow 
22/11 20:00
FT 
 Pakistan U19
Kuwait U19 
23/11 12:00
FT 
 Vissel Kobe
Cerezo Osaka 
23/11 02:00
AET 
 Egypt U23
Cote D Ivoire U23 
90min [1-1], 120min [2-1], Egypt U23 win
23/11 07:00
FT 
 Deportivo Laferrere
Victoriano Arenas 
23/11 08:00
FT 
 Sarmiento Junin
All Boys 
22/11 20:00
FT 
 Atletico Tucuman Reserve
San Lorenzo Reserves 
22/11 20:00
FT 
 Banfield Reserves
Velez Sarsfield Reserves 
22/11 20:00
FT 
 Boca Juniors Reserve
Union Santa Fe Reserves 
22/11 20:00
FT 
 Ca Talleres De Córdoba Reserves
Racing Club Reserves 
22/11 20:00
FT 
 Colon Reserves
Estudiantes Lp Reserves 
22/11 20:00
FT 
 Defensa Y Justicia Reserves
Lanus Reserves 
22/11 20:00
FT 
 Gimnasia Lp Reserves
Arsenal De Sarandi Reserves 
22/11 20:00
FT 
 Huracan Reserves
Central Cordoba Sde Reserves 
22/11 20:00
FT 
1 Ca Patronato Reserves
Godoy Cruz Reserves 1
22/11 21:25
FT 
 Argentinos Jrs Reserves
Newells Reserves 
22/11 18:00
FT 
 Ararat Yerevan 2
Ararat Armenia 2 
22/11 19:00
FT 
 Alashkert B Martuni
Masis 
22/11 19:00
FT 
 Aragats
Lernayin Artsakh 
22/11 19:00
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Dilijan 
22/11 19:00
FT 
 Torpedo Yerevan
Junior Sevan 
22/11 19:00
FT 
 Van
Shirak Gjumri 2 
22/11 22:00
FT 
 Ararat Yerevan
Gandzasar Kapan 
22/11 14:00
FT 
 Ws Wanderers Womens
Newcastle Jets Womens 
22/11 14:30
FT 
 Ws Wanderers Womens
Newcastle Jets Womens 
22/11 16:30
FT 
 Adelaide United Womens
Sydney Womens 
22/11 16:30
FT 
 Adelaide United Womens
Sydney Womens 
23/11 02:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
SK Vorwarts Steyr 
23/11 02:10
FT 
 Blau Weiss Linz
Liefering 
23/11 02:10
FT 
 SV Horn
Wacker Innsbruck 
23/11 02:10
FT 
1 Grazer AK
SKU Amstetten 
23/11 02:10
FT 
 Austria Klagenfurt
Austria Wien Youth 
23/11 01:00
FT 
1 Sv Schwechat
Sc Mannsworth 
22/11 18:30
FT 
 Turan Tovuz
Qarabag 2 
22/11 23:00
FT 
 Standard Sumqayit
Qarabag 1
22/11 22:30
FT 
 Al Tadhmon
Al Budaiya 
23/11 03:30
FT 
 Westerlo
Oud Heverlee 
23/11 06:15
FT 
 CRB (AL)
Figueirense (SC) 
23/11 08:30
FT 
 Guarani
America Mineiro 
22/11 23:30
FT 
 Arda Kardzhali
Vitosha Bistritsa 
22/11 22:00
 
 Union La Calera
Deportes Iquique 
23/11 00:15
FT 
 Cobresal
Union Espanola 
22/11 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Beijing Guoan 
22/11 19:35
FT 
 HeNan JianYe
Tianjin TianHai 
22/11 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Chongqing Lifan 
22/11 19:35
FT 
 Wuhan ZALL
Guangzhou R&F 1
23/11 07:30
FT 
 Deportivo Pereira
Boyaca Chico 
23/11 01:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Hajduk Split 
23/11 00:00
FT 
 Medjimurje
Rudes 
23/11 00:00
FT 
 Aris Limassol
Agia Napa 
23/11 00:00
FT 
 Vitkovice
Vysocina Jihlava 
23/11 01:00
FT 
 Usti nad Labem
Slavoj Vysehrad 
23/11 01:00
FT 
 Sparta Praha
Budejovice 
23/11 02:00
FT 
 Nordsjaelland
Randers 
22/11 21:00
FT 
 Brighton U23
Liverpool U23 
23/11 03:00
FT 
 Blackburn Rovers U23
Manchester City U23 
23/11 03:00
FT 
 Everton U23
Tottenham Hotspur U23 
23/11 03:00
FT 
1 Fulham U23
Swansea City U23 
23/11 03:00
FT 
 Manchester United U23
Sunderland U23 
23/11 03:00
FT 
 West Ham United U23
Aston Villa U23 
22/11 21:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Bolton Wanderers U23 
22/11 21:30
FT 
 Birmingham U23
Hull City U23 
23/11 03:00
FT 
1 Avenir Sportif Beziers
Lyon la Duchere 1
23/11 03:00
FT 
 Bourg Peronnas
Le Puy Foot 43 Auvergne 1
23/11 03:00
FT 
 Dunkerque
Bastia CA 
23/11 03:00
FT 
2 Ajaccio GFCO
Quevilly 1
23/11 03:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Creteil 
23/11 03:00
FT 
1 Red Star 93
Cholet So 1
23/11 03:00
FT 
 Paris Fc
Auxerre 
23/11 03:00
FT 
 Caen
Le Mans 
23/11 03:00
FT 
 ES Troyes AC
Chambly 
23/11 03:00
FT 
 Grenoble
Nancy 
23/11 03:00
FT 
 Ajaccio
Clermont Foot 
23/11 03:00
FT 
 Chateauroux
Lorient 
23/11 03:00
FT 
 Chamois Niortais
Rodez AF 
23/11 03:00
FT 
 Orleans US 45
Valenciennes 
22/11 18:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Samtredia 
23/11 02:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Hallescher 
23/11 02:15
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Hoffenheim (w) 
23/11 01:30
FT 
 Erzgebirge Aue
St. Pauli 
23/11 01:30
FT 
 Bochum
VfL Osnabruck 
23/11 02:00
FT 
 Sc Eltersdorf
Wurzburger Fv 
23/11 02:00
FT 
 Bramfelder Sv
Sc Concordia Hamburg 
23/11 02:00
FT 
 TeBe Berlin
Hertha Zehlendorf 1
23/11 02:15
FT 
 Nottingen
Reutlingen 
23/11 02:30
FT 
 Tus Osdorf
Teutonia 05 1
23/11 02:30
FT 
 SC Victoria Hamburg
Niendorfer Tsv 
23/11 02:30
FT 
 Oberneuland
Esc Geestemunde 
23/11 03:00
FT 
 Ingolstadt 04 Am
Turkspor Augsburg 
23/11 03:00
FT 
 Suderelbe
Tsv Buchholz 08 
23/11 03:00
FT 
 Hamburger Sv Iii
Hsv Barmbek Uhlenhorst 
23/11 03:00
FT 
 Ksv Baunatal
Bad Vilbel 
23/11 03:00
FT 
 Eintracht Trier
Arminia Ludwigshafen 
23/11 02:00
FT 
 VFB Auerbach
FSV Union Furstenwalde 1
23/11 02:00
FT 
 Sc Verl
Dortmund(am) 
23/11 03:30
FT 
 Glacis United
College 1975 
22/11 22:00
 
 Platanias FC
Doxa Dramas 
22/11 18:15
FT 
 Dempo SC
Panjim Footballers 
22/11 18:30
FT 
 Chanmari
Aizawl 
22/11 21:30
FT 
 Venghnuai
Chawnpui 
22/11 14:00
FT 
 Pss Sleman Womens
Psis Semarang Womens 
22/11 16:00
FT 
 Persipura Jayapura Womens
Persebaya Surabaya Womens 
22/11 16:00
FT 
 Gresik United
Celebest 1
22/11 16:30
FT 
 PS Tni
PSIS Semarang 
22/11 19:30
FT 
 Madura United
Bhayangkara Surabaya United 
22/11 20:45
FT 
 Persepolis
Naft Masjed Soleyman 
23/11 03:45
FT 
1 St John Bosco
Kilnamanagh Afc 
22/11 21:30
FT 
 Atalanta U19
Napoli U19 
22/11 23:30
FT 
 Juventus U19
Chievo Youth 
22/11 23:30
FT 
 Juventus U19
Chievo Youth 
23/11 04:00
FT 
 Pescara
Cremonese 
23/11 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Honda 
23/11 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Kataller Toyama 
23/11 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Blaublitz Akita 
23/11 09:30
FT 
 Urawa Reds (w)
Tokiwagi Gakuen High School (w) 
22/11 20:00
FT 
 Ballkani
Gjilani 
22/11 21:05
FT 
1 Al Salibikhaet
Kazma 1
22/11 21:05
FT 
1 Al Yarmouk
Al-Qadsia 
23/11 01:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Atlantas Klaipeda 
23/11 00:00
FT 
 As Police
As Real 
23/11 02:00
FT 
 Qormi
Qrendi 
23/11 02:00
FT 
 St Andrews
Pembroke Athleta 
23/11 02:00
FT 
 Hamrun Spartans
Floriana 
23/11 05:45
FT 
 Club America Womens
Monterrey Womens 
23/11 09:00
FT 
1 Puebla
Necaxa 
23/11 11:10
FT 
1 Club Tijuana
Leon 
23/11 02:00
FT 
 Puebla U20
Necaxa U20 
23/11 07:45
FT 
 Club Tijuana U20
Leon U20 
23/11 02:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
Raja de Beni Mellal 
23/11 02:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
Raja de Beni Mellal 
23/11 02:30
FT 
 Zwolle Womens
Psv Eindhoven Womens 
23/11 02:30
FT 
 Twente Enschede Womens
Ado Den Haag Womens 
23/11 02:30
FT 
 Vv Alkmaar Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
23/11 03:00
FT 
 Almere City FC
Den Bosch 
23/11 03:00
FT 
 NAC Breda
Jong Ajax Amsterdam 
23/11 03:00
FT 
 Dordrecht 90
Telstar 
23/11 03:00
FT 
 Eindhoven
Cambuur Leeuwarden 
23/11 03:00
FT 
 SBV Excelsior
Volendam 
23/11 03:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Roda JC Kerkrade 
23/11 03:00
FT 
 De Graafschap
Jong PSV Eindhoven 
23/11 03:00
FT 
 Helmond Sport
NEC Nijmegen 
23/11 03:00
FT 
 Utrecht Am
Az Alkmaar 2 
23/11 03:00
FT 
 MVV Maastricht
Oss 
23/11 10:00
FT 
 Wellington Phoenix Reserve
Auckland City 
23/11 11:30
 
 Southern United
Hamilton Wanderers 
23/11 03:45
FT 
 Glenavon Lurgan
Linfield FC 
22/11 20:30
FT 
 Alrstak
Al Seeb 
22/11 23:00
FT 
 Oman Club
Al Oruba Sur 
23/11 05:00
FT 
 General Diaz
Sportivo San Lorenzo 
23/11 07:00
FT 
1 Sol De America
Deportivo Santani 
23/11 01:00
FT 
 Gornik Zabrze
Wisla Plock 
23/11 03:30
FT 
 Lech Poznan
Piast Gliwice 
22/11 19:00
FT 
 Cd Aves U23
Vitoria Guimaraes U23 
22/11 22:00
FT 
 Gd Estoril Praia U23
Leixoes U23 
22/11 23:00
FT 
 Feirense U23
Belenenses U23 
23/11 01:15
FT 
1 Leixoes
Santa Clara 
23/11 04:45
FT 
 Varzim
Loris 1
23/11 04:45
FT 
 Varzim
Loures 
22/11 21:00
FT 
 Al Khor SC
Al-Gharafa 
22/11 21:00
FT 
 Al-Sailiya
Al Duhail Sc 
22/11 23:10
FT 
 Qatar SC
Al-Arabi SC 
23/11 02:30
FT 
 CFR Cluj
Chindia Targoviste 
22/11 20:00
FT 
 Acs Vedita Colonesti Ms
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
22/11 20:00
FT 
 Acs Viitorul Selimbar
Odorheiu Secuiesc 
22/11 20:00
FT 
 Afc Progresul Spartac Bucuresti
Fcm Alexandria 
22/11 20:00
FT 
 Ariesu Turda
Comuna Recea 
22/11 20:00
FT 
1 Becicherecu Mic
Cetate Deva 1
22/11 20:00
FT 
1 Cluj Ii
Metalurgistul Cugir 
22/11 20:00
FT 
 Cs Blejoi
Cs Sporting Rosiori 
22/11 20:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Balotesti 
22/11 20:00
FT 
 Css Slatina
Unirea Bascov 
22/11 20:00
 
1 Voluntari B
Cs Universitatea Craiova B 1
22/11 20:00
FT 
 Steaua Bucuresti 2
Unirea 2004 Slobozia 
22/11 20:00
FT 
 ACS Foresta Suceava
Acs Somuz Falticeni 
22/11 20:00
FT 
 National Sebis
Acso Filiasi 1
22/11 20:00
 
 Sr Brasov
Astra Giurgiu Ii 
22/11 20:00
FT 
 Unirea Dej
Unirea Alba Iulia 
22/11 17:00
FT 
 Rubin Kazan Youth
Zenit St.petersburg Youth 
22/11 19:00
FT 
 Orenburg Youth
Terek Groznyi Youth 1
22/11 19:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Rostov Youth 
22/11 21:00
 
 Apr
Espoir 
22/11 21:00
 
 Sunrise
Garhwal Heroes 
22/11 20:25
FT 
 Najran
Al Qadasiya 
22/11 20:25
FT 
 Najran
Al Qadasiya 
22/11 20:40
FT 
 Al Entesar
Wajj 
22/11 20:30
FT 
 Abha
Al-Fath 1
22/11 22:55
FT 
 Al Hazm
Al-Raed 
23/11 00:40
FT 
 Al Shabab Ksa
Al Feiha 
23/11 03:05
FT 
 Linlithgow Rose
Falkirk 
23/11 01:00
FT 
 Partizan Belgrade
FK Javor Ivanjica 
23/11 03:30
FT 
 Sala 10 Zaragoza Futsal
Catgas Energia Futsal 
23/11 04:00
FT 
 Peniscola Futsal
Levante Futsal 
23/11 04:00
FT 
1 Sporting de Gijon
Tenerife 
23/11 00:00
FT 
 Villarreal C
Cd Roda 
23/11 05:00
FT 
 Panaderia Pulido
Unión Viera 
23/11 05:00
FT 
 Villa Santa Brigida
Las Palmas C 
22/11 22:00
FT 
 Hay Al Wadi
Hilal Obayed 
23/11 03:00
FT 
 Lausanne Sports
Wil 1900 
23/11 01:30
FT 
 Galatasaray
Istanbul Basaksehir 
23/11 00:00
FT 
 Adanaspor
Giresunspor 
22/11 20:00
FT 
 Galatasaray U19
Buyuksehir Bldspor U19 
22/11 22:00
FT 
 Al-Jazira UAE
Al-Dhafra 
22/11 22:00
FT 
 Shabab Al Ahli Dubai
Khor Fakkan 
22/11 20:35
FT 
 Al Oruba Uae
Masafi 
22/11 20:35
FT 
 Emirate
Al Taawon 1
22/11 20:35
FT 
 Emirate
Al Taawon 
22/11 20:40
 
 Al Hamriyah
Al Arabi Uae 
22/11 20:40
FT 
 Al Hamriyah
Al-Arabi SC 
23/11 01:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Lviv 
22/11 19:00
FT 
 Dynamo Kyiv U19
Metalurh Zaporozhya U19 
22/11 19:00
 
 Vorskla U19
Karpaty Lviv U19 
22/11 19:30
FT 
 Volyn U19
Dnipro Dnipropetrovsk U19 
22/11 20:00
FT 
 Pfc Oleksandria U21
Zorya U21 
23/11 03:30
FT 
2 Racing Club Montevideo
Boston River 
23/11 03:30
FT 
1 Rampla Juniors
Ca River Plate 
23/11 03:30
FT 
 Ca Juventud
Cerro Montevideo 
23/11 03:30
FT 
1 Liverpool P
Plaza Colonia 
23/11 07:30
FT 
 CA Penarol
Centro Atletico Fenix 1
23/11 03:30
FT 
 Haverfordwest County
Briton Ferry Athletic 
23/11 03:30
FT 
 Afan Lido
Llanelli 
23/11 04:00
FT 
 Barry Town Afc
Penybont 
23/11 03:15
FT 
 Senegal Beach Soccer
Russia Beach Soccer 
23/11 04:50
FT 
 Portugal Beach Soccer
Nigeria Beach Soccer 
23/11 06:25
FT 
 Belarus Beach Soccer
United Arab Emirates Beach Soccer 
23/11 08:00
FT 
 Brazil Beach Soccer
Oman Beach Soccer 
22/11 17:00
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Maccabi Netanya 
22/11 17:00
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Maccabi Petah Tikva FC 
22/11 22:00
FT 
 Al Ahly
Maan 
23/11 01:30
FT 
 Turu Dusseldorf
Fortuna Koln 
23/11 02:00
FT 
 Wuppertaler Sv
SV Straelen