Live3s Logo

LiveScore 19 Nov 2019

20/11 03:45
FT 
 Netherlands
Estonia 
20/11 03:45
FT 
 Germany
Northern Ireland 
20/11 03:45
FT 
 Slovakia
Azerbaijan 
20/11 03:45
FT 
 Wales
Hungary 
20/11 03:45
FT 
 Poland
Slovenia 1
20/11 03:45
FT 
 Latvia
Austria 
20/11 03:45
FT 
 Macedonia
Israel 
20/11 03:45
FT 
 Belgium
Cyprus 
20/11 03:45
FT 
 San Marino
Russia 
20/11 03:45
FT 
 Scotland
Kazakhstan 
19/11 17:00
FT 
 Nepal
Kuwait 
19/11 18:30
FT 
 Myanmar
Mongolia 
19/11 19:00
FT 
 Maldives
Guam Island 
19/11 19:00
FT 
 Turkmenistan
Sri Lanka 
19/11 20:00
FT 
 Hong Kong
Cambodia 1
19/11 20:00
FT 
 Uzbekistan
Palestine 
19/11 20:45
FT 
 Malaysia
Indonesia 
19/11 21:00
FT 
 Vietnam
Thailand 
19/11 22:00
FT 
 Syria
Philippines 
19/11 22:00
FT 
 Iraq
Bahrain 
19/11 22:00
FT 
 Afghanistan
Qatar 
19/11 22:00
FT 
 Kyrgyzstan
Tajikistan 
19/11 23:00
FT 
 Yemen
Singapore 
19/11 23:00
FT 
 Oman
India 
20/11 00:00
FT 
 Jordan
Chinese Taipei 
20/11 01:00
FT 
 Lebanon
North Korea 
20/11 03:45
AET 
 Gillingham
Sunderland 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-0]
20/11 03:45
FT 
 Exeter City
Cambridge United 
20/11 03:45
FT 
 Burton Albion
Salford City 
20/11 03:45
FT 
 Doncaster Rovers
AFC Wimbledon 
20/11 03:45
FT 
 Bradford AFC
Shrewsbury Town 
20/11 03:45
FT 
 Swindon
Cheltenham Town 
20/11 03:45
FT 
 Peterborough United
Stevenage Borough 
20/11 03:45
FT 
 Eastleigh
Stourbridge 1
20/11 03:45
FT 
 Bromley
Bristol Rovers 
20/11 03:45
FT 
 Rochdale
Wrexham 
20/11 03:00
FT 
 Bourgoin Jallieu
Villefranche Beaujolais 
20/11 03:00
FT 
 Rodeo Toulouse
Colomiers 
20/11 00:00
FT 
 Wales U21
Bosnia Herzegovina U21 
20/11 01:00
FT 
 Andorra U21
Turkey U21 1
20/11 01:00
FT 
 Denmark U21
Malta U21 
20/11 01:30
FT 
 Israel U21
Spain U21 
20/11 01:30
FT 
 Norway U21
Portugal U21 1
20/11 01:30
FT 
 Northern Ireland U21
Romania U21 1
20/11 02:00
FT 
 Switzerland U21
France U21 
20/11 02:00
FT 
 Serbia U21
Russia U21 
20/11 04:00
FT 
 Ireland U21
Sweden U21 
19/11 20:00
FT 
 Armenia U19
Montenegro U19 
19/11 20:00
FT 
1 Sweden U19
Ukraine U19 1
19/11 20:00
FT 
 Estonia U19
Slovenia U19 
19/11 20:00
FT 
1 Bosnia Herzegovina U19
England U19 
19/11 20:00
FT 
 Luxembourg U19
North Macedonia U19 
19/11 20:00
FT 
 Turkey U19
Bulgaria U19 
19/11 21:00
FT 
1 Poland U19
Russia U19 1
19/11 21:00
FT 
 Denmark U19
France U19 
19/11 21:00
FT 
 Faroe Islands U19
Finland U19 
19/11 21:00
FT 
 Wales U19
Kosovo U19 
19/11 21:30
FT 
 Belgium U19
Greece U19 
19/11 21:30
FT 
1 Albania U19
Iceland U19 1
19/11 21:30
FT 
 Gibraltar U19
Switzerland U19 1
19/11 21:30
FT 
1 Austria U19
Republic of Ireland U19 2
19/11 22:00
FT 
 Slovakia U19
Italy U19 
19/11 22:00
FT 
 Malta U19
Cyprus U19 
19/11 20:00
FT 
 Greece U17
Germany U17 
19/11 20:00
FT 
 Kazakhstan U17
Azerbaijan U17 
19/11 23:00
FT 
 Albania U17
Georgia U17 
19/11 23:00
FT 
 Portugal U17
Ukraine U17 
19/11 21:00
FT 
 Burundi
Morocco 
19/11 21:00
FT 
 Ethiopia
Cote d Ivoire 
20/11 00:00
FT 
 Mauritania
Central African Republic 
20/11 00:00
FT 
 Zambia
Zimbabwe 
20/11 00:00
FT 
 Niger
Madagascar 
20/11 03:00
FT 
 Equatorial Guinea
Tunisia 
20/11 03:00
FT 
1 Libya
Tanzania 
19/11 19:00
 
 Kenya Womens
Djibouti Womens 
19/11 21:30
FT 
 Uganda Womens
Ethiopia Womens 
19/11 22:00
AET 
 Cote D Ivoire U23
Ghana U23 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[3-2]
20/11 02:00
FT 
 Egypt U23
South Africa U23 
20/11 04:00
FT 
 Barracas Central
Ferrol Carril Oeste 
20/11 08:10
FT 
 Deportivo Moron
Atletico Atlanta 1
19/11 20:10
FT 
 Jj Urquiza Reserves
Atletico Fenix Reserves 
19/11 20:35
FT 
 Deportivo Riestra Reserves
Villa Dalmine Reserves 
19/11 20:40
FT 
 Excursionistas Reserves
Argentino Merlo Reserves 
20/11 04:00
FT 
 Ca Colegiales Reserves
Deportivo Armenio Reserves 
20/11 04:00
FT 
 Ca Estudiantes Caseros Reserves
Platense Reserves 
20/11 04:00
FT 
 Chacarita Juniors Reserves
Ca Atlanta Reserves 
20/11 04:00
FT 
 Club Comunicaciones Reserves
Talleres Remedios Reserves 
20/11 04:00
FT 
 Csd Flandria Reserves
Sacachispas Reserves 
20/11 04:00
FT 
 Deportivo Espanol Reserves
Canuelas Reserves 
20/11 04:00
FT 
 Villa San Carlos Reserves
Defensores Unidos Reserves 
20/11 02:00
FT 
 Sport Club Recife Youth
Botafogo Pb Youth 
20/11 06:15
FT 
 Criciuma
Parana 2
20/11 08:30
FT 
 Operario Ferroviario Pr
Vitoria Salvador BA 
19/11 20:00
FT 
 As Matelots
Foncha Street Bamenda 
19/11 22:00
FT 
 Nternational Sporting De Douala
Dynamo De Douala 
19/11 22:00
FT 
 Yafoot
Ofta Of Kribi 
19/11 22:00
FT 
 Unisport Bafang
Renaissance Ngoumou 
19/11 22:00
FT 
 Stade De Bertoua
Racing De Bafoussam 
19/11 22:30
FT 
 Eding Sport Womens
Louves Minproff Womens 
20/11 06:00
FT 
 Puerto Rico
Anguilla 1
20/11 06:30
FT 
 El Salvador
Dominican Republic 
20/11 08:00
FT 
2 US Virgin Islands
French Saint Martin 
20/11 08:00
FT 
 Barbados
Cayman Islands 
20/11 08:30
FT 
 Cuba
USA 
20/11 10:30
FT 
 Mexico
Bermuda 
20/11 10:00
FT 
 Alajuelense
Adr Jicaral 1
19/11 20:00
Postp. 
 Kobenhavn Reserve
Nordsjaelland Reserve 
19/11 21:00
 
 Midtjylland Reserve
Silkeborg If Reserve 
19/11 20:30
FT 
 Telefonat Beni Suef
Tahta Sc 
19/11 20:30
FT 
 Dayrot
Suhag 1
19/11 20:30
FT 
 El Alameen
Al Minya 
19/11 20:30
FT 
 National Bank Of Egypt
El Alominiom 
20/11 03:45
FT 
 Altrincham
Gateshead 
20/11 03:45
FT 
 Boston United
Blyth Spartans 
20/11 03:45
FT 
 Billericay Town
Weymouth 
20/11 03:45
FT 
 Billericay Town
Weymouth 
20/11 03:45
FT 
 Biggleswade Town
Metropolitan Police 
20/11 03:45
FT 
 Redditch United
Barwell 
20/11 03:45
FT 
 Bedfont
Paulton Rovers 
20/11 03:45
FT 
 Biggleswade Town
Metropolitan Police 
20/11 03:45
FT 
 Redditch United
Barwell 
19/11 20:00
FT 
 Doncaster Reserve
Scunthorpe (r) 
19/11 21:45
FT 
 Tranmere Rovers
Fleetwood Town Reserve 
19/11 22:00
FT 
 Grimsby Am R
Walsall Reserve 
19/11 22:00
FT 
 Mansfield Town Reserve
Rotherham United (r) 
20/11 03:45
FT 
 Potters Bar Town
Merstham 
20/11 03:45
FT 
 Bowers Pitsea
Worthing 
20/11 03:45
FT 
 Margate
Bishop's Stortford 
20/11 03:45
FT 
 Stratford Town
Hednesford Town 
20/11 03:45
FT 
 Stratford Town
Hednesford Town 
20/11 03:30
FT 
 Hartley Wintney
Poole Town 
20/11 03:00
FT 
 Eintracht Northeim
Eintracht Celle 
20/11 03:00
FT 
 Arminia Ludwigshafen
Sportfreunde Eisbachtal 
20/11 04:30
FT 
 Fjolnir U19
Ia Skallagrimur U19 
19/11 18:15
FT 
 Salgaocar Sports Club
Guardian Angel 
19/11 14:00
FT 
 Persebaya Surabaya Womens
Psm Makassar Womens 
19/11 14:00
FT 
 Persib Bandung Womens
Persija Jakarta Womens 
19/11 17:00
FT 
 Bali United Womens
Persipura Jayapura Womens 
19/11 17:00
FT 
 Psis Semarang Womens
Ps Tira Womens 
19/11 15:55
 
 Patriot Candrabhaga
Benpica Karawang 
19/11 16:10
FT 
 Ps Kota Pahlawan
Persedikab Kediri 
19/11 16:15
FT 
 Persewangi B
Perses Sumedang 
19/11 16:35
FT 
 Persesa Sampang
Pro Direct 
19/11 16:45
FT 
 Ps Bhinneka
Peusangan Raya 1
19/11 16:55
FT 
 Peureulak Raya
Psbl Langsa 
20/11 03:00
FT 
1 Rodange 91
Victoria Rosport 1
19/11 16:30
FT 
 Usm
Poli Malaysia 
19/11 16:50
FT 
 Uitm Perlis
Unisza 
19/11 21:00
FT 
 Feyenoord Reserve
Emmen Reserve 
20/11 06:00
FT 
1 San Francisco Reserves
Cd Arabe Unido Reserves 
19/11 22:30
FT 
 Al Sadd Sc U23
Al Wakra 2 
19/11 19:50
FT 
 Al Khaleej Club
Al Tai 
19/11 19:50
FT 
 Al Jeel
Al Shoalah 1
19/11 23:20
FT 
 Al Rbeea
Al taqdom 1
19/11 23:20
FT 
 Al Rbeea
Al taqdom 
19/11 18:00
FT 
 Brodarac U19
Vojvodina U19 
20/11 00:00
FT 
 Krsko Posavlje
Fuzinar 
20/11 00:00
FT 
 Krsko Posavlje
Fuzinar 
19/11 14:00
FT 
 Buriram United U19
Yasothon U19 
19/11 16:10
FT 
 Surin Sugar Kcm U19
Nakhon Ratchasima U19 
19/11 21:00
FT 
 Proline
Ma Lu 
20/11 03:00
FT 
1 Atletico Fenix Reserves Rur
Cerro Largo Reserves 
19/11 22:00
FT 
 Deportivo Maldonado U19
Nacional De Football U19 
19/11 16:00
FT 
 Lithuania U23
Australia U23 
19/11 18:25
FT 
 Japan
Venezuela 
19/11 19:35
FT 
 China U22
North Korea U23 1
19/11 19:45
FT 
 Bahrain U23
Syria U23 
19/11 19:45
FT 
 UAE U23
South Korea U23 
19/11 20:05
FT 
1 Al-Faisaly
Khadamat Al Shatea 1
19/11 21:00
FT 
 E.N.Paralimni
Ural Sr 
19/11 21:30
FT 
 Brazil
South Korea 
19/11 22:00
FT 
 Azerbaijan U21
Ukraine U21 2
19/11 22:30
FT 
 Al Muaidar Club
Al Nasa Qat 
19/11 23:00
FT 
 Uzbekistan U23
Saudi Arabia U22 
19/11 23:00
FT 
 Vvv U19
PSV Eindhoven U19 
19/11 23:15
FT 
 Iraq U23
Jordan U23 
20/11 00:00
FT 
 NK Maribor
Sturm Graz Amateur 
20/11 00:30
FT 
 Saudi Arabia
Paraguay 
20/11 00:45
FT 
 Al Markhiya
Al Bidda Sc 
20/11 01:00
FT 
 Montenegro
Belarus 
20/11 01:00
FT 
 Croatia
Georgia 
20/11 01:30
FT 
 Netherlands U21
England U21 
20/11 02:00
FT 
 FSV Frankfurt
Darmstadt 
20/11 02:00
FT 
 Netherlands U19
Mexico U18 
20/11 03:00
FT 
1 Cs Puertollano
La Solana 1
20/11 03:45
FT 
 Bedfont Sports
Paulton Rovers 
20/11 03:45
FT 
 Leamington
Banbury United 
20/11 03:45
FT 
 Rushall Olympic
Hanley Town 
20/11 03:45
AET 
 Yorkshire Amateur
Halifax Town 
90min [1-1], Penalty [4-5], Halifax Town win
20/11 03:45
FT 
 Swindon Supermarine
Cinderford Town 
20/11 03:45
FT 
 Halesowen Town
Coventry United 
20/11 08:30
FT 
 UiTM
Kuala Lumpur 
20/11 09:00
FT 
 Ecuador
Colombia 
20/11 09:45
FT 
 Ban Di Tesi Iwaki
Kochi United