Live3s Logo

LiveScore 15 Nov 2019

16/11 01:00
FT 
 Norway
Faroe Islands 
16/11 01:00
FT 
 Finland
Liechtenstein 
16/11 01:00
FT 
 Armenia
Greece 
16/11 03:45
FT 
 Switzerland
Georgia 
16/11 03:45
FT 
 Denmark
Gibraltar 
16/11 03:45
FT 
 Spain
Malta 
16/11 03:45
FT 
 Romania
Sweden 
16/11 03:45
FT 
 Bosnia Herzegovina
Italy 
16/11 03:00
FT 
 Le Havre
Dunkerque 
16/11 03:00
FT 
 Bourg Peronnas
ES Troyes AC 
15/11 20:30
FT 
 Cyprus U21
Norway U21 
15/11 23:00
FT 
 Russia U21
Latvia U21 1
16/11 00:00
FT 
 Bulgaria U21
Poland U21 1
16/11 00:30
FT 
 Ukraine U21
Denmark U21 1
16/11 01:00
FT 
 Austria U21
Kosovo U21 
16/11 02:00
FT 
 Albania U21
England U21 
16/11 02:00
FT 
 Serbia U21
Estonia U21 
16/11 03:00
FT 
 Scotland U21
Greece U21 1
16/11 04:00
FT 
 France U21
Georgia U21 
15/11 23:00
FT 
 Israel U17
Andorra U17 
16/11 03:30
FT 
 Ireland U17
Montenegro U17 
16/11 00:00
FT 
 Zimbabwe
Botswana 
16/11 00:00
FT 
 Tanzania
Equatorial Guinea 
16/11 03:00
FT 
 Morocco
Mauritania 
16/11 03:00
FT 
 Tunisia
Libya 
16/11 02:00
FT 
 Nigeria U23
South Africa U23 
16/11 02:00
FT 
 Cote D Ivoire U23
Zambia U23 
16/11 07:00
FT 
 Belgrano
Alvarado Mar Del Plata 1
16/11 08:30
FT 
1 Gimnasia Jujuy
Almagro 1
16/11 09:15
FT 
 San Martin San Juan
Nueva Chicago 
16/11 04:00
FT 
1 Deportivo Paraguayo
Ca Lugano 1
15/11 20:05
FT 
 Ca Aldosivi Reserves
Ca Independiente Reserves 
16/11 08:30
FT 
 Deportivo Maipu
Villa Mitre 
16/11 08:00
 
 Brisbane Roar Am
Melbourne Victory Fc Am 1
16/11 02:00
FT 
 Sv Feldbach
Tus Bad Waltersdorf 1
16/11 01:00
FT 
 SC/ESV Parndorf
St Margarethen 
16/11 01:00
FT 
 Sv Schwechat
Waf Brigittenau 
16/11 02:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
SC Mannsdorf 
16/11 02:30
FT 
 Wiener Sportklub
Karabakh Vienna 1
16/11 02:30
FT 
 Trenkwalder Admira Youth
Rapid Vienna Youth 
16/11 03:30
FT 
 Oud Heverlee
KFCO wilrijk 
15/11 21:00
FT 
1 Inter Bebedouro Sp Youth
Xv De Jau Youth 
16/11 02:00
FT 
 Horizonte U20
America Rn Youth 
16/11 04:00
FT 
 America Mineiro
Vitoria Salvador BA 
16/11 06:15
FT 
1 Bragantino SP
Criciuma 
16/11 08:30
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Parana 
15/11 20:30
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Kariana Erden 
15/11 22:00
FT 
 Renaissance Ngoumou
Yafoot 
16/11 06:30
FT 
 Suriname
Dominica 
16/11 08:00
FT 
 USA
Canada 
16/11 08:00
FT 
 Antigua & Barbuda
Jamaica 
16/11 09:00
FT 
 Guyana
Aruba 
16/11 10:10
FT 
 Panama
Mexico 
16/11 01:30
FT 
 Hvidovre IF
Fredericia 
16/11 01:30
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Nykobing Falster 
15/11 22:00
FT 
 Queens Park Rangers U23
Coventry U23 
16/11 03:00
FT 
 Blackburn Rovers U23
Hertha Bsc Berlin Am 
16/11 02:00
FT 
 Bramfelder Sv
Uhlenhorster Sc Paloma 
16/11 02:30
FT 
 Tsv 1880 Wasserburg
Sv Kirchanschoring 
16/11 02:30
FT 
 Hamm United
Tsv Buchholz 08 
16/11 02:30
FT 
 Tus Osdorf
Meiendorfer Sv 1
16/11 02:30
FT 
 Carl Zeiss Jena Ii
Sg Union Sandersdorf 
16/11 03:00
FT 
 Suderelbe
Sc Concordia Hamburg 2
16/11 03:00
FT 
 Hamburger Sv Iii
Teutonia 05 
16/11 03:00
FT 
 Bad Vilbel
Hanau 93 
16/11 03:00
FT 
 Hessen Dreieich
Vfb Ginsheim 
16/11 02:30
FT 
 Werder Bremen Am
Heider Sv 
16/11 02:00
FT 
 Sc Verl
Koln Am 
15/11 18:15
FT 
 Guardian Angel
Goa Development Ii 
15/11 18:15
 
 Vasco SC
Dempo SC 
15/11 16:30
FT 
 Chawnpui
Chanmari 
15/11 17:10
FT 
 Dalbir Academy Patiala
Crpf Jalandhar 
15/11 19:30
FT 
 PSIS Semarang
Bali United 
15/11 19:00
FT 
 Oxin Alborz
Mes Rafsanjan 
15/11 19:00
FT 
 Damash Gilan FC
Sepidroud Rasht 
15/11 19:00
FT 
 Mes Krman
Esteghlal Khozestan 
15/11 19:00
FT 
 Persepolis Pakdasht
Shahrdari Tabriz 1
15/11 19:00
FT 
 Khouneh Be Khouneh
Qashqai Shiraz 
15/11 19:00
FT 
 Fajr Sepasi
Baderan Tehran 
15/11 19:00
FT 
 Khooshe Talaee Sana Saveh
Navad Urmia 1
15/11 20:15
FT 
 Padideh Mashhad
Gol Gohar 
16/11 03:30
FT 
 Midleton
Cobh Wanderers 
16/11 03:30
FT 
 St Marys
Rockmount 
16/11 03:45
FT 
 Leixlip United
St Patricks Cy 
16/11 03:45
FT 
 Liffeys Pearse
Edenderry Town 
16/11 04:00
FT 
 Newbridge Town
Malahide United 
16/11 04:00
FT 
 Home Farm
Glebe North 
15/11 18:30
FT 
 Hapoel Qalansawe
MS Tseirey Taybe 
15/11 19:00
FT 
 Ms Ironi Kuseife
Sc Beer Sheva 
15/11 19:00
FT 
 Hapoel Asi Gilboa
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
16/11 12:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Yamagata Montedio 
16/11 12:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Zweigen Kanazawa FC 
16/11 12:00
 
 Sony Sendai
Honda Lock SC 
16/11 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Yokogawa Musashino 
16/11 12:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Cerezo Osaka Sakai (w) 
15/11 17:00
FT 
 Akzhayik
Taraz 
16/11 00:00
FT 
 Al Arabi Kuwait Youth
Alnázar Youth 1
16/11 00:00
FT 
 Al Qadsia Sc Youth
Al Yarmouk Youth (KUW) 
16/11 07:00
FT 
 Toluca Womens
Pachuca Womens 
16/11 11:10
FT 
 Chivas Guadalajara Womens
Club America Womens 
16/11 09:00
 
 Estudiantes Tecos
Cimarrones De Sonora Ii 
16/11 09:30
FT 
1 Atletico San Francisco
Chapulineros 1
16/11 10:00
FT 
 Alacranes de Durango
Universidad Guadalajara 2 
16/11 11:00
FT 
 Coras De Nayarit
Ua Zacatecas 
16/11 02:30
FT 
 Ajax Amsterdam Womens
Vv Alkmaar Womens 
16/11 02:30
FT 
 Excelsior Barendrecht Womens
Twente Enschede Womens 
16/11 02:30
FT 
 Ado Den Haag Womens
Zwolle Womens 
16/11 03:00
FT 
 Dordrecht 90
Roda JC Kerkrade 
16/11 03:00
FT 
 Eindhoven
MVV Maastricht 
16/11 03:00
FT 
 Oss
Volendam 
16/11 09:00
FT 
1 Hamilton Wanderers
Auckland City 
16/11 10:00
 
 Waitakere United
Canterbury United 
16/11 11:00
 
1 Hawkes Bay United
Tasman United 1
16/11 11:00
 
 Southern United
Eastern Suburbs Afc 
16/11 09:00
FT 
 Team Wellington U20
Wellington Phoenix U20 
16/11 03:45
FT 
 Newry City
Harland Wolff Welders 
16/11 03:45
FT 
 Ballyclare Comrades
Portadown FC 
16/11 03:45
FT 
 Carrick Rangers
Crusaders FC 
16/11 06:00
FT 
 Independiente Fbc
Fulgencio Yegros 
16/11 04:30
FT 
 Inti Gas Deportes
Molinos El Pirata 
16/11 01:00
FT 
 Bron Radom
Polonia Warszawa 
16/11 04:15
FT 
 Marinhense
Fatima 
15/11 23:00
FT 
 Belenenses U23
Leixoes U23 
15/11 21:00
FT 
 Al-Wakra
Umm Salal 
15/11 23:10
FT 
 Al Rayyan
Al-Ahli Doha 
15/11 23:10
FT 
 Al Khor SC
Al Shahaniya 
15/11 20:00
 
 Astra Giurgiu Ii
Fcm Alexandria 
15/11 20:00
 
 Ariesu Turda
Unirea Dej 1
15/11 20:00
FT 
1 Balotesti
Css Slatina 1
15/11 20:00
 
 Cetate Deva
Crisul Chisineu Cris 
15/11 20:00
FT 
 Cs Sanatatea Servicii Publice Cluj
Unirea Alba Iulia 
15/11 20:00
FT 
 SC Bacau
ACS Foresta Suceava 
15/11 20:00
FT 
2 Voluntari B
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
15/11 20:00
FT 
1 Inainte Modelu
Tunari 
15/11 20:00
FT 
 Odorheiu Secuiesc
Zalau 
15/11 20:00
FT 
 Unirea Bascov
Acs Vedita Colonesti Ms 1
15/11 20:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Unirea Alba Iulia 
15/11 20:00
FT 
 Soimii Lipova
ACS Poli Timisoara 2
15/11 20:05
 
 Cs Universitatea Craiova B
Csm Flacara Moreni 
16/11 03:45
FT 
 Raith Rovers
Elgin City 1
16/11 03:45
FT 
 Spartans
Bonnyrigg Rose 
16/11 04:00
FT 
1 Sd San Jose U19
Laguna U19 
16/11 05:00
FT 
1 Union Viera U19
Las Palmas U19 
16/11 03:30
FT 
1 Palma Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 1
16/11 03:30
FT 
 Xota Navarra Futsal
Peniscola Futsal 1
16/11 03:45
FT 
 Levante Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
16/11 04:00
FT 
1 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 1
16/11 05:00
FT 
 Cd Buzanada
Atletico Tacoronte 
15/11 14:00
FT 
 Surin Sugar Kcm U19
Yasothon U19 
15/11 14:00
FT 
1 Ubon Umt U19
Nakhon Ratchasima U19 
15/11 16:10
FT 
1 Surin City U19
Buriram United U19 
15/11 16:15
FT 
1 Sports Association Sisaket U19
Khon Kaen U19 
15/11 13:50
FT 
 Ubon Ratchathani Rajabhat University
Suranaree Tech University 
15/11 18:00
FT 
 Rajabhat Buriram University
North Eastern University 
16/11 06:00
FT 
 San Juan Jabloteh
North East Stars 
16/11 08:00
FT 
 La Horquetta Rangers
Defence Force Eth 
15/11 22:00
 
 Ittihad Kalba
Shabab Al Ahli Dubai 
15/11 22:00
 
 Ajman
Al Wehda UAE 
16/11 00:30
FT 
 Al Nasr Dubai
Al-Jazira UAE 
15/11 20:40
FT 
 Al Thaid
Al Oruba Uae 
15/11 20:40
FT 
 Al Arabi Uae
Emirate 
15/11 20:40
FT 
 Al-Arabi SC
Emirate 
15/11 18:10
FT 
 Bright Stars
Uganda Police 
15/11 21:30
FT 
 Ura Kampala
Busoga United 
15/11 21:30
FT 
 Mbarara City
Koyetum 
15/11 20:35
FT 
 Rukh Vynnyky
Metalist Kharkiv 2
15/11 19:30
FT 
 Volyn U19
Metalurh Zaporozhya U19 
16/11 09:30
FT 
 Lone Star Republic
North Texas 
16/11 03:30
FT 
 Briton Ferry Athletic
Pontypridd 
16/11 03:30
FT 
 Goytre United
Caerau 
16/11 03:30
FT 
 Llanelli
Undy Athletic 
16/11 03:45
FT 
 The New Saints
Aberystwyth Town 
16/11 03:45
FT 
 Connahs Quay Nomads
Newtown 
16/11 04:00
FT 
 Bala Town
Airbus 
15/11 17:20
FT 
 China Beach Soccer
Afghanistan Beach Soccer 
15/11 18:50
FT 
 Viet Nam Beach Soccer
Malaysia Beach Soccer 
15/11 17:45
 
 Paf
Pakistan Army 1
15/11 18:00
FT 
 Athletic Bilbao
Eibar 
15/11 18:30
FT 
 Neftohimik
Cherno More Varna 
15/11 19:00
FT 
 Chinese Taipei womens
Thailand womens 
15/11 19:45
FT 
 South Korea U23
Bahrain U23 
15/11 19:45
FT 
 Uzbekistan U23
Jordan U23 
15/11 20:00
FT 
 Rapid Wien
Blau Weiss Linz 
15/11 20:00
FT 
 Botev Plovdiv
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 1
15/11 20:00
FT 
 Dinamo Batumi
Samtredia 
15/11 20:05
FT 
 ZNK Osijek
Sloboda Uzice Sevojno 
15/11 20:30
FT 
 Dukla Praha
Bohemians 1905 
15/11 20:30
FT 
 Beroe
Botev Galabovo 
15/11 20:30
FT 
 Velez Sarsfield
Defensa Y Justicia 
15/11 21:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Xylotympou 
15/11 21:00
FT 
 Kaposvar
Szolnoki MAV 
15/11 21:05
FT 
 Preuben Munster
Utrecht Reserves 
15/11 22:00
FT 
 Hacken
Halmstads 
15/11 22:00
FT 
 Belgium U19
Czech U18 
15/11 22:00
FT 
 AEP Paphos
Ural Sr 
15/11 22:00
FT 
 Germany U19
Norway U18 
15/11 23:00
FT 
 Mainz 05
Darmstadt 
15/11 23:15
FT 
 UAE U23
Saudi Arabia U22 
15/11 23:15
FT 
1 Syria U23
Iraq U23 1
15/11 23:30
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Rudes 
15/11 23:30
FT 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al Feiha 
16/11 01:00
FT 
 Brazil
Argentina 
16/11 01:00
FT 
 SV Horn
Austria Wien 
16/11 01:00
FT 
 Kaiserslautern
Astoria Walldorf 
16/11 01:00
FT 
 El Salvador Womens U20
Belize Womens U20 
16/11 01:30
FT 
 Holland U20
Czech U21 
16/11 01:30
AET 
 Riga
Rodina Moskva 
90min [1-1], Penalty [3-4], Rodina Moskva win
16/11 02:00
FT 
 Hungary
Uruguay 
16/11 03:00
FT 
 Cuba Womens U20
Panama Womens U20 
16/11 05:00
FT 
 Guatemala Womens U20
Nicaragua Womens U20 
16/11 06:00
FT 
 Paraguay U23
Venezuela U23 
16/11 09:30
FT 
 Peru
Colombia