Live3s Logo

LiveScore 01 Oct 2019

02/10 00:55
FT 
 Real Madrid
Club Brugge 1
02/10 00:55
FT 
 Atalanta
Shakhtar Donetsk 
02/10 03:00
FT 
 Galatasaray
PSG 
02/10 03:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Bayern Munich 
02/10 03:00
FT 
 Crvena Zvezda
Olympiakos Piraeus 1
02/10 03:00
FT 
 Manchester City
Dinamo Zagreb 
02/10 03:00
FT 
 Juventus
Bayer Leverkusen 
02/10 03:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Atletico Madrid 
02/10 02:45
FT 
 Blackburn Rovers
Nottingham Forest 
02/10 02:45
FT 
 Middlesbrough
Preston North End 
02/10 02:45
FT 
 Wigan Athletic
Birmingham 
02/10 02:45
FT 
 Hull City
Sheffield Wednesday 
02/10 02:45
FT 
 Leeds United
West Bromwich 
02/10 03:00
FT 
1 Reading
Fulham 
02/10 03:00
FT 
 Stoke City
Huddersfield Town 
02/10 08:30
FT 
 River Plate
Boca Juniors 1
01/10 23:30
FT 
1 Al-Sadd
Al Hilal 
01/10 19:00
FT 
 Atalanta U19
Shakhtar Donetsk U19 
01/10 19:30
FT 
 Lokomotiv Moscow U19
Atletico Madrid U19 
01/10 20:00
FT 
 Real Madrid U19
Club Brugge U19 
01/10 20:00
FT 
 Galatasaray U19
PSG U19 
01/10 20:00
FT 
 Juventus U19
Bayer Leverkusen U19 
01/10 22:00
FT 
 Crvena Zvezda U19
Olympiakos Piraeus U19 
01/10 22:00
FT 
 Tottenham Hotspur U19
Bayern Munich U19 
01/10 22:00
FT 
 Manchester City U19
Dinamo Zagreb U19 
01/10 21:30
FT 
 Czech U17
Bosnia Herzegovina U17 
01/10 21:30
FT 
 Finland U17
Moldova U17 
02/10 00:00
FT 
 Al-Ahed
Al-Jazeera (Jordan) 1
02/10 08:00
FT 
 Atlas
Zacatepec 1
02/10 08:00
FT 
 Celaya
Csyd Dorados De Sinaloa 
02/10 10:00
FT 
1 Puebla
Morelia 
02/10 10:00
FT 
 Correcaminos Uat
Chivas Guadalajara 
02/10 01:00
FT 
 Ghana
Gambia 
02/10 04:00
FT 
 Guinea
Benin 
01/10 20:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Turbina Cerrik 1
01/10 20:00
FT 
 Partizani Tirana
Vora 
01/10 20:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Shkumbini Peqin 
02/10 06:30
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Deportivo Moron 
01/10 20:00
FT 
 Ararat Armenia B
Junior Sevan 1
01/10 20:00
FT 
 Ararat Yerevan 2
Masis 
01/10 20:00
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Urartu B 
01/10 23:30
FT 
 Al-Riffa
Olympique de Safi 
02/10 00:45
FT 
 Al Shabab Ksa
Js Saoura 
01/10 17:30
FT 
 Brisbane Strikers
Melbourne City 
02/10 01:00
FT 
 Ufc Fehring
Tus Heiligenkreuz 
02/10 01:00
FT 
 Sturm Graz Amateur
Union Gurten 
01/10 19:30
 
 Qarabag 2
Neftchi Baku 2 
01/10 23:00
FT 
 Al-Hadd
Al-Najma 
01/10 23:00
FT 
 Al-Hadd
Al-Najma 
02/10 01:30
FT 
 East Riffa
Al Ahli Bhr 
02/10 01:30
FT 
 East Riffa
Al Ahli Bhr 
02/10 06:15
FT 
 Vila Nova (GO)
Criciuma 
01/10 22:30
FT 
 Litex Lovech
Cska 1948 Sofia 
02/10 04:30
FT 
 Envigado
Deportiva Once Caldas 
02/10 07:00
FT 
 Aguilas Doradas
CD Jaguares 
02/10 09:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Deportivo Pasto 
02/10 10:00
FT 
 Ca Independente
Deportivo Saprissa 
01/10 22:00
FT 
 Mlada Boleslav
Chrudim 
01/10 22:30
FT 
 Baumit Jablonec
Brno 
01/10 23:00
FT 
 Teplice
Fotbal Trinec 
01/10 23:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Lisen 1
01/10 22:00
FT 
 Viby
Vanlose If 1
01/10 23:30
FT 
1 Ittihad Alexandria
El Gounah 
01/10 23:30
FT 
 Ittihad Alexandria
El Gounah 
02/10 02:45
FT 
 AFC Fylde
Barnet 
02/10 02:45
FT 
 Solihull Moors
Wrexham 
02/10 02:45
FT 
 Leamington
Hereford 
02/10 02:00
FT 
 Walsall
Southampton U21 
02/10 02:30
FT 
 Peterborough United
Arsenal U21 
02/10 02:45
FT 
 Lincoln City
Manchester United U21 
02/10 02:45
AET 
 Rochdale
Bolton Wanderers 
90min [1-1], Penalty [5-3], Rochdale win
02/10 02:45
AET 
 Morecambe
Wolves U21 
90min [2-2], Penalty [4-5], Wolves U21 win
02/10 02:45
FT 
 Crawley Town
Norwich City U21 
02/10 02:45
FT 
 Southend United
Brighton Hove Albion U21 
02/10 02:45
FT 
 Milton Keynes Dons
Fulham U21 
02/10 02:45
FT 
 Burton Albion
Everton U21 
02/10 02:45
FT 
 Witton Albion
Lancaster City 1
02/10 02:45
FT 
 Scarborough
Basford Utd 
02/10 02:45
FT 
 Hyde United
Mickleover Sports 
02/10 02:45
FT 
 Nantwich Town
Matlock Town 
02/10 02:45
FT 
 Gainsborough Trinity
Bamber Bridge 
02/10 02:45
FT 
1 Grantham Town
Ashton United 
01/10 21:00
FT 
 Doncaster Reserve
Rotherham United (r) 
02/10 02:45
FT 
 Bognor Regis Town
Leatherhead 1
02/10 02:45
FT 
 Bishop's Stortford
Potters Bar Town 
02/10 02:45
FT 
 Cheshunt
Wingate Finchley 
02/10 02:45
FT 
 Corinthian Casuals
Horsham 
02/10 02:45
FT 
 East Thurrock United
Margate 
02/10 02:45
FT 
 Bishop's Stortford
Potters Bar Town 
02/10 02:45
FT 
 Bognor Regis Town
Leatherhead 
02/10 02:45
FT 
 Cheshunt
Wingate Finchley 
02/10 02:45
FT 
 Corinthian Casuals
Horsham 
02/10 02:45
FT 
 East Thurrock United
Margate 
02/10 02:45
FT 
 AFC Hornchurch
Folkestone Invicta 
02/10 02:45
FT 
 Merstham
Worthing 
02/10 03:00
FT 
 Brightlingsea Regent
Enfield Town 
02/10 03:00
FT 
 Brightlingsea Regent
Enfield Town 
02/10 00:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Nomme JK Kalju 1
01/10 17:00
FT 
 Romania Womens U19
Slovakia Womens u19 
01/10 17:00
FT 
 Switzerland Womens U19
Latvia Womens U19 
01/10 21:30
FT 
 Fyr Macedonia Womens U19
France Womens U19 
01/10 22:00
FT 
 Austria Womens U19
Israel Womens U19 
01/10 20:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Shevardeni 
01/10 20:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Kolkheti Poti 
01/10 16:30
FT 
 Sriwijaya Palembang
PSMS Medan 
01/10 14:00
FT 
 Sultan Jaya
Palopo United 
01/10 14:00
FT 
1 Persikutim Kutai Timur
Setda Bontang 
01/10 14:00
FT 
 Undiksha
Psad Udayana 
01/10 16:00
FT 
1 Pskc Kota Cimahi
Persipo Purwakarta 1
01/10 16:10
FT 
 Sulut Bali
Putra Pegok 
01/10 16:20
FT 
 Ps Tunas Muda Bengkulu
Ps Bengkulu 
01/10 16:30
FT 
 Persela Lamongan U20
Persebaya Surabaya U20 
01/10 16:30
FT 
 Bhayangkara U20
Pss Sleman U20 
01/10 18:00
FT 
 Seoul E Land
Asan Mugunghwa 
01/10 18:30
FT 
 Gwangju
Ansan Greeners 
02/10 01:00
FT 
 Vitesse U19
Groningen U19 
02/10 01:00
FT 
 Feyenoord Rotterdam U19
Nec Nijmegen Youth 
01/10 23:00
FT 
 Follo
Mjondalen If B 
01/10 20:00
FT 
 Sportivo Luqueno Reserve
Deportivo Capiata Reserves 
01/10 20:00
FT 
 Libertad Asuncion Reserves
Deportivo Santani Reserves 
01/10 21:30
FT 
 Mks Slask Swietochlowice
Ruch Chorzow 
01/10 23:00
FT 
 Rio Ave U23
Maritimo U23 
01/10 23:00
FT 
 Qatar Sc Doha U23
Al Khor Sc U23 
01/10 23:00
FT 
 Umm Salal U23
Al Wakra 2 
02/10 01:10
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al Taawon 
02/10 02:45
FT 
 Edinburgh University
Bonnyrigg Rose 
02/10 02:45
FT 
1 Stirling University
Kelty Hearts 
01/10 21:00
 
 Vion Zlate Moravce B
Nitra B 
02/10 01:30
FT 
 AmaZulu
Kaizer Chiefs FC 
02/10 01:30
FT 
 Chippa United FC
Bidvest Wits 
02/10 01:00
FT 
 Albacete
Racing de Santander 
02/10 01:00
FT 
 Extremadura
Elche 1
02/10 01:00
FT 
1 Numancia
Fuenlabrada 
02/10 03:00
FT 
 Rayo Vallecano
Alcorcon 
01/10 22:00
FT 
 Hay Al Wadi
Hilal Al Fasher 
02/10 01:00
FT 
 Merreikh El Fasher
Ahli Marawi 
01/10 23:00
FT 
 IFK Norrkoping U21
Degerfors IF U21 
01/10 23:00
FT 
 Vasteras Sk Fk U21
Brommapojkarna U21 
01/10 22:00
FT 
 Kalmar FF U21
Trelleborgs Ff U21 
01/10 23:00
FT 
 IFK Varnamo U21
Hacken U21 
02/10 01:00
FT 
 Norrby IF
GAIS 
02/10 01:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Mjallby AIF 
01/10 14:30
 
 Nakhon Pathom U19
Hua Hin City U19 
01/10 14:30
FT 
 Samut Songkhram U19
Suphanburi U19 
01/10 16:55
 
 Btu United U19
Assumption United U19 
01/10 17:00
FT 
 Muang Kan United U19
Ayutthaya United U19 
01/10 21:00
FT 
 Proline
Cs Paulesti 
01/10 21:30
FT 
 Bul
Ma Lu 
01/10 21:30
FT 
 Mbarara City
Busoga United 
01/10 21:30
FT 
 Bright Stars
Ura 
01/10 21:30
FT 
 Koyetum
Uganda Police 
02/10 07:30
FT 
 Loudoun United
Pittsburgh Riverhounds 
01/10 20:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Sogdiana Jizak 
01/10 21:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Lokomotiv Tashkent 
01/10 22:15
FT 
 Navbahor Namangan
Dinamo Samarkand 1
01/10 17:30
FT 
 Hanoi womens
TNG Thai Nguyen Womens 
01/10 18:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Aalborg BK