Live3s Logo

LiveScore 24 Sep 2019

25/09 01:00
FT 
 Valladolid
Granada 
25/09 02:00
FT 
 Real Betis
Levante 
25/09 03:00
FT 
 Barcelona
Villarreal 
25/09 01:00
FT 
 Hellas Verona
Udinese 
25/09 03:00
FT 
 Brescia
Juventus 
25/09 01:00
FT 
 Dijon
Marseille 
25/09 03:00
FT 
 AS Monaco
Nice 
25/09 02:45
FT 
 Blyth Spartans
Curzon Ashton 
25/09 02:45
FT 
 Stafford Rangers
Kidderminster 
25/09 02:45
AET 
 Witton Albion
Belper Town 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1]
25/09 02:45
FT 
 Sutton Coldfield Town
Kettering Town 
25/09 02:45
FT 
 Worthing
St Albans City 
25/09 02:45
FT 
 Altrincham
Chester FC 
25/09 02:45
FT 
 Kings Lynn
Alfreton Town 
25/09 02:45
FT 
 Ossett United
Colney Heath 
25/09 02:45
AET 
 Chippenham Town
Cirencester Town 
90 minutes[2-2], 120 minutes[4-3]
25/09 02:45
FT 
 Abbey Rangers
Walthamstow 
25/09 02:45
AET 
 Canvey Island
St Ives Town 
90 minutes[2-2], 120 minutes[3-2]
25/09 02:45
AET 
 Chasetown
Leamington 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-2]
25/09 02:45
FT 
 Ossett United
Colne 
25/09 02:45
FT 
 Chichester City
Hartley Wintney 
25/09 02:45
FT 
 Sheffield Wednesday
Everton 
25/09 02:45
FT 
 Luton Town
Leicester City 
25/09 02:45
FT 
 Portsmouth
Southampton 
25/09 02:45
FT 
 Preston North End
Manchester City 
25/09 02:45
AET 
 Crawley Town
Stoke City 1
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[5-3]
25/09 02:45
FT 
 Watford
Swansea City 
25/09 02:45
AET 
 Colchester United
Tottenham Hotspur 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[4-3]
25/09 03:00
FT 
 Arsenal
Nottingham Forest 
25/09 02:00
AET 
 Achilles Veen
HHC Hardenberg 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [12-11], Achilles Veen win
25/09 02:00
FT 
1 Vvog
Ajax Amateurs 
25/09 02:00
FT 
 Gelders Veenendaalse VV
Kozakken Boys 
25/09 02:00
FT 
 ASWH
TEC 
25/09 02:00
FT 
 Scheveningen
Harkemase Boys 
25/09 02:00
AET 
 Odin 59
BVV Barendrecht 
90min [3-3], 120min [4-3], |Odin 59| win
24/09 18:30
FT 
 Pohang Steelers
Jeju United 
25/09 00:30
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Al-Ahed 
24/09 23:00
FT 
 Mc Magra
Cs Constantine 
25/09 00:00
FT 
 Paradou Ac
Aso Chlef 
25/09 02:00
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
As Ain Mlila 
25/09 02:00
FT 
 Us Biskra
Usm Bel Abbes 
24/09 17:00
 
 Js Kabylie U21
Cr Belouizdad U21 
24/09 17:00
 
1 Ca Bordj Bou Arreridj U21
As Ain Mlila U21 
24/09 17:05
 
1 Us Biskra U21
Usm Bel Abbes U21 2
24/09 17:10
 
 Paradou Ac U21
Aso Chlef U21 
24/09 17:10
FT 
1 Nc Magra U21
Cs Constantine U21 1
24/09 18:00
 
 Mc Oran U21
Mc Alger U21 
25/09 02:30
FT 
 Justo Jose De Urquiza
UAI Urquiza 
25/09 08:10
FT 
 Instituto
Tigre 
25/09 02:30
FT 
 Sportivo Barracas
Argentino De Rosario 
24/09 21:00
FT 
 Estudiantes Lp Reserves
Chacarita Juniors Reserves 
25/09 02:20
FT 
 Ca San Telmo Reserves
Defensores Unidos Reserves 
25/09 02:30
FT 
 Csd Flandria Reserves
Argentino Quilmes Reserves 
24/09 20:30
FT 
 Shirak Gjumri B
Pyunik B 
24/09 20:30
FT 
 West Armenia
Aragats 
24/09 20:30
FT 
 Alashkert B Martuni
Bkma 
24/09 20:30
FT 
 Dilijan
Torpedo Yerevan 
25/09 00:00
FT 
1 Es Du Sahel
Shabab AlOrdon 1
25/09 01:15
FT 
 Al Salmiyah
Al Quwa Al Jawiya 
25/09 03:30
FT 
 Mc Alger
Dhufar 
24/09 22:45
AET 
 Austria Lustenau
FAC Team Fur Wien 
90min [1-1], 120min [2-1], Austria Lustenau win
25/09 00:45
FT 
 Grazer AK
Wacker Innsbruck 
25/09 01:00
FT 
 Ask Ebreichsdorf
Trenkwalder Admira 
25/09 01:00
FT 
 Union Gurten
SV Horn 
25/09 01:00
FT 
 Sc Gleisdorf
Juniors OO 
25/09 01:30
FT 
 Santa Ana
Dornbirn 
25/09 01:30
FT 
 SC Mannsdorf
Kapfenberg Superfund 
25/09 01:30
AET 
 SKU Amstetten
Blau Weiss Linz 1
90min [1-1], 120min [4-1], SKU Amstetten win
25/09 02:45
FT 
 St.Polten
Mattersburg 
24/09 23:30
FT 
 Al Ittihad Bhr
Malkia 
25/09 02:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Westerlo 
25/09 02:00
FT 
 Cercle Brugge
Rus Rebecquoise 
25/09 02:30
FT 
 Ronse
Genk 
25/09 06:15
FT 
 Guarani
Criciuma 
25/09 06:15
FT 
1 Londrina (PR)
Sport Recife 
25/09 06:15
FT 
 Botafogo Sp
Operario Ferroviario Pr 
25/09 07:30
FT 
 Vila Nova (GO)
CRB (AL) 
25/09 07:30
FT 
 America Mineiro
Brasil De Pelotas Rs 
25/09 07:30
FT 
 Oeste FC
Sao Bento 
25/09 08:30
FT 
 Figueirense (SC)
Bragantino SP 
25/09 08:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Atletico Clube Goianiense 
24/09 21:00
FT 
 Kariana Erden
Tsarsko Selo 
24/09 23:30
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
CSKA Sofia 
25/09 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Ca Independente 1
24/09 21:30
FT 
 Karlovac
Dinamo Zagreb 
24/09 21:30
FT 
1 Hrvace
Koprivnica 
24/09 21:30
FT 
 Vuteks Sloga
ZNK Osijek 
24/09 21:30
FT 
 Oriolik
NK Lokomotiva Zagreb 
24/09 22:00
FT 
 Benesov
Synot Slovacko 
24/09 22:00
FT 
 Fk Banik Sokolov
Opava 
24/09 22:30
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Zlin 
24/09 22:30
FT 
 Otterup
Odense BK 
25/09 02:45
FT 
 Maidenhead United
Dover Athletic 
25/09 02:45
FT 
 AFC Fylde
Wrexham 
25/09 02:45
FT 
 Aldershot Town
Yeovil Town 
25/09 02:45
FT 
 Boreham Wood
Notts County 
25/09 02:45
FT 
 Bromley
Woking 
25/09 02:45
FT 
 Chorley
Barrow 
25/09 02:45
FT 
 Ebbsfleet United
Barnet 
25/09 02:45
FT 
 Halifax Town
Harrogate Town 
25/09 02:45
FT 
 Hartlepool United FC
Chesterfield 
25/09 02:45
FT 
 Solihull Moors
Stockport County 1
25/09 02:45
FT 
 Sutton United
Dagenham and Redbridge 
25/09 02:45
FT 
 Torquay United
Eastleigh 
25/09 02:30
FT 
 Bradford AFC
Manchester City U21 
25/09 02:45
AET 
 Scunthorpe United
Leicester City U21 
90min [1-1], Penalty [1-3], Leicester City U21 win
25/09 02:45
FT 
 Macclesfield Town
Port Vale 
25/09 02:45
FT 
 Carlisle
Wolves U21 
25/09 02:45
FT 
 Bristol Rovers
Chelsea U21 
25/09 02:45
FT 
 Ashton United
Whitby Town 
25/09 02:45
FT 
 Mickleover Sports
Nantwich Town 
25/09 02:45
FT 
 South Shields
Gainsborough Trinity 1
25/09 02:45
FT 
 Stalybridge Celtic
Grantham Town 
25/09 02:45
FT 
1 Matlock Town
Atherton Collieries 
25/09 02:45
FT 
 Warrington Town AFC
Fc United Of Manchester 
24/09 21:00
 
 Walsall Reserve
Rotherham United (r) 
24/09 21:00
FT 
 Southend Utd Reserve
Forest Green Rovers R 
25/09 02:45
FT 
 Dorchester Town
Hayes&Yeading 
25/09 02:45
FT 
 Harrow Borough
Blackfield Langley 
25/09 02:45
FT 
 Dorchester Town
Hayes&Yeading 
25/09 02:45
FT 
 Harrow Borough
Blackfield Langley 
25/09 02:45
FT 
 Kings Langley
Hitchin Town 1
25/09 02:45
FT 
 Kings Langley
Hitchin Town 
25/09 00:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Nomme JK Kalju 
24/09 22:00
FT 
 Rops 2
Sc Kufu-98 
25/09 01:15
FT 
 LPS Helsinki
Tips 
24/09 18:55
AET 
 Merani Martvili
Lokomotiv Tbilisi 
90min [1-1], 120min [1-2], Lokomotiv Tbilisi win
24/09 21:55
AET 
1 Merani Martvili
Saburtalo Tbilisi 1
90min [0-0], 120min [0-1], Saburtalo Tbilisi win
24/09 20:00
FT 
 Baia Zugdidi
Telavi 
24/09 20:15
FT 
 Shukura Kobuleti
Samtredia 
25/09 01:00
FT 
 Sc Verl
Bergisch Gladbach 09 
25/09 01:30
FT 
 Bonner sc
Sportfreunde Lotte 
25/09 01:30
FT 
 SV Lippstadt
Wuppertaler Sv 
25/09 01:30
FT 
1 Sv Rodinghausen
VFB Homberg 
24/09 21:00
FT 
 Ionikos
Panahaiki-2005 
24/09 21:00
FT 
1 Trikala
Doxa Dramas 
24/09 20:00
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Eastern A.A Football Team 
24/09 14:10
FT 
 Jammu Kashmir
Haryana 1
24/09 15:00
FT 
 Persibabar Barat
Bangka Selatan 
24/09 16:55
FT 
 Ps Belitung Timur
Bangka Selection 
24/09 16:30
FT 
 Arema Malang
Pss Sleman 
24/09 16:40
FT 
 Kalteng Putra
PSIS Semarang 
24/09 19:30
FT 
 Madura United
Persela Lamongan 
24/09 19:30
FT 
 Persebaya Surabaya
Bali United 
25/09 03:00
FT 
 Wayside Celtic
Maynooth University Town 
24/09 20:30
FT 
1 Beitar Ramat Gan
Ironi Beit Dagan 2
24/09 20:30
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Maccabi Ironi Netivot 
24/09 20:30
AET 
 MS Tseirey Taybe
Beitar Kfar Saba Shlomi 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [3-4], Beitar Kfar Saba Shlomi win
24/09 20:30
FT 
 Ironi Modiin
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 
24/09 23:00
FT 
1 Ironi Nesher
Maccabi Um El Fahem 
24/09 18:00
FT 
 Benevento Youth
Crotone Youth 
25/09 03:00
FT 
 Virtus Entella
Venezia 1
25/09 03:00
FT 
 Pisa
Empoli 
25/09 03:00
FT 
 Cittadella
Pescara 
25/09 03:00
FT 
 Crotone
Juve Stabia 
25/09 03:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Livorno 
25/09 03:00
FT 
 Perugia
Frosinone 
25/09 03:00
FT 
 Ascoli
Spezia 1
25/09 03:00
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Benevento 
24/09 23:00
FT 
 Baltija Panevezys
Suduva 
25/09 08:00
 
 Queretaro
Necaxa 
25/09 08:00
FT 
 Tigres UANL
Puebla 
25/09 10:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Pachuca 
25/09 10:00
FT 
 Leon
Atlas 
24/09 22:00
FT 
 Chivas Guadalajara U20
Pachuca U20 
24/09 22:00
FT 
 Queretaro U20
Necaxa U20 
24/09 21:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Cs Petrocub 
25/09 00:00
FT 
 Milsami
Sfintul Gheorghe 
25/09 03:00
FT 
 Wydad Casablanca
Forces Armee Royales 
25/09 00:00
FT 
2 Stabaek B
Krakeroy IL 
25/09 06:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Sportivo San Lorenzo 
25/09 08:00
FT 
 Nacional Asuncion
Guarani CA 
24/09 21:30
FT 
 Gryf Wejherowo
Lechia Gdansk 
24/09 21:30
FT 
 Stal Brzeg
Olimpia Elblag 1
24/09 22:00
AET 
 Zaglebie Lubin B
Miedz Legnica 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [1-3], Miedz Legnica win
24/09 22:30
FT 
 GKP Gorzow Wielkopolski
Olimpia Zambrow 
24/09 23:00
AET 
 Ruch Chorzow
Olsztyn OKS 1945 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [3-4], Olsztyn OKS 1945 win
24/09 23:00
FT 
 Legia Warszawa B
Wigry Suwalki 
24/09 23:30
FT 
 Chrobry Glogow
Lech Poznan 
25/09 00:00
FT 
 Kszo Ostrowiec
Sandecja 
25/09 00:00
FT 
 Korona Kielce
Zaglebie Lubin 
25/09 02:30
FT 
 Widzew lodz
Slask Wroclaw 1
24/09 18:00
FT 
 Cova Piedade U23
Vitoria Guimaraes U23 1
24/09 18:00
FT 
 Maritimo U23
Leixoes U23 1
24/09 21:00
FT 
 Coimbra Ec U23
Gd Estoril Praia U23 
24/09 23:00
FT 
1 Sporting Braga U23
Feirense U23 
24/09 23:00
FT 
 Sporting Clube De Portugal U23
Rio Ave U23 
25/09 00:45
FT 
 Vitoria Setubal U23
Benfica U23 1
24/09 23:55
FT 
 Al-Sailiya
Al-Sadd 
24/09 23:15
FT 
 Al Rayyan Sc U23
Al Khor Sc U23 
25/09 01:30
FT 
 Al Ahli Doha U23
Al Gharafa U23 
24/09 21:30
FT 
 Acs Flacara Horezu
Astra Ploiesti 
24/09 21:30
FT 
 UTA Arad
Dinamo Bucuresti 
24/09 21:30
FT 
 ACS Foresta Suceava
Gaz Metan Medias 
24/09 21:30
FT 
 Afc Metalul Buzau
Csikszereda 
24/09 23:00
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Clinceni 
25/09 00:15
FT 
 Concordia Chiajna
Cs Voluntari 
25/09 02:30
AET 
 U Craiova 1948 Sa
Universitaea Cluj 1
90min [2-2], 120min [2-3], Universitaea Cluj win
24/09 23:15
FT 
 Al Qadasiya
Al Mojzel 
24/09 23:15
FT 
 Al Jeel
Al Ameade 
24/09 23:15
FT 
 Al Qadasiya
Al Mojzel 
24/09 23:15
FT 
 Al Jeel
Al Ameade 
24/09 23:25
FT 
 Al Shoalah
Al Rbeea 
24/09 23:30
FT 
 Al Baten
Al Nojoom 
24/09 23:30
FT 
 Al Baten
Al Nojoom 
24/09 23:40
FT 
 Al taqdom
Al Nahdha 1
24/09 23:40
FT 
 Al taqdom
Al Nahdha 
24/09 21:00
FT 
 Celtic U20
Greenock Morton U20 
25/09 03:00
FT 
 Ayr United Reserve
Queens Park U20 
24/09 21:55
FT 
 KFC Komarno
Nitra 
24/09 22:00
 
 Rakytovce
FK Pohronie 
24/09 22:00
FT 
 Tj Druzstevnik Jacovce
Spartak Trnava 
24/09 21:00
FT 
 AmaZulu
Kaizer Chiefs FC 
24/09 15:00
FT 
1 Stellenbosch Reserves
Mamelodi Sundowns Reserves 
24/09 18:00
 
 Chippa United Reserves
Orlando Pirates Reserves 
24/09 21:00
 
 Cape Town City Reserves
Kaizer Chiefs Reserves 
25/09 01:00
FT 
 Kalmar FF
GIF Sundsvall 
25/09 01:00
FT 
 Djurgardens
Falkenbergs FF 
25/09 01:00
FT 
 GAIS
Orgryte 
25/09 01:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Jonkopings Sodra IF 
25/09 01:00
FT 
 Chiasso
Winterthur 
25/09 01:30
FT 
 Aarau
Stade Ouchy 
25/09 02:00
FT 
 Schaffhausen
Kriens 
24/09 15:00
FT 
 Satun United U19
Pattani U19 
24/09 17:10
 
 Phattalung U19
Ranong U19 1
24/09 22:00
FT 
 C. A. Bizertin
As Slimane 
24/09 22:00
FT 
 Chebba
Club Africain 
24/09 22:00
FT 
1 J.s. Kairouanaise
Club Sportif Sfaxien 
24/09 22:00
FT 
 Us Tataouine
Us Ben Guerdane 
24/09 22:00
FT 
 C. A. Bizertin
As Slimane 
24/09 22:00
FT 
 Chebba
Club Africain 
25/09 01:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Cs. Hammam-lif 
24/09 18:00
FT 
 Corum Belediyespor
Kasimpasa 
24/09 19:00
AET 
 Payas BS 1975
Boluspor 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [4-2], Payas BS 1975 win
24/09 19:00
AET 
 Amarante
Altay Spor Kulubu 
90min [0-0], 120min [0-2], Altay Spor Kulubu win
24/09 19:55
AET 
1 Edirnespor Genclik
Erzurum BB 1
90min [1-1], 120min [3-4], Erzurum BB win
24/09 19:55
FT 
 Erokspor
Usakspor 
24/09 20:00
FT 
 Muglaspor
Bursaspor 
24/09 20:00
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Umraniyespor 
24/09 21:30
AET 
 Surfaspor
Erzincanspor 
90min [0-0], 120min [0-1], Erzincanspor win
24/09 23:30
FT 
 Balikesirspor
Belediye Vanspor 
25/09 00:00
AET 
 Adanaspor
Fethiyespor 
90min [1-1], 120min [3-1], Adanaspor win
25/09 00:00
FT 
 Amedspor
Agri 1970 Spor 
25/09 01:30
FT 
 Kocaeli Birlik Spor
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
24/09 18:55
FT 
 Mariupol U21
Dynamo Kyiv U21 
25/09 10:00
FT 
 Tucson
Greenville Triumph 
25/09 08:00
 
 Memphis 901
Pittsburgh Riverhounds 
24/09 19:00
FT 
 Chigatoy
Lokomotiv Bfk 
24/09 19:00
FT 
 Rubin Uzb
Yashnobod 
24/09 19:00
FT 
 Andijan 2
Rash Milk 
24/09 19:00
FT 
 Zirabuloq
Aral Nukus 
24/09 19:00
FT 
 Ittifoq Navoiy
Fk Gijduvon 
24/09 19:00
FT 
 Yangiyer
Zaamin 
24/09 19:20
FT 
 Bunyodkor 2
Turon Nukus 
24/09 17:20
FT 
 Than KSVN womens
Hanoi womens 
25/09 02:45
FT 
 Briton Ferry Athletic
Carmarthen 
25/09 02:45
FT 
1 Caernarfon
Prestatyn Town FC 1
25/09 02:45
FT 
 Uwic Inter Cardiff
Aberystwyth Town 
25/09 02:45
FT 
 Flint Town United
Airbus 
25/09 02:45
AET 
 Bangor City FC
The New Saints 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-2], Bangor City FC win
24/09 20:00
FT 
 Utrecht Reserves
Jong Zwolle Reserve 
24/09 22:00
FT 
 Montenegro U16
Bulgaria U17 
24/09 22:00
FT 
 Slovakia U17
Croatia U17 
24/09 22:30
FT 
 Croatia U18
Hungary U19 
25/09 01:30
AET 
 Osterbro If Womans
Ballerup Skovlunde Womens 
90min [0-0], 120min [1-2], Ballerup Skovlunde Womens win