Live3s Logo

LiveScore 18 Sep 2019

19/09 00:55
FT 
 Club Brugge
Galatasaray 
19/09 00:55
FT 
 Olympiakos Piraeus
Tottenham Hotspur 
19/09 03:00
FT 
 PSG
Real Madrid 
19/09 03:00
FT 
 Bayern Munich
Crvena Zvezda 
19/09 03:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Atalanta 
19/09 03:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Manchester City 
19/09 03:00
FT 
 Atletico Madrid
Juventus 
19/09 03:00
FT 
 Bayer Leverkusen
Lokomotiv Moscow 
19/09 08:30
FT 
 Corinthians
Independiente Jose Teran 
18/09 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Guangzhou Evergrande 
19/09 07:30
FT 
 Cincinnati
Atlanta United 
19/09 10:35
FT 
1 Seattle Sounders
Dallas 
19/09 10:40
FT 
 Portland Timbers
New York Red Bulls 
18/09 18:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U19
Manchester City U19 
18/09 20:00
FT 
 Atletico Madrid U19
Juventus U19 
18/09 20:00
FT 
 Bayer Leverkusen U19
Lokomotiv Moscow U19 
18/09 20:00
FT 
 Olympiakos Piraeus U19
Tottenham Hotspur U19 
18/09 21:00
FT 
 Club Brugge U19
Galatasaray U19 
18/09 21:00
FT 
1 Dinamo Zagreb U19
Atalanta U19 
18/09 22:00
FT 
 PSG U19
Real Madrid U19 
18/09 22:00
FT 
 Bayern Munich U19
Crvena Zvezda U19 1
18/09 16:00
FT 
 Laos U16
Japan U16 
18/09 16:30
FT 
 China U16
Philippines U16 
18/09 16:30
FT 
 South Korea U16
Chinese Taipei U16 
18/09 17:00
FT 
 Australia U16
Macau U16 
18/09 17:30
 
 Iraq U16
United Arab Emirates U16 
18/09 19:00
FT 
 India U16
Turkmenistan U16 
18/09 19:00
FT 
 Vietnam U16
Mongolia U16 
18/09 19:00
FT 
 Uzbekistan U16
Bahrain U16 
18/09 19:30
FT 
 Malaysia U16
Cambodia U16 
18/09 19:30
FT 
 Myanmar U16
Thailand U16 
18/09 20:00
FT 
 Indonesia U16
Northern Mariana Island U16 
18/09 20:15
FT 
 Afghanistan U16
Palestine U16 
18/09 21:00
FT 
 Yemen U16
Bhutan U16 
18/09 22:00
FT 
 Tajikistan U16
Kuwait U16 
18/09 22:00
FT 
 Kyrgyzstan U16
Lebanon U16 
18/09 23:15
FT 
 Iran U16
Maldives U16 
18/09 23:25
FT 
 Oman U16
Pakistan U16 
19/09 00:00
FT 
 Qatar U16
Bangladesh U16 
19/09 01:00
FT 
 Jordan U16
Sri Lanka U16 
19/09 02:20
FT 
 Saudi Arabia U16
Syria U16 
18/09 21:00
FT 
 Terbuni Puke
Teuta Durres 
18/09 22:00
FT 
 Ks Veleciku Koplik
Flamurtari 
18/09 22:00
FT 
 Shenkolli
KF Tirana 
18/09 22:00
FT 
 Ks Iliria Fushe
Kastrioti Kruje 
18/09 22:00
FT 
 Burreli
Vllaznia Shkoder 
18/09 22:00
FT 
 Erzeni
KS Dinamo Tirana 1
18/09 22:00
FT 
 Ks Korabi Peshkopi
Beselidhja Lezhe 
18/09 22:00
FT 
 Bilisht Sporti
Skenderbeu Korca 
18/09 22:00
FT 
 KS Elbasani
KF Laci 
18/09 22:00
FT 
 Turbina Cerrik
Luftetari Gjirokaster 
18/09 22:00
FT 
 Pogradeci
Ks Bylis 
18/09 22:00
FT 
 Egnatia
Besa Kavaje 
18/09 22:00
FT 
 Lushnja Ks
Gramshi 
18/09 22:00
FT 
 Vora
Partizani Tirana 
18/09 22:00
FT 
 Shkumbini Peqin
KS Perparimi Kukesi 
19/09 05:10
AET 
1 Talleres Cordoba
CA Banfield 1
90min [0-0], Penalty [6-5], Talleres Cordoba win
19/09 08:10
FT 
1 Godoy Cruz
River Plate 
18/09 20:00
 
1 Ca San Miguel Reserves
Ca Colegiales Reserves 
18/09 21:00
 
 Acassuso Reserves
Csd Flandria Reserves 
18/09 22:00
 
1 Defensores Unidos Reserves
Deportivo Armenio Reserves 
18/09 22:00
FT 
 Sportivo Italiano Reserves
General Lamadrid Reserves 
19/09 02:30
FT 
 Cs Dock Sud Reserves
Berazategui Reserves 
18/09 20:15
FT 
 Noah
Shirak 
18/09 21:30
FT 
 Avan Academy
Ararat Yerevan 
18/09 17:00
FT 
 Bangladesh Womens U16
Japan Womens U16 
18/09 20:00
FT 
 Thailand Womens U16
Australia Womens U16 
18/09 17:30
FT 
 Brisbane Strikers
Moreland Zebras 
18/09 17:30
FT 
 Melbourne City
Western Sydney 
18/09 23:30
FT 
2 Al Ittihad Bhr
Qalali 
18/09 22:30
AET 
 GOSK Gabela
Radnik Bijeljina 
90min [1-1], Penalty [4-2], GOSK Gabela win
18/09 22:30
FT 
 Olimpik Sarajevo
Radnik Hadzici 
18/09 22:30
FT 
 NK Orasje
Borac Banja Luka 
18/09 22:30
FT 
 Bratstvo Gracanica
FK Velez Mostar 
18/09 22:30
FT 
 Jedinstvo Bihac
Mladost Doboj Kakanj 1
18/09 22:30
FT 
 Rudar Kakanj
NK Celik 
18/09 22:30
AET 
 Kozara
Sloboda Uzice Sevojno 
90min [1-1], Penalty [3-5], Sloboda Uzice Sevojno win
18/09 22:30
AET 
 Krupa
Tuzlaspor Kulubu 
90min [0-0], Penalty [6-7], Tuzlaspor Kulubu win
18/09 22:30
FT 
 Sloga Ljubuski
FK Sarajevo 
18/09 22:30
FT 
 FK Modrica
Zvi Jerzy Da 
18/09 22:30
FT 
 Rudar Prijedor
FK Slavija 
18/09 22:30
FT 
 Zvijezda Gradacac
Zrinjski Mostar 
19/09 01:00
FT 
 Extension Gunners
Miscellaneous 
19/09 02:30
FT 
1 Ferroviario CE
Uniclinic Atletico Cearense Ce 
19/09 02:00
FT 
 Atibaia
Taubate 
19/09 02:00
FT 
 EC Sao Bernardo/SP
Ferroviaria Sp 
19/09 02:00
FT 
 Nacional Sp
Xv De Piracicaba 
19/09 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Comercial Sp 
19/09 07:00
FT 
 Mirassol
Agua Santa 
19/09 07:00
FT 
 Inter De Limeira
Juventus Sp 
19/09 07:00
FT 
 Linense Bra
Sao Caetano (SP) 
19/09 02:30
AET 
 Bragantino Pa
Paysandu (PA) 
90min [1-1], Penalty [5-6], Paysandu (PA) win
19/09 06:00
FT 
 Goias
Cuiaba (MT) 
18/09 23:45
FT 
1 Sao Goncalo U20
Serra Macaense U20 
18/09 23:45
FT 
 Sampaio Correa Rj U20
Duque De Caxias Rj U20 
18/09 23:55
FT 
 Angra Dos Reis Rj U20
Barra Da Tijuca U20 
19/09 08:30
FT 
 Internacional RS
Atletico Paranaense 
19/09 05:30
FT 
 Hfx Wanderers
Forge 
19/09 07:30
FT 
 Montreal Impact
Toronto 
19/09 03:30
FT 
 Fortaleza
Valledupar 
19/09 08:30
FT 
 Boyaca Chico
Real Santander 
19/09 03:00
FT 
 Ad Grecia
Herediano 2
19/09 05:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Ad San Carlos 
19/09 08:00
FT 
1 Guadalupe
Santos De Guapiles 
18/09 22:00
FT 
 Dubrava Zagreb
Rudes 
18/09 22:30
FT 
 Croatia Zmijavci
Osijek Ii 
18/09 22:30
FT 
 Kustosija
Orijent Rijeka 
19/09 00:00
FT 
 Medjimurje
Cibalia 
19/09 00:00
FT 
 Teplice
Mlada Boleslav 
19/09 00:00
FT 
 Skjold U21
Skovlunde U21 
19/09 05:30
FT 
 Jocoro
Once Municipal 
19/09 05:30
FT 
 Municipal Limeno
Cd El Vencedor 
19/09 05:30
FT 
1 Aguila
Independiente San Vicente 
19/09 09:00
FT 
 Sonsonate
Cd Chalatenango 
19/09 09:15
 
 Santa Tecla
CD FAS 2
19/09 09:30
 
1 Isidro Metapan
Alianza San Salvador 1
19/09 02:45
FT 
 Tiverton Town
Merthyr Town 
19/09 02:45
FT 
 Tiverton Town
Merthyr Town 
19/09 00:00
FT 
 Trans Narva
Tartu JK Tammeka 
19/09 00:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Paide Linnameeskond 
19/09 00:30
FT 
 Flora Tallinn
Levadia Tallinn 
19/09 00:00
FT 
 Parnu Jk
Voru Jk 
18/09 17:00
FT 
 Iceland Womens U17
Malta U17 Womens 
18/09 23:00
FT 
 Belarus U17 (w)
France Womens U17 
19/09 02:00
FT 
 NSI Runavik
Ki Klaksvik 
19/09 00:00
FT 
 Kps
Nykarleby Ik 
19/09 00:45
FT 
 Kings
Sc Riverball 
19/09 01:15
FT 
 Atlantis Ii
Cle 
18/09 20:00
FT 
 Telavi
Shukura Kobuleti 1
18/09 20:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Guria Lanchkhuti 
18/09 20:00
FT 
1 Shevardeni
Baia Zugdidi 
18/09 21:00
FT 
 Sc Freiburg Am
FSV Frankfurt 
18/09 20:00
FT 
 Ae Pellanas Kastoreiou
Lalysos 
18/09 21:00
FT 
 Veria
Diagoras 
19/09 01:00
FT 
1 Siquinala
Xelaju MC 1
19/09 02:00
FT 
 Santa Lucia Cotzumalguapa
CSD Municipal 
19/09 05:30
FT 
 Deportivo Sanarate
CD Puerto de Iztapa 1
19/09 10:00
FT 
 Club Comunicaciones
Deportivo Mixco 
19/09 05:30
FT 
1 Marathon
Real Sociedad Tocoa 1
19/09 05:30
FT 
 Real De Minas
CD Vida 
19/09 05:30
FT 
 Marathon
Real Sociedad Tocoa 
19/09 05:30
FT 
 Real De Minas
CD Vida 
19/09 09:00
FT 
 CD Motagua
Honduras Progreso 1
19/09 09:40
FT 
 Lobos Upnfm
Real Espana 
19/09 09:45
FT 
 Lobos Upnfm
Real Espana 
18/09 20:00
FT 
 Southern District
Guangzhou Rf U19 
18/09 18:30
 
 Biu Chun Rangers Reserve
Wofoo Tai Po R 
18/09 22:00
FT 
 Bekescsaba
Szombathelyi Haladas 
18/09 22:00
FT 
 Dorogi
Siofok 
18/09 22:00
FT 
 Kazincbarcika
Vac-Dunakanyar 
18/09 22:00
FT 
 Soroksar
Gyirmot Se 
18/09 22:00
FT 
 Budaorsi Sc
Szegedi Ak 
18/09 22:00
FT 
 Duna Tisza
Budafoki Mte 
19/09 00:00
FT 
1 Vasas
MTK Hungaria FC 
19/09 01:00
FT 
 ETO Gyori FC
Nyiregyhaza 1
19/09 01:00
FT 
1 Csakvari Tk
Szolnoki MAV 
18/09 16:00
 
 Gyori Eto Fc U19
Puskas Akademia Fehervar U19 
18/09 18:00
 
 Ferencvarosi Tc U19
Debreceni Vsc U19 
18/09 20:00
 
 Budapest Honved U19
Mtk Hungaria Fc U19 
19/09 00:45
FT 
 Hafnarfjordur FH
IBV Vestmannaeyjar 
19/09 03:15
FT 
 Fylkir
Vikingur Reykjavik 
19/09 04:00
FT 
 Fram U19
Grotta Kria U19 
18/09 14:25
FT 
 Psbs Biak
Persewar Waropen 
18/09 16:30
FT 
 Persis Solo
Madura 
18/09 16:30
FT 
 Psgc Ciamis
Perserang Serang 
18/09 13:55
FT 
 Emphank
Bola Gotong 
18/09 14:00
FT 
 Bocah Liar
Acn Muara Badak 
18/09 14:10
FT 
 Berau Saturut
Harbi Putra 
18/09 15:55
FT 
 Gasko
Wawonii Putra 
18/09 16:00
FT 
 Ip Gelora Pantai
Gmc Sportivitas 
18/09 16:25
FT 
 Persekat Kabupaten Tegal
Ppsmmagelang 
18/09 16:30
FT 
 Psip Pemalang
Persibas Banyumas 
18/09 16:30
FT 
 Persip Pekalongan
Persebi Boyolali 
18/09 19:30
FT 
 Persib Bandung
Semen Padang 
18/09 16:10
FT 
 Persebaya Surabaya U20
Bhayangkara U20 
18/09 16:30
FT 
 Pss Sleman U20
Persela Lamongan U20 
18/09 17:10
FT 
 Persija Jakarta U20
Persipura Jayapura U20 
18/09 20:45
FT 
 Al Karkh
Alsinaat Alkahrabaiya 
18/09 20:45
FT 
 Al Najaf
Al Kahrabaa 
18/09 20:45
FT 
 Baghdad
Al Quwa Al Jawiya 
18/09 20:45
 
 Naft Alwasat
Al Diwaniya 
18/09 23:00
FT 
 Al Shorta Damascus
Al-Hudod 
19/09 03:00
FT 
 Newbridge Town
Wayside Celtic 
18/09 18:00
AET 
 Ventforet Kofu
Hosei University 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-1]
18/09 18:00
AET 
 Sanfrecce Hiroshima
Oita Trinita 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[9-10]
18/09 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Kawasaki Frontale 
18/09 18:00
AET 
 Jubilo Iwata
Shimizu S-Pulse 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-4]
18/09 18:00
FT 
 Sagan Tosu
Cerezo Osaka 
18/09 18:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Vegalta Sendai 
18/09 16:10
FT 
 Mount Kenya United
Kenya Police 
18/09 18:20
 
 Kibera Black Stars
Administration Police 
18/09 20:00
 
 Bidco United
Nairobi Star City 
18/09 20:00
 
 Nairobi Stima
Wu Shuru 
18/09 20:35
 
 Talanta
Coast Stima 
18/09 18:00
FT 
 Incheon Korail
Sangju Sangmu Phoenix 
18/09 18:00
FT 
 Hwaseong Fc
Suwon Samsung Bluewings 
18/09 18:30
FT 
 Anyang
Suwon 
18/09 18:30
FT 
 Gwangju
Bucheon 1995 
18/09 19:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Ansan Greeners 
18/09 22:00
FT 
 Kf Llapi
De Rita Goni Lane 
18/09 22:00
FT 
 Gjilani
Ballkani 
18/09 22:00
FT 
 Kf Trepca Mitrovice
Kf Prishtina 
18/09 23:00
FT 
1 Riga
FK Ventspils 
18/09 23:30
FT 
 Banga Gargzdai
Palanga 
18/09 21:30
FT 
1 Rabotnicki Skopje
Makedonija Gjorce Petrov 
18/09 21:30
FT 
 Renova Cepciste
FK Shkendija 79 
18/09 21:30
FT 
 Shkupi
Vardar Skopje 
18/09 21:30
FT 
 Sileks
Borec Veles 
18/09 21:30
FT 
1 Struga Trim Lum
Academy Pandev 1
18/09 21:00
FT 
 Pulau Pinang
Pahang 
18/09 21:00
 
 Sabah
Perak 
18/09 21:00
 
 PDRM
Melaka FC 
18/09 21:00
FT 
1 Felda United FC
Selangor PB 
19/09 10:00
FT 
 Tijuana Womens
Monarcas Morelia Womens 1
18/09 22:00
FT 
 Singerei
Floresti 
18/09 21:30
FT 
 Lovcen Cetinje
Ibar Rozaje 
18/09 21:30
FT 
 Bokelj Kotor
Otrant 
18/09 21:30
 
 Drezga
Jedinstvo Bijelo Polje 
18/09 21:30
FT 
 Decic Tuzi
Jezero Plav 1
18/09 21:30
FT 
 Mornar
Arsenal Tivat 
18/09 21:30
FT 
 Kom Podgorica
Rudar Pljevlja 
18/09 21:30
 
 OFK Petrovac
Iskra Danilovgrad 
18/09 21:30
FT 
 Zeta
Mladost Ljeskopolje 1
18/09 21:30
FT 
 Grbalj Radanovici
Ofk Titograd 
19/09 00:00
FT 
 FK Buducnost Podgorica
FK Sutjeska Niksic 
18/09 18:00
FT 
 Sunndal
Krakeroy IL 
18/09 21:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Sandnes Ulf 
19/09 00:00
FT 
 Sandefjord
Strommen 
19/09 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Nest-Sotra 
19/09 00:00
FT 
 Notodden FK
Kongsvinger 
19/09 00:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Jerv 
19/09 00:00
FT 
1 Aalesund
KFUM Oslo 
19/09 00:00
FT 
 Skeid Oslo
Sogndal 
19/09 01:00
FT 
 Raufoss
HamKam 
18/09 23:30
FT 
 Trondheims Orn Womens
Lsk Kvinner Womens 
18/09 15:50
FT 
1 Kaya
Ceres 1
18/09 16:00
FT 
 Mendiola
Stallions 
19/09 00:00
FT 
 Wisla Plock
Legia Warszawa 
18/09 23:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Gornik Polkowice 
18/09 22:00
FT 
 Ruch Zdzieszowice
Mks Kluczbork 
18/09 23:00
FT 
 Ruch Chorzow
Zaglebie Lubin B 
18/09 23:15
FT 
 Al-Khuraitiat
Al Bidda Sc 
18/09 23:20
FT 
 Al Thuqbah
Al Khaleej Club 
18/09 23:20
FT 
 Al Thuqbah
Al Khaleej Club 
18/09 23:30
FT 
 Al Kawkab
Al taqdom 
18/09 23:30
FT 
 Al Kawkab
Al taqdom 
18/09 23:55
FT 
 Al Ameade
Al Tai 
18/09 23:55
FT 
 Al Ameade
Al Tai 
19/09 00:05
FT 
 Al Rbeea
Najran 
19/09 00:05
FT 
1 Al Ansar
Al Bukayriyah 
19/09 00:05
FT 
 Al Rbeea
Najran 
19/09 00:05
FT 
 Al Ansar
Al Bukayriyah 
19/09 02:45
FT 
 Ballymena United
Glasgow Rangers U21 
18/09 19:45
FT 
 Albirex Niigata FC
Balestier Khalsa FC 
18/09 19:45
FT 
 Home United FC
Young Lions 
18/09 19:45
FT 
 Geylang United FC
Singapore Warriors 
18/09 20:15
FT 
1 DPMM FC
Tampines Rovers FC 
19/09 00:00
FT 
 Spartak Trnava
FK Senica 
18/09 22:00
FT 
 Trencianske Stankovce
Nove Mesto 1
18/09 22:00
 
 Novohrad Lucenec
KFC Komarno 
18/09 22:30
FT 
 Stara Lubovna
MSK Zilina 
18/09 20:00
 
 Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19 
18/09 21:30
FT 
 NK Triglav Kranj
NK Mura 05 
18/09 21:30
FT 
 Brda
Domzale 
18/09 22:30
FT 
 Koper
NK Maribor 
18/09 23:00
FT 
 NK Aluminij
Tabor Sezana 1
18/09 23:00
FT 
 Domzale U19
Bravo U19 
19/09 01:00
FT 
 SD Huesca
Albacete 
19/09 01:00
FT 
 CD Lugo
SD Ponferradina 
19/09 03:00
FT 
1 Deportivo La Coruna
Numancia 
18/09 22:00
FT 
 Celta Vigo B
UD Melilla 
18/09 23:00
FT 
1 Real Zaragoza 2
Cd Cuarte Industrial 
18/09 23:30
FT 
 Atletico Ibanes
La Roda CF 
19/09 01:30
FT 
 CD Basconia
Cd Vitoria Spa 
19/09 01:30
FT 
 Quintanar Del Rey
Cd Villacanas 
19/09 01:30
FT 
 Cultural De Durango
JD Somorrostro 1
19/09 02:00
FT 
 CD Azuqueca
UB Conquense 
19/09 02:00
FT 
1 Santurtzi Cd
Suodu Pei 1
19/09 02:00
FT 
1 Cd Valdefierro
Sd Borja 
19/09 02:00
FT 
 Sestao
SD Deusto 1
19/09 02:00
FT 
 Utebo
CD Belchite 97 
19/09 02:00
FT 
 Sd Balmaseda
Portugalete 
19/09 02:00
FT 
 Villanueva
CD Sarinena 
19/09 02:00
FT 
 Cd Tarancon
Cd Pedroneras 1
19/09 02:00
FT 
1 Cs Puertollano
Almansa 
19/09 02:30
FT 
 Ud Fraga
CD Robres 
19/09 02:30
FT 
 Toledo
Cd Torrijos 1
19/09 03:00
FT 
1 Almagro
Cd Madridejos 
19/09 03:00
FT 
 Cd Illescas
Albacete B 
18/09 23:30
FT 
 Dosjobro If Womens
Rosengard Womens 
19/09 00:30
FT 
 Ifk Kalmar Womens
Linkopings Fc Womens 
19/09 01:00
FT 
 Vasteras Bk 30 Womens
Kif Orebro Duff Womens 
19/09 01:00
FT 
 Kvarnsvedens Ik Womens
Ik Uppsala Womens 
19/09 01:00
FT 
 Tyreso Ff Womens
Aik Solna Womens 
19/09 01:00
FT 
 Moron Bk Womens
Pitea If Womens 
19/09 01:00
FT 
 Brommapojkarna Womens
Djurgardens Womens 
19/09 01:30
FT 
 Goteborgs Dff Womens
Kristianstads Dff Womens 
19/09 02:00
FT 
 Alvsjo Aik Ff Womens
Eskilstuna United Df Womens 
18/09 20:00
AET 
 Bangkok United
Port 1
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-5], Port win
18/09 20:00
FT 
 Ratchaburi FC
Buriram United 
18/09 15:00
FT 
 Nakhon Si Thammarat U19
Trang U19 
18/09 15:00
FT 
 Pattani U19
Phattalung U19 
18/09 15:00
 
 Phuket U19
Surat Thani U19 
18/09 17:00
FT 
 Nara United U19
Hatyai City U19 
18/09 18:05
FT 
 Satun United U19
Ranong U19 
19/09 03:00
FT 
 Ca Juventud
Club Atletico Progreso 
19/09 06:00
FT 
 Cerro Largo
Defensor 
18/09 21:30
 
1 Penarol Reserve
Defensor Sporting Reserve 
19/09 07:00
FT 
1 Ottawa Fury
Tampa Bay Rowdies 
19/09 07:30
FT 
 Bethlehem Steel
Loudoun United 1
19/09 08:00
FT 
 Stlouis Lions
New York Red Bulls B 
19/09 10:30
FT 
 Fresno
Rio Grande Valley 
18/09 19:00
FT 
 Oktepa
Istiklol Fergana 
18/09 19:00
FT 
 Neftchi Fargona
Sherdor Samarqand 
18/09 19:15
FT 
 Iftixor Oltiariq
Mashal Muborak 
18/09 20:00
FT 
 Shortan Guzar
Xorazm Urganch 
19/09 04:00
FT 
 LALA
Angostura 
19/09 04:00
FT 
 Deportivo La Guaira
Gran Valencia 
19/09 04:00
FT 
 Estudiantes Merida
Atletico El Vigia 
19/09 04:00
FT 
1 Carabobo
Ca Furrial 1
19/09 04:00
FT 
 Atletico Venezuela
Estudiantes Caracas Sc 
19/09 05:00
FT 
 Monagas
Dynamo Puerto 
19/09 05:00
FT 
1 Aragua
Yaracuy 
19/09 07:05
FT 
 Zamora Barinas
Cd Hermanos Colmenares 
19/09 07:30
FT 
 Mineros de Guayana
Fundacion Aifi 
18/09 15:55
FT 
 Chinese Taipei University
Macau University 
18/09 22:30
FT 
 Panahaiki-2005
Apollon Smirnis 
19/09 00:30
FT 
 Arandina
Burgos CF 
19/09 01:00
FT 
 Sv Heimstetten
VfB Eichstatt 1
19/09 01:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Supersport United 
19/09 02:45
FT 
 Runcorn Town
Charnock Richard 
19/09 04:00
FT 
 Morvant Caledonia Utd
National Defense Forces 
19/09 10:35
FT 
1 Tigres UANL
Cruz Azul 
18/09 21:00
FT 
 Harare City
Caps United Fc 
18/09 21:00
FT 
 Yadah
Bulawayo Chiefs 
18/09 21:00
FT 
 Harare City
Caps United Fc 
18/09 21:00
FT 
 Yadah
Bulawayo Chiefs