Live3s Logo

LiveScore 31 Aug 2019

31/08 19:30
FT 
1 Southampton
Manchester United 
31/08 22:00
FT 
 Chelsea
Sheffield United 
31/08 22:00
FT 
 Crystal Palace
Aston Villa 1
31/08 22:00
FT 
 Leicester City
Bournemouth 
31/08 22:00
FT 
 Manchester City
Brighton 
31/08 22:00
FT 
 Newcastle United
Watford 
31/08 22:00
FT 
 West Ham
Norwich 
01/09 00:30
FT 
 Burnley
Liverpool 
31/08 23:00
FT 
 Osasuna
Barcelona 
01/09 01:00
FT 
 Getafe
Alaves 
01/09 01:00
FT 
 Levante
Valladolid 
01/09 03:00
FT 
 Real Betis
Leganes 
01/09 00:00
FT 
 AC Milan
Brescia 
01/09 02:45
FT 
 Juventus
Napoli 
31/08 21:30
FT 
 Schalke 04
Hertha Berlin 
31/08 21:30
FT 
 Freiburg
Koln 
31/08 21:30
FT 
 Bayern Munich
Mainz 05 
31/08 21:30
FT 
 Wolfsburg
Paderborn 07 
31/08 21:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Hoffenheim 
01/09 00:30
FT 
 Union Berlin
Borussia Dortmund 
31/08 23:30
FT 
1 Lyon
Bordeaux 
01/09 02:00
FT 
 Angers SCO
Dijon 
01/09 02:00
FT 
 Nantes
Montpellier 
01/09 02:00
FT 
 Nimes
Stade Brestois 
01/09 02:00
FT 
 Toulouse
Amiens 
31/08 19:30
FT 
 Bristol City
Middlesbrough 
31/08 22:00
FT 
 Brentford
Derby County 
31/08 22:00
FT 
 Reading
Charlton Athletic 
31/08 22:00
FT 
 Luton Town
Huddersfield Town 
31/08 22:00
FT 
 Leeds United
Swansea City 
31/08 22:00
FT 
 Nottingham Forest
Preston North End 
31/08 22:00
FT 
 Wigan Athletic
Barnsley 1
31/08 22:00
FT 
 Sheffield Wednesday
Queens Park Rangers 
31/08 22:00
FT 
 Birmingham
Stoke City 
31/08 22:00
FT 
 Millwall
Hull City 1
31/08 22:00
FT 
 West Bromwich
Blackburn Rovers 
01/09 00:30
FT 
 SC Heerenveen
Fortuna Sittard 
01/09 01:45
FT 
 Groningen
Heracles Almelo 
01/09 02:45
FT 
 ADO Den Haag
VVV Venlo 1
01/09 00:00
FT 
 AS Eupen
Sint Truidense VV 
01/09 02:00
FT 
 Kortrijk
Oostende 
01/09 02:30
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Sporting Charleroi 
31/08 23:30
FT 
 Pacos Ferreira
Maritimo 1
31/08 23:30
FT 
1 Aves
Famalicao 1
01/09 02:00
FT 
1 Sporting Lisbon
Rio Ave 
01/09 04:30
FT 
 Gil Vicente
Vitoria Setubal 
31/08 22:00
FT 
 Aberdeen
Ross County 
31/08 22:00
FT 
 Hearts
Hamilton 
31/08 22:00
FT 
 Livingston
St. Mirren 
31/08 22:00
FT 
 Motherwell
Hibernian 
31/08 22:00
FT 
 St. Johnstone
Kilmarnock 
31/08 16:30
FT 
1 Ufa
Gazovik Orenburg 1
31/08 19:00
FT 
 Rubin Kazan
PFC Sochi 
31/08 21:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
FK Rostov 
01/09 00:00
FT 
 Akhmat Grozny
Spartak Tambov 
01/09 07:00
FT 
 New York Red Bulls
Colorado Rapids 
01/09 07:30
FT 
 Philadelphia Union
Atlanta United 
01/09 07:30
FT 
 New England Revolution
Toronto 
01/09 07:30
FT 
 Montreal Impact
DC United 
01/09 07:30
FT 
 Columbus Crew
Chicago Fire 
01/09 08:00
FT 
 Dallas
Cincinnati 1
01/09 08:40
FT 
 Sporting Kansas City
Houston Dynamo 
01/09 10:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
New York City 
01/09 10:30
FT 
1 Portland Timbers
Real Salt Lake 
01/09 10:30
FT 
 San Jose Earthquakes
Orlando City 
31/08 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Sanfrecce Hiroshima 
31/08 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Gamba Osaka 
31/08 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Consadole Sapporo 
31/08 18:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Oita Trinita 
31/08 18:30
FT 
 Sagan Tosu
Vegalta Sendai 
31/08 18:00
FT 
 Pohang Steelers
Seongnam Ilhwa Chunma 
01/09 01:00
FT 
 Teuta Durres
Luftetari Gjirokaster 
01/09 01:00
FT 
 Vllaznia Shkoder
KF Tirana 
01/09 02:30
FT 
 Acassuso
Ca San Miguel 
31/08 22:35
FT 
 Chacarita Juniors
Deportivo Santamarina 
01/09 00:05
FT 
 Tigre
All Boys 
01/09 02:30
FT 
 CA Brown Adrogue
Gimnasia Jujuy 
01/09 02:30
FT 
 Defensores de Belgrano
Atletico Rafaela 
01/09 02:30
FT 
 Sarmiento Junin
San Martin Tucuman 
01/09 00:15
FT 
 Argentinos Juniors
Gimnasia LP 1
01/09 02:30
FT 
 San Lorenzo
Union Santa Fe 2
01/09 04:45
FT 
 Patronato Parana
Independiente 
01/09 07:00
FT 
1 Racing Club
Godoy Cruz 
31/08 21:00
FT 
 Ani Yerevan
Ararat Armenia B 
31/08 21:00
FT 
 Dilijan
Van 
31/08 21:00
FT 
 Masis
Lernayin Artsakh 
31/08 21:00
FT 
 Torpedo Yerevan
Bkma 
31/08 21:00
FT 
 Alashkert
Shirak 
31/08 22:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Ararat Yerevan 
31/08 14:30
FT 
1 Canberra Olympic
Cooma Tigers 1
31/08 16:00
AET 
 APIA Leichhardt Tigers
Sydney United 
90min [1-1], 120min [2-1], APIA Leichhardt Tigers win
01/09 10:10
FT 
 Northern Tigers U20
North Shore Mariners U20 
31/08 16:00
 
 Brisbane Strikers
Western Pride 
31/08 16:00
FT 
 Moreton Bay United
Peninsula Power 
31/08 16:30
FT 
 Gold Coast Knights
Brisbane Olympic United FC 
31/08 17:00
 
 Brisbane Roar Am
Magpies Crusaders 
31/08 17:00
FT 
 Eastern Suburbs
Redlands United FC 
31/08 14:30
FT 
 Launceston City
Hobart Zebras 
01/09 12:00
 
 South Hobart
Glenn Nochi Knight 
31/08 13:00
 
 North Geelong Warriors
Whittlesea Ranges Fc 
31/08 13:00
 
 Brunswick City
Moreland City 
31/08 13:00
 
 Eastern Lions Sc
Melbourne Heart Youth 
31/08 13:15
FT 
 Box Hill United Sc
Fc Bulleen Lions 
31/08 13:15
FT 
 Northcote City
Springvale White Eagles 1
31/08 14:00
FT 
 Manningham United Blues
Langwarrin 1
31/08 17:00
FT 
1 Goulburn Valley Suns
Murray United 
31/08 17:30
FT 
 Oakleigh Cannons
Hume City 
31/08 16:00
 
 Caboolture
Taringa Rovers 
31/08 13:00
 
 Cumberland United
Western Strikers SC 
31/08 13:00
 
 Modbury Jets
Sturt Lions 
31/08 16:30
FT 
 Adelaide Olympic
North Eastern Metrostars 
31/08 13:00
 
 Inglewood United U20
Perth Glory Am 
31/08 15:00
 
 Armadale
ECU Joondalup 
31/08 15:00
 
 Balcatta
Stirling Lions 
31/08 15:00
 
1 Bayswater City
Cockburn City 1
31/08 15:00
FT 
 Floreat Athena
Rocking Ham City 1
31/08 15:00
 
 Inglewood United
Perth Glory Am 
31/08 15:00
 
 Perth SC
Sorrento 
31/08 23:00
FT 
1 Trenkwalder Admira
Mattersburg 
31/08 23:00
FT 
 LASK Linz
Wolfsberger AC 
31/08 23:00
FT 
 WSG Wattens
Red Bull Salzburg 
31/08 20:30
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Dornbirn 
31/08 22:30
FT 
 Gilan Gabala
FK Inter Baku 
01/09 00:30
FT 
 Zira
Sabah 
31/08 20:00
FT 
 Slavia Mozyr
Dinamo Brest 
31/08 22:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Vitebsk 
31/08 23:45
FT 
 Gomel
Isloch Minsk 
31/08 23:00
FT 
 Lokeren
Oud Heverlee 
01/09 02:30
FT 
2 Roeselare
KVSK Lommel 
01/09 05:30
FT 
 Jorge Wilstermann
Nacional Potosi 
01/09 08:00
FT 
 Oriente Petrolero
Sport Boys Warnes 1
31/08 22:30
FT 
 Mladost Doboj Kakanj
Zrinjski Mostar 
31/08 23:00
FT 
 FK Velez Mostar
Radnik Bijeljina 
31/08 23:00
FT 
 Zvijezda 09 Brgule
NK Siroki Brijeg 
01/09 02:00
FT 
 FK Zeljeznicar
FK Sarajevo 
01/09 02:30
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Sloboda 
01/09 04:00
FT 
 Inter De Limeira
Comercial Sp 
01/09 02:00
FT 
 Guarani SP Youth
Sao Caetano Youth 1
01/09 02:00
FT 
 Primavera Youth
Sao Bernardo Youth 
01/09 02:00
FT 
1 Xv De Piracicaba Youth
Ituano Youth 1
31/08 22:00
FT 
1 Sao Paulo
Gremio 
01/09 04:00
FT 
 Bahia
CSA Alagoas AL 
01/09 06:00
FT 
 Chapecoense
Santos 
01/09 06:00
FT 
 Atletico Paranaense
Ceara 
01/09 08:00
FT 
 Internacional RS
Botafogo 
31/08 22:00
FT 
 Oeste FC
Sport Recife 
01/09 03:30
FT 
 Ponte Preta
Coritiba (PR) 
01/09 03:30
FT 
 Figueirense (SC)
Guarani 
01/09 03:30
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Sao Bento 
01/09 03:30
FT 
1 Londrina (PR)
CRB (AL) 
01/09 06:00
FT 
 Bragantino SP
Brasil De Pelotas Rs 1
01/09 06:00
FT 
 America Mineiro
Operario Ferroviario Pr 
31/08 23:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Botev Plovdiv 
01/09 01:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Beroe 1
01/09 03:30
FT 
 Union San Felipe
Puerto Montt 
01/09 00:30
FT 
 Curico Unido
Deportes Iquique 
01/09 03:00
FT 
1 Coquimbo Unido
Universidad de Chile 
01/09 08:00
FT 
 Audax Italiano
Union Espanola 
31/08 19:30
FT 
 Beijing Beikong
Xinjiang Dabancheng 
31/08 19:30
FT 
 Qingdao Huanghai
Guangdong Southern Tigers 
31/08 19:30
FT 
 Shanghai Shenxin
Liaoning Whowin 1
31/08 19:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Changchun YaTai 
31/08 19:30
FT 
 Hangzhou Greentown
Inner Mongolia Zhongyou 
31/08 19:35
FT 
 Nantong Zhiyun
Guizhou Hengfeng 
31/08 19:35
FT 
 Sichuan Longfor
Heilongjiang Lava Spring 
31/08 15:30
FT 
 Yinchuan Helanshan
Baoding Rongda 
31/08 15:30
FT 
 Jinlin Baijia
Beijing Tech 
31/08 19:30
FT 
 Taizhou Yuanda
Jiangsu Yancheng 
01/09 03:00
FT 
 La Equidad
Alianza Petrolera 
01/09 05:00
FT 
 Union Magdalena
Cucuta 
01/09 06:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
America de Cali 
01/09 07:00
FT 
 CD Jaguares
Patriotas 
01/09 09:00
FT 
 Envigado
Aguilas Doradas 
01/09 04:00
FT 
 Orsomarso
Deportes Quindio 
01/09 04:00
FT 
 Leones
Boyaca Chico 2
01/09 05:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Limon 
01/09 10:00
FT 
 Ad San Carlos
Perez Zeledon 
01/09 00:30
FT 
1 Hajduk Split
Dinamo Zagreb 1
01/09 03:00
FT 
 Istra 1961
ZNK Osijek 
01/09 00:00
FT 
 Omonia Nicosia
Nea Salamis 
01/09 01:00
FT 
 AEL Limassol
E.N.Paralimni 1
31/08 16:15
FT 
 Pisek
Benesov 
31/08 16:15
FT 
1 Fk Banik Sokolov
Prostejov 1
31/08 16:15
FT 
 Dukla Praha
Fk Graffin Vlasim 
31/08 16:15
FT 
 Chrudim
Slavoj Vysehrad 
31/08 16:15
FT 
 Fotbal Trinec
Brno 
31/08 21:00
FT 
 Bohemians 1905
Slovan Liberec 
31/08 23:00
FT 
 Synot Slovacko
Mlada Boleslav 
01/09 01:30
FT 
1 Marila Pribram
Viktoria Plzen 
31/08 20:00
FT 
 Hillerod Fodbold
B 73 Slagelse 
31/08 19:30
FT 
 Vsk Arhus
Brabrand IF 
31/08 20:00
FT 
1 Sydvest
Middelfart 
31/08 22:00
FT 
 Nordsjaelland
Hobro I.K. 
01/09 04:30
FT 
1 Cd Puerto Quito
Pottu Via Ho 
01/09 02:00
FT 
 Sociedad Deportivo Quito
Tecnico Universitario 1
01/09 04:15
FT 
1 Fuerza Amarilla
Sociedad Deportiva Aucas 
01/09 06:30
FT 
 Univ. Catolica
Independiente Jose Teran 
01/09 09:00
FT 
 Isidro Metapan
Jocoro 
01/09 00:20
FT 
 Chorley
Boreham Wood  
31/08 22:00
FT 
 Billericay Town
Hungerford Town 
31/08 22:00
FT 
 Chelmsford City
Bath City 
31/08 22:00
FT 
 Chippenham Town
Braintree Town 
31/08 22:00
FT 
 Concord Rangers
Welling United 
31/08 22:00
FT 
 Dartford
Hemel Hempstead Town 
31/08 22:00
FT 
 Dorking
Dulwich Hamlet 
31/08 22:00
FT 
 Eastbourne Borough
Hampton & Richmond 
31/08 22:00
FT 
 Oxford City
Havant and Waterlooville 
31/08 22:00
FT 
 Slough Town
St Albans City 
31/08 22:00
FT 
 Tonbridge Angels
Weymouth 
31/08 22:00
FT 
 Wealdstone
Maidstone United 
31/08 22:00
FT 
 Oxford United
Coventry 
31/08 22:00
FT 
 Peterborough United
Sunderland 2
31/08 22:00
FT 
 Accrington Stanley
Milton Keynes Dons 
31/08 22:00
FT 
 Gillingham
Bolton Wanderers 
31/08 22:00
FT 
 Blackpool
Portsmouth 
31/08 22:00
FT 
 Lincoln City
Fleetwood Town 
31/08 22:00
FT 
 Burton Albion
Bristol Rovers 
31/08 22:00
FT 
 Ipswich
Shrewsbury Town 1
31/08 22:00
FT 
 Southend United
Rochdale 
31/08 22:00
FT 
 Rotherham United
Tranmere Rovers 
31/08 22:00
FT 
 AFC Wimbledon
Wycombe Wanderers 
31/08 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Bradford AFC 
31/08 22:00
FT 
 Walsall
Grimsby Town 
31/08 22:00
 
 Exeter City
Mansfield Town 1
31/08 22:00
FT 
 Salford City
Leyton Orient 
31/08 22:00
 
 Crawley Town
Cheltenham Town 
31/08 22:00
FT 
1 Forest Green Rovers
Newport County 
31/08 22:00
FT 
 Scunthorpe United
Carlisle 
31/08 22:00
FT 
 Stevenage Borough
Macclesfield Town 
31/08 22:00
FT 
 Northampton Town
Plymouth Argyle 
31/08 22:00
FT 
 Port Vale
Cambridge United 
31/08 22:00
 
 Swindon
Morecambe 
31/08 22:00
FT 
 Oldham Athletic
Colchester United 
31/08 22:00
FT 
 Bishop's Stortford
Cheshunt 
31/08 22:00
FT 
 Bognor Regis Town
Carshalton Athletic 
31/08 22:00
FT 
 Bowers Pitsea
Enfield Town 
31/08 22:00
FT 
 Corinthian Casuals
Brightlingsea Regent 
31/08 22:00
FT 
 Haringey Borough
East Thurrock United 
31/08 22:00
FT 
 AFC Hornchurch
Wingate Finchley 
31/08 22:00
FT 
 Horsham
Folkestone Invicta 
31/08 22:00
FT 
 Leatherhead
Lewes 
31/08 22:00
FT 
 Margate
Worthing 
31/08 22:00
FT 
 Merstham
Kingstonian 
31/08 22:00
FT 
 Potters Bar Town
Cray Wanderers 
31/08 22:00
FT 
 Chesham United
Blackfield Langley 
31/08 22:00
FT 
 Dorchester Town
Hartley Wintney 
31/08 22:00
FT 
 Farnborough Town
Truro City 
31/08 22:00
FT 
 Gosport Borough
Hayes&Yeading 
31/08 22:00
FT 
 Harrow Borough
Taunton Town 
31/08 22:00
FT 
 Metropolitan Police
Merthyr Town 
31/08 22:00
FT 
 Swindon Supermarine
Poole Town 
31/08 22:00
FT 
 Tiverton Town
Salisbury City 
31/08 22:00
FT 
 Weston Super Mare
Beaconsfield Town 
31/08 22:00
FT 
 Wimborne Town
Walton Casuals 
31/08 22:00
FT 
 Yate Town
Hendon 
31/08 19:00
FT 
 Swansea City U23
Stoke City U23 
01/09 01:00
FT 
 Liverpool U23
Manchester City U23 
31/08 22:00
FT 
 Barwell
Kings Langley 
31/08 22:00
FT 
 Bromsgrove Sporting
Banbury United 
31/08 22:00
FT 
 Hednesford Town
Needham Market 
31/08 22:00
FT 
 Hitchin Town
Tamworth 
31/08 22:00
FT 
 Leiston
Alvechurch 
31/08 22:00
FT 
 Nuneaton Town
Lowestoft Town 
31/08 22:00
FT 
 Peterborough Sports
Stourbridge 
31/08 22:00
FT 
 Redditch United
Rushden&Diamonds 
31/08 22:00
FT 
 Royston Town
Rushall Olympic 
31/08 22:00
FT 
 St Ives Town
Coalville Town 
31/08 22:00
FT 
 Stratford Town
Biggleswade Town 
31/08 18:30
FT 
 Germany (w)
Montenegro (w) 
31/08 19:00
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Eps Espoo 
31/08 23:30
FT 
 Gnistan
Salon Palloilijat Salpa 
31/08 20:00
FT 
 Kpv
Honka 
31/08 21:00
FT 
 SJK Seinajoki
KuPS 
31/08 22:00
FT 
 Ilves Tampere
Inter Turku 
31/08 22:00
FT 
 VPS Vaasa
HIFK 
31/08 22:00
FT 
 Mypa
Ac Kajaani 
31/08 22:00
FT 
 AC Oulu
Haka 
31/08 22:00
FT 
 Musa
Jaro 
31/08 21:00
FT 
 Lorient
Guingamp 
31/08 21:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
WIT Georgia Tbilisi 
31/08 20:00
FT 
 Bayern Munich (am)
SpVgg Unterhaching 
31/08 20:00
FT 
 Hallescher
SG Sonnenhof Grobaspach 
31/08 20:00
FT 
 Hansa Rostock
Preuben Munster 
31/08 20:00
FT 
 Viktoria Koln
Ingolstadt 04 1
31/08 20:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Fsv Zwickau 
31/08 17:00
FT 
 Koln U19
Mainz U19 1
31/08 17:00
FT 
 Dortmund U19
Rb Leipzig U19 
31/08 19:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
SSV Jahn Regensburg 
31/08 19:00
FT 
 Arminia Bielefeld
Greuther Furth 
31/08 19:00
FT 
1 Dynamo Dresden
St. Pauli 
31/08 20:00
FT 
 Goppinger Sv
Reutlingen 
31/08 20:00
FT 
 Fsv 08 Bissingen
Freiberg 
31/08 21:00
FT 
 Viktoria Griesheim
Eintracht Stadtallendorf 
31/08 19:30
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Eintracht Norderstedt 
31/08 20:00
FT 
 Heider Sv
Altonaer 
31/08 21:00
FT 
 BSV Rehden
Werder Bremen Am 
31/08 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
FSV Union Furstenwalde 
31/08 19:30
FT 
 Viktoria Berlin 1889
VFB Auerbach 
31/08 20:00
FT 
 Tsg Hoffenheim Am
Sv Elversberg 
31/08 20:00
FT 
 08 Homburg
Kickers Offenbach 
31/08 20:00
FT 
 Astoria Walldorf
Bayern Alzenau 
31/08 20:00
FT 
 Tsg Balingen
Giessen 
31/08 20:00
FT 
 Steinbach
VfR Aalen 
31/08 20:00
FT 
 Mainz Am
Saarbrucken 
31/08 20:00
FT 
 FSV Frankfurt
Ssv Ulm 1846 
31/08 21:30
FT 
 Pirmasens
Bahlinger SC 
31/08 20:00
FT 
 Koln Am
TSV Alemannia Aachen 
31/08 20:00
FT 
 Sv Rodinghausen
Wuppertaler Sv 
31/08 20:00
FT 
 VFB Homberg
Tus Haltern 
31/08 20:00
FT 
 SV Lippstadt
Fortuna Koln 
31/08 20:00
FT 
 Schalke 04 II
Sc Verl 
01/09 00:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Xanthi 
01/09 00:15
FT 
1 Panathinaikos
OFI Crete 
01/09 02:30
FT 
 Volos Nfc
Aris Salonica 
31/08 15:30
 
 Ael Larisa U19
Olympiakos Piraeus U19 
01/09 10:00
FT 
1 Coban Imperial
Xelaju MC 1
01/09 07:00
FT 
 Tempete
Racing Club Haitien 
01/09 09:00
FT 
 Real Espana
CD Vida 
01/09 09:00
FT 
 Real Espana
CD Vida 
01/09 09:15
FT 
 Honduras Progreso
Lobos Upnfm 
01/09 09:15
FT 
 Honduras Progreso
Lobos Upnfm 
31/08 14:30
FT 
1 Wofoo Tai Po
Guangzhou Rf U19 1
31/08 17:30
 
 Yuen Long
Eastern A.A Football Team 
31/08 20:00
FT 
 Southern District
Hong Kong Rangers FC 
01/09 01:30
FT 
 Debreceni VSC
Kaposvar 
01/09 01:30
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Paksi SE 
01/09 01:30
FT 
 Mol Fehervar
Varda Se 
01/09 01:30
FT 
 Ujpesti TE
Budapest Honved 
01/09 01:30
FT 
 Zalaegerszegi TE
Puskas Akademia 
31/08 19:30
 
 Mtk Hungaria Fc U19
Illes Akademia Haladas U19 
31/08 22:00
FT 
 Umf Afturelding
Umf Njardvik 
01/09 00:00
FT 
 Keflavik
Thor Akureyri 
01/09 00:00
FT 
 Magni
Grotta Seltjarnarnes 
01/09 00:00
FT 
 Grindavik
Ka Akureyri 
01/09 03:15
FT 
 Stjarnan
Hafnarfjordur FH 
31/08 16:30
FT 
 Bhayangkara Surabaya United
Persebaya Surabaya 
31/08 16:30
FT 
 Bhayangkara
Persebaya Surabaya 
31/08 19:30
FT 
 Arema Malang
PSIS Semarang 1
31/08 19:30
FT 
 Arema Malang
PSIS Semarang 
01/09 08:00
FT 
 Psis Semarang U20
Arema U20 
01/09 08:30
FT 
 Madura United U20
Persela Lamongan U20 1
01/09 09:00
FT 
 Pss Sleman U20
Badak Lampung U20 
01/09 02:00
FT 
 Cobh Ramblers
Cabinteely 
01/09 00:00
FT 
 Maccabi Netanya
Sektzia Nes Tziona 
01/09 02:45
FT 
 Piacenza
Modena 
01/09 00:00
FT 
 Spezia
Crotone 
01/09 00:00
FT 
 Benevento
Cittadella 
01/09 03:00
FT 
 Livorno
Perugia 1
01/09 03:00
FT 
 Trapani
Venezia 
01/09 03:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Salernitana 
01/09 03:00
FT 
 Cremonese
Virtus Entella 
31/08 17:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Tokyo Verdy 
31/08 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Omiya Ardija 
31/08 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Albirex Niigata 
31/08 18:00
FT 
 Ryukyu
Gifu 
31/08 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Kagoshima United 1
31/08 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Yokohama 
31/08 18:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Ehime 
31/08 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Kyoto Purple Sanga 
31/08 14:00
 
 Osaka
Honda 
31/08 15:00
FT 
 Imabari FC
Verspah Oita 
01/09 12:00
FT 
 Reinmeer Aomori
Miyazaki 
31/08 14:00
 
 Grulla Morioka
Tokyo U23 
31/08 16:00
FT 
 Fujieda Myfc
Gainare Tottori 
31/08 17:30
FT 
 Kataller Toyama
SC Sagamihara 
31/08 18:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
AC Nagano Parceiro 
31/08 18:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Roasso Kumamoto 
01/09 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Giravanz Kitakyushu 
01/09 10:00
FT 
 Hosei University
Shizuoka Sangyo University 
01/09 10:00
FT 
 Chukyo University
Juntendo University 
31/08 16:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Nittaidai Fields Yokohama Womens 
31/08 16:00
FT 
 Nojima Stella womens
Jef United Ichihara Womens 
31/08 17:00
FT 
 Beleza (w)
Iga Kunoichi (w) 
31/08 14:30
 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Setagaya Sfida (w) 
31/08 17:00
FT 
 As Elfen Sayama (w)
Ehime (w) 
31/08 18:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Ordabasy 
31/08 19:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Kairat Almaty 
31/08 20:00
FT 
 Taraz
Tobol Kostanai 
31/08 21:00
FT 
1 Kaisar Kyzylorda
FK Aktobe Lento 
31/08 21:30
FT 
1 FK Atyrau
Irtysh Pavlodar 
31/08 18:00
FT 
 Seoul E Land
Busan I'Park 
31/08 18:00
FT 
 Anyang
Daejeon Citizen 
31/08 21:00
FT 
 Spartaks Jurmala
FK Ventspils 
31/08 20:00
FT 
 Palanga
FK Zalgiris Vilnius 
31/08 22:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Atlantas Klaipeda 1
01/09 00:00
FT 
 Victoria Rosport
Progres Niedercorn 
01/09 01:00
FT 
 Rodange 91
Jeunesse Esch 
01/09 06:00
FT 
 Necaxa
Club Tijuana 
01/09 08:00
FT 
 Tigres UANL
Leon 
01/09 08:00
FT 
 Pachuca
Atletico San Luis 
01/09 10:05
FT 
 Cruz Azul
Chivas Guadalajara 
01/09 07:00
FT 
 Loros Universidad
Cimarrones De Sonora 1
01/09 08:00
FT 
1 Zacatepec
Atlante 
01/09 10:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Leones Univ Guadalajara 
31/08 22:00
FT 
 Dacia Buiucani
Cahul 2005 
01/09 08:30
 
 Coastal Spirit
Nelson Suburbs 
01/09 09:00
FT 
1 Diriangen
Chinandega 
31/08 22:00
FT 
 Crusaders FC
Dungannon Swifts 
31/08 22:00
FT 
 Warrenpoint Town
Cliftonville 
31/08 22:00
FT 
 Crusaders FC
Dungannon Swifts 
31/08 21:00
FT 
 Elverum
Floro 
31/08 21:30
FT 
 Start Kristiansand
Sogndal 
31/08 21:30
FT 
 Skeid Oslo
Kongsvinger 
01/09 00:00
FT 
 Stabaek
Stromsgodset 
01/09 00:00
FT 
 Dep. San Martin
Deportivo Union Comercio 
01/09 04:30
FT 
2 Utc Cajamarca
Em Deportivo Binacional 
01/09 06:45
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Sport Boys 
01/09 09:00
FT 
 Universitario de Deportes
Melgar 1
31/08 21:00
FT 
 Wisla Plock
LKS Lodz 
31/08 23:30
FT 
 Piast Gliwice
Lechia Gdansk 
01/09 02:00
FT 
 Wisla Krakow
Zaglebie Lubin 
31/08 18:00
FT 
 Leixoes
Feirense 
31/08 23:00
FT 
 Porto B
Casa Pia Ac 
31/08 23:00
FT 
1 Vilafranquense
CD Nacional 
01/09 01:15
FT 
 CD Cova Piedade
SL Benfica 2 
31/08 18:00
FT 
 Belenenses U23
Coimbra Ec U23 
31/08 18:00
FT 
 Benfica U23
Gd Estoril Praia U23 
31/08 18:00
FT 
 Feirense U23
Cova Piedade U23 
31/08 18:00
FT 
 Portimonense U23
Cd Aves U23 
31/08 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Maritimo U23 
01/09 00:00
FT 
 Leixoes U23
Sporting Braga U23 
31/08 22:10
FT 
 Al-Ahli Doha
Al-Sailiya 
01/09 00:20
FT 
 Al Shahaniya
Al-Sadd 
31/08 16:00
FT 
1 Gloria Buzau
CS Mioveni 
31/08 16:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Concordia Chiajna 
31/08 18:00
 
 Metaloglobus
Universitaea Cluj 
31/08 20:30
FT 
 Gaz Metan Medias
Politehnica Iasi 
01/09 02:00
FT 
 Astra Ploiesti
CFR Cluj 2
31/08 15:30
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Rostov Youth 
31/08 17:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Zenit St.petersburg Youth 
31/08 18:55
FT 
 Arsenal Tula Youth
Cska Moscow Youth 
31/08 15:00
FT 
1 Luch-Energiya
Ska Khabarovsk 1
31/08 18:00
FT 
1 Yenisey Krasnoyarsk
Chayka K Sr 
31/08 20:00
FT 
1 Volga Olimpiets
Chertanovo Moscow 
31/08 20:00
FT 
 Tom Tomsk
Neftekhimik Nizhnekamsk 
31/08 21:00
FT 
1 Avangard
Baltika 
31/08 22:00
FT 
1 Tekstilshchik Ivanovo
Fakel Voronezh 
31/08 23:00
FT 
 Khimki
Spartak Moscow II 
31/08 23:00
FT 
 Krasnodar II
Shinnik Yaroslavl 
31/08 23:00
FT 
 Rotor Volgograd
Torpedo Moscow 
01/09 00:00
FT 
 Torpedo Armavir
Mordovia Saransk 
31/08 23:40
FT 
 Al-Ettifaq
Al Ahli Jeddah(KSA) 1
31/08 23:40
FT 
 Al-Ettifaq
Al Ahli Jeddah(KSA) 
01/09 00:05
FT 
 Al-Raed
Al Hilal 
01/09 00:05
FT 
 Al-Raed
Al Hilal 
31/08 22:00
FT 
 Queen of the South
Alloa Athletic 
31/08 22:00
FT 
 Arbroath
Dunfermline 
31/08 22:00
FT 
2 Partick Thistle
Ayr Utd 
31/08 22:00
FT 
 Airdrie United
Falkirk 
31/08 22:00
FT 
 East Fife
Raith Rovers 
31/08 22:00
FT 
 Forfar Athletic
Clyde 
31/08 22:00
FT 
 Montrose
Dumbarton 
31/08 22:00
FT 
 Stranraer
Peterhead 1
01/09 00:45
FT 
 Vojvodina
Crvena Zvezda 
01/09 02:00
FT 
 Spartak Subotica
FK Vozdovac Beograd 
01/09 02:00
FT 
1 Macva Sabac
Radnik Surdulica 
31/08 22:00
FT 
 Kabel Novi Sad
Zarkovo 
31/08 23:00
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
FK Metalac Gornji Milanovac 
31/08 23:00
FT 
 Dinamo Vranje
Zlatibor 
31/08 23:00
FT 
 Semendrija 1924
Graficar Beograd 
31/08 23:00
FT 
 Zemun
Kolubara 
31/08 23:00
FT 
 Radnicki Pirot
Trajal Krusevac 
01/09 01:00
FT 
 Backa Backa Palanka
Sindjelic Belgrad 
01/09 01:00
FT 
 Novi Pazar
Buducnost Dobanovci 
01/09 00:00
FT 
 Spartak Trnava
Zemplin Michalovce 
01/09 01:00
FT 
 Skf Sered
FK Pohronie 
01/09 01:00
FT 
 MSK Zilina
FK Senica 
01/09 01:00
FT 
 Zlate Moravce
MFK Ruzomberok 
31/08 23:00
FT 
 Bilje
Gorica 
31/08 23:00
FT 
 Nk Roltek Dob
Nafta 
31/08 23:00
FT 
 Fuzinar
Jadran Dekani 
31/08 23:00
FT 
 Krsko Posavlje
Brda 
31/08 23:00
FT 
 Rogaska
NK Krka 
01/09 01:00
FT 
 Koper
Nd Beltinci 
01/09 02:15
FT 
 NK Aluminij
NK Mura 05 
01/09 00:00
FT 
 Fuenlabrada
Real Oviedo 1
01/09 00:00
FT 
 Numancia
CD Mirandes 
01/09 02:00
FT 
 Almeria
SD Huesca 
01/09 03:00
FT 
1 Las Palmas
Racing de Santander 
01/09 02:00
FT 
 Racing de Ferrol
Pontevedra 
01/09 02:00
FT 
 Real Madrid Castilla
Marino luanco 
01/09 00:30
FT 
 Unionistas De Salamanca
Real Sociedad B 
01/09 01:15
FT 
 UE Llagostera
SD Ejea 1
01/09 01:00
FT 
 Arandina
Ud Santa Marta 
01/09 01:00
FT 
 Edmf Churra
Lorca Deportiva FC 
01/09 01:00
FT 
 Cd Roda
Elche Cf Ilicitano 
01/09 02:00
FT 
 Villarrubia
Cordoba 
01/09 02:45
FT 
 UD Badajoz
Sevilla Atletico 
31/08 19:30
FT 
 Elfsborg
IK Sirius 
31/08 22:00
FT 
 Orebro
afc eskilstuna 
31/08 20:00
FT 
 Rynninge IK
Karlstad BK 
31/08 21:00
FT 
 Utsiktens BK
Eskilsminne IF 1
31/08 19:00
FT 
 Skiljebo SK
Sundbybergs 
31/08 20:00
FT 
 Karlbergs BK
Gamla Upsala 
31/08 20:00
FT 
 Enkoping
Kvarnsvedens IK 
31/08 20:00
FT 
 Valbo Ff
Ifk Stocksund 1
31/08 20:00
 
 Taftea Ik
IFK Lulea 
31/08 20:00
FT 
 Ifk Berga
Hassleholms If 1
31/08 20:00
FT 
1 IFK Hassleholm
Karlskrona 
31/08 20:00
FT 
 Raslatt SK
Nassjo Ff 
31/08 21:00
FT 
1 Rappe Goif
Dalstorps If 
31/08 18:30
FT 
 Qviding FIF
Rosengard 
31/08 20:00
FT 
 Bk Olympic
Stafsinge If 
31/08 19:30
FT 
 Degerfors IF
Halmstads 
31/08 22:00
FT 
 Mjallby AIF
Ik Frej Taby 
01/09 00:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Osters IF 
31/08 23:30
FT 
 Kriens
Winterthur 
01/09 01:00
FT 
 Aarau
Wil 1900 
01/09 01:00
FT 
 Schaffhausen
Chiasso 
01/09 01:00
FT 
 Servette
Neuchatel Xamax 
01/09 00:15
FT 
 Konyaspor
Antalyaspor 
01/09 02:45
FT 
 Goztepe
Denizlispor 1
01/09 02:45
FT 
 Besiktas
Rizespor 
31/08 22:00
FT 
 Umraniyespor
Istanbulspor 1
01/09 00:15
FT 
1 Erzurum BB
Boluspor 
01/09 02:45
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Altinordu 
01/09 02:45
FT 
 Altay Spor Kulubu
Balikesirspor 
01/09 01:30
FT 
 Al Ahli Dubai
Al-Jazira UAE 
31/08 22:00
FT 
 Dnipro 1
Kolos Kovalyovka 
31/08 22:00
FT 
 Vorskla Poltava
PFC Oleksandria 
01/09 00:30
FT 
 Lviv
Illichivets 
01/09 02:00
FT 
 Racing Club Montevideo
Rampla Juniors 
01/09 02:00
FT 
 Liverpool P
Plaza Colonia 
01/09 04:15
FT 
 Wanderers FC
Cerro Montevideo 
01/09 08:00
FT 
 Tormenta
Richmond Kickers 
01/09 08:00
FT 
 Colorado Springs Switchbacks
Phoenix Rising 
01/09 08:30
FT 
 Tulsa Roughnecks
Fresno 
01/09 10:00
 
 LA Galaxy 2
Sacramento Republic 
01/09 10:00
FT 
 Reno 1868
Portland Timbers 2 
01/09 04:00
FT 
 Carabobo
Llaneros de Guanare 
01/09 04:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Deportivo La Guaira 1
01/09 04:00
FT 
 Estudiantes Caracas Sc
Deportivo Lara 
01/09 05:00
FT 
 Mineros de Guayana
Aragua 
31/08 16:30
FT 
 An Giang
Phu Dong 
31/08 17:30
FT 
 Binh Phuoc
Pho Hien 
31/08 18:00
FT 
 Cần Thơ
Hue FC 
31/08 21:30
FT 
 Briton Ferry Athletic
Haverfordwest County 
31/08 21:30
FT 
 Stm Sports
Pontypridd 
31/08 21:30
FT 
 Cwmbran Celtic
Caerau 
31/08 21:30
FT 
 Undy Athletic
Taffs Well 
31/08 21:30
FT 
 Llantwit Major
Ammanford 
31/08 21:30
FT 
 The New Saints
Penybont 
01/09 01:30
FT 
 United Arab Emirates
Sri Lanka 
01/09 03:00
FT 
 France (w)
Spain (w) 
31/08 21:00
FT 
 Platinum
Chicken Inn 
31/08 21:00
FT 
 Ngezi Platinum Stars
Herentals College 
31/08 21:00
FT 
 Dynamos Fc
Telone 
31/08 21:00
FT 
 Bulawayo Chiefs
Caps United Fc