Live3s Logo

LiveScore 30 Aug 2019

31/08 02:00
FT 
 Sevilla
Celta Vigo 
31/08 04:00
FT 
 Athletic Bilbao
Real Sociedad 
31/08 02:45
FT 
 Bologna
Spal 
31/08 02:30
FT 
 Monchengladbach
RB Leipzig 
31/08 02:45
FT 
 Metz
PSG 
31/08 02:45
FT 
 Cardiff City
Fulham 1
31/08 02:00
FT 
 Emmen
Zwolle 
31/08 02:30
FT 
 KV Mechelen
Mouscron Peruwelz 
31/08 02:00
FT 
 Moreirense
Portimonense 1
31/08 04:15
FT 
1 Belenenses
Boavista 
31/08 01:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Dinamo Moscow 
30/08 18:30
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Tokyo 
30/08 19:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Jeju United 
31/08 03:00
FT 
 Us Biskra
Aso Chlef 
31/08 03:00
FT 
 Mc Magra
Usm Bel Abbes 
31/08 00:00
FT 
 Asm Oran
Om Arzew 
30/08 16:00
FT 
 Asm Oran U21
Om Arzew U21 
30/08 16:00
 
 Mc Saida U21
Mc Ei Eulmau21 
30/08 16:10
 
 Jsm Skikda U21
Rc Relizane U21 
30/08 16:20
FT 
 Nc Magra U21
Usm Bel Abbes U21 
31/08 06:30
FT 
 Excursionistas
Canuelas 
31/08 08:05
FT 
 Belgrano
Barracas Central 
31/08 08:10
FT 
 Estudiantes
Velez Sarsfield 
31/08 08:10
FT 
 Defensa Y Justicia
CA Banfield 
30/08 20:55
FT 
 Defensa Y Justicia Reserves
Banfield Reserves 1
30/08 21:00
FT 
 San Lorenzo Reserves
Union Santa Fe Reserves 
30/08 21:00
FT 
 Argentinos Jrs Reserves
Gimnasia Lp Reserves 
30/08 21:00
FT 
 Atletico Tucuman Reserve
Arsenal De Sarandi Reserves 1
30/08 21:00
FT 
 Ca Talleres De Córdoba Reserves
Ca Aldosivi Reserves 
30/08 21:00
 
 Estudiantes Lp Reserves
Velez Sarsfield Reserves 
30/08 21:00
 
 Racing Club Reserves
Godoy Cruz Reserves 
30/08 21:00
 
 Newells Reserves
Huracan Reserves 
30/08 21:00
FT 
 Ca Patronato Reserves
Ca Independiente Reserves 
30/08 21:00
FT 
 Colon Reserves
Rosario Central Reserves 
30/08 21:00
FT 
 Alashkert B Martuni
Ararat Yerevan 2 
30/08 21:00
FT 
1 West Armenia
Lokomotiv Yerevan 1
30/08 23:15
FT 
 Urartu B
Pyunik B 
30/08 22:00
FT 
 Pyunik
Yerevan 
31/08 00:00
FT 
 Al-Nejmeh
Esperance Sportive de Tunis 
31/08 02:00
FT 
 Al Hilal Omdurman
Al-Wasl 
30/08 18:30
 
 Brisbane Knights
Centenary Stormers 
31/08 01:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
SV Ried 
31/08 01:10
FT 
 Blau Weiss Linz
Wacker Innsbruck 
31/08 01:10
FT 
 SKU Amstetten
SV Horn 
31/08 01:10
FT 
 Liefering
Austria Wien Youth 
31/08 01:10
FT 
 Lafnitz
SG Austria Klagenfurt 
31/08 01:10
FT 
 Grazer AK
Juniors OO 
31/08 01:30
FT 
 SC Mannsdorf
Wiener Viktoria 
31/08 01:00
FT 
 Union Gurten
Wels 
31/08 01:00
FT 
 ATSV Wolfsberg
Sc Gleisdorf 
30/08 20:30
 
1 Qarabag 2
Zaqatala 
30/08 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
Torpedo Zhodino 
31/08 00:45
FT 
 Gorodeya
Dnepr Mogilev 
31/08 02:30
FT 
 KFCO wilrijk
St Gilloise 
31/08 02:30
FT 
 Thes Sport
Dessel Sport 
30/08 21:00
FT 
 Royal Charleroi U21
Lommel Sk U21 
31/08 03:00
FT 
1 Always Ready
San Jose 
31/08 07:30
FT 
 Royal Pari
Club Guabira 
31/08 06:15
FT 
 Parana
Vila Nova (GO) 
31/08 08:30
FT 
 Cuiaba (MT)
Criciuma 
31/08 08:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Botafogo Sp 
30/08 21:25
FT 
 Londrina Pr U19
Sao Joseense U19 
30/08 23:00
FT 
 Cherno More Varna
Dunav Ruse 
31/08 01:30
FT 
1 Slavia Sofia
Arda 1
31/08 00:30
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
31/08 01:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Strumska Slava 
31/08 08:00
FT 
 Csyd Barnechea
San Luis Quillota 1
31/08 07:30
FT 
 Union La Calera
Everton CD 
31/08 02:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Slaven Belupo Koprivnica 
30/08 23:00
FT 
1 Dubrava Zagreb
Dugopolje 
30/08 23:00
FT 
 Vitkovice
Pardubice 
31/08 00:00
FT 
 Hradec Kralove
Vysocina Jihlava 
30/08 23:35
FT 
 Chomutov
Louny 
30/08 23:00
FT 
 Frydek-mistek
Viktoria Otrokovice 
31/08 00:00
FT 
 SC Znojmo
Hlucin 
31/08 01:00
FT 
 Fremad Amager
Naestved 
31/08 01:00
FT 
 Nykobing Falster
Kolding IF 
31/08 01:00
FT 
 Skive IK
Herfolge Boldklub Koge 
31/08 01:00
FT 
 HIK
Elite 3000 Helsingor 
31/08 00:00
FT 
 Aarhus Fremad
Ringkobing 
31/08 00:00
FT 
 Vejgaard Bk
Jammerbugt 
31/08 01:00
FT 
 Odense BK
Sonderjyske 1
31/08 09:00
FT 
 Deportivo Cuenca
Barcelona Sporting Club 
30/08 22:00
FT 
 America De Quito Reserves
Tecnico Universitario Reserves 
31/08 02:00
FT 
 Pyramids
Haras El Hedoud 
30/08 21:00
FT 
1 Fulham U23
Newcastle U23 
31/08 02:00
FT 
1 Brighton U23
Blackburn Rovers U23 
31/08 02:00
FT 
 Chelsea U23
Tottenham Hotspur U23 
31/08 02:00
FT 
 Derby County U23
Arsenal U23 
31/08 02:00
FT 
 Everton U23
Southampton U23 
31/08 02:00
FT 
 Wolves U23
Leicester City U23 
31/08 02:00
FT 
 Manchester United U23
West Ham United U23 
31/08 02:00
FT 
 Norwich City U23
Middlesbrough U23 
31/08 02:00
FT 
 Sunderland U23
Aston Villa U23 
30/08 20:30
FT 
 Birmingham U23
Ipswich U23 
31/08 02:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Cardiff City U23 
30/08 23:00
FT 
 Bosnia (w)
Georgia (w) 
31/08 00:00
FT 
 Estonia (w)
Netherlands (w) 
31/08 00:00
FT 
 Moldova (w)
Czech (w) 
31/08 02:00
FT 
 Kosovo Womens
Turkey (w) 
31/08 02:00
FT 
 Slovenia (w)
Russia (w) 
31/08 02:35
FT 
 Scotland (w)
Cyprus Womens 
31/08 02:45
FT 
 Northern Ireland (w)
Norway (w) 
30/08 15:30
 
 Labasa
Lautoka 
30/08 23:30
FT 
 Honka Akatemia
Kapa Helsinki 
30/08 23:00
FT 
 Nups
HIK 
30/08 23:30
FT 
 Peltirumpu
Kypa 
30/08 23:30
FT 
 Malmin Palloseura Helsinki
Lepa 
30/08 23:30
FT 
 Tips
Puiu 
30/08 23:30
FT 
 Hjs Akatemia
Pp 70 
31/08 00:00
FT 
2 Hps
Bk-46 Karis Karjaa 1
31/08 00:15
FT 
1 LPS Helsinki
Ponnistajat 
30/08 23:30
FT 
 TPS Turku
Tpv Tampere 
31/08 02:00
FT 
 Marignane Gignac
Martigues 1
31/08 00:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Quevilly 
31/08 02:00
FT 
 Pau
Red Star 93 2
31/08 02:00
FT 
 Villefranche
Avenir Sportif Beziers 
31/08 02:00
FT 
1 Bastia CA
Le Puy Foot 43 Auvergne 
31/08 02:00
FT 
 Bourg Peronnas
Ajaccio GFCO 
31/08 02:00
FT 
 Creteil
Lyon la Duchere 
31/08 02:00
FT 
 Dunkerque
Toulon 
30/08 22:00
FT 
 Nantes B
Saint Etienne B 
31/08 02:00
FT 
 Le Mans
Sochaux 
31/08 02:00
FT 
 Caen
Le Havre 
31/08 02:00
FT 
 Auxerre
Ajaccio 
31/08 02:00
FT 
 Chateauroux
ES Troyes AC 
31/08 02:00
FT 
 Nancy
Rodez AF 
31/08 02:00
FT 
 Orleans US 45
Chamois Niortais 
31/08 02:00
FT 
 Valenciennes
Clermont Foot 
30/08 21:00
FT 
 Samtredia
Kolkheti Poti 
30/08 21:00
FT 
 Shevardeni
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
31/08 00:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Sioni Bolnisi 
31/08 00:00
FT 
 Chemnitzer
Munchen 1860 
31/08 00:30
FT 
 Nurnberg
Heidenheimer 
31/08 00:30
FT 
 SV Sandhausen
Darmstadt 1
31/08 00:15
FT 
 Arminia Ludwigshafen
TUS Mechtersheim 
31/08 01:00
FT 
 Bramfelder Sv
Hsv Barmbek Uhlenhorst 
31/08 01:00
FT 
 Sv Rochling Volkling
Hertha Wiesbach 
31/08 01:30
FT 
 Oberneuland
Tus Schwachhausen 
31/08 01:30
FT 
 SC Victoria Hamburg
Meiendorfer Sv 
31/08 01:30
FT 
 Bonner sc
Monchengladbach Am 
31/08 10:00
 
 Deportivo Mictlan
Csyd Carcha 
30/08 20:00
FT 
 Kitchee
Happy Valley 
31/08 02:00
FT 
 Leiknir Reykjavik
Haukar 
31/08 02:00
FT 
 Fjolnir
Throttur 
31/08 02:00
FT 
 Fram Reykjavik
Vikingur Olafsvik 
31/08 03:15
FT 
 Kf Gardabaer
Kari Akranes 
30/08 14:00
FT 
 Bola Gotong
Tri Elang United 
30/08 15:15
FT 
 Persiju Sijunjung
Gmr Tanah Datar 1
30/08 15:55
FT 
 Citeureup Raya
Pskc Kota Cimahi 
30/08 15:55
FT 
 Maung Anom
Persima Majalengka 
30/08 17:15
FT 
 Psp Padang
Pskps Pasaman 
30/08 17:30
FT 
 Persada Ketinggian
Pskb Bukittinggi 
30/08 19:30
FT 
 Persib Bandung
Pss Sleman 
30/08 19:30
FT 
 Persib Bandung
Pss Sleman 
30/08 21:15
FT 
 Teraktor-Sazi
Persepolis 
30/08 22:30
FT 
 Saipa
Gol Gohar 
30/08 23:30
FT 
 Nassaji Mazandaran
Peykan 
30/08 23:30
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Zob Ahan 
31/08 02:45
FT 
 Wexford Youths
Longford Town 
31/08 02:45
FT 
1 Athlone
Drogheda United 
31/08 02:45
FT 
 Shelbourne
Bray Wanderers 
31/08 03:00
FT 
1 Cherry Orchard
Edenderry Town 
31/08 02:45
FT 
 UC Dublin UCD
Dundalk 
31/08 02:45
FT 
 Cork City
Sligo Rovers 
31/08 02:45
FT 
 Waterford United
Derry City 
31/08 03:00
FT 
 Shamrock Rovers
Bohemians 
30/08 16:45
FT 
 Ms Hapoel Yeroham
Maccabi Ironi Sderot 
30/08 19:30
AET 
 Maccabi Ironi Netivot
Sc Beer Sheva 1
90min [1-1], 120min [2-1], Maccabi Ironi Netivot win
30/08 20:30
AET 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Shimshon Bnei Tayibe 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-3], Beitar Kfar Saba Shlomi win
30/08 20:30
FT 
1 Beitar Ramat Gan
Hapoel Kiryat Ono 
30/08 20:30
 
1 Hapoel Tirat Karmel
Hapoel Ramot Menashe 
30/08 20:30
AET 
 Ms Hapoel Lod
Beitar Yavne 
90min [2-2], 120min [2-3], Beitar Yavne win
30/08 20:30
FT 
 Ms Pardes Hana Karkur
Ihud Bnei Jat 
30/08 20:30
FT 
 Otzma Holon
Hapoel Mahane Yehuda 1
31/08 03:00
FT 
 Chievo
Empoli 
30/08 23:30
FT 
 Racing Club Abidjan
Wac Dadjame 
30/08 18:00
FT 
 Blaublitz Akita
Azul Claro Numazu 
31/08 11:00
FT 
 Inac Kobe Leonessa Womens
Vegalta Sendai (w) 
30/08 18:00
FT 
 Ekibastuzets
Aktobe Zhas 1
30/08 19:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Baykonur 
30/08 19:00
FT 
 Zhetysu 2
Akademiya Ontustik 
30/08 19:00
FT 
 Maktaaral
Astana B 
30/08 20:00
FT 
 Bolat Temirtau
Akzhayik 
30/08 20:00
FT 
1 Tarlan Shymkent
Kyzylzhar Petropavlovsk 
30/08 21:00
FT 
 Kaspyi Aktau
Kairat Academy 
30/08 19:55
 
 Sofapaka
Posta Rangers 
30/08 19:55
 
 Kariobangi Sharks
Weston Shitima 
30/08 22:00
FT 
 Kf Dukagjini
De Rita Goni Lane 
30/08 22:30
FT 
 Metta/LU Riga
Bfc Daugavpils 
31/08 01:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Rigas Futbola Skola 
30/08 20:30
FT 
1 Taip
Kupiskis 
30/08 23:30
FT 
 Siauliai
Pakruojis 
31/08 00:30
FT 
1 Santa Lucia
Gzira United 
31/08 00:30
FT 
 Santa Lucia
Gzira United 
31/08 01:00
FT 
 Mosta
Sirens 
31/08 01:00
FT 
 Mosta
Sirens 
31/08 02:30
FT 
 Hamrun Spartans
Gudja United 
31/08 02:30
FT 
 Hamrun Spartans
Gudja United 
31/08 02:20
FT 
 As Garde National
Asc Kedia 
31/08 08:00
FT 
 Morelia
Veracruz 
31/08 08:00
 
 Morelia
Veracruz 
31/08 10:10
FT 
1 Atlas
Club America 
31/08 08:00
FT 
 Estudiantes Tecos
Atletico Saltillo 
31/08 09:00
FT 
 Alacranes de Durango
Murcielagos 
30/08 22:00
 
 Atlas U20
Club America U20 
30/08 22:00
 
 Monarcas Morelia U20
Veracruz U20 
31/08 06:00
FT 
 Uaem Potros
Alebrijes De Oaxaca 
31/08 08:00
FT 
 Tampico Madero
Cafetaleros De Tapachula 
31/08 10:00
FT 
 Venados
Mineros De Zacatecas 
31/08 02:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
JSK Chabab Kasba Tadla 
31/08 02:00
FT 
1 Az Alkmaar 2
Dordrecht 90 
31/08 02:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Den Bosch 1
31/08 02:00
FT 
 Eindhoven
Go Ahead Eagles 
31/08 02:00
FT 
 SBV Excelsior
Helmond Sport 
31/08 02:00
FT 
 Volendam
NAC Breda 
31/08 02:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Almere City FC 1
31/08 02:00
FT 
 Utrecht Am
Jong PSV Eindhoven 
31/08 02:00
FT 
 NEC Nijmegen
Telstar 
31/08 02:00
FT 
 Oss
De Graafschap 
31/08 10:45
FT 
 Caversham
Cashmere Technical 
31/08 11:00
 
 Manukau United
Glenfield Rovers 
31/08 02:45
FT 
 Ballyclare Comrades
Loughgall 
31/08 02:45
FT 
 Ards
Portadown FC 
31/08 02:45
FT 
 Carrick Rangers
Ballymena United 1
31/08 02:45
FT 
 Carrick Rangers
Ballymena United 
31/08 03:00
FT 
 Glenavon
Coleraine 
31/08 00:00
FT 
 Kolstad
Gjovik Ff 
31/08 01:00
FT 
 Ready
Orn-Horten 
31/08 01:00
FT 
 Rodde
Rosenborg B 
31/08 01:00
FT 
 Odd Grenland
Bodo Glimt 
31/08 02:15
FT 
 Lorenskog U19
Skedsmo U19 
30/08 21:40
FT 
 Oman Club
Al Oruba Sur 
30/08 21:45
FT 
 Alrstak
Fnjaa SC 
31/08 04:30
FT 
 Sportivo Luqueno
Libertad Asuncion 
31/08 06:45
FT 
 Deportivo Capiata
Olimpia Asuncion 
30/08 20:00
FT 
 Deportivo Capiata Reserves
Olimpia Asuncion Reserves 
31/08 04:00
FT 
1 Inti Gas Deportes
Sport Huancayo 1
31/08 09:00
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Sporting Cristal 
30/08 23:00
FT 
1 Cesar Vallejo Reserves
Sporting Cristal Reserves 
31/08 00:00
FT 
 Arka Gdynia
Gornik Zabrze 
31/08 02:30
FT 
 Korona Kielce
Jagiellonia Bialystok 
30/08 23:00
FT 
 Unia Skierniewice
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 
30/08 23:45
FT 
1 Stal Brzeg
Slask Wroclaw Ii 
30/08 18:00
FT 
 Legia Warszawa Youth
Zaglebie Lubin Youth 
30/08 22:10
FT 
 Al Khor SC
Umm Salal 
31/08 00:20
FT 
 Al Rayyan
Al-Gharafa 
30/08 23:00
FT 
 Botosani
Clinceni 
31/08 02:00
FT 
1 Cs Voluntari
Universitatea Craiova 
30/08 23:00
FT 
 Unirea Dej
Metalurgistul Cugir 2
30/08 23:00
FT 
1 ACS Poli Timisoara
Acso Filiasi 
30/08 23:00
FT 
 Cetate Deva
Ghiroda Si Giarmata Vii 1
30/08 23:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Avantul Reghin 1
30/08 23:00
FT 
 Unirea Bascov
Cs Universitatea Craiova B 
30/08 23:00
FT 
 Odorheiu Secuiesc
Sanmartin 
30/08 20:55
FT 
 Strogino Moscow
Zorkyi Krasnogorsk 
30/08 21:00
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
Ararat Moscow 
30/08 21:00
FT 
 Kvant Obninsk
Sokol 
30/08 22:00
FT 
 Rotor Volgograd B
Saturn 
30/08 23:00
FT 
1 Metallurg Lipetsk
FK Kaluga 
30/08 23:30
FT 
 FK Zvezda Ryazan
Dinamo Briansk 1
30/08 21:00
FT 
 Kamaz
Ural 2 
30/08 21:00
FT 
 Lada Togliatti
Zvezda Perm 
30/08 22:00
FT 
 FK Tyumen
Lada Sok Dimitrovgrad 
30/08 22:00
FT 
 Zenit-Izhevsk
Chelyabinsk 
30/08 21:30
FT 
 Znamya Truda
Pskov 747 
30/08 22:00
FT 
 Veles
Rodina Moskva 
30/08 22:00
FT 
1 Zenit-2 St.Petersburg
Luki Energiya 
30/08 23:00
FT 
 Dolgiye Prudy
Leningradets 1
31/08 00:00
FT 
 Murom
Kazanka Moscow 
31/08 00:00
FT 
 Zvezda Sint Petersburg
FK Kolomna 1
30/08 17:00
FT 
 Ufa Youth
Orenburg Youth 
30/08 18:55
FT 
 Rubin Kazan Youth
Pfc Sochi Youth 
30/08 23:55
FT 
 Al Shabab Ksa
Al Faisaly Harmah 
31/08 01:40
FT 
 Al Wehda Mecca
Abha 
31/08 01:40
FT 
 Al Wehda Mecca
Abha 
31/08 01:40
FT 
 Al-Fath
Al-Nasr Riyadh 
31/08 02:05
FT 
 Inverness C.T.
Greenock Morton 
31/08 02:45
FT 
 Dundee United
Dundee 
30/08 19:45
FT 
 Young Lions
Geylang United FC 
30/08 22:30
FT 
 Partizan Bardejov
Ruzomberok B 
30/08 23:30
FT 
 Svoboda Peshtera
Tolmin 1
30/08 22:00
FT 
 Ns Drava Ptuj
Brezice 
30/08 23:00
FT 
1 Ask Bravo Publikum
NK Triglav Kranj 3
31/08 03:00
FT 
 Zaragoza
Elche 
31/08 02:00
FT 
 Valle de Egues
Cd Subiza 
31/08 01:00
FT 
 Helsingborg IF
Ostersunds 
31/08 01:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Bk Forward 
31/08 00:15
FT 
 Stenungsunds If
Vargarda Ik 
31/08 01:30
FT 
 Taby
Kungsangens If 
31/08 01:00
FT 
 Eslovs Bk
Hittarps Ik 
31/08 01:00
FT 
 IK Brage
GAIS 
31/08 02:00
FT 
 Stade Ouchy
Lausanne Sports 
31/08 01:30
FT 
3 Kayserispor
Galatasaray 1
31/08 01:30
FT 
 Kasimpasa
Ankaragucu 
31/08 01:00
FT 
 Osmanlispor
Adanaspor 1
30/08 22:00
 
 Kayserispor U19
Galatasaray U19 
30/08 23:00
FT 
 Ittihad Kalba
Al-Dhafra 
31/08 01:30
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Ajman 
30/08 21:30
 
 Bul
Cs Paulesti 
30/08 21:30
 
 Ura
Maroons 
30/08 23:00
FT 
1 Chernomorets Odessa
Prykarpattya Ivano Frankivsk 1
31/08 00:00
FT 
 Desna Chernihiv
Karpaty Lviv 
30/08 17:35
FT 
 Shakhtar Donetsk U19
Metalurh Zaporozhya U19 
30/08 18:00
FT 
1 Vorskla U21
Pfc Oleksandria U21 
31/08 10:30
FT 
 Tucson
Chattanooga Red Wolves 
31/08 07:00
FT 
 Charlotte Independence
Charleston Battery 
31/08 07:00
FT 
 Ottawa Fury
Pittsburgh Riverhounds 
31/08 10:00
 
 Real Monarchs Slc
Okc Energy 
31/08 03:30
FT 
 Ca Furrial
Yaracuyanos 
30/08 16:30
FT 
 Ha Tinh
Xm Fico Tay Ninh 
31/08 02:30
FT 
 Cwmamman United
Swansea University 
31/08 02:30
FT 
 Goytre United
Cambrian Clydach 
31/08 02:30
FT 
 Llanelli
Afan Lido 
31/08 02:45
FT 
 Bala Town
Connahs Quay Nomads 
31/08 02:45
FT 
 Cardiff Metropolitan University
Newtown 
31/08 02:45
FT 
 Carmarthen
Barry Town Afc 
31/08 02:45
FT 
 Newi Cefn Druids
Aberystwyth Town 
31/08 03:00
FT 
 Airbus
Caernarfon 
30/08 21:00
FT 
 Libya Beach Soccer
France Beach Soccer 
30/08 16:30
FT 
 Brisbane Roar
Perth Glory 
30/08 17:30
FT 
 China
Myanmar 
30/08 20:00
FT 
 Belgium Womens U19
Germany Womens U19 
30/08 20:45
FT 
 Malaysia
Jordan 
30/08 22:00
 
 Hungary Womens U19
Russia Womens U19 
30/08 22:30
FT 
 Finland U17
Denmark U17 
30/08 22:30
FT 
 Finland womens U17
Denmark Womens U17 
31/08 00:00
FT 
 Andernach Womens
Fcr 2001 Duisburg (w) 
31/08 00:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Ethnikos Achnas 
31/08 01:30
FT 
 Dominican Republic
United Arab Emirates