Live3s Logo

LiveScore 29 Aug 2019

30/08 00:00
FT 
 Qarabag
Linfield FC 
30/08 00:45
FT 
1 Riga
Kobenhavn 
30/08 01:00
FT 
 AIK Solna
Celtic 
30/08 01:00
FT 
 PAOK Saloniki
Slovan Bratislava 
30/08 01:00
FT 
 Apollon Limassol FC
PSV Eindhoven 
30/08 01:00
FT 
 BATE Borisov
Astana 
30/08 01:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Malmo 
30/08 01:00
FT 
 Molde
Partizan Belgrade 
30/08 01:00
FT 
 Zorya
Espanyol 
30/08 01:15
FT 
 Spartak Moscow
Sporting Braga 
30/08 01:30
FT 
1 Hapoel Beer Sheva
Feyenoord Rotterdam 
30/08 01:30
FT 
 Trabzonspor
AEK Athens 1
30/08 01:30
AET 
2 Royal Antwerp
AZ Alkmaar 
90 minutes[1-1], Double bouts[2-2], 120 minutes[1-4]
30/08 02:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Suduva 
30/08 02:00
FT 
 NK Rijeka
Gent 
30/08 02:00
AET 
 F91 Dudelange
Avan Academy 
90 minutes[2-1], Double bouts[3-3], 120 minutes[2-1], Penalty Kicks[5-4]
30/08 02:15
FT 
 NK Maribor
Ludogorets Razgrad 
30/08 02:30
FT 
1 Eintr. Frankfurt
Strasbourg 1
30/08 02:45
FT 
 Glasgow Rangers
Legia Warszawa 
30/08 02:45
FT 
 Wolves
Torino 
30/08 03:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Steaua Bucuresti 
30/08 06:15
FT 
 Cerro Porteno
River Plate 
30/08 08:30
FT 
 Fluminense
Corinthians 
30/08 00:00
AET 
 Nigeria Womens U20
Cameroon Womens U20 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-2], Nigeria Womens U20 win
30/08 06:15
FT 
 Alvarado Mar Del Plata
Deportivo Moron 
29/08 21:00
FT 
 Junior Sevan
Shirak Gjumri B 
29/08 21:00
FT 
 Noah
Urartu 
30/08 00:00
FT 
 Shabab AlOrdon
Es Du Sahel 
30/08 00:00
FT 
 Al Quwa Al Jawiya
Al Salmiyah 
29/08 17:30
FT 
 Heidelberg Utd Womens
Southern United Womens 
29/08 20:25
 
1 Agsu
Sabail 2 
29/08 20:30
 
 Sabah 2
Zira 2 
30/08 08:00
FT 
1 Real Potosi
Aurora 1
29/08 21:00
FT 
 Vasco Da Gama Youth
Madureira Youth 
29/08 23:00
FT 
 Tsarsko Selo U19
Ludogorets Razgrad U19 
30/08 03:00
FT 
 Deportivo Pasto
Deportivo Pereira 
30/08 07:00
FT 
 Atletico Nacional
Deportes Tolima 
30/08 09:00
FT 
 Deportivo Cali
Atletico Junior Barranquilla 
30/08 08:00
FT 
 Tauro
Alianza San Salvador 
30/08 10:00
AET 
 Herediano
Waterhouse Fc 
90 minutes[1-1], Double bouts[2-2], Penalty Kicks[6-7]
30/08 10:00
FT 
 CD Olimpia
Forge 
30/08 00:00
FT 
 Vejle
Viborg 
29/08 23:25
FT 
 Elva
Tartu Jk Maag Tammeka B 
29/08 23:30
FT 
 Rakvere Flora
Tallinna Levadia 2 
29/08 23:30
FT 
 Flora Tallinn 2
Kohtla Jarve Jk Jarve 
30/08 00:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Tallinna Jk Legion 1
30/08 00:30
FT 
1 Jk Welco Elekter
Jk Tallinna Kalev Ii 
29/08 23:30
FT 
1 Keila Jk
Voru Jk 
29/08 23:30
FT 
 Litva (w)
Croatia (w) 
29/08 23:30
FT 
 Israel (w)
Italy(w) 
30/08 00:00
FT 
 Denmark (w)
Malta (w) 
30/08 00:00
FT 
 Faroe Islands (w)
Wales (w) 
30/08 02:45
FT 
 Iceland (w)
Hungary (w) 
29/08 23:30
FT 
 Pepo
JIPPO 
29/08 23:30
FT 
 Gbk Kokkola
Sjk Akatemia 
29/08 23:00
FT 
 Toolon Taisto
Espa 
29/08 23:25
FT 
 Ace
Tp T 
29/08 23:25
FT 
 Joki
Fc Futura 
29/08 23:30
FT 
 Narpes Kraft
Kaik Tepa 
29/08 23:45
FT 
1 Atlantis Ii
Tups 
30/08 00:00
FT 
 Kiisto
Vpv Pallo Veikot 
30/08 00:00
FT 
 Sovo
Wilpas 
30/08 01:00
FT 
 Espoo 2
Hifk 2 
30/08 01:15
FT 
 Finnkurd
Poxyt 
30/08 01:15
FT 
 Hoogee
Koips 1
29/08 21:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Shukura Kobuleti 
29/08 21:05
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Baia Zugdidi 
30/08 00:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Dila Gori 
29/08 18:05
 
 Nangkiew Irat
Langsning 
29/08 16:25
FT 
 Persita Tangerang
Pscs Cilacap 
29/08 16:30
FT 
 Psbk Blitar
Psgc Ciamis 
29/08 13:45
FT 
 Gasko
Gulamastar Buteng 
29/08 15:50
FT 
 Ps Wakatobi
Persimubar Muna Barat 
29/08 15:55
FT 
 Persikasi Kabupaten Bekasi
Kabomania 
29/08 17:00
FT 
 Ps Bintan
Putra Karimun Perkasa 
29/08 15:00
FT 
1 Pusamania Borneo U20
Persebaya Surabaya U20 1
29/08 19:05
FT 
 Persipura Jayapura U20
Psm Makassar U20 
29/08 22:00
FT 
 Padideh Mashhad
Shahin Bushehr 1
29/08 22:30
FT 
 Esteghlal Tehran
Foolad Khozestan 
29/08 23:30
FT 
 Sepahan
Mashin Sazi 
29/08 23:45
FT 
 Sanat-Naft
Naft Masjed Soleyman 
29/08 13:40
FT 
 Paykan U23
Arvand Charkh Shemiran U23 1
29/08 18:30
FT 
 Naft Iranian U23
Peyrovan Hejazi U23 
29/08 18:35
FT 
1 Sorkhpooshan Pakdasht U23
Raad Sorkh U23 
29/08 19:30
FT 
 Esteghlal Tehran U23
Abi Pooshan U23 
29/08 20:30
FT 
 Moghavemat Tehran U23
Baderan Tehran U23 
29/08 20:30
 
 Niroye Zamini U23
Cypress Teresopolis U23 
29/08 20:35
FT 
 Moghavemat Tehran B U23
Oghab Tehran U23 
29/08 20:50
FT 
1 Olympic Andisheh U23
Saipa U23 
30/08 02:45
FT 
 Mochtas
Dublin Bus 
29/08 22:35
FT 
 Hapoel Beit Shean
Maccabi Bnei Raina 
30/08 00:00
FT 
 Hapoel Akko
Maccabi Ahi Nazareth 
30/08 00:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Kfar Kasem 
30/08 00:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Maccabi Petah Tikva FC 
30/08 02:30
FT 
 Az Picerno Asd
Bisceglie 1913 
29/08 14:30
AET 
 Fukuoka University
Niigata Medical And Welfare University 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3], Fukuoka University win
29/08 14:30
FT 
 Institute Of Fitness
Shikoku Gakuin University 
29/08 14:30
FT 
 Nippon Bunri University
Tokai University 
29/08 14:30
FT 
 Ipu Pacific Pacific University
Sendai University 
29/08 17:00
FT 
 Osaka Taiiku University
Hokkaido University 
29/08 17:00
AET 
 Kochi University
Shizuoka Sangyo University 
90min [0-0], 120min [0-1], Shizuoka Sangyo University win
29/08 17:00
FT 
 Osaka University Of Economics
Chukyo University 
29/08 18:05
FT 
 Hokkai Gakuen University
Takushoku University 
29/08 18:00
FT 
 Changnyeong Womens
Chungbuk Sportstoto womens 
29/08 18:00
FT 
 Hyundai Steel Redangels womens
Seoul Amazones womens 
29/08 18:00
FT 
 Suwon Fcm womens
Gyeongju Womens 
29/08 18:00
FT 
 Hwacheon Kspo Womens
Busan Sangmu womens 
29/08 16:15
 
 Perak U21
Uitm U21 2
29/08 16:15
FT 
1 Petaling Jaya City U21
Terengganu 3 U21 
29/08 16:15
FT 
2 Johor Darul Tazim Iii U21
Pknp U21 
29/08 16:15
FT 
1 Selangor Pkns U21
Selangor U21 2
30/08 00:30
FT 
 Floriana
Balzan 1
30/08 00:30
FT 
 Floriana
Balzan 
30/08 02:40
FT 
 Sliema Wanderers FC
Valletta FC 
30/08 02:45
FT 
 Sliema Wanderers FC
Valletta FC 
30/08 08:00
FT 
 Puebla
Juarez 
30/08 10:00
FT 
 Monterrey
Pumas UNAM 
30/08 10:00
 
 Monterrey
Pumas UNAM 
29/08 22:00
FT 
 Monterrey U20
Pumas U20 
29/08 23:00
FT 
 Valerenga U19
Start Kristiansand U19 
30/08 00:30
FT 
 Baerum U19
Lyn Fotball U19 
30/08 02:15
FT 
 Krakeroy U19
Ullern 2 U19 
30/08 02:15
FT 
 Skeid Oslo U19
Strommen U19 
29/08 21:40
FT 
 Muscat
Al Seeb 
29/08 21:45
FT 
 Al-Suwaiq Club
AL-Nahda 
29/08 21:55
FT 
 Sohar Club
Saham 
29/08 22:10
FT 
 Al-Wakra
Qatar SC 
30/08 00:20
FT 
 Al Duhail Sc
Al-Arabi SC 
29/08 19:00
FT 
1 Ufa 2
Nosta Novotroitsk 
29/08 19:00
FT 
1 Krylya Sovetov Samara Youth
Dinamo Moscow 2 
29/08 23:45
FT 
 Al Adalh
Dhamk 
29/08 23:45
FT 
 Al Adalh
Dhamk 
30/08 01:20
FT 
 Al Feiha
Al Hazm 
29/08 16:05
FT 
 Brodarac U19
Rad U19 
29/08 17:00
 
 Spartak Trnava B
Kfc Kalna Nad Hronom 
29/08 22:00
FT 
 Hay Al Wadi
Ahli Marawi 
30/08 02:00
FT 
 Hutteen Latakia
Al-Wahda Damascus 
29/08 21:00
FT 
 Jkt Tanzania
Simba Sports Club 
29/08 19:00
FT 
 Chiangmai
Suphanburi 
29/08 23:30
FT 
 Us Ben Guerdane
J.s. Kairouanaise 
29/08 23:30
FT 
 Us Ben Guerdane
J.s. Kairouanaise 
29/08 20:30
FT 
 Yuksekova Belediye Spor
Siirt Il Ozle Idaresi Spor 
29/08 20:35
AET 
 Kilis Bldspor
Dersimspor 
90min [0-0], 120min [1-0], Kilis Bldspor win
29/08 20:55
FT 
2 Kizilcahamamspor
Turk Metal Kirikkale 
29/08 21:00
FT 
 Karaman Belediyespor
Bucak Belediye Oguzhanspor 
29/08 21:30
FT 
 Tavsanli Belediye T.L.
Ispartaspor 
30/08 01:00
FT 
 Kyetume
Sc Villa 
29/08 21:00
FT 
 Desna Chernihiv U21
Karpaty Lviv U21 1
29/08 20:00
FT 
 Neftchi Fargona
Shortan Guzar 
29/08 21:00
FT 
 Iftixor Oltiariq
Oktepa 
29/08 21:00
FT 
 Sherdor Samarqand
Istiklol Fergana 
29/08 21:00
FT 
 Mashal Muborak
Xorazm Urganch 
29/08 19:00
FT 
 Northern Ireland Womens U19
Scotland Womens U19 
29/08 21:50
FT 
 Baniyas Reserve
Al Jazira Reserve 
29/08 22:00
FT 
 Belarus U17
Turkey U17 
29/08 22:00
FT 
 Ukraine U17
Israel U17 1
29/08 22:00
FT 
 Estonia U17
Sweden U17 
29/08 22:00
FT 
1 Latvia U17
Azerbaijan U17 
29/08 23:15
FT 
 Apollon Larissas
Trikala 
30/08 00:00
FT 
 Poland Womens U19
Czech Womens U19 
30/08 00:30
FT 
 Valencia Womens
Villarreal Womens 
30/08 01:30
FT 
 Belgium (w)
England (w) 
30/08 02:00
FT 
 CD San Fernando
Real Aranjuez 
30/08 06:00
FT 
 Costa Rica (w)
Chile Womens 1
30/08 07:00
FT 
 USA womens
Portugal (w) 
30/08 08:30
FT 
 Brazil (w)
Argentina women 
29/08 21:00
FT 
 Harare City
Chapungu 
29/08 21:00
FT 
 Triangle Fc
Highlanders Fc 
29/08 21:00
FT 
 Triangle Fc
Highlanders Fc 
29/08 21:00
FT 
 Harare City
Chapungu United