Live3s Logo

LiveScore 01 Aug 2019

01/08 22:00
FT 
 Ordabasy
Mlada Boleslav 
01/08 22:00
FT 
 Astana
Santa Coloma 
01/08 22:30
FT 
2 Kairat Almaty
Hapoel Beer Sheva 
01/08 23:00
FT 
 Viitorul Constanta
Gent 
02/08 00:00
FT 
 Zorya
FK Buducnost Podgorica 2
02/08 00:00
FT 
 KuPS
Legia Warszawa 
02/08 00:15
AET 
 Universitatea Craiova
Budapest Honved 
90 minutes[0-0], Double bouts[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[3-1]
02/08 00:30
FT 
 Riga
Piast Gliwice 
02/08 00:30
FT 
 Hacken
AZ Alkmaar 
02/08 00:30
FT 
 Debreceni VSC
Torino 
02/08 00:30
FT 
 Levski Sofia
AEK Larnaca 
02/08 01:00
FT 
 Sheriff
Partizani Tirana 
02/08 01:00
FT 
 Ki Klaksvik
Luzern 
02/08 01:00
AET 
1 Apollon Limassol FC
Shamrock Rovers 1
90 minutes[2-1], Double bouts[3-3], 120 minutes[3-1]
02/08 01:00
AET 
1 Vaduz
Mol Fehervar 
90 minutes[1-0], Double bouts[1-1], 120 minutes[2-0]
02/08 01:00
FT 
1 Baumit Jablonec
Pyunik 1
02/08 01:00
AET 
 Zrinjski Mostar
Utrecht 
90 minutes[1-1], Double bouts[2-2], 120 minutes[2-1]
02/08 01:00
FT 
 Maccabi Haifa
Strasbourg 
02/08 01:00
FT 
 Neftci Baku
Arsenal Tula 
02/08 01:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Gilan Gabala 
02/08 01:00
FT 
 Atromitos Athens
DAC Dunajska Streda 
02/08 01:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
IFK Norrkoping 
02/08 01:00
FT 
 Malmo
Domzale 
02/08 01:00
FT 
 AEL Limassol
Aris Salonica 
02/08 01:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Valur 
02/08 01:30
AET 
 Brondby
Lechia Gdansk 
90 minutes[2-1], Double bouts[3-3], 120 minutes[4-1]
02/08 01:30
FT 
 Progres Niedercorn
Glasgow Rangers 
02/08 01:45
FT 
 Esbjerg FB
Shakhter Soligorsk 1
02/08 02:00
FT 
 Gzira United
FK Ventspils 
02/08 02:00
FT 
1 NK Olimpija Ljubljana
Yeni Malatyaspor 
02/08 02:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Flora Tallinn 
02/08 02:30
FT 
1 Steaua Bucuresti
Alashkert 1
02/08 02:30
FT 
 Sturm Graz
FK Haugesund 
02/08 02:45
FT 
 Aberdeen
Chikhura Sachkhere 
02/08 02:45
AET 
 ZNK Osijek
CSKA Sofia 
90 minutes[1-0], Double bouts[1-1], 120 minutes[1-0], Penalty Kicks[3-4]
02/08 02:45
FT 
 Linfield FC
HB Torshavn 
02/08 02:45
FT 
1 Spartak Trnava
Lokomotiv Plovdiv 
02/08 03:00
FT 
 Crusaders FC
Wolves 
02/08 03:00
FT 
 Partizan Belgrade
Connahs Quay Nomads 
02/08 03:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Jeunesse Esch 
02/08 03:15
FT 
 Stjarnan
Espanyol 
02/08 08:30
FT 
 Libertad Asuncion
Gremio 
02/08 08:30
FT 
 Wanderers FC
Corinthians 
02/08 08:30
FT 
1 Univ. Catolica
Independiente 
01/08 16:00
FT 
 Australia U16
Malaysia U16 
01/08 16:30
FT 
 Brunei U16
Laos U16 
01/08 19:00
FT 
 Thailand U16
Cambodia U16 
01/08 17:00
FT 
 Namibia Womens U20
Mozambique Womens U20 
01/08 20:00
FT 
 South Africa Womens U20
Zimbabwe Womens U20 
01/08 18:00
FT 
 Saif Sporting Club
Muktijoddha Skc 
01/08 18:00
FT 
 Sheikh Jamal
Nofel Sporting Club 
01/08 21:00
FT 
 Mohammedan Dhaka
Rahmatgonj Mfs 
02/08 07:30
FT 
 Sao Raimundo Pa
Bragantino Pa 
02/08 08:00
FT 
2 Fast Clube/am
Ypiranga Pe 
02/08 02:00
FT 
 Ec Bahia U23
Goias U23 
02/08 02:00
FT 
 Figueirense U23
Santos U23 
02/08 02:00
FT 
 Gremio Rs U23
Avai U23 
02/08 08:30
FT 
 Sport Recife
Coritiba (PR) 
02/08 06:00
FT 
 Forge
Antigua Gfc 
02/08 08:00
FT 
 Alianza San Salvador
San Francisco 
02/08 10:00
FT 
 Club Comunicaciones
Marathon 
02/08 02:00
FT 
 Jk Volta 2
Jogeva Wolves 
02/08 00:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Elva 
02/08 00:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Rakvere Flora 
01/08 23:30
FT 
 Honka Akatemia
Fc Espoo 
01/08 23:30
FT 
 Sjk Akatemia
Kajha 
01/08 23:30
FT 
 Tups
Cle 1
02/08 00:00
FT 
 Ace
Fjk 1
02/08 00:00
FT 
 Jyty
Peimari United 
02/08 00:00
FT 
 Paiha
Tpk 
02/08 00:00
FT 
 Vpv Pallo Veikot
Kaik Tepa 
02/08 00:15
FT 
 Ponnistajat
Tips 
02/08 00:15
FT 
1 Toolon Taisto
Nups 
02/08 00:20
FT 
 Sovo
Pif 
02/08 01:00
FT 
 Viikingit 2
Joki 
02/08 01:00
FT 
 Pp 70
Tp T 
02/08 02:00
FT 
 Breidablik (w)
Thor Ka Akureyri (w) 
01/08 16:30
FT 
 PSMS Medan
Sriwijaya Palembang 
01/08 16:30
FT 
 Psbk Blitar
Perserang Serang 1
01/08 19:30
FT 
1 Bali United
PSM Makassar 2
01/08 19:30
FT 
 Bali United
PSM Makassar 
01/08 13:40
FT 
 Paykan U23
Raad Sorkh U23 1
01/08 18:30
FT 
 Naft Iranian U23
Saipa U23 
01/08 21:00
FT 
 Olympic Andisheh U23
Moghavemat Tehran U23 
01/08 21:00
FT 
 Abi Pooshan U23
Oghab Tehran U23 
02/08 00:30
FT 
 Hapoel Afula
Maccabi Petah Tikva FC 
02/08 00:30
FT 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Rishon Letzion 
02/08 00:30
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Ramat Gan FC 
02/08 00:30
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Beitar Tel Aviv Ramla 1
02/08 00:30
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Ironi Ramat Hasharon 
02/08 00:30
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Kfar Kasem 
02/08 09:30
FT 
 Celaya
Zacatepec 
02/08 00:00
FT 
 Sandviken Womens
Grei Womens 
02/08 01:00
FT 
 Kongsvinger U19
Krakeroy U19 
01/08 18:00
FT 
 Khimki Reserve
FK Zvezda Ryazan 
01/08 21:00
FT 
 Strogino Moscow
FK Kaluga 
01/08 22:00
FT 
 Rotor Volgograd B
Salyut-Energia Belgorod 
01/08 23:00
FT 
 Sokol
Ararat Moscow 
01/08 23:00
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
Metallurg Lipetsk 1
01/08 23:00
FT 
 Zorkyi Krasnogorsk
Saturn 
01/08 23:30
FT 
 Kvant Obninsk
Dinamo Briansk 
01/08 22:00
FT 
 Dynamo Stavropol
Druzhba Maykop 1
01/08 22:00
FT 
 Makhachkala
Urozhay Krasnodar 
01/08 22:00
FT 
1 Alania
Anzhi 
01/08 23:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
SKA Rostov 
01/08 23:00
FT 
 Krasnodar 3
Legion Dynamo 
01/08 23:00
FT 
 Inter Cherkessk
Spartak Vladikavkaz 
01/08 23:00
FT 
 Mashuk-KMV
FK Biolog 1
01/08 23:30
FT 
1 Chernomorets Novorossiysk
Spartak Nalchik 
01/08 22:00
FT 
1 Zvezda Perm
Ural 2 
01/08 22:00
FT 
 Lada Sok Dimitrovgrad
Nosta Novotroitsk 
01/08 22:00
FT 
 FK Tyumen
Zenit-Izhevsk 
01/08 22:30
FT 
 Lada Togliatti
Chelyabinsk 
01/08 23:30
FT 
 Kamaz
Volga Ulyanovsk 
01/08 21:00
FT 
 Dolgiye Prudy
Luki Energiya 
01/08 22:00
FT 
 Veles
Zvezda Sint Petersburg 
01/08 22:00
FT 
 Znamya Truda
Rodina Moskva 
01/08 23:00
FT 
1 Torpedo Vladimir
Zenit-2 St.Petersburg 
01/08 23:30
FT 
 Leningradets
Pskov 747 
02/08 00:00
FT 
 Murom
FK Kolomna 1
02/08 01:00
FT 
 Mjallby AIF
Norrby IF 
02/08 01:00
FT 
1 Orebro U19
Vasalunds If U19 
02/08 05:00
FT 
1 Bethlehem Steel
Hartford Athletic 
02/08 04:30
FT 
 Russia U20
Bahrain U20 
02/08 04:30
FT 
 Russia U20
Bahrain U19 
01/08 14:00
FT 
 Bandari
Coast Stima 
01/08 14:15
FT 
 Nakhon Pathom Rajabhat University
Rajapruek University 
01/08 16:00
FT 
 Sr Brasov
Afumati 
01/08 16:35
FT 
2 Suan Sunandha Rajabhat University
Phranakhon Rajabhat University 1
01/08 17:25
FT 
 UD Marbella
Banni Yas 
01/08 17:30
FT 
 Real Madrid U19
Crvena Zvezda U19 
01/08 19:00
FT 
 Juventus U19
Basel U19 
01/08 21:45
FT 
 Niroye Zamini
Esteghlal Khozestan 1
01/08 22:00
FT 
 Virtus Bolzano
Spal 
01/08 22:00
FT 
 Al Shahaniya
Sabah 
01/08 23:00
FT 
 Politehnica Iasi
Stiinta Miroslava 
01/08 23:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Standard Sumqayit 
01/08 23:00
FT 
 Umraniyespor
Manisa Bb Spor 
01/08 23:10
FT 
 PAE Levadiakos
Volos Nfc 
01/08 23:30
FT 
 Alessandria
Borgosesia 
01/08 23:35
FT 
1 Kozuv
Kit Go Pehcevo 
01/08 23:40
FT 
 Real Forte Querceta
Carrarese 
02/08 00:00
FT 
 Al-Wasl
Apollon Larissas 
02/08 01:00
FT 
 Pontevedra
Real Madrid Castilla 
02/08 01:15
FT 
 Merelbeke
Jong Zulte 
02/08 01:30
FT 
 Malaga
Mallorca 
02/08 01:30
FT 
 Cd Ebro
CD Pena Sport 
02/08 02:00
FT 
 SD Huesca
Levante 1
02/08 02:00
FT 
 Sf Hamborn 07
Honnepel Niedermormter 
02/08 02:05
FT 
 India Womens
Villarreal Womens 
02/08 02:30
FT 
 Numancia
Athletic Bilbao 
02/08 02:30
FT 
 Gubbio
Ternana 
02/08 02:30
FT 
 Cd Cabecense
Ub Lebrijana 
02/08 02:30
FT 
 Oud Heverlee Leuven U21
Vc Eendracht Aalst 2002 U21 
02/08 02:40
FT 
 Castilleja
Cd Utrera 
02/08 02:45
FT 
 Phoenix Sports
Cray Wanderers 
02/08 03:00
FT 
 Ud Tamaraceite
Las Palmas Atletico 
02/08 04:25
FT 
 Cd San Pablo Municipal
Once Municipal 
01/08 23:00
FT 
 Panama U22
Ecuador U22 1
02/08 02:00
FT 
1 Mexico U22
Argentina U22 
02/08 06:30
FT 
 Jamaica U22
Uruguay U22 
02/08 09:30
FT 
 Peru U22
Honduras U22 
01/08 16:00
FT 
 Wolverhampton U18
Santos Laguna U18 
01/08 16:00
FT 
 Rcd Espanyol U18
Nice U18