Live3s Logo

Football International Friendly Fixtures - Lastest Football International Friendly Schedule

23/01 15:30
 
 Lokomotiv Plovdiv
Kaisar Kyzylorda 
23/01 16:00
 
 Chertanovo Moscow
Cs Voluntari 
23/01 17:00
 
 Tajikistan U17
Georgia U17 
23/01 17:30
 
 Adelaide City
Cumberland United 
23/01 17:30
 
 Modbury Jets
Adelaide Comets 
23/01 18:00
 
 Viktoria Plzen
Viktoria Zizkov 
23/01 18:00
 
 Linense
Krasnodar II 
23/01 18:00
 
 Slavoj Vysehrad
Zarkovo 
23/01 18:00
 
 ZNK Osijek
Hermannstadt 
23/01 18:30
 
 Mizoram
Assam 
23/01 19:00
 
 Bangladesh
Burundi 
23/01 19:00
 
 Port
Nakhon Ratchasima 
23/01 19:10
 
 Iceland U17
Israel U17 
23/01 19:15
 
 Geylang United FC
Young Lions 
23/01 20:00
 
 SSV Jahn Regensburg
Blau Weiss Linz 
23/01 20:00
 
 Borec Veles
Bregalnica Stip 
23/01 20:30
 
 Politehnica Iasi
Mladost Lucani 
23/01 21:00
 
 Vysocina Jihlava
Sport Podbrezova 
23/01 21:00
 
 NK Olimpija Ljubljana
Dinamo Zagreb 2 
23/01 21:00
 
 Cherno More Varna
Ska Khabarovsk 
23/01 21:00
 
 Clinceni
Kaspyi Aktau 
23/01 21:00
 
 Chindia Targoviste
Rotor Volgograd 
23/01 21:00
 
 Viktoria Plzen
Fk Banik Sokolov 
23/01 21:00
 
 Lviv
Mynai 
23/01 21:00
 
 Renova Cepciste
Labunishta 
23/01 21:00
 
 Bangkok Glass
PT Prachuap 
23/01 21:00
 
 Negeri Sembilan
Melaka FC 
23/01 21:20
 
 Uzbekistan U17
Finland U17 
23/01 21:30
 
 Istra 1961
Hnk Gorica 
23/01 22:00
 
 Dynamo Kyiv
Vardar Skopje 
23/01 22:00
 
 Zaglebie Lubin
Universitatea Craiova 
23/01 22:00
 
 Sporting Cristal
Carlos Manucci 
23/01 22:00
 
 Arsenal Tula
Sepsi 
23/01 22:00
 
 Astra Ploiesti
Kolos Kovalyovka 
23/01 22:00
 
 FK Vozdovac Beograd
Shakhtyor Karagandy 
23/01 22:00
 
 A.s. Marsa
E.gawafel.s.gafsa 
23/01 23:00
 
 Gaz Metan Medias
Shonan Bellmare 
23/01 23:00
 
 Suduva
Metta/LU Riga 
23/01 23:00
 
 ZNK Osijek
Lokomotiv Moscow 
23/01 23:30
 
 Belarus U17
Belgium U17 
24/01 01:00
 
 Zivanice
Trutnov 
24/01 01:30
 
 VfB Lubeck
Hamburger 
24/01 02:00
 
 Wacker Burghausen
SV Ried 
24/01 02:00
 
 Wsc Hertha Wels
Donau Linz 
24/01 02:15
 
 Hoganas Bk
Hogaborgs Bk 
24/01 02:45
 
 Monheim
Blau Weib Friesdorf 
24/01 03:00
 
 Resende-RJ
Bangu 
24/01 07:30
 
 Em Deportivo Binacional
Atletico Grau 
24/01 09:00
 
 Sport Boys
CA Penarol 
24/01 10:00
 
 Vegalta Sendai
V-Varen Nagasaki 
24/01 16:00
 
 Urartu
Torpedo Armavir 
24/01 18:00
 
 Esbjerg FB
Fredericia 
24/01 18:00
 
 Partizan Bardejov
Cwks Resovia Rzeszow 
24/01 20:00
 
 Mfk Dubnica Nad Vahom
Prostejov 
24/01 20:00
 
 Silkeborg IF
Midtjylland 
24/01 20:00
 
 Viborg
Sonderjyske 
24/01 20:30
 
 Nordsjaelland
Aarhus AGF 
24/01 20:30
 
 VfB Stuttgart
Dynamo Dresden 
24/01 21:00
 
 Hamburger Sv Ii
Hertha Bsc Berlin Am 
24/01 21:00
 
 Terengganu
Madura United 
24/01 22:00
 
 Trenkwalder Admira
SV Horn 
24/01 22:00
 
 Dynamo Kyiv
Hajduk Split 
24/01 22:00
 
 Dinamo Zagreb
Orijent Rijeka 
24/01 23:00
 
 Sturm Graz
Pogon Szczecin 
24/01 23:00
 
 Szombathelyi Haladas
Lafnitz 
24/01 23:00
 
 Vaxjo Ff Womens
Ifk Kalmar Womens 
24/01 23:00
 
 Twente Enschede Womens
Wolfsburg womens 
25/01 00:00
 
 Psv Eindhoven Womens
Hoffenheim (w) 
25/01 00:00
 
 Ullensaker/Kisa IL
KFUM Oslo 
25/01 00:00
 
 Dundalk
CSKA Moscow 
25/01 00:00
 
 Grorud IL
Bodo Glimt 
25/01 00:00
 
 Wolfsberger AC
Universitatea Craiova 
25/01 00:00
 
 Wolfsburg Am
Wacker Nordhausen 
25/01 00:00
 
 Ruch Chorzow
Sparta Lichtenberg 
25/01 01:00
 
 Holbaek
Karlslunde If 
25/01 01:00
 
 Raufoss
HamKam 
25/01 01:00
 
 Strommen
Elverum 
25/01 01:00
 
 Thisted
Norresundby 
25/01 02:00
 
 Ifk Malmo
Malmo 
25/01 02:30
 
 Oberneuland
Sv Drochtersen/assel 
25/01 10:00
 
 Yokohama F Marinos
Tokushima Vortis 
25/01 14:00
 
 Logan Lightning
Redlands United FC 
25/01 16:00
 
 Peninsula Power
Gold Coast Knights 
25/01 16:30
 
 SK Sigma Olomouc
Qarabag 
25/01 17:00
 
 Queensland Lions SC
Gold Coast United 
25/01 17:30
 
 Austria Lustenau
Langenegg 
25/01 18:00
 
 Podbeskidzie
GKS Katowice 
25/01 18:00
 
 Poprad
FK Pohronie 
25/01 18:00
 
 Brno
Banik Ostrava 
25/01 18:00
 
 Sparta Praha
Usti nad Labem 
25/01 18:00
 
 Sc Freiburg Am
Fv Ravensburg 
25/01 18:00
 
 Slovan Liberec
Pardubice 
25/01 18:00
 
 FK Senica
KFC Komarno 
25/01 18:00
 
 Unicov
Synot Slovacko 
25/01 18:45
 
 Frederikssund Ik
BK Frem 
25/01 19:00
 
 Sc Verl
SV Straelen 
25/01 19:00
 
 SKU Amstetten
SC Znojmo 
25/01 19:00
 
 Bronshoj
HIK 
25/01 19:00
 
 Kobenhavn
Halmstads 
25/01 19:00
 
 LASK Linz
CSKA Moscow 
25/01 19:00
 
 Naestved
Vanlose If 
25/01 19:00
 
 Rakow Czestochowa
Cukaricki 
25/01 19:00
 
 Stal Mielec
Sandecja 
25/01 19:00
 
 Werder Bremen Am
Tb Uphusen 
25/01 19:00
 
 Chrudim
Slovan Velvary 
25/01 19:00
 
 Belshina Babruisk
Sputnik 
25/01 19:30
 
 Zlate Moravce
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
25/01 20:00
 
 Astoria Walldorf
Freiberg 
25/01 20:00
 
 Brondby
Hvidovre IF 
25/01 20:00
 
 Belchatow
Warta Poznan 
25/01 20:00
 
 Germania Halberstadt
Zfc Meuselwitz 
25/01 20:00
 
 Hannover 96 Am
Vfv Borussia 06 Hildesheim 
25/01 20:00
 
 Elite 3000 Helsingor
Fa 2000 
25/01 20:00
 
 Hacken
Norrby IF 
25/01 20:00
 
 Lichtenberg 47
International Leipzig 
25/01 20:00
 
 Fk Loko Vltavin
Marila Pribram 
25/01 20:00
 
 Hillerod Fodbold
Skovshoved 
25/01 20:00
 
 Dinamo Zagreb
Koper 
25/01 20:00
 
 Krylya Sovetov Samara
Bohemians 1905 
25/01 20:30
 
 Mlada Boleslav
DAC Dunajska Streda 
25/01 20:30
 
 Slavia Praha
Budejovice 
25/01 21:00
 
 AIK Solna
Vasteras 
25/01 21:00
 
 Tsg Balingen
Fv Illertissen 
25/01 21:00
 
 Sg Barockstadt
Bayern Alzenau 
25/01 21:00
 
 Tsv Bordesholm
Holstein Kiel 2 
25/01 21:00
 
 Neman Grodno
Gorodeya 
25/01 21:00
 
 08 Homburg
Eintracht Trier 
25/01 21:00
 
 Giessen
Hanau 93 
25/01 21:00
 
 Kristianstads Dff Womens
Rosengard Womens 
25/01 21:00
 
 NK Rudar Velenje
Nk Smartno 
25/01 21:00
 
 Mainz Am
Rot-weiss Erfurt 
25/01 21:00
 
 Eintracht Norderstedt
Niendorfer Tsv 
25/01 21:00
 
 Juniors OO
Pinzgau Saalfelden 
25/01 21:00
 
 Inter Turkspor Kiel
Etsv Weiche Flensburg 
25/01 21:00
 
 IK Sirius
Gamla Upsala 
25/01 21:00
 
 Rapid Wien
Sc Neusiedl 1919 
25/01 21:00
 
 Ask Voitsberg
Grazer AK 
25/01 21:00
 
 Helsingborg IF
Lyngby 
25/01 21:00
 
 Viktoria Zizkov
Dukla Praha 
25/01 21:00
 
 FSV Union Furstenwalde
Tennis Borussia Berlin 
25/01 21:00
 
 Zivanice
Fk Graffin Vlasim 
25/01 21:30
 
 Sv Elversberg
Fola Esch 
25/01 21:30
 
 Slaven Belupo Koprivnica
NK Aluminij 
25/01 22:00
 
 Herfolge Boldklub Koge
Fremad Amager 
25/01 22:00
 
 Sc Sand (w)
Grasshopper Womens 
25/01 22:00
 
 Lech Poznan
Shakhtar Donetsk 
25/01 22:00
 
 Deutschlandsberger Sc
Kapfenberg Superfund 
25/01 22:00
 
 Galway United
Shelbourne 
25/01 22:00
 
 Korona Kielce
Arsenal Tula 
25/01 22:00
 
 Nordsjaelland
Nykobing Falster 
25/01 22:00
 
 Red Bull Salzburg
Zenit St Petersburg 
25/01 22:00
 
 Hertha Zehlendorf
Energie Cottbus 
25/01 22:00
 
 Sarpsborg 08 FF
IFK Norrkoping 
25/01 22:00
 
 Skive IK
Ringkobing 
25/01 22:00
 
 Rapid Vienna Youth
FAC Team Fur Wien 
25/01 22:00
 
 GIF Sundsvall
Ostersunds 
25/01 22:00
 
 NK Rijeka
NK Olimpija Ljubljana 
25/01 22:00
 
 Saarbrucken
Rheindorf Altach 
25/01 23:00
 
 Ebbsfleet United
Inverness C.T. 
25/01 23:00
 
 Mjondalen
Valerenga 
26/01 00:00
 
 Gutersloh Womens
Sg Essen Schonebeck (w) 
26/01 00:00
 
 Cukaricki
Trencin 
26/01 00:00
 
 GAIS
Varbergs BoIS FC 
26/01 00:00
 
 Viktoria Berlin 1889
Wacker Innsbruck 
26/01 01:30
 
 Waterford United
Shamrock Rovers 
26/01 11:30
 
 Los Angeles
CA Penarol 
26/01 18:00
 
 Kickers Emden
VfB Oldenburg 
26/01 19:00
 
 Legia Warszawa
Kairat Almaty 
26/01 20:00
 
 Tus Dassendorf
Hsc Hannover 
26/01 20:00
 
 SC Victoria Hamburg
Eintracht Norderstedt 
26/01 20:00
 
 Baumit Jablonec
Krasnodar 
26/01 20:30
 
 VSG Altglienicke
TSG Neustrelitz 
26/01 21:00
 
 Berliner Ak 07
Blaus Weiss 90 Berlin 
26/01 21:00
 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Borussia Bocholt Womens 
26/01 21:00
 
 IFK Goteborg
Aalborg BK 
26/01 21:00
 
 Koln Womens
Andernach Womens 
26/01 22:00
 
 Shakhtar Donetsk
Vojvodina 
26/01 22:00
 
 Arsenal Tula
Mladost Lucani 
27/01 01:00
 
 Slaven Belupo Koprivnica
ETO Gyori FC 
27/01 17:00
 
 Brisbane Roar Am
Western Pride 
27/01 20:00
 
 Hobro I.K.
Horsens 
27/01 20:30
 
 DAC Dunajska Streda
Brno 
27/01 22:00
 
 Dynamo Kyiv
Dinamo Brest 
28/01 09:00
 
 Vegalta Sendai
Mito Hollyhock 
28/01 18:30
 
 SK Sigma Olomouc
Gazovik Orenburg 
28/01 20:00
 
 Nordsjaelland
Roskilde 
28/01 21:00
 
 Kaiserslautern Am
08 Homburg 
28/01 23:15
 
 Hammarby
Midtjylland 
29/01 00:30
 
 DC United
Montreal Impact 
29/01 01:00
 
 SKU Amstetten
Ask Stvalentin 
29/01 02:00
 
 Dornbirn
Alberschwende 
29/01 02:00
 
 B93 Copenhagen
Skovshoved 
29/01 02:30
 
 Koln 2
Spvg Frechen 20 
29/01 03:30
 
 Drogheda United
Bohemians 
29/01 03:45
 
 Ballinamallard United
Sligo Rovers 
29/01 19:00
 
 Hertha Berlin
Eintr. Frankfurt 
30/01 00:00
 
 Ajax Amsterdam
Galatasaray