Live3s Logo

World Soccer Fixtures & Schedule

21/01 12:00
 
 Kawasaki Frontale
Roasso Kumamoto 
21/01 17:00
 
 Israel U17
Tajikistan U17 
21/01 18:00
 
 Sellebrity
Pifa Sports 
21/01 18:30
 
 Mlada Boleslav
Fk Graffin Vlasim 
21/01 18:30
 
 Queensland Lions SC
Western Pride 
21/01 18:30
 
 Gaz Metan Medias
VSG Altglienicke 
21/01 19:00
 
 Radnik Surdulica
Radnicki Nis 
21/01 19:10
 
 Georgia U17
Iceland U17 
21/01 20:00
 
 Aarhus AGF
Aalborg BK 
21/01 20:00
 
 Avangard
Spartak Nizhniy Novgorod 
21/01 20:00
 
 Arka Gdynia
Standard Sumqayit 
21/01 20:00
 
 Olsztyn OKS 1945
FK Zalgiris Vilnius 
21/01 20:00
 
 Sepsi
Beroe 
21/01 20:00
 
 Cs Voluntari
Sabail 
21/01 20:00
 
 Chindia Targoviste
Spartaks Jurmala 
21/01 21:00
 
 SV Babelsberg 03
Tennis Borussia Berlin 
21/01 21:00
 
 Trenkwalder Admira
Grazer AK 
21/01 21:00
 
 Ingolstadt 04
Karlsruher 
21/01 21:00
 
 SG Sonnenhof Grobaspach
VfR Aalen 
21/01 21:20
 
 Belgium U17
Uzbekistan U17 
21/01 21:30
 
 NK Olimpija Ljubljana
Slaven Belupo Koprivnica 
21/01 21:30
 
 PFC Oleksandria
Cherno More Varna 
21/01 22:00
 
 Basel
Grasshoppers 
21/01 22:00
 
 Hrvatski Dragovoljac
Vinogradar 
21/01 22:00
 
 Gazovik Orenburg
Slavia Sofia 
21/01 22:00
 
 Rubin Kazan
Lechia Gdansk 
21/01 22:00
 
 NK Maribor
Ask Bravo Publikum 
21/01 22:00
 
 Krylya Sovetov Samara
Spartaks Jurmala 
21/01 23:00
 
 Darmstadt
Gaz Metan Medias 
21/01 23:00
 
 Lyngby
Hvidovre IF 
21/01 23:00
 
 Sturm Graz
Viitorul Constanta 
21/01 23:00
 
 CSKA Sofia
Nurnberg 
21/01 23:30
 
 Belarus U17
Finland U17 
22/01 00:00
 
 Start Kristiansand
Jerv 
22/01 00:00
 
 Horsens
Aarhus Fremad 
22/01 00:30
 
 Kustosija
Maksimir 
22/01 00:30
 
 Mattersburg
Fcm Traiskirchen 
22/01 01:00
 
 Lafnitz
SC Kalsdorf 
22/01 01:00
 
 Deutschlandsberger Sc
Esv Hitthaller St Michael 
22/01 01:00
 
 Rapid Vienna Youth
Atsv Stadl Paura 
22/01 01:00
 
 Herfolge Boldklub Koge
B93 Copenhagen 
22/01 01:00
 
 Sc Neusiedl 1919
SV Horn 
22/01 01:00
 
 Sv Seekirchen
SK Vorwarts Steyr 
22/01 01:30
 
 Kaiserslautern
Pirmasens 
22/01 01:30
 
 Austria Wien Youth
Wiener Sportklub 
22/01 01:30
 
 Kriens
Rapperswil Jona 
22/01 01:30
 
 Erzgebirge Aue
Lokomotive Leipzig 
22/01 01:30
 
 Wels
Juniors OO 
22/01 01:30
 
 Midleton
Cork City 
22/01 02:00
 
 Aarau
Baden 
22/01 03:30
 
 Bohemians
Longford Town 
22/01 03:30
 
 Finn Harps
Galway United 
22/01 03:45
 
 Loughgall
Glenavon Lurgan 
22/01 03:45
 
 Stalybridge Celtic
Vauxhall Motors 
22/01 07:10
 
 Luverdense
Dom Bosco Mt 
22/01 09:00
 
 Alianza Lima
Millonarios 
22/01 09:00
 
 Mito Hollyhock
Omiya Ardija 
22/01 09:00
 
 Gamba Osaka
V-Varen Nagasaki 
22/01 20:00
 
 Werder Bremen
Hannover 96 
25/01 23:00
 
 Ebbsfleet United
Inverness C.T.