Live3s Logo

England Soccer Fixtures & Schedule

24/10 03:00
 
 Aston Villa
Leeds United 
24/10 19:30
 
 West Ham
Manchester City 
24/10 22:00
 
 Fulham
Crystal Palace 
25/10 00:30
 
 Manchester United
Chelsea 
25/10 03:00
 
 Liverpool
Sheffield United 
25/10 22:00
 
 Southampton
Everton 
26/10 00:30
 
 Wolves
Newcastle United 
26/10 03:15
 
 Arsenal
Leicester City 
27/10 01:30
 
 Brighton
West Bromwich 
27/10 04:00
 
 Burnley
Tottenham Hotspur 
24/10 22:00
 
 Sutton United
Bromley 
24/10 22:00
 
 Ilkeston Town
Hartlepool United FC 
24/10 22:00
 
 Canvey Island
Cray Wanderers 
24/10 22:00
 
 South Shields
Halifax Town 
24/10 22:00
 
 Kings Lynn
Notts County 
24/10 22:00
 
 Eastleigh
Weston Super Mare 
24/10 22:00
 
 AFC Fylde
Altrincham 
24/10 22:00
 
 Yeovil Town
Dover Athletic 
24/10 22:00
 
 Concord Rangers
Chippenham Town 
24/10 22:00
 
 Wealdstone
Hayes&Yeading 
24/10 22:00
 
 Solihull Moors
Wrexham 
24/10 22:00
 
 Aldershot Town
Woking 
24/10 22:00
 
 Maidenhead United
Cray Valley Paper Mills 
24/10 22:00
 
 Maldon Tiptree
Haringey Borough 
24/10 22:00
 
 Boreham Wood
Wimborne Town 
24/10 02:45
 
 Nottingham Forest
Derby County 
24/10 19:30
 
 Watford
Bournemouth 
24/10 22:00
 
 Sheffield Wednesday
Luton Town 
24/10 22:00
 
 Bristol City
Swansea City 
24/10 22:00
 
 Cardiff City
Middlesbrough 
24/10 22:00
 
 Reading
Rotherham United 
24/10 22:00
 
 Queens Park Rangers
Birmingham 
24/10 22:00
 
 Huddersfield Town
Preston North End 
24/10 22:00
 
 Norwich
Wycombe Wanderers 
24/10 22:00
 
 Millwall
Barnsley 
24/10 22:00
 
 Coventry
Blackburn Rovers 
24/10 22:00
 
 Stoke City
Brentford 
23/10 20:00
 
 Watford U23
Coventry U23 
24/10 20:00
 
 Cardiff City U23
Hull City U23 
24/10 20:00
 
 Queens Park Rangers U23
Barnsley U23 
24/10 20:00
 
 Colchester United U23
Sheffield United U23 
24/10 20:00
 
 Ipswich U23
Sheffield Wed U23 
24/10 20:00
 
 Charlton Athletic U23
Nottingham Forest U23 
24/10 20:00
 
 Swansea City U23
Birmingham U23 
24/10 20:00
 
 Millwall U23
Wigan Athletic U23 
24/10 20:00
 
 Bristol City U23
Crewe Alexandra U23 
24/10 20:00
 
 Gillingham
Fleetwood Town 
24/10 22:00
 
 Sunderland
Portsmouth 
24/10 22:00
 
 Doncaster Rovers
Crewe Alexandra 
24/10 22:00
 
 Shrewsbury Town
Rochdale 
24/10 22:00
 
 Blackpool
Milton Keynes Dons 
24/10 22:00
 
 Oxford United
Swindon 
24/10 22:00
 
 Wigan Athletic
Plymouth Argyle 
24/10 22:00
 
 Hull City
Peterborough United 
24/10 22:00
 
 Northampton Town
Charlton Athletic 
24/10 22:00
 
 Lincoln City
Ipswich 
24/10 22:00
 
 Burton Albion
AFC Wimbledon 
24/10 22:00
 
 Accrington Stanley
Bristol Rovers 
24/10 20:00
 
 Exeter City
Scunthorpe United 
24/10 22:00
 
 Cheltenham Town
Mansfield Town 
24/10 22:00
 
 Cambridge United
Bolton Wanderers 
24/10 22:00
 
 Colchester United
Harrogate Town 
24/10 22:00
 
 Morecambe
Forest Green Rovers 
24/10 22:00
 
 Tranmere Rovers
Southend United 
24/10 22:00
 
 Stevenage Borough
Leyton Orient 
24/10 22:00
 
 Oldham Athletic
Port Vale 
24/10 22:00
 
 Bradford AFC
Newport County 
24/10 22:00
 
 Salford City
Crawley Town 
24/10 22:00
 
 Grimsby Town
Carlisle 
24/10 22:00
 
 Barrow
Walsall 
24/10 22:00
 
 Stalybridge Celtic
Basford Utd 
24/10 22:00
 
 Radcliffe Borough
Gainsborough Trinity 
24/10 22:00
 
 Witton Albion
Atherton Collieries 
24/10 22:00
 
 Morpeth Town
Ashton United 
24/10 22:00
 
 Mickleover Sports
Grantham Town 
24/10 22:00
 
 Bamber Bridge
Buxton FC 
24/10 22:00
 
 Matlock Town
Scarborough 
24/10 22:00
 
 Stafford Rangers
Warrington Town AFC 
24/10 22:00
 
 Lancaster City
South Shields 
24/10 22:00
 
 Whitby Town
Fc United Of Manchester 
24/10 22:00
 
 Nantwich Town
Hyde United 
24/10 22:00
 
 Boston United
AFC Telford United 
24/10 22:00
 
 Gateshead
Gloucester City 
24/10 22:00
 
 Chorley
Kidderminster 
24/10 22:00
 
 Hereford
York City 
24/10 22:00
 
 Darlington
Bradford Park Avenue 
24/10 22:00
 
 Blyth Spartans
Southport FC 
24/10 22:00
 
 Chester FC
Curzon Ashton 
24/10 22:00
 
 Brackley Town
Spennymoor Town 
24/10 22:00
 
 Farsley Celtic
Leamington 
24/10 22:00
 
 Alfreton Town
AFC Fylde 
24/10 22:00
 
 Ebbsfleet United
Hungerford Town 
24/10 22:00
 
 Chelmsford City
Maidstone United 
24/10 22:00
 
 Tonbridge Angels
Braintree Town 
24/10 22:00
 
 Welling United
St Albans City 
24/10 22:00
 
 Hemel Hempstead Town
Billericay Town 
24/10 22:00
 
 Havant and Waterlooville
Slough Town 
24/10 22:00
 
 Bath City
Dulwich Hamlet 
24/10 22:00
 
 Hampton & Richmond
Eastbourne Borough 
24/10 22:00
 
 Chippenham Town
Dartford 
24/10 22:00
 
 Dorking
Oxford City 
24/10 22:00
 
 AFC Hornchurch
Horsham 
24/10 22:00
 
 Carshalton Athletic
Enfield Town 
24/10 22:00
 
 Cheshunt
Kingstonian 
24/10 22:00
 
 Merstham
Potters Bar Town 
24/10 22:00
 
 Corinthian Casuals
Leatherhead 
24/10 22:00
 
 East Thurrock United
Worthing 
24/10 22:00
 
 Haringey Borough
Lewes 
24/10 22:00
 
 Brightlingsea Regent
Folkestone 
24/10 22:00
 
 Bishop's Stortford
Bowers Pitsea 
24/10 22:00
 
 Bognor Regis Town
Margate 
24/10 22:00
 
 Cray Wanderers
Wingate Finchley 
25/10 22:00
 
 Middlesbrough Womens
Derby County Womens 
25/10 22:00
 
 Fylde Lfc Womens
Loughborough Foxes Womens 
25/10 22:00
 
 West Bromwich Wfc Womens
Sunderland Womens 
25/10 22:00
 
 Sheffield Womens
Huddersfield Town Womens 
25/10 22:00
 
 Queens Park Rangers Womens
Yeovil Town Womens 
25/10 22:00
 
 Keynsham Town Womens
Crawley Wasps Womens