Live3s Logo

Australia Soccer Fixtures & Schedule

22/02 14:00
 
 Brisbane Roar
Perth Glory 
22/02 16:30
 
 Newcastle Jets
Melbourne Victory 
23/02 15:00
 
 Central Coast Mariners
Sydney 
28/02 17:00
 
 Sydney
Western Sydney 
28/02 17:30
 
 Sydney
Wellington Phoenix 
29/02 14:00
 
 Newcastle Jets
Perth Glory 
29/02 16:30
 
 Melbourne Victory
Adelaide United 
22/02 16:30
 
 Gold Coast Knights
Brisbane Olympic United FC 
22/02 16:30
 
 Brisbane Strikers
Brisbane City SC 
22/02 16:30
 
 Moreton Bay United
Magpies Crusaders 
22/02 17:00
 
 Eastern Suburbs
Gold Coast United 
22/02 17:00
 
 Redlands United FC
Capalaba 
23/02 12:00
 
 Brisbane Roar Am
Queensland Lions SC 
23/02 14:30
 
 Peninsula Power
Sunshine Coast Wanderers 
25/02 17:30
 
 Brisbane Strikers
Gold Coast Knights 
29/02 14:00
 
 Gold Coast United
Queensland Lions SC 
29/02 14:00
 
 Brisbane Strikers
Moreton Bay United 
29/02 14:00
 
 Capalaba
Sunshine Coast Wanderers 
29/02 14:00
 
 Redlands United FC
Gold Coast Knights 
29/02 14:00
 
 Magpies Crusaders
Brisbane City SC 
29/02 14:00
 
 Brisbane Olympic United FC
Peninsula Power 
29/02 14:00
 
 Eastern Suburbs
Brisbane Roar Am 
22/02 13:00
 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Bentleigh Greens U20 
22/02 13:00
 
 Altona Magic U20
Avondale U20 
23/02 16:30
 
 South Melbourne U20
Eastern Lions U20 
28/02 12:00
 
 Oakleigh Cannons U20
South Melbourne U20 
28/02 12:00
 
 Green Gully Cavaliers U20
Avondale U20 
28/02 12:00
 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Eastern Lions U20 
28/02 12:00
 
 Hume City U20
Dandenong City U20 
22/02 12:30
 
 Adelaide City
Cumberland United 
22/02 12:30
 
 Modbury Jets
Adelaide Comets 
22/02 12:30
 
 Para Hills Knights
Croydon Kings 
22/02 12:30
 
 Adelaide United U21
Adelaide Raiders SC 
22/02 17:00
 
 North Eastern Metrostars
Adelaide Olympic 
28/02 12:30
 
 Croydon Kings
Adelaide United U21 
28/02 12:30
 
 Modbury Jets
Para Hills Knights 
28/02 12:30
 
 Cumberland United
North Eastern Metrostars 
28/02 12:30
 
 Adelaide Olympic
Adelaide Comets 
28/02 12:30
 
 Adelaide Blue Eagles
Adelaide City 
28/02 12:30
 
 Adelaide Raiders SC
Campbelltown City SC 
22/02 15:00
 
 Altona Magic
Avondale Heights 
23/02 14:00
 
 South Melbourne
Eastern Lions Sc 
28/02 17:00
 
 Heidelberg United
Altona Magic 
28/02 17:00
 
 Port Melbourne Sharks
Eastern Lions Sc 
28/02 17:00
 
 Green Gully Cavaliers
Avondale Heights 
28/02 17:00
 
 Oakleigh Cannons
South Melbourne 
28/02 17:00
 
 Dandenong Thunder
Bentleigh Greens 
28/02 17:00
 
 Hume City
Dandenong City Sc 
28/02 17:00
 
 St Albans Saints
Melbourne Knights 
22/02 13:00
 
 Sydney Womens
Perth Glory Womens 
23/02 13:00
 
 Newcastle Jets Womens
Melbourne Victory Womens 
27/02 16:00
 
 Melbourne City Womens
Brisbane Roar Womens 
27/02 16:30
 
 Adelaide United Womens
Newcastle Jets Womens 
29/02 14:00
 
 Melbourne Victory Womens
Sydney Womens 
29/02 19:15
 
 Perth Glory Womens
Ws Wanderers Womens 
22/02 17:00
 
 Cockburn City
Rocking Ham City 
22/02 17:00
 
 Bayswater City
ECU Joondalup 
22/02 19:00
 
 Perth Glory Am
Armadale 
22/02 19:00
 
 Inglewood United
Balcatta 
22/02 12:30
 
 Adelaide Panthers
Sturt Lions