Live3s Logo

Argentina Soccer Fixtures & Schedule

22/02 06:00
 
 CA Banfield
Aldosivi 
22/02 08:10
 
 Argentinos Juniors
Patronato Parana 
23/02 04:35
 
 San Lorenzo
Racing Club 
23/02 06:40
 
 Independiente
Gimnasia LP 
23/02 07:00
 
 Colon
Boca Juniors 
23/02 07:00
 
 Velez Sarsfield
Argentinos Juniors 
23/02 07:00
 
 Lanus
Estudiantes 
23/02 07:00
 
 CA Huracan
Independiente 
23/02 07:00
 
 Racing Club
Newells Old Boys 
23/02 07:00
 
 Gimnasia LP
Atletico Tucuman 
23/02 07:00
 
 Aldosivi
San Lorenzo 
23/02 07:00
 
 Rosario Central
Arsenal de Sarandi 
23/02 07:00
 
 River Plate
Defensa Y Justicia 
23/02 07:00
 
 Patronato Parana
Talleres Cordoba 
23/02 07:00
 
 Godoy Cruz
Union Santa Fe 
23/02 07:00
 
 Central Cordoba Sde
CA Banfield 
23/02 08:45
 
 Atletico Tucuman
Lanus 
23/02 08:45
 
 Newells Old Boys
Colon 
24/02 04:35
 
 Arsenal de Sarandi
Velez Sarsfield 
24/02 06:40
 
 Boca Juniors
Godoy Cruz 
24/02 08:45
 
 Estudiantes
River Plate 
25/02 06:40
 
 Defensa Y Justicia
Rosario Central 
25/02 08:45
 
 Union Santa Fe
Central Cordoba Sde 
25/02 08:45
 
 Talleres Cordoba
CA Huracan 
22/02 07:05
 
 Atletico Rafaela
Defensores de Belgrano 
22/02 08:30
 
 Gimnasia Jujuy
CA Brown Adrogue 
23/02 04:00
 
 San Martin Tucuman
Sarmiento Junin 
23/02 04:00
 
 Santa Marina Tandil
Chacarita Juniors 
23/02 04:00
 
 Barracas Central
Belgrano 
23/02 04:00
 
 Independiente Rivadavia
Estudiantes Rio Cuarto 
23/02 04:00
 
 Temperley
Guillermo Brown 
23/02 06:00
 
 Instituto
Deportivo Riestra 
23/02 06:00
 
 Agropecuario De Carlos Casares
Estudiantes de Caseros 
23/02 06:35
 
 All Boys
Tigre 
23/02 08:00
 
 Deportivo Moron
Alvarado Mar Del Plata 
23/02 08:35
 
 Atletico Atlanta
Ferrol Carril Oeste 
24/02 04:00
 
 Almagro
Villa Dalmine 
24/02 05:30
 
 Quilmes
Gimnasia Mendoza 
24/02 06:00
 
 San Martin San Juan
Atletico Mitre De Salta 
25/02 04:00
 
 Ca Platense
Nueva Chicago 
20/02 05:00
 
 Sportivo Penarol
Desamparados 
20/02 08:45
 
 Sportivo Las Parejas
Estudiantes De San Luis 
19/02 04:00
 
 Deportivo Laferrere
El Porvenir 
19/02 04:00
 
 Club Lujan
Argentino De Merlo 
22/02 02:30
 
 Argentino De Merlo
San Martin Burzaco 
22/02 02:30
 
 Sportivo Dock Sud
Central Cordoba De Rosario 
22/02 02:30
 
 Ferrocarril Midland
Berazategui 
23/02 04:00
 
 Deportivo Espanol
Victoriano Arenas 
23/02 04:00
 
 Canuelas
Excursionistas 
23/02 04:00
 
 Sportivo Italiano
Real Pilar 
23/02 04:00
 
 El Porvenir
Deportivo Merlo 
23/02 04:00
 
 General Lamadrid
Deportivo Laferrere 
24/02 04:00
 
 Leandro N Alem
Club Lujan 
19/02 08:10
 
 Los Andes
Defensores Unidos 
23/02 04:00
 
 Villa San Carlos
Club Atletico Colegiales 
23/02 04:00
 
 Acassuso
Comunicaciones BsAs 
23/02 04:00
 
 Argentino de Quilmes
Ca San Miguel 
23/02 04:00
 
 Defensores Unidos
Justo Jose De Urquiza 
23/02 04:00
 
 Talleres Rem De Escalada
Los Andes 
23/02 04:00
 
 UAI Urquiza
Flandria 
23/02 04:00
 
 CA Fenix Pilar
San Telmo 
23/02 04:00
 
 Almirante Brown
Deportivo Armenio 
23/02 04:00
 
 Sacachispas
Tristan Suarez 
23/02 04:00
 
 Central Ballester
Deportivo Muniz 
23/02 04:00
 
 Ca Lugano
Liniers 
23/02 04:00
 
 Argentino De Rosario
Si Bodi Pere Lachaise 
23/02 04:00
 
 Ca Atlas
Claypole 
23/02 04:00
 
 Yupanqui
Defensores De Cambaceres 
23/02 04:00
 
 Puerto Nuevo
Centro Espanol 
23/02 04:00
 
 Deportivo Paraguayo
Cdys Juventud Unida