Live3s Logo

Soccer Fixtures: Soccer Games Today

24/01 04:00
 
 Wolves
Liverpool 
24/01 03:45
 
 Tranmere Rovers
Watford 
24/01 02:00
 
 Cd Ebro
Leganes 
24/01 02:00
 
 CD Mirandes
Celta Vigo 
24/01 04:00
 
 UD Badajoz
Eibar 
24/01 04:00
 
 Rayo Vallecano
Real Betis 
24/01 04:00
 
 Cultural Leonesa
Atletico Madrid 
24/01 01:30
 
 IJsselmeervogels
Go Ahead Eagles 
24/01 03:45
 
 NAC Breda
PSV Eindhoven 
23/01 22:00
 
 Chennai Titans
Jamshedpur 
23/01 15:30
 
 Lokomotiv Plovdiv
Kaisar Kyzylorda 
23/01 16:00
 
 Chertanovo Moscow
Cs Voluntari 
23/01 17:00
 
 Tajikistan U17
Georgia U17 
23/01 17:30
 
 Adelaide City
Cumberland United 
23/01 17:30
 
 St George Willawong
Taringa Rovers 
23/01 17:30
 
 Modbury Jets
Adelaide Comets 
23/01 18:00
 
 Viktoria Plzen
Viktoria Zizkov 
23/01 18:00
 
 Linense
Krasnodar II 
23/01 18:00
 
 Slavoj Vysehrad
Zarkovo 
23/01 18:00
 
 ZNK Osijek
Hermannstadt 
23/01 18:00
 
 Karnataka
Kenkre 
23/01 18:30
 
 Mizoram
Assam 
23/01 19:00
 
 Bangladesh
Burundi 
23/01 19:00
 
 Port
Nakhon Ratchasima 
23/01 19:10
 
 Iceland U17
Israel U17 
23/01 19:15
 
 Geylang United FC
Young Lions 
23/01 20:00
 
 SSV Jahn Regensburg
Blau Weiss Linz 
23/01 20:00
 
 Borec Veles
Bregalnica Stip 
23/01 20:30
 
 Politehnica Iasi
Mladost Lucani 
23/01 21:00
 
 Vysocina Jihlava
Sport Podbrezova 
23/01 21:00
 
 NK Olimpija Ljubljana
Dinamo Zagreb 2 
23/01 21:00
 
 Cherno More Varna
Ska Khabarovsk 
23/01 21:00
 
 Clinceni
Kaspyi Aktau 
23/01 21:00
 
 Chindia Targoviste
Rotor Volgograd 
23/01 21:00
 
 Viktoria Plzen
Fk Banik Sokolov 
23/01 21:00
 
 Lviv
Mynai 
23/01 21:00
 
 Renova Cepciste
Labunishta 
23/01 21:00
 
 Bangkok Glass
PT Prachuap 
23/01 21:00
 
 Negeri Sembilan
Melaka FC 
23/01 21:20
 
 Uzbekistan U17
Finland U17 
23/01 21:30
 
 Istra 1961
Hnk Gorica 
23/01 22:00
 
 Dynamo Kyiv
Vardar Skopje 
23/01 22:00
 
 Zaglebie Lubin
Universitatea Craiova 
23/01 22:00
 
 Sporting Cristal
Carlos Manucci 
23/01 22:00
 
 Arsenal Tula
Sepsi 
23/01 22:00
 
 Astra Ploiesti
Kolos Kovalyovka 
23/01 22:00
 
 FK Vozdovac Beograd
Shakhtyor Karagandy 
23/01 22:00
 
 A.s. Marsa
E.gawafel.s.gafsa 
23/01 23:00
 
 Gaz Metan Medias
Shonan Bellmare 
23/01 23:00
 
 Suduva
Metta/LU Riga 
23/01 23:00
 
 ZNK Osijek
Lokomotiv Moscow 
23/01 23:30
 
 Belarus U17
Belgium U17 
24/01 01:00
 
 Zivanice
Trutnov 
24/01 01:30
 
 VfB Lubeck
Hamburger 
24/01 02:00
 
 Wacker Burghausen
SV Ried 
24/01 02:00
 
 Wsc Hertha Wels
Donau Linz 
24/01 02:15
 
 Hoganas Bk
Hogaborgs Bk 
24/01 02:30
 
 Sterkrade
Djk Arminia Klosterhardt 
24/01 02:45
 
 Monheim
Blau Weib Friesdorf 
24/01 03:00
 
 Resende-RJ
Bangu 
24/01 03:30
 
 Drogheda United
Sligo Rovers 
24/01 04:30
 
 Cienciano
Melgar 
24/01 07:30
 
 Em Deportivo Binacional
Atletico Grau 
24/01 09:00
 
 Sport Boys
CA Penarol 
24/01 10:00
 
 Vegalta Sendai
V-Varen Nagasaki 
23/01 19:00
 
 Yeni Malatyaspor
Sivasspor 
23/01 22:00
 
 Denizlispor
Trabzonspor 
24/01 01:30
 
 Galatasaray
Rizespor 
24/01 03:45
 
 Piacenza
Azy Based Nano Bo 
24/01 03:45
 
 Royal Antwerp
Kortrijk 
23/01 23:15
 
 Asteras Tripolis
Panionios 
24/01 01:00
 
 Lamia
PAOK Saloniki 
24/01 01:30
 
 Aris Thessaloniki
Xanthi 
24/01 08:00
 
 Santos De Guapiles
Jicaral 
24/01 02:45
 
 Umf Njardvik
Umf Afturelding 
24/01 00:00
 
 Paradou Ac
Cs Constantine 
23/01 23:00
 
 Sitra
Bahrain Sc 
23/01 23:00
 
 Isa Town
Al Ittifaq 
24/01 05:00
 
 Club Cipolletti
Ferrol Carril Oeste 
24/01 03:30
 
 College 1975
Europa Point 
23/01 17:15
 
 Jawalakhel Youth Club
Armed Police Force 
24/01 03:00
 
 Avenir Sportif Beziers
Dunkerque 
23/01 16:30
 
 Newcastle Jets Womens
Perth Glory Womens 
24/01 02:00
 
 Maccabi Kiryat Gat Womens
As Tel Aviv University Womens 
24/01 02:00
 
 Ironi Ramat Hasharon Womens
Maccabi Holon Womens 
24/01 02:00
 
 Hapoel Raanana Womens
Maccabi Kishronot Hadera Womens 
24/01 02:30
 
 Bnot Netanya Womens
Maccabi Emekheifer Womens 
23/01 22:30
 
 Al-Wasl
Ittihad Kalba 
23/01 22:30
 
 Khor Fakkan
Al Ain 
24/01 01:00
 
 Ajman
Al-Jazira UAE 
24/01 01:00
 
 Al Nasr Dubai
Banni Yas 
23/01 21:30
 
 Al-Sailiya
Al-Ahli Doha 
23/01 23:40
 
 Al-Gharafa
Al Rayyan 
23/01 16:30
 
 Neroca
Mohun Bagan 
23/01 20:55
 
 Al Jndal
Al Sadd Sa 
23/01 22:55
 
 Al-Fath
Dhamk 
24/01 01:10
 
 Al-Raed
Al Ahli Jeddah(KSA) 
23/01 21:30
 
 Al Sahel
Al Ttadamon 
24/01 00:00
 
 Al Salmiyah
Al Shabab Kuw 
24/01 02:00
 
 Santa Cruz Rn
Globo 
24/01 03:00
 
 Aimore Rs
Brasil De Pelotas Rs 
24/01 07:00
 
 Sao Jose Poa Rs
Esportivo Rs 
24/01 08:30
 
 Juventude Rs
Internacional RS 
24/01 03:30
 
 Ferroviaria Sp
Mirassol 
24/01 06:00
 
 Ponte Preta
EC Santo Andre 
24/01 06:15
 
 Santos
Bragantino SP 
24/01 08:30
 
 Corinthians
Botafogo Sp 
24/01 06:30
 
 Nautico (PE)
River Pi 
24/01 07:30
 
 Gremio Anapolis
Atletico Clube Goianiense 
24/01 08:30
 
 Figueirense (SC)
Juventus Sc 
24/01 07:00
 
 La Serena
Deportes Temuco 
24/01 05:15
 
 Aguila
Independiente San Vicente 
24/01 02:00
 
 IRT Itihad de Tanger
Olympique de Safi 
24/01 08:00
 
 Nacional Potosi
Jorge Wilstermann 
24/01 03:45
 
 Glebe North
Templeogue United 
24/01 04:00
 
 Dublin University
Tek United 
24/01 04:00
 
 St Francis
Mid Sutton Sportslink