Live3s Logo

Live Scores: Live Soccer Results & LiveScore

30/05 21:30
FT 
 Wolfsburg
Eintr. Frankfurt 1
30/05 21:30
FT 
 Schalke 04
Werder Bremen 
30/05 21:30
FT 
 Mainz 05
Hoffenheim 
30/05 21:30
FT 
 Hertha Berlin
Augsburg 
31/05 00:30
 
 Bayern Munich
Fortuna Dusseldorf 
30/05 15:30
FT 
 Gangwon
Jeonbuk Hyundai Motors 1
30/05 18:00
FT 
 Busan I'Park
Suwon Samsung Bluewings 
30/05 18:00
FT 
 Gwangju
Ulsan Hyundai Horang-i 
30/05 21:00
FT 
 Alashkert B Martuni
Lokomotiv Yerevan 
30/05 21:00
 
 Dilijan
Junior Sevan 
30/05 22:00
Postp. 
 Urartu 2
Shirak Gjumri 2 
30/05 19:45
FT 
 Lori Vanadzor
Noah 
30/05 23:15
 
 Avan Academy
Shirak 
31/05 02:15
 
 Sunderland Belarus
Akademika Kosmos Minsk 
30/05 17:00
FT 
 Smi Autotrans
Victoria Maryina Gorka 
30/05 18:00
FT 
 Osipovichy
Gorki 
30/05 19:00
FT 
 Dinamo Brest 2
Bgu Minsk 
30/05 19:00
FT 
 Ostrovets
Stenles Pinsk 
30/05 19:00
FT 
 Ivatsevichi
Kronon Stolbtsy 
30/05 19:00
FT 
 Shakhter Soligorsk 2
Zhlobin 
30/05 21:00
FT 
 Meliorator Zhitkovichi
Fc Molodechno 1
30/05 21:00
FT 
 Fc Baranovichi
Chayka Zelva 
30/05 21:00
FT 
 Energosbyt Bsatu
Bumprom Gomel 1
30/05 22:00
 
 Dnepr Mogilev
Polotsk 
30/05 19:00
FT 
 Sputnik Rechitsa
Krumkachy 
30/05 20:00
FT 
 Volna Pinsk
Lokomotiv Gomel 
30/05 21:00
FT 
1 Lida
Khimik Svetlogorsk 
30/05 23:00
 
 Kommunalnik Slonim
Granit Mikashevichi 
30/05 22:00
 
 Belshina Babruisk
Slavia Mozyr 
31/05 00:00
 
 Dinamo Minsk
Shakhter Soligorsk 
30/05 18:00
FT 
 Rukh Brest Reserve
Dinamo Brest Reserve 1
30/05 18:30
FT 
 Bate Borisov Reserve
Isloch Reserve 
30/05 19:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk Reserve
Vitebsk Reserve 
30/05 20:00
FT 
 Neman Grodno Womens
Botsor Brest Womens 
30/05 22:00
 
 Abff U19 Womens
Dnepr Mogilev Womens 
30/05 21:30
 
 Ngozi City
Rukinzo 
30/05 21:30
FT 
 Inter Stars
Vitalo 
30/05 21:30
FT 
 Flambeau De L’est
Aigle Noir 
31/05 05:00
 
 Adr Jicaral
La U universitarios 
31/05 09:00
 
 Herediano
Santos De Guapiles 
31/05 02:00
 
 Slaven Belupo Koprivnica
NK Lokomotiva Zagreb 
30/05 16:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Chrudim 
30/05 23:00
 
 Prostejov
Vitkovice 
30/05 23:00
 
 Hradec Kralove
Fotbal Trinec 
30/05 23:00
 
 Slavoj Vysehrad
Lisen 
30/05 20:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Marila Pribram 
30/05 22:00
 
 Slovan Liberec
Synot Slovacko 1
30/05 22:00
 
 Zlin
Banik Ostrava 
31/05 00:00
 
 Viktoria Plzen
Mlada Boleslav 
31/05 02:00
 
 Slavia Praha
Baumit Jablonec 
30/05 20:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Hvidovre IF 
30/05 22:00
 
 Fremad Amager
Kolding IF 
30/05 18:00
FT 
 Flora Tallinn
JK Tallinna Kalev 1
30/05 18:00
FT 
 Kuressaare
Trans Narva 
31/05 00:00
 
 Tallinna Jk Legion
Tartu JK Tammeka 
30/05 21:00
FT 
 Nomme United
Elva 
30/05 21:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Vandra Jk Vaprus 1
30/05 21:00
FT 
 Viimsi Mrjk
Rakvere Flora 
30/05 21:00
FT 
 Nomme Jk Kalju 2
Voru Jk 
30/05 21:00
FT 
 Paide Linnameeskond 2
Jk Welco Elekter 
30/05 18:00
FT 
 Flora Tallinn U19
Paide Linnameeskond C 
30/05 19:00
FT 
 Jogeva Sk Noorus 96
Maardu Linnameeskond 2 1
30/05 21:00
FT 
 Jk Piraaja Tallinn
Harju Jk Laagri 
30/05 21:00
FT 
1 K Jarve Jk Jarve U21
Pohja Tallinna Jk Volta 
30/05 19:00
FT 
 Tammeka Tartu Womens
Suure Jaani United Womens 
30/05 21:00
FT 
 Saku Sporting Womens
Lootos Polva Womens 
31/05 00:00
 
 Nomme Jk Kalju Womens
Jk Tallinna Kalev Womens 
30/05 20:05
FT 
1 B36 Torshavn 2
B71 Sandur 1
30/05 22:00
 
 07 Vestur Sorvagur
Toftir B68 
30/05 23:00
 
 Hbtorshavn 2
Vikingur Gota 2 
30/05 23:00
 
 Giza Hoyvik
Ab Argir 2 
31/05 00:00
 
 Nsi Runavik Ii
Ki Klaksvik 2 
30/05 20:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Uerdingen 
30/05 20:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Viktoria Koln 
30/05 20:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
SpVgg Unterhaching 
30/05 20:00
FT 
1 Ingolstadt 04
Bayern Munich (am) 
30/05 20:00
FT 
 1. Magdeburg
Kaiserslautern 
30/05 20:00
FT 
 Sv Meppen
Wurzburger Kickers 
30/05 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
Hansa Rostock 1
30/05 19:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Turbine Potsdam (w) 
30/05 19:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Hoffenheim (w) 
30/05 20:00
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Fcr 2001 Duisburg (w) 
30/05 19:00
FT 
 Holstein Kiel
Arminia Bielefeld 
30/05 19:00
FT 
 Karlsruher
St. Pauli 
30/05 19:00
FT 
 Nurnberg
Bochum 
30/05 19:00
FT 
 SV Sandhausen
Hannover 96 
30/05 22:55
 
 Varda Se
Ujpesti TE 
31/05 01:00
 
 Diosgyor
Mezokovesd-Zsory 
31/05 03:05
 
 Paksi SE
Mol Fehervar 
31/05 01:00
 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Haifa 
31/05 01:45
 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Beer Sheva 
31/05 02:00
 
 Maccabi Haifa
Hapoel Beer Sheva 
30/05 12:00
FT 
 Jungnang Chorus Mustang Fc
Yangpyeong 
30/05 13:00
FT 
 Pocheon Fc
Yeoju Sejong 
30/05 14:00
FT 
 Icheon Citizen Fc
Jinju Citizen 
30/05 14:00
FT 
 Namdong
Chungju Citizen 
30/05 16:00
FT 
 Seoul United Fc
Ulsan Citizen 
30/05 15:00
FT 
 Chunnam Dragons
Anyang 
30/05 17:30
FT 
1 Gyeongnam
Daejeon Citizen 
30/05 13:00
FT 
 Jeonju Citizen
Gangneung 
30/05 14:00
FT 
 Gyeongju Citizen Fc
Chuncheon Citizen 
30/05 14:00
FT 
 Hwaseong Fc
Incheon Korail 
30/05 14:00
FT 
 Mokpo City
Gyeongju KHNP 
30/05 18:00
FT 
 Cheonan City
Gimpo Fc 
30/05 18:00
FT 
 Cheongju Jikji Fc
Busan Transportation 
30/05 18:00
FT 
 Gimhae City
Yangju Citizen Fc 
30/05 20:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Riteriai 
30/05 22:00
 
 Banga Gargzdai
Baltija Panevezys 
31/05 02:00
 
 Zeta
Rudar Pljevlja 
31/05 02:00
 
 Kom Podgorica
FK Sutjeska Niksic 
31/05 02:00
 
 OFK Petrovac
Ofk Titograd 
31/05 02:00
 
 FK Buducnost Podgorica
Grbalj Radanovici 
31/05 02:00
 
 Podgorica
Iskra Danilovgrad 
30/05 21:00
FT 
 LKS Lodz
Gornik Zabrze 
30/05 23:30
 
 Piast Gliwice
Wisla Krakow 
31/05 02:00
 
 Lech Poznan
Legia Warszawa 
30/05 21:00
FT 
 Radnik Surdulica
Proleter Novi Sad 
30/05 23:30
 
 Partizan Belgrade
Mladost Lucani 
31/05 01:30
 
 FK Napredak Krusevac
Radnicki Nis 
30/05 23:30
 
 Novi Pazar
Dinamo Vranje 
30/05 23:30
 
 Graficar
Backa Backa Palanka 
30/05 23:30
 
 Zarkovo
Zlatibor 
30/05 10:00
 
 Hang Yuan Womens
Taipei Xiongzan Womens 
30/05 14:00
FT 
 Kaohsiung Sunny Bank Womens
Hualien Womens 
30/05 16:30
FT 
 Taichung Blue Whale Womens
Inter Taoyuan Womens 
30/05 19:00
FT 
 Kolos Kovalyovka
Desna Chernihiv 
30/05 16:30
FT 
 An Giang
Viettel FC 
30/05 18:00
AET 
 Sông Lam Nghệ An
Ba Ria Vung Tau 
90min [1-1], Penalty [4-5],
30/05 19:00
AET 
 Than Quảng Ninh
Nam Định FC 
90min [2-2], Penalty [5-4],
30/05 20:00
AET 
 Tp Hồ Chí Minh FC
Đà Nẵng FC 
90min [0-0], Penalty [3-2],
30/05 16:00
FT 
 Slavia Prague 2
Benesov 
30/05 16:00
FT 
 Pisek
Bohemians1905 2 
30/05 16:15
FT 
 Chlumec Nad Cidlinou
Trutnov 
30/05 16:30
FT 
 Prerov
HFK Olomouc 
30/05 17:00
FT 
 FK Pohronie
MFK Ruzomberok 
30/05 19:00
FT 
 Rosenborg
Bodo Glimt 
30/05 19:30
 
 Tianjin Teda
HeNan JianYe 
30/05 20:00
FT 
 Odd Grenland
Sarpsborg 08 FF 
30/05 20:00
FT 
 Leiknir Reykjavik
Ir Reykjavik 1
30/05 20:00
FT 
1 Dalvik Reynir
Grotta Seltjarnarnes 
30/05 20:00
FT 
 Preddie J
Viktoria Plzen U19 
30/05 20:00
FT 
 Hafnarfjordur FH
Fram Reykjavik 
30/05 20:20
FT 
 Polet Stars
Ribnica 
30/05 20:30
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Juniors OO 
30/05 21:00
FT 
 Brann
FK Haugesund 
30/05 22:00
 
 NK Olimpija Ljubljana
Gorica 
30/05 22:00
 
 Beroe
Arda 
30/05 22:00
 
 CSKA Sofia
Botev Vratsa 1
30/05 22:00
 
 IA Akranes
Vikingur Olafsvik 
30/05 23:00
 
 Cherno More Varna
Etar Veliko Tarnovo 
30/05 23:00
 
 Fk Mas Taborsko
Viktoria Plzen 2 
30/05 23:00
 
 Hlinsko
Vrchovina 
31/05 00:00
 
 NK Rudar Velenje
Jadran Dekani 
31/05 00:00
 
 NK Maribor
Ask Bravo Publikum 
31/05 00:00
 
 NK Publikum Celje
NK Triglav Kranj 
31/05 00:00
 
 Tabor Sezana
Koper 
31/05 09:00
 
 Curridabat
Santa Rosa