Live3s Logo

South Africa Soccer Results & Scores

13/12 21:30
FT 
 Cape Umoya United
Mbombela United 1
08/12 21:30
FT 
 Ts Galaxy
Uthongathi 
08/12 21:30
FT 
1 Tshakhuma Tm
Free State Stars 
06/12 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Jdr Stars 
04/12 21:30
FT 
 Richards Bay
Pretoria Univ 
27/11 21:30
FT 
 Ts Galaxy
Pretoria Univ 
24/11 21:30
FT 
 Pretoria Univ
Ajax Cape Town 
24/11 21:30
FT 
 Steenberg United
Royal Eagles 
23/11 21:30
FT 
 Cape Umoya United
Ts Galaxy 
23/11 21:30
FT 
 Jdr Stars
Jomo Cosmos 
23/11 21:30
FT 
 Mbombela United
Richards Bay 
23/11 21:30
FT 
 Uthongathi
Ts Sporting 
20/11 21:30
FT 
 Uthongathi
Tshakhuma Tm 
20/11 21:30
FT 
 Ts Galaxy
Richards Bay 
20/11 21:30
FT 
 Jomo Cosmos
Royal Eagles 
10/11 21:30
FT 
 Jomo Cosmos
Mbombela United 
10/11 21:30
FT 
 Ts Galaxy
Royal Eagles 
09/11 21:30
FT 
 Free State Stars
Steenberg United 
09/11 21:30
FT 
 Ts Sporting
Tshakhuma Tm 
07/11 21:30
FT 
 Cape Umoya United
Uthongathi 
02/11 21:30
FT 
 Royal Eagles
Tshakhuma Tm 
02/11 21:30
FT 
 Uthongathi
Jomo Cosmos 
02/11 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Cape Umoya United 
02/11 21:30
FT 
 Pretoria Univ
Ts Sporting 
01/11 21:30
FT 
 Steenberg United
Real Kings 
26/10 21:30
FT 
 Mbombela United
Steenberg United 
26/10 21:30
FT 
 Real Kings
Free State Stars 
26/10 21:30
FT 
 Ts Sporting
Ajax Cape Town 
26/10 21:30
FT 
 Uthongathi
Richards Bay 
25/10 21:30
FT 
1 Cape Umoya United
Royal Eagles 
23/10 21:30
FT 
 Steenberg United
Ts Galaxy 
13/12 00:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Bidvest Wits 
12/12 01:30
FT 
1 Mamelodi Sundowns
Stellenbosch 1
08/12 21:30
FT 
 Polokwane City
Maritzburg United 
08/12 02:15
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Bloemfontein Celtic 
08/12 00:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Chippa United FC 
07/12 21:30
FT 
 Black Leopards
AmaZulu 
07/12 21:30
FT 
 Baroka
Orlando Pirates 
07/12 02:00
FT 
 Supersport United
Highlands Park 
01/12 21:30
FT 
 AmaZulu
Maritzburg United 
01/12 21:30
FT 
 Chippa United FC
Baroka 
01/12 02:15
FT 
 Supersport United
Stellenbosch 
01/12 00:00
FT 
 Black Leopards
Lamontville Golden Arrows 
01/12 00:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Highlands Park 
30/11 21:30
FT 
 Polokwane City
Bloemfontein Celtic 
28/11 01:30
FT 
 Baroka
Lamontville Golden Arrows 
28/11 01:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Kaizer Chiefs FC 
28/11 01:30
FT 
 Chippa United FC
Black Leopards 
28/11 01:30
FT 
 Maritzburg United
Supersport United 
28/11 01:30
FT 
 Stellenbosch
Kaizer Chiefs FC 
27/11 01:30
FT 
 Highlands Park
Bidvest Wits 
27/11 01:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
AmaZulu 
27/11 01:30
FT 
1 Orlando Pirates
Polokwane City 1
10/11 21:30
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Mamelodi Sundowns 
10/11 21:30
FT 
 Black Leopards
Kaizer Chiefs FC 
10/11 02:15
FT 
 AmaZulu
Chippa United FC 
09/11 21:30
FT 
 Polokwane City
Baroka 
09/11 21:30
FT 
1 Stellenbosch
Highlands Park 
09/11 21:30
FT 
1 Kaizer Chiefs FC
Orlando Pirates 
09/11 02:00
FT 
 Bidvest Wits
Supersport United 
09/11 02:00
FT 
 Maritzburg United
Bloemfontein Celtic 
07/11 01:30
FT 
 AmaZulu
Stellenbosch 
07/11 01:30
FT 
1 Baroka
Mamelodi Sundowns 
07/11 01:30
FT 
 Chippa United FC
Kaizer Chiefs FC 
07/11 01:30
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Polokwane City 
06/11 01:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Highlands Park 
06/11 01:30
FT 
1 Orlando Pirates
Maritzburg United 1
06/11 01:30
FT 
 Supersport United
Lamontville Golden Arrows 
26/10 21:30
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Polokwane City 
26/10 21:30
FT 
 Stellenbosch
Orlando Pirates 
24/10 01:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Highlands Park 
07/12 16:00
FT 
 Mamelodi Sundowns Reserves
Amazulu Reserves 
07/12 16:00
FT 
 Maritzburg United Reserves
Highlands Park Reserves 
07/12 16:00
FT 
 Orlando Pirates Reserves
Chippa United Reserves 
07/12 16:00
FT 
 Stellenbosch Reserves
Supersport United Reserves 
01/12 16:00
FT 
 Supersport United Reserves
Bloem Celtic Reserves 
30/11 18:00
FT 
 Orlando Pirates Reserves
Amazulu Reserves 1
30/11 16:00
FT 
 Chippa United Reserves
Highlands Park Reserves 
24/11 18:05
FT 
 Amazulu Reserves
Kaizer Chiefs Reserves 
24/11 16:00
FT 
 Supersport United Reserves
Cape Town City Reserves 
23/11 18:05
FT 
 Maritzburg United Reserves
Orlando Pirates Reserves 
23/11 16:00
FT 
 Bloem Celtic Reserves
Highlands Park Reserves 
23/11 16:00
FT 
 Chippa United Reserves
Baroka Reserves 
17/11 16:00
FT 
 Black Leopards Reserves
Chippa United Reserves 
17/11 16:00
FT 
 Stellenbosch Reserves
Cape Town City Reserves 
03/11 18:00
FT 
 Cape Town City Reserves
Bidvest Wits Reserves 
03/11 16:00
FT 
 Mamelodi Sundowns Reserves
Maritzburg United Reserves 
02/11 18:00
FT 
 Orlando Pirates Reserves
Stellenbosch Reserves 
02/11 16:00
FT 
 Chippa United Reserves
Bloem Celtic Reserves 1
02/11 16:00
FT 
 Supersport United Reserves
Highlands Park Reserves 
27/10 18:00
FT 
 Cape Town City Reserves
Highlands Park Reserves 
20/10 16:00
FT 
 Kaizer Chiefs Reserves
Chippa United Reserves 
29/11 21:00
FT 
 Real Kings
Steenberg United 1
24/11 21:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Maritzburg United 
23/11 21:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Mamelodi Sundowns 1
03/11 02:15
FT 
 Supersport United
Lamontville Golden Arrows 
02/11 02:00
AET 
 Maritzburg United
Highlands Park 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3], Maritzburg United win
23/10 01:30
FT 
 Chippa United FC
Bloemfontein Celtic 
20/10 21:00
AET 
 Highlands Park
Black Leopards 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [6-5], Highlands Park win
20/10 21:00
FT 
 Mamelodi Sundowns
AmaZulu