Live3s Logo

Slovakia Soccer Results & Scores

13/12 20:00
FT 
 Slovan Bratislava U19
Trencin U19 
10/12 20:00
FT 
 Scp Ruzomberoku19
Senica U19 
08/12 18:00
FT 
 Mfk Zemplin Michalovce U19
Dukla Banska Bystrica U19 
07/12 18:00
FT 
 Nitra U19
Senica U19 
07/12 18:00
FT 
 Zeleziarne Podbrezova U19
Poprad U19 
07/12 18:00
FT 
 Msk Zilina U19
Trencin U19 
07/12 17:00
FT 
 Scp Ruzomberoku19
Slovan Bratislava U19 
04/12 21:00
FT 
 Slovan Bratislava U19
Senica U19 
03/12 21:00
FT 
 Dac Dunajska Streda U19
Scp Ruzomberoku19 
01/12 18:00
FT 
 Dukla Banska Bystrica U19
Trencin U19 
30/11 18:00
FT 
 Poprad U19
Scp Ruzomberoku19 
30/11 18:00
FT 
 Senica U19
Zeleziarne Podbrezova U19 
30/11 18:00
FT 
 Slovan Bratislava U19
Dac Dunajska Streda U19 1
30/11 18:00
FT 
 Spartak Trnava U19
Msk Zilina U19 
23/11 18:00
FT 
 Trencin U19
Spartak Trnava U19 
23/11 18:00
FT 
 Nitra U19
Dukla Banska Bystrica U19 
23/11 18:00
FT 
 Zeleziarne Podbrezova U19
Mfk Zemplin Michalovce U19 
23/11 17:00
FT 
 Msk Zilina U19
Slovan Bratislava U19 
08/11 20:00
FT 
 Inter Bratislava U19
Karlova Ves U19 
06/11 20:30
FT 
 Dukla Banska Bystrica U19
Spartak Trnava U19 
06/11 20:30
FT 
 Nitra U19
Zeleziarne Podbrezova U19 
06/11 20:30
FT 
 Poprad U19
Msk Zilina U19 
06/11 20:30
FT 
 Senica U19
Dac Dunajska Streda U19 
31/10 20:00
FT 
 Msk Zilina U19
Senica U19 
31/10 20:00
FT 
 Trencin U19
Poprad U19 
31/10 18:00
FT 
 Dac Dunajska Streda U19
Mfk Zemplin Michalovce U19 
31/10 18:00
FT 
 Scp Ruzomberoku19
Nitra U19 
31/10 18:00
FT 
 Spartak Trnava U19
Slovan Bratislava U19 
08/12 22:00
FT 
 FK Senica
MSK Zilina 
07/12 22:30
FT 
 Slovan Bratislava
DAC Dunajska Streda 
07/12 21:00
FT 
 Nitra
Trencin 
07/12 21:00
FT 
 FK Pohronie
Skf Sered 
07/12 21:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Zlate Moravce 
07/12 21:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Spartak Trnava 
01/12 22:00
FT 
 MSK Zilina
Slovan Bratislava 
30/11 21:00
FT 
 Trencin
FK Pohronie 
30/11 21:00
FT 
 Skf Sered
Zemplin Michalovce 
30/11 21:00
FT 
 Zlate Moravce
FK Senica 
30/11 20:30
FT 
 DAC Dunajska Streda
Nitra 
30/11 01:00
FT 
 Spartak Trnava
MFK Ruzomberok 
23/11 23:00
FT 
 Slovan Bratislava
Skf Sered 
23/11 22:00
FT 
 MFK Ruzomberok
FK Senica 
23/11 21:00
FT 
1 Trencin
Spartak Trnava 
23/11 21:00
FT 
 Nitra
MSK Zilina 
23/11 21:00
FT 
 FK Pohronie
Zlate Moravce 
23/11 21:00
FT 
 Zemplin Michalovce
DAC Dunajska Streda 
10/11 22:00
FT 
 Zlate Moravce
Slovan Bratislava 
10/11 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Trencin 
10/11 00:00
FT 
 FK Senica
Zemplin Michalovce 
10/11 00:00
FT 
 Skf Sered
Nitra 
10/11 00:00
FT 
 Spartak Trnava
FK Pohronie 
09/11 21:00
FT 
 MSK Zilina
MFK Ruzomberok 
03/11 22:00
FT 
 Trencin
MSK Zilina 
03/11 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Skf Sered 
03/11 00:00
FT 
 FK Pohronie
MFK Ruzomberok 
03/11 00:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Zlate Moravce 
03/11 00:00
FT 
 Slovan Bratislava
FK Senica 
02/11 23:00
FT 
 Nitra
Spartak Trnava 
28/10 01:00
FT 
 Spartak Trnava
MSK Zilina 
28/10 00:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Slovan Bratislava 
26/10 23:00
FT 
 FK Pohronie
DAC Dunajska Streda 
26/10 23:00
FT 
 FK Senica
Skf Sered 
26/10 23:00
FT 
 Zlate Moravce
Nitra 
26/10 22:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Trencin 
21/10 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Zlate Moravce 
20/10 23:00
FT 
 Trencin
FK Senica 
19/10 23:00
FT 
 Nitra
MFK Ruzomberok 
19/10 23:00
FT 
1 MSK Zilina
Zemplin Michalovce 
19/10 23:00
FT 
 Skf Sered
Spartak Trnava 
19/10 23:00
FT 
 Slovan Bratislava
FK Pohronie 
05/12 01:30
FT 
 Slovan Bratislava
MSK Zilina 
16/11 20:00
FT 
 Partizan Bardejov
Slovan Bratislava 
15/11 00:00
FT 
 FK Pohronie
Zlate Moravce 
31/10 01:00
AET 
1 DAC Dunajska Streda
Spartak Trnava 
90min [0-0], Penalty [4-3], DAC Dunajska Streda win
31/10 00:30
AET 
 FK Senica
MFK Ruzomberok 
90min [1-1], Penalty [3-4], MFK Ruzomberok win
31/10 00:00
FT 
 Nitra
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 1
30/10 23:00
FT 
 Poprad
Dukla Banska Bystrica 
30/10 20:30
FT 
 Trencin
Mfk Skalica 
30/10 20:30
FT 
 Skf Sered
Artmedia Petrzalka 
24/11 17:30
FT 
 Ruzomberok B
Sport Podbrezova 
10/11 17:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Partizan Bardejov 1
10/11 17:30
FT 
 Stk 1914 Samorin
Dukla Banska Bystrica 
08/11 20:30
FT 
 KFC Komarno
Ruzomberok B 
03/11 17:30
FT 
 Ruzomberok B
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
03/11 17:30
FT 
 Stk 1914 Samorin
KFC Komarno 
03/11 17:30
FT 
 Slovan Bratislava B
Poprad 
03/11 17:30
FT 
 Msk Zilina B
Dukla Banska Bystrica 
27/10 17:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
MFK Kosice 
27/10 17:30
FT 
 Ruzomberok B
Mfk Skalica 
27/10 17:30
FT 
 Stk 1914 Samorin
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
27/10 17:30
FT 
 Msk Zilina B
KFC Komarno 
19/10 00:00
FT 
 Mfk Skalica
Stk 1914 Samorin 1
18/10 23:00
FT 
 Sport Podbrezova
SKM Puchov 
18/10 22:00
FT 
 Poprad
Ruzomberok B 
07/11 00:00
FT 
 Inter Bratislava
Sk Bernolakovo 
02/11 00:00
FT 
 TJ Spartak Myjava
Slovan Duslo Sala 
31/10 21:00
FT 
 Msk Fomat Martin
Ftc Filakovo 
25/10 23:00
FT 
 TJ Spartak Myjava
Sk 1923 Gabcikovo 1
19/10 01:00
FT 
 Tinex Sencur
Mnk Ljubljana 
16/10 20:30
FT 
 Liptovska Stiavnica
Msk Fomat Martin