Live3s Logo

Russia Soccer Results & Scores

13/12 22:00
FT 
 Mfk Tyumen Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
12/12 22:00
FT 
 Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal
Novali Futsal 
24/11 21:00
FT 
 Novali Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 
24/11 18:00
FT 
 Berkut Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
09/12 00:00
FT 
 Spartak Moscow
FK Rostov 
08/12 21:30
FT 
 PFC Sochi
Rubin Kazan 
08/12 19:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Ural Sr 
08/12 00:00
FT 
 Akhmat Grozny
Ufa 
07/12 21:30
FT 
 Krasnodar
CSKA Moscow 
07/12 19:00
FT 
 Spartak Tambov
Gazovik Orenburg 1
07/12 00:30
FT 
 Arsenal Tula
Lokomotiv Moscow 1
07/12 00:30
FT 
 Zenit St Petersburg
Dinamo Moscow 
03/12 00:30
FT 
 Krasnodar
Spartak Tambov 
03/12 00:30
FT 
 CSKA Moscow
Arsenal Tula 
02/12 00:00
FT 
1 Zenit St Petersburg
Spartak Moscow 
01/12 21:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow 
01/12 00:00
FT 
 Akhmat Grozny
Rubin Kazan 
30/11 21:30
FT 
 FK Rostov
Ural Sr 
30/11 19:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Ufa 
25/11 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Krylya Sovetov Samara 
24/11 21:30
FT 
 Arsenal Tula
Krasnodar 
24/11 19:00
FT 
 Ural Sr
Spartak Moscow 
24/11 16:30
FT 
 Ufa
PFC Sochi 
23/11 21:30
FT 
 Dinamo Moscow
FK Rostov 
23/11 19:00
FT 
 Rubin Kazan
Zenit St Petersburg 
23/11 16:30
FT 
 Gazovik Orenburg
Akhmat Grozny 
23/11 00:30
FT 
 Spartak Tambov
Lokomotiv Moscow 
11/11 00:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Krasnodar 
10/11 21:30
FT 
 PFC Sochi
CSKA Moscow 
10/11 19:00
FT 
 Arsenal Tula
Zenit St Petersburg 
10/11 16:30
FT 
 Gazovik Orenburg
Ufa 
10/11 00:00
FT 
 Spartak Moscow
Krylya Sovetov Samara 2
09/11 21:30
FT 
 FK Rostov
Spartak Tambov 
07/12 19:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Rostov Youth 
07/12 18:00
FT 
 Pfc Sochi Youth
Rubin Kazan Youth 
07/12 16:00
FT 
 Krasnodar Youth
Cska Moscow Youth 
06/12 23:00
FT 
 Tambov Youth
Orenburg Youth 1
06/12 19:00
FT 
 Terek Groznyi Youth
Ufa Youth 
05/12 18:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Dinamo Moscow 2 
05/12 17:00
FT 
1 Arsenal Tula Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
01/12 21:30
FT 
 Krasnodar Youth
Tambov Youth 
01/12 17:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Arsenal Tula Youth 1
30/11 18:00
FT 
 Pfc Sochi Youth
Orenburg Youth 1
30/11 18:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Dinamo Moscow 2 
30/11 18:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Spartak Moscow Youth 
30/11 00:00
FT 
 Rostov Youth
Ural Youth 
29/11 17:00
FT 
1 Terek Groznyi Youth
Rubin Kazan Youth 
29/11 16:55
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Ufa Youth 
24/11 15:30
FT 
 Arsenal Tula Youth
Krasnodar Youth 
23/11 18:30
FT 
 Ufa Youth
Pfc Sochi Youth 
23/11 17:00
FT 
 Ural Youth
Spartak Moscow Youth 
23/11 17:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 1
22/11 19:00
FT 
 Orenburg Youth
Terek Groznyi Youth 1
22/11 19:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Rostov Youth 
22/11 17:00
FT 
 Rubin Kazan Youth
Zenit St.petersburg Youth 
21/11 18:00
FT 
 Tambov Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
10/11 17:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Krasnodar Youth 
24/11 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Luch-Energiya 
23/11 22:00
FT 
 Baltika
Mordovia Saransk 
23/11 21:00
FT 
 Krasnodar II
Khimki 
23/11 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Ska Khabarovsk 
23/11 20:00
FT 
 Fakel Voronezh
Volga Olimpiets 
23/11 20:00
FT 
 Rotor Volgograd
Tom Tomsk 
23/11 19:00
FT 
 Chayka K Sr
Torpedo Armavir 
23/11 19:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Yenisey Krasnoyarsk 1
23/11 19:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Tekstilshchik Ivanovo 
23/11 18:00
FT 
1 Spartak Moscow II
Avangard 
17/11 22:00
FT 
 Baltika
Ska Khabarovsk 
17/11 22:00
FT 
 Khimki
Chertanovo Moscow 
17/11 21:00
FT 
 Torpedo Armavir
Torpedo Moscow 
17/11 20:00
FT 
 Mordovia Saransk
Fakel Voronezh 
17/11 20:00
FT 
1 Volga Olimpiets
Chayka K Sr 
17/11 20:00
FT 
 Rotor Volgograd
Krasnodar II 
17/11 19:00
FT 
 Avangard
Shinnik Yaroslavl 
17/11 18:30
FT 
 Spartak Moscow II
Luch-Energiya 
17/11 18:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Neftekhimik Nizhnekamsk 
17/11 17:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Tom Tomsk 
14/11 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Volga Olimpiets 
14/11 00:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Baltika 2
13/11 23:30
FT 
1 Fakel Voronezh
Ska Khabarovsk 
13/11 23:30
FT 
 Chayka K Sr
Mordovia Saransk 
13/11 23:30
FT 
 Khimki
Rotor Volgograd 
13/11 23:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Luch-Energiya 
13/11 23:30
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Tom Tomsk 
13/11 20:00
FT 
1 Krasnodar II
Yenisey Krasnoyarsk 
13/11 19:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Avangard 
13/11 17:30
FT 
1 Spartak Moscow II
Torpedo Armavir 
09/11 22:00
FT 
 Baltika
Fakel Voronezh 
09/11 21:00
FT 
 Torpedo Armavir
Shinnik Yaroslavl 
09/11 20:00
FT 
 Avangard
Tom Tomsk 
17/11 20:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
Legion Dynamo 
17/11 19:00
FT 
 Inter Cherkessk
Druzhba Maykop 
17/11 19:00
FT 
 Dynamo Stavropol
Urozhay Krasnodar 
17/11 19:00
FT 
 Makhachkala
FK Biolog 
17/11 19:00
FT 
 Spartak Vladikavkaz
Anzhi 
17/11 18:00
FT 
 Krasnodar 3
Spartak Nalchik 
16/11 20:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Alania 
14/11 20:00
FT 
 Mashuk-KMV
SKA Rostov 
10/11 21:00
FT 
 Druzhba Maykop
Dynamo Stavropol 
09/11 20:00
FT 
 Leningradets
Znamya Truda